Upwork vs Fiverr: яка платформа має найкращий талант?

Сьогодні, 36% робочої сили в США складається з фрілансерів.


Ці гнучкі працівники щороку вносять в економіку близько 1,4 трлн. Дол., Що є прекрасною можливістю для нового світу праці.

Хоча багато роботодавців вивчають переваги віддалених працівників, багато хто не знає, де шукати, коли вони шукають правильний талант. Опублікувати оголошення у вашій місцевій газеті не буде працювати в цьому середовищі.

Спільноти-фрілансери, такі як Upwork та Fiverr, з’явилися для підтримки вільної робочої сили. Ці веб-сайти – це центри, де ви можете знайти фрілансерів з конкретними необхідними навичками, призначити проекти та навіть відстежувати роботу вибраного підрядника..

Як працює Fiverr?

Fiverr – це позаштатна спільнота, призначена для роботодавців, які мають швидкі, дешеві проекти, яким їм потрібна допомога. Цей веб-сайт є фантастичним для пошуку робітників за ціною, яка вам підходить.

Як працює Upwork?

Обробка це простий у користуванні веб-сайт, який пропонує таланти від фрілансерів будь-якого походження. На сайті зареєстровано понад 10 мільйонів людей, готових взяти на себе роботу.

Обидва веб-сайти дають компаніям можливість встановити зв’язок із працівниками різних категорій кваліфікацій. Однак, як працюють ці дві платформи, дуже відрізняється.

Отже, яку саме вибрати?

Upwork vs Fiverr: Яка платформа має найкращий талант? #freelancing #outsourcing #upwork #fiverr повідомте другові

Upwork vs. Fiverr: що слід вибрати?

Хоча і Upwork, і Fiverr мають значну присутність у світі фрілансу, вони не забезпечують однакового досвіду.

Давайте розглянемо далі, що ви можете очікувати від кожного.

1. Upwork vs. Fiverr: Ціноутворення

Незалежно від того, для чого ви наймаєте, бюджет завжди буде вирішальним фактором.

І Upwork, і Fiverr заробляють гроші, віднімаючи плату від платежів, які вони обробляють у своїх системах. Однак спосіб їх встановлення може змінюватися.

Демо - пошук SEO на Upwork.comПошук SEO на Upwork.com

На Upwork, фрілансери встановлюють ставку та ставку за проектом, або за годину, залежно від своїх переваг.

Команда Upwork заробляє гроші, стягуючи плату за кожен виконаний проект. Вони включають витрати в ціну, яку вам наводить ваш фрілансер, тому ціна, яку вони дають, може бути вищою для розміру гонорару..

Наприклад, якщо фрілансер призначає 500 доларів за проект, 20% з них може йти на Upwork, це означає, що професіонал отримує лише 400 доларів. Також додаткова робота стягує 2,75% понад ваш платіж як плату за обробку.

Демо: Пошук графічного дизайнера у FiverrПошук графічних дизайнерів у Fiverr

Fiverr також має збори для обох сторін. Покупець повинен буде заплатити заздалегідь за концерт, який бажає придбати. Плата становить 2 долари за концерти до 40 доларів та 5% за все вище. Продавець (фрілансер) отримає 80% свого заробітку, оскільки 20% комісії іде до Фіверра.

2. Порівняння робочого потоку: як вони працюють?

Це не лише ціноутворення, яке відрізняється між Fiverr та Upwork.

Ці платформи також досить відрізняються тим, як вони керують роботою.

Наприклад, на Upwork, фрілансери пропонують послуги, підключені до певного набору навичок. Fiverr дозволяє людям надавати широкий спектр різних послуг одночасно.

У режимі Upwork, фрілансери подають заявки на конкретні проекти, надсилаючи унікальні програми та супровідні листи клієнтам, коли вони розміщують доступну роботу. У Fiverr клієнти купують конкретні послуги, які фрілансер вже визначив.

Замість того, щоб розміщувати роботу та отримувати заявку на Fiverr, ви сортуєте базу даних потенційних талантів, шукаючи щось, що відповідає вашим потребам.

Одна вражаюча особливість Upwork полягає в тому, що вона поставляється з наукою про дані, вбудованою в платформу. Це означає, що платформа може відстежувати найкращих фрілансерів відповідно до ваших потреб на основі алгоритмічної відповідності.

Це може заощадити багато часу на пошук потрібної людини серед тисяч фрілансерів. Звичайно – не обов’язково використовувати фрілансера, який пропонує Upwork, але варіант є.

3. Якість роботи фрілансерів

Найважливішим аспектом вибору правильного фрілансера є те, що ви отримаєте якість роботи, яку ви заслужили.

Обидва ринку Fiverr vs Upwork пропонують широкий вибір кваліфікованих фахівців. Однак існує багато відмінностей у тому, як ви знайдете та класифікуєте потенційних співробітників.

Наприклад, на Upwork ви можете шукати потрібні навички, клацнувши по певній ніші та переглядаючи людей з індивідуальними талантами в їх профілі:

Детальна категоризація навичок фрілансерів на Upwork.

Клацнувши на переліченому вмінні, ви перейдете на іншу сторінку, де ви побачите фрілансерів, що належать до цієї категорії. Знайдені вами профілі надаватимуть багато інформації про погодинну ставку людини, час, який вони витратили на роботу та інше.

Fiverr також дозволяє шукати таланти, ввівши ключове слово на панелі пошуку.

Фіверр використовує більш прямий стиль у пошуку талантів.Фіверр використовує більш прямий стиль у пошуку талантів.

Одна фантастична річ про Fiverr – це кількість інформації, яку ви отримуєте, натискаючи на послугу, яку надає фрілансер. Ви можете отримати доступ до детальних порівнянь пакетів, які пропонують різні люди, що полегшує вирішення, кого найняти.

4. Рейтингові системи

Пошук правильної якості роботи – це не лише вибір кількох людей на вибір.

Стріляння грошей людям, яких ви не зустрічали, може викликати занепокоєння. Ось чому Upwork і Fiverr пропонують рейтингові системи, щоб допомогти вам зрозуміти роботодавців, які виходили перед вами.

Зоряні рейтинги поруч із кожним фрілансером, а також можливість перевірити відгуки інших проектів можуть дати вам спокійний спокій.

Щоб захистити свою якість роботи, важливо уникати будь-якого фрілансера, який має багато виконаних робіт під своїм поясом, але ніяких відгуків немає. Це може бути ознакою того, що вони позбавляються від негативних відгуків.

5. Попередні скринінг послуги

Крім рейтингів та відгуків, Upwork також йде на крок далі, щоб забезпечити вам більш високу якість роботи. Цей веб-сайт робить все можливе, щоб ви знали, що ви отримуєте від таланту, якого ви наймаєте:

 • Перевірка особи фрілансера з метою безпеки та дотримання правил
 • Надання функцій для відеоконференцій та чатів для інтерв’ю
 • Відображення результатів роботи фрілансера, історії успіху та відгуки про виконані завдання
 • Надання тестів на вміння в Інтернеті: Ви можете шукати людей, які пройшли тести, на зразок UX та HTML.

Існує також можливість інвестувати в послугу Upwork Pro, якщо ви хочете, щоб набір професіонала знайшов потрібного фрілансера від вашого імені. Все, що вам потрібно зробити, це надати детальну інформацію про ваш проект, і Upwork пройде перевірку та підбере правильних людей для вас.

Забезпечити набуття правильного таланту у Fiverr не завжди так просто. Окрім Fiver “Плюсів”, кожен може продати послугу на Fiverr. Ви можете залишити анонімний відгук про цього фрілансера, але не існує тестів на майстерність чи перевірку, щоб не витрачати час.

6. Моніторинг роботи та вирішення спорів

Ще одна важлива особливість, яку потрібно шукати на платформі фрілансера щодо якості роботи, – це інструменти моніторингу.

Оновлення дозволяє організувати весь ваш проект через його платформу, спілкуючись між вами та вашим фрілансером. Ви можете призначити основні етапи завдання та переконатися, що ви надсилаєте оплату, коли робота завершена.

Оновлення також вирізняється дивовижним центром вирішення суперечок, який ви можете використовувати для вирішення проблем, якщо помітили якісь проблеми зі своїм завершеним проектом. У вашій справі буде призначений посередник, який поверне вам гроші, якщо виявить, що ваші скарги є дійсними.

У Fiverr немає такої ж системи управління роботою. Поки продавець виконує умови послуги, яку ви купуєте, тоді все буде працювати безперебійно.

Однак ви завжди можете звернутися до продавця за допомогою швидкого повідомлення, якщо хочете перевірити статус свого проекту.

Для вирішення суперечок Fiverr також не пропонує посередника для вирішення вашої суперечки. Ви можете відвідати центр дозволу, щоб продовжити термін доставки проекту або попросити оновлення замовлення. Однак вирішити проблему набагато складніше, якщо в Fiverr щось піде не так.

Керівництво з найму: Створення вашої вільної робочої сили

Як повідомляє Medium, фрілансери до 2027 року становитиме більшу частину робочої сили в США.

Зараз саме час попрацювати над стратегією найму, якщо ви хочете переконатися, що ви набули потрібного таланту.

Хоча співробітники-позаштатні можуть запропонувати багато переваг у вигляді підвищення продуктивності праці, зниження накладних витрат та більшого доступу до талантів, це може бути завдання знайти потрібних людей.

Якщо ви не наймаєте когось підходить для вашого конкретного проекту, ви просто витрачаєте час і гроші.

Отже, як можна підвищити шанси на успіх?

1. Визначте, що ви шукаєте

Перше, що вам потрібно знати, це те, що вам потрібно від нового фрілансера.

Це не означає лише перерахування навичок, які мають вирішальне значення для завершення проекту. Ви також повинні визначити, який саме співробітник найкраще працюватиме як частина вашої команди – навіть якщо вони будуть взаємодіяти з вами лише протягом обмеженого часу.

Перевірка профілю фрілансера на сайті найму, як Upwork або Fiverr, дасть вам уявлення про їх особистість та робочу етику. Це допоможе вам забезпечити належну якість підрядника.

2. Зробіть належну старанність

Як і будь-який процес найму, важливо дізнатися якнайбільше про потенційного кандидата, перш ніж подати пропозицію про роботу.

Оновлення може бути корисним у цьому процесі, попередньо перевіривши кандидатів для вас та надаючи можливість проводити відеоінтерв’ю, перш ніж когось наймати..

Однак незалежно від того, яким інструментом ви користуєтесь, ви повинні мати можливість дізнатися щось про свого майбутнього фрілансера, прочитавши їхні профілі та перевіривши коментарі попередніх клієнтів..

Переконайтесь, що обрана вами людина надає хорошу якість обслуговування, перевіряючи їх відгуки та переконайтесь, що вони також мають досвід роботи з вашим типом проекту.

3. Прослідкуйте твір

Після того, як ви взяли інтерв’ю у свого фрілансера і перевірили, чи правильно вони працюють, пам’ятайте, що ви не повинні просто залишати їх йому.

Найкращі веб-сайти-фрілансери дозволять вам підтримувати послідовну розмову з людиною, з якою ви працюєте. Це означає, що ви можете перевірити їх поточний проект і задати питання про те, як відбувається завдання.

Якщо щось піде не так, не соромтеся розпочати запит із сервісом, який ви також використовуєте. І Upwork, і Fiverr дозволять скасувати роботу або відправити запит на допомогу, якщо ви вважаєте, що не отримаєте потрібну роботу.

Upwork vs. Fiverr: що найкраще для яких вакансій?

Вибір між Fiverr та Upwork буде особистим рішенням, заснованим на ваших унікальних потребах.

Для більшості компаній Upwork стане кращим варіантом для великих проектів чи завдань, які потребують знань та уваги фахівця. Якщо ви просто шукаєте когось, щоб впоратися з чимось простим, то Fiverr може стати прекрасним способом заощадити готівку.

Fiverr – це платформа для аутсорсингу невеликих, легких робочих місць, не витрачаючи великих грошей.

Переваги використання Upwork:

 • Контроль за процесом перевірки / набору
 • Відмінна підтримка перед екрануванням
 • Не потрібно попередніх витрат
 • Чудово підходить для конкретної, спеціалізованої підтримки
 • Масовий глобальний пул талантів

Переваги використання Fiverr:

 • Бюджетний
 • Просте у використанні середовище
 • Активна спільнота
 • Швидкий спосіб відстеження таланту

Fiverr vs. Upwork: FAQ

&# 11088; Чи краще Fiverr або Upwork для фрілансерів?

Кожна з цих платформ пропонує свої переваги. Fiverr часто має бюджетно-орієнтовану роботу, що означає більший обсяг, тоді як Upwork краще для кваліфікованих фахівців.

&# 11088; Є Fiverr або Upwork дешевше?

Обидва сайти стягуються по-різному. Фрілансери оплачують Upwork за годину, тоді як Fiverr стягує плату за роботу.

&# 11088; Яка платформа-фріланс підходить новачкам?

Fiverr має фріланси, розділені за рівнями майстерності. Це робить його гарним ресурсом для підприємств, які прагнуть взяти на себе більш придатних до бюджету фрілансерів.

Детальніше про те, як працювати з розробкою веб-сайтів на аутсорсинг.

&# 11088; Чи легко найняти фрілансерів на Fiverr?

Так, у Fiverr є великий талант, який пропонує безліч послуг. Багато топ-фрілансерів на Fiverr також зазвичай швидко реагують.

&# 11088; Який найкращий веб-сайт із фрілансу?

Більшість веб-сайтів-фрілансерів обслуговують власний профіль клієнтів. Найкращий – той, який відповідає навичкам та досвіду індивідуальних фрілансерів.

Чи готові ви найняти своїх позаштатних працівників?

По мірі того, як світ продовжує розвиватися, і люди шукають більше балансу між своєю роботою та особистим життям, фріланс стане лише більш популярним.

У наступні роки роботодавці не матимуть жодного вибору, використовувати вони чи не використовувати фрілансерів. Хоча ви, можливо, стикаєтеся зі злетами та падіннями аутсорсингу, якщо вам потрібен правильний талант, ви повинні налаштуватися.

Такі веб-сайти, як Fiverr та UpWork, які об’єднують спільноти кваліфікованих людей на просту у користуванні платформу, можуть стати прекрасним джерелом допомоги людям у пошуку позаштатних працівників.

Однак важливо переконатися, що ви використовуєте інструмент, який дасть найкращі результати.

Переконайтеся, що ви знаєте, що шукаєте, перш ніж розпочати роботу, та виберіть спільноту-фрілансер, яка найкраще працює для вашої команди.

Якщо ви шукаєте доступне для бюджету джерело підтримки простого проекту, Fiverr може бути найкращим варіантом.

Якщо вам потрібно щось більш просунуте, і ви готові заплатити за фахівця, Upwork може стати рішенням для вас.

Кредит: Ця стаття спочатку написана автором Ешлі Вілсон у 2019 році цифровий кочівник, який пише про бізнес та технології. Ми неодноразово оновлювали публікацію та додавали ще багато деталей у березні 2020 року.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map