У пошуках найдешевшого хостингу WordPress у 2020 році (із 3 варіантами)

Безпека, можливості та швидкість вашого веб-сайту покладаються на інфраструктуру хоста. Якщо вам подобається 35,4% більшості власників веб-сайтів, ви, мабуть, хочете або володієте Сайт WordPress.


Завдання полягає у виборі типу веб-хостингу, який відповідає вашому бюджету, без шкоди для якості. Але що таке “Хостинг якості” та які хостинг-провайдери пропонують це за доступними цінами?

Доступність для вас, ймовірно, не є якоюсь рекламною трюком. Ви не хочете купувати план хостингу, який виглядає спереду дешево, а потім платити нецензурну суму грошей за функції та технічну підтримку, які в першу чергу повинні бути включені до вашого пакету. Ви хочете послідовності. Низька ціна залишається низькою після покупки.

У мене є хороші новини, але спочатку давайте розберемося, про що ви питаєте.

Типи хостингових планів WordPress

WordPress – це найбільш використовувані CMS і має частку ринку 62,7%. Joomla, який є другим за популярністю стежкою з 4,4% ринку.

Щоб вибрати правильного хостинг-провайдера для вашого веб-сайту, не потрібно багато. Вам потрібно знати декілька речей, як-от як вони працюють і чи відповідали б вони природі вашого бізнесу.

Зазвичай існує три види хостингових сервісів WordPress – з якими можна ділитися – спільний, виділений та хмарний.

1- Спільний хостинг

Цей план є найпопулярнішим хостинговим рішенням на сучасному ринку. Це і доступне, і просте обслуговування.

Для спільних планів хостингу хостинг-провайдери зазвичай розміщують кілька веб-сайтів на одному сервері. Цей план часто має обмеження або обмеження щодо ресурсів, до яких можна отримати доступ, включаючи простір пам’яті, пропускну здатність, безпеку та інші функції.

Спільний хостинг – найдешевший варіант для людей з обмеженими бюджетами і відмінно підходить для новачків з обмеженим досвідом.

2- Виділений хостинг

Завдяки спеціальному хостингу, ви отримуєте спеціалізований сервер для розміщення вашого веб-сайту. Як випливає з назви, ви не можете ділитися ресурсами вашого сервера з іншими користувачами.

Виділений хостинг значно підвищує швидкість вашого веб-сайту, оскільки ви не будете ділитися серверними ресурсами з іншими сайтами. Це також дуже безпечно, оскільки ви єдиний, хто використовує сервер.

Виділений хостинг – прекрасний варіант, якщо ви очікуєте великого навантаження трафіку на своєму сайті. Спільний хостинг має обмеження на обсяг трафіку веб-сайту, який він може обробляти.

Єдиними недоліками цього плану є високі витрати та потреба у технічних знаннях для управління виділеним сервером. Тож ви або наймаєте ІТ-персонал, або будете достатньо технічно підковані, щоб підтримувати хостинг-сервер.

3- Хмарний хостинг

Цей хостинг-сервіс – це відносно нова технологія, яка поєднує в собі функції як спільного, так і відданого хостингу. Ви можете назвати це гібридом.

Сервіс розподіляє фізичне навантаження на декілька сайтів на різних комп’ютерах. Цей процес дозволяє вашому веб-сайту мати свої серверні ресурси, не потребуючи спеціального обладнання. Можливо, ви не отримаєте спеціального обладнання для розміщення хостингу, але ви можете розширити свої потреби, коли це необхідно.

Якщо ви хочете поєднати переваги спільного та відданого хостингу, рішення у хмарному хостингу. Однак у нього є і такі недоліки

 • Підтримка може затримати виправлення виникаючих проблем,
 • Можливо, вам доведеться вирішувати проблеми безпеки та
 • Масштабування означає, що хостинг дорожче

Вам може бути цікаво, який найкращий варіант може бути для вас. Давайте дослідимо!

Недорогий хостинг WordPress в 2020 році

Ось три найдешевших хостинг-провайдерів WordPress в 2020 році. Наш вибір базується на цінах при реєстрації та подальших витратах на оновлення.

Ці варіанти базуються не лише на спільному хостингу. Ці хости підходять, якщо ви шукаєте недорогі спеціалізовані та хмарні хостинги.

1. Хостингер

WordPress хостингХостинг WordPress хостинг починається від $ 0,96 / місяць (натисніть тут, щоб дізнатися більше).

Через первісну вартість та подальше ціноутворення хостингер вважається дешевшим, ніж інші хостинг-провайдери.

Крім низьких технічних вимог, Hostinger також ідеально підходить для жорсткого бюджету. Це не отримує більш доступної ціни, ніж 0,99 доларів на місяць.

Особливості хостингу WordPress

Давайте вивчимо, що ви отримуєте.

Підвищена безпека

Кожен веб-сайт, розміщений Hostinger, захищений планом захисту всіх в одному BitNinja, який пропонує захист від усіх автоматизованих та кібератак.

1-клацання Установка WordPress

Минули дні, коли налаштування WordPress виявилося надскладним та трудомістким. Тепер все, що вам потрібно зробити – це заповнити просту форму, ввести свої дані та встановити WP одним клацанням миші. Це не займе більше декількох хвилин.

Побудований для продуктивності

Хостингер досягає неперевершеної швидкості завантаження за рахунок використання

 • HTTP / 2,
 • PHP7.4,
 • NGINX та
 • Попередньо встановлені додатки кешування WP,

Інші функції Hostinger включають щоденні або щотижневі резервні копії, безкоштовні домени та сертифікати SSL, необмежену кількість облікових записів FTP, Cronjobs та пропускну здатність тощо.

Підтримка клієнтів хостингу

WordPress хостингу доступна підтримка щоб допомогти у всіх ваших запитах та занепокоєннях. Підтримка миттєвого чату доступна 24 × 7. Ваш спокій гарантований, оскільки служба надає експертів, які знаходяться в режимі очікування, щоб виправити будь-які проблеми, пов’язані з вашим веб-сайтом.

Хостингер Ціноутворення

Ціни на хостинг WordPress на хостинг

План єдиного WordPress коштує $ 0,99 на місяць. Цей план поновлюється на рівні $ 2,15 на місяць після першого платежу.

Преміум WordPress становить 2,89 долара на місяць та 3,49 долара на місяць при поновленні. Бізнес WordPress починається з початкової ціни в 3,99 дол. США, тоді як наступні платежі – 7,95 дол.

До переваг хостингера належать:,

 • Низьке та доступне ціноутворення
 • Ефективне та надійне обслуговування клієнтів
 • Висока надійність у швидкості та бездіяльності
 • Пропонує відмінні функції

До недоліків хостингера можна віднести:,

 • Ціни зростають після першого терміну
 • Немає безкоштовного доменного імені для користувачів одного плану WordPress хостингу
 • Не підтримує автоматичне оновлення

2. Блюхост

BlueHost WordPress хостингBlueHost WordPress хостинг починається з $ 2,75 / місяць (натисніть тут, щоб дізнатися більше).

Bluehost відрізняється від багатьох інших хостинг-провайдерів. На відміну від інших, вам не потрібно платити за три-п’ятирічний план, щоб перейти на дешевий план хостингу під час користування послугою.

Якщо ви думаєте скористатися 5-річним планом хостингу, то Bluehost – це варіант для вас. Послуга пропонує три типи хостингу WP.

 • Спільний хостинг WP: Він відносно безпечний, простий у навігації та досить швидкий. Платформа також пропонує автоматичне оновлення, безкоштовні доменні імена (лише перший рік) та безкоштовний сертифікат SSL.
 • Керований хостинг: Це допомагає, якщо управління вашими веб-сайтами стає для вас нудним. Ця функція допомагає керувати усім на одній інформаційній панелі.
 • Хостинг електронної комерції: Працює WooCommerce, цей плагін для електронної комерції забезпечує захищені платіжні шлюзи та повністю настроювані інтернет-магазини, серед іншого.

Особливості програми Bluehost WordPress

 • Автоматичні оновлення WordPress: Ця функція забезпечує оновлення та захист вашого облікового запису якомога регулярніше.
 • Автоматична установка WP: Bluehost встановлює найбільш безпечну та останню версію WordPress для вашого веб-сайту, як тільки ви підписуєтесь на план.
 • Постановочне середовище WordPress: Цей параметр дає можливість протестувати зміни, перш ніж зробити їх доступними на вашому сайті.

До інших функцій належать; безкоштовне доменне ім’я на рік (з п’ятьма припаркованими доменами та 25 додатковими), сертифікатом SSL, накопичувачем на SSD 50 Гб тощо.

BlueHost Підтримка клієнтів

Bluehost забезпечує Цілодобова підтримка для WP хостингу. Вони доступні як для чатів, так і для дзвінків.

Ціни на Bluehost

Ціни на спільний хостинг

Плани / Ціна
Ціна реєстрації
Регулярний (12 місяців)
Відновлення (24 місяці)
Поновлення (36 місяців)
Основні$ 2,95 / міс8,99 дол. / Міс8,49 дол. / Міс7,99 дол. / Міс
Плюс5,45 дол. / Міс12,99 дол. / Міс$ 11,99 / міс10,99 дол. / Міс
Вибір плюс5,45 дол. / Міс16,99 дол. / Міс15,99 дол. / Міс14,99 дол. / Міс
Про13,95 дол. / Міс$ 25,99 / міс$ 24,99 / міс23,99 дол. / Міс

Ціни на керований хостинг

 • План побудови – $ 19,95 на місяць
 • Зростає – 29,95 дол. США на місяць
 • Шкала – 49,95 на місяць

Ціни на хостинг електронної комерції

 • Стартовий пакет – 6,95 долара на місяць
 • Плюс – $ 8,95 на місяць
 • Про – 12,95 дол. США на місяць

Переваги Bluehost

 • Bluehost пропонує одну з найдоступніших цін на ринку
 • Служба підтримує автоматичне оновлення
 • Це відносно безпечно

Недоліки Bluehost

 • Ненадійна підтримка клієнтів
 • Дорогі розпродажі
 • Підвищення цін на оновлення

3. Іменна кришка

Хостинг для WordPress NameCheapNameCheap Керований хостинг WordPress починається з $ 3,88 / місяць (натисніть тут, щоб дізнатися більше).

У сервісі є одна з найдешевших ставок для початкового та поновлення, тому вона склала цей список. Namecheap пропонує чудові домени та дешевий веб-хостинг за доступними цінами.

Namecheap має спільний хостинг та керований хостинг, які мають безліч функцій.

 • Спільний хостинг: Пропозиція підкріплена гарантією хостингу Namecheap, серед несемізованих широкосмугових, 99,9% часу роботи та безкоштовного сертифіката SSL..
 • Керований хостинг: Це найшвидший варіант хостингу для WordPress. Він постачається із захищеною резервною копією та інструментом відновлення.

Хоча керований WordPress хостинг – не найдешевший доступний варіант, користувачі люблять його. Близько 52% керованих користувачів хостингу WordPress вважають, що варто додаткові гроші.

WordPress Особливості

 • Стовідсоткова гарантія: Усі сервіси веб-хостингу мають найвищу форму гарантії та надають відмінні варіанти.
 • Останні серверні технології: Namecheap використовує революційну технологію Dell Server для підвищення ефективності. Швидкісний SAN забезпечує 100% часу роботи.
 • Веб-сайт Builder: Ви можете швидко створити свою присутність в Інтернеті легко.

Інші функції включають безкоштовні SSL-сертифікати, цілодобова підтримка клієнтів, повний контроль веб-сайту за допомогою cPanel, просте оновлення, щоденне резервне копіювання тощо.

NameCheap Підтримка клієнтів

Імпорт має 24/7 підтримка клієнтів через живий чат. Також існує велика база знань для самостійного вивчення.

Ціни на хостинг на ім’я

Ціни на спільний хостинг

Плани та ціни хостингу NameCheap

 • Зоряний план – 1,44 долара на місяць (як для початкових, так і для поновлень)
 • Зоряний плюс – 2,44 долара на місяць
 • Зоряний бізнес – $ 4,44 на місяць

Ви отримуєте 50% знижки, коли платите за перший рік.

Ціни на керований хостинг WordPress

Ціни на хостинг WordPress з керованим найменуванням NameCheap

 • EasyWP Starter – $ 3,88 ($ 1 за перший місяць)
 • EasyWP Turbo – $ 7,88 (перший місяць коштує $ 2)
 • EasyWP Supersonic – $ 11,88 ($ 3 за перший місяць)

Переваги Namecheap

 • Namecheap забезпечує ефективних представників чату
 • Він пропонує надійні послуги хостингу
 • Привітний користувальницький інтерфейс та дизайн

Недоліки Namecheap

 • Підтримка в прямому ефірі залежить лише від того, на який план ви підписалися
 • Він не пропонує телефонної підтримки
 • Налаштування сертифікатів SSL для деяких, як правило, важко

Критерії вибору хостингу WordPress

Перш ніж визначитися з тим, який план хостингу WordPress вибрати, потрібно розглянути кілька речей. Надійність, швидкість та безпека – основні фактори, на які слід звернути увагу при виборі послуги хостингу.

Вам доведеться відзначити вимоги, ціни, можливості, диск або місце для зберігання, а також службу підтримки клієнтів.

Давайте детальніше розглянемо.

1. Вимоги

Вибраний вами хост WordPress повинен відповідати наступним критеріям. Він повинен підтримувати:

 • PHP версії 7.3 або новішої
 • MySQL версії 5.6 або новішої, альтернативно, MariaDB версії 10.1 або новішої
 • HTTPS

Хоча будь-який сервер, що підтримує PHP і MySQL, є прийнятним, WordPress рекомендує використовувати Апач або Nginx. Завжди пам’ятайте, щоб просити свого господаря про ці вимоги, перш ніж щось робити.

2. Ціноутворення

Хоча ціни кожного хостинг-провайдера варіюються від дешевих до дорогих, деякі з них пропонують знижки або акційні ціни для нових абонентів. Після цього користувачі регулярно поновлювати свої послуги хостингу.

Більшість хостинг-провайдерів рекламують варіанти ціноутворення, які застосовуються, якщо ви платите протягом трьох-п’яти років. Зазвичай, це найкращий спосіб отримати дешевий хостинг WordPress, оскільки він знижує витрати на хостинг протягом наступних трьох і більше років.

Однак підприємства, які платять щомісяця або щорічно, можуть зіткнутися з ризиком підвищення цін з другого або третього року підписки.

3. Особливості

Більшість хостинг-провайдерів пропонують подібні функції, як,

 • 99,9% часу роботи на сайті,
 • Хостинг приладної панелі та cPanel,
 • Безкоштовні сертифікати SSL,
 • Доменні імена та
 • Рахунки електронної пошти

Деякі з них надають регулярні варіанти резервного копіювання, а деякі вибирають резервні копії щотижня або щомісяця. Деякі провайдери обробляють підтримку клієнтів по телефону та в прямому чаті.

Деякі господарі пропонують додаткові функції за певну плату. Зазвичай хостинг-провайдери просять вас заплатити за додатковий обсяг зберігання, якщо вам це потрібно. Вони також продають конфіденційність доменних імен, резервне копіювання сайтів, безпеку сайту, а також інші функції та додатки.

4. Диск або місце для зберігання

Залежно від ціни або плану передплати, різні послуги хостингу пропонують від 10 ГБ до понад 100 ГБ місця для зберігання. Деякі навіть мають необмежений простір на диску SSD для своїх користувачів.

5. Підтримка клієнтів

Незалежно від того, наскільки ви кваліфіковано працюєте зі своїм сайтом, в якийсь момент вам знадобиться допомога. Коли виникають подібні ситуації, ви хочете, щоб підтримка клієнтів, яка зможе вас швидко виручити.

78,3% користувачів кажуть, що підтримка є найбільшою турботою для їхніх WordPress сайтів, і вона повинна бути пріоритетною.

Чудові господарі мають ефективну та чуйну підтримку клієнтів. Веб-хости, які ми рекомендували, надають підтримку через декілька каналів.

Фінальні думки

Не секрет, що WordPress є незаперечним чемпіоном систем управління контентом. Він широко використовується для всіх типів ділових, особистих та інституційних веб-сайтів. Він підтримує кілька сайтів хостингу, включаючи Hostinger, Bluehost та Namecheap.

Хостингер має одне з найкращих цін на тріо та найефективнішу підтримку клієнтів. Bluehost підтримує довгострокові плани та чудово підходить для електронної комерції, а Namecheap пропонує деякі найкращі та найдоступніші домени.

Ви можете вигідно працювати з будь-яким із цих трьох варіантів, залежно від бізнес-планів та бюджету. Ідіть вперед і зробіть свій вибір.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map