Техніка розумної оптимізації веб-сайтів для поліпшення органічного трафіку

Цю статтю написав Брендон Грейвс.


Кожен, хто займається веб-бізнесом, хоче збільшити трафік на свій сайт / блог. Це приносить їм можливості для бізнесу. Кажуть, що “Ні трафіку, ні бізнесу”. Немає переваги мати чудові продукти та послуги, якщо ви не отримуєте трафік на свій веб-сайт.

обраний образ

Органічний трафік – це, мабуть, найкращий спосіб зробити ваш сайт добре рейтинговим у провідних світових пошукових системах. Власне, саме платний трафік надходить від пошукових систем. Однак, органічний трафік на веб-сайти / блоги – це не дитяча гра. Для цього потрібно багато терпіння, самовідданості та активної реалізації розумних фокусів SEO. Якщо ви шукаєте ефективні способи та стратегії, як покращити органічний трафік на своєму веб-сайті, просто дотримуйтесь наведених нижче порад:

1. Зробіть свій веб-сайт більш релевантним та зручним

Коли відвідувачі шукають інформацію, продукти, послуги тощо на WWW, пошукові системи шукають веб-сайти чи веб-сторінки, які є сучасними, безпечними, релевантними та зручнішими для відвідувачів. Це допомагає їм мати позитивний досвід та легко та швидко знаходити потрібні речі. Якщо ваш веб-сайт містить застарілу інформацію або має проблеми з юзабіліті, пошукові системи нехтують нею під час відображення результатів щодо пошукових термінів, введених відвідувачами.

Тому, перш за все, ви повинні оновити свій веб-сайт, щоб зробити його професійним, привабливим та відповідним цільовій аудиторії. З цього приводу ви можете зробити наступні кроки:

 • Переконайтесь, що ваш веб-сайт сучасний та професійний. Використовуйте найновіше програмне забезпечення, антивірус, високоякісний сервер, брандмауер тощо, щоб запустити його належним чином і підтримувати в режимі реального часу 24 * 7.
 • Переконайтеся, що на вашому веб-сайті немає проблем з користувацьким інтерфейсом / UX,
 • Сумісний із усіма сучасними веб-браузерами,
 • Переконайтеся, що ваш веб-сайт відповідає на всі мобільні пристрої та
 • Переконайтеся, що ваш сайт завантажується швидше.

2. Зосередьтеся на SEO на місці

Часті оновлення алгоритму Google підвищили важливість SEO на місці. Якщо тут не вдасться, рано чи пізно рейтинг SEO вашого сайту знизиться. Існує ряд способів покращити SEO-практикування на місці та очікувати, що на ваш сайт прийде більше органічного трафіку. Відкрийте для себе підходящі ключові слова. Якщо можливо, використовуйте ключові слова з довгим хвостом, щоб висвітлювати все більше і більше тем, пов’язаних з вашим бізнесом. Створюйте оптом оптимізований, змістовний, релевантний та без помилок вміст. Завантажуйте їх на свій веб-сайт / блог регулярно та оптимізуйте належним чином, використовуючи найновіші SEO-трюки. Пошукові системи завжди шукають щойно завантажений вміст, щоб відображати відвідувачам найбільш автентичні результати.

Якщо ви будуєте свій веб-сайт за допомогою популярних розробників веб-сайтів, таких як Weebly, у них є всі елементи, готові робити на місці SEO.

Примітка. Ось посібник для початківців щодо SEO, якщо ви хочете дізнатися більше.

3. Усуньте всі розірвані посилання

усунути-все-зламано-лінкса

При постійному припливі нового вмісту веб-сайти з кожним днем ​​стають все більшими та більшими. Отже, людям стає дуже важко підтримувати такі веб-сайти. Через кілька днів / тижнів / місяців вміст на веб-сайті може бути видалений або застарілий, що може призвести до пошкоджених посилань. Пошук і виправлення цих зламаних посилань вручну – надзвичайно геркулесова задача.

Насправді ламане посилання – це неіснуючий веб-ресурс, який також називають мертвим посиланням. Коли хтось намагається отримати доступ до таких неіснуючих веб-сторінок, сервер показує HTTP-код 404. Наявність занадто великої кількості зламаних посилань на вашому веб-сайті може знизити його якість, викликати загрозу пошукових систем та відвідувачів, а також спричинити різке зниження трафіку веб-сайту. Тому ви повинні перевірити та усунути непрацюючі посилання на своєму веб-сайті за допомогою Інтернету ресурси та інструменти.

4. Регулярно ведіть щоденник

Google надає велике значення всім тим веб-сайтам, які регулярно оновлюються свіжим та унікальним вмістом. Блог – це простий спосіб зберегти ваш веб-сайт свіжим та сучасним. Отже, просто додайте корпоративний блог до свого веб-сайту та починайте регулярно його оновлювати свіжим вмістом.

До завести блог як не здається, потрібно мати стратегію та наполегливість. Якщо це трапиться, сканери пошукових систем регулярно відвідуватимуть ваш сайт, додаватимуть щойно додані сторінки у свої покажчики, і ви повільно збільшуватимете органічний трафік на своєму веб-сайті..

5. Шукайте можливості відвідування блогів у вашій ніші

Блог відвідувачів – ще одна важлива робота, яку ви повинні активно виконувати, щоб отримати багато переваг. У цьому процесі людина надсилає унікальний вміст блогерам (під своєю нішею) для публікації. Якщо його / її публікації публікують власники блогу, це допомагає обом сторонам. Власники блогів отримують якісний вміст безкоштовно і можуть скористатися цим, щоб покращити свій веб-бізнес та отримати більший дохід. З іншого боку, учасники розширення охоплюють широкий спектр цільової аудиторії та отримують бізнес-можливості на мільйони доларів.

6. Майте певну стратегію внутрішнього зв’язку

Внутрішнє посилання на важливу практику SEO, в якій фахівці з цифрового маркетингу посилають одну сторінку на іншу сторінку в межах одного домену для навігаційних цілей. Це допомагає їм отримати більш високу репутацію в очах різних пошукових систем та відвідувачів, покращити сканування та індексацію веб-сторінок, знизити показник відмов та значно збільшити кількість кліків на веб-сайті. Отже, прийняти внутрішнє посилання як частину свого Зусилля SEO і насолоджуватися його перевагами.

7. Будьте активні на важливих сайтах соціальних медіа

бути активним на важливих соціальних медіа-сайтах

Завжди майте на увазі, що Google вважає репутацію соціальних медіа рейтингом веб-сторінок. Веб-сайт із гідною присутністю на різних каналах соціальних медіа надає перевагу Google і відображається в його результатах. Отже, ви повинні просувати свій веб-сайт або його сторінки на всіх важливих каналах соціальних медіа. Просто додайте все більше людей на сторінки соціальних медіа вашого сайту та поширюйте вміст серед них. Заохочуйте їх максимально ділитися вашим вмістом. Все це допоможе вам отримати більш органічний трафік на ваш сайт.

8. Активно спілкуйтеся зі своєю аудиторією

Якщо ви спілкуєтесь зі своєю цільовою аудиторією активно, це допоможе вам дізнатися, що ваша аудиторія думає, відчуває і бореться з ними під час взаємодії з вашим брендом. Залежно від результату, ви можете внести необхідні зміни та заохотити людей займатися вашим брендом протягом тривалого періоду часу. Для спілкування з цільовою аудиторією можна використовувати різні системи, наприклад Маркетинг електронної пошти, Запитання про зворотній зв’язок, системи коментарів, форуми, RSS-канали, веб-сайти з питаннями та ін.

9. Суворо проаналізуйте свої вправи на SEO

Не важливо, наскільки ви добре виконуєте SEO-діяльність, щоб збільшити трафік на своєму сайті, завжди залишаються деякі сфери вдосконалення та виправлення. Тому ви повинні регулярно відслідковувати ефективність своїх вправ на SEO та досліджувати сфери подальшого вдосконалення. Просто зробіть усе це, щоб забезпечити щомісячну кількість органічного трафіку на ваш сайт.

Висновок

Постійний потік органічного трафіку на ваш веб-сайт має важливе значення, якщо ви хочете отримати достатній дохід і перенести свій веб-бізнес на новий рівень. Ось декілька корисних порад щодо збільшення органічного трафіку на веб-сайти / блоги. Просто реалізуйте їх і отримайте їх переваги в майбутньому.

Брендон Грейвс – це плідний цифровий маркетинг та експерт WordPress, який працює з HireWPGeeks. Він продовжує писати про найновіший веб-дизайн та такі послуги, як WordPress перетворення PSD в WordPress, Перетворення HTML у WordPress тощо. Дотримуйтесь його далі Google Plus щоб отримати миттєві оновлення.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map