Стратегії маркетингової електронної комерції: 6 підказок для збільшення продажів

В усьому світі, за прогнозами аналітиків, у 2019 році буде 1,92 мільйона світових цифрових покупців, а продаж електронної комерції – найкращий 4,9 трлн. Доларів до 2021 року. Власники кмітливих підприємств зайняті підготовкою, щоб завоювати свою частку цього несподіванки.


Роздрібні продажі електронної комерції зростають у всьому світі (джерело: Робота з маркетингу)

Якщо ви працюєте в магазині електронної комерції, ви хочете знати найкращі стратегії для стимулювання продажів. І новому, і зростаючому бізнесу потрібні стратегії збуту, які працюють.

У цій статті ви знайдете 6 тактик для збільшення онлайн-продажів.

6 ідей маркетингової електронної комерції для збільшення продажів в Інтернеті

1. Маркетинг впливів

48% маркетологів кажуть, що рентабельність інвестиційного маркетингу вище, ніж інші канали. Тим часом, 41% цих маркетологів погоджуються, що маркетинг з впливу на ефективність настільки ж ефективний, як і інші топ-канали.

Крім того, 49% споживачі довіряють впливовим, а 40% купують речі, побачивши їх у соціальних мережах.

Маркетингова стратегія електронної комерції89% маркетологів вважають, що маркетинг, що впливає, отримує для них результати (Mediakix).

Для стратегії ви хочете скористатися тим ефектом, який впливають на своїх послідовників.

Інфлюенсерський маркетинг – це тип реферального маркетингу. Хоча результат, який ви отримуєте від однієї людини тут, набагато більший. Отже, коли впливовий говорить про ваш бренд, шанувальники слухають.

Якщо ви новачок у маркетингу, який впливає на рекламу, то ось короткий огляд того, як він працює.

По-перше, знайдіть правильних впливів. Посадка правильного впливу може бути багато роботи. Ви хочете бути впевнені в таких життєвих показниках, як

 • Вони націлені на ваших потенційних покупців,
 • У впливових є послідовники людини, а не боти, і
 • Впливач ефективно поширюватиме ваші повідомлення серед аудиторії.

Далі ви домовитесь зі своїми цільовими впливовими особами та домовитесь про стимулювання заохочення та інші умови.

Після того, як у вас є впливові та домовляться про те, як працювати з ними, ви генеруєте код купона для послідовників впливу.

Тоді цільові впливові фактори використовують ці коди для просування вашого продукту. Просто пам’ятайте, щоб вчасно спілкуватися з аудиторіями впливових людей, щоб вирішити питання та проблеми.

В одному звіті йдеться про те, що впливають на красу генерувати $ 11,38 за кожні 1,29 долара ви витрачаєте. Це майже 800% рентабельність інвестицій! Тепер хіба це не “красиво”?

Маркетинг впливів на роботі

@nknaturalz є зачіскою Instagram Instagram із Канади. Її рекламна копія відчуває себе природною розмовою між нею та її читачами. У цьому випадку вона залучає своїх підписників і змушує їх купувати у своїх спонсорів, @curlkeeper

Щоб розпочати роботу з маркетингом Influencer, просто знайдіть впливових людей у ​​вашому просторі, а потім зверніться до них, щоб знати, що спричиняють їхні послуги. Ви також можете шукати “популярні впливові в [YOUR NICHE]” у пошуку Google, щоб знайти впливових факторів, на яких ви націлюєте.

2. Платна реклама

Платний маркетинг сприяє значній частині продажів електронної комерції. Згідно з доповіддю Меркле, 60% кліків оголошення в Google і 31% в Bing – для реклами в магазинах.

Звіт про цифровий маркетинг Merkle Q1 2018

Ці цифри показують, що люди швидше натискають на рекламу електронної комерції, ніж інші типи оголошень. Що найцікавіше, що ця тенденція зростає, тому кмітливі ділові люди витрачають більше на рекламу та відчувають більше кліків.

Подивимося, як це працює на деяких каналах соціальних медіа.

Facebook Ads

Над 2,7 млрд користувачів активно у Facebook щомісяця. Більше того, у мережі є більше даних про щоденну діяльність людей, ніж інші платформи.

Оголошення в Facebook можуть командувати стільки, скільки 152% рентабельність інвестицій. Ви не хочете пропустити його потенціал для стимулювання трафіку та продажів для вашого бізнесу.

Типи оголошень у Facebook включають:

 • Подобається сторінка
 • Об’яви про залучення
 • Розміщення акцій
 • Впізнаваність бренду
 • Локалізовані оголошення
 • Конверсії веб-сайтів
 • Кліки на веб-сайті
 • Акції заходу
 • Оголошення провідної генерації

Переходьте до Facebook Business для запуску оголошень. Відкрийте обліковий запис, приєднайте спосіб оплати, підключіть свій акаунт в Instagram, а потім розробіть і запустіть своє оголошення.

Залежно від своїх цілей ви можете налаштувати рекламу, яка просто сприятиме поінформованості про ваш продукт, примушує покупців відвідувати ваш магазин електронної комерції або купувати у вас.

Для початку натисніть Менеджер оголошень.

Клацніть “Створити”. Виберіть тип оголошення, яке потрібно розмістити, а потім дотримуйтесь підказок, щоб налаштувати його.

Оголошення YouTube

Користувачі YouTube витрачають один мільярд годин на відео YouTube на день. Ця цифра не тільки наздоганяє телебачення, але й перевершує відео Netflix та Facebook разом. На той час у Netflix було 116 мільйонів, у Facebook – 100 мільйонів.

Ці цифри нічого не означають для вашого бізнесу, якщо люди не зацікавлені. Але якщо ви хочете досягти успіху цим методом, ваше відео має бути унікальним. Завжди почніть з елементів, що викликають інтерес і цікавість.

Instagram Ads

У квітні 2017 року Instagram оголосив, що досяг 700 мільйонів активних користувачів.

Завдяки приголомшливим зображенням та відео будь-яка компанія може рекламувати в Instagram. Кількість рекламних облікових записів в Instagram зросла з 200 000 в 2016 році до одного мільйона в 2017 році. Це може статися лише тому, що реклама в Instagram працює.

На щастя, підприємства електронної комерції можуть отримати вигоду від Instagram-оголошень. Оголошення виглядають як типова публікація, тому ніхто не відчуває, що ви рекламуєте їх. Ви можете взаємодіяти з користувачами, а також можна використовувати дані з Facebook для націлювання.

Оголошення тут включають:

 • Фотореклама
 • Показ слайд-шоу
 • Відеореклама
 • Об’яви каруселі

Ретаргетинг

Клієнти частіше купуватимуть у вас пізніше, якщо раніше вони взаємодіяли з вашим вмістом чи сторінками соціальних мереж.

Отже, перенацілювання відстежує відвідувачів та показує їм ваші оголошення, коли вони в мережі. Мета полягає в тому, щоб змусити їх знову відвідати, і цього разу зробити покупку. Ви також можете перенаправити аудиторію своїх конкурентів.

Початок роботи з повторним націленням

Щоб запустити перенацілювання, вам потрібно буде вставити код JavaScript у голову або колонтитул вашого сайту. Наприклад, якщо ви перенаправляєтесь у Facebook, наприклад, вам знадобляться пікселі Facebook.

Якщо ви хочете використовувати пікселі у Facebook, виберіть “Конверсії” в якості мети своєї реклами, а потім дотримуйтесь підказок..

Facebook співпрацює з більшістю платформ електронної комерції та управління контентом, такими як WordPress, BigCommerce, Wix, Shopify та багато іншого. Тож інтеграція пікселів тепер вітер. Наприклад, у WordPress все, що вам потрібно зробити, – це додати пікселі до плагіна Facebook. Facebook також надає рекомендації.

3. Контент-маркетинг

У ході опитування 72% маркетологів погодилися, що складно керувати вмістом стратегічно. Крім того, 59% тих маркетологів заявили, що стратегічне поліпшення рентабельності інвестицій.

Джерело: Інститут контент-маркетингу

Ви хочете використовувати контент-маркетинг, щоб навчити свою аудиторію щодо вашого продукту. Крім того, ви збираєте трафік та інформуєте про свої пропозиції, оскільки більше людей отримує доступ та використовує ваші навчальні матеріали.

Зокрема, ви можете створити ці типи контенту

 • Відео,
 • Повідомлення в блозі,
 • Інфографіка,
 • Публікації в соціальних мережах (включаючи зображення та GIF)

Слухаючи контент-маркетинг – це використовувати ваш вміст для залучення потенційних клієнтів, а потім конвертувати ці потенційні клієнти.

Теми та ключові слова

Створення чудового контенту дозволяє здійснювати ранжирування в пошукових системах, і це означає, що пошуковий трафік вашого сайту. Отже, вибираючи теми та ключові слова, будьте впевнені, що їх пошукові запити високі.

Вам слід націлити слова або фрази, які описують ваш продукт чи послугу.

Якщо ви продаєте продукти для схуднення, то ви можете шукати фразу “схуднути” в інструменті з ключових слів. На зображенні нижче, об’єм пошуку для “схуднення” показує середньомісячний пошук у 36000.

Інструмент добору ключових слів, наприклад Ahrefs, надає додаткову інформацію про ваше ключове слово, наприклад обсяг пошуку, складність, кліки тощо.

Повторіть цей процес з іншими фразами, щоб визначити, чи є у них значний обсяг пошуку. Потім слід надати пріоритетні ключові слова з найменшими труднощами та найвищим обсягом пошуку.

Створення вмісту

Інструмент добору ключових слів також дає вам ідеї щодо вмісту, який ви можете створити.

Після встановлення потрібних ключових слів перейдіть до створення вмісту. Добре перевірити, що інші говорять про вашу тему, але не зупиняйтесь на цьому. Знайдіть кут, який дає вам перевагу.

4. Реферальні програми

Реферальний маркетинг або маркетинг із вуст у вустах є потужним в електронній комерції. Логіка проста. Коли вам подобається досвід, ви хочете поділитися ним з коханими людьми.

81% клієнтів довіряють рекомендаціям свого друга щодо товару над претензіями компанії HubSpot.

Зверніть увагу; люди також схильні попереджати своїх близьких про поганий досвід. Ваше завдання – дати їм щось хороше для обговорення.

Ви можете найняти розробника, щоб налаштувати вашу реферальну програму, якщо ви хочете щось унікальне. Або отримайте програму реферальної програми для швидкості. Потім вирішіть, який стимул надавати та просувати програму.

Стимули

Стимули залучають клієнтів до реферальних програм. Тому ви хочете спланувати цей крок, перш ніж діяти.

Дешева пропозиція не приверне вашу аудиторію, тоді як дорога пропозиція може калічити ваш бізнес або зробити програму неефективною.

Отже, отримання правильного балансу може спочатку стрес на вас, але ви з часом з’ясуєте приємне місце прибутковості та зростання.

Акції

Якщо ви хочете, щоб люди чули про вашу реферальну програму, тоді ви повинні рекламувати програму. Повідомте про це своїх теперішніх клієнтів та повідомте про це нових клієнтів, як тільки вони відвідують ваш сайт.

5. Програми лояльності

Мати задоволеного клієнта та лояльного замовника – це дві різні речі. Не всі ваші щасливі клієнти будуть дотримуватися лише вашого бренду.

Однак якщо ви запускаєте веб-сайт електронної комерції, вам потрібні віддані клієнти.

Програми лояльності раніше важко керували, але оцифрування спростили їх. Крім легкості, він має багато соковитих сторон. Наприклад, 73% користувачі програми лояльності відносять своїх друзів до програми лояльності.

Тепер, якими іншими способами ви можете скористатися програмами лояльності?

Ваші клієнти дотримуються вас

Клієнти, які базують свої покупки на винагороді, як правило, продовжують купувати у вас, щоб виграти цю винагороду. Частота їх придбання на 90% більше, ніж учасників програми, що не стосується лояльності.

Клієнти прагнуть купувати більше

В одному дослідженні, 61% SMB опитувані кажуть, що понад 50% їх продажів відбувається від неодноразових покупців. Крім того, ці клієнти витрачають на 67% більше, ніж нові.

Клієнти передають свій бізнес іншим

Клієнти часто посилаються на своїх друзів до програм, що їх люблять. Учасники програми лояльності в 50 разів більше шансів зробити покупку, і вони швидко повідомляють іншим про програму.

6. Маркетинг по електронній пошті

Adobe зазначає, що американські тисячолітники перевіряють свої електронні листи, виконуючи інші дії. Ця залежність від використання електронної пошти настільки сильна, що 18% користувачів перевіряйте їх електронні листи під час руху!

Джерело: Adobe

Коротше кажучи, люди займаються своєю електронною поштою, і ви можете використовувати цю поведінку для вашого електронного комерційного бізнесу. Перший очевидний крок тут – почати збирати електронні адреси відвідувачів вашого магазину.

Оскільки 68% Gen Z будуть читати електронні листи від компаній, ви повинні дати щось цінне в обмін на електронні листи своїх клієнтів. Ви можете їх запропонувати,

 • Знижки
 • Безкоштовна електронна книга
 • Шпаргалку
 • Завантажувані пропозиції подарунків та
 • Безкоштовні посібники користувача

Маркетинг по електронній пошті інструментів багато. В основному, вам потрібно

 • Форми для відбору
 • Автовідповідачі
 • Система управління списками
 • Інструменти відстеження та звітності кампанії

Ці інструменти можуть бути отримані незалежно або як пакетні пакети, як ви знайдете з платформами, як постійний контакт і MailChimp. Більшість цих платформ електронного маркетингу пропонують функції розділеного тестування, можливості фільтрації спаму та API для інтеграції та розширення їх продуктивності.

Згорнути

Майте на увазі, що те, що працює для інших, може не завжди працювати для вас. Краще протестувати речі, поки не знайдете які палички.

Однак вічнозелені ідеї, такі як маркетинг електронною поштою, повинні бути частиною будь-якої суміші, яку ви, зрештою, вирішите виконати. Якщо ви продаєте одяг чи інші предмети, які наказують повторні покупки, то програма лояльності – це прекрасний спосіб максимізувати прибуток.

Виберіть тактику і почніть відразу!

Тюльпан – експерт із контентного та вхідного маркетингу компанії Snewscms. Протягом багатьох років вона допомагала десяткам підприємств у визначенні їх змістової стратегії. Вона вважає, що творчість вже не надихає клієнтів. Справжню історію, коли її добре читають, достатньо, щоб створити зв’язок. Підключіться до програми Snewscms Facebook.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map