Скільки Інтернету – це WordPress

Якщо ви витратили розумну кількість часу в Інтернеті (що якщо ви читаєте, то ви. Просто визнайте), я на 99,99% впевнений, що ви знаєте або чули про WordPress. Насправді я був би шокований, якби ви не натрапили на веб-сайт, який не працює на WordPress.


Зважаючи на те, наскільки популярна WordPress як система управління контентом (CMS), не дивно, що вони зібрали б цілу купу статистичних даних і даних, які є надзвичайно дивовижними.

Отже, ми вирішили проглянути Інтернет та скласти статистику сайту WordPress та будь-яку іншу цікаву статистику використання WordPress у цьому великому списку. Крім того, якщо ви творець вмісту, ви навіть можете використовувати деякі з цих даних для створення інфографіки, статей чи будь-якого іншого цікавого вмісту

Без зайвих помилок, давайте входимо в статистику WordPress!

Contents

Скільки Інтернету – це WordPress?

1. WordPress повноважує 34% Інтернету

Інтернет – це величезний простір. Веб-сайти є мільйонами-мільйонами – будь то бізнес-блог або веб-сайт із особистим резюме, який зараз доступний для відвідування та близько чверті (або 34,5%, якщо бути точним) з них створені та використовуються WordPress. Це в основному означає, що кожен кожен 4 веб-сайт повинен бути веб-сайтом WordPress, який показує, скільки Інтернету становить WordPress!

Статистика використання та популярність WordPress

2. Веб-сайти WordPress Збільшено на 3,2%

Дивно, що WordPress працює 31,9% Інтернету, але що ще більше дивує, що це було пов’язано із збільшенням використання приблизно 3,2%. Враховуючи, наскільки жорсткою є конкуренція CMS на даний момент, дивно, що WordPress все ще здатний і показує, скільки людей використовують WordPress до сьогодні.

3. WordPress займає 59,3% частки системи управління вмістом

Щоб продовжити висвітлення домінування WordPress у галузі CMS, ця статистика WordPress показує, що в даний час WordPress підтримує 59,3% частки системи управління вмістом. Це великий розрив у порівнянні з усіма іншими платформами CMS!

4. WordPress використовується веб-сайтами з великими іменами

WordPress як платформа CMS дуже потужна і здатна створювати та обробляти будь-які види веб-сайтів. Мене все ще дивує, скільки веб-сайтів використовують WordPress як вибір CMS, а деякі з цих великих сайтів включають Кварц, Techcrunch(!), Newsroom Facebook, BBC America, Venturebeat тощо.

VentureBeat – це один із багатьох веб-сайтів, що працює на WordPress. Кредит: VentureBeat.com.

5.WordPress.com може похвалитися глобальним рейтингом веб-сайтів Alexa – 60

Alexa, інструмент аналітики Amazon, відслідковує глобальний трафік веб-сайтів по всьому світу. WordPress.com – єдина CMS-компанія, якій вдається зайняти місце 60 під їх глобальним рейтингом веб-сайтів Alexa.

6. WordPress завантажили багато разів

Ми знаємо, що WordPress працював на багатьох веб-сайтах з часу їх створення, але дивно бачити, як багато людей використовують WordPress як платформу та завантажують їх. На даний момент кількість наражає приголомшливих 157 563 262 завантажень, і це ще рахує!

7. WordPress виробляє понад 70 мільйонів повідомлень і 50 мільйонів коментарів щомісяця

Божевільне число, про яке варто задуматися, – це кількість вмісту / коментарів, що надходить на WordPress щомісяця. Цей WordPress статистика сайту показує, що щомісяця з’являється 70,5 мільйонів нових постів та 52,1 мільйона нових коментарів. Це буквально становить 27 нових публікацій та 198 нових коментарів щосекунди!

Найбільша кількість публікацій на WordPress склала понад 70 000 000. Кредит: WordPress.com

8. WordPress досяг 100 для Google Trends

Щоб дати вам уявлення про те, наскільки масово популярний WordPress порівняно зі своїми конкурентами, вони були єдиною платформою CMS, якій вдалося досягти 100 (пікова популярність) на Google Trends. Інші платформи, такі як Drupal, Blogger та Sharepoint, ледь навіть зуміли досягти 50.

9. WordPress шукали понад 2 мільярди разів!

Щоб продовжити статистику пошукової системи та WordPress, ключове слово «WordPress» продовжує залишатися популярним терміном, який люди використовують для пошуку. KWFinder показує, що щомісяця за ключовим словом «WordPress» щомісяця шукають 2,739,999 разів.

Ключове слово “WordPress” шукали понад 2 мільярди разів. Кредит: KWFinder.

Фон компанії WordPress

10. У WordPress лише близько 700 співробітників

Незважаючи на те, що вона була величезною корпорацією, яка займає близько чверті Інтернету, кількість працівників, яких WordPress поповнила приблизно 798 осіб тільки. Це значно менше, ніж у багатьох інших технологічних компаній.

11. Вони в 721 раз менші за Амазонку

Ми знаємо, що порівнювати Amazon з WordPress – це як порівнювати яблука з апельсинами, але факт полягає в тому, що обидві є технологічними компаніями. І, незважаючи на те, що в 721 раз менше, ніж Amazon, WordPress все-таки вдається витягнути 149 мільйонів щомісяця унікальних відвідувачів (США) порівняно з 199 мільйонами Amazon.

Статистика використання WordPress: плагіни та теми

12. Доступно понад 50 000 плагінів WordPress

Плагіни – це чудовий інструмент, який допомагає власникам веб-сайтів доповнювати функції та функції без необхідності кодування. Що стосується плагінів, WordPress все ще є королем, як вони пропонують 56,201 плагіни у їхній бібліотеці, яка легко карликовує всіх інших конкурентів.

13. Три теми WordPress використовуються на понад 30 000 найпопулярніших веб-сайтів

Genesis Framework, Divi та Avada – найпопулярніші теми WordPress, і кожна з них була використана понад 15 839 веб-сайтами, 10 397 веб-сайтами та 7 308 веб-сайтами відповідно. Це в цілому 3,35% з 1 мільйона найпопулярніших сайтів, що використовують ті самі теми!

Avada, Genesis Framework і Divi – це три найпоширеніші теми WordPress. Кредит: Вбудований.

14. Akismet зловив 400 мільярдів спам-коментарів на WordPress

Зважаючи на те, наскільки популярним є WordPress та скільки веб-сайтів використовує WordPress, перед тим, як блог або веб-сайт отримають коментарі зі спамом, лише питання часу. І якби ви цього не знали, Акісмет це показав 400 мільярдів спаму коментарі потрапили на WordPress. Це як мільйон спам-коментарів кожні кілька хвилин! Сама статистика WordPress отримала досить багато відгуків Twitter так само.

15. Yoast SEO завантажено 130 мільйонів разів

Завдяки величезній бібліотеці плагінів, яку пропонує WordPress, серед інших неодмінно виділяється декілька. Цей плагін – Yoast SEO, який є інструментом, який ви можете використовувати для оптимізації пошукових систем. В даний час Yoast SEO може похвалитися завантажити кількість 130 801 289.

16. Akismet – другий за популярністю плагін із 117 мільйонами завантажень

Ми трохи раніше говорили про Акісмет і про те, як їм вдалося набрати понад 400 мільярдів спам-коментарів. Ну, ви можете додати цей другий найпопулярніший плагін до цього списку, оскільки їх наразі 118,069,141 завантаження в WordPress.

17. Популярні плагіни WordPress в кожній з них мають понад 5 мільйонів активних установок

WordPress пропонує кілька найкращих плагінів, доступних на ринку. Плагіни, такі як контактна форма 7, Yoast SEO, Akismet, Jetpack тощо вгору плагіни WordPress які можуть похвалитися деякими найбільшими базами активних установок, що становить близько +5 мільйонів, грунтуючись на статистиці використання WordPress.

18. Найпопулярніша тема WordPress продана понад 450 000 примірників

Avada, тема WordPress від Themeforest, є однією з найпопулярніших платних тем на платформі. За $ 60 цю тему вдалося розпродавати 450 000 примірників що принесло понад 27 000 000 доларів продажів і підрахунку.

Avada – найпопулярніша тема WordPress з понад 450 000 примірників. Кредит: ТемаForest.

Статистика електронної комерції WordPress

19. WooCommerce надає 28% Інтернет-магазинів із понад 50 мільйонами завантажень

Коли ви думаєте про WordPress, шанси ви будете думати про блоги. Однак WordPress – така гнучка платформа, ви навіть можете створити інтернет-магазин за допомогою плагінів. WooCommerce – це один з таких плагінів, і вони наразі працюють 28% Інтернет-магазинів у WordPress із 51,563,803 завантаження.

20. В даний час WooCommerce є найпопулярнішою технологією електронної комерції на WordPress

Говорячи про WooCommerce, чи знали ви, що WooCommerce також є однією з найпопулярніших технологій електронної комерції сьогодні? З 1 мільйона сайтів електронної комерції WooCommerce стоїть на вершині за потужністю понад 20 000 з 1 мільйона веб-сайтів на сьогодні.

В даний час WooCommerce є найпопулярнішою платформою електронної комерції на WordPress. Кредит: WooCommerce.com

Скільки веб-сайтів використовують WordPress?

21. Більше 300 000 веб-сайтів, що містять найкращі 1 мільйон, використовують WordPress

WordPress, безсумнівно, є популярною платформою для багатьох веб-сайтів. Виходячи з цих чисел за Вбудований, 310,599 з 1 мільйона веб-сайтів в даний час використовують WordPress в якості основної платформи CMS. Якщо ви розділите статистику WordPress з топ-100000 веб-сайтів, WordPress все одно повноваження 33,283 їх. Ще більше спустіться до 10 000 веб-сайтів і принаймні 3 388 з них використовує WordPress. Це показує, скільки веб-сайтів використовують WordPress.

22. З повного Інтернету понад 20 мільярдів використовує WordPress

Якщо ви подивитесь на весь Інтернет, WordPress очевидно володіє більшістю акцій, якими вони користуються 26 938 805 веб-сайтів. В основному на це припадає понад 50% Інтернету!

WordPress має найбільше поширення у 55% ​​Інтернету. Кредит: Вбудований.

23. Понад 50 000 отримали повідомлення про зняття DMCA

Зважаючи на те, скільки веб-сайтів використовують WordPress, існує кілька, що порушує договір компанії про інтелектуальну власність. Щонайменше з січня 2014 року 53 718 знятих WordPress опублікував повідомлення про те, що частину або весь вміст видалено на 39% веб-сайтів.

Безпека та вразливості WordPress

24. 83% із 34 371 заражених веб-сайтів у 2017 році використовує WordPress

Оскільки WordPress є найбільш використовуваною платформою CMS в Інтернеті, це робить їх більш ймовірними атаки та зараження хакерами та вірусами.. Звіт Сукурі показує, що з 34 271 заражених веб-сайтів 83% з них використовують WordPress.

Уразливості в ядрі WordPress виявилися в 2019 році, коли було виявлено, що це вводили зловмисне програмне забезпечення скімерами. Це ж зловмисне програмне забезпечення також вплинуло на користувачів Magento та дозволило хакерам викрасти інформацію про кредитні картки з постраждалих систем. Ми радимо всім регулярно скануйте свої веб-сайти для такої зловмисної програми.

38% заражених веб-сайтів надходять від користувачів WordPress. Кредит: Сукурі.

25. 39,3% зламаних сайтів WordPress було завдано застарілими установками

WordPress пропонує цілу безпеку, і вони постійно оновлюють свою платформу, щоб гарантувати захист користувачів від потенційних загроз. Однак, 39,3% сайтів WordPress, які зламалися, були обумовлені застарілими установками платформи. Тому завжди пам’ятайте, що потрібно оновити свої установки, якщо ви хочете бути в безпеці!

Застаріла платформа стала вагомою причиною злому WordPress. Кредит: Сукурі.

26. В даний час в WordPress є 11 632 вразливості

WPScan зробив звіт про вразливості, якими WordPress страждає як платформа CMS. Із 11 632 вразливості, 2 944 з них унікальні, а розбивка на типи уразливості становить 74,27% через застарілі версії, 22,69% через плагіни та 3,04% через теми.

Три основні вразливості, якими страждає WordPress, – це платформа, плагіни та теми. Кредит: wpvuldb.com.

27. 40,9% уразливостей WordPress – це міжсайтовий сценарій (XSS)

Міжсайтовий сценарій (XSS) – це тип вразливості безпеки комп’ютера, який зазвичай зустрічається у веб-додатках. Дослідження за KeyCDN показує, що 40,9% їх вразливості походить від XSS, таких як SQLI, Upload, CSRF, RCE, FPD тощо.

28. 36,28% сайтів WordPress використовують HTTPS

Компанія Google нещодавно почала враховувати безпеку веб-сайтів щодо їх рейтингу. Через це 36,28% веб-сайтів WordPress почали використовувати HTTPS, що є 14% збільшення порівняно з попереднім роком.

Статистика роботи WordPress

29. Розробники WordPress можуть заробляти десь від 10 до 300 доларів за годину

WordPress створив ряд нових завдань для веб-розробників та кодерів, які знайомі з системою. Ці розробники WordPress зазвичай роблять десь між ними Від 10 до 300 доларів на годину, грунтуючись на статистиці UpWork.

30. Загальний тариф для розробника WordPress становить $ 10 – $ 30 за годину

Наймання розробника WordPress здебільшого відносно доступне. На основі Робота, на веб-сайті-фрілансера загальний тариф для найму розробника WordPress для роботи на вашому веб-сайті становить приблизно від 10 до 30 доларів за годину.

31. Середня заробітна плата за роботу в WordPress становить 66 775 доларів

Якщо ви думаєте працювати над WordPress, то можете розраховувати на отримання досить пристойної зарплати. Простий Hired дослідив середню зарплату за роботу в WordPress і зменшив її до близько 66 775 доларів.

Роботодавець WordPress заробляє приблизно 60 000 доларів на рік. Кредит: Просто найманий.

32. Всього в WordPress 344 750 робочих місць

Freelancer.com – це веб-сайт, де ви можете найняти фрілансерів для роботи над проектами / разовими завданнями. Коли ви шукаєте роботу, пов’язану з WordPress, ви побачите, що там були близько 344 750 робочих місць розміщено (як відкрито, так і закрито) на веб-сайті.

33. WordPress коштуватиме близько 151 чол

Згідно з Відкрийте калькулятор витрат проекту на концентраційному центрі, Оцінка зусиль WordPress склала понад 151 людина-рік. Це засновано на 560 648 рядках коду, орієнтовна вартість яких становить понад 8,2 млн. Дол. США для фінансування проекту такого розміру.

Встановлення WordPress

34. WordPress займає лише 5 хвилин для встановлення

WordPress відомий тим, що є простою та легкою у користуванні платформою. Мабуть, використання WordPress настільки інтуїтивно зрозуміло, що ви навіть можете встановити всю платформу в всього 5 хвилин! Це однозначно робить його одним із швидших в установці.

35. WordPress рекомендує лише 3 веб-хости

Ви можете використовувати будь-якого постачальника веб-хостів, якщо хочете використовувати WordPress, однак, є лише вони 3 веб-хости що рекомендує WordPress на своєму офіційному веб-сайті. Ці 3 – Bluehost, Dreamhost та SiteGround.

Цей сайт, який ви читаєте, працює на WordPress.org та розміщений на сайті SiteGround. З іншого боку, BlueHost – це одне з найдешевших хостингових рішень WordPress на ринку.

36. Плагін WordPress JetPack має понад 93 мільйони завантажень

Плагін JetPack від WordPress є популярним інструментом для виконання різноманітних завдань, таких як огляд трафіку, інтеграція соціальних медіа, резервне копіювання та безпека. Це один з найпопулярніших безкоштовних плагінів WordPress, який містить понад 93 мільйони завантаження так далеко.

37. Плагін WordPress JetPack зафіксував понад 20 мільярдів переглядів сторінок

WordPress зафіксував кількість переглядів сторінок, які накопичили в блогах, розміщених на їхньому сайті та використовували плагін Jetpack. Найвищі цифри перегляду сторінок у них? 24,567,344,460 назад Травень 2017 року.

JetPack і WordPress вдалося зафіксувати понад 20 мільярдів переглядів на своїй платформі. Кредит: WordPress.

Мови та переклади WordPress

38. WordPress має понад 180 офіційних перекладів

Оскільки WordPress має міжнародну аудиторію, її потрібно було перекласти на декілька різних мов. Поки що були понад 180 офіційних перекладів WordPress із 48 локальними перекладами 100% перекладеними та 25 локальними з більш ніж 95% перекладеними.

39. У WordPress використовується понад 120 мов

WordPress – це глобальна платформа, що означає, що їм потрібно обслуговувати міжнародну аудиторію, яка читає та розмовляє різними мовами. На сьогоднішній день WordPress підтримується в понад 120 мов англійська мова найбільше використовується на 71%, а іспанська та індонезійська – на 4,7% та 2,4% відповідно.

Спільнота WordPress

40. В 71 містах по всьому світу є 898 словесних камер

WordCamp – це семінар / конференція WordPress, яка фокусується на темах та проблемах, що стосуються WordPress. В даний час є 898 WordCamps відбувається у понад 71 місті по всьому світу, проходять сеанси, такі як передові методи WordPress, плагіни для початківців тощо.

WordCamp провів понад 800 таборів WordPress по всьому світу. Кредит: WordCamp.

41. Перший WordCamp розпочався ще в 2006 році

Метт Малленвег організував перший WordCamp ще в 2006 році в Сан-Франциско. Тоді подія була набагато меншою і тривала лише 1 день. Незважаючи на те, що це мала подія для користувачів та розробників, у них було близько 500 сотень людей, які відвідували конференцію.

42. WordPress відповідає за 21 популярну продукцію

У той час як WordPress в основному відомий тим, що є платформою CMS, вони також відповідають за це 21 популярні товари / послуги які доступні в Інтернеті. Деякі з них включають Gravatar, PollDaddy, WooCommerce, Akismet тощо.

43. WordPress отримав близько 4,3 мільйонів доларів доходу в 2017 році

WordPress досить прозорий зі своїми фінансовими та фінансовими послугами Звіт за 2017 рік, він показав, що компанія отримала 4,3 млн доларів доходу. У звіті відображаються доходи WordPress від двох різних потоків, фонду WordPress та підтримки спільноти WordPress, PBC.

44. WordPress запускає нову програму у 2018 році

Нещодавно WordPress оголосив, що вони запускають нову програму під назвою Приплив, десь у 2018 році. Програма використовується для проведення серії автоматизованих тестів, які працюють на тему та плагіни.

Підведенню

WordPress – це дивовижна CMS, і за ці роки вони досягли численних етапів і успіхів, які продовжують нас дивувати. Ми сподіваємось, що вся представлена ​​нами статистика показує WordPress в іншому світлі для вас, і вони допомогли мільйонам і мільйонам користувачів розпочати подорож по веб-сайту..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map