Що Вікіпедія не може розповісти про веб-хостинг

Я впевнений, що ваш блог приголомшливий.


Ви все робите правильно: у вас чудові заголовки, ви створюєте чудові візуальні зображення, ви навіть можете активно брати участь у кожній області створення вмісту, розробляючи власні зображення, інфографіку та відео.

Але є одне, що більшість блогерів не помічає (принаймні спочатку), що потенційно може утримати навіть найкращі блоги, що коли-небудь отримують перед усією своєю потенційною аудиторією.

Це одне – хороший веб-хостинг.

Подумайте про це так: Ви коли-небудь клацали на посилання з Facebook чи іншого веб-сайту і чекали, коли вічність завантажується на сайті? Це не 1997 рік. Сьогодні веб-сторінки відкриваються так, як ви перегортаєте сторінку в книзі – або, принаймні, повинні. Якщо цього немає, ви втрачаєте тонну переглядів сторінок. Ваш показник відмов зростає. Дотепер ви, мабуть, не мали уявлення про те, що було.

Я кажу вам – подивіться на вашу хостинг-компанію.

Звичайно, є способи допомогти власному сайту разом зі швидкістю. Ви можете відточити мультимедійний контент, знизити якість та роздільну здатність графіки та перестрибувати всі види обручів, намагаючись швидше завантажувати ваш сайт. Насправді саме це вам скаже зробити більшість компаній, що займаються хостингом на великих боксах. Але чи все це дійсно потрібно?

Що таке веб-хостинг?

Якщо ви тільки починаєте або коли-небудь замислювалися про те, що відбувається за лаштунками на вашому веб-сайті, Вікіпедія добре пояснює концепцію веб-хостингу:

Послуга веб-хостингу – це тип сервісу хостингу в Інтернеті, який дозволяє людям та організаціям зробити свій веб-сайт доступним за допомогою всесвітньої мережі Інтернет. Веб-хости – це компанії, які надають простір на сервері, який належить клієнтам або орендуються для користування клієнтами, а також забезпечують підключення до Інтернету, як правило, в центрі обробки даних.

Це дуже стислий базовий опис концепції. Це основні послуги, які надають усі веб-хостингові компанії. Що ж відрізняє один від іншого? Якщо всі вони надають однакові послуги, чому б просто не вибрати один і забути про нього?

Це питання, на які Вікіпедія не звертається.

Ось для чого цей поштовий пост.

Що робить хорошим веб-хостом?

Як і будь-який інший вид сервісів, є хороші веб-хостингові компанії і такі, які не такі хороші.

Ми визначаємо не так добре, як ті, які забезпечують повільний доступ до сервера, що перешкоджає передачі даних. Це набагато більше, ніж ваш вміст, який сповільнює роботу, але жодна компанія не збирається визнавати, що їхні сервери повільні або перевантажені, або що їх кешування DNS є нижчими.

Найкращими компаніями, що займаються веб-хостингом, є ті, хто звертає увагу на важливі деталі, і ми вважаємо, що вони належать до цього списку:

1. Простий у користуванні інтерфейс користувача (інтерфейс користувача)

Користувацький інтерфейс та панель управління повинні бути досить інтуїтивними, щоб користувач міг вносити зміни та оновлення, а також додавати нові домени, планувати резервні копії сайтів та налаштовувати додатки, такі як WordPress, швидко та легко.

Інформаційна панель WebHostFaceПриклад – Панель керування користувача WebHostFace – проста та зручна.

2. Гарантована швидкість сайту

Веб-хости, які викладають гарантії швидкості свого веб-сайту в письмовій формі, набагато більше шансів надати вам стабільно хороший досвід для кінцевих користувачів, і набагато менше шансів дати вам зрушення, коли існує мірна проблема. Без цього будьте готові до дуже неприємних розмов про те, як ви псуєте свій власний сайт і обручі, через які вам потрібно буде перейти, щоб виправити його.

3. Надійність

Це узгоджується з поняттям послідовності. Ви хочете вибрати хостинг-компанію, яка гарантує вам 99,9% часу роботи сервера. Зниження тривалості тривалості всього на пів відсотка (тобто 0,05%) може призвести до двох цілих днів простою на рік. Скільки заробляє ваш щоденник за день? Ви можете подвоїти це та додати його до вартості хостингу за номіналом.

4. Ціна та варіанти оплати

Існує багато сайтів, які стягують плату за послуги, які користувач, ймовірно, ніколи не використовуватиме. Хороші хостингові компанії викладають свою структуру цін і пояснюють, за що ви платите. Вони також надають багаторівневі, розумні цінові плани, що задовольняють потреби вашого конкретного веб-сайту.

5. Сервіс після продажу

Наскільки надійним є ваш поточний веб-хост, коли вам потрібно зателефонувати за допомогою? Як виглядають терміни очікування? Які години вони зберігають? Більше того, що робити, якщо ви віддаєте перевагу вміння досліджувати проблеми, перш ніж чекати на затримку свого представника? Чи має ваша хостингова компанія всебічну базу знань для всіх своїх клієнтів?

Як щодо того, коли вам потрібно зателефонувати? Чи знають представники всіх напрямків, будь то продажі, виставлення рахунків чи технічна підтримка? Чи отримуєте ви звичайно п’ять різних відповідей на одне і те ж питання з п’яти різних повторень?

Хороші компанії, що займаються веб-хостингом, мають достатньо штатного персоналу, працюють цілодобово і мають функціональну, однаково підготовлену команду, яка може вирішувати всілякі питання та пропонувати послідовні рішення.

Хостинг Відгуки користувачівПриклад – Справжні відгуки користувачів про післяпродажну підтримку SiteGround.

Чи дійсно ціна має значення?

Усі ми чули старе висловлювання: “Ви отримуєте те, за що платите”, і хоча це правда у багатьох випадках, це не завжди так, коли мова йде про веб-хостинг.

Дорожче не обов’язково означає краще. Як я вже говорив раніше, деякі найгірші хостингові компанії там мають найвищі тарифи, оскільки вони видобувають клієнтів, які не знають, що їм потрібно. Невеликий цінник не обов’язково означає вигідні підвальні товари чи послуги.

Деякі бюджетні хостингові компанії мають свої недоліки. Вони скорочують витрати, скорочуючи години на підтримку в реальному часі, або вони обробляють підтримку суворо через онлайн-чат (так що вони можуть вести відразу п’ять розмов – іноді і більше). Вони не оновлюють свої сервери в ногу з удосконаленнями технології. Найкращий спосіб сказати, чи справді ваш провайдер хостинг-хостингу справжній угоду – це зробити домашнє завдання та ставити правильні запитання.

Дізнайтеся, як легко отримати доступ до служби підтримки. Дослідіть найновіші технології веб-хостингу та перегляньте, як кожна компанія, яку ви розглядаєте, тарифи та її здатність не відставати.

Червоні прапори з компаніями, що приймають бюджет

Ось кілька речей, на які слід звернути увагу збирається на дешевий веб-хостинг. Деякі з них не обов’язково роблять неправильний вибір, але вони можуть вплинути на ефективність вашого веб-сайту.

Непотрібні оновлення програмного забезпечення

Бюджетні хостингові компанії часто рекомендують преміум-програмне забезпечення від партнерських партнерів, яке вам, мабуть, не потрібно.

Перевантажені сервери

Якщо ви бачите велику кількість негативних відгуків із посиланням на надмірний час простою, низьку швидкість або відключення, то це вірний знак того, що компанія має занадто багато клієнтів у перевантаженій мережі.

IP-адреси в чорний список

Якщо хостинг-компанія працює з великою кількістю спамерів, ваш сайт може постраждати, перебуваючи в діапазоні IP, який заборонений у кількох районах.

Обмежений доступ до бази даних MySQL

Будь-який хост, який пропонує менше 100 таблиць, викличе у вас проблеми.

Приховані збори

Деякі хостингові компанії пропонують глибокі знижки протягом першого року, а потім ляскають вас смішними тарифами вперед. Тоді якщо ви спробуєте скасувати, вони ляплять вам величезною платою за скасування. Робіть домашні завдання та знайте, за що ви будете платити довгостроково.

“Отже, як вибрати правильного господаря?”

Для нових блогерів –

 • Ви завжди повинні починати з доступного спільного хостингу.
 • Якщо ви тільки починаєте, найважливіші речі, про які слід розглянути, – це створення хорошого контенту, реклами, створення списків електронної пошти та підтримка ваших каналів соціальних медіа. Ці сфери – це те, де ви повинні витратити свої гроші.
 • Ваш провайдер веб-хостингу не повинен передувати вам чи щось, що вимагає занадто великої кількості ваших інвестицій (поки що).

Для досвідчених блогерів –

Як тільки ваш блог накопичує достатню кількість трафіку (приблизна оцінка – 1000 унікальних відвідувань на день), саме час розглянути можливість оновлення хостингу для кращої безпеки та зручності роботи користувачів.

Особисто я не дозволив беріть 80% пам’яті в блозі. Якщо це так, настав час розглянути хостинг (або виділений) VPS для підвищення продуктивності сайту. Слідкуйте за тим, щоб час роботи блогу та швидкість відповіді використовували такі інструменти, як Bitcatcha, Робот Uptime, Свіжий пінг, Пінгдом і читати сайти, які публікують реальні дані про продуктивність сервера, як-от HostScore.

Суть

Правильна компанія-хостинг – важливий елемент успіху вашого блогу. Вибирайте розумно і виконайте всі домашні завдання. Не всі веб-господарі бюджетних послуг надають додаткові послуги, але завжди слід ретельно перевірити будь-яку послугу перед тим, як скористатися.

Остання остання примітка: фільтрування через негативні відгуки

Оскільки я згадав огляди, я подумав, що було б корисно щось уточнити: негативні відгуки – це не завжди справедливе представлення веб-сервісу хостингу.

Великі хостингові компанії завжди матимуть незадоволених клієнтів. Як говориться, “ти не можеш догодити всім”. Люди, як правило, блукають у компаніях через незначні питання або коли у них є необґрунтовані очікування, які просто неможливо виконати, тому приймайте негативні відгуки із зерном солі. Шукайте шаблони у скаргах. Це найкращий спосіб виявити, де лежать справжні проблеми, якщо такі є.

Примітка – стаття спочатку з’явилася на Блог WHSR; його тепер керують та оновлюють співробітники BuildThis.io.

>

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map