Що таке вміст, створений користувачем (і чому це важливо для вашого маркетингу)

Уявіть собі стосунки, які дарують і хвилювання, і стабільність. Не хотіли б цього??


Ну а якщо ви цифровий маркетолог, то вміст, створений користувачами (UGC) – ваш ідеальний товариш. Вміст, створений користувачем пропонує довгострокові відносини, які б ніколи не закінчилися стилем.

Що таке вміст, створений користувачем?

UGC, короткий для створеного користувачем вмісту, – це будь-який медіа-контент, створений користувачами, що згадує або посилається на ваш бренд, і розміщений у публічній сфері шляхом обміну на веб-сайтах, платформах соціальних медіа, блогах, оглядових або рейтингових сайтах тощо.

Це просто будь-який вміст, створений людьми, які не є представниками вашого бренду, ділитися своїм досвідом роботи з брендом зі своєю родиною, друзями та послідовниками. Вміст може бути будь-яким, починаючи від письмових матеріалів, записів у блогах, публікацій на форумах, оглядів чи візуальних зображень, таких як зображення, GIF, відео чи аудіозаписи.

Чому вміст, створений користувачами, важливий для вашого маркетингу?

UGC правила маркетингового світу. Причина полягає в тому, що він враховує невимовне бажання клієнта визнати його та визнати його визнаним. Зовнішнє визнання або слово слова вдячності для вашого бренду, і це теж від ваших оригінальних клієнтів додає цінності довірі та спорідненості користувачів у вашому бренді..

Це ще більше спонукає їх ділитися вмістом, пов’язаним з вашою торговою маркою, зі своєю родиною та друзями через платформи соціальних медіа (і це косо виграє ваш бренд).

93% користувачів вважають UGC вигідним, приймаючи рішення про покупку, тоді як 86% тисячоліть вважають UGC ключовим показником чудової якості бренду (джерело). UGC – це не вся заміна будь-якої маркетингової стратегії, скоріше секретний соус, який підвищує ефективність всього вашого маркетингового арсеналу.

Зважаючи на це, є ще багато переваг, які відповідають на вищезазначене питання – Чому вміст, створений користувачами?

Давайте розглянемо деякі з цих причин.

1. Автентичність

Вміст, створений користувачем, є посланцем об’єктивності. Ця об’єктивність випливає з того, що UGC створений реальними та справжніми користувачами вашого бренду. Вони не схвалюють ваш бренд, тому що їм платять за це, але просто тому, що вони фактично задоволені товарами та послугами вашого бренду..

60% споживачів кажуть, що UGC є найбільш автентичною формою вмісту (Джерело).

Отже, коли ви включаєте на свої веб-сайти огляди клієнтів, створені користувачем, або показуєте їх як свої цифрові вивіски, ви представляєте справжність свого бренду і демонструєте його соціальну прийнятність серед вашої бази користувачів. Отже, загальна довіра користувачів до вашого бренду зростає.

2. Заручини

Вміст, створений користувачем, сам по собі є привабливим. Основним джерелом створеного користувачем вмісту є соціальні медіа. Всі ми знаємо, наскільки захоплюючі соціальні медіа. Це один з найбільш використовуваних трюків для посилення залучення користувачів.

На підставі дослідження Meltwater, UGC має 73% вищий показник CTR (Джерело).

Отже, коли ви показуєте вміст соціальних медіа, створений користувачем, своїй аудиторії, або через ваш веб-сайт, або через соціальні стіни у подіях та цифрових вивісках, ваші користувачі автоматично заінтригуються ним та заохочуються публікувати в соціальних мережах, використовуючи свій хештег, щоб стати частина відображення вашої соціальної стіни.

Один чудовий приклад ефективної соціальної стіни – це кампанія хештегів працівників Cisco. Він чудово використав об’єднавчу тему з картою світу та зібрав твіти з усього світу, демонструючи гарну взаємодію.

E.g.- Тегбокс це дивовижний постачальник соціальних стін, який відображає зведений користувачем вміст з різних платформ соціальних медіа та допомагає залучати аудиторію на ваших заходах або на ваших веб-сайтах. Це прекрасний спосіб заохотити участь користувачів та взаємодію з вашим брендом, тим самим покращивши загальну рентабельність інвестицій вашої маркетингової кампанії. Ви отримуєте наддержави для поширення маркетингу з вуст в уста навіть поза цільовими колами.

3. Перетворення

Вміст, створений користувачами, є ключовим рушієм конверсій для вашого бізнесу. UGC представляє соціальний доказ, таким чином будуючи довіру користувачів і переконуючи їх зробити остаточну покупку. Це допомагає вам збільшити відсоток відвідувачів веб-сайту та аудиторії подій, що остаточно перетворюються на клієнтів.

Порівняння конверсій між UGC та UGC.
UGC допомагає збільшити конверсії на 161% у різних галузях. Ось такий величезний вплив! скажи другові

Проведення конкурсів UGC – це один із найбільш перевірених способів сприяти конверсіям для вашого бренду. Це відкриває шлюзи взаємодії користувачів для вашого бренду.

Кампанія #MyCalvins з’єднує знаменитостей з типовими споживачами, як ми. Переглядаючи галереї зображень на веб-сайті, відвідувачі можуть бачити споживачів, які подали фотографії. Тоді відвідувачі можуть зробити покупку, натиснувши на картинку.

Ще один чудовий спосіб поліпшити ваш коефіцієнт конверсії – вбудовуючи створений користувачем вміст соціальних медіа у точку продажу, яка теж одночасно є точкою натхнення. Таким чином, ваші коефіцієнти конверсії надзвичайно покращуються.

4. Створення громади

Вміст, створений користувачами – це чудовий спосіб створити міцну та лояльну спільноту навколо свого бренду. Ця спільнота не просто допомагає вам рости, але також виступає за те, щоб ваш бренд був вашим лояльним клієнтом.

Кампанії UGC виступають чудовою платформою для вправ щодо побудови вашої громади. Це допомагає вам встановити глибокий зв’язок зі своїми клієнтами.

UGC кампанії = чудовий спосіб створити міцну спільноту навколо бренду (Джерело).

UGC – це як непрошений вміст, який надходить безпосередньо від ваших клієнтів. Ваші користувачі цінують позитивний UGC, який ви відображаєте на своєму веб-сайті або у подіях або як ваш цифровий знак. Це допомагає формувати довіру користувачів до вашого бренду. Ця довіра, у свою чергу, пов’язує ваших клієнтів з вашим брендом як спільнотою, тим самим роблячи їх довгостроковим покупцем вашого бренду..

5. SEO перки

88% клієнтів довіряють створеним користувачам оглядам стільки ж, скільки довіряють рекомендаціям своєї родини та друзів. Тепер лише уявіть собі вплив, який вбудований канал соціальних медіа на веб-сайт (створений вашими користувачами) матиме на ваші показники конверсії, час перебування, релевантність веб-сайту та загальний рейтинг веб-сайту електронної комерції..

Дослідження показує, що відвідування сторінок органічного трафіку збільшувалося протягом 9 місяців, додаючи відгуки клієнтів на сторінки веб-сайтів.

Вміст, створений користувачем, може надавати своїм клієнтам соціальний доказ на кожному кроці їхньої покупки. У той же час, це дає маркетологам дивовижну можливість спрямовувати потенційний трафік на ваш веб-сайт. Це допоможе вам покращити рейтинг у пошуковому списку в Google. Фактично, звіт показує, що ті веб-сайти, які включили відгуки користувачів як частину вмісту свого веб-сайту, зазнали збільшення рейтингу їх пошукових систем. Хіба це не чудово?

6. Поінформованість про бренд

Вміст, створений користувачем, ініціює ланцюгову реакцію, коли один користувач щось публікує у соціальних мережах про ваш бренд і після цього інші користувачі також починають публікувати подібний вміст про ваш бренд. Цей створений користувачем вміст доступний для кількох соціальних кіл ваших лояльних клієнтів, тим самим поширюючи поінформованість про бренд.

Кампанія Share-a-Coke залишається чудовим прикладом дуже успішної кампанії, створеної користувачем для підвищення обізнаності про бренд. Кампанія дозволяє людям персоналізувати коксові банки.

Вміст соціальних медіа, створений користувачами, є одним з найпопулярніших та найулюбленіших кроків маркетологів використовувати широкі сфери використання соціальних медіа для розповсюдження маркетингу у вустах у вухах для вашого бренду та розповсюдження відповідної інформації про нього. 84% тисячоліть і 70% дитячих бумерів погоджуєтесь з тим, що створений користувачем вміст має хоч якийсь вплив на їхнє рішення про купівлю.

Вміст, створений користувачем, може впливати на рішення щодо покупки – 84% тисячоліть і 70% дитячих бумерів. Скажи другові

7. Економить ресурси

Вміст, створений користувачем, – це золота шахта інформації та даних, яку часто недооцінюють. І якщо ми розглядаємо соціальні медіа як джерело вмісту, створеного користувачем, це як пул нескінченності. Ви можете продовжувати дайвінг в глибині, і це ніколи не зможе послужити вам новим і нерозкритим вмістом. Отже, це економить вам багато часу, грошей та загальних зусиль, які можна ефективно інвестувати десь ще, роблячи вашу маркетингову кампанію більш надійною.

Замість того, щоб вміст лежав у соціальних мережах, ви можете використовувати створений користувачем вміст у своїй маркетинговій кампанії електронною поштою. Наприклад, Foot Locker розсилав звичайні електронні листи із зображеннями повідомлень клієнтів для збільшення кількості конверсій.

Крім того, включення створеного користувачем контенту у вашу маркетингову стратегію, таку як маркетинг електронною поштою, позбавляє вас від непростої задачі постійно створювати новий вміст. Це звільняє ваші ресурси для використання для досягнення інших маркетингових цілей. Крім того, після успішного запуску кампанії хештегів UGC в соціальних мережах ви в основному встановлюєте постійне джерело для нового та свіжого контенту для ваших маркетингових цілей, що також створений користувачем контент – найкраща форма рекламного контенту. Все, що вам потрібно зробити зараз, – це лише агрегувати та модерувати створений користувачем вміст.

8. Підвищення аудиторії

Вміст, створений користувачем, – це як прямий відгук вашої аудиторії та користувачів. Ніщо не може бути кращою формою розуміння, ніж створений користувачем вміст, щоб покращити вашу маркетингову стратегію. Тепер ця аудиторія / уявлення користувачів можуть бути різними формами та типами.

Будь це відгуки клієнтів, коментарі, зображення, відео, твіти або будь-яка інша форма публікації в соціальних мережах.

Це розуміння аудиторії може бути як позитивним, так і негативним. Позитивні відгуки завжди бажані, але негативні відгуки не менш важливі. Ви завжди можете продемонструвати свої позитивні відгуки та навчитися покращувати ваші недоліки від негативних відгуків. Таким чином, створений користувачем вміст допомагає отримати уявлення про аудиторію, які можуть допомогти вам покращити маркетингову кампанію, зробивши її більш надійною.

Нарешті…

Дізнайтеся, який вміст ваша аудиторія із захопленням створює для вашого бренду / події та займайтеся ними, надаючи їм можливість створювати створений користувачем вміст для вашої події / бренду. Результати вас справді шокують. Дивовижні переваги, які створює користувач, вміст для вашої маркетингової кампанії справді неймовірний.

Вміст, створений користувачем, – чудовий вибір для подій. Аудиторія на заходах завжди в захваті від взаємодії з створеним користувачем вмістом, який відображається на соціальній стіні або як цифрові вивіски. Вони охоче публікують у соціальних мережах, щоб стати частиною вашого відображеного користувачем вмісту. UGC для веб-сайтів – це також дивовижний спосіб покращити загальну ефективність вашого веб-сайту та привернути до нього потенційний трафік, тим самим розширивши ваш Інтернет-бізнес.

Отже, чого ви ще чекаєте? Почніть включати створений користувачем вміст і почніть відчувати дивовижні переваги для вашої маркетингової кампанії.

Я Енн Гріффін, я цифровий маркетолог та технічний письменник. Я захоплено вивчаю та пишу про інновації, технології та тенденції цифрового маркетингу.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map