SEO для манекенів: Як робити SEO в 2020 році

Що таке оптимізація пошукових систем (SEO)?

Оптимізація пошукових систем (SEO) – це процес тонкої настройки веб-сайту, щоб спробувати досягти більш високого рейтингу в результатах пошуку. SEO проводиться частково на основі:


 1. Поняття про те, як машини інтерпретують наміри пошукових запитів і співпадають із вмістом веб-сторінок (алгоритм пошуку) та,
 2. Оцінки того, як люди взаємодіють із вмістом, який вони бачать в Інтернеті.

SEO стало надзвичайно складним. На сьогоднішній день є більше 200 факторів ранжування (параметри, які впливають на рейтинг веб-сторінки), про які узгоджуються та визнаються інтернет-маркетологами.

Земля пошукової машини зробила це Періодична таблиця SEO пояснити суттєві елементи SEO-стратегії.

До таких факторів належать час перебування користувачів, текст посилання на якорі, ключові слова в URL-адресі, довжина вмісту, TF-IDF, title тег, текст опису мета, швидкість завантаження веб-сторінки, ключові слова в зображенні альт-тексту, кількість вихідних посилань, кількість вхідних посилань, Ключові слова LSI, швидкість кліку на сторінці результатів пошуку (CTR за SERP), і так далі.

Ці фактори були визнані більшістю, оскільки вони були або перевірені речником Google, або виявились (принаймні дещо) ефективними в експериментах та прикладах, опублікованих відомими експертами SEO. Багато хто, включаючи мене, вважають, що кількість критичних факторів ранжирування набагато перевищує 200. Кожен з цих факторів має різну вагу на різних сторінках результатів пошуку – що робить SEO неймовірно (знову ж таки) складним і важко пояснити. Деякі називають SEO більше мистецтвом, ніж наукою.

Я не збираюся розбиратися в деталях цих 200+ факторів ранжування. Моя мета цієї статті – дати вам короткий огляд того, як працюють пошукові системи сьогодні, та поділитися списком найважливіших елементів SEO..

Як вважає Google більше 90% сьогоднішнього обсягу пошукового ринку, У своїй статті я замінюю термін “пошукова система” та Google.

Як SEO працював у 2005 році?

Ключові слова з довгим хвостом та коротким хвостом.Традиційно процес SEO починається з дослідження ключових слів. В ідеалі ви хочете знайти ключові слова з найбільшим обсягом пошуку та найменшою конкуренцією. Однак обидва практично ексклюзивні один для одного – ключові слова з найбільшим обсягом пошуку мають найбільшу конкуренцію, тоді як найменша конкуренція майже не має обсягу пошуку..

Ось як я робив SEO 15 років тому:

 1. Перейдіть за набором ключових слів у Overture (тепер уже немає) або Інструмент добору ключових слів Google щоб визначити обсяг пошуку для кожного ключового слова.
 2. Виберіть набір 30 – 50 ключових слів на основі обсягу пошуку та конкуренції на ринку. Націлюйте пошукові терміни з більшим обсягом пошуку, але меншою конкуренцією на ринку.
 3. Сегментуйте ці ключові слова на 10 – 15 тем. Кожна тема повинна складатися з одного основного ключового слова та кількох інших вторинних ключових слів.
 4. Створюйте контент за темами – переконайтеся, що основні ключові слова містяться в тезі заголовка сторінки та залишаються вторинні ключові слова у заголовках сторінки (H1, H2, H3 тощо).
 5. До кожного з них додайте красиві зображення та багаті на ключові слова тексти.
 6. Поєднання важливих грошових сторінок на всьому сайті із заголовка та нижнього колонтитулу
 7. Надішліть якомога більше електронних листів іншим веб-майстрам і попросіть їх посилання на вашу веб-сторінку, використовуючи ваші основні ключові слова як прив’язний текст..
 8. Купуйте зворотні посилання з інших веб-сайтів, якщо у вас є додатковий бюджет.
 9. Повторюйте крок 1 – 6 нескінченно.

Це було значною мірою, як я створив декілька партнерських веб-сайтів та блогів із високим трафіком у 2000-х. Хоча цей метод і сьогодні може працювати в обмеженому розумінні, це вже не ефективний підхід. Ландшафт пошуку та веб-технологій настільки сильно змінився – досягти таких же хороших результатів за допомогою цього методу просто неможливо.

Чому? Тому що пошукові системи та Інтернет сьогодні працюють по-різному.

Сьогоднішня пошукова система – це…

Високо секретний

Кількість пошукових запитів, прихованих за шифруванням Google.

Сьогодні пошукові запити в основному зашифровані – це означає, що ми більше не можемо повністю бачити, що користувачі вводять у своїй панелі пошуку, щоб дійти до нашого веб-сайту. Найточніші дані пошуку, які ми можемо отримати сьогодні, походять від кількох постачальників інструментів SEO, які купують дані кліків у сторонніх брокерів.

І не кажучи вже про те, що використання блокаторів оголошень та VPN також блокує поширення даних між меншими власниками сайтів. Ми більше не можемо точно бачити, скільки шукачів заходить на наш сайт і звідки вони шукають.

Персоналізовані

Duck Duck Go знайшов 62 різні набори результатів у 76 пошукових запитах на одному і тому ж терміні “управління пістолетом” (джерело).

Google зараз обслуговує високо personalized результати пошуку для людей на основі індивідуальних переваг та історії веб-перегляду. Пристрій, яким ви користувались, такі як марки мобільних телефонів, планшетів, настільних ПК, смарт-телевізорів тощо, також враховує.

Навіть ваша поведінка також аналізується і певною мірою сприяє. Наприклад, ваша історія використання, наприклад, які веб-сайти, які ви відвідали, відео сподобалось або поділилося, додатки, встановлені на ваших смартфонах, та інші взаємодії.

Тоді є спосіб взаємодії з результатами пошуку (веб-сайти, на які ви натискали, речі, які ви раніше шукали, оголошення, з якими ви стикалися тощо). Вони поєднуються, щоб продиктувати наступні результати, отримані від пошуку в Google. Мої топ-10 результатів пошуку, швидше за все, будуть абсолютно іншими, ніж ваші.

Крос-платформа

різні пристрої для пошуку

Пошукові запити проводяться на різних пристроях, які часто представляють різні наміри пошукових систем. Наприклад – шукачі рецепту на робочому столі шукають рецепт; але пошукачі, які шукають одне і те ж на мобільному, можуть шукати італійський ресторан. Навіть якщо ви маєте точні цифри в обсязі пошуку за ключовими словами, буде складно оцінити обсяг трафіку, який ви отримаєте.

Як робити SEO в 2020 році?

Найбільший виклик сьогоднішнього практикуючого SEO – це виконання, а не ноу-хау.

Я не міг би більше погодитися з Кевіном Індігом сегментація сучасного SEO на дві категорії

 1. Макрорівень, який включає технічні аспекти, такі як дизайн архітектури веб-сайтів, оптимізація UX, інтернаціоналізація веб-сайтів тощо;
 2. Мікрорівень, яка включає цілеспрямований контент та оптимізацію на сторінці, такі як відповідність намірів та налаштування вмісту.

Річ у тому, що ви більше не можете придумувати набір фіксованих процедур в SEO і застосовувати його на всіх веб-сайтах і сторінках однаково.

Кожна галузь є унікальною.

Кожен веб-сайт унікальний.

Кожен задум пошуку є унікальним.

SEO більше не є окремою “тактикою” маркетингу; але щось потрібно включити у ваш веб-розробку та процес створення контенту. Для високого рейтингу в Google та вирощування вашого веб-сайту вам потрібен план дій з постійним удосконаленням, який розглядає як макро-, так і мікрорівень.

У цьому плані дій ось п’ять областей вашого веб-сайту, які потрібно постійно вдосконалювати та оптимізувати.

1. Створіть відповідний та корисний контент

Зробіть – Створіть веб-сторінки (і ваш веб-сайт), які слугують чіткою метою для ваших користувачів. Постійно оновлюйте та додайте цінність цим веб-сторінкам. Звичайно ваш веб-сайт повинен надавати корисний вміст, який користувачі не можуть знайти в інших місцях Інтернету.

Якщо ви новачок, велика частина ваших зусиль з SEO буде витрачена на аудит вмісту. Задайте наступні запитання.

 • Чи є ваш вміст оновленим і чітко представлений?
 • Чи несе ваш вміст достатню глибину (і значення) для користувачів?
 • Чи відображає ваш вміст Експертиза, Авторитетність та Надійність (E-A-T)?

Сторінка новин корисна користувачам лише тоді, коли вона повідомляє про останні або важливі події. Сторінка для покупок повинна містити всю необхідну інформацію про товар і бути вагомим приводом для продажу. Навчальний посібник повинен містити повну інформацію A-to-Z – у вигляді тексту, зображень чи відео – про завершення завдання..

2. Створіть вхідні посилання та розмовляйте з розумом

Зробіть – Часто посилайтеся на свої ключові веб-сторінки (не ставлячи під загрозу користувачу веб-сайт). Посилання на інші відповідні та корисні веб-сторінки в Інтернеті. Знайдіть інші відповідні веб-сайти та блоги, щоб зв’язатися з вами.

Посилання в Інтернеті – це як голоси в реальному світі – за винятком того, що різні посилання мають різну вагу в рейтингу пошуку. Наприклад, посилання з надійного сайту, наприклад, Nasa.com, має більше потужності, ніж посилання з веб-каталогу, що посилається на 500 різних веб-сайтів з однієї сторінки.

Ваша головна мета в побудові посилань – отримати якомога більше «хороших» посилань.

Різні методи SEO підходять до побудови посилань по-різному. Деякі методи рекомендують створювати хороший вміст, який природно приваблює посилання (люди, як правило, посилаються на той вміст, який вони вважають корисним чи цікавим); а інші отримують посилання, торгуючи – гроші (спонсорство та реклама), хороший контент (публікації гостей), ділові стосунки (мережа).

Порада. Один з хороших способів пошуку можливостей посилання – перегляд профілю зворотної лінії вашого конкурента. Є багато інструментів SEO для цього, але мені подобається простота Перевірка зворотної лінії Linkology. Це безкоштовно (до 100 зворотних посилань на домен і оцінюйте якість посилання простою шкалою від 0 до 100. Скріншот вище показує перші 15 посилань Лінкологія, знайдені на цьому сайті.

Кожен з цих підходів може чи не може працювати для вас. Головне в цьому – розібратися, що є вашим сильним костюмом, і вибрати кілька підходящих тактик побудови посилань.

3. Напишіть привабливу назву веб-сторінки

Зробіть – Напишіть назви, багаті ключовими словами, які залучають користувачів, щоб перейти на ваш сайт зі сторінок результатів пошуку.

Заголовок вашої сторінки робить дві речі в SEO:

 1. Допоможіть пошуковим системам у розумінні вмісту вашої веб-сторінки
 2. Щоб просувати вашу веб-сторінку на сторінках результатів пошуку

Заголовок тегу обмежений 65 – 70 символами. Важливі ключові слова та ключові пропозиції повинні міститись на початку речення.

4. Відповідайте намірам шукачів

Зробіть – Перевірте SERP на цільові ключові слова, щоб зрозуміти, що Google вважає наміром пошуку. Обновіть сторінку новими форматами та додатковими елементами, щоб вони відповідали наміру пошуку.

“Пошук” – це мета, яку користувач намагається досягти під час пошуку в Інтернеті.

Пошукові сегменти сегментів пошукової системи в три різні класи намірів (цитуючи статті Андрія Бродера):

 1. Навігаційний Безпосередній намір полягає в тому, щоб дістатися до певного сайту.
 2. Інформаційні Наміром є отримання деякої інформації, яка вважається присутнім на одній або декількох веб-сторінках.
 3. Трансакційні Намір полягає у виконанні певної діяльності, опосередкованої в Інтернеті.

Традиційно шукачі, як правило, дуже буквальні (у більшості випадків) і прагнуть шукати саме те, що хочуть. Отже, основна ідея SEO – максимально відповідати вмісту вашого веб-сайту якомога більше відповідних ключових слів у кожному пошуку.

Сучасний SEO вимагає трохи більше, ніж це. Не лише те, що вам потрібно вміст, щоб відповідати запитам пошукових запитів, але і те, як подано ваш вміст, також має значення в відповідності намірів.

Щоб зрозуміти, що Google вважає наміром пошуку, перегляньте сторінки найкращого рейтингу ваших цільових ключових слів. Порівняйте, чим ваші веб-сторінки відрізняються від їхніх. Обновіть сторінку новими форматами та додатковими елементами, щоб вони краще відповідали наміру пошуку. Ви можете оцінити ефективність або через кількість користувачів, які переходять на ваш сайт, або у користувачів, які залишаються довше.

5. Поліпшення роботи користувачів (UX)

Зробіть – Підкреслюйте UX при розробці веб-сторінки. Регулярно запускайте тест A / B, щоб покращити роботу користувачів на веб-сайті.

Щоб зацікавити користувачів, які заходять на ваш сайт, потрібно більше, ніж просто розробка. Ваші читачі – ваші клієнти, і залишати їх позитивним враженням неоціненно. Це означає, що вам потрібно запропонувати їм безпеку, спокійний перегляд та приємне перебування.

Кілька основних прикладів …

Використання сертифікату SSL не лише допоможе вашим користувачам захистити свої дані під час підключення до вашого сайту, але й дасть змогу пошуковим системам знати, що ваш сайт безпечний для них, щоб направляти трафік на.

Користувачі, яким доводиться чекати завантаження веб-сторінки, часто стають нетерплячими та виходять, тому переконайтеся, що ваш сайт також оптимізований для швидкості.

Нарешті, навіть якщо оголошення та спливаючі вікна можуть бути ефективним способом залучення доходу, вони можуть стати нав’язливими для досвід перегляду користувачів.

Висновок: SEO – це подорож, а не призначення

Сьогодні існує багато компаній та приватних осіб, які пропонують послуги SEO. Перш ніж зайнятися ними, пам’ятайте, що SEO – це подорож, а не просто призначення. З розвитком веб-сайтів та контенту вимоги до SEO змінюватимуться.

Пошукові системи постійно змінюють спосіб роботи своїх алгоритмів, а це означає, що у вас ніколи не буде «ідеального рішення SEO». Вони полягають у брехні в розумінні, експерименті та відданості – так би мовити, протягом усього життя.

Часті запитання щодо SEO

Що означає SEO??

SEO означає оптимізацію пошукових систем.

Що таке SEO простими словами?

Як вже було сказано, SEO – це процес оптимізації веб-сайту для досягнення більш високого рейтингу в результатах пошуку. SEO робиться, почасти ґрунтуючись на розумінні того, як працює алгоритм пошуку, а частково на оцінці взаємодії людей з результатами пошуку.

Чи часто задаються питання для SEO?

Сторінка «Часті запитання» завжди корисна з точки зору користувача. Ретельно спланована та побудована сторінка FAQ часто працює як інструмент продажу та збільшує кількість вмісту на вашому веб-сайті (кількість слів тощо), а отже, збільшує шанс з’явитись у відповідних пошукових запитах.

Поширені запитання (FAQ), коли вони позначені структурованими даними (наприклад, ця), збільшують ваші шанси на показ результатів розширеного пошуку та (теоретично) допомагають залучити більше кліків на ваш веб-сайт. Звертатися до Google і Довідник Бінга для отримання більш детальної інформації про маркування веб-сайту.

Що таке зворотний зв’язок в SEO?

Backlink – це гіперпосилання, що посилається з веб-сторінки на ваш веб-сайт. Зворотне посилання, також відоме як вхідне посилання, є важливим фактором ранжирування в Google.

Чи варто робити SEO самостійно?

Так і ні. В Інтернеті є багато корисних посібників з SEO – так що не важко почати і робити це самостійно, щоб заощадити гроші. Однак майте на увазі, що SEO дуже трудомісткий і трудомісткий.

Чи коштує SEO гроші?

Абсолютно. На основі мого навчання на 400 найкращих фрілансерських профілях на Upwork, SEO взимку в середньому становить 23,68 доларів на годину. Плата становить до 175 доларів на годину. Особисто я вважаю, що розумно платити $ 1000 – $ 2500 на місяць за хороший довгостроковий SEO-сервіс.

Як новачки роблять SEO?

Спочатку прочитайте цей посібник і поспостерігайте, що роблять інші власники веб-сайтів зі своїми веб-сайтами. Використовуйте такі інструменти SEO, як AHREFS, SEM Rush або MOZ, щоб дізнатися, що інші роблять для покращення рейтингу пошуку..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map