Розвивайте свій бізнес: потрібно розширити свій бізнес в Інтернеті

Часто існує відключення в тому, як люди переглядають веб-сайти та підприємства. Одна з тенденцій, яку я помітив, – це сприймати веб-сайт як лише один відомий компонент бізнесу, адже насправді це набагато більше.


Принаймні, веб-сайт повинен діяти як розширення вашого бізнесу, допомагаючи вам зв’язатися з клієнтською базою, яка недоступна для більшості фізичних магазинів. Якщо ви добре керуєте веб-сайтом, він може не лише зайняти ваш фізичний магазин як джерело доходу, але і зменшити загальну вартість, роблячи це.

Підходити до всього веб-сайту як суб’єкта господарювання самостійно – це хороший спосіб рухатись у правильному напрямку. Сьогодні я дам вам короткий конспект про те, як працює підхід і що вам потрібно зробити, щоб зробити його таким.

Contents

1. Отримайте власний домен

Розміщення веб-сайту у вільному домені – це найгірше ділове рішення, яке ви можете коли-небудь прийняти. Клацніть, щоб твіт

Розміщення вашого веб-сайту на вільному домені – як mysaloon.wix.com – це найгірше ділове рішення, яке ви можете коли-небудь прийняти. Люди, які керують веб-сайтами підприємств на вільному домені, входять до моїх книг:

 • новачок, або
 • чипсайт, або
 • аферист, який працює цілодобово, або
 • поєднання всіх трьох вище.

… Що я б подумав тричі, перш ніж купувати щось у них.

Доменні імена дешеві. Домен .com або .net коштує 10 – 20 доларів на рік. Безкоштовні домени призначені для шкільних проектів, некомерційних організацій та любителів. Якщо ви розширюєте свій бізнес в Інтернеті, переконайтеся, що ви робите всі легальні справи – перейдіть до реєстратора домену (тобто. NameCheap) і придбайте домен, який відповідає вашому бренду..

Ціни на домени в NameCheap (знімок екрана зроблений у квітні 2019 року).

2. Розмістіть свій веб-сайт на надійному веб-хості

Наявність власного доменного імені – це половина рівняння. Інша половина – розмістити його на надійному веб-хості.

Ваш веб-сайт повинен бути доступний 24 × 7, щоб ваші відвідувачі могли звернутися до вас, коли захочуть. Для тих, хто починає свіжим, виберіть веб-хостинг, який пропонує принаймні 99,9% гарантії безперервного часу та високу ефективність. Для тих, хто вже працює на існуючому веб-сайті, регулярно слідкуйте за часом роботи веб-сайту. Не терпимо до хостинг-провайдерів, які часто йдуть вниз. Зробіть багато шуму для підтримки, щоб вони перенесли вас на стабільний сервер або перейшли до іншої хостингової компанії, якщо необхідно.

Якщо ви шукали надійного веб-хостингу, ось список бізнес-хостингу, який я рекомендую.

Для цього веб-сайту ви читаєте (BuildThis.io) – я розміщую його на SiteGround. Їх тривалість роботи була стійкою, як скеля. Цей веб-сайт, який ви зараз читаєте, розміщується на SiteGround, і я уважно стежу за його роботою протягом останніх років. Ось один скріншот запису про оновлення BuildThis.io в минулому.

Знімок екрана 15 липня 2019 року – 100% тривалості роботи за останні 7 днів. Дізнайтеся більше про SiteGround в моєму огляді.

3. Впровадити HTTPS

Як працює SSL.

З’єднання HTTPS шифрує будь-які дані, передані між комп’ютером користувача та веб-сайтом. Він захищає чутливі дані користувачів (наприклад, номери кредитних карток та облікові дані для входу) та пропонує користувачам почуття безпеки (Зараз Google Chrome веб-сайти без HTTPS позначають як “не захищені”).

Для реалізації HTTPS потрібен сертифікат SSL.

Спільний сертифікат SSL безкоштовний і зазвичай надається більшістю компаній-хостингів. Крім того, ви можете отримати безкоштовний SSL від шифрування Let’s Encrypt і встановити його вручну на свій веб-сайт. Для більшості малих підприємств достатньо безкоштовного спільного SSL

Спеціальний сертифікат SSL зазвичай рекомендується при обробці платежів користувача на своєму веб-сайті. Існує три типи виділених сертифікатів SSL – перевірений домен (DV), організаційно підтверджений (OV) та розширений перевірений (EV). DV, найосновніший сертифікат SSL, коштує близько 20 – 30 доларів на рік; в той час як мінімальні витрати на ОВ і ПВ приблизно $ 60 / рік і 150 $ / рік відповідно.

Незважаючи на типи перевірки, усі сертифікати мають однаковий рівень шифрування даних. Єдина відмінність – це впевненість у ідентичності бізнесу, який стоїть за веб-сайтом.

 • Щоб дізнатися більше про SSL та його реалізацію, прочитайте наш посібник із SSL тут.
 • Щоб придбати виділений сертифікат SSL, відвідайте SSL.com.

4. Оптимізуйте швидкість вашого веб-сайту

Затримка завантаження сторінки на одну секунду може призвести до втрати на 7% конверсій клієнтів.

Швидкість вашого веб-сайту відіграє невід’ємну частину веб-сайту, а не просто швидко завантажується. Наприклад, Google займає рейтинг веб-сайтів, які завантажуються швидко вище, ніж тих, на яких немає. А високий рейтинг в Google безумовно допоможе вашому веб-сайту залучити більше трафіку та більше продажів.

Додайте до цього, дослідження показали, що 40% людей відмовляться від вашого веб-сайту, якщо на завантаження потрібно більше 3 секунд. Уявіть, що втратите 40% свого бізнесу лише тому, що ви не оптимізували швидкість свого сайту. Це велика кількість потенційних продажів, що знижуються!

Не заглиблюючись занадто глибоко в технічні деталі, нижче наведені речі, які ви можете зробити, щоб прискорити свій веб-сайт.

Більше порад щодо оптимізації веб-сайтів тут.

На рівні сервера

На рівні веб-сайту

 • Кешуйте свій веб-сайт
 • Додайте заголовки терміну дії, щоб використовувати кешування браузера
 • Не використовуйте зображення великих розмірів
 • Стисніть свої зображення
 • Створіть свій веб-сайт на PHP7
 • Використовуйте a Прискорювач PHP
 • Запобігайте іншим гарячим посиланням на ваші зображення
 • Виправте всі зламані посилання на своєму веб-сайті
 • Мінімізуйте файли Javascript та CSS

Порада. Використовуйте статистику Google PageSpeed ​​Inside для аналізу швидкості веб-сторінки та отримання корисних пропозицій щодо оптимізації.

5. Додайте відстеження веб-сайту та встановіть цілі веб-сайту

Ваш бізнес ставить цілі, щоб продовжувати вдосконалюватися та йти вперед.

Це ж стосується цілей вашого веб-сайту.

Дані є ключовими, коли ви намагаєтесь відслідковувати прогрес та покращувати ефективність веб-сайту businss. За допомогою потрібних даних ви можете точно налаштувати веб-сайт на поведінку та потреби свого користувача.
Тут знадобляться такі інструменти веб-аналітики, як Google Analytics (GA). GA безкоштовний, надзвичайно потужний і використовується понад 40% усіх відомих веб-сайтів у всьому світі. Щоб встановити GA і почати відстежувати дані вашого веб-сайту, прочитайте цей документ Google.

Приклад – знімок екрана Google Analytics.

Щоб розшифрувати величезний обсяг даних, які надає Google Analytics, рекомендую почати просто та зосередитись на цих чотирьох ключових показниках:

 1. Сесії / Придбані користувачі: Відстеження кількості сеансів / користувачів, які отримує ваш сайт, є одним із способів вимірювання зростання. В ідеалі ви хочете отримати більше сеансів у міру зростання вашого сайту.
 2. Канали / Реферали трафіку: Зрозумійте, куди приходить ваш трафік, і зосередьте свої зусилля на важливих платформах.
 3. Коефіцієнт відмов: Це допомагає виміряти ваш вміст або якість трафіку та повідомляє, чи обслуговуєте ви правильний вміст чи орієнтуєтесь на неправильну аудиторію.
 4. Середній час на сторінці: Знаючи, скільки часу відвідувач проводить на вашому сайті, може допомогти вам розібратися у шляхах покращення його липкості.

Маючи на увазі ці дані, ви можете розпочати вивчення та встановлення конкретних цілей, які допоможуть розширити ваш бізнес. Деякі приклади цілей веб-сайту, які ви можете встановити:

 • Збільшити кількість сеансів / користувачів, придбаних на 25%
 • Збільшити середній час на сторінці на 5%
 • Збільшити кількість відвідувань з конкретних каналів руху на 20%
 • Знизити показник відмов на веб-сайті на 10%

6. Зберігайте відвідувачів щасливими

Коли ваші відвідувачі отримують хороший досвід роботи на вашому веб-сайті, вони раді.

Коли вони щасливі, вони швидше залишаються довше на вашому веб-сайті, діляться своїм вмістом зі своїми друзями та витрачають гроші на товар / послугу, яку ви продаєте.

Як зробити наших відвідувачів щасливими?

Ми можемо зробити безліч справ, щоб зробити наш веб-сайт щасливішим місцем для наших відвідувачів.

Для одного – переконайтеся, що ваш веб-сайт швидко завантажується (див. Пункт №4).

По-друге, розробіть свій веб-сайт для кращого UX. Якщо ви продаєте товар в Інтернеті, переконайтеся, що процес оформлення замовлення простий у виконанні та забезпечений. Видаліть усі відволікання та використовуйте індикатор прогресу під час оформлення замовлення. Крім того, розгляньте можливість збереження своїх клієнтів доставкою та виставленням рахунків для їх наступних покупок.

Звіт, проведений Аароном Маркусом з AM + A, свідчить про це поліпшення користувальницької роботи на веб-сайті (UX) згодом поліпшить ваш загальний дохід. Маркус робив тематичні дослідження в багатьох компаніях, і це показало чітку кореляцію між хорошим UX та здоровим доходом від бізнесу.

Елемент досвіду користувача (джерело).

Приклад №1 

Присутність IBM в Інтернеті традиційно складалася з важкодоступного лабіринту різних під сайтів, але перероблення зробило його більш згуртованим та зручним для користувачів. За даними IBM, потужні заходи з перепланування швидко виплачували дивіденди. Компанія заявила, що через місяці після повторного запуску в лютому 1999 року трафік до інтернет-магазину Shop IBM збільшився на 120%, а продажі зросли на 400% (джерело).

Приклад №2

Staples.com визначив, що запорукою успіху в Інтернеті та збільшення частки ринку було зробити його веб-сайт електронної комерції максимально зручним. Staples.com витрачав сотні годин на оцінку робочого середовища користувачів, потреби підтримки рішення та тенденції під час перегляду та купівлі офісних товарів та послуг малого бізнесу через Інтернет. Методи включали збір даних, евристичні оцінки та тестування на корисність (джерело).

7. Додайте соціальний доказ на свій веб-сайт

Приклад – сильний соціальний доказ відображається на сторінці успіху клієнта Drift (джерело).

Справжні відгуки додають довіри до товарів чи послуг, які ви продаєте. І люди, як правило, покладаються на огляди в Інтернеті під час покупки.

Три речі, які ви можете зробити:

 1. Надішліть опитування своїм клієнтам. Подумайте надсилати їм купон або безкоштовний подарунок, щоб заохотити відповіді.
 2. Заохочуйте своїх клієнтів ділитися своїми відгуками про соціальні платформи. Використовуйте хештеги для відстеження реакцій клієнтів на ваші продукти.
 3. Надішліть свої продукти або запропонуйте безкоштовну пробну версію блогерам або впливовим соціальним мережам та змусіть їх переглянути ваші товари / послуги.

Додайте ці відгуки та відгуки на свій веб-сайт.

Скористаючись вашою інформацією про сторінку

Сторінка “Про нас” – це, мабуть, друга найважливіша сторінка вашого веб-сайту, яку часто не помічають. Розумієте, ефективна сторінка “Про нас” може слугувати “сторінкою продажів”, якщо виконана правильно.

Якщо у вас є сторінка “Про нас”, яка розмовляє з користувачами і встановлює ваш бренд як надійний і доступний, тоді цей користувач швидше буде вести з вами бізнес..

Але що робить гарну сторінку “Про нас”? Немає жорстких правил, яких потрібно дотримуватися, але для початку вони повинні відповісти на наступні питання:

 • Хто ти?
 • Чому вони повинні обирати вас за когось іншого
 • Що ти робиш?
 • Коли ви починали?
 • Як ти це зробив?

Це має дати хорошу основу для початку. Після цього мова йде про те, щоб розробити сторінку відповідно до вашого ринку. Знову ж таки, немає жорстких правил, яких слід дотримуватися, і ви можете спробувати експериментувати зі своїм дизайном, щоб відповідати вашому бренду.

Ось приклад хорошої сторінки “Про нас” від Canva:

Знімок екрана сторінки Canva About Us.

8. Оптимізуйте для більш високого рейтингу пошуку (SEO)

За даними органічних пошукових запитів припадає приблизно третина трафіку веб-сайту компанії Дослідження Hubspot.

Понад 90% досвіду в Інтернеті починається з пошукової системи.

Оптимізація вашого веб-сайту для вищого рейтингу пошуку – особливо рейтинг Google, це вже не варіант.

Щоб висвітлити все про SEO в цій статті, було б занадто багато інформації, тому я зупинюся на трьох найважливіших речах, які вам потрібно зробити.

Зміст / наміри

Створіть корисний вміст, який відповідає наміру цільової аудиторії. Ваші відвідувачі перебувають на вашому веб-сайті з якоїсь причини – чи то отримати інформацію, порівняти товар чи здійснити покупку. Ваш веб-сайт повинен ефективно та ефективно обслуговувати наміри цільової аудиторії, це включає використання:

 • Очистіть заклик до дії (CTA) для комерційної сторінки,
 • Пронумерований список для демонстрації покрокових процедур,
 • Чіткі заголовки для легкого читання в Інтернеті,
 • Легкі для розуміння діаграми та графіки для наочної демонстрації інформації.

Вихідні / вхідні посилання

Посилання, як вхідні, так і вихідні посилання, були одним із ключових факторів, які пошукові системи використовують для ранжування веб-сайтів. Природним чином отримувати посилання з відповідних надійних веб-сайтів; посилайтеся на інші довірені джерела вашого веб-сайту, коли це доречно.

На сторінці SEO

Включіть відповідні ключові слова у назву сторінки та підзаголовки (

,

), використовуйте описові тексти альт для всіх зображень, використовуйте розмітку схеми, щоб допомогти пошуковим системам зрозуміти ваш вміст, часто посилатися на важливі сторінки та видаляти або консолідувати сторінки з дублюючим вмістом.

9. Будьте присутні в мережах соціальних мереж

Це 2020 рік, вам не потрібно, щоб я говорив вам, що соціальні медіа відіграють головну роль у стратегії бізнес-маркетингу.

При майже 3,5 активних мільярдів користувачів, які користуються соціальними медіа, важливо мати активну присутність соціальних медіа на платформах, що відповідають цільовій аудиторії.

Переваги використання соціальних медіа для побудови вашого бренду незаперечні. Враховуючи це 60% користувачів Instagram відкривають для себе нові продукти на платформі, соціальні медіа – це природне місце для залучення нових та високо цільових потенційних клієнтів.

Хоча ви можете вибрати обліковий запис на будь-якій доступній платформі соціальних медіа, набагато розумніше зосередитись на місцях, де ваші ключові демографічні показники, як правило, активні.

Наприклад, якщо ви орієнтовані на молоду аудиторію, вам потрібно мати облікові записи на популярних платформах, таких як SnapChat та Instagram. FaceBook чудово підходить для орієнтації на старі демографічні показники, тоді як Linkedin зосереджується в основному на працюючих професіоналах.

Ось приклад соціальних медіа, зроблених правильно:

Сайт Лорен, З повагоюLauren.com, ефективно інтегрується зі своєю сторінкою соціальних медіа.

Мамська блогерка, Лорен, зосереджена на створенні своїх підписок на Instagram зі своєї домашньої сторінки – Instagram – це правильне місце, щоб бути так само, як Лорен зосереджена на «вихованні у стилі», а домінуюча стать в Instagram – жінки.

10. Створіть список електронної пошти

Порада з маркетингу електронною поштою – сегментуйте своїх підписників на різні групи, щоб ви могли окремо надсилати конкретний вміст, який найбільше відповідає їм. Клацніть, щоб твіт

Маркетинг по електронній пошті може бути ефективним способом збільшення доходу та прибутку вашого бізнесу.

Маркетинг електронної пошти має орієнтовну прибутковість інвестицій (ROI) в 3800%, що означає, що в середньому кожен долар, вкладений в маркетинг електронної пошти, приносить прибуток у розмірі 38 доларів. Крім фінансової точки зору, є багато інших корисних аспектів електронного маркетингу, таких як:

 • Розширена інформація: Відвідувачі веб-сайтів приходять і відходять, але колись їх багато не повертається. Збираючи інформацію електронної пошти від відвідувачів, ви зможете знову звернутися до них. За допомогою списку електронних листів ви надсилаєте цілому списку цінний вміст, який він інакше може пропустити. Ви також можете отримати додатковий трафік, коли деякі вирішили переходити посилання на ваш сайт на основі інформації, що надсилається їм.
 • Збільшити продажі: Було помічено, що конверсії електронної пошти перевищують як соціальний, так і органічний пошуковий трафік. Насправді, статистика показує, що загальна ступінь залучення соціальних медіа становить лише 0,58% порівняно з 3,71% частоти кліків (CTR) для електронної пошти.
 • Тонка настройка операцій: Оскільки маркетинг електронної пошти базується на статистиці, можна зібрати ці дані та проаналізувати їх. Цю інформацію потім можна використовувати для подальшого підвищення ваших електронних поштових кампаній для підвищення ефективності. Наприклад, дізнайтеся про лайки, неприязні та інтереси вашої бази користувачів та надсилайте їм відповідні матеріали.

“Список електронних листів Unbounce – це найбільший актив, який ми маємо для залучення нових придбань.” – Corey Dilley, менеджер з маркетингу в Unbounce (джерело).

Щоб збирати електронні листи відвідувачів

 • Зареєструйтесь на службу маркетингу електронної пошти, щоб допомогти створити та керувати маркетинговою кампанією електронної пошти. Ось список послуг маркетингу електронної пошти, які ми рекомендуємо.
 • Переконайтеся, що в цьому є щось для ваших користувачів – видайте продукти знань, безкоштовні купони та останні новини про товари (що їм корисно) в обмін на їх електронні листи.
 • Запускайте рекламні оголошення з ремаркетингу у Facebook, щоб зв’язатися з наявними відвідувачами веб-сайту.
 • Використовуйте “гало бар” або спливаючі вікна на веб-сайті, щоб заохотити підписки на електронну пошту.

Щоб підтримувати активний список електронної пошти

 • Сегментуйте своїх підписників на різні групи, щоб ви могли окремо надсилати конкретний вміст, який найбільше відповідає їм.
 • Запропонуйте велику цінність у своїх електронних листах (тобто корисний вміст, знижки на продукти тощо).
 • Прості дотики, такі як звернення до них з іменем та прізвищем, можуть допомогти зробити ваші електронні листи більш особистими.
 • Максимізуйте свою взаємодію, привласнивши електронні листи трьома основними слотами: вранці, рано вдень чи ввечері.
 • Створюйте тематичні рядки, які залучають читачів відкрити ваше повідомлення. Не бійтеся проявляти творчість і спробуйте щось нове.

11. Дотримуйтесь правил та положень

Подібно до того, як вести бізнес із цегли та розчину, існують правила та правила для керування веб-сайтом, як бізнес. І, як і для ведення бізнесу, вам потрібно мати певну форму обліку.

Деякі з цих тем можуть здатися трохи складними, але вам, як бізнесу та власнику веб-сайту, безумовно, важливо знати їх і розуміти..

Слідкуйте за своїм бухгалтерським обліком

Один важливий аспект, який більшість підприємців, як правило, не помічає в Інтернет-бізнесі, – це фінанси. Коли ваш веб-сайт і ваш бізнес починають розширюватись, корисно мати хорошого бухгалтера, щоб переконатися, що фінанси вашого сайту є здоровими.

Якщо у вас є інтернет-бізнес, який відповідає сучасним передовим методам бухгалтерського обліку, це допоможе вашому бізнесу фінансово рости і, можливо, надасть вам більше можливостей для розширення.
Але з чого почати?

Що ж, якщо ви все ще малий бізнес, то найкраще найняти бухгалтера на умовах контракту, який час від часу обробляє всі ваші фінанси. Що б то не було більше, і вам доведеться використовувати повне бухгалтерське агентство, щоб відслідковувати свої фінанси.

 • Ви можете вибрати пакет програмного забезпечення для бухгалтерського обліку, наприклад, QuickBooks для управління вашими фінансами. Деякі функції, які пропонує QuickBooks, включають додаткові програми обліку, функції оплати праці та навіть управління рахунками.
 • Якщо ви просто хочете підготувати простий рахунок-фактура, ви можете шукати безкоштовні шаблони рахунків-фактур, такі як Invoiceto.me або Generator Invoice..

Розуміння GDPR

GDPR означає Загальне положення про захист даних. Це в основному закон, який визначає, як персональні дані повинні збиратися, використовуватися, захищатися або взаємодіяти з ними. Хоча він, як правило, зосереджений на ЄС, він може впливати на будь-яку організацію, яка також не базується в ЄС.

Тим, хто визнає невідповідним вимогам GDPR, швидше за все, загрожують штрафи до 4% від щорічного глобального доходу компанії або 20 млн. Євро (залежно від того, що більше).

Якщо ви перебуваєте в ЄС або маєте намір займатися будь-якою справою в межах ЄС, рекомендується зробити свій веб-сайт GDPR сумісним, щоб уникнути штрафу..

Важливість відмови від відповідальності & політика конфіденційності

Оскільки ЄС робить вимогу GDPR вимогою, відмова від відповідальності або політика конфіденційності стає необхідністю для кожного підприємця або бізнесу, який запускає веб-сайт. Як правило, політика конфіденційності повинна розкривати, яку особисту інформацію ви збираєте від користувача та як ви маєте намір використовувати її та зберігати її приватною.

Деякі країни вимагатимуть, щоб Ви мали політику конфіденційності за законом та в інші часи, це може знадобитися сторонніми службами, такими як Google Adsense або Amazon Affiliates. У будь-якому випадку, добре мати його на місці.

В ідеалі, ви б співпрацювали зі своїм розробником, щоб розробити систему веб-cookie та звернутися до юриста, щоб розробити політику конфіденційності, що відповідає всім чинним законам. Однак якщо у вас немає часу та бюджету, iubenda – це доступна альтернатива.

12. Наймайте людей для збільшення масштабів

Як тільки ваш веб-сайт стає більшим, можливо, настав час розглянути можливість наймати людей для виконання певних робіт чи функцій.

Скажімо, ви ведете блог на своєму бізнес-сайті. Коли щоденник збільшується, може бути важче послідовно створювати вміст, оскільки вам, можливо, доведеться жонглювати іншими завданнями, такими як створення нових блог-постів та встановлення контактів з іншими блогерами..

Тут стануть у нагоді фрілансери або неповні робочі місця. Делегування завдань іншим дозволить вам зосередитись на великих і важливіших завданнях.

Платформ, таких як Upwork, Freelancer.com і навіть Fiverr, вам простіше, ніж будь-коли, найняти людей тимчасово або проектно-проектно. Звичайно, витрати на наймання фрілансера, як правило, відрізняються а іноді, можливо, буде краще просто розширити свій наряд і замість цього найняти постійного персоналу. Якщо ви хочете найняти постійного персоналу, такі сайти, як Monster.com або CareerBuilder.com є популярним варіантом для малих підприємств. Все, що вам потрібно зробити, – це просто розмістити оголошення про роботу або шукати резюме на платформі.

Звичайно, деякі проблеми з наймом людей полягають у тому, що накладні витрати на вас більше. Якщо ви малий бізнес, вам, можливо, доведеться мікромінірувати персоналом і мати менше часу, щоб зосередитися на своєму бізнесі.

Приклад – фрілансери, яких ви можете знайти у Fiverr

Fiverr – це ресурс, який дозволяє переглядати пули фрілансерів для чого завгодно, від створення вмісту до підтримки в соціальних мережах.

Вони дозволяють фрілансерам створювати пропозиції, які потім ви можете обрати самі. Крім того, ви можете створити роботу (опублікувати “запит”), яка вам конкретно потрібна, і дозволити фрілансерам Fiverr робити ставки на неї. За кожну транзакцію Fiverr буде знижуватись у вигляді плати, яка стягується до кінцевої ціни. Плата залежить від вартості транзакції. Через систему репутації фрілансери Fiverr можуть бути агресивними у спробах відповідати вимогам роботи.

Веб-розробники

Таланти Fiverr у програмуванні та техніці – найміть веб-розробників-фрілансерів для оптимізації, управління або навіть додавання нової функціональності на ваш сайт (дивіться його тут).

Письменники

письменники-п'ятниціТаланти Fiverr у вмісті веб-сайтів – наймайте авторів-фрілансерів для створення нового контенту для вашого веб-сайту (дивіться його тут).

13. Розпродайте свій веб-сайт (вихід!)

У якийсь момент ви можете розглянути можливість продажу свого веб-сайту після його створення.

Як тільки ваш веб-сайт починає розширюватися, і він стає цінним надбанням, ви можете продати його іншим людям, як і у фізичному магазині.

Продавати веб-сайт можна одним із двох способів:

 1. До вас звертається інший бізнес чи компанія, яка зацікавлена ​​у придбанні вашого веб-сайту.
 2. Ви продаєте його на аукціонних сайтах людям, які хочуть придбати ваш веб-сайт.

Варіант А може бути нежиттєздатним для більшості власників веб-сайтів, але ви напевно можете вивчити варіант В. Інтернет-ринок, наприклад Фліппа і BuySellWebsite зокрема стосується купівлі та продажу веб-сайтів.

Якщо ваш веб-сайт почне притягувати пристойний трафік, скажімо, близько 20 000 унікальних відвідувачів на місяць, ви можете легко продати його на Flippa за цілих 7000 доларів! Якщо ви готові відпустити свій веб-сайт, продаж їх на аукціонних сайтах, безумовно, є можливим варіантом.

Приклад із реального життя: Веб-сайт із середнім вмістом 18 790 унікальних відвідувань на місяць продається за 7000 доларів у Flippa (джерело).

Висновок

Завдяки епосі цифрових технологій присутність в Інтернеті вже не є додатковою додатковою, а цілком реальною потребою. Наведені тут кроки мають дати вам хороше уявлення про потужний потенціал, який представляє ваш веб-сайт.

Єдине питання, яке має залишитися після того, як пройти цей посібник – це роль, яку ви хочете, щоб ваш веб-сайт грав для успіху вашого бізнесу. Ви шукаєте підтримку від нього для свого основного бізнесу, чи готові вийти на відстань та використати його для повного потенціалу?

Як ця стаття? Підтримайте нас, поділившись

13 Потрібно розширити свій бізнес в Інтернеті Клацніть, щоб натиснути

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map