Робота з дому: Де знайти роботу в Інтернеті та як розпочати роботу

Робота вдома раніше була розкішшю, але сьогодні вона якось перетворилася на мандатну норму. Однак серед населення існує інша категорія людей, які вирішили продовжувати свою кар’єру повністю на дому.


Звичайно, є і плюси і мінуси роботи на дому, але насправді для її успіху потрібно підготовка та знання. Якщо це звучить як ваша чашка чаю або ви якось опинилися в потребі роботи з домашньої роботи – читайте далі.

Contents

Ось перелік потенційних можливостей роботи від дому

Ціль – робити те, що ти любиш і заробляєш одночасно зі свого будинку. Пам’ятайте, що внесення цих змін може бути надзвичайно складним не лише тому, що ви працюєте в самоті, але ви будете відповідальні за набагато більше.

Сказавши це, давайте подивимося на деякі більш популярні та поширені роботи, де можна працювати вдома і подивитися, що потрібно для досягнення цього.

Примітки:

 1. Щоб додати певної ваги цим ролям, я додав відгуки, зібрані як від фрілансерів, так і від власників бізнесу, які приїжджають з різних галузей та працюють у різних містах світу.
 2. Заробітна плата підраховується на основі останніх списків робочих місць працівників, які мають щонайменше 10 записів на роботу в UpWork.

1. Графічний дизайнер

Приклад – Finder Icon – це вільний ринковий майданчик, де ви можете створити своє портфоліо та продати свої іконки в Інтернеті.

Орієнтовна оплата: $ 10 – $ 50 / година

Графічні дизайнери чи будь-який інший художник, який працює над створенням візуального спілкування, мабуть, найкраще відповідає роботі з домашнього профілю. Незалежно від того, чи створюєте ви логотипи, плакати чи будь-який інший вид мистецтва, робота зазвичай починається з короткого опису клієнта.

Щойно ви отримаєте те, що вам потрібно від клієнтів, решта – це все на вас. Від вашого обладнання до сировини та талантів – це все, що ви можете мати під рукою вдома.

Насправді, є багато випадків, коли робота з дому насправді вигідна, оскільки це означає, що вам не доведеться щодня переносити інструменти торгівлі в офісні приміщення та з них. Звичайно, саме від того, наскільки це вигідно, залежить, який ти художник.

Як почати, якщо ви новачок

Якщо вас цікавить графічний дизайн, то, можливо, ви хочете почати, взявши якийсь звичайний курс, наприклад ступінь бакалавра з графічного дизайну. Якщо це для вас нездійсненно з тих чи інших причин, ви також можете навчитися та практикувати самостійно.

Будьте готові розвантажити значну суму для потужного комп’ютера, можливо ноутбука або планшета, а також оригінальних копій програмного забезпечення для дизайну.

Чарльз Ярбро

Чарльз Ярбро, Президент Webhost.pro використовує фрілансерів для широкого кола завдань, включаючи графічний дизайн. Для нього позаштатні графічні дизайнери перш за все повинні забезпечити високу якість робіт.

«Час, який потрібно на виправлення помилок або пошуку когось нового, допоможе, набагато складніше, ніж платити більше грошей або чекати довше. Це основна причина того, що ми так зосереджуємось на тому, щоб фрілансери, з якими ми працюємо, мали гідний досвід у подібній роботі », – каже Ярбро.

Віктор Томас

Віктор Томас, власник фірмової фірми Thomasdigital.com погоджується. Виходячи з Сан-Франциско, Томас вважає, що важливий досвід успішності в подібній роботі є важливим. Однак він додав, що також важливо, щоб фрілансери мали змогу добре керувати очікуваннями.

«Я хотів би чітко уявити, що можна і що можна зробити, а також те, що неможливо. Це, плюс чітке та постійне спілкування про те, як все відбувається протягом життя проекту, є важливим », – коментує Томас.

2. Відеоредактор

Приклад – Робота з кіно- та відеопродукції, доступна у Production HUB.

Орієнтовна оплата: $ 20 – $ 120 / година

Як і графічний дизайнер, відеоредактори також можуть користуватися привілеєм працювати вдома. Відеоредактори – це ті, хто працює над необробленими відеоматеріалами, перетворюючи їх на остаточний, відшліфований продукт, який готовий переглянути його..

Хоча це може звучати круто, це також не найпростіше у світі, оскільки воно вимагає інтеграції багатьох елементів, таких як діалог, звук, спецефекти та неочищене відео, яке часом не визначеної якості.

Як почати, якщо ви новачок

Для тих, хто хоче зайнятися редагуванням відео, ви можете почати, займаючись освітою, пов’язаною з фільмом, наприклад, мовленням або мультимедійні комунікації. Також є кілька спеціалізованих курсів, які ви можете подобати кінематографія або навіть ті, які є програмними.

Майте на увазі, що якщо ви не дивитесь на нижній кінець ринку, як-от редагування персональних відео чи більш основних корпоративних відео, вимоги до редагування відео можуть швидко стати забороненими.

Для управління монтажем фільмів або складніших екранізацій, можливо, доведеться вкласти значні кошти в студію редагування.

3. Бухгалтер / бухгалтер

Приклад - робота з бухгалтерії, доступна на сайті Freelancer.com.Приклад – робота з бухгалтерії, доступна на сайті Freelancer.com.

Орієнтовна оплата: $ 20 – $ 50 / година

Поки бухгалтерія і бухгалтерський облік є обома основними функціями бізнесу, є кілька ключових відмінностей. Бухгалтер несе відповідальність за облік фінансових операцій, тоді як бухгалтер відповідає за інтерпретацію, класифікацію, аналіз, звітність та узагальнення фінансових даних.

Незалежно від того, що ви хочете віддати перевагу, обидві ці роботи сьогодні дуже потрібні майже в кожній галузі. Ще одним плюсом є те, що ці роботи також можна легко виконати з комфорту вашого власного будинку – чи інших місць, якщо хочете.

Починаємо

Хоча бухгалтерам потрібне лише базове розуміння рахунків, щоб розпочати цю роль, бухгалтерів потрібно сертифікувати. Точні сертифікати залежать від місця проживання, але, як мінімум, потрібна бакалавр наук з бухгалтерського обліку. Звідти ви зможете пізніше спеціалізуватися.

Завдяки красі Інтернету клієнти можуть легко обмінюватися документами та файлами з вами, і сьогодні існує безліч хмарних бухгалтерських послуг. Насправді, вам, ймовірно, доведеться відвідувати приміщення клієнта лише обмежений час щороку – насамперед під час податкового сезону.

Програмне забезпечення для бухгалтерського обліку також зазвичай оплачується клієнтами залежно від потреб компанії, тому все, що вам потрібно, це комп’ютер, підключення до Інтернету, а також те, що у вас в голові.

4. Віртуальний помічник

Приклад - Віртуальний список асистентських записів у UpWork.Приклад – Віртуальний список асистентських записів у UpWork.

Орієнтовна оплата: $ 5 – $ 15 / година

Як ви можете сказати з назви роботи, роль віртуального помічника це те, що ви можете легко взяти з дому. Так багато галузей потребують віртуальних помічників, фірм з нерухомості, ІТ-фірм або навіть бухгалтерських та фінансових фірм.

Як віртуальний помічник, вам потрібно бути готовим до максимальної гнучкості у вашій робочій ролі. Що ви можете зробити, можна включати відповіді на телефонні дзвінки, керування розкладом або навіть бронювання подорожей. Звичайно, багато чого залежить саме від того, який ти помічник.

Як почати працювати віртуальним помічником з дому

Хоча вам не потрібно мати ступінь, щоб застосувати його як віртуального асистента, деякі з більш преміальних місць розташування можуть встановити це як вимогу. Ви також можете прийняти інші курси, щоб збільшити набір навичок і зробити свій профіль більш бажаним.

Ключ до успішного віртуального помічника полягає в тому, щоб зробити роботу якомога швидше та ефективніше. Ви також повинні бути високоорганізованими, володіти хорошими комунікативними навичками, бути кмітливими в техніці і вміти впоратися з декількома завданнями одночасно.

З іншого боку, віртуальний помічник – це чиста «робота з комп’ютером». Це означає, що вам знадобиться комп’ютер, комунікація, наприклад гарнітура з мікрофоном, надійне підключення до Інтернету та програмне забезпечення, яке допоможе вам організуватись – і це все.

Michael Naval базується на Філіппінах, але він підтримує різноманітних клієнтів у всьому світі як віртуального помічника ІТ-спеціаліста із вільного навчання. Він радить тим, хто вважає завдання віртуального помічника завжди базуватися на навичках, а головне, мати позитивне ставлення «вмію робити».

Перший добре допоможе вам виконувати різні завдання, а другий допомагає впоратися з клієнтами, які можуть бути вимогливими. Вважайте це фактором “подобається”, який може допомогти продовжити термін дії контракту на невизначений термін.

«Важко порадити, скільки платити за роботу в VA, оскільки обсяг роботи може бути досить великим, залежно від клієнта. Основні речі, які вам знадобляться, – це ваші інвестиції у часі, будь-які додаткові інструменти, які можуть вам знадобитися, щоб грати певну роль, а також які додаткові навички, можливо, знадобляться, якщо потрібно, – каже Naval.

5. Письменник / редактор / перекладач

Приклад - завдання для авторів, доступні на Problogger Jobs.Приклад – завдання для авторів, доступні на Problogger Jobs.

Орієнтовна оплата: $ 15 – $ 60 / година

Будучи письменником і редактором багато років, я можу з легкістю сказати вам, що це, мабуть, одна з найбільш гнучких робіт із домашніх робочих місць, що існують. У різні часи я працював в офісах, на місцях і вдома в той чи інший момент.

Навколо існує багато видів письменників – блогерів, авторів художніх творів, копірайтерів, романістів та багато іншого. Пам’ятайте, практично все, що ви бачите в Інтернеті чи на папері, створив письменник!

Якщо думка про те, щоби ваші слова з’явилися скрізь, звертається до вас, це вам може бути одна роль. Залежно від того, до якого письменника ви хочете стати вимогами, може бути досить багато.

Наприклад, технічному письменнику обов’язково потрібно мати знання технічних деталей, тоді як письменнику-досліднику може знадобитися досвід у галузі, в якій знаходиться дослідження. Однак загальним інгредієнтом усіх цих спеціалізацій є можливість спілкування..

Як отримати оплату, пишучи онлайн

Вміння привернути увагу аудиторії та чітко передати повідомлення – одна з найважливіших навичок, яку ти можеш мати як письменник. Хоча ви можете дізнатись особливості цього курсу в такому курсі, як бакалавр журналістики, в ідеалі ви підберете наставника, який зможе поділитися своїми секретами, набутими досвідом.

Тим не менш, письменник, редактор чи перекладач, ключовими фрагментами вашого інвентарю буде комп’ютер, програмне забезпечення для редагування, а також підключення до Інтернету.

Мухаммад Рубі Ернава

Мухаммад Рубі Ернава – це індонезійсько-англійський перекладач, який побудував увесь бізнес з фрілансу.

Маючи понад 5-річний досвід роботи у фрілансінгу, він зараз є власником Diamondo Translation. Для новачків у цій справі він радить їм не надто турбуватися про те, скільки досвіду ви маєте під час подання заявки на роботу – до тих пір, поки у вас є міцна платформа у навичках та спілкуванні.

«Вміння добре спілкуватися з клієнтами є надзвичайно важливим, відіграючи важливу роль у забезпеченні роботи, а також точно обговорюючи та розуміючи вимоги. Якщо ви не зможете в цьому, кращі навички в світі можуть не врятувати вас від того, що ви робите безлад ”. каже Мухаммед

Мухаммед також застерігає, що для виходу на цю арену можуть виникнути витрати, такі як інвестиції в веб-хостинг для вашого бізнес-сайту, підписка на інструменти для автоматизованого перекладу або навіть бізнес хостинг електронної пошти.

Шерон Херлі Холл, професійний позаштатний письменник та блогер, який працює як з клієнтами, так і з іншими фрілансерами.

Маючи 30 років професійного письма для друкованих та інтернет-ЗМІ, вона вважає, що ключовою рисою успішного письменника-фрілансера є якість роботи та досвід роботи в конкретних нішах.

«Мої клієнти чекають від мене якості та такої ж якості від усіх фрілансерів, з якими працюю. Я вважаю, що помилкою є пріоритетність швидкості перед якістю », – наголошує вона. Як бачите, незалежно від вашої роботи чи статусу роботи, якість важлива.

6. Науковий співробітник / бізнес-аналітик

Приклад - роботи аналітиків, доступні на сайті ДійсноПриклад – роботи аналітиків, доступні на сайті Дійсно.

Орієнтовна оплата: $ 25 – $ 150 / година

Уявіть, що вам заплатять за те, що все це знаєте – і ви помилитесь у тому, що робить науковий співробітник.

Як випливає з назви, наукові співробітники допомагають у таких роботах, як довідкова робота, наприклад, пошук фактів, збір даних та багато інших речей, пов’язаних із підтримкою основного виробника робіт.

Як можна сказати, Google є вашим другом, але просто пам’ятайте, що в Інтернеті ви можете знайти багато речей. Таким чином, якщо ви хочете бути науковим співробітником, вам потрібно бути готовим час від часу виходити на поле та виконувати необхідність вкопатись до нецифрових архівів..

Хоча дослідження, як правило, вузькоспеціалізовані, асистент, можливо, не повинен мати усю освіту як дослідник. Хоча, можливо, знадобиться кваліфікація в галузі, що стосується досліджень, що проводяться.

Наприклад, якщо ви подаєте заявку на посаду наукового співробітника в рамках проекту, який передбачає вивчення нових реакцій на генетично модифіковані культури, це може допомогти вам мати офіційне знання в генній інженерії або біохімії.

Починаємо

На жаль, ці освітні програми потребують часу та грошей для роботи, тому ваша роль наукового співробітника, ймовірно, буде обмежена певними сферами. Однак це є те, над чим можна працювати віддалено, залежно від того, які засоби можуть знадобитися в рамках роботи.

Розраховуйте працювати на легко портативному пристрої, такому як ноутбук, і спілкуватися цифровим шляхом за допомогою програмного забезпечення для управління проектами або часом, просто надішліть електронною поштою.

7. Інтернет-тренер / викладач

Приклад – Ви можете легко створити та продати свій онлайн-курс на сайті Teachable.

Орієнтовна оплата: –

Хоча може існувати старий анекдот, що “ті, хто не вміє, вчать”, роль вчителя насправді дуже поважна. Однак завдяки Інтернету ви можете бути вчителем і в Інтернеті, якщо у вас є цінний навик для передачі.

Деякі приклади цих спеціалізованих навичок включають WordPress, композицію квітів, садівництво, в’язання – насправді майже все. Це означає, що роль онлайн-тренера чи викладача може бути надзвичайно цінною для широкого кола людей. Поки у вас є бажання це робити, ви можете створювати та продавати свої курси в Інтернеті.

Великий плюс створення цифрових курсів полягає в тому, що це не потрібно, щоб це було штатною роботою. Ви можете працювати та створювати їх у вільний час та переміщувати графік залежно від того, який є вашим пріоритетом у будь-який момент часу.

Щоб покращити курси, які ви будуєте, спробуйте засвоїти деякі м’які навички, такі як публічні виступи, спілкування чи будь-що інше, що може допомогти покращити досвід, отриманий за допомогою створених вами курсів. Після їх отримання можна приступати до створення цифрових курсів.

Залежно від того, що ви вирішите, вам може знадобитися якась веб-камера або екранофон, а також інтерактивні цифрові інструменти для навчання.

Особливість: Kyle Roof

Кайл Дах

Для майбутніх творців онлайн-курсів у нас є спеціальне частування – короткий фрагмент, який обговорює основи речей з Кайлом Дахом. Співзасновник с Інтернет-маркетинг Gold, PageOptimizer Pro, та декілька інших сайтів, Roof досить добре назвав себе своїм успіхом у створенні онлайн-курсів, тому прийміть його коментарі до серця!

За його словами, початківцям при створенні онлайн-курсів потрібно зосередитися на формуванні своєї репутації в бізнесі – чим більше визнана назва, тим краще курси продаватимуться. Цього можна досягти, створивши деякі “безкоштовні курси”, які загалом додають цінності громадам.

“Після того, як ви встановите себе (а це може зайняти роки), тоді у вас буде ціла купа людей, які бажають придбати ваш курс. Якщо ви добре попрацювали на чужому каналі чи подкасті YouTube, вони з радістю повернуться до вас, щоб поговорити про ваш новий курс “, – каже Дах.

«Під час презентації ви можете почати вдосконалювати свої курсові концепції. Ви можете перевірити те, що працює, а що не потрібно, перш ніж витратити час для запису будь-якого відео. “

Дах, однак, застерігає, що навіть для створення відео це може зайняти багато часу, не враховуючи час редагування (який він передає). Кожне відео займає у нього приблизно одну-дві години, щоб зробити його – незалежно від того, як довго вони тривають.

“Завантаження відео та контенту на навчальну або будь-яку іншу платформу займе набагато більше часу, ніж ви думаєте, що буде”, – додає він.

8. Програмісти / веб-розробники

Приклад - перелік завдань веб-розробників у SimplyHired.Приклад – перелік завдань веб-розробників у SimplyHired.

Орієнтовна оплата: $ 15 – $ 100 / година

Мабуть, як правило, найбільш охайні робочі ролі, програмісти та веб-розробники, як відомо, не мають найбільш комунікабельних робочих місць. Це плюс сам характер роботи дає майже ідеальний сценарій для роботи з дому.

Незалежно від того, працюєте ви над індивідуальними проектами для компанії або навіть продаєте власні загальні додатки, все це можливо з самого комфорту вашого будинку. Ви, по суті, будете незалежним розробником.

Найскладнішою частиною роботи буде отримання вашого імені там, можливо, через онлайн-портфоліо та маркетинг себе так само, як ви можете. Звичайно, це допоможе, якщо ви зможете надати потенційним клієнтам великий портфель проектів, які ви успішно завершили або в яких брали участь раніше.

Як почати як веб-розробник роботи з дому

Хоча програмування може бути самоучкою, завжди краще мати якесь офіційне передумови. Я бачив багато чудових програмістів, які знають багато про специфіку кодування, але залишаються посередніми через слабкі основні поняття.

Тим не менш, що б ви не вирішили, вам знадобиться спеціальна робоча машина, щоб створити і протестувати свій код, на якому, бажано, не будуть заважати особисті програми, які ви хочете встановити..

Юліанська пісня

Юліанська пісня, Малайзійський розробник фрілансерів, незалежний вже більше десяти років. Він заслуговує на здатність це робити завдяки досвіду, накопиченому за час його попереднього трудового життя та підтримці дружини.

«Завжди будьте впевнені, що докладете 101% зусиль у кожному проекті, який ви розпочали. Будьте впевнені, що не надмірно цінуйте, але постачайте найкращий товар, який можете. Якщо ви можете, запропонуйте ідеї, які також допоможуть, – каже Сонг.

9. Дропшипер / Партнерський маркетолог

Приклад – магазин дропшипінгу, побудований за допомогою Shopify.

Орієнтовна оплата: –

На сьогоднішній день багато хто з вас, ймовірно, будуть вірити в силу електронної комерції. Основні платформи виникли великими способами, і навіть малий бізнес вискочив на борт завдяки зрушенням технології.

Чи знали ви, що навіть ви можете зайнятися електронною комерцією? Один із способів зробити це – дропшипінг. Цей режим електронної комерції дозволяє вам продавати продукти в Інтернеті, не маючи реального продукту.

Створіть веб-сайт, який виступає в ролі збуту, а потім перекажіть свою продукцію від постачальників дропшипінгу, таких як AliExpress, SaleHoo, Doba або багатьох інших. Ви можете створити сайт швидко і без будь-яких технічних знань, якщо ви використовуєте такий веб-сайт, як Shopify.

Хоча вам доведеться заплатити за початкові інвестиції в хостинг та створення свого веб-сайту, вам не доведеться замовляти товари оптом або навіть обробляти доставку. Це все можна зробити для вас через джерела дропшипінгу.

Партнерські маркетологи працюють аналогічно, але вони в основному створюють контент, який допомагає продавати продукти. Для кожного клієнта, на який посилається афілійований маркетолог, він заробляє комісію за цей продаж.

Як почати, якщо ви новачок

Якщо ви вирішили працювати з дому в якості дропшиппера або афілійованого маркетолога, ви, по суті, берете на себе роль власника бізнесу – той, хто повинен носити багато капелюхів. Через це іноді вам може знадобитися передавати в аутсорсинг певні сфери свого бізнесу, будь то веб-розробка чи створення контенту.

Джеррі Лоу, засновник WHSR, BuildThis.io та HostScore – це ветеранський маркетинговий партнер. Маючи 15 солідних років у бізнесі, він поділився думками щодо ролі потенційних новачків, які потребують аутсорсингу.

«Коли я беру на себе таланти, я віддаю перевагу виплаті утримувачам, а не залученню фрілансерів, оскільки це більш економічно. Однак важливо, щоб вони мали навички та досвід, необхідні для виконання роботи, яку вони найняли для виконання. Для важливості мені потрібні якість, розумні ціни та швидкість.

Оскільки всі ми працюємо віддалено, одним із важливих аспектів, кого я наймаю, є те, що вони повинні бути дуже уважними до деталей. Цей ключовий аспект може означати велику різницю в тому, що ти думаєш, що отримуєш, і що в кінцевому підсумку отримуєш », – сказав Лоу.

10. Менеджер соціальних медіа

Приклад - Fiverr - популярний ринок, де фрілансер пропонує свою послугу потенційним наймачам.Приклад – Fiverr – популярний ринок, де фрілансер пропонує свою послугу потенційним наймачам.

Орієнтовна оплата: $ 10 – $ 50 / година

Як ми всі знаємо, соціальні медіа – це все, про що зараз говорять усі. Багато брендів, як великих, так і малих, потребують, щоб хтось мав справу з їх цифровою інформаційною діяльністю – велика частина якої – соціальні медіа.

Від управління щоденними заходами до створення контенту для цільових клієнтів компанії, ваша ключова роль в управлінні соціальними мережами – це сприяти підвищенню обізнаності про бренд, сподіваємось, що призведе до буму продажів.

Початок роботи в якості менеджера соціальних медіа

Щоб досягти найкращої ролі в управлінні соціальними медіа, ви в ідеалі матимете досвід у спілкуванні, зв’язках із громадськістю чи, можливо, навіть у маркетингу. Найголовніше, щоб у вас був веселий настрій і вміти тримати прохолоду під тиском. Пам’ятайте, ви публічне обличчя компанії на певних ключових каналах.

На щастя, все це можна зробити і з комфорту вашого власного будинку, якщо у вас є пристрій для роботи, належні інструменти планування вмісту соціальних медіа та, можливо, певне програмне забезпечення для інтеграції, яке дозволить вам легко керувати кількома соціальними канали ЗМІ легше.

Де знайти законну роботу в Інтернеті?

Фіверр

Найкраще в Fiverr – це те, що він стосується не просто широкого спектру робіт від домашніх робочих ролей, але також може допомогти тим, хто перебуває на багатьох рівнях своєї кар’єри. Наприклад, чи ви голодний письменник, який починає самостійно, чи професіонал із 30-річним досвідом роботи – тут для вас є можливості.

Клієнти на Fiverr надають ставки за ваші послуги на основі встановлених вами визначених проектів визначень. Також підтримуються користувацькі запити, і ви можете запропонувати потенційного клієнта на основі їх точних специфікацій проекту.

Fiverr підходить для багатьох робочих ролей і є хорошим місцем, щоб почати свою роботу з домашніх починань.

Відвідайте: https://www.fiverr.com/

Обробка

Upwork насправді дуже схожий на Fiverr тим, що він також обслуговує широке коло шукачів роботи. Ключова відмінність полягає в тому, що вам платять за Upwork. Там, де Fiverr дозволяє встановити передбачувані витрати на проект, Upwork дозволяє цитувати клієнтів щогодини.

Це дозволяє значно підвищити точність платежів, оскільки ви можете виставити рахунок за свій час. Якщо трапляються додаткові запити чи такі, ваша плата буде просто збільшена через збільшення часу, витраченого на роботу.

Оновлення добре для майже будь-яких робочих ролей, але воно допомагає, якщо у вас є певний досвід перед початком роботи тут.

Відвідайте: https://www.upwork.com/

Топтал

Toptal спрямований на те, щоб додати вершків урожай позаштатних компаній до топ-компаній, які хочуть передати проекти з аутсорсингу. Вірний своїй ролі у підключенні людей через свою платформу, Toptal сам не має штаб-квартири і справді цифровий.

Щоб скористатися Toptal, вам потрібно буде пройти ряд тестів, і саме так він зберігає лише найкраще. Спочатку обслуговуючи інженерів, сьогодні Toptal розширив свою оцінку, включаючи дизайнерів, бухгалтерів, статистиків, консультантів тощо.

Toptal добре підходить для інженерів та деяких інших спеціалізованих професійних служб і приймає лише 3% найкращих претендентів.

Відвідати: https://www.toptal.com/

Просто найманий

SimplyHired може бути порталом роботи, але він також містить велику кількість відкритих фрілансерів, які можуть працювати вдома. Однозначно, він пропонує більше робочих місць, ніж просто зареєстровано на його платформі, але також об’єднує робочі місця з десятків інших джерел.

SimplyHired підходить для більшості шукачів роботи, але не обов’язково спеціалізується на віддалених працівниках. Однак є можливості.

Відвідати: https://www.simplyhired.com/

Доступ для письменника

Якщо ви письменник чи фахівець із вмісту, вас може зацікавити доступ для Writer. Ця платформа допомагає з’єднати авторів з потрібними робочими місцями та має також відповідність роботи на основі AI. Звичайно, ці переваги не існують без ряду застережень.

По-перше, шукачів роботи щодо доступу до письменника є лише кілька країн, включаючи США, Великобританію, Австралію, Канаду, Ірландію чи Нову Зеландію. Якщо ви відповідати цим критеріям, вам доведеться пройти оцінку з доступу до програми для письменника. команда, щоб остаточно пройти кваліфікацію.

Відвідати: https://www.writeraccess.com/

Значок пошуку

Цей сайт призначений спеціально для дизайнерів, які хочуть простий спосіб продати свою роботу. Все, що вам потрібно зробити, це зареєструватися з ними та завантажити товари, які ви хочете продати. Оскільки Icon Finder – це одне з найбільших інтернет-майданчиків для іконок в Інтернеті, ви отримаєте доступ до готового ринку для своїх дизайнів.

Однак є улов. Шукач значків розділить всі ваші заробітки на 50-50 на їхньому сайті. Це означає, що ви отримуєте лише половину того, за що продаєте товар. Тим не менш, це простий і швидкий спосіб заробити трохи грошей, не знаходячи власних клієнтів.

Відвідати: https://www.iconfinder.com/

Проблеми ProBlogger

ProBlogger – це скоріше спільнота для блогерів, а не спеціалізований сайт робочої платформи. Однак, завдяки ресурсам його членів, ви отримуєте доступ до спеціальної секції робочих місць там.

Більшість доступних тут робіт пов’язані з виробництвом вмісту, будь то написання тексту чи редагування. Письменникам-початківцям обов’язково слід перевірити це на простоту доступу, а також на величезну кількість допоміжних ресурсів.

Відвідати: https://problogger.com/jobs/

ProductionHub

Знайти роботу редактора відео може бути важко, оскільки, незважаючи на популярність, це може бути неймовірно нішевим полем у багатьох аспектах. На щастя, у нас є ProductionHub, який спеціально призначений для відеоредакторів та виробників.

Ця платформа дозволяє не просто подавати заявки на роботу, а й завантажувати та демонструвати свою роботу, щоб клієнти могли вас знайти.

Відвідати: https://www.productionhub.com/

Викладається

Для тих, хто хоче створити курси та викладати речі, Teachable – це один із найкращих способів. Він працює як конструктор веб-сайтів, що дозволяє створювати курси на його платформі, а потім розміщує курс і дозволяє продавати його студентам, які хочуть вчитися.

Незважаючи на те, що пропонують користувачам можливість швидко та легко розпочати роботу, у неї є деякі недоліки. Щоб скористатися послугою, вам потрібно заплатити за підписку, плюс Teachable знижує кожен продаж, який ви здійснюєте.

Відвідати: https://teachable.com/

Місцеві групи Facebook

Ще один ресурс, який не можна не помічати або недооцінювати, – це Facebook, оскільки він має багато сторінок або груп, присвячених роботі. Якщо ви дизайнер чи інший фахівець, шукайте спільноти у Facebook, де збираються ті, хто є у вашій роботі.

У багатьох випадках постачальники роботи знайдуть ці групи, а також запропонують можливості. Для самих членів групи також часто ділитися можливостями роботи для громади взагалі.

Відвідати: https://www.facebook.com/

Інструменти, з якими вам знадобиться / може працювати удома

Оскільки ключовою темою тут є віддалена робота, ви повинні розуміти, що є основне обладнання, яке вам потрібно мати на вашій стороні, щоб все працювало. Все це повинно вийти з кишені, оскільки, по суті, ви надаєте послугу.

Деякі приклади інструментів, які вам можуть знадобитися, можуть включати;

Комп’ютерні системи

Для багатьох ролей це може бути просто загальна система, яку ви можете використовувати для створення документів, відправки та прийому повідомлень або використання веб-інструментів. Однак у деяких випадках вам може знадобитися трохи додатково.

Наприклад, відеоредакторам або графічним дизайнерам можуть знадобитися більш потужні машини, оскільки редагування відео дуже голодне.

Інше обладнання

Веб-камери, гарнітури з мікрофонами, більші монітори – будь-які або всі з них можуть знадобитися залежно від вашої ролі. Наприклад, як віртуальний помічник, вам потрібно часто телефонувати або спілкуватися іншим чином, тому вкладення коштів у міцну гарнітуру буде неоціненним.

Програмне забезпечення виставлення рахунків

Для тих, хто працює на таких платформах, як Fiverr або Toptal, усі платежі та виставлення рахунків проводяться за вас. Якщо ви вирішили працювати з власними клієнтами, вам потрібно буде мати змогу виставити їх рахунки за виконану роботу.

Для цього ви можете використовувати будь-що, від аркушів Excel або шаблонів рахунків до більш професійних рішень, таких як хмарні рішення для бухгалтерського обліку та виставлення рахунків. Zoho та Freshbooks є хорошими прикладами цього і їх можна оплачувати щомісяця.

Також ознайомтесь: Автобус-фактура, Айнакс, Генератор рахунків.

Інструменти співпраці

Хоча робота вдома – це головне особисте завдання, у вас можуть бути можливості працювати разом з іншими в підтримку. Якщо виникла така ситуація, виберіть використання деяких інструментів, які дозволяють вам безперешкодно працювати разом.

Хорошими прикладами цього є Документи та таблиці Google (доступні окремо або як частина G Люкс набір інструментів), Команди Microsoft, і Flowdock.

Також перевірте: Складно, Поняття, Календар Google

Графічні інструменти

Графічним дизайнерам знадобиться певне програмне забезпечення, яке раніше було досить дорогим, але тепер, на щастя, доступне як хмарні підписки та “фремій” на основі браузера. домашні ідеї того, що може знадобитися, можуть включати Adobe Cloud CC і, можливо, сховище ресурсів на зразок Bigstock.

Також перевірте: Canva, Створювати, Ескіз, Дизайнер прихильності

Інструменти маркетингу соціальних медіа / електронної пошти

Залежно від того, який вид роботи з домашньої роботи ви вирішили піти, іноді можуть знадобитися спеціальні інструменти, присвячені конкретним завданням. Наприклад, HootSuite дозволяє менеджерам соціальних мереж працювати на декількох каналах одночасно і навіть дозволяє планувати публікації.

Також перевірте: TweetDeck, IFTTT, Кожен пост, Знайомтесь Едгар, Хабспот

Інструменти для написання

Для письменників Grammarly (моя рецензія тут) може допомогти вам виправити або виділити області, які потребують виправлення під час створення тексту на ходу. Є десятки спеціалізованих інструментів, доступних практично для будь-яких потреб, і багато хто навіть мають безкоштовні плани.

Також перевірте: Додаток Хемінгуей, Пишіть або вмирайте

Управління робочим потоком

Уміти координувати свою роботу та декілька існуючих вами проектів може бути важким. Щоб подбати про це, пропоную поглянути на деякий робочий процес або програмне забезпечення для управління проектами..

Сьогодні їх можна також знайти як хмарні сервіси, такі як Асана або Зап’єр. Вони не тільки допомагають вам керувати роботою, але і дозволяють спілкуватись із клієнтами та навіть співробітниками, якщо це необхідно.

Також перевірте: Trello, Понеділок, Скрип

Безпека

Як і на власному комп’ютері, захист робочих пристроїв є однією з найважливіших речей, що вам потрібно зробити. Уявіть, якби вірус знищив вашу роботу чи хакер міг би вкрасти інформацію вашого клієнта з вашої системи.

Завжди запускайте оновлене програмне забезпечення, наприклад Internet Security Нортон 360. Також було б найкраще, якщо ви завжди можете використовувати a Сервіс віртуальної приватної мережі щоб зашифрувати всі дані, що надходять або виходять із вашого пристрою, тим більше що ви працюєте віддалено.

Також перевірте: ExpressVPN, Антивірус AVG, Malwarebytes

Програмне забезпечення для конференцій

Крім гарнітури вам знадобиться надійне програмне забезпечення для зв’язку, щоб працювати віддалено. Вони можуть відрізнятися залежно від ваших потреб, від простих рішень для відеодзвінків Google Duo для презентаційних програм, які постачаються з такими функціями, як TeamViewer або Вебекс.

Також перевірте: Збільшити, Джиці, Команди Microsoft

Примітка: Пам’ятайте, що цей перелік предметів та додатків слугує лише орієнтиром. Ваші точні потреби можуть сильно відрізнятися, залежно від точної ролі та обставин, в яких ви опинитесь.

Чи підходить вам домашня кар’єра?

Які переваги роботи від дому?

Переваги роботи з дому - без пробки!

Поперше, незалежність. Самомотивація, самодисципліна, фокус та зосередженість. Чотири речі, які ви здобудете, працюючи у власному будинку (а не просто працюючи у піжамі о 8 ранку). Це може бути розтягненням, щоб знайти своє джерело мотивації. Одним важливим підказом є спроба створити власний робочий простір (а не ліжко!).

Я згадав “ваш дім”, але ваш робочий простір може бути абсолютно де завгодно. Хочете попрацювати в улюбленому кафе на вулиці? Можливо. Хочете працювати з комфорту вашого автомобіля? Можливо. У вашому робочому просторі може бути місце, де ви відчуваєте себе комфортно і дозволяє вам виконати роботу.

Комунікація витрати може також різко скоротитися. Уявіть, скільки ви можете заощадити і на час, і на гроші, не потребуючи щодня їздити годинами до офісу. Натомість візьміть ці заощадження у час та гроші та реінвестуйте їх однаково у вашу роботу та родину.

Для зволікаючих там – більшість віддалених робочих місць є гнучка графіки (ми незабаром розберемося про це – продовжуйте читати!).

Недоліки роботи від дому

Прокрастори або тих, хто є реактивний а не ініціативні можуть знайти роботу з дому проблемою. Відсутність чіткого розмежування між роботою та вільним часом більше підходить для «тих, хто набирає», які сильно мотивуються..

Не маючи ні обличчям до обличчя стосунки з колегами можуть бути важкими. Якщо вам подобається оточувати себе з людьми в робочий час, робота з дому іноді може стати трохи самотньою. Якщо ви – хтось, хто процвітає у фізичному зв’язку, робота з дому може призвести до відсутності фізичної взаємодії – що потенційно може поставити під загрозу ваше психічне здоров’я.

Самодисципліна – це ключ до роботи вдома (і, чесно кажучи, де завгодно). Мати кордони та притягувати себе до відповідальності важко, особливо в умовах, таких як дома, де є багато відволікання.

Управління власним час і графік дозволяти вам бути продуктивними – важко. Немає когось щодня притягувати вас до відповідальності. Ви можете спати, зволікати, працювати, коли вам здається. Звучить чудово, але це не так.

Ми часто скаржимось на регулярну структуру, на яку розміщують нас 9-5 робочих місць, але це допомагає нам дотримуватися графіку. Однак ми впевнені, що якщо ви вирішите скласти свій власний графік, ви неодмінно прагнете його дотримуватися.

Уникаючи афери “Робота на дому”

Оскільки більшість робіт з домашніх робочих місць здійснюються в Інтернеті, вам потрібно знати, які можливості ви можете потрапити в шахрайство або інакше зіткнутися з проблемами. Робота з платформами роботи може забезпечити певну форму безпеки, оскільки сама платформа виступає посередником і може забезпечити оплату за виконану роботу.

Будьте особливо обережні, якщо ви самостійно просите роботу за допомогою публічних каналів, таких як Facebook або форуми, оскільки вони практично не захищають. Як і все в Інтернеті, виконайте деякі відповідні заходи безпеки, такі як;

 • Деякі перевірки щодо потенційних роботодавців.
 • Не видаючи занадто багато особистих даних.
 • Запит депозитів на роботу.
 • Завжди чітко викладено технічні характеристики роботи.

Завжди пам’ятайте про афери – авторитетні роботодавці ніколи не потребуватимуть, щоб ви платили їм щось, щоб влаштуватися на роботу!

Підбивання

У ході цієї статті я обговорював перелік потенційної роботи від домашніх можливостей та де знайти потенційну роботу. Завжди пам’ятайте, хоча робота вдома може сильно відрізнятися від роботи на постійній роботі в офісному середовищі.

Будьте в курсі, що для виживання вам знадобиться набагато більше, ніж ваші основні робочі навички – ви, по суті, будете вести свій власний бізнес з усім, що це означає. Деякі місяці ви можете вчинити вбивство фінансово, тоді як в інші прийоми можуть бути худими.

Навчіться довгостроково планувати, і коли ви накопичуєте досвід, ви зможете виявити, що з часом ви створили дуже успішний власний бізнес в Інтернеті.

* Переклад: EN ID

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map