Посібник з кібербезпеки для малого бізнесу

Інциденти в галузі кібербезпеки можуть мати руйнівний вплив на бізнес із середньою втратою в 2019 році, яка обійдеться більше 200 000 доларів за інцидент. Однак вартість може виходити за рамки фінансів, і малий бізнес може не витримати удару по їхній репутації.


Незважаючи на те, що кібербезпека в цілому є обширною сферою, є багато напрямків, де малий бізнес може вжити швидких заходів. Ці активні кроки можуть навіть значно запобігти або зменшити вплив найбільш поширених інцидентів.

З цифровим світом стає ще більш нагальним, що власники малого бізнесу беруть на себе відповідальність за свою кіберзахист. Хоча ви, можливо, не захочете присвячувати час, щоб зрозуміти складності кібербезпеки, майбутнє вашого бізнесу цілком може залежати від вас..

Цей посібник призначений для власників малого бізнесу, у яких є будь-яка форма цифрових активів (це може бути все, що пов’язано, навіть простий бізнес-електронний лист). Вкладіть трохи свого часу, щоб ваш бізнес міг продовжувати рости, інновації та створювати цінність для ваших клієнтів

Швидка навігація:

 • 4 основні типи загроз кібербезпеки
 • Поради щодо забезпечення вашого бізнесу
 • Кібербезпека в двох словах
 • Чому хакери націлені на малий бізнес

Засоби безпеки:

 • NetDefender
 • ZoneAlarm
 • Персональний брандмауер Comodo
 • ExpressVPN
 • Acronis True Image
 • EaseUS ToDo Backup Home
 • Оновлення IObit

Види загроз кібербезпеці

При такій кількості видів атак, які хакери можуть здійснити, власники бізнесу повинні принаймні взяти до відома деякі ключові дотичні ситуації. Незалежно від їх головної мети, будь-який із цих методів може завдати шкоди вашому бізнесу таким чином, який може зайняти віки, якщо вони взагалі розійдуться..

Розширені стійкі загрози (APT)

Ці довготривалі цілеспрямовані атаки в основному призначені для крадіжки, шпигуни чи зриву. Вторгнення в мережі може здійснюватися неухильно і на різних етапах. Після отримання доступу зловмисники можуть навіть не робити нічого протягом тривалого періоду часу – чекаючи стратегічних моментів для удару.

Розподілений відмова в обслуговуванні (DDoS)

DDoS-атаки покликані порушити роботу мережі або веб-сайту, заповнивши його запитами та інформацією. Коли сервер більше не може впоратися із потопом, сервіси почнуть виходити з ладу і врешті-решт вимкнуться.

Фішинг

Фішинг – це дуже поширена загроза кібербезпеки. Саме акт надсилання шахрайських електронних листів нагадує законні, щоб спонукати одержувачів надсилати назад конфіденційні дані. Фішинг-атаки зазвичай мають на меті зафіксувати облікові дані користувачів, такі як імена користувачів та паролі, або навіть фінансову інформацію.

Викуп

Протягом останніх кількох років Ransomware набула популярності та націлила широке коло жертв. Невідомі жертви можуть знайти всі їх жорсткі диски в зашифрованому примітці з проханням сплатити «викуп» за ключ розшифровки. Користувачі, які зазвичай не платять, втрачають усі свої дані.

Кібербезпека вашого бізнесу

Для малого бізнесу, який має на меті забезпечити захист їх мереж від поширених атак, важливо встановити базове програмне забезпечення для безпеки. Однак, лише програмного забезпечення може бути недостатньо.

Розглянемо шляхи передачі даних для багатьох підприємств;

 • Конфіденційне повідомлення може надсилатися електронною поштою
 • Пристрої в офісі та поза ним можуть передавати дані бездротово
 • Окремі пристрої можуть бути підключені безпосередньо до Інтернету
 • Віддалені працівники можуть увійти на сервери компанії
 • Колеги можуть використовувати програми для обміну повідомленнями
 • і більше.

Як бачите, існує стільки потенційних пунктів входу, коли хакер може отримати доступ до будь-якої частини операцій вашої компанії. На жаль, для малого бізнесу побудувати міцні мережі за потужними брандмауерами може бути небагато дорого.

Щоб вирішити цю проблему, можна забезпечити принаймні рудиментарну безпеку на рівні пристрою, щоб підвищити захисні сили.

1. Увімкніть брандмауері

Багато підприємств працюють з комп’ютерами в Microsoft Windows, яка постачається із вбудованою утилітою брандмауера. Ці програмні версії менш ефективні, ніж апаратні брандмауери, але принаймні пропонують певний базовий захист.

Брандмауери на основі програмного забезпечення здатні контролювати трафік даних на пристроях і поза ними, виконуючи функції захисту вашого пристрою. Якщо у вас працює Windows, переконайтеся, що ви утримуйте брандмауер Windows.

Ви також можете розглянути;

NetDefender

додаток для брандмауера - Netdefender

NetDefender – Ця безкоштовна програма для брандмауера не лише відстежує ваші дані, але й дозволяє встановлювати правила того, що можна чи не можна рухати по вашій мережі. Наприклад, ви можете обмежити перегляд, який роблять ваші співробітники.

ZoneAlarm

зона тривоги - багатофункціональний інструмент для захисту вашого веб-сайту

ZoneAlarm – Інтегруючи як брандмауер, так і антивірус, ZoneAlarm – це хороша багатофункціональна програма для ділових користувачів. Він захищає від майже всіх видів загрози від 39,95 дол. США на рік.

Комодо

Персональний брандмауер Comodo - брандмауер та антивірусний інструмент

Персональний брандмауер Comodo – Комодо також доступний як у безкоштовних, так і в комерційних версіях, має велику репутацію в галузі безпеки. Він пропонує комплексне покриття для декількох типів загрози лише за $ 17,99 / рік.

2. Використовуйте віртуальну приватну мережу

Віртуальні приватні мережі (VPN) – це дуже зручний інструмент, який дозволяє захистити всі дані, що передаються з ваших пристроїв. Вони використовують захищені протоколи зв’язку та високий рівень шифрування для забезпечення конфіденційності будь-якого, що ви надсилаєте чи отримуєте.

ExpressVPN

expressvpn - інструмент vpn для захисту даних під час передачі

Багато VPN сьогодні також містять інші функції, що покращують їхні можливості. Наприклад, ExpressVPN, одне з найбільш визнаних імен в VPN-бізнесі, включає в себе: Перемикач мережевого блокування, приватні зашифровані DNS-сервери, блокатор оголошень тощо.

Використання VPN захищає пристрої не лише в офісі, але й на ходу. Це означає, що поки ваші співробітники та ви користуєтесь VPN, ви можете спокійно працювати з будь-якої точки світу.

3. Зберігайте резервні копії даних

Усі підприємства повинні регулярно створювати резервні копії важливих даних. Критичні дані, такі як реквізити клієнтів, рахунки-фактури, фінансова інформація тощо – важливі для вашого бізнесу. Якщо ці дані будуть втрачені, це було б катастрофою.

Створення регулярних резервних копій може забезпечити відновлення всіх важливих даних у будь-який час. Ще краще, резервне копіювання можна легко автоматизувати, так що робоча сила не витрачається на такі рутинні речі.

Сьогодні існує багато простих у використанні та недорогих програм резервного копіювання даних або служб, що підходять для малого бізнесу. Деякі з них ви можете спробувати включити;

Акроніс

Acronis - резервне рішення для споживачів та бізнесу

Acronis True Image – Популярний постачальник резервних рішень, Acronis пропонує нагородам програмне забезпечення для резервного копіювання та захист даних для споживачів та підприємств усіх розмірів. Це найшвидше програмне забезпечення, яке ми протестували дотепер для резервного копіювання повних дисків. Ціни починаються від $ 69 / рік.

EaseUS

easyus - програмне забезпечення для резервного копіювання вікон для захисту ваших даних

EaseUS ToDo Backup Home – Пропонуючи покращений інтерфейс та довгий список функцій, EasUS підтримує Dropbox та інші хмарні рішення для зберігання даних, що дозволяє легко інтегруватися в бізнес-операції. Ціни починаються від $ 29,99 / рік.

Якщо ви не хочете користуватися спеціалізованим програмним забезпеченням для резервного копіювання, принаймні використовуйте Cloud зберігання та виконайте резервні копії вручну. Використання хмарного сховища означає, що ваші дані відокремлені від вашого географічного місцезнаходження, зменшуючи ризик фізичного пошкодження.

4. Продовжуйте оновлення програмного забезпечення

Один з найпоширеніших способів хакерів отримати доступ до систем – це через вразливість програмного забезпечення. У всьому програмному забезпеченні є слабкі місця, і розробники часто випускають патчі та оновлення кожного разу, коли вони закривають ці лазівки.

Якщо не забезпечити оновлення всього програмного забезпечення, яке ви використовуєте, це лише підвищить ваш ризик. Постійне оновлення таких пристроїв може бути справжньою справою, особливо якщо у вас немає відділу інформаційних технологій, на який можна відповісти.

На щастя, багато програм можна встановити для автоматичного оновлення, тому обов’язково уточніть у постачальників програмного забезпечення, яке ви використовуєте. Є й інші способи оновлювати програмне забезпечення, наприклад, використовуючи такі утиліти, як IObit Updater.

IObit

iobit - інструмент оновлення програмного забезпечення для оновлення програм.

Оновлення IObit – Оновлення IObit – це чудовий, легкий додаток, який фокусується на тому, щоб допомогти вам оновлювати решту того, що ви встановили. Він відстежує програми і або нагадує, коли є оновлення, або може автоматично оновлювати їх самостійно.

На всіх своїх ІТ-пристроях переконайтесь, що програмне забезпечення завжди оновлено. Регулярні оновлення мають вирішальне значення для покращення безпеки. Операційні системи, програми та програмне забезпечення повинні бути налаштовані на автоматичні оновлення, де це можливо.

5. Завжди користуйтеся програмами Internet Security

Антивірусне програмне забезпечення слід використовувати на всіх пристроях, від ПК до ноутбуків та мобільних телефонів. Більшість авторитетних компаній з безпеки Інтернет, такі як Symantec або Макфай мають спеціальні плани для власників малого бізнесу, які дозволять їм захищати всі пристрої з єдиною ліцензією.

Ви також можете вибрати різні типи програм Internet Security. Деякі основні можуть пропонувати лише антивірусні функції, тоді як більш вичерпні версії будуть повністю завантажені кількома функціями.

Кібербезпека в двох словах

Кібербезпека – це захист систем, мереж, програм і навіть даних від цифрових атак. Кіберзагрози з іншого боку – це елементи, проти яких захищає кіберзахист. Ці загрози покликані завдати шкоди компаніям або особам, на які вони спрямовані.

До поширених типів кіберзагроз належать віруси, зловмисне програмне забезпечення, викупне програмне забезпечення, фішинг-атаки тощо. Складність захисту від багатьох кіберзагроз сильно різниться залежно від того, наскільки наполегливі нападники.

З боку кібербезпеки ми використовуємо такі інструменти, як антивірусні програми, брандмауері, детектори зловмисного програмного забезпечення, блокатори скриптів та інші, призначені для захисту від загроз вище.

Чому хакери націлені на малий бізнес

Витрати на втрату інформації через цілеспрямовані кібератаки на компанії накопичили в 2018 році в середньому 5,9 млн доларів.Витрати на втрату інформації через цілеспрямовані кібератаки на компанії накопичили в середньому 5,9 млн доларів у 2018 році (джерело).

Хакери не завжди націлені на малий бізнес, але цей відсоток виявився відносно високим. Щоб зрозуміти, чому малий бізнес задіяний, потрібно мати загальне розуміння випадків кібербезпеки.

Як власники бізнесу, більшість із нас переймаються насамперед своїми фінансами. Однак хакери можуть мати набагато більше намірів, ніж просто намагатися вкрасти гроші. Наприклад, вони можуть намагатися тимчасово вимкнути ваші цифрові операції, пошкодити ділову репутацію або просто розважитись. Хоча це може здатися образливим, справа полягає в тому, що є кілька можливих причин.

Далі ми підходимо до середньостатистичного власника малого бізнесу, який, як я, хоче зосередитись на наданні відмінного продукту чи послуги клієнту. Цей фокус часто діє для нас як сліпого, змушуючи забути інші важливі сфери, такі як кібербезпека.

Ми також часто не маємо ресурсів, які мають більші компанії, тому це питання економії масштабу. Чим нижчий захист бізнесу, тим менше зусиль хакеру потрібно вкласти в атаку, щоб досягти успіху.

Складно, впровадження ефективних заходів з кібербезпеки є особливо складним на сьогодні. Урбанізовані райони мають більше пристроїв, ніж люди, а зловмисники застосовують все більш творчі методи нападу.

Фінальні думки

Як ви можете зрозуміти, Інтернет сьогодні може бути дуже небезпечним місцем, тим більше, якщо ваш бізнес на нього покладається. Оскільки так багато з нас пов’язані цифровим шляхом, загроза переноситься навіть у наше особисте життя.

Як власник бізнесу, ви повинні мати можливість захищати не лише власні пристрої, а й усі пристрої, якими користуються ваші співробітники. Оскільки все пов’язано, ви лише настільки сильні, як і ваша найслабша ланка.

Нарешті, я сподіваюся, що я дав вам декілька ідей щодо того, як можна реалізувати деякі рудиментарні заходи безпеки, не порушуючи банк. Ставтеся до безпеки як можна серйозніше – від цього залежить ваш бізнес.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map