Поширення / перехресний продаж: 5 порад для покращення доходу в Інтернеті

Незалежно від того, ви ніколи не робили прямих продажів, ви, мабуть, вже знайомі з двома основними стратегіями продажу: продажем та крос-продажем. Ви, можливо, не знаєте, що вам знайомі ці поняття – але, як споживач сьогодні, ви напевно їх зазнали.


Можливо, ви також дещо обізнані з двома термінами, але, можливо, ви точно не знаєте, що вони означають – або, можливо, ви плутаєтесь щодо відмінності між ними.

Ось короткий опис кожного терміна, а також кілька прикладів обох:

Поширення – це техніка, яка використовується для переконання замовника придбати кращу версію товарів або послуг, які збираються придбати.

Перехресний продаж – це стратегія, що використовується для додавання більшої кількості товарів чи послуг до первісної покупки.

Приклади

 • До продажу: “У нас сьогодні є спеціальний подвійний чизбургер на $ 60.
 • Перехресні продажі: “Чи хотіли б ви до цього замовлення чизбургер додати фрі та кокс?”
 • До продажу: “Седан середнього розміру – популярний автомобіль, але наш розкішний седан оснащений додатковими функціями безпеки та кращою гарантією”.
 • Перехресні продажі: “На двісті доларів більше я можу підкинути підігрівач блоку двигуна та передню кронштейн номерного знака разом із цим новим седаном”.
 • До продажу: «Цей телевізор чудовий, але ви бачили останню модель? Він додав функції, які, на вашу думку, ви оціните. “
 • Перехресні продажі: “Цей телевізор чудовий – але виходячи з того, що ви мені розповідали про свою сім’ю, ви, напевно, захочете поглянути на нашу повну систему домашнього кінотеатру. Це назавжди змінить ваш досвід перегляду домашнього фільму. “

Ви бачите різницю?

Обидві методи однаково важливі для будь-якого бізнесу в Інтернеті чи дропшипінгу.

Якщо все зроблено правильно, продаж / перехресний продаж вигідний не тільки продавцю, але і покупцеві. Якщо ви представляєте варіанти, які, на вашу думку, принесуть користь вашому клієнту, всі виграють. Як ти це робиш? Що ж, потрібно застосувати інтуїтивно зрозумілий підхід. Послухайте, що ваші клієнти мають сказати про свої потреби та потреби. Постав себе на їх місце; якби ви ходили за покупками економного автомобіля, ви хотіли б почути про розкішні позашляховики на партії? Напевно, ні. Але ви, можливо, захочете дізнатися про найновіший гібрид, який міг би позбавити вас від відправки тонни грошей на пальне… правильно?

Якщо ви прислухаєтесь до того, що говорять ваші клієнти, а потім застосувати відповідну стратегію продажу / перехресного продажу, ви можете запропонувати їм рішення, які роблять їх щасливими. Часто люди навіть не усвідомлюють, що їм потрібні певні товари чи послуги – доки вам не вказати на них. Це безпрограшна ситуація для вас та ваших клієнтів.

Ще одна перевага продажів / перехресних продажів полягає в тому, що це зробити простіше, ніж продати абсолютно новому клієнту. Коли ти є маркетинг до нового потенціалу, ймовірність укладення цієї угоди становить від п’яти до 20%. Коли ви продаєте наявному клієнту, цей відсоток становить до 60 до 70%. Таким чином, продаж / перехресний продаж є дійсно більш ефективним способом продажу.

nba-рекомендація

Ось наші основні поради щодо продажу та крос-продажів, як професіонал.

Порада №1: Використовуйте техніку в помірності

Ви хочете зберегти довіру своїх клієнтів, і ви не можете цього зробити, якщо ви змусите їх перевантажувати розпродажі / перехресні продажі. Занадто багато варіантів збиватиме з пантелику ваших клієнтів, і це може спричинити негативний вплив на вас. Ви можете викликати у ваших клієнтів підозрілість і обурення, якщо ви кинете на них занадто багато варіантів – і вони можуть просто відмовитися від ідеї взагалі щось купувати у вас. Зберігайте варіанти простими та простими.

Хочете дізнатись, як виглядає надзвичайно успішний приклад цієї методики маркетингу в реальному житті? Коли-небудь купували Амазонку? Якщо у вас є, то, напевно, ви бачили фразу “часто купуємо разом”.

амазонка-часті-куплені разом

Згідно зі статтею Fortune, коефіцієнт конверсії цих рекомендацій на сайті може досягати 60%. Це приклад крос-продажу в реальному світі, про який міг навчитися кожен маркетолог.

Порада №2: Комплектація відповідних елементів

Це стратегія, яка піднімає концепцію «часто купуються разом» на наступний рівень. Ви робите покупки зручними для своїх клієнтів, упаковуючи необхідні / відповідні речі разом.

Це ще один випадок, коли вам потрібно бути обережними щодо свого підходу. Ви не хочете пропонувати нерелевантні товари чи послуги, які, можливо, ваші клієнти не вважають заманливими (тому не намагайтеся скидати на них ваш небажаний інвентар). Якщо ви це зробите, це образливо і дуже контрпродуктивно. Натомість пропонуйте цінні додатки, які ваші клієнти вважатимуть корисними. Хорошим прикладом може бути продаж шаблонів WordPress + плагінів + логотипів разом. Це все, що покупці на ринку плагіну або шаблону оцінять в комплекті.

Порада №3: ​​Знайте своїх клієнтів

Подумайте про свій улюблений ресторан. Власник або головний офіціант у цьому ресторані, ймовірно, потребує часу, щоб дізнатися про ваші сподобання та негаразди. На основі цих знань власник / офіціант вносить пропозиції, виходячи з ваших особистих уподобань.

Ви повинні зробити те ж саме на своєму веб-сайті. Якщо ваша мета – змусити людей підписуватися на ваші розсилки – але ніхто не відповідає на ваше спливаюче вікно – спробуйте запропонувати безкоштовну електронну книгу на своїх цільових сторінках, коли люди зареєструються для списку електронних листів..

Крім того, подумайте, як Amazon, eBay та інші основні сайти електронної комерції відстежують ваші замовлення на книги та інші види покупок. Вони рекомендують відповідні продукти на основі попереднього вибору, правда? Ви повинні робити те саме. Використовуйте Google Analytics відстежувати шаблони користувачів на вашому веб-сайті. Одна техніка – це користуватися сторінками підтвердження замовлення за допомогою аналітики. Якщо багато людей підписалися на онлайн-курс, який ви продаєте, ви можете надіслати електронний лист саме цим людям і продати їх відповідним, але більш обширним курсом. Подивіться, як це працює?

Порада №4: Не перестарайтеся

Продаж / перехресний продаж добре працює лише тоді, коли ви вирішуєте потреби своїх клієнтів (а це навіть краще, коли ви змушуєте їх відчувати привілей щодо отримання пропозиції). Якщо ви пропонуєте знижений безкоштовний набір для гоління для всіх клієнтів, які купують дизайнерський чоловічий одеколон, багато з них оцінять, що вони отримують угоду, яку інші клієнти не мають..

З іншого боку, передобування це буде дратувати ваших клієнтів і відштовхувати їх від вас і вашого веб-сайту. Якщо ваші клієнти відчувають, що вони є лише маркетинговим експериментом для вас – або, що ви дбаєте лише про те, щоб продати, а не про те, чого вони хочуть – продаж / перехресний продаж матимуть протилежний ефект, ніж той, який ви хочете.

Ось ще одна деталь, яку потрібно пам’ятати “Правило 25” у бізнесі; вам слід уникати перехресних продажів товарів, які перевищують 25% від початкового замовлення. Коли ви намагаєтесь продати / перехресно продати вище цього відсотка, вас, як правило, сприймають як недоторкані до потреб своїх клієнтів (у кращому випадку) і напористих або жадібних (в гіршому випадку) – і ви будете швидше відштовхуватися навіть клієнтів, які були близькі до здійснення покупки. Крім того, додатки, що перевищують 25%, можуть просто відчувати себе непосильним і любити другу первинну покупку – замість доповнень.

Порада №5: Терміни

Терміни завжди є вирішальним аспектом продажів. Ви повинні продавати / перехресно продавати лише тоді, коли маєте всю необхідну інформацію для забезпечення першого замовлення. Це означає, що покупець вже взяв на себе зобов’язання купити та менше шансів відмовитися від замовлення взагалі. Якщо ви спробуєте продати додаткові товари занадто рано в процесі покупок, ви можете легко відключити клієнта і, таким чином, втратити весь продаж. Тому не забудьте почекати, поки клієнт вже погодився на продаж, надавши контактну та фінансову інформацію – тоді опишіть переваги додаткових товарів / послуг, які ви намагаєтесь продати..

Існує декілька способів спробувати продажі / перехресні продажі. Наприклад, ви можете створити інтернет-магазин за допомогою Shopify (дізнатися більше про огляд Shopify) і спробувати покращити свій дохід за допомогою цієї стратегії.

Це маркетингова стратегія, яка працювала для безлічі підприємств та підприємців, і вона може добре обслуговувати ваш блог чи бізнес. Просто пам’ятайте, щоб скористатися порадами, які я проілюстрував тут, щоб ви могли отримати максимум від своїх зусиль щодо продажу / перехресного продажу..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map