Поради щодо SMM для блогерів: виведення соціальних медіа на наступний рівень

Кількість соціальних медіа рахується.


Якщо ви блогер, який прагне створити ім’я та працювати з більш великими брендами, але ваша служба Google Analytics не там, де ви хочете, це може допомогти вам велика кількість соціальних мереж. Експерти з соціальних медіа скажуть вам, що природна діяльність є критичною, природно, але зараз тенденція переходити до більш «живих» стосунків. Хоча автоматичні інструменти мають своє місце, найкраще використовувати час – “потрапляння” в середовище. Ви не повинні постійно автоматизувати, але ймовірно, ви також не повинні автоматизувати вміст 50% часу.

Маючи стільки інструментів і так мало часу, як можна вирішити успішну маркетингову кампанію в соціальних медіа?

10-31-pinterestАналітика Pinterest

Крок 1: Виберіть найкращі інструменти

Перше, що я раджу – це робота над одним інструментом за один раз, переміщення його до місця, яке вам зручно, перехід до наступного інструменту, який ви хочете використовувати, а потім повернення назад, щоб покращити перший – і так далі . Ви не хочете використовувати кожен доступний інструмент, але виберіть близько 5 для регулярного використання і хоча б один або два для освоєння. Попрацюйте над освоєнням інструментів, до яких ви вже отримуєте тягу з точки зору прихильників або Google Analytics, або, якщо ви не отримуєте жодної тяги, виберіть той, який ви найбільше використовуєте.

Крок 2. Розділіть свої соціальні медіа

Використовуйте свої канали соціальних медіа різними способами та для різних цільових аудиторій. Це ідеальна практика для блогера, що займається стилем життя, оскільки вони охоплюють декілька ніш, але це працює і для блогера з нішами. Наприклад, блогер, який пише рецепти, може поділитися тими на Facebook, може поговорити про харчування в Google+, може твітувати про подачу, пов’язану з їжею, присвоювати рецепти інших людей (і кілька своїх власних) та Instagram їсти.

Ось як я розмаїваю свої канали як блогер про стиль життя:

 • Сторінка фанатів у Facebook (прогноз: серйозний, професійний; фокус: суперечливий)
  Оскільки так важко брати участь у Facebook, я постійно дію на цій сторінці – ні гумору, але гарячих новин та суперечок, харчової активності та токсинів у новинах.
 • Особиста сторінка Facebook (прогноз: весело, легко; фокус: особистий)
  На своїй особистій сторінці я в основному спілкуюся з друзями та блогерами, але також ділюсь відповідною роботою. Тут я більше дотримуюся «способу життя». Я можу опублікувати або переписати гумор, божевільні речі, які трапляються в день, або альтернативні повідомлення про здоров’я, які, на мою думку, недостатньо серйозні для моєї фан-сторінки.
 • Google+ (прогноз: доброзичливий, оптимістичний; основна увага: зелене життя, сім’я, їжа)
  В даний час я перекладаюсь на те, щоб зосередити увагу на зеленій живій та справжній їжі, але тут я уникаю суперечок і ділюсь більш надихаючим поглядом на проблеми у своїх нішах.
 • Pinterest (прогноз: випадковий; основна увага: їжа, довкілля)
  Я роблю багато різних дощок, але моя безглютенова дошка є найбільш успішною, тому я провожу більшу частину свого часу, притискаючи до неї, хоча моя дошка «Весело для дітей» теж добре. По суті, я зосереджуюсь на їжі, сім’ї, ремеслах та іграшках.
 • Twitter (світогляд: щоденний, особистий, легкий; фокус: все, що мене цікавить)
  Я використовую Twitter для всього: для участі в конкурсах, обміну причинами, маркетингу для клієнтів, ретвітування публікацій, що відповідають моєму блогу, обміну речами, які мені подобаються, які не обговорюються в моєму щоденнику (як, наприклад, вибори в твіттері наживо або “Ходячі мерці”). Мені подобається сказати: “Я мене в Twitter”. (Я буду висвітлювати занурення у Twitter в наступному дописі.)
 • Instagram (прогноз: випадковий; фокус: сім’я)
  Це суворо для сімейних фото акцій. Більшість блогерів, за якими я стежу, роблять те саме. Особисто я радше бачу такі зображення, а не рекламу чи маркетинг, які відчувають себе поза місцем – як і всі ті “обгортання тіла” Instagrammers.

Тепер перегляньте свої канали та виберіть світогляд та зосередьтеся на кожному з них. Присвятіть один або два канали особистому життю, а решту будьте професійними або відданими своєму блогу про їжу. Ви все одно можете ділитися частинами свого блогу на своїх особистих каналах, навіть якщо ви залишаєте його приватним – але оприлюднення його допоможе отримати ваше ім’я там.

Крок 3: Розумійте своїх послідовників

Далі ви повинні зрозуміти, як ваша аудиторія використовує кожен канал. Перш ніж вирішити, як їх розділити, подивіться, що люди, за якими ви стежите у вашій ніші, використовують це та пристосуйтесь до цього. Вам потрібно справді слідкувати за тим, на що вони реагують і на що реагують. Дотримуйтесь їх хештегів та зупиняйтесь на онлайн-вечірках чи заходах, які вони відвідують. Поверніться до їхніх сайтів, щоб отримати огляд своїх блогів. Поділіться про суперечливі цифри у своїй царині та відзначте реакції.

Ось приклад того, як це працює для мене: я веду блог про харчову активність, але я також посол бренду компанії Silk. Хоча обидва можуть здатися пов’язаними, аудиторія для одного може протиставляти іншу. Тож я зберігаю більшість своїх публікацій щодо Silk на моїй особистій сторінці у Facebook, Pinterest та G +, і ділюсь ними в моїх звичайних групах коментарів для блогерів, зберігаючи їх подалі від моїх груп коментарів активістів. Цей вид сегментації дозволяє урізноманітнити більше тем, навіть під тією самою нішею.

Заглибимось: Дізнайтеся, як краще зрозуміти свою аудиторію та пропонувати чудовий вміст за допомогою цих 12 порад.

Крок 4: Посилення соціальних медіа

Початок тяги на фан-сторінках Facebook

Я радий сказати, що зайнятість у Facebook підхопила мене, і я перейшов у ранг того, як часто мої публікації бачать – важливіша частина. Мій тижневий обсяг поштових відправлень перейшов від кількох тижнів до приблизно 1000 на тиждень, що становить приблизно 20% залучення, до 1% або менше – хороша кількість для брендів на даний момент. Ось що я зробив у поєднанні з подарунками, щоб отримати більше тяги у Facebook:

 • Дуже часта публікація:
  Це моя найкраща порада, і вона творила чудеса, коли мої повідомлення були помічені. Я розміщую якомога більше по-людськи. Чим більше я публікую публікацію, тим більше бачу мій потік – і дні, коли я не публікую набагато більше, тим менше помічається.
 • Публікація раніше в день:
  Чим раніше я публікував, тим краще повідомлення – ще до того, як я зайшов до свого столу, що цікаво, оскільки я на Східному узбережжі в США, так що досить рано! Перегляньте свої дані, щоб побачити, який час найкраще підходить для вас – він також покаже, які саме оновлення найкращі. Ви можете автоматизувати своє раннє повідомлення напередодні ввечері, а потім наступного дня залучати до коментарів.
 • Проводка від експертів:
  Знову ж таки, це не тільки те, що я опублікував, це чиї дані, якими я поділився. Коли я ділюсь предметом з хештегами та власними коментарями від когось важливого, скажімо, Робін О’Брайен із “Нездорової правди”, я дуже вдосконалююсь. Я публікую близько 70% релевантних даних експертів у моїй області, а 25% своїх власних публікацій – лише кілька друзів.
 • Прокоментуйте повідомлення та публікації:
  Я намагаюся займатися тут, публікуючи щось суперечливе і запитую читачів, що вони думають чи як вони реагують, або як це вплинуло на мене.
 • Використовуйте Visuals належним чином:
  У публікації, яка має найбільш органічну участь у мені, було додане відео, тому я рекомендую поділитися відео у вашій темі. Також створіть зображення належного розміру. Насправді ви можете завантажувати зображення іншого розміру, якщо фотографія вашого блогу неправильна Див Основні розміри фотографії Луїзи Мієр у Facebook 2014 для точних розмірів.
 • Збільшити публікацію:
  Про це існує стільки суперечок, але якщо ви хочете вкласти 5 доларів, щоб збільшити публікацію і подивитися, що відбувається, я кажу, щонайменше, займіться цим. Переконайтесь, що це дійсно цінна публікація! Останній, який я підсилив, був роздачею, і я отримав 1000 відвідувань від цього одноденного інвестування. Це не те, що ви можете робити регулярно, якщо не маєте великого бюджету, але якщо у вас цікавість найкраще, збільшуйте вміст, який ви дійсно хочете отримати там, як-от поради експертів або безкоштовну електронну книгу, яку ви написали. Це, безумовно, варто зняти. Слідкуйте за їхніми рекомендаціями щодо зображень і переконайтеся, що ваші зусилля варті того. 5 доларів за 1000 переглядів – це велика угода, але для 130 переглядів – не така вже й велика.
 • 10-31-facebooktargetingПозначення інших:
  Я, чесно кажучи, не роблю це так сильно, як слід, але це спрацювало добре, коли я знав цю людину, а вона – експерт або мав значне число. Якщо ви не знаєте людину, ви можете ризикувати заблокувати її від цього користувача.
 • Використовуйте націлювання на Facebook:
  Тепер Facebook також дає вам можливість орієнтуватися на вашу аудиторію, а не надсилати свої повідомлення всім. Ви можете вибрати ціль на основі статі, стосунків чи статусу освіти, зацікавлених у (чоловіків чи жінок), віку, місцеположення та мови. Наприклад, якщо у мене є повідомлення про альтернативну подію зі здоров’ям чи подарунки, ви можете націлити своє місцезнаходження на певну країну, країну, регіон чи штат чи місто. Це надзвичайно корисно для просування подій та подарунків з місцевою увагою.

Заглибимось: Ось більше порад, як поліпшити продуктивність вашої стрічки Facebook.

Google+ переглянуто

Блогери все ще мають неоднозначні переживання щодо використання Google+ чи ні. і скільки часу присвятити цьому. G + – це один із тих інструментів, які вам справді потрібні особисто. У Google+ є більше людей та груп, які обмінюються інформацією, ніж компанії, які використовують її як маркетинговий інструмент. Оскільки G + є цінним для позиціонування пошукових систем, варто інвестувати час.

Ось кілька кроків для початківців:

 • Вступайте в G + і спілкуйтеся з блогерами в потрібній ніші і створіть коло з них. Зробіть це, знайшовши їх в інших формах соціальних медіа.
 • Використовуйте G +, як сторінку уривку свого блогу. Опублікуйте власний вміст належним чином, написавши уривок про те, що ваш вміст закінчується питанням, вишикуйте відповідні хештеги нижче, позначте ключових гравців та додайте казкове зображення.
 • Почніть з надання +1 та коментарів учасників у цьому колі. Відповідайте на змістовну дискусію, а не просто «круто!»
 • Тегуйте їх окремо за допомогою корисних публікацій. Не обмежуйте це лише своїми публікаціями, але предмети, які справді будуть їм цінні чи цікаві.
 • Націлюйте свої акції. Перевага полягає в тому, що ви можете націлювати на точніше на відміну від Facebook. Ваш перший крок – створення та приєднання гуртків та прив’язка людей до потрібних кіл, знаючи, хто є ключовими гравцями, та спілкуватися з ними. \ Якби у мене була місцева подія, я просто міг би поділитися зі своїм гуртком для мам Philly Social Moms. Коли у мене є рецепт без глютену, я поділяюсь тим, що мої блогери без глютену та алергії. Це відмінний спосіб сортування та націлювання публікацій для людей, які мають кілька ніш.

Заглибимось: Ось докладний погляд на спільноти Google+ та способи їх залучення.

Pinterest

Легко залишити цю плату в спокої, але це може бути вашим найвищим джерелом трафіку, навіть коли ви дуже мало підтримуєте її, але можете розвивати на цьому.

 • Переконайтеся, що ви закріплюєте вміст інших людей, а не лише свій власний. Мабуть, це повинно бути приблизно 50/50.
 • Пишіть значущі коментарі, а також лайки. Ви можете відкрити дискусію, що є рідкістю для Pinterest – але мене це помітили!
 • Робіть щонайменше 15-20 шпильок на день. Цей PDF у Білих рукавичках Social Media має список інструментів планування для Pinterest, якщо вони вам потрібні, багато з яких платні або обмежені.
 • Перевірте свою аналітику шпильками. Це дуже допоможе! Він покаже вам, які дошки працюють, а які ні, тому ви можете зосередити свою енергію на більш популярних дошках.
 • Запросіть до групових дощок – або створіть власну. Спілкування з командою на загальній темі – чудова ідея. Зауважте, що зараз святкові та сезонні дошки спекотні. Найкращий спосіб досягти цього – бути частиною групи блогерів та пошуку людей із спільними інтересами.
 • Попросіть запрошення на ахалогію. Це чудовий інструмент планування для Pinterest, але він також дозволяє залучатись і дає змогу дізнатися, коли саме час повторно закріпити шпильку. Він також надає додаткову статистику та більш вдосконалені інструменти під час використання ним.
 • Перевірте свою Google Analytics – ви також можете отримувати трафік від Pinterest. Якщо ні, то переконайтеся, що ви користуєтесь цими порадами. (Я припускаю, що ви налаштували свій веб-сайт для зв’язку зі своєю сторінкою Pinterest.)
 • Вставте свою дошку у відповідну публікацію блогу, щоб запросити людей стежити.

Заходьте глибше: перевірити 10 дощок Pinterest, які повинен дотримуватися кожен блогер.

Instagram

10-31-іконосклад

Це так просто: сфотографуйте чудову фотографію та поділіться нею – або зробіть крихітну фотографію, відфільтруйте її та поділіться нею! Спочатку потрібно почати слідкувати за людьми.

Якщо ви можете знайти спільну групу блогерів, слідкуйте за тим, щоб люди стежили за нею. Головне – побачити, чим діляться люди, яких ви стежите, і наслідуйте їм. Найкращі поради:

 • Хештег багато. Нещодавно я сфотографував костюм дочки на Хеллоуїн, накреслив хеш-позначку “# Заморожений”, і офіційний акаунт “Заморожені” сподобався моєму зображенню. Якби Frozen або Disney були моїми фокусами, я б пішов за ними і почав би тегувати заморожені предмети якомога більше.
 • Як і інші фотографії, навіть ті, які ви знайдете в дослідженні.
 • Коментуючи! Як і Pinterest, він використовується не так багато, як на інших носіях, тому ви помічаєте. Знову почніть змістовну розмову і будьте лестощами.
 • Використовуйте Іконосклад. Окрім поглибленої статистики, ви отримуєте додатки для інструментів тощо. Насправді у них є плагін, щоб ви могли встановити свій канал на свій веб-сайт. Це займає не більше 5 хвилин!

Твоя черга!

Погляньте на ці рекомендації та почніть проходити власні канали соціальних медіа, щоб створити власний план та почати створювати більше прихильників соціальних медіа зараз!

Стаття, написана Джиною Бадалаті; спочатку з’явився на Блог WHSR; його тепер керують та оновлюють співробітники BuildThis.io.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map