Побудова правильних звичок для вашого успіху в блозі

Найбільш важливою причиною відвідувачів вашого блогу знову і знову є ваш вміст.


Люди не заходять для перегляду вашої реклами; вони приходять читати ваші пости. Отже, ваше письмо – це найважливіше у вашому блозі. Час, витрачений на написання високої якості та залучення публікацій, має стати вашим першочерговим завданням. Ось як послідовно писати публікації kickass у своєму блозі.

Навички письма

Фокус

залишайтеся зосередженими

Тримайтеся подалі від відволікань.

Вимкніть це телевізор, вимкніть сповіщення електронною поштою, вийдіть із соціальних медіа та переключіть телефон у беззвучний режим.

Спробуйте створити сприятливу зону, де можна писати спокійно і без занепокоєння. Нехай ваша родина чи сусідка по кімнаті знають, що вас не турбують, коли ви тут. У певних випадках допомагає писати кожен день в один і той же час. Коли ти найкраще виступаєш у творчості? Деякі люди можуть отримати найкраще написання за найкоротший час рано вранці. Для деяких це пізно вночі. Знайдіть найкращий час, експериментуючи трохи.

Щодня читайте і пишіть щось

Практика – найкращий спосіб вдосконалити свої навички копірайтинг. Пишіть щодня щось.

Це може бути повідомлення в блозі, довгий електронний лист, половина глави книги або певна кількість слів – ціль – ваше рішення. Важливо, що ви дотримуєтесь цього. Щодня читати щось – це ще один важливий спосіб вдосконалити свої навички копірайтинг, поступаючись лише щоденній практиці письма. Те, що ви читаєте, не має значення, якщо це якість, яку ви хочете наслідувати.

Робіть замітки

Іноді ідеї виливаються в неправильний час або тоді, коли вас немає за вашим столом. У вас коли-небудь була чудова ідея і планували її написати пізніше, але потім забули, що це за ідея? Наступного разу, коли ідея потрапить, запишіть її у свій блокнот (вид, де вам потрібно писати олівцем!) Або мобільний телефон.

Особисто я використовую Evernote для збереження, організації та доступу до своїх читацьких заміток та ідей.

Якщо ви ще не спробували цей інструмент, піти перевірити. Знімок праворуч показує мої нотатки в Evernote.

Дослідження

Ти найкраще пишеш, коли знаєш, що пишеш.

Отже, вивчіть свою тему, перш ніж почати писати. Використовуйте карти розуму та списки, щоб записати ідеї, щоб у вас було все на місці, перш ніж починати писати. Ось декілька інструментів, які допоможуть вам бути в курсі того, що відбувається у вашій ніші, та робити швидше писати, коли настануть часи.

Google Alert

Google Alert це інструмент, який не потребує вступу. Налаштувавши сповіщення про пошуковий термін, Google надсилатиме вам електронну пошту (щодня, щотижня або щомісяця) з новим відповідним вмістом, доданим до індексу пошукової системи. Це зручний інструмент, якщо ви хочете стежити за останніми тенденціями та рухами своїх конкурентів.

Google Trends

Google Trends це чудовий інструмент, коли справа доходить до використання правильних термінів або локалізації вашої мови у публікації блогу.

Наприклад, термін “закон про куки” частіше використовується для позначення нового закону, який набув чинності у Сполученому Королівстві у 2011 році замість “правил щодо файлів cookie” або “закону про конфіденційність”. Отже, коли ви ведете блог про цей інцидент, найкраще використовувати фразу “закон про куки”, щоб резонувати зі своїми підписниками..

Buzz Sumo

Розроблено Генлі Вінг, Джеймсом Блеквеллом та командою; Buzz Sumo (можливо) кращий інструмент, ніж Google Trend, коли вам потрібно копати глибоко у своїй ніші.

За допомогою простого пошуку на Buzz Sumo ви отримаєте відповіді на:

 • Те, що найбільше ділиться у вашій ніші
 • Які теми, заголовки та формати вмісту найкраще працюють?
 • Які ваші конкуренти пишуть та діляться
 • Яка платформа є найкращим місцем для продажу вашого контенту?

Швидкий пошук на Buzz Sumo повертає деякі найпопулярніші статті, пов’язані з маркетингом в блозі під час написання.Швидкий пошук на Buzz Sumo повертає деякі найпопулярніші статті, пов’язані з маркетингом в блозі під час написання.

Пошук у Twitter + Tweetdeck

Додайте стовпчик відповідного пошуку у Twitter Твіт. Використовуючи цю комбінацію, ви будьте в курсі того, що є тенденцією у вашій ніші. Наприклад (див. Зображення), ось як налаштувати колоду, щоб слідкувати за твітами, що стосуються тем блогів.

твітдек

Чорнильна бджола

Чорнильна бджола допомагає знаходити інших факторів впливу у вашій галузі, щоб ви могли навчитися та зв’язатися з ними. Сайт працює кількома способами, щоб допомогти знайти інших у вашій ніші. Додайте інформацію про ваші блоги, ключові слова, які вказують на вашу галузь, та додайте інші блоги, які, на вашу думку, можуть зацікавити. Мій друг Адам із «Майстра ведення блогів» написав велике керівництво про те як швидко знайти вплив на ринок за допомогою Inky Bee – іди перевірити.

Інструменти для написання

Навколо існує багато інструментів для підвищення продуктивності, які допомагають блогерам організуватися та ефективно писати. Забудьте про тих вигадливих, які займають години лише для того, щоб навчитися користуватися. Найкраще вибрати той, з яким вам найзручніше працювати (і бажано безкоштовно!).

Кілька пропозицій від блогера WHSR Джини Бадалаті:

 • Пишіть або вмирайте що спричиняє наслідки, коли ви припиняєте набирати текст;
 • OmniWriter, що усуває відволікання, поки ви пишете; і
 • Свобода, що фактично блокує веб-сайти, що витрачають час на час написання.

Більш доцільні поради щодо написання & Посібник

Не було б так багато статей про написання блогу, якби це тема, яку я можу повністю висвітлити в кількох абзацах.

Чорт, є навіть сайт, створений виключно для цього.

Щоб дізнатися більше, я пропоную вам розібратися в цих корисних посібниках та знімках від блогерів та професійних письменників.

 • Як писати чудову публікацію в блозі послідовно щотижня
  Шестиступінчастий план дій я написав ще в 2013 році. Якщо ви хочете писати якість послідовно, вам потрібно зробити більше, ніж наполегливо працювати. Виконайте ці 6 кроків, і я запевняю, що ви будете писати необмежені заголовки для свого блогу.
 • Як написати 3000 слів на день, подорожуючи світом
  Кевін Малдун, засновник і екс-власник BloggingTips.com, закінчив книгу і написав більше 3 000 слів у своїх блогах, поки він подорожував Південною Америкою, Азією та Австралією. Він створив численні цінні активи в Інтернеті і кілька років тому продав 6 своїх сайтів за 6 фігур. Хочете дізнатися його секрети ефективного письма? Ось публікація (написана самим Кевіном) для читання.
 • 10 способів подолання блоку письменника в блогів
  Що робити, коли письмова частина в блогах стає некрасивою? Як ви подолаєте блоку письменника в блогів? Що насправді блоку письменника? Ось поради Лорі Соард щодо вирішення цього питання.
 • Як вести кілька блогів, заробляти 6 фігур та працювати менше 40 годин на тиждень
  Це стара, але надзвичайно корисна стаття фінансового блогера Майка Макнейла. Майк дав ґрунтовні поради щодо того, як організувати ідеї та написати якісний блог; управління кількома блогами; та аутсорсинг частини роботи з веденням блогів для підвищення ефективності.
 • Як я перейшов від написання 2000 слів на день до 10 000
  Автор книги Рейчел Бах поділилася своєю історією про те, як вона науково підвищила ефективність (і якість) письма. Чудово прочитати, якщо ви серйозно налаштовуєте своє письмо.

Стаття, написана Джеррі Лоу; спочатку з’явився на Блог WHSR; його тепер керують та оновлюють співробітники BuildThis.io.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map