Контент-маркетинг зроблено просто: 5 простих кроків до успіху

Мені часто задають багато питань, пов’язаних із контент-маркетингом. Те, що я дізнався зі свого досвіду, – це те, що люди сильно плутаються щодо контент-маркетингу.


Сьогодні в цьому посібнику я збираюся розкрити вам хитрощі контент-маркетингу, який насправді працює. Все, що потрібно, – це 5 простих кроків для успішної стратегії контент-маркетингу.

Протягом своєї кар’єри я часто чув, як люди сумують з приводу того, що вони не отримують достатньо потенційних клієнтів. Багатьох із них навіть турбує не отримати бажаних результатів.

Основна проблема, яку ви пропускаєте, – це відсутність стратегії. Просто створення присутності в Інтернеті і вибивання вмісту недостатньо, якщо ви не підкріплені цілком захищеною стратегією. Ви не можете очікувати досягнення результатів із нецільовим вмістом.

Для того, щоб досягти успіху в контент-маркетингу, потрібно спочатку визначити свої цілі, після чого потрібно створити стратегію.

Без жодних затримок тепер давайте розробимо вашу стратегію маркетингу вмісту за допомогою наведених нижче вказівок.

Що таке контент-маркетинг?

Перш ніж перейти до етапів, давайте спочатку розглянемо визначення контент-маркетингу. Щоб планувати заздалегідь, потрібно спершу знати, що таке контент-маркетинг.

Контент-маркетинг в основному все про створення якісного контенту, орієнтованого на певну групу аудиторії. Він включає регулярне та часте публікація вмісту, який навчає, надихає та розважає читачів чи клієнтів.

Основна частина контент-маркетингу полягає в тому, щоб перетворити незнайомих людей на клієнтів. Саме тут вам потрібен повний доказ план маркетингу контенту. Якщо ви переживаєте, що вам потрібна величезна кількість ресурсів, не варто. Ви навіть можете досягти своїх цілей за допомогою невеликий колектив або навіть як солопревр.

У мене невелика команда з 5 чоловік, і ми є живим доказом того, що контент-маркетинг не потребує багатьох ресурсів. Нашою наполегливою працею ми змогли покращити нашу цифровий маркетинг.

Ми в основному створюємо розважальні повідомлення в блогах та рекламу для Facebook. Наша основна мета – надати клієнтам якісний візуальний контент.

Нижче наводиться приклад візуального контенту, який ми створили заздалегідь:

приклади контент-маркетингу

І тому, що це було так добре, його поділили Ларрі Кім.

Непогано.

Ще одна річ – мати ефективну стратегію SEO. Ви не можете створити контент-маркетингову стратегію, не орієнтуючись на свою стратегія цифрового маркетингу та SEO.

Якщо ви знаєте, вони обоє працюють разом. Сказавши це, тепер перейдемо до остаточного керівництва стратегією контент-маркетингу.

Що таке контент-маркетинг? Ось процес створення контент-маркетингового плану. скажи другові

Процес створення плану контент-маркетингу

Для вашої зручності я підготував покрокове керівництво, яке допоможе вам створити ефективну стратегію контент-маркетингу. Наявність стратегії з повним доказом означає, що ви навіть можете покращити рейтинг свого веб-сайту.

Я перерахував нижче 5 простих кроків, на які потрібно звернути увагу. Зосередження уваги на вашій стратегії цифрового маркетингу, зрештою, принесе вам добрі прибутки.

Ось такі кроки, які вам потрібно виконати:

1. Дослідження ключових слів

Якщо ви знаходитесь у полі вмісту, ви вже повинні знати важливість ключових слів. Зміст завжди створюється навколо певної групи слів або фраз.

Але головне питання тут полягає в тому, як дізнатися, над яким ключовим словом чи фразою працювати?

Тут потрібно зробити дослідження ключових слів.

Дослідження ключових слів, безперечно, є найважливішим кроком у створенні якісного контенту. Тому немає можливості нехтувати потребою в цьому.

Перше, що вам потрібно зробити, – це з’ясувати ключові слова або фрази, які можуть зацікавити вашу цільову аудиторію. Це те, що буде рухати весь процес створення вмісту вперед.

Що я роблю, – це починати думати про ключові слова, пов’язані з моєю нішею, і я хочу, щоб ти зробив те саме.

Тепер вам потрібно помістити ключові слова в будь-який із інструментів дослідження ключових слів і отримати список ключових слів, над якими можна працювати. Ну, це має бути вам легко.

Ось приклад:

Введіть широке ключове слово на панель інструментів для пропозицій та натисніть кнопку Пошук. Давайте використаємо “як заробити гроші в Інтернеті” як приклад:

Ubersuggest - інструмент дослідження ключових слів для вашого контент-маркетингуПерейдіть до Ubersuggest > Пошук “Заробити гроші в Інтернеті”.

Ось результати:

Отримайте ідеї для ключових слів.

Загалом у мене є на вибір близько 6 ключових слів.

Фантастичний!

Крім того, одна з моїх улюблених стратегій дослідження ключових слів – шпигувати за моїми конкурентами. Я маю на увазі те, що ви також можете перевірити ключові слова та фрази, які використовуються вашими суперниками.

Ви можете скористатись найефективнішими статтями своїх конкурентів та отримати список потрібних ключових слів.

2. Створіть свій вміст

Тепер, коли ви знаєте, як викопати ключові слова, і у вас уже є список ключових слів, на які потрібно орієнтуватися, настав час для створення вмісту.

Створення вмісту – це підтримка балансу між якістю та швидкістю виробництва. На жаль, я не зможу вам допомогти у цьому. Це залежить від вашої творчості та навичок виробляти якісний контент.

Я можу, однак, дати вам кілька порад, слідуючи за якими можна створити якісний контент.

Скажімо, ви збираєтеся написати інформативну електронну книгу для свого веб-сайту. Ви можете шукати тему в Інтернеті та отримати уявлення про підтеми, які можна включити у вашу цифрову книгу. Ось декілька зручних порад та підказок, яких я дотримуюся.

Ви можете дотримуватися цього фокусу для будь-якого типу вмісту, який ви пишете. Це не завжди має бути цифровою книгою чи публікацією в блозі. Це може бути будь-який твір, написаний на вашому веб-сайті.

Зі свого досвіду можу сказати, що створити якісний контент – непросте завдання. Це вимагає багато часу та відданості курінгу вмісту для вашої цільової аудиторії.

Ви також повинні стежити за контрольний список вашої SEO-стратегії. Зрештою, вміст – це ніщо без ефективного плану SEO.

3. Просувати свій вміст

Після того, як ви створили свій вміст, просування – це найважливіший крок, на який потрібно звернути увагу.

Популяризація вашого контенту може стати найбільш суєтною частиною вашого маркетингового процесу.

Яка цінність вашого вмісту, якщо його ніхто не читає чи не переглядає?

На мою думку, оптимізація пошукових систем – найкращий спосіб просування вашого контенту.

Яка наша головна мета тут? Звичайно, щоб отримати більше уваги на ваш вміст. Коли ваш вміст оптимізовано для SEO, вам більше не потрібно рекламувати його. Люди можуть, природно, побачити його, коли шукають його.

Ось хороший приклад:

Спочатку введіть цільове ключове слово вашої сторінки в Google Images.

Потім перегляньте слова та фрази, які з’являються над результатами зображення.

виберіть правильні ключові слова для вашого контент-маркетингу

Після цього розгорніть свій вміст, додавши результати вище як підтеми. Додайте природно відповідні ключові слова чи фрази до вмісту. І коли Google бачить підтематичні терміни на вашій сторінці, вони з більшою ймовірністю вважають її всеосяжною, і ви можете очікувати вищого рейтингу та більше трафіку від Google.

Найкраще – це теми, які цікавлять людей. Якщо ви включили їх у свій вміст, це додасть більшої цінності вашому бізнесу або стартапам..

Розглядаючи природу SEO, можна сказати, що це довгострокова тактика. З кожним вмістом ви можете продовжувати отримувати пасивні результати.

Інші способи просування вашого вмісту – це за допомогою розумного перестановки, списку електронної пошти та платних оголошень

Дозвольте трохи розповісти і про інші методи.

Розумна перестановка – це все, що стосується обміну вмістом на платформах соціальних медіа. Це може бути ефективним методом просування вашого вмісту в Інтернеті. Щоб отримати найкращі результати, вам слід трохи експериментувати з цим.

Наприклад:

Перетворіть вміст у привабливу Інфографіку за допомогою виробник інфографіки.

Не потрібно бути графічним дизайнером, щоб створити інфографіку в наші дні. Існує безліч онлайн-інструментів, які пропонують вбудовані шаблони та простий редактор перетягування, що робить процес створення досить простим. Зображення вище – скріншот від Бібліотека шаблонів венгега.

Людям подобається візуальний контент. За даними Visualteachingalliance.com, 90% інформації передається в мозок візуально.

Це повідомлення від Dailyinfographic.com є відмінним прикладом. У твітті Dailyinfographic зберігає текст як стандартну публікацію в блозі, але подається у набагато більш візуально привабливому форматі.

перетворити свій вміст в інфографіку

Далі – списки електронної пошти, що є найдавнішим трюком у книзі.

Кожен раз, коли ви створюєте вміст, ви повинні надсилати його людям, які можуть бути зацікавлені в ньому. Він може створити для вас максимальних клієнтів.

А потім ви заплатили оголошення, які вважаються найшвидшим способом створення клієнтів.

Незалежно від того, наскільки ви його ненавидите, ви знаєте важливість платних оголошень. Коли ви вже знаєте, хто ваша цільова аудиторія, платні оголошення можуть здивувати вас.

4. Контролюйте свої результати

Створення та просування контенту недостатньо. Також потрібно стежити за результатами. Це допоможе вам дізнатися статус вашого вмісту.

Це може бути неспокійним завданням, але гарна новина полягає в тому, що ви можете скористатися безліччю способів, щоб полегшити завдання.

Найкращий спосіб відстежувати результати – через Google Analytics. Я особисто повністю покладаюся на Google, щоб перевірити хід моєї роботи.

Нижче наведено кілька важливих показників, на які слід звернути увагу:

 • Трафік
 • Рейтинг SERP
 • Сторінки за відвідування
 • Коефіцієнт відмов
 • Авторитет домену

Крім Google Analytics, існують також інструменти, якими можна користуватися. Ahrefs – це один із популярних інструментів, який ви можете використовувати для контролю свого прогресу.

використовуйте трекер рангів для відстеження результатів маркетингової роботи в контентній мережі

Інструмент зазвичай використовується Ранг трекер відстежувати рейтинг ключових слів у часі. Таким чином, ви можете стежити за рухом ключових слів.

Хоча доступні різні інструменти, деякі можуть бути не настільки ефективними або відсутність багатьох функцій. Але я залишу це вирішити.

5. Промийте і повторіть

Тепер, коли ми досягли кінця вашого контент-маркетингового процесу, сподіваємось, у вас з’явилися речі.

На момент створення контенту вам потрібно визначити пріоритети своїх бізнес-цілей. Вам потрібно переконатися, що ваш вміст здатний створити для вас багато пасивних клієнтів у довгостроковій перспективі.

Після того, як ви виконаєте всі вищезазначені дії, настав час зробити це заново. Так, ви правильно це почули! Кожного разу, коли ви створюєте новий вміст для свого бізнесу, вам потрібно виконати ті ж самі кроки, що описані вище.

Це допоможе вам бути послідовними у своїй роботі.

Прочитайте поради від @billachola – 5 простих кроків для створення плану контентного маркетингу. скажи другові

До вас

Пам’ятайте, контент-маркетинг – це створення якісного контенту, підкріпленого ефективною SEO-стратегією. Якщо ви можете зняти це, ви знаєте, що ваш контент-маркетинг успішний.

Виконайте дії, про які я згадував вище, і вам буде добре піти. Я слідую за тим же, і я досить добре в своїй галузі.

Якщо ви вважаєте цю статтю корисною, переконайтеся, що ви поділитесь нею, щоб допомогти поширити знання.

Ця стаття вперше написана Біллом Ахоллою та редактором редакції BuildThis.io. Білл Ахолла – цифровий маркетолог, який допомагає власникам малого бізнесу будувати свій бренд, створюючи та просуваючи візуальний контент. Зв’яжіться з Біллем далі Twitter.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map