Як реалізувати роздрібний магазин Omnichannel у своєму Інтернет-магазині

У продажу вам не вдасться, якщо покластися на один канал для свого роздрібного магазину.


Вам потрібно урізноманітнити пошук різних способів доставки товару чи послуги перед цільовою аудиторією. Таким чином, зі збільшенням видимості та присутності більший потенціал збуту.

Звичайно, я не просто маю на увазі засоби онлайн. Якщо вам доведеться здійснити розпродаж, знявши задник зі стільця і ​​продаючи двері до дверей, то ви повинен Зроби це! Отримати прибуток – це все виходити за межі ваших зон комфорту, щоб людям було зручніше купувати у вас.

Тому вам потрібно розглянути роздрібний роздрібний магазин, якщо ви хочете вразити його багатим магазином.

У цій публікації ви дізнаєтесь, що таке роздрібна торгівля omnichannel і що означає надати своїм клієнтам досвід покупки всенародної мережі з метою збільшення продажів та доходів.

Що таке роздрібний магазин Omnichannel?

Роздрібна торгівля Omnichannel – це підхід, що забезпечує споживачам єдиний досвід покупок кілька каналів продажу. Окрім магазину електронної комерції та цегельно-будівельного магазину, ви можете здійснити продаж у соціальних мережах, службі підтримки клієнтів, мобільних додатках та інших. Також працюють усі канали разом щоб людям було простіше купувати у вашому магазині.

Оскільки роздрібний підхід omnichannel вимагає запропонувати свій бізнес на різних платформах, вам потрібно набагато краще керувати своїми запасами. Ви не можете просто покладатися на списки та табличні аркуші, записані вручну працівником.

Популярний виробник інтернет-магазинів, такий як BigCommerce, дозволяє вам підключати та продавати свою продукцію на різних ринках.

Через роздрібну розсилку вам потрібно синхронізувати ваш інвентар, керуючи ними з однієї інформаційної панелі. Кожен продаж з різних каналів автоматично переходить на платформу інвентаризації. Це виключає ручний процес управління вашими товарно-матеріальними запасами та дозволяє зосередитись на забезпеченні безперебійного досвіду покупок у багатоканальному режимі для своїх клієнтів.

Прикладом універсального роздрібного підходу, зробленого правильно, Nike. Кожен раз, коли клієнти заходять у один із своїх магазинів або відвідують їх веб-сайт, вони потрапляють досвід бренд спортивного одягу інноваційними способами.

Наприклад, його інтернет-магазин NikeID пропонує людям спосіб отримати доступ до ексклюзивних продуктів, які не можуть придбати у місцевих магазинах.

Завдяки підходу Nike до роздрібної торгівлі, вони перетворюють звички покупців у покупців. Вимагаючи від них зареєструватися в NikeID-акаунті, щоб придбати певні продукти, вони створюють онлайн-екосистему для своїх клієнтів, щоб процвітати та насолоджуватися. У той же час вони навчають клієнтів купувати онлайн, а не відвідувати магазини, оскільки перший набагато зручніше.

Як розвинути досвід роздрібної торгівлі Omnichannel

Вам не потрібно мати складну програму, як Nike, для своєї роздрібної торгівлі. Важливим є те, що ви створюєте різні можливості для покупки у вашого бізнесу та синхронізуєте всі свої канали для послідовності.

Нижче наведено ідеї, як можна почати:

1- Використовуйте платформу управління запасами

Як згадувалося раніше, вам потрібно зібрати всі продажі з різних роздрібних каналів. Таким чином, ви отримуєте точні дані не тільки про свої запаси та запаси продукції, але і про те, наскільки добре продається кожен канал. Платформа інвентаризації значно спрощує перелік продажів та керування вашими товарами.

shopify поз

Прикладом такої платформи є Shopify POS. Платформа також дозволяє вам приймати різні форми оплати, застосовувати знижки та податки, а також електронною поштою чи текстовими клієнтами з квитанцією про їх купівлю. Shopify POS найкраще працює, якщо ви використовуєте Shopify для свого веб-сайту електронної комерції (детальніше про Shopify читайте тут). Однак ви також можете використовувати платформу, якщо вам зручно користуватися нею.

2- Створюйте кампанії за допомогою автоматизації маркетингу

Важко не відставати від вашого роздрібного бізнесу, якщо ви плануєте вручну продавати свої послуги людям електронною поштою чи дзвінками. Навіть якщо ви плануєте наймати когось, щоб він працював за вас, цій людині потрібно більше, ніж просто час і зусилля, щоб виконати роботу..

Інструмент автоматизації маркетингу дозволяє охопити людей набагато комфортніше для вас. Вам не доведеться одночасно вводити електронні листи для надсилання та визначати, яка частина вашої лійки продажів є вашими потенційними клієнтами. За допомогою засобу автоматизації маркетингу ви можете заздалегідь запланувати свої електронні кампанії до свого списку електронних листів. Крім того, ви можете точно профайлювати всі ваші клієнти та клієнтів, тому ви маєте чіткіше уявлення про те, як змусити їх знову купувати у вас.

автоматизація маркетингу по пошті

Hubspot та Marketo – два найвидатніших програмного забезпечення для автоматизації маркетингу на ринку. Однак якщо ви починаєте, MailChimp дозволяє безкоштовно збирати до 2000 підписників. Звідти ви можете налаштувати електронні кампанії, які ви можете відстежувати та вимірювати, щоб визначити, як покращити їх ефективність.

Після того, як ви будете готові перейти до функцій автоматизації маркетингу, MailChimp синхронізується з платформами електронної комерції, такими як Shopify та Magento, щоб ви могли витягнути базу даних клієнтів і використовувати інструмент для управління вашою лійкою продажів..

3- Перетворюйте запити на продаж із підтримкою клієнтів

Підтримка клієнтів не лише для відповіді на запитання чи проблеми, які люди мають щодо вашого бізнесу. Ви можете скористатися цією можливістю, щоб полегшити людям придбання продуктів у вашому магазині, якщо не покращити відносини з вашими захисниками. Візьміть цього великого шанувальника Virgin Atlantic, який взяв на себе сумніви щодо публіки бренду у Twitter. Замість того, щоб не цуратися проблеми, Підтримка клієнтів Virgin повернулася назад щоб не тільки полегшити проблему, але і змусив його почувати себе важливим і важливим.

Побудова добрих відносин із замовниками та потенційними клієнтами може спричинити лише добрі речі для вашого бренду. Оскільки люди в основному виводять свої розчарування в соціальних мережах, вам потрібно стежити за їх повідомленнями та встановлювати стосунки з кожним із них. Згадування це інструмент, який допомагає розкрити ці згадки, щоб ви могли торкнутися бази та покращити відносини з ними.

zendesk

Вам також потрібно розглянути можливість полегшення контакту з вами в Інтернеті або по телефону. Загальнодоступної сторінки контактів більше не вистачає, оскільки не всі проблеми, з якими вони стикаються з вашим брендом, однакові. Тому такий інструмент, як Зендеск зробіть лінії зв’язку відкритими та доступними для людей та вашого бренду. Окрім онлайн-чату та дзвінків, ви можете створити Базу знань. Це дозволяє вам документувати відповіді на всі запитання, які люди задавали, щоб ви могли замість них вказати свою службу підтримки.

Висновок

Багато деталей складають ефективний роздрібний продаж. Вам також потрібен ваш бізнес, щоб зробити перехід від переходу в офлайн до Інтернету та навпаки. Одноканальний роздрібний підхід сам по собі є проблемою для вашого роздрібного магазину.

Однак, пропонуючи більше способів, щоб клієнти могли придбати у вас, зусилля все варте того. У світі, де споживачі диктують, як слід їм обслуговувати, надаючи їм досвід всенародної торгівлі допомагає вашому бізнесу виграти, просто та просто.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map