Як отримати безкоштовні доменні імена для веб-сайтів?

Вперше створити веб-сайт може виявитися важким завданням. Якщо ви не звикли до цього процесу, навіть вибір доменного імені може вас трохи підсолити. Скільки потрібно заплатити, звідки ви берете – ці та багато питань можуть натрапити на вашу думку.


Там було закінчено Зареєстровано 348 мільйонів доменних імен поки що (станом на кінець 2018 року) і кількість швидко зростає. Сьогодні в нашу цифрову епоху кожен купує власні доменні імена, від великого бізнесу до приватних осіб, які просто хочуть власної інтернет-ідентичності.

Щоб отримати кращу картину зверху вниз про деталі, пов’язані з веб-хостингом та доменними іменами, рекомендую прочитати цю статтю на Веб-хостинг та домен 101 спочатку. Що я збираюся обговорити в рамках цієї статті, це те, як ви можете отримати БЕЗКОШТОВНЕ доменне ім’я.

Так, правильно. Я впевнений, що ви, можливо, чули про те, як продаються доменні імена тощо, але чи знаєте ви, що є сайти, на яких можна претендувати на безкоштовне доменне ім’я? Так, деякі мають застереження, але існують різні обставини, і я сьогодні поділюся з вами парою.

Існує кілька способів отримати безкоштовні доменні імена, а деякі з них не передбачають, що ви витрачаєте сто відсотків. Однак у кожного є свій улов, і те, що ви оберете, залежатиме від того, що ви готові пожертвувати у відповідь. Не хвилюйтеся, це не зловісно, ​​але обов’язково зверніть увагу на деталі кожного методу.

Спосіб №1: Безкоштовні домени від компаній-хостингів

Отримайте безкоштовний домен .com / .org / .net / .store / .xyz за допомогою цього методу

Незважаючи на свою любов до халяв, я особисто вважаю, що в цих доменних іменах існує набагато більше ризику порівняно з покупкою. Якщо ви також почуваєтесь так само, ви можете розглянути питання про постачальника послуг веб-хостингу, який пакує безкоштовне доменне ім’я разом із веб-хостингом разом. Зрештою, вам все ще потрібен хостинг для вашого веб-сайту?

Ловля – Це має бути трохи очевидним. Улов полягає в тому, що вільний не вільний; ви повинні заплатити за пакетну угоду. Однак це хороший вибір, оскільки для запуску веб-сайту вам потрібен хостинг та доменне ім’я.

1. Хостингер

Хостингер - безкоштовне доменне ім’я з хостингом

Веб-сайт: https://www.hostinger.com/

Хостингер є прекрасним прикладом цього, оскільки вони мають дуже пристойні ціни, деякі з яких містять безкоштовне доменне ім’я. Плани веб-хостингу для Premium та Business (які коштували всього 2,15 долара США і 3,45 долара відповідно на місяць) обидва мають безкоштовну реєстрацію доменного імені.

Також допомагає, що вони є надзвичайно авторитетним хостом, а доменні імена, які ви отримуєте безкоштовно, – це преміальні TLD, такі як .com чи .net.

2. GreenGeeks

Greengeeks

Веб-сайт: https://www.greengeeks.com/

GreenGeeks займається веб-хостинговим бізнесом вже більше 11 років і пропонує користувачам унікальні зміни, щоб вони стали цифровими, будучи екологічно чистими. Вони купують енергетичні кредити за стільки енергії, яка потрібна вашому веб-хостингу, і тому позитивно сприяють енергетичному впливу.

Кожен з їхніх планів має безкоштовне доменне ім’я, починаючи з їх самого елементарного плану Ecosite Starter лише за $ 2,95 на місяць. Це означає, що незалежно від того, який з них ви виберете, ви охоплені тим, наскільки походить доменне ім’я!

3. Хостинг TMD

TMD хостинг

Веб-сайт: https://www.tmdhosting.com/

TMDHosting – ще один ветеран галузі, який має багато для цього. Вони продаються високо за швидкістю, надійністю і, насамперед, безпекою. Їх пакети хостингу також мають безкоштовні доменні імена, починаючи з найпростіших планів.

У них є широкий спектр можливостей веб-хостингу, тож чи вирішите ви вибрати їхні спільні плани хостингу або навіть хмарний або VPS хостинг, вам варто йти. Спільний хостинг із TMDHosting починається від $ 2,95 на місяць.

Спосіб №2: Безкоштовний домен від постачальників безкоштовних доменних імен

За допомогою цього методу отримайте безкоштовні доменні імена .tk / .ga / .gq / .cf / .ml

Безкоштовні постачальники доменних імен – це ті, хто серйозно видає доменне ім’я ні за що. У кожного зазвичай є свої обмеження щодо того, яке розширення домену ви можете зареєструвати, але, як правило, не стягуватимете жодних центів.

Ловля – Ці безкоштовні домени часто поставляються з великою кількістю тонкого друку, який потрібно прочитати. Наприклад, з розширенням .tk, якщо ваш сайт не реагує на цілі переспрямування, ваш домен буде повернений реєстратором. Потім трафік до цього домену продається рекламним мережам.

4. Freenom

Freenom - Безкоштовні провайдери доменних імен

Веб-сайт: https://www.freenom.com

Freenom є реєстратором доменних імен крихітний острів Токелау, віддалену і дуже малонаселену країну, що нараховує близько 1500 чоловік. Він дає безкоштовні доменні імена, і завдяки цьому вибухнула популярність.

.Домени tk – це п’яте найбільш зареєстроване розширення домену у світі, і ви можете отримати своє через Freenom. Крім цього, під час пошуку вашого доменного імені тут система часто пропонує інші розширення домену, на які ви могли б зареєструватися.

5. Biz.NF

.Biz.nf - безкоштовний постачальник доменних імен

Веб-сайт: https://www.biz.nf

Приналежність до іншого віддаленого місця та розташування, .nf розширення домену представляють Норфолкські острови. Однак слід зазначити, що, хоча TLD .nf безкоштовний, розширення другого та третього рівнів, такі як .com.nf або .net.nf, потрібно платити за.

Зараз Biz.nf пропонує лише безкоштовні домени на .c1.biz – це насправді піддомен. Якщо ви зацікавлені, вони також пропонують інші безкоштовні послуги, такі як веб-хостинг та видача SSL-сертифікатів.

6. Крапка ТЗ

Dot TK - отримати безкоштовне доменне ім’я

Веб-сайт: http://www.dot.tk

Dot TK є дочірньою компанією Freenom в обличчі, окрім трохи іншої кольорової гами має однаковий макет та особливості. Про Dot TK тут не дуже багато, окрім згадок про те, що ви можете використовувати або цей сайт Freenom з тими ж результатами.

Здійснивши той самий пошук, я повернувся з точно такими ж результатами, які я отримав із Freenom – комбінацією недоступних імен та альтернативних пропозицій. Список змінюється при повторному пошуку, тому іноді це може допомогти запустити його кілька разів, якщо вам не подобається те, що ви бачите.

7. Subdomain.com

Піддомен - безкоштовне доменне ім’я для вашого веб-сайту

Веб-сайт: http://www.subdomain.com/

Останнє у нашому списку місць, де можна отримати безкоштовні доменні імена, – subdomain.com. Тут ви можете зареєструватися на безкоштовне доменне ім’я з розширенням .nu (Niue). Перевага цього сайту перед тим, що пропонують .nu в тому, що ви також можете безкоштовно отримати домени другого та третього рівнів.

Є кілька доменів .nu, які платні, і вони, як правило, в категорії преміум-класу, такі як односимвольні доменні імена, які можуть коштувати цілих 500 євро.

Спосіб №3: Безкоштовні субдомени з Builder веб-сайтів

Отримайте безкоштовні субдомени за допомогою цього методу

Побудовники веб-сайтів дозволяють швидко і легко створювати сайти з невеликими або відсутніми технічними знаннями. Вони пропонують безліч корисних інструментів, щоб допомогти у цьому, і трохи більше, ніж вартість того, що може коштувати вам звичайний веб-хостинг. На додаток до цього, у деяких є безкоштовні плани, з яких можна починати, включаючи безкоштовні піддомени для вашого сайту.

Ловля – Субдомени мають певну “дешевизну” для веб-сайтів, і користувачам вони здаватимуться так, ніби ви недостатньо серйозні, щоб навіть отримати власне доменне ім’я. З іншого боку, розробник веб-сайтів для субдоменів плюс та хостинг – це прекрасна стартова точка для кар’єри, що володіє веб-сайтом.

8. Вікс

Wix - безкоштовна назва субдомену для вашого веб-сайту

Веб-сайт: https://www.wix.com

Wix – це король розробників веб-сайтів на даний момент і цінується з багатьох причин. Одним з ключових моментів Wix є те, що він має план безкоштовного рівня входу, який постачається разом з безкоштовним субдоменом для доступу до вашого сайту.

Хоча це може бути правдою, що план є більш обмежуючим, ніж все, що може запропонувати спільний хост – це безкоштовно! Якщо вам здається, що вам це подобається, ви, можливо, навіть перейдете до оновлення до одного із своїх платних планів. Я настійно рекомендую Wix як один із найкращих у бізнесі, що розробляє веб-сайти.

Для тих, хто вільний план, ваше доменне ім’я буде виглядати приблизно так:

username.wixsite.com/sitename

9. Weebly

Weebly - безкоштовна назва субдомену з обліковим записом

Веб-сайт: https://www.weebly.com/

Weebly – ще один сильний конкурент у галузі створення веб-сайтів, який також пропонує вам безкоштовний субдомен з обліковим записом. Звичайно, оскільки цей субдомен не прив’язаний до вашого імені користувача, як це робить Wix, знайти правильне ім’я може бути складним завданням.

Якщо ви приєднаєтесь до Weebly, ваше доменне ім’я буде виглядати приблизно так;

sitename.weebly.com

10. WordPress.com

WordPress.com - безкоштовний піддомен для вашого веб-сайту

Веб-сайт: https://wordpress.com

Бастіон усіх систем управління контентом (CMS), WordPress.com – це те, де все почалося і залишається популярним вибором для перших часів навіть сьогодні. Побудований на власній платформі CMS, обліковий запис у WordPress.com отримає вам хостинг плюс безкоштовний субдомен.

Багато людей використовують WordPress як відправну точку в початковій кар’єрі в Інтернеті, тому що вона безкоштовна і дає хороший досвід роботи з популярною платформою WordPress.

11. Вражаюче

Вражаюче - безкоштовне доменне ім'я з пакетом хостингу

Веб-сайт: https://www.strikingly.com

Вражаюче поєднання між пакетованим веб-сайтом з доменним іменем, за винятком того, що його головна роль – це як розробник веб-сайтів. Поки вибираєте пакет із щорічним варіантом оплати, ви отримаєте безкоштовне доменне ім’я на свій вибір (доки воно доступне).

Плата починається від 8 доларів на місяць, що добре, враховуючи, що ви отримуєте доменне ім’я, розробник веб-сайтів, веб-хостинг та можливість електронної комерції – все за один раз!

Часті запитання щодо безкоштовних доменів

Що таке доменне ім’я?

Ім’я домену – це адреса вашого веб-сайту. Усі домени унікальні – ви не можете зареєструвати доменне ім’я, як тільки його зареєстрували інші. Організація, що регулює глобальну реєстрацію домену, відома як ICANN.

Дізнайтеся більше про доменне ім’я в цьому посібнику.

Чи є 100% безкоштовних доменних імен?

Так. Як згадується в цій статті – є три способи отримати безкоштовне доменне ім’я для вашого веб-сайту.

Який безкоштовний домен найкращий?

Кожен тип безкоштовних доменів, згаданий у цій статті, має власний улов. Що ви виберете, залежатиме від того, що ви готові пожертвувати у відповідь. Особисто я відчуваю, що або отримання безкоштовного доменного імені з пакетом хостингу, як те, що робить Hostinger, або навіть отримання безкоштовного субдомену є набагато кращим варіантом. 

Як отримати безкоштовний домен протягом усього життя?

Домени, що закінчуються розширенням .tk, .nf та .nu, безкоштовні для життя. Щоб отримати один із цих вільних доменних ресурсів, зареєструйте його у одного з безкоштовних постачальників доменних імен, як зазначено у способі №2.

Як отримати безкоштовний домен .com?

Щоб отримати безкоштовний домен .com – підпишіться на план хостингу, який постачається з безкоштовним .com. Наприклад, хостинг, GreenGeeks і TMD хостинг пропонують безкоштовний .com у своїх спільних планах хостингу.

Висновок: будьте обережні до халяви

У цьому світі немає жодної справжньої безкоштовної страви, і як і все, що позначено “безкоштовно”, багато з цих варіантів у кінці дня є “ловом”. Наприклад, вільних доменів, таких як .tk та .nu, стало небагато сумнівний протягом багатьох років. На дрібний шрифт також слід звернути увагу, наприклад, реєстратор може закрити ваш сайт і перенаправити трафік на рекламу чи інші джерела, якщо ви порушите будь-які їх умови та умови.

Особисто я вважаю, що або отримання безкоштовного доменного імені з пакетом хостингу, як те, що робить Hostinger, або навіть отримання безкоштовного субдомену є набагато кращим варіантом. Те, що дає вам хостинг, – це справжній домен, який добре прийнятий у всьому світі, наприклад, .com.

Отримати субдомен з розробником веб-сайтів може бути безкоштовно, але це розмиває брендинг вашого сайту і в кінці дня, що є частиною вартості вашого веб-сайту, правда? Вибирайте розумно між цими параметрами, інакше ви можете пошкодити власній цифровій репутації більше, ніж ви думаєте.

* Переклад: EN ID

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map