Як аутсорсинг може допомогти розвинути ваш партнерський маркетинговий бізнес

Інтернет пропонує багато можливостей заробити гроші в Інтернеті, і одна з них – через партнерський маркетинг. Найпростіше кажучи, партнерський маркетинг передбачає продаж товарів чи послуг інших людей через ваш веб-сайт або платформи соціальних медіа. Потім ви отримуєте реферальні збори як комісію.


Партнерський бізнес – це не «встановити і забути» бізнес-модель, як дехто хотів би, щоб ви повірили. Хоча це може бути прибутковим, для його успішного бізнесу потрібен час і зусилля. На щастя, ви можете заощадити тону часу та збільшити прибуток свого партнерського маркетингу, передавши в роботу багато необхідної роботи.

Який потенціал для партнерівського маркетингового бізнесу?

Партнерський сектор маркетингу продовжує постійно зростати з новими можливостями щороку. Власники сайтів можуть відмовитись від власних витрат на рекламу, якщо партнери роблять цей важкий підйом в обмін на оплату рефералу.

The Партнерська мережа Ракутен опублікував дослідження, яке підтверджує, що це буде галузь на суму 6,8 мільярда доларів до 2020 року. VigLink також оприлюднили опитування, в якому показали, що 9% афілійованих маркетологів отримували понад 50 000 доларів на рік доходу. При постійному потоці трафіку ваш веб-сайт може зробити це набагато або більше.

Деякі сфери вашого бізнесу, які ви можете передавати на аутсорсинг

Якщо ви працюєте 12 або більше годин на день у своєму афілійованому маркетинговому бізнесі, це важкий темп для підтримки. Навіть якщо бізнес дає результати, ви ніколи не зможете його масштабувати, тому що є лише один із вас. Настав час розібратися, які завдання ви можете змусити інших виконувати, зосередившись на своєму основному бізнесі.

Хоча це чудовий перелік завдань, які вам знадобляться розпочали з аутсорсингу у афілійованому маркетингу краще мати орієнтир для цих робіт, перш ніж передавати їх комусь іншому. Іншими словами, якщо ви нічого не знаєте про програмування, створення контенту чи видобуток даних, є хороший шанс, що хтось скористається вами через тривалий час роботи, погану роботу або завищені ціни.

Коли ви починаєте свій партнерський маркетинговий бізнес, навчіться спочатку виконувати деякі з цих завдань, принаймні в їх найпростішій формі. Тоді ви зможете найняти найкваліфікованіших та чесніших підрядників, які б виконували цю роботу за вас. На щастя, ви також можете використовувати фрілансерні сайти, такі як Fiverr, щоб вибрати найкращі таланти.

По мірі того, як ваш інтернет-партнерський маркетинговий бізнес зростає, ось кілька головних завдань, які ви можете передавати в аутсорсинг:

1. Програмування

Наявність деяких базових навичок кодування піде на користь вам як афілійованому маркетологу, але програмувати власні веб-сайти та цільові сторінки не варто ваших витрат часу та зусиль. Хоча багато інтернет-маркетологи використовують WordPress, ви, ймовірно, захочете вийти за рамки вирішення файлів cookie.

У Fiverr ви можете знайти список фрілансерів, які допоможуть вам із завданнями програмування.

Аутсорсинг роботи над веб-розробкою – один із найкращих способів заощадити час як афілійований маркетолог. Найміть професійного програміста чи дизайнера для створення ваших веб-сайтів а також налаштовуйте цільові сторінки та завантажуйте їх у Інтернет на свій хостинг-акаунт.

2. Графічні дизайнери

Знову ж таки, ви, мабуть, захочете вивчити деякі основи дизайну, наприклад, як користуватися Photoshop, але це не те, чому ви хочете присвятити свої дні, коли ви могли б зосередитись на чомусь більш вигідному..

Наприклад, створюючи інфографіку, ви можете дізнатися більше про роботу фрілансера, перш ніж приймати рішення.

Ви можете надати фрілансеру з графічним дизайном приклади банерних оголошень та цільових сторінок, які вам подобаються, а потім дати їм конкретні вказівки щодо результатів. Інші графіки, які вони можуть створити включати інфографіку для контент-маркетингу та сайтів соціальних медіа. Створення їх самостійно було б неймовірно трудомістким і дорогим.

3. Письменники

Якщо говорити про трудомісткі та затратні кошти, якщо ви коли-небудь намагалися написати власний якісний вміст або копіювати, ви знаєте, що це не проста задача. Насправді більшість ваших аутсорсингів, ймовірно, стосуватимуться написання проектів.

Ви хочете знайти деякі інтернет-джерела, щоб регулярно отримувати унікальний, взаємодіючий, якісний вміст, написаний для вашого веб-сайту та інших онлайн-платформ. Сюди входить копія цільової сторінки, публікації блогу, електронні книги, прес-релізи та публікації в соціальних мережах.

Ви можете знайти авторів на таких сайтах, як Fiverr, але є й сайти, такі як вміст ClearVoice.

4. Майнери даних

Збирати дані та інші дослідження в Інтернеті не складно, але це може зайняти багато часу. Це те, що ви можете і повинні передавати в руки фрілансеру. Це може варіюватися від ключових слів, досліджень ринку та конкурентів до чогось більш конкретного.

Ми взяли на роботу VA з Fiverr, щоб допомогти нам зібрати дані галузі.

Як приклад, ми передали аутсорсинг досліджень, пов’язаних із визначенням “Скільки коштує хостинг веб-сайтів у 2019 році?“Замість того, щоб шукати все самі, ми найняли VA, щоб зібрати та зібрати ці дані.

5. Переклад змісту

Багато філій проводять іноземні партнерські маркетингові кампанії. Зараз усі знають кілька іноземних мов, і використання Google Translate не буде для цього достатнім. Для пошуку можна використовувати сайти фрілансування типу Fiverr контент-перекладачі або такий сайт OneHourTranslation.com.

6. Виробництво відео

Відео стає все більш популярним способом передачі вашого повідомлення в Інтернеті, але створювати ефективний вміст не просто. Ви можете зробити відеоролик, але там багато більше, і ви повинні найняти експерта.

Наймаємо відео фрілансера допоможе поєднати ваше відео разом із виробничим програмним забезпеченням, додасть будь-які голосові передачі, які ви хочете, і включить переходи, ефекти, вступи та перетворення. Ви можете знайти цих людей на основних веб-сайтах з фрілансу.

7. Адміністратори соціальних медіа

Управління власними обліковими записами у соціальних мережах може стати втомливим, але хтось повинен це зробити. Якщо ви все ще хочете виконати якусь роботу самостійно, ви можете скористатися таким інструментом HootSuite або SocialOomph, але вони не надають вам допомоги людини.

Ви можете вивчити профіль фрілансера, щоб дізнатися більше про сферу, яку вони пропонують.

В іншому випадку шукайте позаштатний менеджер соціальних медіа допомогти в управлінні соціальними медіа.

8. Віртуальні помічники

Віртуальний помічник – це саме те, що звучить. Це онлайн-фрілансер, який виконуватиме різноманітні завдання для вашого партнерського маркетингового бізнесу, як правило, оплачується за годину. Залежно від необхідного набору навичок, вартість оренди VA зазвичай становить від 10 до 15 доларів на годину.

Більшість VA нададуть список своїх кваліфікацій, які можуть включати дослідження, завантаження на FTP, виставлення рахунків клієнтам, маркетинг електронної пошти, базовий графічний дизайн тощо. Ви також можете навчити багатьох виконувати додаткові завдання.

Переваги аутсорсингу для вашого інтернет-бізнесу

Для деяких власників бізнесу “аутсорсинг” – це брудне слово, але цього не повинно бути. Існує помилкова думка, що передавати щось на аутсорсинг означає, що ви збираєтесь погодитися на низьку якість, що не так.

Незважаючи на недавню нестабільність для аутсорсингової галузі, глобальний попит на аутсорсингові послуги все ще залишається високим – 85,6 мільйонів доларів у 2018 році (джерело).

Нещодавно ми провели опитування, щоб з’ясувати, чи блогери передають свої завдання, наймаючи фрілансерів. Ось кілька цікавих висновків:

 • 66,7% блогів, з якими ми брали інтерв’ю, наймаємо фрілансерів.
 • 50% з них витрачають менше 500 доларів щомісяця.
 • Fiverr, Upwork, Peopleperhour та Freelancer.com найбільш популярні серед блогерів.

Хоча ви, безумовно, можете укласти угоду, передавши на роботу деякі закордонні роботи, ваш вибір практично безмежний. Ось кілька причин цього аутсорсинг – розумний хід для вашого партнерського маркетингового бізнесу:

1. Економте час і гроші

Незалежно від того, керуєте ви соломним бізнес-маркетингом або як команда, передача деяких своїх завдань третій стороні звільнить багато часу на інші важливі питання. Усі ці години, витрачені на написання вмісту, керування обліковими записами у соціальних мережах та вирішення інших життєвих завдань, знову будуть вашими. І пам’ятайте – час – це гроші.

З іншого боку, аутсорсинг може коштувати грошей, але це також заощадить ваші гроші. Якщо ви платите працівникові робити якісь речі перед тим, як здавати офісні приміщення чи здавати їх в оренду, ви могли б усунути ці накладні витрати. Крім того, аутсорсинг надає передбачувані витрати, які можна закласти у свій бюджет.

2. Підвищення продуктивності для розвитку вашого бізнесу

Навіть інтернет-маркетологи отримують стрес і виявляють, що вони не в змозі зробити додатковий прогрес у своєму бізнесі. Коли ви почнете надавати аутсорсинг, ви побачите, що частина цього стресу знімається, і ви станете більш продуктивними в тих сферах вашого бізнесу, які мають найбільше значення..

Мабуть, одна з найбільш значущих переваг аутсорсингу полягає в тому, що він дозволяє вашому афілійованому маркетинговому бізнесу масштабуватися. Ви не тільки продуктивніші, але і можете надавати аутсорсинг стільки, скільки хочете, як швидко розвиваєте свій бізнес та його підсумкові результати.

3. Отримайте перевагу послуги професійного рівня

Інтернет дозволяє як ніколи простіше спілкуватися з експертами та іншими професіоналами по всьому світу, які можуть допомогти вам запустити та розробити свій партнерський маркетинговий бізнес. Це не тільки надає вам доступ до людей, але й більш широке різноманіття платформ та ресурсів, які можна використовувати для маркетингу, автоматизації, аналітики тощо.

Крім цього, у вас є унікальна точка зору на ваш бізнес як його власника, але він може бути необ’єктивним. Працюючи з підрядниками, які певний час були в бізнесі, вони можуть внести унікальну перспективу у вашу ситуацію. Ви можете отримати додаткову інформацію про те, як вирішити певну больову точку або нові способи залучення та перетворення покупців на своєму веб-сайті.

Підніміть свій партнерський маркетинговий бізнес на наступний рівень

Один з найбільших помилки в партнерському маркетингу втрачає увагу. Коли ви керуєте афілійованим маркетинговим бізнесом, час – це дорогоцінний товар. Ви повинні зосередити свої зусилля, щоб розвивати свій бізнес. Такі речі, як стратегічне планування та відстеження свого прогресу, – це не те, що можна або потрібно передавати в аутсорсинг, а це може бути трудомістким завданням.

Хоча партнерський маркетинг може бути вигідним, він також потребує ретельного планування, щоб уникнути вигорання або навіть обмеження своїх можливостей. Аутсорсинг багатьох завдань партнерського маркетингу, які ми намітили, ви можете досягти максимального зростання вашого бізнесу.

Незважаючи на те, що Fiverr є платформою для переходу до більшості людей, Upwork настільки ж популярний, коли шукає талантів, що передаються на аутсорсинг. Ось наша стаття про Upwork vs Fiverr, якщо ви хочете знати порівняння.

Ця стаття спочатку з’явилася на Блог Fiverr.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map