Чому ваш веб-сайт WordPress повільний? Прості способи пришвидшити Ваші WP-сайти

WordPress – найпопулярніша на сьогодні система управління вмістом (CMS), яка сьогодні забезпечує понад 34% усіх веб-сайтів у світі. Він цінується завдяки своїй універсальності, що дозволяє власникам веб-сайтів швидко створювати веб-сайти з вражаючою якістю та функціональністю.


Однак WordPress потрібно розуміти для того, щоб він працював найкраще. Якщо ви працювали на веб-сайті WordPress і вважаєте, що ефективність знижена, ви можете збільшити ефективність, зробивши кілька невеликих перетворень.

швидкість важливаШвидкість веб-сайту сильно впливає на коефіцієнт конверсії. Дослідження постійно показують це швидка швидкість сторінки призведе до кращого коефіцієнта конверсії. 20% падіння конверсій спостерігається за кожну секунду затримки часу завантаження мобільної сторінки. І, відповідно до Подумайте з Google, орієнтири для швидкого завантаження сайту – 0-1 секунди.

Contents

1. Не правильно кешувати

Кешування загалом – це коли програми зберігають дані в пам’яті для швидшої обробки або доступу. Так само, включивши кешування, ви можете попередньо завантажити частини свого веб-сайту для швидшого доступу. Існують різні режими кешування, якими ви можете скористатися, але вони, як правило, підпадають під будь-яку з двох категорій; кеш на стороні клієнта або кеш на стороні сервера.

Кешування на стороні клієнта (зазвичай кешування браузера) допомагає визначити, які елементи вашого веб-сайту зберігаються у веб-браузері відвідувача. Він також дозволяє вказати тривалість збереження цих елементів, так що якщо ваш сайт буде оновлений, браузер зможе оновити кеш оновленими елементами. Кешування браузера працює зі статичними елементами, такими як CSS, JS та зображення.

Кешування на стороні сервера – це будь-який метод кешування, який реалізується на вашому веб-сервері. До них можна віднести кешування OPcode, кешування сторінок, кешування бази даних тощо. Кожен з цих методів має справу з різними елементами WordPress, і використання їх може допомогти покращити роботу нашого сайту.

Наприклад, WordPress дуже орієнтований на базу даних. На жаль, будь-які процеси, що працюють з базою даних, як правило, вимагають багато ресурсів (потужність обробки та пам’ять). Завдяки кешуванню бази даних, ви в основному зберігаєте результати попередніх запитів у пам’яті, щоб зменшити час, необхідний для отримання певних результатів.

Рішення 1: Встановіть гарні плагіни кешування

Кешування – один з найважливіших способів, за допомогою якого ви можете значно покращити продуктивність свого веб-сайту WordPress. На щастя, як і у всьому, що стосується WordPress, є плагіни, якими ви можете скористатися для цього. Деякі хороші приклади плагінів кешування WordPress включають WP Rocket та Swift Performance.

Рішення 2: Увімкніть OPCache на веб-хості

Кешуючи складені коди операцій скриптів PHP, OPcache дозволяє сайтам значно швидше обслуговувати вміст сторінки. Доброю новиною є те, що найбільш поширені хостинг-провайдери дозволяють своїм користувачам встановлювати розширення OPcache зі своєї панелі управління. Отже – щоб скористатися цією опцією для швидшого завантаження вашого веб-сайту, просто увійдіть на панель керування хостингом та увімкніть цю функцію.

Приклад: Щоб увімкнути OPCache на хостінгу A2, увійдіть в cPanel > Програмне забезпечення > Виберіть версію PHP > Встановіть розширення PHP.

2. Бази даних, що зберігаються на жорсткому диску

Майже безвідмовно сьогодні більшість провайдерів веб-хостингу рекламують, що вони пропонують твердотільні накопичувачі (SSD). SSD – це високотехнологічна версія традиційного жорсткого диска і набагато швидша. Однак, незважаючи на падіння цін на SSD, вони все ще дорожчі, ніж механічні жорсткі диски.

Через це деякі постачальники послуг хостингу можуть спробувати піти з гібридної установки. Вони запускатимуть програми із SSD, але використовуватимуть традиційні жорсткі диски для зберігання. Це погана новина для користувачів WordPress, оскільки, швидше за все, база даних буде розташовуватися на повільніших механічних накопичувачах замість SSD. Не забудьте взяти до уваги, пропонує ваш хостинг-провайдер повне рішення SSD чи ні.

Рішення: Дотримуйтесь хостингових компаній, які пропонують повний SSD хостинг

хостинг для ssd sitegroundПриклад: Усі веб-сайти, розміщені на SiteGround, працюють на SSD-дисках – що ідеально підходить для сайтів WordPress.

Незважаючи на те, що він є одним з найдешевших WP-хостингів на ринку, Hostinger працює на повному SSD-сховищі – що робить їх ідеальними для розміщення сайтів WordPress. Інші відомі бренди, які працюють на повному SSD, включають: A2 хостинг, BlueHost та SiteGround.

3. Застарілий PHP

WordPress заснований на PHP, і версія PHP, яку працює ваш сервер, також може вплинути на ефективність вашого сайту. PHP 7 було випробувано перевищити PHP 5.6 майже вдвічі швидше – це 100% підвищення продуктивності!

Команда в AeroSpike бігла деякі тести для порівняння PHP 5 з PHP 7.

Їх тест запустив чотири процеси, кожен з яких здійснював 100 000 транзакцій. Усі запуски виконані на одновузловому кластері, на якому запущено Aerospike Server Community Edition версії 3.9.1 на CentOS 7 з 32 процесорами Intel (R) Xeon (R) E5-2660 @ 2,20 ГГц (увімкнено гіперточення) та 32 Гб пам’яті.

Дві використовувані версії PHP були php-7.0.10 та php-5.5.38.

Нижче наведено підсумок результатів.

Загальний час виконання

Загальний час виконання PHP 7 приблизно на 10 – 12% нижче, ніж на PHP 5 (нижчий – краще).

Операції за секунди

PHP 7 пише / читає ~ 9 – 15% більше порівняно з PHP 5 (чим вище, тим краще).

Рішення: Оновіть версію PHP свого веб-сайту

Якщо ви працюєте на більш старій версії PHP, швидше за все, ви побачите досить хороші покращення швидкості, просто вибравши нову версію PHP. Більшість провайдерів веб-хостингу пропонують кілька версій PHP, які ви можете вибрати через панель керування веб-хостингом.

Приклад – Вибір версії PHP в Hostinger можна здійснити через вашу панель управління хостингом.

4. HTTP / 2

HTTP / 2 – це a “Новий” Інтернет-протокол який був представлений у 2015 році. На відміну від попередньої версії HTTP 1.1, він дозволяє одночасно робити кілька запитів даних. Це допомагає скоротити час завантаження активів вашого веб-сайту.

HTTP / 1.1 проти HTTP / 2 – HTTP / 2 може надсилати кілька запитів на дані в межах одного з’єднання. Це скорочує додатковий час подорожі в обидва кінці (RTT), роблячи швидше завантаження вашого веб-сайту (вивчайте більше).

Рішення: Впровадити HTTP / 2

Попри це, деякі веб-хости все ще не пропонують HTTP / 2 або пропонують його лише на більш дорогих планах. Ви можете скористатися HTTP / 2 двома способами; шукайте хоста, який пропонує його, або скористайтеся Cloudflare CDN.

Є провайдери веб-хостингу, які пропонують різні рівні HTTP. Наприклад, Siteground та GreenGeeks зробили доступ HTTP / 2 для всіх їхніх планів, але хостинг A2 пропонує лише HTTP / 2 на своїх веб-планах хостингу Turbo або вище.

5. Побіг сервера

Веб-сайти автоматизовані, на їх ефективність може вплинути кількість доступних їм ресурсів. Кожен сайт повинен мати потужність обробки та пам’ять для обробки веб-трафіку – чим більший обсяг, тим більше ресурсів потрібно.

Якщо на вашому веб-сайті спостерігається раптовий приплив відвідувачів, у вашому хостинг-плані може бути недоступних ресурсів, щоб обробляти їх усі відразу. Це призведе до того, що сайт або сповільнюється, або стає недоступним для деяких запитів.

Відстежуйте продуктивність хостингу

Приклад: WebSitePulse пропонує різні інструменти моніторингу, які постійно стежать за вашими серверами та веб-сайтами.

Ситуація, швидше за все, трапляється в спільних хостинг-планах, оскільки всі облікові записи на цьому сервері ділять фіксовану кількість ресурсів. Щоб переконатися, що ваш сайт працює безперебійно, спробуйте скористатися таким інструментом моніторингу, як Робот Uptime, Пульс веб-сайту, і Фреш.

Використання цих інструментів допоможе вам визначити протягом певного періоду часу, наскільки ваш господар працює. Якщо ваш веб-сайт сповільнюється, або сервер постійно працює, можливо, час подумати про перехід на кращий план або інший веб-хост взагалі.

Рішення: Оновіть до VPS або хостингу більш високого рівня, якщо це необхідно

Приклад: На основі нашого відстеження за адресою HostScore, Час відповіді на хостинг VPS SiteGround (тестовий сайт, розміщений в Європі) приблизно на 15% швидше, ніж на спільному хостингу SiteGround.

Плани хостингу VPS коштують дорожче, ніж спільні плани хостингу, але можуть обробляти великий трафік легше. Це тому, що плани VPS, як правило, масштабовані, це означає, що ви можете динамічно збільшувати кількість ресурсів, якщо відчуваєте, що ваш сайт потребує більше.

Дізнайтеся, коли саме час перейти на VPS хостинг.

6. Об’ємні файли медіа

Хоча великі, різкі зображення чи захоплюючі відео можуть бути чудовими для очей, пам’ятайте, що ці мультимедійні файли часто мають великі розміри. Як правило, чим більший файл, тим довше потрібно завантажити. Це не означає, що вам доведеться повністю відмовитися від них, але принаймні пам’ятайте, щоб оптимізувати свої файли.

Рішення: Стисніть зображення

Зображення можна дещо зменшити, а правильний формат також може допомогти зменшити розмір. Наприклад, файл BMP зазвичай буде більшим, ніж файл GIF або JPG. Для оптимізації зображень ви можете зробити це вручну або за допомогою плагіна. Деякі плагіни WordPress, які можуть виконати трюк, включають EWWW та Short Pixel.

Якщо ви не вирішили використовувати плагін, є також онлайн-інструменти, за допомогою яких ви можете вручну оптимізувати зображення. Деякі з них є Optimizilla і EzGIF.

7. Погано оптимізована / пошкоджена база даних

Раніше я згадував про те, як WordPress дуже орієнтований на базу даних і як SSD-накопичувач може допомогти прискорити запити. Однак стан бази даних також відіграє важливу роль у роботі вашого сайту.

Рішення: регулярно оптимізуйте базу даних

Контролювати кожен окремий елемент, який потрапляє у вашу базу даних, може бути дуже важко, тому час від часу вам потрібно проводити деяке ведення господарства. Це допоможе зберегти вашу базу даних організованою та здатною працювати на повній швидкості.

Є також плагіни, які ви можете використовувати для цього. Деякі хороші приклади є WP DBManager і WP Sweep.

8. Повільний постачальник DNS

Багато людей вважають, що час до першого байту (TTFB) – це найвищі показники швидкості, але не багато насправді руйнують TTFB і намагаються вирішити окремі елементи в ньому. Одним із елементів, що сприяє TTFB, є роздільна здатність DNS.

Цей процес, що включає переклад доменних імен на IP-адреси, потребує часу. Різні постачальники DNS працюють по-різному, а використання хорошого постачальника DNS також може прискорити швидкість завантаження вашого сайту.

Рішення: Перейти до кращого постачальника послуг DNS

Щоб перевірити швидкість DNS, проведіть тест на своєму сайті, використовуючи Інструменти Pingdom а потім натисніть на перший екземпляр вашого доменного імені в таблиці результатів. Це відкриє вікно, де відображатимуться компоненти вашого TTFB. У цьому полі шукайте рядок із написом “DNS”.

Швидкість DNS варіюється в залежності від постачальника.Швидкість DNS варіюється в залежності від постачальника.

Порівняйте його зі зведеними швидкостями DNS різних постачальників діаграма на DNS Perf і врахуйте, чи має бути ваша швидкість DNS там, де вона повинна бути. Якщо ні, то вибір іншого постачальника DNS може бути корисним для швидкості завантаження вашого сайту.

Cloudflare є одним з найшвидших постачальників DNS навколо, і ви можете отримати акаунт у них безкоштовно.

9. Занадто багато плагінів

Одне з речей, яке люблять люди у WordPress, – це те, як легко підвищити функціональність просто за допомогою плагіна. Оскільки він є відкритим кодом, WordPress має a величезна спільнота розробників що чудово підходить для вибору, але приводить до плагінів, які сильно відрізняються за якістю.

Плагіни – це також розширення до базового коду WordPress, тобто, чим більше ви використовуєте, тим об’ємніше буде ваш екземпляр WordPress. Це, в свою чергу, збільшує накладні витрати на ваш сайт і може впливати на ефективність в різній мірі.

Рішення: Скорочення використання плагінів

По можливості переконайтеся, що ви запускаєте лише плагіни, які вам справді потрібні, і намагайтеся обрізати непотрібний пух. Також пам’ятайте про видалення плагінів, які не використовуються! Сьогодні існує багато плагінів, які намагаються виконати багато різних речей, тому, де можливо, намагайтеся переконатися, що функціональність не дублюється вашими плагінами.

10. Зламаний сайт

У минулому хакери використовували для того, щоб захоплювати сайт і спричиняти хаос лише для ударів. Сьогодні кіберзлочинець є більш складним і намагатиметься уникати виявлення їх присутності. Їх метою є використання ресурсів на вашому рахунку, щоб збагатитися – наприклад, використовуючи його для видобутку криптовалюти.

Це забирає ресурси з вашого веб-сайту і може мати великий вплив на продуктивність. Оскільки вони літають під радаром, вам потрібно регулярно перевіряти свій сайт, щоб переконатися, що він не був викрадений мовчки.

Інвестуйте в інструмент безпеки від авторитетного постачальника рішень для безпеки, як Sucuri, і переконайтеся, що ви встановлюєте лише плагіни з надійних джерел. Щоб перевірити, чи ваші плагіни легітимні, скористайтеся таким інструментом Перевірка безпеки плагіна сканувати проблеми.

Щоб уникнути ускладнень, спробуйте перевірити репутацію плагіна перш ніж його навіть встановити.

Висновок: Зосередьтеся на деталях

Як ви бачите, запуск ефективного веб-сайту WordPress може бути практично повним робочим часом. Однак якщо ви будете перераховувати список і регулярно дотримуватися кращих практик, ви зможете знизити шанси на низькопродуктивний веб-сайт WordPress, як це було другого характеру. Не забудьте залишатися зосередженими на ефективності у всьому, що ви робите, і уважно розглядайте все, що ви хочете додати на своєму сайті. Багато власників нових сайтів WordPress, як правило, перебирають за борт і кидають все, крім кухонної мийки.

Уникайте цієї спокуси і повільно будуйте функціонал у міру зростання вашого веб-сайту та бізнесу.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map