Блог для запуску – чому блогінг повинен бути частиною вашого плану зростання

Якщо ви тільки починаєте бізнес, є багато причин, що вам потрібна присутність в Інтернеті. Найкраще почати з блогу. Згідно з KISSmetrics, стартап-маркетинг вимагає інших цілей і планів, ніж типовий маркетинг. Частина цього плану повинна включати “закладання належного фундаменту”.


Тільки як можна закласти належну основу? Є багато елементів, які переходять у фазу перед запуском вашого бізнесу. Однак одне, безумовно, наявність блогу дозволяє платформі розпочати обмін інформацією з потенційними читачами / клієнтами. Це також дає вам місце для спілкування з впливовими діячами у вашій галузі.

Порада: Не знаєте, з чого почати? Прочитайте посібник Джеррі “A-Z-Z”, відкриваючи блог.

1. Створення аудиторії

Як було сказано вище, міцний фундамент є запорукою міцної будівлі. Перш ніж почати рекламувати в Інтернеті, вам потрібна аудиторія, до якої потрібно просувати. Однак ви не можете просто закинути сторінку блогу і очікувати, що люди прийдуть читати те, що ви пишете.

По-перше, ви повинні зрозуміти, чому люди відвідують веб-сайт.

Для досліджень

Згідно з Інтуїтивно зрозумілі веб-сайти, Основна причина, по якій люди відвідують сайт – це те, що вони використовують Інтернет як інструмент дослідження. Однак вам потрібно переконатися, що ви є авторитетним джерелом номер один з цієї теми.

 • Ви створили резервну копію своїх ідей, цитуючи лідерів думок?
 • Ви досліджували статистику?
 • Чи повна ваша публікація? Чи може відвідувач сайту отримати все необхідне про тему зі своєї сторінки?

Для проведення змагань

Ця причина не повинна шокувати вас, оскільки ви, ймовірно, зробили те саме, що почали свій бізнес. Розумно розігрувати конкуренцію і подивитися, що вони можуть запропонувати, а ти цього не зробиш, а потім запропонувати, але краще.

Коли конкурент відвідує ваш сайт, він повинен подумати:

 • Як я колись збираюся змагатися з цим хлопцем?
 • Цей бізнес – суцільна конкуренція?
 • У нього багато унікальних ідей і не краде матеріал у конкурентів.

Як додатковий бонус, якщо ви досягнете цих балів, ваші клієнти також помітять.

Потенційні клієнти, які шукають інформацію

Ще одна причина, по якій люди відвідують веб-сайти – це те, що вони шукають інформацію про товар чи послугу. Ваш веб-сайт з’являється в їх пошуковому запиті. Якщо ви практикуєте суцільну тактику SEO, ваш сайт повинен бути рейтинговим для певного пошуку за ключовими словами. Як тільки ви завітаєте клієнтів на ваш сайт, вам потрібно залучати їх.

 • Перегляньте статтю Луана Спінетті, яка висвітлює 37 Елементи залучення користувачів.
 • Запропонуйте їм записатись у список розсилки. Запропонуйте безкоштовну книгу, безкоштовну консультацію чи щось інше, щоб закликати відвідувачів зареєструватися.
 • Переконайтесь, що інформацію про вашу послугу чи бізнес легко знайти та запропонуйте повну інформацію.

Тому що друг сказав їм

Згідно з Forbes, Кожен третій відвідувач веб-сайту переходить на сайт, оскільки його рекомендував один із друзів. Що це означає для вас?

2. Станьте лідером

Приклад - Peep Laja створив блог Conversion XL у 2011 році і зараз є одним із провіднихПриклад – Peep Laja створив блог Conversion XL в 2011 році і зараз є одним з провідних “брендів” в UX-дизайнах та веб-оптимізації..

Якби ви збиралися вибирати ремонтника HVAC, когось деталізувати ваш автомобіль або навіть знайти інструктора з уроків з гольфу, ви хочете, щоб хтось з великим досвідом та знаннями чи хтось тільки починав без будь-яких повноважень?

Однією з чудових речей щодо створення блогу є те, що ви можете почати утверджувати себе як лідера в галузі.

Блог – ідеальне місце для:

 • Виділіть знання, які у вас немає. І, покажіть свою індивідуальність.
 • Діліться інсайдерськими порадами від себе, своїх працівників та навіть інших керівників вашої галузі. Показуючи інші добре відомі імена, ви показуєте, що не боїтесь шукати інформацію у інших, якщо є щось, що вам не знайоме..
 • Напишіть поглиблені посібники, які корисні потенційним клієнтам, і покажіть їм, що вас найбільше цікавить серце, і знайте проблеми, які їх хвилюють.
 • Відповідайте на запитання за допомогою коментарів чи форумів.

Скажімо, ви починаєте бізнес, допомагаючи організувати шафи-купе. У будь-який час у вашій тридержавній області Google “організатор шафи в тридержаві” ваше ім’я повинно з’являтися. Веб-переглядач повинен бачити статті, присвячені вам темі, зображення шаф, які ви організували, профілі соціальних медіа, відео YouTube із порадами. Ви називаєте це, і ваше ім’я повинно з’являтися під цим пошуковим терміном. Знову-таки, хороші практики SEO допоможуть вам посісти найкращі результати пошуку. Найкращий спосіб отримати високий рейтинг – це створити регулярний і цінний контент.

3. Дістайтеся до інших впливів

Ще одна причина для створення блогу – це охопити інших впливових з допоміжним бізнесом.

Наприклад, я веду блог на домашню та садову тематику. Я зв’язався з колегою-письменником, який пише про ремісничі теми. Нещодавно вона згадувала статтю, яку я писала про буфети з цукерками, і трафік мого сайту різко збільшувався протягом кількох днів. Я планую повернути послугу і рекомендую одну з її статей з невеликою написанням.

Однак, щоб таким чином підключитися, спочатку потрібно запустити блог і написати якийсь цінний вміст, який інші захочуть поділитися. Ви також повинні мати на увазі, що спільнота блогів є деякою атмосферою «подряпати мені спину, я подряпаю вашу». Якщо хтось ретвітує вас, ділиться вашою публікацією, згадує вас, має вас як гість у своєму блозі, ви повинні зробити все можливе, щоб повернути послугу. Звичайно, ви хочете спочатку переконатися, що їх вміст / вхід цінні для ваших читачів. Принаймні, слід публічно подякувати їм за згадку.

Копайте глибше: Посібник для початківців, щоб запустити блог про їжу.

4. Тема розмови

Коли у вас немає спільної роботи в громаді, ведення блогу полегшує зв’язок з іншими та зацікавить їх вашим бізнесом.

Ось приклад сценарію:

Ви щойно розпочали консалтинговий бізнес, який допомагає медичним кабінетам зробити ефективнішими час. Ви вирішили відвідати пару місцевих обідів, на яких буде присутні багато лікарів та керівників медичних кабінетів. Коли ви сидите за столом з десятьма ключовими фігурами медичної спільноти, один з лікарів звертається до вас і запитує, чим ви заробляєте на життя.

Це ваш шанс поділитися своїм новим бізнесом. Звичайно, ви вручите йому свою картку, і вам слід, однак, також мати свою адресу блогу на цій картці. Замість того, щоб просто сказати йому, що ви можете змусити його співробітників працювати краще, ви збираєтесь сказати йому, що ви опублікували статтю про те, як лікарі можуть заощадити 20 000 доларів на рік за допомогою однієї простої зміни в їхній обліку..

Ви краще повірте, що він збирається відвідати ваш блог, коли отримає можливість. Ймовірно, він також збирається поговорити з іншими людьми про це. Цей один контакт може призвести до декількох викликів ваших консультаційних послуг. Зрештою, якщо ви можете врятувати його тисячами статтею на 800 слів, скільки ви можете зберегти його як свого консультанта?

5. Блоги також оптимізують ваш сайт

На додаток до налаштування себе як авторитету та залучення нових клієнтів, створення блогу може підтримувати ваш веб-сайт свіжим, актуальним та повноцінним вмістом.

Це допоможе вам зайняти вищі місця в пошукових системах. Хоча Google постійно змінює їх алгоритм, одне ніколи не змінюється – Google хоче регулярний, міцний, цінний вміст для читачів.

Що кажуть експерти

Шерон Херлі Холл, професійна письменниця та маркетолог контенту, вважає: «Коли справа доходить до того, щоб ваша присутність відчувалася в Інтернеті, блоги залишаються цінним інструментом для стартапів та всіх підприємств. Є багато переваг. “

Вона далі деталізує,

шаронх

Наприклад, коли ви створюєте відмінний вміст, оптимізований для того, щоб допомогти людям легко знаходити його, ваш бізнес може з’являтися в результатах пошуку, щоб привернути трафік та збільшити вашу аудиторію.

А коли люди знайдуть вас, більш чудовий вміст блогу може допомогти вам налагодити зв’язок із відвідувачами, підкресливши ваш досвід та надавши платформу, щоб розповісти історію вашого запуску як ваш шлях.

Шарон, яка також є засновником Sharonhh.com, вважає, що новий бізнес не повинен докладати всіх зусиль на платформах соціальних медіа,

Багато нових підприємств спокушаються зосередитись лише на певних сайтах соціальних медіа.

Але, хоча у них величезна кількість користувачів, на платформах соціальних медіа є свої правила щодо того, який вміст слід опублікувати та наскільки він буде видимий.

І якщо ви покладаєтесь на єдину соціальну платформу, і вони витягують плагін на ваш вміст, будь-яка вигода, яку ви отримаєте, миттєво випарується. Коли ви керуєте платформою, ви можете створити свою аудиторію по-своєму і мати спокій, як і ви.

Тут Шарон поділилася з нами тим, що може робити бізнес із веденням блогів,

Звичайно, що блогі в ці дні не стосуються лише записування слів.

Ви можете отримати ще більший обсяг, використовуючи вміст свого блогу як вихідну точку для розмови з основними клієнтами в більшій кількості форматів і в інших місцях.

Коли у вас є вміст блогу, його легко використовувати для створення відео, презентацій, подкастів, інфографіки тощо.

Підсумок: ведення блогів все ще є важливим і важливим інструментом для будь-якого запуску.

Ви можете знайти Sharon Hurley Hall на Sharonhh.com

Оригінальна стаття вперше публікується о Блог WHSR; його тепер керують та оновлюють співробітники BuildThis.io.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map