7 швидких способів просування себе (та свого блогу)

Так, так – я знаю, ми не повинні хвалитися. Але різниця між вихвалянням та трохи безсоромним шилінгу чи саморекламою. Для початку, хвастощі переслідують людей. Самореклама – якщо це зроблено правильно – просто змушує їх бажати того, що ми продаємо. Не кажучи вже про те, що самореклама – це просто необхідність у нашому бізнесі – і навряд чи гріх.


Подумайте про це так: компанії знімають рекламу, ресторани роздають меню та купони. Блогери можуть (теоретично) використовувати ці рекламні дороги … але я не думаю, що рентабельність інвестицій була б чудовою. Зважаючи на це, важливо, щоб ми, що ведуть блогери, використовували те, що ми маємо у нас (з гідною віддачею) – силою самореклами …

Зрештою, якщо ви не рекламуєте себе, хто буде?

Як блогери, наш бізнес існує в Інтернеті – тому має сенс, що ми також повинні просувати себе в Інтернеті. Ось кілька чудових місць для самореклами.

1. Соціальні медіа

Соціальні медіа – це прекрасний спосіб зв’язатися з однодумцями та знайти своїх шанувальників. Twitter, Facebook та LinkedIn – всі добре відомі місця – це означає, що багато можливих зв’язків очікують на встановлення.

Якщо ви тільки починаєте роботу, ви можете розглянути питання про те, як вони успішно просувають себе. Подивіться, що вони роблять – як вони взаємодіють зі своїми підписниками, як вони передають свої коментарі та зв’язки та коментарі та як вони використовують власні канали? Слідкуйте за тим, що працює – тоді використовуйте свої знання у власних зусиллях у соціальних мережах.

Вживайте заходів: знайдіть впливових факторів у своїй галузі

Звичайно, щоб спостерігати за цими впливовими людьми, потрібно знати, хто вони… Бузсумо – це чудовий інструмент, щоб навчитися саме цьому. З Buzzsumo ви можете відфільтруйте впливові фактори у вашій галузі на основі їх кількості підписників та ретвітів у Twitter.

buzzsumo-пошукПошук BuzzSumo Influencer (веб-хостинг)

2. Форуми

За винятком форуму інтернет-маркетингу, учасники форуму в інших нішах, як правило, дуже доброзичливі та сприйнятливі до інших, які розміщують якісний, корисний та релевантний контент. Крім того, модераторам, як правило, не подобається, коли старші члени роблять внесок – і відмовляться від посилань (за умови, звичайно, посилання та внески є релевантними).

Релевантність є ключовою для використання форумів на вашу користь.

Наприклад, якщо ви користуєтесь веб-сайтом, який розповідає про матусь, ви можете розглянути питання про кулінарні та дитячі форуми – вони, ймовірно, мають теми, що стосуються вашого блогу та читачів, які цікавляться зазначеними темами. Можливо, ви знайдете тему, в якій обговорюються питання про те, що робити, і чого не робити для годування груддю, або швидкий, простий, здоровий обмін рецептами вечері – шанси є, ви зможете внести щось актуальне та цікаве… У такому випадку ви можете додати свій внесок разом із посиланням повернутися до вашого блогу, де вони можуть знайти більше інформації.

Також важливим є уникнення спаму – не публікуйте в кожному потоці посилання на ваш блог.

Ваша мета – це бути корисним для громади і скидайте це посилання лише тоді, коли воно законно додає цінності дискусії, що знаходиться під рукою, або коли член просить про це.

Дійте. Знайдіть активні форуми у своїй ніші

Знову ж таки, щоб опублікувати у відповідних потоках форуму, спочатку потрібно їх знайти. Спробуйте пошукати:

“Inurl: / форум + ключові терміни”, “inurl: / vbulletin / + ключові терміни” тощо.

Наприклад, якщо ви пропонуєте рецепт гамбургерів, ви шукаєте “inurl: / vbulletin / + рецепт гамбургера” – або, якщо ви хочете поділитися порадами щодо ведення блогів, ви шукаєте “inurl: / forum / + поради щодо ведення блогів »тощо.

3. Бюлетень

Бюлетені – це прекрасний спосіб зв’язатися з читачами поза вашим реальним блогом, сприяючи підвищенню їхньої цінності.

По-перше, вам знадобиться спосіб збору цих адрес електронної пошти – ваш блог відмінно підходить для цього. Проста форма з одним полем для введення їх електронної адреси швидким однорівневим лінеєм зробить свою справу. Що стосується самого інформаційного бюлетеня, то ви повинні знайти спосіб зробити його цікавим, щоб люди насправді його читали … і хотіли продовжувати читати.

Читачам нічого цікавішого, ніж шанс познайомитися з письменником, тому не бійтеся ділитися особистою інформацією. Ось чому я ніколи не пропускаю інформаційний бюлетень Web Hosting Talk – це незмінно цікаво, і мені здається, я знайомлюсь із письменниками.

Приклад із реального життя: Денніс Джонсон із веб-хостингу

Ось так недавно Денніс Джонсон писав про кротів у дворі своїм підписникам –

wht-бюлетень

Цитується з інформаційного бюлетеня з веб-хостингу (жовтень 2014 року, The Who Mole)

… Мені б просто хотілося, щоб вона включала поради щодо позбавлення від кротів з мого подвір’я. Я думав, що я маю їх під контролем – і я це зробив. Потім – раптом – після кількох років, коли вони були без молі, вони повернулися близько місяця тому. Вони просто не повернулися, вони привезли всю свою сім’ю! Всі діти, тітки та дядьки, бабусі та дідусі, всі! Я навряд чи можу ходити на своєму подвір’ї через усі кротові стежки, через які я проникаю. У мене достатньо жорсткий час ходьби без додаткової перешкоди раптового стійкого майданчика набагато далі, ніж здавалося …

Ти можеш підпишіться на веб-хостинг.

4. Відвідайте конференцію

Конференції – це чудовий спосіб познайомитись з потенційними читачами – і оскільки ви, без сумніву, відвідуватимете конференцію, що стосується теми вашого блогу, ці потенційні читачі – усі відповідні потенційні читачі. Розширити доступ до цієї можливості самореклами, витягнувши ці візитні картки з підказки №5 та відзначивши хеш-теги публікацій соціальних медіа від підказки №1.

Це моя іменна картка. Ви також можете зробити це - навіть у вас немає назви компанії, щоб надрукувати його.

5. Візитки

Так, ваш бізнес існує в Інтернеті – але ви живете у фізичному світі.

Ви зобов’язані зустрічатися з людьми у Вашій галузі, особливо якщо Ви відвідуєте мережеві заходи або галузеві мішалки. Тримання візиток під рукою – це не просто зручний спосіб ділитися контактною інформацією – це забезпечує рівень легітимності та професіоналізму для вашого блогу.

Це моя іменна картка. Ви також повинні зробити це – навіть у вас немає назви компанії, щоб надрукувати його.

6. Мережа на виставках

Виставки існують майже на кожній конференції, а іноді навіть і як автономні виставки.

Ви знаєте, що найбільше в виставках? Усі там або хочуть продати, або хочуть купити. Ви як учасник маєте можливість розпочати дискусію з усіма постачальниками – не кажучи вже про інших учасників, які там перебувають у магазині. Підготуйте ці візитні картки.

7. Опублікуйте прес-реліз

Прес-релізи – чудовий порівняно недорогий (і часом безкоштовний) спосіб просування вашого блогу. Будь-яка людина може знайти випуски в Інтернеті, і якщо Ваша новина, вона навіть може бути зібрана та охоплена новинними повідомленнями. Щоб розширити охоплення вашої торгової точки та збільшити ймовірність її отримання, особисто надішліть її з коротким кроком у відповідні ЗМІ – галузеві публікації чи сайти, а також місцеві ЗМІ – це все хороші варіанти.

Головне – запропонувати щось цікаве, будь то нова послуга чи пропонування запуску, події, оголошення про те, що ви будете виступати на заході, роздачі чи тоталізаторах – ви отримаєте ідею.

До вас

Існує незліченна кількість способів просувати себе і приверніть новий трафік до свого блогу – І ще краще, багато з них не мають цінника.

То чого ти чекаєш? Вийдіть туди і починайте шилінг від свого імені.

Стаття, написана Джеррі Лоу; спочатку з’явився на Блог WHSR; його тепер керують та оновлюють співробітники BuildThis.io.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map