7 найуспішніших прийомів електронної комерції, які можна застосувати у вашому бізнесі

Цю статтю написала Лорі Х Морріс


Кожен підприємець має глибоке бажання розпочати бізнес і дозволити йому працювати на автопілоті. Електронна комерція – це найкращий спосіб ведення бізнесу, який працює для себе. Цими успішними порадами перетворіть свій маленький бізнес з електронної комерції в успішний.

igor-miske-207639Поради щодо електронної комерції для впровадження у ваш бізнес.

Інші корисні статті для тих, хто починає електронну комерцію:

 1. Відкрийте магазин електронної комерції за допомогою WordPress
 2. Розпочніть інтернет-дропшипінг із Shopify
 3. Створіть онлайн-вигляд за допомогою Wix
 4. Розпочніть блог подорожей і заробіть гроші
 5. Кращий веб-хостинг для малого та середнього бізнесу

1. Ставтесь до своєї пристрасті як до бізнесу

Якщо ваш бізнес з електронною комерцією народився з хобі, чи щось ви робите у вільний час, переведіть свою пристрасть на наступний рівень. Почніть думати про це як про хобі і думайте про це як про діючу справу. Перша помилка, яку роблять власники бізнесу в підприємництві, – це те, що їхній бізнес занадто малий, щоб називати себе бізнесом. Це зовсім не так. Стратегічно подумайте про те, як можна розвивати свій бізнес

Це починається з наступного:

 • Розробка бізнес-плану для зростання. Коли у вас є план, ви можете працювати над його виконанням.
 • Отримання фінансування для вашого нового бізнесу. Порадьтеся з інвесторами або відвідайте банк для отримання позики. Щоб запустити своє хобі у бізнес, вам знадобиться капітал.
 • Створіть маркетинговий план. Кожен бізнес, великий чи малий, має маркетинговий план. Почніть продавати свій товар чи послуги вже сьогодні. Це перший крок до зростання бізнесу.

2. Виберіть хорошу платформу електронної комерції

Оскільки ви є власником бізнесу, вам потрібно детально бачити, щоб визначити будь-які потенційні проблеми до їх виникнення. Оцініть різні типи Платформи електронної комерції для онлайн-бізнесу адже це буде основою для всієї вашої операції. Вам потрібно витратити час, щоб шукати найкращий хостинг веб-сайтів для малого бізнесу, щоб відповідати вашим потребам.

Вибираючи програмне забезпечення, потрібно враховувати масштабованість, проблеми безпеки, маркетингові інструменти та зручність використання. Однак ось деякі інші речі, які слід врахувати:

 • Ціноутворення та оплата
 • Інтеграції
 • SEO та мобільність
 • Обслуговування клієнтів

3. Визначте, хто ваші клієнти

Перше правило будь-якого бізнесу – це знати та розуміти своїх цільових клієнтів. Потрібно знати їхні звички, їхні інтереси та те, як вони проводять вільний час. Багато підприємців роблять помилку, ігноруючи цей життєво важливий крок у бізнесі. В результаті це витрачає багато часу та ресурсів на створення маркетингових стратегій.

Подумайте про роботу з купонними веб-сайтами, щоб охопити вашу цільову аудиторію. Ця стратегія працює, якщо визначити мотиви вашого бізнесу, націлити свою аудиторію та мати чітку пропозицію про товар.

Це етап, на якому ви визначите, які маркетингові ресурси дадуть найкращу рентабельність інвестицій.

Ви також можете враховувати наступне, коли копаєтесь до потреб своїх клієнтів:

 • Починаючи з наявних даних
 • Картування подорожі клієнта
 • Опитування клієнтів
 • Проведення опитування клієнтів
 • Аналіз вашої конкуренції

4. Зробіть процес оформлення каси простішим

Ви хочете продати більше своїх товарів в Інтернеті?

Переконайтесь, що ваші клієнти не засмучуються і не кидають своїх візків. Якщо процес оформлення замовлення складний, він може придбати інший веб-сайт електронної комерції.

Спростіть процес оформлення замовлення, щоб полегшити покупку з вашого веб-сайту. Це можна зробити, усунувши вимогу користувача створити обліковий запис та зменшити кількість сторінок, на які хтось повинен перейти, перш ніж купувати.

Створіть опцію доставки за замовчуванням і недорогу доставку, яка автоматично відображається на сторінці покупки. Автоматичне заповнення потрібно використовувати для швидшого заповнення форм.

Це також хороша ідея зберегти інформацію про доставку, виставлення рахунків та оплату для клієнтів.

Переконайтеся, що є кілька способів здійснення клієнтами платежів за свої замовлення та включіть загальні варіанти оплати, такі як Amazon та PayPal.

Ви навіть можете розглянути наступні способи вдосконалити процес оформлення замовлення:

 • Зробіть замовлення зручним для мобільних пристроїв
 • Подумайте про використання індикатора прогресу
 • Уникайте використання членства або входу
 • Помістіть функції безпеки скрізь
 • Запросіть менше, але важливу інформацію

carlos-muza-84523-1Підвищуйте продаж електронної комерції, вдосконалюючи процес оформлення замовлення.

5. Зробіть своїх клієнтів послами брендів

Ви шукаєте спосіб додати довіру до свого бізнесу?

Ну, ви можете досягти цього, позитивно світившись відгуками попереднього клієнта. Ви повинні регулярно ділитися та збирати відгуки та відгуки, заохочуючи продажі від відвідувачів вашого сайту.

Отримавши відгук, знайдіть спосіб поділитися ним зі своїми клієнтами. Чим більше вони знають про ваш бізнес, тим більше шансів придбати у вас. Клієнти – найкращий актив для вашого бізнесу; використовувати їх відповідно.

Крім того, ось кілька додаткових речей, які ви можете зробити:

 • Пройдіть зайву милю, щоб справити зоряне враження на клієнтів – навіть невеликі особисті жести спричинить пульсацію.
 • Слухайте скарги клієнтів – покажіть їм, що ви дбаєте про почуття та бажання своїх клієнтів.
 • Нагорода за пропозицію – Нагороджуйте своїх клієнтів. Це змусить їх думати більше про вас

6. Скористайтеся перевагою безкоштовних випробувань

Скористайтеся будь-якими безкоштовними випробуваннями на додатках, щоб знайти найкращі для ваших потреб.

Як новий власник бізнесу, експерименти повинні стати частиною вашого процесу. Продовжуйте використовувати додатки, які є найкориснішими для вашого бізнесу, особливо коли бізнес стає більш зайнятим.

7. Запровадити суворий маркетинговий процес

Розгляньте різні методи маркетингу для вашого бізнесу.

Крім використання соціальних медіа, розмістіть свої продукти на популярних журналах та інших блогах. Використовуйте інформаційні бюлетені електронної пошти для того, щоб ваші підписники знали про ваші бізнес-пропозиції.

Ви отримаєте найкращу експозицію завдяки оптимізації пошукових систем. Переконайтеся, що ваші веб-сторінки оптимізовані під ключові слова, щоб збільшити ваш органічний трафік. Чим вище ваш веб-сайт у пошукових системах, тим простіше ваші клієнти знайдуть вас.

Ось декілька порад щодо вдосконалення маркетингових зусиль електронної комерції:

 • Стратегія контент-маркетингу – Створіть контент-стратегію, щоб створити свою аудиторію та отримати цільовий пошуковий трафік
 • Створення повноважень – використовуйте магазини електронної комерції як авторитетну платформу для обговорення клієнтів
 • Зосередьтеся на місцевому брендінгу – якщо у вас є магазин з цегли та розчину, ви можете зосередитись на місцевому брендінгу та маркетингу
 • Будьте в курсі новин про галузь – використовуйте останні новини галузі як вміст, щоб поділитися з клієнтами.
 • Поширення / перехресний продаж продуктів – при правильному його використанні ефективні методи продажу та перехресного продажу. Ознайомтесь із відвідувачами відповідними посиланнями на товари.

Висновок

Вести прибутковий бізнес з електронної комерції можливо, коли ви використовуєте правильні інструменти та тактику для розвитку свого бізнесу. Все, що потрібно, – це певна копітка робота та стратегія, щоб вона зростала.

Лорі Хор Морріс – спеціаліст із цифрового маркетингу та автор контенту Компанія з веб-розробок Торонто і спеціалізується на маркетингу, SEO та соціальній діяльності.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map