5 порад щодо вибору потрібного постачальника послуг електронної пошти для вашого бізнесу

Протягом останніх кількох років переважна більшість підприємств покладаються на маркетинг електронною поштою, щоб розвивати свій бізнес та приносити свій дохід.


Маркетинг електронної пошти має рентабельність інвестицій 4,400%. За кожен доларовий бізнес, який витрачає на маркетинг електронною поштою, вони бачать 44 долари взамін. Дані також вказують на те, що електронна пошта є найбільшим джерелом конверсій зі ступенем конверсії 4,38%.

Для порівняння, бізнес складає середній показник 2 долари доходу за кожен 1 долар вони витрачають на платну рекламу. Тим часом рентабельність інвестицій у соціальних мережах може бути надзвичайно важкою для вимірювання. Фактично, 52% маркетологи зізнаються, що відчувають проблеми під час перегляду своїх доходів у соціальних мережах.

Цифри не брешуть. Маркетинг по електронній пошті – це надійний і перевірений привід доходів для брендів будь-якого розміру, починаючи з малих сімейних підприємств або глобальних магазинів електронної комерції.

Незважаючи на те, що ефективність маркетингу електронної пошти залежить від різних факторів, одним із найважливіших є вибір правильного постачальника послуг електронної пошти (ESP), що часто набагато простіше, ніж зробити.

Пошук у Google за терміном “маркетинг електронної пошти”, і ви побачите незліченну кількість інструментів маркетингу електронної пошти, які ви можете використовувати – кожен зі своїми функціями, цільовими користувачами та ціновими точками. Це може зробити вибір найкращої ESP для вашого бізнесу дуже складним рішенням.

У цій публікації ми проведемо вас через усі кроки, які вам потрібно зробити, щоб вибрати правильного постачальника послуг електронної пошти для вашого бізнесу, будь-ласка, ви вперше пробуєте маркетинг електронної пошти чи шукаєте кращі альтернативи вашому поточному постачальнику послуг електронної пошти.

Прочитайте – 5 важливих порад щодо вибору правильного постачальника електронної пошти для бізнесу через @campaignmonitor, повідомте другові

Поради щодо вибору потрібного постачальника послуг електронної пошти

1. Окресліть свою стратегію

Перший крок у виборі правильного ESP – це з’ясування того, як він впишеться у вашу загальну стратегію маркетингу електронної пошти. Ви можете окреслити свою стратегію, задаючи собі питання, які включають (але не обмежуються ними):

 • Яких цілей я хочу досягти за допомогою маркетингу електронною поштою?
 • Як я буду використовувати обраний ESP для досягнення цих цілей?
 • Чи надсилатиму я розсилки? Рекламні електронні листи? Запрошення на подію?
 • Чи хочу я створювати електронні листи за допомогою шаблонів, що налаштовуються за допомогою мобільних пристроїв? Або я хочу створювати електронні листи з нуля і кодувати їх сам?
 • Які показники електронної пошти мають вирішальне значення для мене?
 • Які види функціональності полегшать мені досягнення своєї мети? Це автоматизація? Сегментація? Або якусь іншу функціональність?

Для вас доступні багато інструментів маркетингу електронної пошти. Кожен із цих інструментів має свої унікальні особливості, плани ціноутворення, інтеграцію та цільових користувачів. Задаючи собі такі питання, як перераховані вище, дозволить вам звузити список варіантів і полегшити вам рішення.

2. Поміркуйте, які функції вам потрібні

Це важливий аспект вибору ESP. Компанії надаватимуть пріоритет різним функціям залежно від своїх цілей, але саме ці функції найчастіше використовують маркетологи електронною поштою.

Шаблони

Це ключова особливість для багатьох маркетологів електронної пошти. Шаблони допомагають маркетологам надсилати електронну пошту професійної якості за лічені хвилини. Якщо можливість швидкого створення електронних листів є пріоритетним завданням, вам слід шукати ESP, який має широкий спектр конструкцій, які можна налаштувати відповідно до вимог вашої електронної пошти, будь то інформаційний бюлетень, вітальний лист або транзакційний електронний лист.

Джерело: Дійсно хороші електронні листи

Мобільна оптимізація

Сьогодні близько 53% усіх відкритих електронних листів відбувається на мобільний телефон. Таким чином, маркетологам для електронної пошти важливо надсилати електронні листи, які ідеально відображаються як на настільних, так і на мобільних пристроях. Використання ESP з шаблонами, які реагують на мобільні пристрої відразу ж, не дасть відчужити значну частину своєї аудиторії та пропустити цінні конверсії.

Аналітика

Єдиний спосіб точно виміряти ефективність маркетингу електронної пошти – це за допомогою аналітики. Шукайте ESP, який має інформаційну панель аналітики, яка відображає всі показники маркетингу електронної пошти, необхідні для моніторингу, такі як відкриття електронної пошти, кліки, скасування передплатників, залучення та, звичайно, рентабельність інвестицій. Таким чином, ви можете відстежувати загальну ефективність, а також ефективність конкретних кампаній.

Джерело: Монітор кампанії

Автоматизація

Як і будь-який цифровий маркетолог, напевно у вас на тарілці багато. Ви зайнята людина, яка не може дозволити собі щодня витрачати величезну кількість часу, надсилаючи електронні листи. Ось чому вибір ESP з надійними можливостями автоматизації є вирішальним. Ви можете налаштувати робочі процеси один раз, і ваш ESP подбає про інше. Наприклад, ви можете налаштувати всі ваші святкові електронні листи на початку року, а потім просто чекати, коли конверсії надійдуть.

Для ефективної стратегії маркетингу електронної пошти першочерговим є правильне поєднання функцій у вашому ESP.

3. Визначте свій бюджет

Чудова річ у ESP – це те, що ESP доступний майже для будь-якого бюджету та розміру бізнесу. Існують безкоштовні інструменти, які пропонують функції безперервних кісток, і є більш дорогі ESP на рівні підприємства з більш досконалими функціями.

У вас є ESP, які обслуговують малий бізнес з обмеженими бюджетами, середній бізнес, який має трохи більший бюджет, і компанії Fortune 500, які не мають проблем витрачати десятки тисяч доларів щомісяця на ESP.

Якщо ви продавець електронної пошти для невеликого цегельно-будівельного магазину, вам не буде практично використовувати ESP, який коштує непосильних грошей.

Потрібно пам’ятати, що маркетинг електронної пошти – це не великі витрати. Швидше, це стосується отримання функціональних можливостей, які вам насправді потрібні, і збереження витрат порівняно низькими. Найдорожчий ESP може не обов’язково бути найкращим для вашого бізнесу та вашого конкретного набору цілей.

Незважаючи на те, що ви можете спокуситись використовувати і оплатити ESP на рівні підприємства, ви в кінцевому підсумку витратите цінні ресурси, якщо не скористаєтесь додатковими функціями.

Бренд
Стартова ціна
За 2000 контактів
Найкраще для
Веб-сайт компанії
Монітор кампанії$ 9 / місяць$ 29 / місяцьБлоги, від малого до великого бізнесу та агентств.Відвідайте Інтернет
GetResponse$ 15 / місяць$ 25 / місяцьМалий та великий бізнесВідвідайте Інтернет
Постійний контакт$ 20 / місяць$ 45 / місяцьМалий та великий бізнес та компанії з нішевими вимогами, такими як управління подіямиВідвідайте Інтернет
MailChimp$ 9,99 / місяць$ 29,99 / місяцьБлоги, підприємці та малий бізнесВідвідайте Інтернет
AWeber$ 19 / місяць$ 29 / місяцьБлоги, малий бізнес та підприємціВідвідайте Інтернет
Sendinblue$ 81 / місяцьНе стягується плата за контактБлоги, підприємці, малий бізнесВідвідайте Інтернет

Вирішуючи питання про Інтернет-службу, головним є ретельний перегляд їхніх цінових схем. Більшість ESP сьогодні мають багаторівневі щомісячні плани, де зростання цін прямо пропорційно особливостям та включенням, які ви отримуєте. Якщо ви не надсилаєте електронну пошту регулярно, ви можете вибрати ESP, який пропонує передплачені плани або плани “плата за кампанію”.

Деякі ESP пропонують навіть власні ціни залежно від ваших унікальних вимог. Отже, якщо ви виявите, що ваші потреби не вписуються в будь-який попередньо заданий план, то вам краще шукати цих типів постачальників.

4. Перевірте службу підтримки

Обслуговування клієнтів ніколи не повинно бути думкою. Будуть випадки, коли вам знадобиться невелике керівництво. І в таких випадках важливо, щоб ви могли легко звернутися до знаних та корисних представників служби підтримки клієнтів, які можуть допомогти вам у будь-яких питаннях, які у вас можуть виникнути.

Ось кілька способів перевірити якість підтримки користувачів ESP.

 • Зайдіть на веб-сайт ESP і перевірте, чи надає постачальник 24/7 підтримку в усьому світі.
 • Зателефонуйте за номером служби підтримки або надішліть йому електронний лист і подивіться, скільки часу потрібно, щоб отримати відповідь.
 • Перегляньте веб-сайт ESP і перевірте, чи є у них путівники чи інші ресурси, які детально описують, як функціонують ESP. Чимало ESP завантажують відео з підручників, тому також шукайте їх.
 • Перевірте, чи є на веб-сайті ESP спеціалізований розділ FAQ.

Частіше за все різниця між безкоштовним інструментом і платним ESP полягає в підтримці клієнтів. Так, ви економите гроші за допомогою безкоштовного ESP. Тут заперечення полягає в тому, що ви не отримаєте підтримки у випадку, якщо щось піде не так. З іншого боку, якщо ви платите за використання ESP, одне, що завжди включено у ваш план, – це підтримка клієнтів.

Загорнути

Сподіваємось, прочитавши цей посібник, ви отримаєте набагато чіткішу картину того, що саме вам потрібно від вашого ESP. Просто майте на увазі, що не існує такого поняття, як “кращий ESP”. Кожен ESP має свої переваги та недоліки. Ви можете вибрати лише ESP, який найкраще підходить вам, вашим цілям та бюджету.

Еш Салле – директор SEO в Campaign Monitor, де він тісно співпрацює з командами щодо вмісту, копіювання та аналітики для покращення оптимізації на сайті. До свого часу в Campaign Monitor він також надав експертизу SEO та цифрового маркетингу в Zappos та Axiata Digital. Підключіться до “Монітора кампанії” Facebook і LinkedIn.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map