5 порад щодо оптимізації контенту для вашого веб-сайту партнерського маркетингу

Партнерський маркетинг процвітає на довірі та репутації. Поводження зі своїм вмістом буде, швидше за все, негативним, що призведе до поганих конверсій та низького трафіку. Головною причиною цього є той факт, що люди шукають когось обізнаного, який би надав їм змістовну та фактично корисну інформацію.


Але правда полягає в тому, що ми ростемо в міру просування. З часом ми набуваємо більше знань та досвіду щодо того, що є хорошим письмовим та надійним змістом. Є багато способів того, як хороша написання та відповідна оптимізація вмісту можуть покращити ефективність роботи вашого партнерського сайту. Це може бути застосовано до майбутніх статей, придбання посібників та оновлення старого вмісту.

Згідно з 99 фірм, програми маркетингового партнерства генерують 15-30% усіх продажів рекламодавців, причому 81% брендів і 84% видавців вже впроваджують афілійований маркетинг у своїх зусиллях щодо цифрового контенту. У цій статті ми хочемо надати вам основні поради, які допоможуть вам покращити конверсії та значно збільшити ваш трафік.

Поради щодо оптимізації контенту для веб-сайту партнерського маркетингу

1. Глибина над дальністю

Це потрібно ще раз зазначити, що люди шукають цінний вміст, який безпосередньо їм приносить користь. Незалежно від демографічної ситуації, яку ви прагнете, важливо спочатку вирішити потреби аудиторії.

Людям не байдуже поливати вміст. Згідно з Робота 2 Радість, 38% маркетологів стверджують, що партнерський маркетинг є їхнім найкращим методом придбання клієнтів, 57% заявляють, що ведення блогів та створення контенту є їх кращим способом стимулювання трафіку.

Щоб бути переконливим, веб-сайт афілійованого маркетингу повинен бути ретельним та інформативним. Чи можете ви придбати товар, який рекламується на веб-сайті, який не має знань? Оптимізація вмісту повинна прагнути не просто зробити статті довшими та ширшими, а навпаки, більш ретельними та ретельними.

2. Поліпшення читабельності

Існує безліч факторів, які визначають простоту читання копіювання. Найпопулярніший спосіб її вимірювання – оцінка Flesch-Kincaid.

«Підтримування високого рівня читабельності значно принесе користь вашому веб-сайту з багатьох точок зору. Перше – очевидне. Добре викладена копія не здається непроникною. Він читає гладко і не вимагає занадто багато обчислень. По-друге, читабельність є важливою для SEO ».

– Крістофер К. Мерсер, цифровий підприємець і творець Citatior.

Немає гарантії, що Google обчислює показник вмісту Flesch-Kincaid на веб-сайті. Однак вміст, який легко читати, має тенденцію до вищого рейтингу в результатах пошуку. Причина цього полягає і в людському факторі. Люди просто не хочуть читати дуже складний текст, коли це не вимагається. Якщо люди натиснули на ваше посилання в Google і залишили вашу сторінку незабаром після цього, Google “покарає” веб-сайт, оскільки він не надав користувачеві цінності, яку він шукав. Тому воно не повинно займати високі результати за результатами пошуку.

Інструмент аналізу читабельності від YoastІнструмент аналізу читаності Yoast (джерело)

Отже, як оптимізувати текст для кращої читабельності? Ось кілька пропозицій:

 • Нехай ваші речення будуть короткими. Чим вони коротші, тим простіше дотримуватися точки тексту. Якщо витримуєте речення менше 15 слів, це слід робити.
 • Нехай ваші абзаци будуть короткими. Великі текстові блоки залякують і часто заважають читачам читати. Утримуючи параграфи під 5-6 рядками, вони будуть зручними для користувачів.
 • Використовуйте роз’єми типу “однак”, “крім того”, “далі” тощо. Вони допомагають встановити логічний зв’язок між ідеями, що полегшує читання тексту.
 • Скористайтеся маркованими списками, щоб зробити статтю більш зрозумілою.
 • По можливості уникайте пасивного голосу.

Ви також можете обмежити кількість прислівників, якими ви користуєтесь. Замість того, щоб вибрати прислівники, краще перейти з більш описовими дієсловами. Це тримає текст більш привабливим. Ось короткий приклад:

 • Дженніфер швидко пішла
 • Дженніфер поспішила

Друга версія є набагато більш описовою та стислою, що полегшує читання та привабливіше.

3. Використовуйте мультимедіа

Успіх веб-сайту афілійованого маркетингу частково визначається тим, наскільки привабливим є його вміст. Беручи до уваги сучасну технологічну екосистему, ми маємо коротший простір уваги і, здається, не любимо читати довгі абзаци чи довгі тексти взагалі. Ось чому нам потрібно періодично доповнювати наші статті зображеннями та відеозаписами.

Ось декілька способів значно збільшити взаємодію читачів зі своїм вмістом:

 • Використовуйте зображення з обличчями. Ми еволюційно спрямовані на обличчя. Вони захоплюйте нашу увагу і залучайте нас, що може допомогти вам підкреслити важливі розділи тексту та заклики до дії.
 • Використовуйте зображення та інфографіку, які полегшують розуміння тексту.
 • Поширена рекомендація – використовувати зображення в 200 словах тексту. Однак Blog Pro проаналізував найпопулярніші 100 записів в блозі в Інтернеті та прийшов до висновку, що вони містять зображення приблизно 350 слів.

4. UX над ключовими словами

Стандарти SEO сильно змінюються з часом, і часто те, що, як правило, є основою високоякісної оптимізації, застаріває за лічені місяці. Це те, що трапилося з ключовими словами, які залишаються інтенсивно обговорюваною темою в області оптимізації.

Джеймс Дейлі, завідувач відділу контенту в Flashessay.com поділився цим

«Кілька років тому письменникам довелося стрибати через найсмішніші обручі, щоб вміло інтегрувати ключові слова у свій текст. Вони часто нагадували усічені та неприродні фрагменти тексту, які жодна розумна людина ніколи не вимовить.

Стандарти SEO, однак, значно змінилися, і тепер начинка ключових слів вважається штучним, а не найкращим методом ».

Добре розроблений досвід користувачів (UX) тепер став важливою складовою для високого рейтингу в пошукових системах, що фактично забезпечує веб-сайти здоровим припливом трафіку. Згідно з Топ Тал, 88% клієнтів навряд чи повернуться на веб-сайт із поганим UX, 62% заявляють, що почали активно уникати саме цієї марки через непридатність UX.

Це не означає, що ключові слова зараз не важливі, вони залишаються одним з найважливіших сигналів, які пошукові системи приймають до уваги при ранжуванні веб-сайтів за результатами пошуку. Однак зараз UX є ключовим компонентом an Стратегія оптимізації SEO.

Але що це означає для власників сайтів?

Простіше кажучи, ми маємо перш за все орієнтуватися на задоволення потреб клієнтів. Тому бомбардування ваших потенційних клієнтів повторюваними та неприродними синтезами – це погана практика. Сфокусуйтесь на надійній відповіді на запитання замовника, лише тоді намагайтеся застосувати ключові слова до тексту.

5. Розкажи історію

Однією з найважливіших цілей веб-сайту партнерського маркетингу є побудова довірчих відносин зі своєю аудиторією. Велика кількість підприємств використовують розповіді, щоб створити змістовний зв’язок зі своїми клієнтами. Тип розповіді, яку ви використовуєте, коли написання листа з особового рахунку.

Почнемо з науки, що стоїть за нею.

Дивно, за словами нещодавно опубліковані дослідження, оповідання підвищує рівень окситоцину в організмі – один з гормонів, що «почуваються добре». У людей, як правило, підвищений рівень окситоцину під час фізичних та соціальних взаємодій, таких як обійми, рукостискання тощо.

300% збільшенняОтримані результати показують, що вступне оповідання мало великий вплив як на читачів повних сторінок, так і на середній час перебування на сторінці (Буфер)

Як наслідок, не дивно, що статті, в яких розміщено розповіді, порівняно з простою звітністю, забезпечують більшу зацікавленість та значно більшу аудиторію. Насправді, введення статті з деякими елементами розповіді збільшує кількість читачів потрійний, згідно з власним тестом Buffer.

Щоб покращити якість розповіді тексту, подумайте про консультації Шаелін пише, Діана Каллахан, і подібні послуги Постачання реферату.

Помилки, яких слід уникати

Тепер, коли ми краще розуміємо, як оптимізувати вміст на веб-сайті афілійованого маркетингу, розглянемо деякі помилки, яких варто уникати. Пам’ятайте, що це може серйозно зашкодити вашим зусиллям щодо потенційних клієнтів та продажів, тому обов’язково уникайте їх завжди:

Відсутність спеціалізації

На веб-сайті афілійованого маркетингу важко висвітлити будь-яку галузь та нішу під сонцем. Згідно з Розміщення трибуналу, Найпопулярніші ніші партнерського маркетингу включають моду (18,7%), здоров’я (11,1%) та подорожі (8,6%). Будь то ІТ, здоров’я, мода чи щось зовсім інше, не забудьте повільно спеціалізувати свої послуги в тому чи іншому напрямку. Це дозволить вам підвищити ціни, залучити більш ексклюзивних клієнтів та розвинути поглиблені знання про певні ніші партнерської маркетингу.

Відсутність SEO

Незалежно від того, щоб залучити клієнтів чи просто посісти вищі місця в глобальних пошукових системах, таких як Google та Bing, вам потрібно переконатися, що ваша SEO гра відповідає цьому завданню. Такі інструменти, як Планувальник ключових слів Google, SEMrush і Арефс може допомогти вам визначити трендові ключові слова, фрази та системи оптимізації, які добре працюють у вашій партнерській маркетинговій ніші.

Відсутність постійних інновацій

Нарешті, афілійований маркетинг – це те, щоб дати все більше і більше варіантів комусь із когось із партнерів. Не забудьте створити різні типи контенту, розширити портфель послуг та постійно залучати аудиторію. Не вдавайтеся в розпорядок життя і не намагайтеся періодично робити щось нове і захоплююче, щоб ваш веб-сайт з маркетингового партнерства був привабливим.

Висновок

Концепція оптимізації контенту різко змінилася за останні п’ять років. Не забудьте виправити веб-сайт та контент-партнерський маркетинг, щоб залучити якомога більше потенційних клієнтів та клієнтів. Як тільки ви знайдете систему оптимізації контенту, яка відповідає вашому бренду, потрібна аудиторія знайде вам шлях через пошукові системи та усне слово.

Про Леона Генрісона – позаштатний автор та дизайнер UX. Також вона є автором-автором для різних блогів. Коли вона не пише чи не створює дизайну, вона плаває, займається походами та, якщо дозволяє погода, сноуборд.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map