23 Розумні способи заробити свій блог

Для мене краса інтернет-бізнесу полягає в тому, що ви можете 1) заробляти на життя де завгодно за допомогою підключення до Інтернету та 2) немає доходу до вашого доходу..


Тим не менш, багато людей намагаються заробити гроші в Інтернеті та заробити на цьому заробітну плату.

Тож Джеррі зібрав чудовий путівник Як заробити гроші на блогах, включаючи те, як завести блог, вибрати нішу та привернути до неї трафік.

Щоб доповнити посібник Джері, ця стаття навчить вас 23 способи монетизації цього трафіку. Так само як важливо диверсифікувати свої інвестиції, важливо диверсифікувати свої доходи.

Це так, якщо будь-який потік доходу піде на південь, у вас з’являться інші, на які можна відмовитися.

Плюс до того, хто не міг використати трохи (або багато) більше грошей?

Давайте розпочнемо:

Contents

1. Напишіть електронну книгу

Продаж електронної книги – це класична техніка монетизації блогу.

Електронні книги пропонують безліч переваг:

 • Для їх створення все, що вам потрібно, – це знання, які ви вже маєте
 • Платні електронні книги створюють ваш авторитет як експерта
 • Ви можете продати їх на декількох платформах (наприклад, Амазонка і Оплата)
 • Вони можуть стати чудовими джерелами пасивного доходу
 • Вони можуть вносити ефективні доповнення до вашої торгової лійки як пропозиції нижчої вартості

Багато експертів почали робити собі ім’я за допомогою електронної книги. Реміт Сетхі, засновник с Я навчу вас бути багатим і один з головних експертів у галузі інтернет-бізнесу, який продається його перша книга за 4,95 дол.

Він отримав назву “Посібник Раміта 2007 по ногах.”

Зображення 1 Електронна книга 1

Ця електронна книга призвела до Найкращий продавець New York Times і 14 різних преміум-продуктів, які зробили його дуже багатою людиною – всі цілком в Інтернеті і в основному продаються через його блог.

Ось процес, який я слідкую за написанням електронних книг:

 1. Виберіть тему. Пишіть про те, що ваша аудиторія хоче дізнатися, але не може бути викладена в одній публікації блогу. Багато хто готовий заплатити за цю інформацію на одному місці.
 2. Створіть контур. Це допоможе впорядкувати свої ідеї під час написання.
 3. Щодня блокуйте час для написання. Не будьте людиною, яка запускає електронну книгу і ніколи не закінчує її. Блокуйте годину щодня, дві години, 15 хвилин – не важливо, як довго. Просто напишіть це.
 4. Перенесіть його на добре виглядає шаблон електронної книги. Ось кілька від HubSpot.
 5. Дизайн обкладинки (я використовую Canva) або платити комусь за це (Фіверр).
 6. Фотошоп обкладинки на зображення 3D-книги. Пат Флінн зібрав а чудове відео про те, як це зробити.

Ви закінчили! Тепер просувайте його до змісту вашого серця.

2. Створіть курс

Наступним логічним кроком для більшості блогерів є створення курсу.

Хоча ви, мабуть, пропонуєте тонну безкоштовної вартості у своєму блозі, курс може підняти ваш дохід на абсолютно новий рівень.

Не думаю, що люди будуть платити за ці знання? Подумати ще раз.

Ось 5 причин, чому люди купують ваш курс:

 1. Вони хочуть результатів, які навчає ваш блог, але швидше.
 2. Вони хочуть отримати інформацію про бонуси, яку ви не пропонуєте в блозі.
 3. Вони хочуть, щоб їх тримали за руку через процес.
 4. Вони хочуть отримати більше доступу до вас через електронну пошту, телефонні розмови або ексклюзивні вебінари.
 5. Вони вам достатньо довіряють (через безкоштовну цінність, яку ви надаєте у своєму блозі), щоб купити свій курс і знаєте, що вони, ймовірно, отримають свої гроші.

Ось короткий настанов щодо створення курсів:

Переконайтеся, що ви є інформацією упаковка разом виділяється над вмістом вашого блогу. Це головна причина, що вони купуватимуть у вас курс. Вони отримують ще більшу цінність, ніж вони можуть отримати через ваш блог.

Складіть для них логічні кроки для досягнення поставлених цілей. Зазвичай вони розбиваються на “модулі”. Кожен модуль містить короткий вступ, основну інформацію та певний спосіб допомогти студентам вжити заходів.

Щоб змусити їх вжити заходів, створіть завантажувані аркуші дій, які б точно описували, що саме вони повинні зробити, щоб виконати цей модуль.

Включити відео. Більшість онлайн-курсів передбачають спілкування інструктора перед камерою. Якщо вам це не зручно, запишіть голос і використовуйте слайди для відображення інформації.

Ваші студенти отримають інформацію двома способами: усно та наочно. Це допоможе їм зберегти інформацію, отримати кращі результати від курсу та спрямувати на неї більше людей.

Спробуйте скористатися цими послугами для проведення курсу:

3. Рекламуйте партнерські товари у своїх дописах

Якщо ви вже обговорюєте та рекомендуєте продукти та послуги своїй аудиторії, то чому б не заробити гроші від людей, яких ви посилаєте?

Це не коштує вашим читачам нічого, і ви заробляєте комісію, коли хтось із них купує товар.

Партнерський маркетинг може стати чудовим джерелом доходу для невеликої додаткової роботи. Перегляньте ці ідеї щодо включення афілійованих продажів у свій дохід:

Ідея №1: Знайдіть можливості у своєму поточному вмісті

Спочатку перегляньте статті, які ви вже опублікували, і шукайте товари чи послуги, які ви згадали. Як тільки ви знайдете їх, просто перейдіть на кожен веб-сайт і знайдіть сторінку “Партнери”.

Потім дотримуйтесь інструкцій, щоб стати партнером. Як тільки ви станете таким, ви отримаєте унікальний ідентифікатор відстеження, який потрібно розмістити в кінці кожної URL-адреси.

Коли відвідувач натисне на цю URL-адресу з вашим ідентифікатором і купить продукт, ви заробите гроші.

Ідея №2: Знайдіть можливості в продуктах / послугах, які ви використовуєте

Складіть список кожного товару та послуги, який ви використовуєте. Я використовую багато програмного забезпечення в Інтернеті, яке стосується мого бізнесу. Це можуть бути великі можливості для отримання дохідних компаній.

Перейдіть на веб-сайт кожного продукту і перевірте, чи є у них партнерська сторінка. Якщо вони це зробити, підпишіться на програму.

Оскільки для них ще немає вмісту, вам потрібно буде створити його. Ось що я пропоную:

 1. Запишіть, як ви використовуєте продукт чи послугу. Чи допомагає це впорядкувати вашу роботу? Чи допомагає вам SEO? Чи допомагає вам зв’язатися з впливовими блогерами?
 2. Створіть підручник для публікації щоденника, який навчає вашу аудиторію, як досягти однакових результатів за допомогою цього продукту чи послуги.
 3. Посилання на продукт або послугу та додайте свій унікальний ідентифікатор відстеження.
 4. Популяризуйте цю публікацію для своєї аудиторії, у соціальних мережах та будь-яких онлайн-центрах, наповнених людьми, які можуть бажати тих самих результатів.

Ви навчаєте людей корисної безкоштовної інформації та отримуєте гроші взамін.

Ідея №3: Знайдіть можливості в товарі / послугах, які ви хочете використовувати

Хочете використовувати певний продукт, але не можете собі це дозволити? Що робити, якщо ви могли повернути свої гроші за відносно короткий проміжок часу?

Якщо продукт має партнерську програму, це реальна можливість.

Спочатку складіть список товарів / послуг, які ви хочете використовувати. Потім перейдіть на їх веб-сайти і подивіться, чи є у них партнерська програма.

Якщо вони є, придбайте товар і підпишіться. Потім скористайтеся ним, створіть тематичний приклад / підручник та просувайте публікацію перед аудиторією, як ви робили раніше.

Ці публікації можуть залишатися активними протягом тривалого часу, приносячи вам пасивний дохід протягом життя кожної статті.

4. Рекламуйте партнерські продукти в електронній пошті

Електронна пошта – це потужний інструмент маркетингу. Це один з небагатьох каналів люди перевіряють щодня і є готові продати в.

Автоматичний відповідь електронної пошти – це автоматизована послідовність електронних листів, які надсилаються людям, коли вони підписуються на ваш список електронних листів.

Ось мої улюблені послуги:

 1. AWeber
 2. MailChimp
 3. Постійний контакт

Обидва вони дозволяють налаштувати автовідповідач.

Так само, як рекламування партнерських продуктів у вашому блозі, просування цих продуктів в автовідповідачі електронної пошти може приносити вам пасивний дохід.

Ви можете або рекламувати їх безпосередньо в електронних листах, або створювати підручники для публікацій в блозі та рекламувати їх. У будь-якому випадку є можливість зарахувати гроші.

Ось що я пропоную з вашим автовідповідачем:

 • Почніть свої перші кілька листів з корисного вмісту, який нічого не продає. Це допоможе вам встановити довіру до нових передплатників.
 • Розсипайте електронні листи про створення стосунків, як-от запитання своїх підписників, чи можете ви допомогти їм у чомусь. Це також створить довіру та зменшить кількість підписок.
 • Просуваючи продукт, зосередьтеся на результатах, які вони можуть отримати, а не на самому продукті. Якщо ви отримали результати, використовуючи їх, обов’язково поясніть їх детально. Це зробить продажі за вас.

5. Продавайте акції електронною поштою

Якщо у вас є значний список електронної пошти, це трафік, який ви можете використовувати, коли захочете. Це також повністю під вашим контролем.

Ви можете запропонувати рекламувати вміст інших людей у ​​своєму списку електронної пошти в обмін на плату. Це вимагає невеликих додаткових зусиль з вашого боку, і ви можете фільтрувати вміст, який ви рекламуєте, щоб переконатися, що він найкращий.

Ось аналогічна акція, що Метью Вудвард пропозиції:

Метью Вудвард

Повідомте своїм підписникам, що ви можете рекламувати до них повідомлення інших людей. Дотримуйтесь політики прозорості.

Якщо ви вирішили рухатися вперед із цим, створіть сторінку свого блогу, де пояснюється послуга, скільки вона коштує та трафік, який вони можуть очікувати.

Люди, які відвідують ваш блог, знають, що це варіант, коли їм потрібен швидкий трафік.

6. Запустіть службу онлайн-коучингу

Тренування будь-якого виду може бути надзвичайно прибутковим.

Джон Морроу, один з найпопулярніших блогерів там, каже, що навіть новачок-блогер може стягувати $ 90 / годину за послугу коучингу по телефону. І він допоміг тисячам блогерів!

Коучинг по телефону пропонує купу переваг:

 • Ви можете створити інтимну зв’язок зі своїми учнями. Це може тривати все життя і привертати для вас постійний новий бізнес.
 • Це допомагає вам створити репутацію влади.
 • Ви починаєте розуміти найглибші, найглибші потреби та розчарування своєї аудиторії. Ця інформація є маркетинговим золотом для інших продуктів, які ви створюєте та продаєте.
 • Ви можете припинити пропонувати послугу або продовжувати пропонувати послугу, коли захочете.
 • По мірі того, як ви станете все кращими та більш відомими, ви можете підвищити тарифи, пропонуючи таку саму точну послугу.

Щоб запропонувати коучинг по телефону, просто скажіть, що ви будете стрибати по телефону протягом години та допомагати їм у будь-яких проблемах.

Якщо вони зацікавлені, надішліть своїм потенційним студентам анкету. Ця анкета повинна дражнити їх найбільші больові точки. Після того, як вони повернуть вам це, встановіть час для розмови.

У період між тим часом і телефонним дзвінком вивчіть їхні больові точки і з’ясуйте, як саме допомогти своїм новим студентам вирішити їх. Найгірше, що ви можете зробити – це витратити свій час і гроші на дзвінок.

Коли ви переходите на дзвінок, просто пройдіть усе, що вони повинні зробити, щоб подолати свої проблеми. Потім дайте їм необхідні дії. Ви навіть можете потім надіслати їм окремий документ.

Нарешті, запитайте, чи хотіли б вони встановити ще один дзвінок, щоб зрозуміти, що вони роблять, і перейти до наступного етапу, якщо вони бажають.

Потім виставляйте рахунки за ними.

7. Запропонуйте консалтингову послугу

Служба, яка зробила для вас, схожа на послугу коучінга. Ви особисто допомагаєте своїм клієнтам вирішити проблему (або кілька питань).

За винятком того, що замість того, щоб вони виконували дії, які ви прописали, ви здійснюєте ці дії за них.

Це не працює в деяких галузях, як-от особисте навчання. Але це, безумовно, може працювати в інтернет-маркетингу, веб-дизайні та будь-якій іншій ніші, де не важливо, хто робить роботу.

Оскільки ви виконуєте роботу, ви можете платити набагато більше за готову послугу, ніж телефонний тренінг. Ви також, швидше за все, будете працювати з ними довше, тому щомісячні утримувачі (платежі) є загальними.

Послуги, готові для вас, можуть становити від 100 доларів на місяць до понад 10 000 доларів на місяць. Це залежить від того, наскільки цінна ваша послуга та наскільки повноваження у вас є в просторі. А також наскільки великий бюджет вашого клієнта.

Зайве говорити, що це може швидко збільшити ваш дохід і зберегти його стійким.

8. Встановіть область членства

Області членства можуть бути чудовими джерелами пасивного доходу.

Все, що вам потрібно зробити – це заблокувати вміст преміум-класу за бар’єром членства, і ви налаштовані. Тоді ви вирішуєте, чи повинні люди платити одноразовий або щомісячний абонентський збір.

Ось кілька послуг, якими ви можете скористатися:

Однією з недоліків областей членства є те, що їх зазвичай потрібно підтримувати та оновлювати, щоб люди займалися (і платили).

Якщо у вас немає часу зробити це самостійно, ви можете використати частину свого доходу, щоб найняти когось, щоб зробити це за вас.

9. Створіть приватний форум

Приватний форум схожий на область членства.

Це просто платне співтовариство, яке доступне лише ексклюзивним членам.

Наприклад, StackThatMoney це популярний форум преміум-маркетингу. Вони стягують 99 доларів на місяць.

STM

Зазвичай форум менш цінний, ніж область членства, тому що він здебільшого базується на створеному користувачем вмісті. І більшість областей членства також містять форуми.

Зазвичай вам доводиться платити менше, щоб запустити платний форум, але ви також виконуєте менше технічного обслуговування, ніж зона членства.

10. Опитування хостів від інших компаній / сайтів

Якщо у вас є веб-сайт, деякі компанії заплатять вам за проведення опитувань на вашому веб-сайті.

Вони отримують цінну маркетингову інформацію, а ви отримуєте трохи запасних грошей.

Просто проведіть пошук Google у компаніях у вашій ніші та перевірте, чи пропонують вони платну партнерську програму опитування.

11. Встановіть магазин електронної комерції

Магазини електронної комерції точно схожі на Amazon. Вони збирають величезну кількість продуктів, які люди можуть придбати в Інтернеті.

Якщо у вас є блог, зокрема WordPress, ви можете встановити магазин електронної комерції безпосередньо на існуючий сайт.

Ці магазини можуть або продавати власну продукцію, де ви отримуєте повний дохід, або вони можуть складатися з афілійованих товарів (або обох).

Наступні плагіни можуть допомогти вам встановити магазин електронної комерції на веб-сайті WordPress:

12. Створіть та продайте власний фізичний продукт

Більшість блогерів не вважають створення та продаж власного фізичного продукту, але це варіант.

Коли-небудь хотіли стати винахідником? Ось ваш шанс.

Сила полягає в аудиторії, якою ви володієте. Якщо у вас є аудиторія, яка слухає вас, ви можете продати майже все, тому що вони довіряють вашим судженням та досвід.

Скажімо, ви продовольчий блогер і винайшли новий кухонний предмет, який робить нарізку яблук двоступеневим процесом. Ви можете отримати його проектувати, виготовляти та запатентувати. Тоді ви можете використовувати наявну аудиторію, щоб стрибнути стартові продажі, довести, що є попит на товар, і отримати його в магазинах.

Це не звичайний маршрут, але він може бути правильним для вас.

13. Залучайте філій для своїх товарів / послуг

У вас є електронна книга? Курс? Тренерський сервіс?

Ну, ви можете приваблювати новий бізнес пасивно, створивши власну партнерську програму та залучивши інших людей для просування вашого продукту.

Коли у вас є власний продукт, це ефективний спосіб збільшити продажі та підтримувати їх. Ось один із способів зробити це:

Спочатку завантажте свій продукт у Clickbank або Удеми (якщо це курс). Потім виконайте пошук у Google за цими рядками пошуку:

 • “Ваша ніша” + “блог”
 • “Ваша ніша” + “сайт”

Знайдіть якомога більше сайтів і зв’яжіться з кожним із запитань, чи хотіли б ви зробити комісію з вашого продукту.

Потім переходьте до Alltop.com, зробіть пошук своєї ніші і знову знайдіть стільки сайтів, скільки зможете.

Alltop

Потім зверніться до них, як раніше.

Ви навіть можете створити маркетинговий комплект, щоб подарувати кожному. Цей комплект навчив би їх найкращим способам просувати ваш товар і заробляти гроші. Це стає безпрограшним для вас обох.

14. Запустіть службу навчання персоналу

Так само, як онлайн-коучинг, особистий коучинг може заробити вам солідну погодинну ставку.

Цей тип коучингу також може бути більш ефективним для ваших учнів, оскільки ви працюєте разом в більш інтимному середовищі. Якщо ваші студенти отримають результати від вашого коучингу, вони поширять ваші послуги та допоможуть розширити ваш бізнес для вас.

Просто запропонуйте послугу на своєму веб-сайті, просувайте її для своєї аудиторії та рекламуйте її у вашому місцевому просторі. Ваш блог виступатиме як доказ вашої експертизи.

15. Налаштуйте послідовність продажів і заохочуйте платний трафік

Після того, як у вас є товар або послуга, все, що вам потрібно зробити, щоб збільшити прибуток – переконатися, що ваш трафік перетворюється і збільшує цей трафік.

Один з найкращих способів конвертувати трафік – через лійку продажів. Воронка продажів проходить потенційних покупців через процес покупки і закінчується остаточним розпродажем.

Кожна фаза – це логічний крок до вашого платного товару чи послуги.

Одна з найкращих ліній продажів, про яку я знаю, – від Ryan Deiss at Цифровий маркетолог.

Ось 4 основні кроки:

 1. Запропонуйте свинцевий магніт
 2. Запропонуйте подорож
 3. Запропонуйте свій основний продукт
 4. Запропонуйте максимізатор прибутку

Воронка продажів для більшості блогерів є автовідповідачем електронної пошти.

Свинцевий магніт

Свинцевий магніт спонукає відвідувачів долучитися до вашої торгової лійки.

Це безкоштовний ресурс, який ви видаєте в обмін на електронну адресу потенційної особи та дозвіл на контакт з ними.

Одні з найкращих свинцевих магнітів:

 • Безкоштовні електронні книги
 • Вебінари
 • Контрольні списки
 • Розумні карти
 • Безкоштовні міні-курси

Потім ви безкоштовно доставляєте безкоштовний ресурс після того, як хтось увійде у ваш список, як правило, у привітання електронною поштою.

Tripwire

Після свинцевого магніту ви пропонуєте трикутник.

Tripwire – це недорога пропозиція, яка майже не сприймає. Цей товар може бути надзвичайно дешевим ($ 1- $ 3). Мета – перетворити своїх передплатників з перспектив на покупців.

Це змінює фундаментальні стосунки між вами та змушує читачів звикати бачити вас як продавця.

Основний продукт

Після відключення ви продаєте основний товар. Це продукт, який має більшість людей – зазвичай це електронна книга, курс, тренерська послуга, послуга, яка робиться для вас і т.д..

Максимізатор прибутку

Нарешті, ви пропонуєте максимізатор прибутку. Це надбавка до вашого основного продукту.

Якщо вашим основним продуктом є електронна книга, вашим максимізатором прибутку може стати послуга коучингу по телефону. Щодо послуги коучингу по телефону, це може бути послуга, яка робиться для вас – і так далі.

Сенс торгової лійки – починати з дуже дешевої, але цінної пропозиції, і вести до предметів з більшою вартістю / більшою вартістю, які, природно, слідують один за одним.

Якщо ви користуєтесь автовідповідачем електронної пошти, я також пропоную надіслати їм корисний безкоштовний вміст із свого блогу, щоб допомогти вибудувати стосунки з вашими перспективами та створити свій авторитет.

Нарешті, вам потрібен трафік, щоб увійти до вашої торгової лійки. Якщо у вас вже є багато трафіку, який надходить на ваш сайт, вам слід добре поїхати.

Якщо цього не зробити, один з найкращих способів перевірити свою послідовність – це відправлення платного трафіку. Моє улюблене джерело Об’яви у Facebook, тому що їх легко зробити почати з.

16. Продам рекламний простір

Продаж рекламного простору – це класичний спосіб монетизації майже будь-якого типу веб-сайтів.

Ви останнім часом були на великих новинних сайтах, наприклад, у New York Times чи Business Week? Вони упаковані з рекламою, і вони отримують від них тону доходу.

Деякі люди вважають, що реклама, особливо в блогах, є липкою. Вони бачать їх спамом.

Невже це загальні настрої чи ні, їх варто спробувати перевірити, чи:

 1. Дохід від інших товарів / послуг зменшується
 2. Ваші коефіцієнти конверсії знижуються

Якщо ваш дохід не знижується, а ваші показники конверсії залишаються однаковими, ви просто збільшили дохід, не приносячи шкоди іншим важливим показникам. Буя!

І, як правило, ви можете вибрати рекламу, яка відображається на вашому сайті. Ви можете вибрати ті, які фактично можуть забезпечити цінність для вашої аудиторії.

Ви можете продавати рекламний простір різними способами, але два найпростіших – це два Google Adsense і Простий плагін Ads Manager для WordPress.

17. Запропонуйте послугу письмового обслуговування в позаштатній формі

Це сервіс-блогери практично в будь-якій ніші, яку можна запропонувати.

Вміст вашого блогу показує людям 4 речі:

 1. Ви розумієте інтернет-видавництво
 2. Можна добре писати
 3. Ви звикли стежити за процесом написання
 4. Ви маєте знання у своїй галузі

Це якості, які потребують кожного письменника-позаштатного. Вміст вашого блогу автоматично повідомляє потенційним клієнтам, що у вас є ці риси.

Компанії жадають змісту. Це майже необхідність в онлайн-світі, але компанії завжди скаржаться, що не можуть знайти хороших письменників, які будуть триматися.

Є потреба, і ви можете її заповнити.

Просто створіть на своєму веб-сайті сторінку «Найміть мене», поясніть, що ви можете писати статті, подібні до того, що є у вашому блозі, назвіть свою ціну та скажіть людям, як з вами зв’язатися.

18. Організуйте платний вебінар

Вебінари – чудові способи передавати велику кількість інформації за годину чи менше.

Більшість з них роздаються безкоштовно, але якщо у вас є якась інформація про преміум якості, яку ви можете поділитись, ви можете доручити людям слухати вас (як платний семінар наживо).

Спробуйте скористатись цими службами для розміщення вашого веб-семінару:

19. Розмістіть комісію по роботі

Дошки оголошень відповідають роботодавцям, які шукають роботу. Вони можуть запропонувати концерти на повний робочий день, неповний робочий день або контрактну роботу.

Наприклад, програми ProBlogger правління відповідає блогерам з компаніями, які прагнуть найняти когось, щоб створити вміст для них.

Якщо у вас є авторитет у вашому просторі і ви можете співставити шукачів роботи з роботодавцями, ви можете приймати дошку та заробляти гроші кожного разу, коли роботодавець захоче розмістити роботу.

Ви також можете стягнути плату за працевлаштування за доступ до ради.

Дошка проблоггерівДошка проблоггерів

20. Продам шматок програмного забезпечення

Це потребує значного капіталу та / або технічного ноу-хау, проте багато хто з найкращих блогерів там перейшли на продаж власного програмного забезпечення.

Це програмне забезпечення, природно, поєднується з вмістом свого блогу. Це допомагає їхнім читачам досягти того, що вони навчають швидше та ефективніше.

Copyblogger зробив це з кількома продуктами:

Copyblogger

21. Прийміть пожертви

Люди цінують кількість часу та зусиль, які блогери вкладають у кожну статтю.

Бути блогером непросто, і читачі можуть це бачити.

Багато з них будуть готові пожертвувати вас, навіть якщо це невелика сума, щоб допомогти вам запустити сайт і продовжувати створювати контент.

Ви можете створити просту кнопку PayPal «Пожертвувати» та додати її у свій блог, дотримуючись наступних дій цей посібник Вишну.

22. Пропонуйте розмовляти

По мірі того, як ваш обсяг і повноваження зростають, вас, напевно, попросять виступити на заходах.

Ці події можуть проводитись у вашому регіоні чи навіть у всьому світі. Люди заплатять вам за те, щоб бути там і звернутися до своєї аудиторії.

Щоб люди могли знати, що ви відкриті для спілкування, створіть сторінку свого блогу, де детально вказано, як зв’язатися з вами для участі у виступі та про те, що ви говорите.

23. Facebook Retargeting

Нарешті, усі ці поради щодо монетизації блогу – це ніщо без трафіку та конверсій.

Найчастіше ваш найбільший конверсійний трафік будуть люди, які вже відвідали ваш сайт і знайомі з вами. Якщо ви можете продавати їх безпосередньо на ринок, повертати їх на ваш сайт та конвертувати, ви можете значно збільшити свій дохід.

Один з найкращих способів зробити це – через рекламні рекламні кампанії Facebook. Ці оголошення надсилаються до групи людей, які відвідували ваш сайт за останні 30-180 днів.

Ці люди вас знають і готові купувати у вас.

Ось як налаштувати рекламну рекламу на Facebook:

Спочатку перейдіть до свого менеджера з об’яв у Facebook, який зазвичай є www.facebook.com/ads/manager/. Потім натисніть на Інструменти -> Пікселі:

Facebook Ads 1 1

Ви збираєтеся створити власну аудиторію. Це група людей, на яку можна націлити оголошення у Facebook.

Натисніть кнопку із написом “Створити власну аудиторію”. Це вікно з’явиться:

Facebook Ads 3

Для веб-трафіку встановіть його для всіх, хто відвідує ваш веб-сайт.

Facebook Ads 4Змініть діапазон на 180 днів. Це дозволить переконатися, що ваша власна аудиторія є якомога більшою. Потім поставте прапорець “Включити попередній трафік веб-сайту”.

Нарешті, назвіть його як завгодно, включіть опис, якщо ви хочете, та натисніть «Створити аудиторію».

Потім натисніть Дії -> Переглянути піксельний код:

Це відобразить код (піксель), який вам потрібно буде вбудувати на ваш веб-сайт. Цей код буде відслідковувати всіх відвідувачів, які заходять на ваш веб-сайт, а потім передавати ці дані назад у Facebook.

Facebook Ads 5

Якщо у вас є сайт WordPress, вбудувати його просто. Спочатку встановіть Плагін менеджера коду відстеження.

Після встановлення перейдіть у плагін і натисніть «Додати новий код відстеження». Потім вставте свій код так:

Facebook Ads 6

І виберіть наступні варіанти:

Facebook Ads 7

Потім натисніть «Зберегти».

Може зайняти кілька днів, щоб ваша власна аудиторія заповнилася, але коли це стане, ви можете створювати рекламу, націлену безпосередньо на цих людей.

Створюючи оголошення, просто змініть “Аудиторію” на власну аудиторію, яку ви створили раніше:

Facebook Ads 8

Тепер ви можете продавати свій вміст, продукти, послуги – що завгодно – людям, які швидше купують, ніж випадковим відвідувачам.

Це також найдешевший трафік, який ви можете придбати.

Зростайте дохід

Це деякі з найпотужніших методів монетизації блогу. Сподіваюся, вони допоможуть вам почати заробляти гроші в Інтернеті, збільшити дохід та вести дивовижний спосіб життя, незалежний від місця розташування.

Пам’ятайте, не забудьте диверсифікувати свої доходи. Як тільки у вас надходить один потік, починайте працювати над наступним. Коли цей налаштований, працюйте над наступним.

Це допоможе вашому доходу зростати експоненціально і хеджувати ваші ставки в разі невдачі.

І якщо вам сподобався пост, не забудьте поділитися ним зі своїми підписниками ��

Стаття, написана Майклом Карпом; спочатку з’явився на Блог WHSR; його тепер керують та оновлюють співробітники BuildThis.io.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map