21 Поради щодо продуктивності для подорожуючих блогерів: як зробити більше, поки ви подорожуєте світом

Багато блогерів мріють заробляючи пристойні гроші за допомогою блогів при цьому вони одночасно подорожують світом.


Не можна це заперечувати: це цікаво робити.

Незалежно від того, що ви походите через Торрес-дель-Пайн в Патагонії чи розмотаєтесь на пляжі на Балі, ви побачите світ, скуштуєте нову їжу та познайомитесь з новими людьми під час спілкування в блозі під час простою..

Мені пощастило мати такий досвід. Я досить багато подорожував по Азії; і вела свій блог через все це. Я мушу сказати, що гнучкість грати під час робочого часу та ефективно працювати під час відтворення – це, мабуть, найбільша особливість роботи блогером, який працює на повний робочий день.

(Це говорило, однак, я не дуже багато подорожую в ці дні. А коли я це роблю, у мене є діти – 5-річна та 18-місячна.)

Хоча я більше не ганьблююсь по всьому світу, я подумав, що в цьому пості я можу поділитися своїми кращими порадами щодо підвищення продуктивності. Цікаво, як ти можеш забезпечити свою ефективність у дорозі? Ці поради можуть бути лише ключовими для їх з’ясування.

Озброївшись цими 21 порадами щодо підвищення продуктивності, я впевнений, що вам зовсім не складе труднощів досягти ідеального балансу між роботою та грою, максимізуючи свою продуктивність, насолоджуючись усіма враженнями від подорожей..

Contents

Налаштуйте правильний спосіб мислення

Невідомий буддійський храм на Пхукет, 2013 рік.У буддійському храмі на Пхукет, Таїланд; 2013 рік.

1. Ставтесь до свого блогу як до справжнього бізнесу

Поставтеся до свого блогу всерйоз. Ведіть і розвивайте свій блог як бізнес.

Поводьтеся зі своїми партнерами, включаючи ваших спільних блогерів, редакторів, графічних дизайнерів тощо, так, як ви ставитесь до будь-якого іншого ділового партнера та маєте мету у всьому, що ви робите.

Пам’ятайте, що вам потрібні справжні партнери, які можуть підтримати вас у важкі часи.

Уявіть, що вам не вистачає вашого рейсу до Ліми і ви потрапляєте в пастку в аеропорту Боготи на ніч. Як ви збираєтесь зустріти цей термін до 9:00, якщо у вас немає Wi-Fi і вам належить здійснити посадку в 8:00? Коли ти несподівано опинишся у зв’язку, то потрібні надійні партнери, які зможуть забрати твою слабкість. Це означає вкласти час і зусилля на плекання професійних відносин зі своїми колегами.

Я витрачаю гроші на рекламу у Facebook. Я витрачаю гроші на рекламу в Twitter. Насправді я зроблю і те, і інше для цієї статті, яку ви зараз читаєте. Я також плачу за рекламу в інших блогах. Ставтесь до свого блогу як до бізнесу, якщо ви хочете заробляти на життя. – Метью, експерт Вагабонд

Читайте також: 6 речей, які ви повинні зробити, щоб перетворити свій блог у бізнес

2. Чітко розділіть робочий час та час гри

Коли ви їдете в дорогу, межі між роботою та грою, як правило, розмиваються.

Чому б не взяти ноутбук на пляж і не попрацювати над останнім постом між сеансами серфінгу? Це не тільки непрактично, але це також знищить вашу продуктивність.

Під час подорожі вам потрібно встановити чіткі межі між робочим часом та часом гри.

Гра – це гра. Робота – це робота.

Розділіть ці два чітко, оскільки наш мозок не розроблений для багатозадачності. Ви мені не вірите? Перевіряти це відео доктора Санджай Гупта. Реальність така, що для 99% з нас, чим більше ми багатозадачність, тим менш продуктивними ми.

Копати глибше: Навчіть свій мозок залишатися зосередженим на завданнях ведення блогів

Бути зосередженим

Сноубординг на острові Моретон, Брісбен (довгий шлях піднятися після гірки!), 2013 рік.Сноубординг на острові Мортон, Брісбен, Австралія; 2007 рік.

Ключовим фактором залишається продуктивність – залишатися зосередженою. Це означає мінімізувати відволікання та шум. Звичайно, у вас може бути офіс, але це не означає, що ви не можете знайти сприятливу робочу область. Спробуйте попрацювати в тихому кафе або погрібати в готельному номері, якщо в ньому є робочий стіл.

3. Вимкніть нові сповіщення електронною поштою.

Це абсолютне перше, що я роблю щоразу, коли встановлюю Outlook на новому ноутбуці. Щоб бути продуктивним, вам потрібно зосередитись та усунути стільки відволікань, скільки можливо.

Немає нічого гіршого, ніж отримувати нове сповіщення електронною поштою кожні 5 хвилин, поки ви намагаєтесь закінчити писати повідомлення про п’ять найефектніших пляжів на Балі.

Пам’ятайте, що коли ви ведете блоги в дорозі, у вас немає офісу, в якому можна легко розрадитись від розгубленості, тож вам доведеться зробити багато “відволікання”, якщо ви хочете влаштуватися на роботу. зроблено.

4. Перевіряйте електронну пошту лише кілька разів на тиждень.

Це поштова скринька електронної пошти, і ви можете самостійно встановлювати свої правила.

Вам не потрібно перевіряти свою електронну пошту щодня.

Коли я працюю над важливим проектом, я вирішу не перевіряти свої електронні листи в робочий час, оскільки я вважаю, що це різко підвищує мою продуктивність. Навіть відповідь на те, що може здатися простим електронним листом, може знищити півгодини вашого часу і порушити ваш робочий ритм. Пам’ятайте, більшість часу електронні листи можуть чекати. Вам краще спочатку зробити важливі речі.

5. Перестаньте перевіряти соціальні медіа кожні 15 хвилин.

Не витрачайте дорогоцінні години свого дня на прокрутку своїх Instagram-каналів та каналів Facebook. Соціальні медіа – чудовий інструмент, який допоможе вам залишатися на зв’язку з коханими вдома під час подорожі, але головним є використання його в помірності.

Коли ви перевіряєте соціальні медіа кожні 15 хвилин, це стає головним смоктанням часу, і це буде гальмувати вашу продуктивність. Якщо ви не можете самостійно скоротити час, який ви витрачаєте на соціальні медіа, це багато програм, які можуть допомогти.

Спробуйте Час вийшов або Самоконтроль щоб блокувати сайти соціальних мереж на шматки часу, щоб це не стало відволіканням.

Підвищити ефективність

У Бріенці, Швейцарія; 2012 рік.У Бріенці, Швейцарія; 2012 рік.

6. Спершу зробіть важливі справи.

Перш ніж розпочати робочий день, складіть список речей, які вам потрібно зробити.

Потім позначте найважливіші завдання та спершу виконайте їх. Ви більш продуктивні на початку робочого дня, тому ви будете робити більше, якщо вирішите найбільші, найважливіші проекти, тоді як ваша концентрація та мотивація знаходяться на своїх піках..

Ви не можете створювати драматичну голову. Неможливо направити потужну енергію в два місця одночасно.

Ви повинні працювати над очищенням свого розуму. Створіть кілька стратегій, зніміть орендарів голови, щоденно медитуйте та практикуйте уважність. Ви відкриєте величезний проміжок часу для ясності та продуктивності. – Caz, Y Блог подорожей

Читайте також: Як запустити блог на подорожі та заробити гроші

7. Використовуйте техніку Помодоро.

Техніка Pomodoro – це відмінний спосіб підтримувати високий рівень продуктивності протягом робочого часу.

У чому секрет цієї техніки? Тримайтеся лазерного фокусування протягом 25 хвилин і відпочивайте 5 хвилин. Повторіть чотири рази, а потім зробіть більшу, 15-хвилинну перерву і почніть процес заново.

Ідея полягає в тому, що часті, послідовні перерви допомагають вам зосередитися на увазі, покращуючи загальну концентрацію і, в свою чергу, продуктивність. Ви можете знайти більше інформації про цю чудову техніку тут.

Техніка ПомодороКоротко техніка Помодоро.

8. Плануйте заздалегідь.

Не чекайте, поки ви з’явитесь на автовокзалі в Сантьяго, щоб вирішити, їдете ви на північ до Сан-Педро-де-Атакама або на південь до Пуерто-Монт.

Майте заздалегідь план подорожі та спробуйте дотримуватися його. Просто крилати його на дорогу обійдеться вам з точки зору часу, енергії та грошових ресурсів. Ви будете набагато продуктивнішими, якщо матимете план із встановленим робочим часом та термінами.

Перегляньте статтю KeriLynn про як скоротити свій маркетинговий час навпіл з правильними інструментами та плануванням.

9. Робіть замітки завжди.

За кілька тижнів ви можете не згадати ім’я того чудового ресторану, який ви їли на Корфу, коли ви подорожували по Греції.

Найпростіше рішення завжди мати при собі блокнот і ручку, щоб ви могли записати відповідні деталі про досвід.

У ці дні я маю ноутбук (тип паперу, а не ноутбук) та Evernote у своєму iPhone, коли подорожую. Поради та підказки щодо того, як робити чудові дорожні записки, обов’язково ознайомтесь цей чудовий пост Кевіна Малдуна.

10. Зберігайте список хак-заголовків.

Заголовок, мабуть, є найважливішим аспектом кожної публікації блогу.

Дослідження показують, що 8 із 10 людей прочитають ваш заголовок. Але лише 2 з 10 людей дійсно знайдуть час, щоб прочитати весь ваш пост.

Хороші заголовки привернуть більше уваги та допоможуть створити стабільне слідування читачів.

Про поради: Завжди майте список хак-заголовків під рукою для періодів, коли вам потрібно розробити ідеальний заголовок за часом.

11. Ефективно відстежуйте новини та нові повідомлення в блогах

Використовуйте такі інструменти, як Feedly та Flipboard, щоб отримувати свіжий вміст та новини в одному місці. Уникайте надмірної підписки на розсилки блогів, оскільки це лише заповнить вашу поштову скриньку.

12. Аутсорсинг

Не потрібно робити все самостійно.

Особисто я передаю деякі свої письмові та дизайнерські роботи. Ідеї ​​завжди мої, але я зазвичай вирішувати, щоб хтось, хто пише набагато краще, ніж я, насправді склав слова.

Крім того, багато хто допомагає перевірити свою роботу допомагає! Мені пощастило, що моя редакторка Лорі Соард, яка протягом багатьох років підтримує мою роботу в блогах.

13. Сплануйте свої повідомлення в соціальних мережах.

Вручну розміщувати повідомлення в соціальних мережах – це час. Використовуйте автоматичне планування, щоб звільнити цей час.

я використовую Твіт і Буфер нині.

Інші інструменти, які рекомендують більшість блогерів, є HootSuite і SocialOomph.

Копайте глибше: поради щодо маркетингу соціальних медіа для початківців. 

14. Працюйте в будь-якому місці в будь-який час зі своїм мобільним телефоном

Ставтесь до свого смартфона як до своєї робочої станції.

Що стосується підтримки вашої продуктивності в дорозі, ваш смартфон – один з найбільших союзників.

Налаштуйте свій смартфон так, щоб максимально використовувати його потенціал як робочий інструмент. Переконайтесь, що ви встановили всі необхідні додатки, щоб ви могли ефективно працювати за допомогою телефону, і переконайтесь, що ви налаштували його так, щоб ви могли працювати в будь-який час і в будь-якому місці з підключенням Wi-Fi, коли потрібно.

Спробуйте скористатися цими додатками:

Перевірте: список необхідних інструментів для вашого онлайн-бізнесу.

15. Майте велике бачення, але ставте короткострокові цілі

Поставте великі цілі в житті, але завжди зосередьтеся на невеликих, кількісних кроках у своєму списку справ.

Життя – це марафон, а не спринт. Добре мати великі цілі в житті, але потрібно зосередитися на тому, щоб поставити одну ногу попереду іншої і просунути одну милю за один раз, якщо ви хочете дістатися куди завгодно.

Отже, хоча великою життєвою метою може бути заробіток 10 000 доларів на місяць, це невеликі кроки у вашому списку справ (написати три нові публікації до дати X, звернутися до п’яти блогерів для публікації гостей до дати Y та ін.), насправді дозволить вам досягти цієї великої мети.

Вживайте заходів: Легко розпочати бізнес-ідеї в Інтернеті для початківців.

Насолоджуйтесь і живіть життям в повній мірі

У Санторіні, Греція; 2010 рік.У Санторіні, Греція; 2010 рік.

16. Відзначайте як невеликі, так і великі досягнення.

Коли ви досягаєте мети, знайдіть час, щоб відсвяткувати, навіть якщо досягнення не обов’язково велике. Це не повинно бути нічого складного. Це може бути щось настільки просто, як провести день на дослідженні нового пляжу або вийти на ніч за пивом з друзями.

17. Будьте вмотивовані.

Незалежно від того, що вам підняли кишеньку, коли ви спали в нічному автобусі з Мендоси в Буенос-Айрес, або ви пропустили свій рейс до Гонконгу і намагаєтесь знайти інший, коли ви будете в дорозі, все піде не так.

Настане час, коли вам потрібно буде відпустити якісь плани подорожей і просто холодити весь день у своєму гуртожитку чи готельному номері. Головне – не дозволяти цьому стримувати вас.

Завжди будьте готові до нових викликів, і не допускайте, щоб невдачі не стримували вас!

Читайте також: 7 звичок високоефективних блогерів

18. Вправляйтеся або медитуйте регулярно.

Послідовний, регулярний режим фізичних вправ або медитацій може творити чудеса для вашої продуктивності. Я регулярно займаюся фізичними вправами, навіть коли подорожую, від довгих прогулянок по пляжу до бальних ігор з місцевими жителями.

Важливо зберігати чітку думку, і я знаходжу, що вправа дуже допомагає мені в цьому.

Багато людей також вважають медитацію безцінним інструментом збереження чіткого, зосередженого розуму. Конгрессменка Ненсі Пелосі розпочинає вихідний день 45-хвилинною прогулянкою на силі, в той час як Starwood Hotels & Генеральний директор курортів Фріц ван Паашен пробігає 10 миль. Кондоліза Райс встає о 4:30 ранку, щоб відпрацювати незалежно від того, де в світі вона опиниться, і магнат Річард Бренсон наполягає на тому, що рутина вправ дає йому 4 додаткові години продуктивності на день.

Суть? Вкрай успішні люди, як правило, мають рутину вправ, яка працює для них. Так і слід.

19. Не турбуйся надто про те, що роблять інші.

Працюйте наполегливо, коли є робочий час; не сумнівайтеся в собі.

Адже ідея – жити вільно і насолоджуватися своїм життям. Те, що інші роблять своїм життям, – це їхня справа – не ваша. Постійне порівняння себе з іншими призведе до непотрібної тривоги та відверне вас від вашої роботи.

20. Уникайте вигорання

Якщо ви спробуєте збивати роботу протягом 12 годин поспіль, ви не будете продуктивними.

Можна так довго зосереджуватися лише на одній справі. Сплануйте свій робочий день з перервами, щоб дати розуму все необхідне. Ви поліпшите концентрацію та продуктивність.

Ви, ймовірно, захочете кинути рушник, але не потрібно. Це [блоги] – це бізнес, який винагороджує завзятість. Мені знадобився рік, щоб заробити свій перший долар у своєму блозі (що стало цілком несподіваним і приємним сюрпризом). Усі мої основні віхи важко боролися і перемогли важко. Це справа крихітних боїв і невпинно повільного піднімання вгору і вгору. Це нелегка дорога, але люди, які збираються її здійснити, – це ті, хто не поступається. – Steph, Twenty Something Travel

21. Веселитися.

І останнє, але не менш важливе, знайдіть час, щоб насолодитися всіма чудовими враженнями, які можуть запропонувати подорожі.

Я маю на увазі – в цьому і полягає вся сенс заробляти на життя за допомогою подорожевих блогів?

Ніколи не забудьте розважитися, поки ви в дорозі.

Стаття, написана Джеррі Лоу; спочатку з’явився на Блог WHSR; його тепер керують та оновлюють співробітники BuildThis.io.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map