20 обов’язкових інструментів для вашого Інтернет-бізнесу (+ бонусні інструменти)

Як власник малого бізнесу, розширення вашого бізнесу означає підвищення ефективності та пошук інструментів, які допоможуть замінити сотні співробітників, яких у вас немає, і які ви не можете дозволити собі наймати.


На щастя для власника бізнесу в Інтернеті, існує ряд речей, які допоможуть у всьому, від веб-хостингу до управління часом, до виставлення рахунків до маркетингу електронною поштою. Ми заощадили вам час і сили на пошук цих інструментів; ми розглянули деякі найпопулярніші інструменти там і вибрали 20 найпопулярніших інструментів.

В неї Список 20 найкращих інструментів на Forbes, Таня Прив поділилася:

“Обмежений час, робоча сила та бюджети – це все може бути фактором, коли навантаження набирається, а рахунки починають накопичуватися. Однак, маючи надійну команду та правильні інструменти, ви незабаром на шляху до досягнення свого потенціалу для бізнесу. . “

20 Обов’язкові інструменти для вашого бізнесу

1 – База попиту

База попиту

Публікація в блозі Inc 12 класних веб-інструментів для малого бізнесу розглядає Demandbase як справді цінний інструмент для власників веб-сайтів.

База попиту уважніше розглядає тих, хто відвідує ваш сайт, беручи їх IP-адресу та порівнюючи його за різними джерелами інформації, наприклад Dun & Бредстріт і LexisNexis. База попиту не тільки повідомляє вам, для яких компаній, можливо, працюють відвідувачі вашого веб-сайту, але і створить контактну інформацію для керівника компанії, щоб ви могли надалі продавати свої послуги. Це чудовий спосіб збуту демографічних даних, які вже зацікавлені у вашому продукті.

2 – Чорнильна бджола

Чорнильна бджола

У публікації в блозі о Майстер блогів, HostScore Засновник Джеррі Лоу пропонує використовувати Inky Bee для зв’язку з іншими блогерами.

Налаштування мережі з іншими блогерами є ключовим для того, щоб дізнатись про власний блог. Деякі речі в маркетингу в блогах не змінилися з моменту початку ведення блогів, а одна з них – мережа. Однак спосіб, який ми взаємодіємо між собою, змінився і Чорнильна бджола це чудовий інструмент, який допоможе вам легко підключитися, заощаджуючи ваш час та співпадаючи з блогерами з подібними інтересами.

3 – Основний трекер

основна перевірка

Це один інструмент, про який ви, можливо, не чули раніше, але Основний трекер допоможе вам стежити за своїм насиченим графіком. Поглядом на 40 Малі підприємства та Інтернет-інструменти, без яких неможливо жити, Майкл П. Догерті з Bespoke Row каже, що це його улюблений інструмент. Можна легко зрозуміти, чому. Це простий у використанні інструмент управління проектами, який дозволить залучити всіх людей до команди, яка бере участь у реальному часі в Інтернеті. Налаштуйте графік, коли завдання потрібно виконати, дозвольте іншим завантажувати оновлення та залишати нотатки та взаємодіяти з клієнтами все з тієї ж інформаційної панелі.

 4 – Dropbox

Це просте рішення для зберігання в Інтернеті ідеально підходить для відстеження ваших найважливіших документів. Якщо трапиться немислиме і ваш комп’ютер виходить з ладу або спалахне пожежа у вашому домашньому офісі, ви можете відновити всі свої дані Dropbox. Компанія пропонує кілька рішень, включаючи безкоштовну опцію з 2 Гб місця для зберігання. Також можна використовувати Dropbox для обміну файлами з колабораціоністами.

падіння

5 – яблучний пиріг

апетитний пиріг

Пиріг з яблуками – це платформа, яка дозволяє компаніям розробляти власні програми та завантажувати їх в iTunes або Google Play. Клієнти можуть завантажити додаток, а потім ви можете надсилати щоденні push-повідомлення. Appy Pie зараз додає можливість продавати продукти і через додаток.

6 – Hootsuite

Hootsuite має подвійне призначення для власника малого бізнесу. По-перше, на інформаційній панелі Hootsuite можна побачити, які теми мають тенденцію у вашій бізнес-ніші. Про що говорять люди? Як ви можете використовувати це в публікації в блозі або у своїх пропозиціях? Якщо люди говорять про смерть кінозірки, чи є у вас продукти, пов’язані з цією зіркою, які ви могли б розмістити на своїй сторінці продуктів? Ви також можете використовувати Hootsuite для планування публікацій у соціальних мережах для власного бізнесу.

Національна федерація незалежного бізнесу (NFIB) пропонує це як 6 найкращих веб-інструментів для власників малого бізнесу і перераховує наступне: “Є інші сервіси, схожі на Hootsuite, але ми виявили, що вони перекривають їх усі майже на кожному рівні”. – Карі Дефілліпс, Фабрика контенту, Пітсбург “

Hootsuite

7 – хвиля

хвиля

Не відставати від рахунків-фактур, кредиторської заборгованості, отриманих платежів і навіть заробітної плати для малого бізнесу часом може здатися непосильним. Wave – це всебічне рішення для власника малого бізнесу, а програмне забезпечення живе в онлайн-середовищі. Quickbooks Pro в Інтернеті – це ще один варіант, але Wave для маленького хлопця трохи доступніший, оскільки він безкоштовний.

Малий бізнес Doer Блогер Грег Лам мав цікаву інформацію про плюси і мінуси цього програмного забезпечення. Хоча він вважає, що це обмежує його бізнес, для того, хто веде свій бізнес як приватний підприємець без великих витрат щомісяця, це програмне забезпечення, швидше за все, спрацює нормально. Однак одна з найкращих частин його статті знаходиться в самому кінці, де він пропонує перелік різноманітних онлайн-програм бухгалтерського обліку, якими можуть користуватися власники бізнесу..

8 – схематичність

планування

Якщо ви керуєте бізнесом, де ви зустрічаєтесь із клієнтами в Інтернеті чи особисто, ви захочете перевірити Схедулітичність для автоматизованого планування.

Це програмне забезпечення дозволяє вашому клієнту завітати на сайт і побачити, у які дні та час у вас є доступ до зустрічей. Наприклад, якщо ви пропонуєте коучинг один на один, ви вводите потрібні години та даєте своїм клієнтам знати, що вони можуть зайти на сайт, щоб запланувати зустріч. Schedulicity надішле вам електронну пошту під час зустрічі, покаже, що конкретний часовий проміжок часу забронюється, і навіть надсилатиме автоматичні нагадування вашому клієнту перед призначенням.

9 – MailChimp

mailchimp

Якщо ви ведете інтернет-бізнес, вам захочеться створити інформаційний бюлетень, щоб підтримувати зв’язок із відвідувачами вашого сайту. Бюлетень виконує багато цілей, у тому числі дозволяє сповіщати передплатників про спеціальні розпродажі чи нові товари. У статті WHSR 15 перлин мудрості веб-хостингу, Луана Спінетті вказує:

“Встановіть програмне забезпечення для інформаційних бюлетенів на обмежений обліковий запис веб-хостингу, і він почне з’їдати ваш диск і пропускну здатність. На жаль, з цим не багато чого, і найменший доступний скрипт розсилки – OpenNewsletter – все ще складає 640 Кбіт, і вам доведеться враховувати і всі збережені проблеми ».

MailChimp – ідеальне рішення. ви можете почати з безкоштовного акаунта, і коли база передплатників зростає, легко перейдіть на платний рахунок. MailChimp пропонує готові шаблони новин або ви можете створити індивідуальний вигляд для вашого бізнесу.

Примітка. Якщо ви шукаєте альтернативу MailChimp, вам слід прочитати наш постійний огляд контактів.

10 – Google Диск

Google Диск пропонує зручний спосіб відстежувати ваші документи. Ви можете поділитися з співавторами. Однією з кращих особливостей Диска є те, що ви можете встановити файл лише для читання або дозволити іншим редагувати файл. Навколишнє середовище підтримує текстові текстові документи, а також файли, керовані базами даних. Крім того, ви можете завантажити шаблони, створені іншими, які вже мають формули. Скажімо, ви хочете, щоб база даних допомагала відстежувати відпрацьовані години контрактників. Вони можуть увійти до шаблону, додати свої години та зберегти. Просте рішення для багатьох різних завдань спільного використання.

11 – SlideShare

слайд-станція

SlideShare дозволяє завантажувати презентацію та охоплювати нових клієнтів через формат типу PowerPoint. В Використання SlideShare для досягнення нових клієнтів, Я говорив про цей зростаючий ринок, який вже налічує близько 120 мільйонів переглядів на місяць. Однією з найбільших переваг додавання цього онлайн-інструменту до вашої бізнес-маркетингової моделі є те, що ви автоматично покращуватимете свій рейтинг веб-сайту в пошукових системах.

12 – Інструменти Google для веб-майстрів

Якщо ви хочете покращити розміщення свого веб-сайту в пошукових системах та підвищити його зручність, найкраще, що ви можете зробити – це використовувати. Інструменти Google для веб-майстрів. Окрім того, як побачити, як ваш сайт займає рейтинг в Google, ви також дізнаєтесь важливу інформацію про демографічні показники відвідувачів вашого веб-сайту. Наприклад, якщо ви виявите, що більшість відвідувачів відвідують ваш сайт між годинами полудня та трьома вечорами. щоп’ятниці, тоді ви можете пропонувати продажі протягом цього часу або інші стимули, які допоможуть підвищити ваш коефіцієнт конверсії. З іншого боку, якщо відвідувачі виїжджають на другу, вони приземляються на певну сторінку, цю сторінку, ймовірно, потрібно буде оновити та зробити липкою.

13 – Інфографіка

“Відповідно з Дослідницька мережа соціальних наук, близько 65% людей є візуальними. З такою статистикою ви можете зрозуміти, чому інфографіка зростає у популярності ». Додавання інфографіки може зробити дві речі для вашого малого бізнесу. По-перше, це може зробити те, що ви пропонуєте, набагато зрозуміліше глядачеві. По-друге, якщо ця інфографіка є цінною, відвідувачі зафіксують її на Pinterest, поділяться нею у Facebook та щебетатимуть про неї. Це означає, що ваше потенційне охоплення збільшується експоненціально через кількість друзів, які має кожна людина у своєму колі соціальних медіа.

14 – Вікс

Домашня сторінка Wix

Wix – один із наших рекомендованих розробників веб-сайтів на ринку. Це також один з найбільш інноваційних розробників веб-сайтів на ринку.

Створити веб-сайт за допомогою Wix легко. У ньому понад 500 красивих шаблонів. Завдяки функціям “перетягування та перемикання” можна швидко створити чудовий веб-сайт за лічені хвилини.

Ви також можете розширити свій веб-сайт, інтегруючи корисні програми у свій веб-сайт. Ви можете зануритися на ринок їхніх додатків. У ньому є понад 260 додатків на вибір. Ви можете досліджувати як безкоштовні, так і платні додатки, щоб точніше мати на увазі.

15 – взуттєвий

взуттєвий

Ви коли-небудь захоплюєте папір паперу, перебуваючи в магазині, і одразу втрачаєте квитанцію? Відстежити ці витрати, хоч і незначні, досить важко, коли ви не можете знайти квитанцію за нього. Ось де Взуттєвий грає для того, щоб нести відповідальність власника малого бізнесу. Це додаток, який ви завантажуєте на свій смартфон. Потім ви можете сфотографувати квитанцію, а Shoeboxed зробить все інше, зберігаючи копію квитанції та відстежуючи витрати. Використовуючи старанно, програма гарантує, що ви ніколи не пропустите ще одне відрахування витрат бізнесу на податки.

16 – Безкоштовні конференц-дзвінки

Як власник інтернет-бізнесу, ви, ймовірно, багато спілкуєтесь по телефону або по електронній пошті. Бувають випадки, коли було б корисно зателефонувати усім людям, які працюють над проектом, по телефону. Ось де Безкоштовний конференц-дзвінок вступає в гру. Зберіть всіх разом по телефону, і система навіть запише дзвінок для подальшої довідки. Ви також можете використовувати цю систему для інформаційного дзвінка для своїх клієнтів. “Кімнати” можуть містити до 1000 абонентів одночасно. Як модератор, ви можете дозволити запитання певних користувачів або мовчати, коли ви говорите на певну тему.

17 – Коли добре

Якщо ви коли-небудь намагалися організувати час зустрічі для більш ніж трьох людей, ви знаєте, який кошмар може бути, щоб з’ясувати день і час, який працює для всіх. Коли добре це чудовий інструмент, щоб зрозуміти, коли кожен може зустрітися в Інтернеті чи по телефону. Кожна людина ставить у свій доступний час, і система вибирає той, який працює для всіх.

18 – Ключове слово шпигун

Ключові слова

Один з найкращих способів вчитися на змаганнях – шпигувати за ними – ну, їх ключові слова все одно. Цей інструмент аналізу вивчає, які ключові слова найкраще працюють для ваших конкурентів, так що ви можете дізнатися, що вони роблять. У блозі Дорожній салат, Раян Крус говорить про використання ключового слова шпигуна: “Моє загальне правило полягає в тому, що якщо люди рекламують (витрачаючи плату за клік) саме для цього конкретного ключового слова або фрази, то це хороше націлювання на ключове слово, оскільки є комерційний намір”.

19 – Служба підтримки Mojo

mojohelpdesk

Ринок інтернет-бізнесу є дуже конкурентоспроможним. Навіть якщо ви сьогодні єдина гра у цьому світовому місті, ви можете бути впевнені, що хтось помітить ваш успіх і скопіює те, що ви робите. Після того, як ви покриєте все інше (оптимізація для SEO, хороші цільові сторінки, суцільна конверсія тощо), обслуговування клієнтів – це єдиний спосіб випереджати конкуренцію. Служба підтримки Mojo це один із способів підтримувати зв’язок зі своїми клієнтами та переконатися, що будь-які проблеми, які вони могли виникнути, швидко та успішно вирішуються. Незважаючи на те, що доступно багато платформ служби підтримки, ця стабільно отримує високі відгуки. The Спільнота GetApp переглянув це програмне забезпечення і дав йому п’ять із п’яти зірок.

20 – CrashPlan

план аварії

CrashPlan є рішенням із резервного копіювання хмари. Програма працює у фоновому режимі вашого комп’ютера, постійно створюючи резервну копію важливих файлів у разі аварії на комп’ютері. Якщо трапиться немислиме, ви не втратите важливі проекти чи контактну інформацію про клієнта. Натомість ви просто перевстановлюєте ці дані із резервних файлів у хмарі CrashPlan.

Бонусні інструменти

Перлі

Інструменти Plerdy – багатофункціональне рішення SaaS для поліпшення курсу конверсії та UX на веб-сайтах. Для досягнення максимального рівня конверсії потрібно проаналізувати цілу купу важливих статистичних даних. Потрібно знати джерела трафіку, глибину прокрутки, зрозуміти, які елементи веб-сайту користувачі найчастіше натискають, і контролювати зручність використання.

Теплові карти, розумні форми PopUp та SEO-перевірка – це 3 продукти, які можуть допомогти вам досягти поставленої мети. На основі зібраної інформації ви можете розробити план дій для збільшення конверсії за допомогою цього всього в одній платформі CRO.

Qwilr

Qwilr – це інструмент, який дозволяє легко створювати та перетворювати ділові документи на красиві та інтуїтивні веб-сторінки, що, у свою чергу, надає користувачам доступ до аналітики та інших корисних інструментів. По-новому уявляйте свої старі палуби та PDF-файли PowerPoint та створюйте творчі, надихаючі комунікації, які виглядають професійно та легко зробити.

Перевірте це, намагаючись Генератор документів Qwilr – Це безкоштовний інструмент, який автоматично створює пакет персоналізованих пропозицій, тематичних досліджень, рахунків-фактур та брошур для бізнесу за лічені хвилини. Просто дайте відповіді на кілька запитань, а документи підібрані до вашого бізнесу та бренду.

Moosend

Якщо ви працюєте в магазині електронної комерції, вам обов’язково потрібно перевірити Moosend, одна з найвеселіших, вигадливих і корисних платформ там. Або, можливо, перевірити це незалежно, бачачи, що метою Мусенда є допомога компаніям рости та щоразу надходити в цю скриньку.

Завдяки вдосконаленій аналітиці, функціям автоматизації маркетингу, які випливають із майбутнього, і блискучим редактором електронної пошти з перетягуванням із попередньою програмою шаблони розсилок для роботи якого Moosend взагалі не потребує коду, Moosend пропонує інструмент автоматизації маркетингу, який може змусити вас відчути, що ви хочете отримати частування, незалежно від вашої ніші.

Mailigen

Mailigen допомагає створювати людські зв’язки за допомогою автоматизації маркетингу електронною поштою. Команда, що стоїть за інструментом, знає, що людському оці подобається краса та простота. Ось чому естетично розроблені листівки Mailigen відкриваються та допомагають залишити міцне враження.

Від аналізу даних електронної пошти та можливостей тестування A / B до низки різних інтеграцій – Mailigen має все це.

Омнісенд

Коли інтернет-роздрібні торговці закінчують прості кампанії з електронною поштою до повного загального користування, вони звертаються до Омнісенд. На відміну від інших платформ автоматизації маркетингу, які зараз є на ринку, Omnisend дозволяє додавати кілька каналів маркетингу в один і той же робочий процес автоматизації. Маркетинг по електронній пошті, SMS, Facebook Messenger та веб-push-сповіщення – ви отримаєте все на цій платформі автоматизації маркетингу “все в одному”.

Глибока інтеграція з платформами електронної комерції означає, що ви можете налаштувати робочі процеси автоматизації, цільові сторінки, спливаючі вікна з наміром виходу без будь-яких навичок розробки. Ця інтеграція також дозволяє збирати цінні дані про поведінку покупців ваших покупців та використовувати їх для кращої персоналізації та сегментації, в кінцевому рахунку приносячи вам більше продажів та більший дохід. Для інтернет-інструменту, який заощадить ваш час та допоможе вам заробити більше доходу, Омнісенд, безумовно, варто переглянути.

Друг Панч

приятель

Що стосується ведення бізнесу, точне відстеження часу своїх працівників є вирішальним. Якщо ви шукаєте програмне забезпечення для відстеження часу, яке є простим, але потужним і робить для вас все важке підйом Друг Панч може бути вашим рішенням.

Вони пропонують широкий спектр функцій, включаючи відстеження та нарахування відбору потужностей, обчислення понаднормових робіт та інші вдосконалені функції, такі як розпізнавання обличчя, щоб запобігти удару друзів. У них є широкий інструмент звітності з оплати праці, який можна налаштувати під потреби вашого бізнесу.

Buddy Punch забезпечує просту інтеграцію з найпопулярнішими програмами бухгалтерського обліку, такими як Quickbooks і Paychex, а також інші користувацькі системи виставлення рахунків або виставлення рахунків – Надання керівництву можливості синхронізувати години працівників на вимогу.

Поряд із усім цим, Buddy Punch є на базі Інтернету, тому кожен, хто має Інтернет, зможе отримати доступ до нього. Незалежно від їх простого у користуванні програми чи веб-браузера, і адміністраторам, і працівникам надається можливість вибрати, який саме режим перегляду найкраще підходить для них.

Автоматизація

автоматизація

Я звернувся до наших друзів в Automizy, щоб включити їхній інструмент до цієї статті, Мор Местер відповів нам наступним,

Автоматизація – це полегшити ваше життя як маркетолога / власника малого бізнесу, надаючи можливість ефективно керувати маркетингом електронної пошти. Ви можете легко реалізувати наше рішення, а функції допоможуть вам досягти бажаного результату з меншою боротьбою. У нашій системі не потрібно використовувати декілька списків електронної пошти, оскільки вона заснована на тегуванні контактів та використанні сегментації. Як результат, у вашій базі електронних повідомлень не буде жодних копій, а це означає, що ви платите менше.

Ви можете використовувати сегменти для надсилання індивідуальних масових повідомлень своїм підписникам на основі ваших даних. Наша тяга & drop editor дозволяє створювати красиві та чуйні електронні листи, які сподобаються вашим підписникам. Ви можете надати своїм абонентам повністю персоналізований досвід роботи з автоматизацією. Просто створіть свою крапельну кампанію в нашому візуальному редакторі робочого процесу, який допоможе вам сегментувати свою аудиторію на основі їх взаємодії з вашими електронними листами.

Відстежуйте ефективність і створюйте звіти про свої масові та автоматизовані кампанії за допомогою нашої розширеної аналітики.

Також ми випустимо оновлену версію нашого ШІ приблизно через півроку. Це дозволить вам:

 • надсилати електронні листи, коли ваші підписники фактично перебувають у вхідних,
 • пишіть кращі теми (щоб збільшити рівень відкритості),
 • розділити тестові електронні листи в автоматизованих кампаніях (для збільшення конверсій).

Toggl

Toogl

Ваш час дорогоцінний і Toggl допомагає вам відстежувати, скільки часу ви витрачаєте на кожне завдання. Toggl пропонує як безкоштовні, так і платні варіанти. Просто підтягніть інструмент в Інтернеті, увійдіть у систему та відстежте свій час за клієнтом, проектом чи виконаним завданням. Якщо у вас є клієнти, які платять вам за годину, використання Toggl для відстеження часу, витраченого на кожне завдання, також може полегшити виставлення рахунків..

Лікар часу

Лікар часу

Time Doctor дозволяє легко стежити за своїми працівниками. Він може відстежити, як ваші працівники витрачають свій час – чи працюють вони на роботі чи витрачають час на щось інше?

Топе Лонг, спеціаліст із контент-маркетингу в компанії Time Doctor, поділився з нами тим, як Time Doctor зміг підвищити продуктивність вашої організації,

Лікар часу – це програмне забезпечення для відстеження часу для відстеження та підвищення продуктивності на робочому місці. Корисним як для фізичних осіб, так і для компаній точно відстежувати робочий час і загальну продуктивність. Він дозволяє збирати час відстеження даних про трудові звички вашого працівника та надає просту аналітику, щоб визначити, як ключові сфери, де можна зробити підвищення продуктивності.

Він має декілька функцій для підвищення продуктивності вашої команди, такі як моніторинг веб-сайтів і додатків, спливаючі вікна контролю відволікання, щоб допомогти користувачам залишатись у виконанні завдань, можливостях нарахування заробітної плати та численній інтеграції з сторонніми додатками.

Time Doctor також має відсутні та пізні звіти, щоб допомогти працівникам працювати протягом пік-годин і полегшити їм спілкування з потребами у вільний час. Як додаткова функція, вона може робити знімки екрана кожні кілька хвилин як спосіб підтвердити, що співробітники працюють.

Рада Айсберга

Це лише кілька улюблених інструментів для малого бізнесу в Інтернеті. Що стосується того, щоб зробити малий бізнес більш ефективним, існують необмежені можливості для інструментів, які можна використовувати.

Оригінальна стаття вперше опублікована о Блог WHSR; Тепер ним керують та оновлюються співробітники BuildThis.io.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map