19 дивовижних платформ для створення власного веб-сайту та мобільного додатка

Настає 2019 рік, і якщо ви все ще не маєте веб-сайту для свого бізнесу чи торгової марки, тоді саме час це виправити. Незалежно від того, ви гуру цифрового маркетингу чи власник малого бізнесу, вам потрібен веб-сайт, щоб зробити вашу цифрову присутність відомою.


Ви можете сказати собі: “Я не знаю жодної речі про програмування, як я повинен створити веб-сайт!”

Не хвилюйся! Сьогодні багато платформ для створення веб-сайтів надзвичайно прості у використанні, вам не потрібно бути ІТ-експертом, щоб створити дивовижний на вигляд веб-сайт.

Для тих, хто не боїться кодування, у нас є кілька CMS, в які можна занурити зуби.

Хочете власний веб-сайт або мобільний додаток? Ось 19 хороших платформ, щоб виконати роботу Click To Tweet

Супер Легкі платформи

Платформа
Що це пропонує?
Приклади
Про менеПроста і швидка цільова сторінка. Ідеальний вибір для цифрової візитної картки.Досліджуйте
WeeblyНайпростіша платформа. Відмінно підходить для створення першого веб-сайту в Інтернеті. (Прочитайте огляд)Досліджуйте
ДжімдоПроста платформа, орієнтована на електронну комерцію. Обмежені шаблони.Досліджуйте
WordPress.comРуки найкраща платформа для ведення блогів та публікацій.Досліджуйте
Веб-вузолДобре підходить для створення багатомовного веб-сайту і не проти показувати рекламу.Досліджуйте
ВіксОдна з найкращих платформ, яку ми любили. Початок класу. (Прочитайте огляд)Досліджуйте
Квадратний простірБезліч красивих добре розроблених шаблонів. (Прочитайте огляд)Досліджуйте
ШопіруйтеБудівельник інтернет-магазину, який ми любили. Почніть продавати в соціальних мережах з легкістю. (Прочитайте огляд)Досліджуйте
ВолюзіяНахиляється до управління інтернет-магазинами.Досліджуйте
BigcommerceВсебічний і простий у користуванні розробник інтернет-магазину. (Прочитайте огляд)Досліджуйте

Платформи експертного рівня

Платформа
Що це пропонує?
Приклади
JoomlaВдосконалена платформа CMS з потужними інструментами, розробленими з нуля.Досліджуйте
WordPress.orgВисоко настроюється CMS з великою кількістю плагінів та тем.Досліджуйте
ДрупалСценарій з відкритим кодом та популярний серед програмістів.Досліджуйте
PrestaShopCMS, орієнтований на електронну комерцію, пропонує комплексну цифрову вітрину.Досліджуйте
WooCommerceУнікальний плагін, який легко перетворює WordPress у потужний інтернет-магазин.Досліджуйте
МаджентоПлатформа електронної комерції з розширеними можливостями, але крутою кривою навчання.Досліджуйте

Платформи для створення мобільних додатків

Платформа
Що це пропонує?
Приклади
AppInstituteЗробіть платформу для розробників додатків для додатків iPhone та Android.Досліджуйте
ШвидкийВиробник мобільних додатків з функціями картки лояльності для підвищення інтернет-магазину.Досліджуйте
ShoutemСтворюйте додаток швидше за допомогою платформи. Або ви можете найняти їх команду, щоб це зробити.Досліджуйте
AppYourselfЗручна платформа для початківців для створення додатків.Досліджуйте

Отже, ви готові розпочати створення власного веб-сайту? Ось 16 дивовижних платформ та 4 виробника додатків для створення веб-сайту!

10 супер легких платформ для створення веб-сайту

Створення веб-сайту не повинно бути болючим досвідом. За допомогою цих систем управління вмістом (або платформ для створення веб-сайтів) вам не доведеться дивитись на єдиний рядок коду під час створення власного веб-сайту.

Будь то проста сторінка портфоліо, цифровий магазин для вашого бізнесу або навіть просто блог про їжу з хобі, якщо ви знаєте, як користуватися текстовими процесорами (наприклад, MS Words) або електронною поштою, ви отримаєте приголомшливий сайт -швидше за короткий час.

Найкраща частина? Дуже багато таких платформ – це супердешево! Ви можете мати персоналізоване доменне ім’я та надійного постачальника веб-сайтів менше ніж на 5 доларів на місяць.

1- Вірно

плачевноВідвідайте Weebly

Один із найпростіших розробників веб-сайтів, Weebly, чудово підходить для людей, які створюють свій перший веб-сайт. Використовуючи просту систему “перетягування”, ви можете створити прекрасні веб-сайти Weebly, які відносно швидкі та безболісні.

Weebly пропонує різні рівні за рівнем ціноутворення, але їх безкоштовний рахунок все ще може запропонувати багато, включаючи необмежену кількість інтернет-сховищ.

Примітка. Ви також можете перевірити традиційну хостинг-компанію SiteGround. SiteGround – одна з наших найкращих бізнес-хостингів. Основний план спільного хостингу має трохи нижчу ціну, підтримує Weebly Basics та пропонує інші зручні для користувача функції (наприклад, встановлення SSL одним натисканням кнопки, безкоштовна міграція сайту та моніторинг дешевого зловмисного програмного забезпечення).

2— Шопіруйте

шопіфікуватиВідвідайте Shopify

Shopify – еквівалент розробника електронної комерції для Wix та Squarespace. З точки зору дизайну та простоти використання, Shopify – це найкраще для налаштування інтернет-магазину.

Підготувавши всі інструменти та сервіси на своєму сайті, Shopify – це все про те, щоб зробити їх платформу єдиним магазином для інтернет-магазинів та роздрібних продавців.

Ось як можна запустити магазин дропшипінгу за допомогою Shopify.

3- WordPress.com

wordpressВідвідайте WordPress

WordPress (потужність 31,9% Інтернету) завжди був улюбленим у блогерів своїми зручними інструментами та інтерфейсом, орієнтованим на блогерів, що забезпечує високу налаштованість.

Порівняно з іншими розробниками веб-сайтів, WordPress має трохи кривої навчання, але якщо ви знайдете час, щоб вивчити входи та виходи її системи, ви побачите, що WordPress пропонує великий контроль у створенні веб-сайту блогу.

4- Вікс

ВіксВідвідайте Wix

Широко розглядається як один з кращих розробників безкоштовних веб-сайтів, Wix має багато що запропонувати для підприємств та брендів, які тільки починаються та мають жорсткий бюджет.

Завдяки вражаючим каталогу дизайнів і тем надзвичайно гнучкі інструменти Wix дозволяють створювати веб-сайти, які є “ідеальними для пікселів” та професійними.

Дізнайтеся, як створити веб-сайт Wix, скориставшись цим покроковим посібником.

5- Про.ме

про менеВідвідайте About.me

Вам потрібна швидка і проста цільова сторінка для себе? About.me – ідеальний вибір для створення цифрової візитної картки або сторінки концентратора, що посилається на всі ваші веб-сайти в Інтернеті (наприклад, Facebook, Linkedin, Twitter, Google+ тощо).

Налаштувати сторінку about.me досить просто. Просто замовте своє ім’я та URL-адресу, розмістіть фонове зображення разом із описом, і все закінчено!

6- Джимдо

джимдоВідвідайте Джимдо

Якщо розробник веб-сайтів, орієнтованих на електронну комерцію, не може помилитися з Джимдо. Подібно до Weebly, Jimdo пропонує прості у користуванні інструменти, які дозволять легко створити гладкий інтернет-магазин за лічені хвилини.

Ви можете залишитися на безкоштовній платформі Jimdo (яка не обмежується часом), але оновлення до своїх Jimdo Pro та JimdoBusiness пропонує чудові пакети “все в одному”.

7- Веб-вузол

webnodeВідвідайте веб-вузол

Веб-вузол може не складатись до інших розробників веб-сайтів за функціями та інструментами, але з точки зору підтримки декількох мов, Webnode має їх у лопатах.

Завдяки можливості створювати багатомовні веб-сайти для понад 20 мов, платформа Webnode більше орієнтується на міжнародну аудиторію.

8- Квадратний простір

квадратний простірВідвідайте Squarespace

Прямий конкурент Wix за гарні дизайни, Squarespace – це все про створення прекрасного веб-сайту для вашого бренду.

За допомогою мітки «Склади це красиво» ви можете очікувати безлічі шаблонів дизайну для вашого сайту, які є, добре, красивими.

Дотримуйтесь посібника для початківців щодо використання Squarespace для створення веб-сайту.

9- Volusion

волюзністьВідвідайте Volusion

Volusion більше схиляється до оперативної сторони (тобто управління запасами, управління замовниками тощо) на веб-стороні побудови спектру.

Як і в Shopify, Volusion пропонує всебічне рішення для підприємств для створення інтернет-магазину.

10- Bigcommerce

велика комерціяВідвідайте Bigcommerce

Найповніший виробник інтернет-магазинів, Bigcommerce надає всі інструменти, необхідні для створення цифрового магазину для вашого бізнесу.

Оплата за їх стандартний план надає вам доступ до їх багатої на платформі платформи, яка включає необмежену кількість продуктів, необмежену пропускну здатність, необмежену кількість пам’яті та повністю функціональний магазин.

Примітка. Якщо у вас є обмеження бюджету, ось список безкоштовних планів для створення веб-сайтів, які ви можете врахувати при створенні свого веб-сайту.

6 Платформи експертного рівня для створення веб-сайту

Платформи на експертному рівні – це те, де ви справді можете технічно створити свій веб-сайт. Подумайте про легкі платформи як про перепланування квартири чи кондомініуму, використовуючи експертну платформу, схоже на будівництво власного будинку.

Існує більше контролю над тим, що ви можете створити за допомогою цієї системи управління вмістом (CMS), але вам потрібно буде ознайомитися з такими речами, як HTML, CSS, PHP та іншими мовами веб-програмування.

Використання цих платформ може дорожче, але ви зможете створювати та підтримувати свій сайт більш безпосередньо та мати кращу гнучкість у частині додавання функцій.

1- Джомла

ДжомлаВідвідайте Joomla

Нагородами CMS, Joomla є одним з найбільш широко використовуваних веб-будівельників з відкритим кодом із своїми потужними онлайн-програмами, програмним забезпеченням у використанні та гнучкою розширюваністю.

Завдяки вбудованій підтримці функцій соціальних мереж та електронної комерції, високомодерні інструменти CMS Joomla означають, що ви можете створити дивовижний веб-сайт, створений з нуля..

2- WordPress.org

wordpressorgВідвідайте WordPress.org

Якщо ви любили функції та інструменти WordPress, але хочете розмістити свій сайт на своєму доменному імені, ви можете перейти на WordPress.org, їх платформу, орієнтовану на CMS для веб-побудови.

На WordPress.org збережено багато функцій, однак, оскільки ви розміщуєте власний домен, ви маєте більше гнучкості щодо додавання розширень та функцій, оскільки у вас буде прямий доступ до кодування.

Ось як можна завести блог або створити веб-сайт новин за допомогою WordPress.

3- Друпал

друпалВідвідайте Drupal

Drupal використовує вдосконалений підхід до своєї CMS, пропонуючи платформу, розроблену для користувачів програмістів та кодерів.

Сценарій з відкритим кодом широко популярний серед програмістів, оскільки дозволяє повністю контролювати та налаштовувати свій сайт, а це означає, що ви можете створювати що завгодно, від простих блогів до всеосяжних дощок.

4- PrestaShop

престашопВідвідайте PrestaShop

PrestaShop – це рішення, для якого застосовується більшість інтернет-магазинів, якщо вони хочуть створити комплексну цифрову вітрину.

CMS, орієнтований на електронну комерцію, є чудовим вибором для малого бізнесу та підприємців, оскільки їхні надійні функції та широка інтеграція чудово підходять для початку із простого та перетворення його на щось більше за лінією..

5- WordPress + WooCommerce

woocommerceВідвідайте WooCommerce

WooCommerce є унікальним порівняно з іншими CMS, оскільки це, по суті, плагін, який перетворює ваш веб-сайт WordPress у потужний інтернет-магазин.

Вони часто постачаються разом з WordPress як пакет із веб-сайтів, таких як Bluehost, так що ви можете мати потужний веб-розробник та платформу електронної комерції для вашого бізнесу..

Дізнайтеся, як створити інтернет-магазин WooCommerce за допомогою WordPress.

6- Магенто

магентоВідвідайте Magento

Magento може похвалитися широким набором функцій та дозволяє настроювати свої сайти, що робить їх найкращим вибором для продавців, які мають ресурси та хочуть впровадити найсучасніші технології у своєму веб-магазині.

Його міцна платформа та потужні можливості підходять для просунутих програмістів та розробників, які знають, як повною мірою використовувати свої функції.

4 Платформи для мобільних додатків

Більшість людей сьогодні частіше використовують свої смартфони та планшети для відвідування вашого сайту, тому платять, щоб мати веб-сайт, оптимізований для мобільних пристроїв.

Створення веб-сайту, оптимізованого для мобільних пристроїв HTML5, можна легко виконати за допомогою програм, які можуть оптимізувати ваш сайт як для Android, так і для iOS. Не потрібно досвіду кодування!

1- AppInstitute

Відвідайте AppInstitute

Для стартапів та малого бізнесу спроба завоювати популярність мобільного маркетингу може бути великою проблемою.

AppInstitute надає простий спосіб для малого бізнесу створити, опублікувати та керувати власним додатком для iPhone та Android за допомогою платформи для самостійного створення додатків, що робить вихід на ринок додатків легким навіть для найменш підкованих власників малого бізнесу..

За допомогою простого у користуванні інтерфейсу ви просто вибираєте шаблон і змішуєте та співставляєте функції творця додатків, щоб швидко створити власний додаток, не записуючи жодного рядка коду за допомогою інтуїтивного, потужного виробника додатків.

2- Swifitc

стрімкийВідвідайте Swiftic

Раніше відомий як Комо, Swiftic дозволяє створювати власний мобільний веб-сайт професійного рівня за допомогою програми.

Відмінно підходить для малого бізнесу, додаток дозволяє створити мобільний веб-сайт, який підтримується великою кількістю функцій електронної комерції, таких як програми лояльності та бронювання столів для ресторанів.

3- Шоутем

shoutemВідвідайте Shoutem

Shoutem робить створення мобільного сайту приємним враженням від його відшліфованого та простого у користуванні виробника додатків.

Основний план дозволяє лише створити нативну програму HTML5, тоді як доступ до їх найкращих функцій та можливість створення програм, сумісних з iOS та Android, є на їхньому розширеному плані.

4- Додайте себе

самому себеВідвідайте AppYourself

AppYourself призначений для малого бізнесу та підприємців, які хочуть простого у використанні та створенні додатка.

Їх інтернет-магазин має ряд модулів та шаблонів, які також можуть бути використані для різних галузей.

Поширені запитання щодо платформ для створення веб-сайтів

Якого конструктора веб-сайтів слід вибрати?

Це залежить від мети вашого веб-сайту і що ви шукаєте.

Для цілей веб-сайту: Weebly та Wix дуже рекомендуються. Вони є найбільш інноваційною компанією, яка має новітні тенденції та спеціальні інструменти для галузі.

Для інтернет-магазину: Shopify – це сьогодні всебічний розробник електронної комерції. У ній все готово. Ви можете розширити свій канал продажів на інші платформи.

Якщо ви самостійно працюєте, ви можете вибрати власні CMS, як WordPress.

Якого виробника інтернет-магазину ви мені не рекомендуєте?

Хоча в більшості розробників веб-сайтів є можливість створити магазин, ми все ще вважаємо, що Shopify є правильним. Керувати своїми продуктами, інформацією про клієнтів, легко інтегруватися з іншими каналами збуту тощо.

Ось як можна створити інтернет-магазин за допомогою Shopify.

Скільки коштує зробити веб-сайт?

Важко знайти фактичну вартість виготовлення веб-сайту. Часто це перевищує гроші. Майте на увазі, що для створення веб-сайту вам потрібен час і сили. Якщо ви власник бізнесу, чи варто включати щомісячні витрати до складу витрат?

Але, якщо ви запитували початкову вартість, приблизна цифра передбачає
1- Доменне ім’я (приблизно від 10 до 15 доларів)
2- Побудовник веб-сайтів (приблизно від 8 до 12 доларів) або веб-хостинг (тобто SiteGround – менше 5 доларів)

Який найкращий конструктор веб-сайтів для SEO?

Розробники веб-сайтів, такі як Wix та Weebly, пропонують зручність оптимізувати веб-сайт для пошукової системи. Однак важко визначити, який розробник веб-сайтів пропонує найкращий SEO-сервіс.

Ваш веб-сайт не відображатиметься на 1-й сторінці результатів пошуку, використовуючи конкретний конструктор веб-сайтів.

Це не має сенсу. Занадто багато змінних, які входять у SEO, які впливатимуть на рейтинг. Це може відрізнятись від типу веб-сайтів та ніші, в яку ви залучаєте.

Ось основні принципи роботи SEO.

Чи варто купувати доменне ім’я через компанію, яка займається реєстрацією домену або розробник веб-сайту?

Це полегшує ситуацію, якщо ви купуєте доменне ім’я через розробників веб-сайтів. Підключити домен до вашого веб-сайту легко.

Деякі розробники веб-сайтів навіть пропонують безкоштовно на 1 рік, якщо ви підписуєтесь на них. Здається, це правильний вибір придбання доменного імені разом із розробником веб-сайтів.

Але все може з роками виглядати інакше. Витрати на підтримку домену будуть вищими (близько 20 доларів при створенні веб-сайту). Ціна дешевша, якщо ваш домен зараз знаходиться у компанії, яка займається реєстрацією доменних імен. (GoDaddy або NameCheap – приблизно від 10 до 15 доларів).

Потрібно трохи попрацювати, щоб підключити доменне ім’я (від компанії, яка зареєструвала доменне ім’я) до свого веб-розробника веб-сайту. Це просто разові зусилля.

Крім того, вам легше керувати доменним іменем, якщо ви переходите на інший розробник веб-сайтів.

Чи можу я створити веб-сайт без будь-яких навичок дизайну та кодування?

Так. Усі розробники веб-сайтів мають легке використання & функції краплі. Ця функція дозволяє вам робити веб-сайт, навіть якщо ви не професіонали.

Перший крок – це вибір відповідного шаблону для вашої галузі. Потім ви можете почати редагувати та заповнювати його своїм вмістом.

Потрібно найняти дизайнера веб-сайту чи розробника?

Ви самі вирішите. Ви, безумовно, можете передати роботу з веб-розробки на аутсорсинг або найняти професіонала, який допоможе вам у випадку, якщо ви загубитеся на півдорозі.

Напевно, вам потрібно пройти криву навчання кожного розробника веб-сайту, перш ніж звикнути до нього. Не хвилюйтесь, більшість розробників веб-сайтів пропонують вичерпний підручник.

Усі розробники веб-сайтів пропонують вам спосіб без створення коду. Вам просто потрібно визначитися з темою і почати вставляти свій вміст. Замініть свій логотип та фавікон, і ваш веб-сайт готовий до запуску.

Чи можу я перенести свій веб-сайт від розробника веб-сайту до власного хоста?

Ні. На жаль, ви не можете цього зробити.

Якщо ви створили веб-сайт разом із розробником веб-сайтів, він також поєднує в собі кілька аспектів. Наприклад. Веб-дизайн, база даних, мова хостингу та кодування – це те, що стосується.

Це може здатися простим завданням просто експортувати та імпортувати, але це нереально. Є багато власних аспектів. Якщо ви не використовуєте CMS, як WordPress, ви можете перемістити свій веб-сайт на будь-який хост, який вам подобається.

На що я повинен звернути увагу, вибираючи платформу для створення веб-сайтів?

Кожен розробник веб-сайту має свою унікальну точку продажу. Це може бути як добрим, так і поганим. Кожна компанія хоче бути різною і пропонувати щось унікальне для захоплення ринку. Це призводить до безлічі варіацій, на які користувачі можуть вибрати. Ми виділили кілька ключових відмінностей, які ми вважаємо важливими.

Корисність: Він включає в себе користувальницький інтерфейс, управління заднім числом та редактор веб-сайтів. Деякі добре розроблені для зручності користування, деякі – трохи технічні, а деякі – між ними. Більшість розробників веб-сайтів використовують інтерфейс перетягування, де ви можете додати об’єкти до потрібної позиції. Іншим потрібно буде використовувати кілька рядків кодування, щоб зробити його ідеальним.

Особливості: Вам може знадобитися зареєструватися на безкоштовну пробну версію, щоб ознайомитися з особливостями кожного розробника веб-сайту. Поверніться до початкового етапу призначення вашого веб-сайту. Подумайте уважно, що ви хочете зробити зі своїм веб-сайтом. Шукайте конструктора веб-сайтів, який пропонує вам найважливішу функцію, яку ви шукаєте.

Калькуляція витрат: Плата є найменш важливим фактором. Якщо розробник веб-сайтів оснащений речами, що сприяють зростанню вашого веб-сайту, це варто.

Висновок

Пошук ідеальної платформи для вашого бренду може залякати, особливо якщо ви малий бізнес або приватний підприємець.

На щастя, багато розробників веб-сайтів легко вивчити, так що ви можете розпочати роботу негайно. Після того, як ви будете готові перейти на наступний рівень, ви можете перевірити наш безкоштовний посібник, який дозволяє почати створювати приголомшливі речі для вашого бренду!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map