15 простих порад з маркетингу соціальних медіа для абсолютних початківців (і поради від експертів)

Чи отримують ваші оновлення в соціальних мережах багато акцій, коментарів та кліків? І чи притягують вони багато трафіку до вашого блогу?


Можливо, ні …

Можливо, ви отримуєте дуже мало взаємодій та реферального трафіку з соціальних медіа. Що ще гірше, можливо, ваші соціальні пости залишаються непоміченими.

Якщо ви тільки починаєте з соціальних медіа або ви боролися з ефективністю свого соціального вмісту, то ця публікація для вас.

Тут ви дізнаєтеся, як оптимізувати свої профілі та вміст у Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest та LinkedIn, щоб отримати видимі результати. Мало того, ви також дізнаєтесь, як користуватися цими основними соціальними мережами приверніть більше трафіку до свого блогу.

Готові? Давайте почнемо!

Частина I – Поради щодо маркетингу у Facebook

 • Напишіть хороший пост у Facebook
 • Виправте свою сторінку
 • Виконати тести

Частина II – Поради щодо маркетингу Twitter

 • Напишіть хороший твіт
 • Використовуйте правильні хештеги
 • Краща біографія (як професіонал)

Частина ІІІ – Поради щодо маркетингу в Instagram

 • Використовуйте хештеги (багато!)
 • Створіть посібник із брендингу
 • Зміцнювати відносини з клієнтами

Частина IV. Поради щодо маркетингу Pinterest

 • Напишіть чудові описи шпильок
 • Створіть керівництво по стилю
 • Запропонуйте халяви

Частина V – Поради щодо маркетингу

 • Створіть професійний профіль
 • Приєднуйтесь до цільових груп
 • Публікація (або перевидання)

Поради експертів

 • Меган Монаган, Smart Bird Social
 • Меді Осман, The-blogsmith
 • Марина Бараєва, MarinaBarayeva.com
 • Івана Тейлор, DIYMarketer
 • Dev Sharma, DesignBombs
 • Андріа Сосюк, BrandMentions

Прочитайте -15 порад щодо маркетингу соціальних медіа (та поради експертів) для початківців! скажи другові

Contents

15 Поради щодо маркетингу соціальних медіа для початківців

Частина I: Поради щодо маркетингу у Facebook

Facebook = Король соціальних медіа?Facebook = Король соціальних медіа?

Facebook має 1870 мільйонів активних користувачів, що робить його найпопулярнішою платформою соціальних медіа. Завдяки своєму величезному охопленню, Facebook дозволяє вам скористатися величезною частиною вашої цільової аудиторії.

І не важливо, чи ведете ви бізнес із садівничих інструментів чи простий блог із садівництва, ви можете використовувати Facebook для залучення трафіку та переходу на ваш веб-сайт.

Ось 3 діючих стратегії для турбозарядки вашого маркетингу у Facebook:

Порада №1. Дізнайтеся, як написати хороший пост у Facebook

Це може здатися справжньою базовою порадою, але багато людей не знають, як написати цікавий пост у Facebook. “Досконалий” пост у Facebook – як Буфер ставить це – це:

 • посилання
 • короткий – 40 символів або менше, якщо ви можете розмахувати ним
 • публікується у не пікові часи
 • дотримується інших повідомлень за регулярним графіком
 • своєчасний та інформаційний

Як бачите, написання публікації у Facebook, яка з’єднує, потребує певної думки та роботи над змістом, термінами та тривалістю.

Але якщо ви докладете зусиль, ви помітите, що ваші публікації отримують більше кліків, лайків та спільних публікацій.

Якщо ви конкретно хочете отримати більше коментарів, скористайтеся наступним Формати публікацій у Facebook від HubSpot (цитуючи HubSpot):

 • Задаючи питання. Це може стосуватися вашого продукту, професії вашої аудиторії або способу життя (наприклад, “Синій / чорний або білий / золото?)
 • Заповніть порожні заяви. Опублікувавши заяву з проханням отримати конкретну відповідь (наприклад, “одне, без чого я не можу жити на роботі, це ________.”)
 • Підпис до фотографії. Опублікувати фотографію (або відео) та попросити смішну (або відповідну) підписи – це чудовий спосіб залучати користувачів. (# captionthis #фотокапія)
 • Параметри A, B або C. Опублікувати заяву чи фотографію та запитати людей, з яким варіантом вони згодні. (“Якщо ваш колега пропустив термін, який впливає на вашу доставку, ви краще: A) забрати слабкий B) зателефонуйте йому на це C) скажіть мамі).

Як бачите, ці пости спрямовані на те, щоб залучити більше коментарів.

Тож мова йде про написання чудової публікації у Facebook. Але це ще не все. Коли ви публікуєте у Facebook, переконайтеся, що ви не продовжуєте публікувати та повторно публікувати історії лише зі свого блогу.

Якщо ви це зробите, у вас незабаром закінчаться історії, і коли користувач перевірить вашу сторінку, він помітить багато повторного вмісту, який може вимкнути їх.

Щоб цього уникнути, вам потрібно поділитися свіжим потоком історій не лише з власного блогу, але з різних інших пов’язаних блогів.

Щоб розробити такий потік свіжих ідей:

 • Складіть список сайтів у своїй ніші, які публікують чудовий контент
 • Слідкуйте за ними у Facebook
 • Поділіться своїм вмістом зі своїми підписниками (хто знає, що вони можуть почати ділитися деяким вмістом)

Таким чином, ваші прихильники Facebook ще більше сподобаються вам за кураторство та обмін корисними, захоплюючими історіями з кращих джерел.

Тепер джерела пошуку можуть звучати як багато роботи, але є допомога. Ви можете скористатися безкоштовним інструментом на кшталт DrumUp вилікувати цікаві історії для вас. DrumUp використовує ваші ключові слова, щоб знайти відповідні історії, якими ви можете поділитися.

Але:

Пам’ятайте, щоб модерувати розповіді, куровані такими інструментами, оскільки вони покладаються на алгоритми пошуку статей, які можуть бути не на 100% точними. Хоча багато історій буде актуальним, можна також запропонувати деякі завершені.

Порада №2. Виправте свою сторінку

whsr-facebook-чек

Помилка новичка, яку роблять люди з маркетингу Facebook, НЕ налаштовує свою сторінку Facebook належним чином.

Ділова сторінка Facebook так само, як домашня сторінка вашого веб-сайту у Facebook. Тож не слідкуйте за вмістом. Використовуйте це, щоб надихнути людей наслідувати вас.

Для початку вам знадобиться:

 • Чудова картина профілю та обкладинка
 • Заклик до дії
 • Захопливий розділ
 • Закріплена публікація

Якщо у вас немає таких, додайте їх зараз.

Далі, щоб діагностувати деякі проблеми високого рівня на своїй сторінці у Facebook, проаналізуйте це за допомогою безкоштовного інструменту, як-от Ліліялізер. Likealyzer аналізує сторінку в Facebook і дає корисну інформацію для вдосконалення.

Коли я запустив аналіз сторінки Facebook, один із інших моїх проектів (Розкрито секрет веб-хостингу) через Likealyzer я отримав пропозиції щодо оптимізації, як ви бачите на зображенні праворуч.

Як бачите, це обидві пропозиції, над якими я можу працювати.

Щоб отримати подібні рекомендації щодо вдосконалення для вашої сторінки у Facebook, запустіть її через Likealyzer. А потім дійте над пропозиціями.

Порада №3. Тест. Тест. Тест.

Найкращий спосіб оптимізувати ваші маркетингові результати у Facebook – це проведення тестів.

І ні – я не прошу вас купувати дорогі інструменти для цього.

Просто протестуйте всі інгредієнти вашого допису.

Наприклад, ви можете поекспериментувати з копією публікації, її тоном та часом.

Facebook Insights надає такі дані, як Перегляди сторінок, Подобання сторінок, Доступ до публікації тощо. Ці показники корисні при вимірюванні результатів тестування.

Можна навіть спробувати зовсім іншу частоту публікації. Отже, якщо ви зараз публікуєте повідомлення 3 рази на тиждень, ви можете спробувати збільшити їх до 6 разів і побачити, чи отримаєте ви більше лайків, коментарів чи кліків.

Або спробуйте інший стиль зображення.

Якщо вам потрібна натхнення для тестових ідей, ознайомтесь із цим різні тести Buffer проводили зі своїм маркетингом у Facebook.

Частина II: Поради щодо маркетингу Twitter

З 319 мільйонів активних користувачів щомісяця, Twitter захоплює третє місце, коли мова йде про соціальні медіа.

Twitter може бути не дуже привабливим для покоління трафіку, але це впевнено – це чудова платформа для початку розмов із вашими читачами та для зв’язку з впливовими людьми.

Порада №4. Дізнайтеся, як написати хороший твіт

Ваш успіх у Twitter залежить від того, наскільки ви добре налаштуєте твіт, тобто як ви пишете твіт, як часто ви твітте і час, коли ви публікуєте твіт..

Основний твіт написати просто.

[СТАТТЯ НАЗВА]: http://url.com #hashtag від @TwitterHandle

На своїй посаді, що дає 12 твітте шаблони, HubSpot описує наступний твіт як найпростіший шаблон для твіттування:

Це досить зрозуміло. Але ви можете подбати про наступне:

 • Завжди пам’ятайте, щоб скоротити URL-адресу перед поділом – це заощадить кілька символів. Використовуйте такий інструмент, як Трохи.
 • Використовуйте 2 хештеги замість 1; вибирайте хештеги ретельно

Коли ви дізнаєтесь основи написання твіту, вам варто подумати над тим, щоб отримати більше ретвітів.

На жаль, не існує шаблону для написання твітів, які можна буде ретвітувати, але ви можете зробити кілька простих налаштувань.

Наприклад, Adweek виявив, що додавання знаку оклику до твіту отримало їх подвійні ретвіти, ніж ті, що не мають знак оклику!

І згідно з Twitter, додавання фотографій до твітів призводить до збільшення середнього на 35% ретвітів.

Оскільки остаточної відповіді немає, вам потрібно експериментуйте зі своїми твітами і подивіться, як реагують ваші підписники. Якщо ви помітили певний стиль зображень або твітів, які добре справляються з ними, опублікуйте більше таких. Дізнатися це можна лише спробувавши.

Крім того, для кожної публікації, яку ви пишете, напишіть щонайменше 5 варіантів твітів і розкладіть кожен на різний час. Таким чином, ваші твіти будуть охоплювати більше людей та залучати більше трафіку до вашого блогу. Ви також з часом дізнаєтесь, які типи твітів роблять добре.

Порада №5. Використовуйте правильні хештеги

Розгляньте хештеги як ключові слова соціальних мереж.

У середньому твіти з хештегами отримують на 2 рази більше взаємодії, ніж твіти без хештегів.

Тому використовуйте хештеги у всіх твітах. Але не перестарайтеся, оскільки ті ж дослідження стверджують, що використання більше ніж 2 хештегів у твітті знижує показник залучення на 17%. Отже, дотримуйтесь 2 хештегів / твіт.

Але це все ще залишає нас перед питанням пошуку правильних хештегів, які можна використовувати в твітті (або в будь-якій іншій мережі соціальних мереж з цього приводу!). Але Бен Тео написав відмінний посібник для визначення правильних хештегів. В основному, він пропонує:

 1. Визначте хештеги впливових факторів
 2. Використовуйте Список початківців хештегів, щоб визначити пов’язані хештеги
 3. Оцініть релевантність ваших хештегів

(Прочитайте повний посібник для детальних етапів впровадження.)

Порада №6. Винайдіть чудову біографію Twitter

Як я вже говорив, Twitter – це чудова платформа для зв’язку з впливовими. Тож коли вони починають помічати, що ви їх ретвітуєте або спілкуєтесь із ними, перше, що вони побачать, це ваш профіль у Twitter. Ваші потенційні підписники також перевірять ваш профіль, перш ніж вирішати слідкувати за вами.

Тож працюйте над своїм профілем у Twitter і робіть це дивовижно.

Як і у Facebook, навіть тут знадобляться два чудових зображення: малюнок профілю та обкладинка.

Після зображень наступне найважливіше у вашому профілі Twitter – біографія вашого автора.

Що стосується біографії, найкраща тактика полягає в тому, щоб вона була простою і точною. Просто вкажіть, чим займається ваш бізнес чи ваш блог. І це зробить. Сміливо використовуйте відповідне ключове слово як хештег, якщо це має сенс.

Syed Balkhi у Twitter (@syedbalkhi)Syed Balkhi у Twitter (@syedbalkhi)

Михайло Позднев у Twitter (@Mpozdnev)Михайло Позднев у Twitter (@Mpozdnev)

Порада. Не використовуйте рядок хештегів. Це може читати мило, але воно не розповідає вашу історію тому, хто читає вашу біографію.

Крім того, якщо ви дуже важливий ресурс, спробуйте зафіксувати його у своєму профілі Twitter. Це прекрасний спосіб вказати відвідувачів на найкращий вміст і мотивувати їх наслідувати вас.

Щоб отримати ідеї, як максимально використати біографію зі 160 символів у Twitter, використовуйте ці Біоприклади та поради в Twitter що Крістіна Ньюберрі з Hootsuite ділиться.

Частина ІІІ: Поради щодо маркетингу в Instagram

Медіа-платформа для обміну фотографіями, що належить Facebook, Instagram має більше ніж 600 мільйонів активних користувачів.

Маркетинг в Інстаграмі особливо популярний в інтернет-магазинах та компаніях B2C, оскільки вони використовують його, щоб змусити своїх клієнтів / споживачів / послідовників робити фотографії та селфі з їх продуктами та ділитися. Це чудовий спосіб генерування деяких створений користувачем вміст.

Але навіть ви можете ділитися своїми блогами фотографіями та графікою, щоб створити наступне в Instagram. Ось 3 способи, як ви можете зарядити свій Instagram маркетинг:

Порада №7. Використовуйте багато хештегів

На відміну від Twitter, вам не доведеться обмежувати використання хештегів лише на 2 за публікацію.

Дослідження показують, що чим більше хештегів ви використовуєте, тим більше подобається. Насправді, інженер програмного забезпечення QA Макс Вулф, знайдено що:

“Фотографії в Instagram, які мають максимум 30 # тегів, отримують в середньому приблизно втричі більше лайків, ніж фотографії лише з декількома тегами”.

Джерело: МакстографіяДжерело: Макстографія

TrackMaven теж підтримує цю знахідку. За повідомленням TrackMaven, Публікації в Instagram з 9 хештегами отримують найкращу взаємодію.

Тепер я можу зрозуміти, якщо ви обмінюєтесь ідеєю використання стільки хештегів. Однак ви можете легко приміряти що-небудь між 5-10, правильно.

Щоб знайти хештеги, які потрібно використовувати, поверніться до способу пошуку хештегів Twitter. Більшість тактик та інструментів виявлення хештегів працюють аналогічно для всіх платформ соціальних медіа.

Порада №8. Створіть посібник із брендингу (або розмістіть послідовні зображення)

Оскільки Instagram – це візуальний носій, він дозволяє висловлювати особистість свого бренду своїми публікаціями. Тому переконайтеся, що ви надсилаєте послідовне повідомлення.

Фахівець Instagram Аріель Рул дав кілька яскравих порад щодо створення практичного посібника із зображеннями для Instagram у цьому практичному пост. Перевірте це та створіть подібну систему для свого блогу.

Ви навіть можете використовувати інструмент для знайти та зв’язатись із впливовими учасниками Instagram у вашій ніші.

Порада №9. Навіть якщо ви керуєте бізнесом B2B, не закреслюйте Instagram

Бренди B2B, які розгойдують Instagram.Boeing та UBS – два бренди B2B, які розгойдують Instagram.

Дуже багато компаній B2B відкидають Instagram. Вони вважають, що це занадто B2C, щоб їм було корисно. Але Марго да Кунья від WordStream є чудовою справою для того, щоб B2B-компанії потрапили в Instagram.

Вона розповідає що перебування в Instagram та розміщення фотографій з роботи допомагає:

“[] … зміцнення відносин зі своїм клієнтом, демонструючи, що їх клієнт справді є задоволеним клієнтом (слухайте ведучі!) І надає персоналізованому людському дотику до свого бізнесу (так, за їх машиною для маркетингового програмного забезпечення стоять справжні люди”.

Вона наводить приклад компанії SaaS, HubSpot, і розповідає, як він пропонує взаємодію в Instagram, незважаючи на те, що є фірмою B2B.

Частина IV: Поради щодо маркетингу Pinterest

З 150 мільйонів активних користувачів – Більшість – це послідовники жінок. Pinterest – це платформа соціальних медіа для любителів візуального середовища.

Зараз чимало блогів використовують такі інструменти, як Canva, для створення графіки та плакатів блогу та додавання їх до своїх публікацій. Крім того, вони роблять цю графіку корисною, тому читачі їхніх блогів можуть поділитися нею на Pinterest. Красива гранічна графіка – це чудовий спосіб збільшити слід блогу Pinterest. Як тільки ви почнете вирощувати наступне, ваш профіль Pinterest почне відображатися вгорі, коли люди шукають ваші цільові ключові слова на Pinterest.

Щоб отримати більшу видимість на Pinterest, спробуйте ці 3 кмітливі поради щодо маркетингу Pinterest.

Порада №10. Дізнайтеся, як писати чудові описи шпильок

Хоча Pinterest – це насамперед візуальний носій, ви можете додати текст, щоб описати свої шпильки, щоб зробити їх зручними для пошуку.

Pinterest пропонує:

Найкращі описи є позитивними, що допомагає людям уявити, що вони можуть зробити зі шпилькою, а також надає додаткову інформацію.

Незалежно від того, чи пишете ви опис, багатий на ключові слова, для ваших окремих шпильок або дощок для шпильок, знайдіть і використайте слова, які люди можуть використовувати для пошуку вашого вмісту на Pinterest.

Також пам’ятайте про те, як ви класифікуєте штифти, тобто продумано використовуйте штифтові дошки. Спеціаліст із брендингу Ліндсі Голднер категоризує її шпильки дуже систематично, тому її підписники можуть побачити хороший вибірки того, що вона ділиться на Pinterest:

Ліндсей

Порада №11. Створіть керівництво по стилю

Так само, як Instagram, також Pinterest допомагає вашому бренду сяяти завдяки візуальним зображенням чи зображенням, якими ви ділитесь. Завдяки чому важливо розробити послідовні візуальні зображення – інакше ваш бренд може втратити свою індивідуальність.

Інструмент маркетингу Pinterest Tailwind дає наступне 4 поради, щоб забезпечити послідовність ваших візуальних засобів Pinterest:

 • Додайте логотип та / брендинг до зображень, щоб люди могли розпізнати ваші шпильки
 • Дотримуйтесь щільну колірну палітру з двома-трьома основними кольорами марки
 • Використовуйте однакові шрифти кожен раз
 • Знайдіть стиль фотографій, який відповідає вашому бренду

Порада №12. Запропонуйте халяву (керувати реєстрацією електронної пошти)

Мелані Данкан з Академії підприємців використовує Pinterest для отримання абонентів електронної пошти. Дункан пропонує простий метод створення халяви, закріплення її, а потім приведення людей із цього шпильки на стиснуту сторінку.

Дункан також йде вперед і пропонує кілька ідей халяви:

Купонні коди

Електронні книги

Контрольні списки – Дункан каже, що контрольні списки особливо ефективні на Pinterest.

Посібники

Серія відео – Якщо ви сором’язливі, кажете, Дункан говорить про використання ScreenFlow для Mac або Camtasia для ПК

Інтернет-навчання

Google Hangouts – Вам не потрібно підписуватись на відеокімнату Google, але все одно створювати сторінку для реєстрації!

Вебінари

Отже, подивіться, чи зможете ви створити одну з цих халяв і покажіть її всім людям, які відкривають вас на Pinterest. Якщо їм це сподобається, вони, ймовірно, перейдуть на ваш блог, і є хороший шанс, що вони підписаться.

Пов’язане читання: Інструкція з маркетингу Pinterest збільшити трафік блогу.

Частина V: Поради щодо маркетингу LinkedIn

LinkedIn – найбільша платформа соціальних медіа для бізнесу (для бізнесу) 467 мільйонів активних користувачів.

Як правило, ви не будете говорити про LinkedIn в контексті зростання свого блогу. LinkedIn більше стосується розширення вашого бізнесу (а не блогу). Це тому, що LinkedIn дає вам платформу для прямого зв’язку зі своїми потенційними можливостями.

Отже, якщо ви пропонуєте рішення, послуги або товар для B2B, а ваші цільові читачі – це конкретні посади в компаніях, наприклад, маркетинговий директор компанії або віце-продавець, то ви можете використовувати LinkedIn, щоб звернутися до них..

Econsultancy повідомило, що LinkedIn приносить «64% усіх відвідувань каналів соціальних медіа на корпоративні веб-сайти,”Його дослідження грунтувалося на реферальному трафіку на 2м корпоративних веб-сайтів.

Зауважте, що ми говоримо не про “блог”, а про “корпоративний” веб-сайт.

візит-корп-блог

Якщо ви є бізнесом або блогом B2B, спробуйте скористатися цими 3-ма тактиками, щоб посилити маркетинг LinkedIn:

Порада №13. Створіть чудовий профіль LinkedIn

Починаючи з LinkedIn, зверніть особливу увагу на свій профіль, оскільки це ваш найважливіший актив на платформі.

Щоб спокусити більше людей відвідувати ваш веб-сайт, дотримуйтесь кращих практик заповнення вашого профілю LinkedIn. Ця інфографіка від True Conversion – це чудовий чіт-лист для написання виграшного профілю LinkedIn (це найкраще, що я бачив!).

пов'язаний-профіль-посібникКредит: TruConversion

Тому перевірте це та дотримуйтесь кожної інструкції, щоб створити повний профіль.

Порада №14. Приєднуйтесь до цільових груп

Групи LinkedIn на даний момент не дуже ефективні. Але навіть якщо участь у них не приносить великого трафіку, вони все ще чудові засоби для зв’язку з цільовою аудиторією.

Приєднуйтесь до групи LinkedInОсь як приєднатися до груп LinkedIn – перейдіть до робочого меню > Клацніть піктограму “Групи” або введіть ключове слово на панелі пошуку для груп вашої ніші (джерело).

Тож якщо ви маєте інструмент для аналізу та швидкості веб-сайтів, ви можете перевірити різні групи LinkedIn, які цікавляться швидкістю та оптимізацією веб-сайту. Усі члени таких груп можуть бути вашими потенційними клієнтами.

Після приєднання до групи ви можете надсилати прямі повідомлення (приблизно 15) людям у ній. Хто знає, хтось із цих осіб міг навернутись!

Крім того, якщо ви пов’язані з кимось через загальну групу, ви бачитеся як друге з’єднання з цією людиною, що може підвищити вашу видимість.

Вівека фон Розен (автор “LinkedIn Marketing: Hour A Day”) показує великі пошукові хаки для пошуку перспектив у групах LinkedIn у цьому. пост.

Порада №15. Публікація (або перевидання) на LinkedIn

Завдяки видавничій платформі LinkedIn тепер ви можете розміщувати свій вміст безпосередньо в LinkedIn. Ви також можете повторно публікувати вміст, який ви розміщуєте у своєму блозі на LinkedIn. Якщо ви подивитеся на впливів у вашій ніші, ви, ймовірно, побачите, що вони вже публікують у LinkedIn. Це тому, що LinkedIn допомагає людям позиціонувати себе як лідери думок у своїх нішах.

Але не всі посади однаково добре. Насправді, пошуковий маркетолог Пол Шапіро проаналізував основні 3000 посилань, пов’язаних із пов’язаними літерами та деконструював характеристики успішної публікації LinkedIn. Він виявив, що вони мають:

 • Заголовки довжиною від 40 до 49 символів
 • Багато зображень (у найпоширеніших публікаціях було 8 зображень!)
 • Класичний формат “Як робити”
 • 1900 – 2000 слів (з приблизно 5 розділами)

Перш ніж почати писати, прочитайте повністю результати досліджень щоб дізнатися, як ви можете написати допис на LinkedIn, який зв’яжеться з цільовою аудиторією.

Що кажуть експерти

Меган Монаган, консультант із контенту та маркетингу, вказує на ключ до маркетингу в соціальних мережах: “Маркетинг соціальних медіа ефективний для побудови стосунків в Інтернеті та виховання фактора знань, подобається та довіри до своєї аудиторії”.

Монаган, також генеральний директор і співзасновник в Smart Bird Social, ділиться з нами порадами, які вона хотіла б знати, коли вперше починала,

меган-монаган

Це поради, які я хотів би знати, коли вперше починав:

 • Не намагайся бути скрізь. Почніть з однієї платформи, щоб не перевантажуватись.
 • Соціальні медіа – це ще одна дорога для контент-маркетингу. Створіть релевантний і цінний вміст, який приваблює ваш ідеальний аватар.
 • Люди хочуть автентичності. Отримайте трохи особистого час від часу! Зрештою, це означає бути “соціальним”.
 • Наполегливі повідомлення про прямі продажі відштовхують людей. Натомість спрямовуйте трафік із соціальних медіа на ваш веб-сайт та у ваші торгові послідовності.
 • Найбільший вплив маркетингу в соціальних мережах випливає з послідовності, чудового вмісту та залученості. Виконання однієї з цих трьох речей працює; виконання всіх трьох максимізує ваші результати!

Якщо ви очікуєте, що соціальні медіа стануть святим граалом для вашого бізнесу, Монаган поділяється своїми думками правда про маркетинг соціальних медіа. Ви повинні мати погляд.

Меді Осман, маркетолог вмісту в соціальних мережах та блогер, ділиться з нами своїми порадами з маркетингу соціальних медіа для початківців,

мадді-осман

Якщо ви тільки починаєте займатися маркетингом у соціальних мережах, наступне може бути корисним для виходу на праву ногу:

 • Виберіть 2-3 соціальні мережі, щоб опублікувати, поки ви не налагодите все. Тримайте це просто, щоб ви могли встановити добрі звички. З цього приводу продовжуйте користуватися профілями в інших мережах, в яких ви хочете бути активними раніше, ніж будь-хто інший!
 • Публікуйте послідовно. Один раз на день або кілька разів на тиждень достатньо, щоб показати людям, що ви насправді використовуєте обрані вами профілі. Не забудьте також відповісти послідовно, якщо люди використовують ваші профілі для спілкування з вами. Інструмент планування соціальних медіа на зразок Buffer, Hootsuite або Sprout Social може допомогти вам створити вміст і допомогти в послідовності..
 • Якщо у вас немає часу та енергії, щоб створити оригінальний вміст, відправте його. Діліться відповідними статтями з лідерами думок у вашій галузі. Обов’язково позначте їх, і ви можете отримати додатковий доступ, якщо вони вирішать поділитися вашими публікаціями!

Ви можете знайти Меді www.the-blogsmith.com

Я звернувся до Марини Бараєвої, засновниці с MarinaBarayeva.com, вона сказала, що “Коли ви тільки починаєте і хочете одразу отримати результат із соціальних медіа, тоді створіть рекламу. Але тоді вони будуть більше схожі на холодні заклики людей ».

Марина, також експерт з маркетингу для підприємців, додала: “Якщо ви думаєте про довгострокове використання соціальних медіа, то зосередьтеся на створенні громади. Ваша суть – стати джерелом корисної інформації навколо вашого предмета. Також шукайте способи налагодити контакт з людьми. ” Вона пропонує,

Марина-Бараєва

 • Займайтеся з ними трохи творчості:
  • Почніть розмови, задаючи відкрите запитання.
  • Дайте два варіанти і попросіть вибрати той, який їм подобається.
  • Запитайте їх думку тощо
 • Ще один хороший спосіб зв’язатися з людьми – позначати їх тегами, коли ви ділитесь їх вмістом. Будьте відкриті до співпраці і дайте, перш ніж щось просити.
 • Переназначте вміст між мережами соціальних медіа та використовуйте більше візуальних зображень.

Зробіть це як на своєму акаунті, так і на інших акаунтах, які мають ту саму аудиторію. Не намагайтеся розпродавати ваші речі, шукайте способи бути корисними.

Ключовий момент у соціальних медіа насправді є соціальним та корисним для людей, які там перебувають. Це розвиває ваш авторитет і довіру до вас і вашого бізнесу.

Іванна Тейлор, засновниця DIYMarketer, поділилася з нами основними порадами, щоб розпочати свій маркетинг у соціальних медіа: “Незалежно від того, що ви новачок у соціальних медіа чи просто початківець на платформі, яку ви ніколи не використовували для свого бізнесу, візьміть перші 30 днів відвідувати платформу не менше 15 хвилин на день. “

Івана також додала,

Івана-Тейлор

 • Створіть опис свого профілю так, щоб він розмовляв з вашим цільовим клієнтом теплим, привабливим та доброзичливим способом.
 • Будьте професійні, дозволяючи вашій особистості просвічувати.
 • Потім знайдіть час, щоб «Слухати». Прослуховування означає читання публікацій, звернення уваги на те, що публікують інші та які публікації є найбільш успішними.
 • Шукайте можливості вступити у розмову та починайте шукати людей, щоб їх слідкувати у вашій ніші.
 • Зосередьтеся на розмовах та перетворенні цифрових відносин в електронну пошту, телефонний дзвінок або зустріч віч-на-віч.

Ви можете знайти Івана Тейлор на diymarketers.com

Дев Шарма, засновник DesignBombs – це успішний цифровий маркетолог, відомий тим, що створює процвітаючий інтернет-бізнес. За його словами, соціальні медіа дуже стратегічно ставилися до своїх успіхів в Інтернеті. Але багато новачків пропадають у вогонь і отримують його зовсім не так.

Ось кілька його пропозицій, які можуть допомогти новачкам досягти успіху в маркетингових зусиллях у соціальних мережах:

dev-шарма

Є багато різних платформ соціальних медіа. Нові колись швидко оновлюються, і це є величезним джерелом відволікання. Зосередьтеся на кількох і створіть вплив.

 • Не чекайте миттєвих результатів. Для збирання та отримання результату потрібен час. Я маю на увазі, що ви повинні бути послідовними та стабільними. Не кидайте так рано.
 • Прочитайте та реалізуйте те, що працює. Що слід знати, власники платформ соціальних мереж постійно змінюються. Деякі стратегії, які працювали на Facebook років назад, сьогодні є великим ганьбою. Слідкуйте за позитивними змінами та оновлюйте їх якнайшвидше.
 • Дотримуйтесь ролей платформи соціальних мереж. Щоб не зупиняти кампанії та акаунти, читайте ролі платформи та дотримуйтесь їх.
 • Займайтеся своїми підписниками в соціальних мережах. Відповідайте на коментарі, подобається та позитивно допишіться. Не дозволяйте своїм підписникам відчувати себе ботом або маркетологом, який не дбає про свою діяльність.
 • Не покладайтеся лише на соціальні медіа. Причина полягає в тому, що платформи соціальних медіа належать діловим людям, які можуть змінити умови та спричинити серйозний вплив на ваш бізнес. Залучайте участь у своєму блозі та отримуйте своїх підписників у своєму списку електронної пошти. Таким чином, якщо Facebook (наприклад) внесе деякі зміни, які негативно вплинуть на ваші маркетингові кампанії, ваш блог та список електронних листів будуть продовжувати вас.

Ви можете знайти Dev Sharma на Designbombs.com

Є деякі речі, які повинен знати кожен маркетолог соціальних медіа, незалежно від того, починаючи він чи експерт. Ось основні рекомендації щодо маркетингу соціальних медіа від Андріе Сосюк, просунутого менеджера з цифрового маркетингу BrandMentions:

Андреа Сосюк

Важливо, щоб кожен бізнес мав програму планування, включену в стратегію соціальних медіа. Створіть свій щотижневий або щомісячний план і додайте дописи в той час, коли ви займаєтеся більшою мірою.

 • Виберіть правильні платформи для спільного використання соціального контенту. Не здогадуйтесь, де ваша аудиторія може провести час, а скоріше перевіряйте статистику та аналітику свого веб-сайту. Однією з найбільших проблем є створення відповідного контенту для потрібного каналу.
 • Використовуйте інструменти, щоб просто розширити свій малий бізнес. Це таємний соус кожного маркетолога. Використовуйте інструменти соціального прослуховування, такі як BrandMentions, щоб дізнатися, що люди говорять про вас. Отримуйте всі згадки та повідомлення про ваш бренд в одному місці та отримуйте уявлення про досвід, який вони мають, як позитивний, так і негативний.
 • Побудувати громаду. Якщо вам вдасться забезпечити високий рівень довіри, люди оцінять вас. Почніть зі створення стосунків у соціальних мережах та будьте чесними у своїх соціальних кампаніях та у тому, що ви обіцяєте.
 • Завжди слідкуйте за результатами, щоб дізнатися, як досягти високої рентабельності інвестицій у своїх соціальних зусиллях. Важливо стежити за ефективністю та оцінювати свій бізнес у кожній з реалізованих вами онлайн-маркетингових стратегій.

Ви можете знайти Андріе Сосюк на BrandMentions.com

Джейкоб Вітмор має унікальну точку зору щодо маркетингових порад у соціальних мережах: “Моя найкраща порада – це просто спробувати безліч різних методів маркетингу соціальних медіа!”

Яків, також власник BloggingTitan та WhitoMedia, вважає,

Якщо ви експериментуєте та намагаєтесь, ви, швидше за все, знайдете техніку, яка буде працювати дуже добре для вас. Крім того, читайте і дивіться партії, ви є тим, що споживаєте.

WhitoMedia – An маркетинг впливу та агентство відеовиробництва.

Ознайомтеся з цими корисними маркетинговими порадами від експертів із соціальних медіа! скажи другові

Згортаючи його

Отже, у вас є їх. Усі поради, необхідні для запуску чи використання маркетингова гра в соціальних медіа до наступного рівня.

Але ти, мабуть, цікаво …

З якої соціальної платформи я повинен почати? ” Або “Яка єдина платформа соціальних медіа, на яку я повинен зосередитися?

Чудові питання.

І відповідь (обом):

Почніть з (або зосередити увагу на) платформі соціальних медіа, де ваша аудиторія найбільш активна.

Отже… Якщо ви ведете бізнес з B2B, починайте з LinkedIn, оскільки там висять ваші потенційні клієнти керівників C-Suite. Так само, якщо ви займаєтеся ювелірною справою ручної роботи, займіться Pinterest, оскільки Pinterest має перевагу серед жінок.

Розуміння демографічної аудиторії може бути тут дуже корисним. Це ресурс перераховує деяку чудову демографічну інформацію аудиторії соціальних медіа та розповідає, хто використовує різні мережі соціальних медіа. Просто порівняйте свій профіль користувача з профілями користувачів соціальних медіа та виберіть платформу з найкращим перекриттям.

Ви можете отримати чудові результати в соціальних мережах, лише якщо навчитесь писати кращі публікації в соціальних мережах, ділитися захоплюючими історіями зі своїми підписниками та налаштовувати частоту / час публікації.

Але:

Не забувайте, що найважливіше, що стосується соціальних медіа, – це мережа. Тому думайте, що мережа, а не продажі. Продажі будуть врешті-решт.

Щоб послідовно публікувати хороші матеріали, розробіть календар обміну вмістом у соціальних мережах. HubSpot дарує один безкоштовно тут. Крім того, підпишіться на безкоштовний інструмент планування соціальних медіа, як-от Буфер і Hootsuite. Також під час реєстрації додайте розширення для браузера. Це допоможе вам поділитися цікавими історіями одним клацанням миші.

Ну, це все.

Тепер у вас є всі поради, інструменти та ресурси для початку роботи з соціальними медіа. Тож вирушайте! Якщо у вас виникли запитання щодо будь-якої платформи соціальних медіа, просто повідомте мене в коментарях, і я буду радий допомогти.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map