15 (безкоштовних) генераторів Favicon, які ми абсолютно рекомендуємо

Отже, ви налаштовані на створення блогу чи сайту. Ви провели дослідження, який розробник веб-сайтів використовувати. Ви вирішили по-справжньому класну назву для свого сайту. Чорт забирає, ви можете навіть закінчити і просто хочете почати монетизувати свій блог.


Але зачекайте, перш ніж це зробити. Ось невеликий тест. Завантажте свій блог у веб-переглядачі та завантажте будь-який інший веб-сайт.

Зауважте щось інше?

Окрім того, що це два різних сайти (очевидно), ви помітите, що більшість сайтів мають ці маленькі піктограми на своїй вкладці. Це фаворити – короткі для значка улюблених – і вірите чи ні, наявність одного з них насправді дуже важлива для вашого бренду.

Що таке фавікон і де я їх беру?

Що таке насправді фавікони? Це маленькі маленькі піктограми, що з’являються перед URL-адресою, списком закладок, адресним рядком веб-сайту, браузерами вкладок та іншими елементами інтерфейсу.

Фавікони зазвичай мають такі розміри: 16 × 16, 32 × 32, 48 × 48, 64 × 64, 128 × 128. Більшість браузерів використовують формат .ICO, а деякі також використовують * .GIF та * .PNG.

Створити фавікон не так складно, і з цими 15 безкоштовними генераторами фавікону, які ми абсолютно рекомендуємо, ви швидко і швидко будете мати професійний фавікон для свого сайту.!

1. Фавікон генератор

favicon_genГенератор фавікону

Цілком можливо найпростіший у використанні генератор, Favicon Generator дозволяє створити готовий до використання фавікон, просто завантаживши зображення на їх сайт. Цей безкоштовний генератор Favicon може імпортувати формати зображень GIF, JPEG та PNG безпосередньо з комп’ютера та конвертувати його у формат .ICO. Як тільки це буде зроблено, просто завантажте файл favicon у кореневу папку вашого веб-сайту.

Відвідайте Favicon Generator

2. Favicon.cc

favicon_ccFavicon.cc

Для більш творчо схильних ви можете створити фавікон за допомогою Favicon.cc. Сайт безкоштовний онлайн-генератор і творець, сайт чудово підходить для створення фавікону на місці, яке ви можете також оживити. Ви можете імпортувати зображення, а також сайт підтримує формати зображень JPG, JPEG, GIF, PNG, BMP, ICO та CUR.

Відвідайте Favicon.cc

3. Динамічний привід – генератор Favicon

динамічний привідДинамічний привід – генератор Favicon

Частина веб-інструментів Dynamic Drive, генератор Dynamic Drive – Favicon – ще один простий та простий у використанні безкоштовний генератор favicon. Ви можете завантажувати зображення, розміщені в GIF, JPG, PNG та BMP, щоб генерувати піктограму favicon. Вони також мають додатковий варіант створення піктограми робочого столу 32 × 32 та піктограми 48 × 48 XP.

Відвідайте динамічний привід – Favicon Generator

4. Генфавікон

генфавіконГенфавікон

Genfavicon дозволяє створити фавікон всього за три простих кроки. Що найкраще в Genfavicon – це те, що ви можете вибирати розмір піктограми під час створення. Завантаживши зображення в JPEG, GIF або PNG, ви можете вибрати розмір (16 × 16, 32 × 32, 48 × 48, 128 × 128) свого фавікону. Ви також можете переглянути попередній перегляд свого фавікону, натиснувши на “Захоплення & Кнопка попереднього перегляду ”.

Відвідайте Генфавікон

5. Favicongenerator

favicongenratorFavicongenerator

Favicongenerator – це не надмірний генератор значків, який використовує дуже базовий інтерфейс, що робить його простим для користувачів. Цей безкоштовний генератор фавікону – це те, що вам потрібно для перетворення зображень PNG, JPG або GIF у формат .ico. Сайт не має багатьох варіантів і вимагає ідеально квадратного зображення (100 пікселів x 100 пікселів), але це дуже просто у використанні, якщо вам лінь подумати про створення фавікону.

Відвідайте Favicongenerator

6. Затягніть

прорубатиЗатягніть

Хоча більшість генераторів favicon підтримують загальні файли зображень, дуже мало дозволяють використовувати файли фотографій. Prodraw підтримує не тільки звичайні файли JPG, GIF, PNG та BMP, вони також підтримують формати файлів TIF. Безкоштовний інструмент favicon може генерувати піктограму в декількох розмірах (16 × 16, 32 × 32, 48 × 48, 128 × 128), а також може створювати їх на різних рівнях різкості, щоб ви могли порівняти, що виглядає краще для вашого сайту.

Відвідайте Продра

7. Logaster.com

логастерLogaster.com

Маючи понад 5 000 000 різних логотипів, створених під їхніми поясами, Logaster – це безкоштовний генератор фавікону для тих, хто хоче додати «особистий дотик» до створення фавікону. Початок роботи з Logaster досить простий. Просто натисніть кнопку «Створити логотип», напишіть назву вашої компанії та виберіть тип діяльності. Тоді вам буде надано вибір шаблонів логотипів на вибір, які ви можете налаштувати.

Відвідайте сайт Logaster.com

8. Favicon.pro

Favicon.proFavicon.pro

Favicon.pro – це ще один чудовий безкоштовний генератор фавікону, який ви можете використовувати для створення фавікону для вашого сайту швидко та легко. Вони мають усі основні функції генератора значків, що дозволяє завантажувати зображення у форматі PNG, JPG або GIF та конвертувати їх у піктограми. Ще одна чудова річ у Favicon.pro – це те, що вони також містять покрокове керівництво для створення значка та завантаження його на ваш веб-сайт. Як це приголомшливо!

Відвідайте Favicon.pro

9. Антифавікон

антифавіконАнтифавікон

Антифавікон трохи відрізняється від інших генераторів ікон тим, що він взагалі не використовує зображення для створення фавікону. Натомість він генерує фавікон цілком за допомогою тексту. Інструмент має два текстових поля, в які можна записати, щоб створити свою піктограму. Крім цього, ви можете налаштувати кольори тексту та його фон. Хоча варіанти обмежені, цей безкоштовний генератор фавікону – хороший вибір для людей, які не мають навичок проектування.

Відвідайте Антіфавікон

10. RealFaviconGenerator.net

realfavicongenRealFaviconGenerator.net

RealFaviconGenerator – напрочуд потужний інструмент порівняно з іншими генераторами фавікону. За допомогою цього інструменту ви можете створити фавікон на всіх доступних платформах. Крім того, ви також отримуєте можливість перевірити сам значок. Просто введіть свій веб-сайт, натисніть кнопку «Перевірити фавікон», і він дасть вам відгук про ваш фавікон. Ви можете перевірити, як виглядає ваш фавікон у різних браузерах чи операційній системі, і виправити те, що не вистачає.

Відвідайте RealFaviconGenerator.net

11. Favic-o-Matic

фавікоматичнийFavic-o-Matic

Favic-o-Matic стверджує, що є “кінцевим генератором фавікону”, і роблять це, пропонуючи два простих варіанти. Завантажте зображення та конвертуйте його в один .ICO-файл або створіть фавікон для всіх доступних платформ, включаючи додатки для iOS та Android. Ви навіть можете налаштувати розмір, колір тла та інше для свого фавікону в розширених налаштуваннях.

Відвідайте Favicomatic.com

12. Фавікон

фавіконФавікон

Потрібен простий генератор фавікону? Фавікон – ваша відповідь. Цей простий генератор значків дозволяє обрізати та завантажувати зображення у форматі .ICO. Крім цього, з Favikon ви не можете багато чого зробити. Якщо вам потрібно вибити простий фавікон, то цей безкоштовний інструмент, безумовно, для вас.

Відвідайте Фавікон

13. Фавіконіт

фавіконітФавіконіт

Faviconit – ще один простий у використанні інструмент для створення фавікону, яблучних сенсорних значків, а також HTML заголовків для декількох платформ і пристроїв. Етапи досить прості, просто завантажте зображення, і все зробить все. Цей безкоштовний генератор фавікону також дозволяє легко перейменувати ваш значок. Ви можете натиснути кнопку «Додатково», щоб отримати доступ до додаткових параметрів налаштування.

Відвідайте Faviconit

14. Xiconeditor

xiconeditorXiconeditor

Хочете створити свою іконку з нуля? Xiconeditor чудовий, якщо ви хочете створити фавікон, який повністю виготовлений на замовлення. На цьому веб-сайті є інструмент типу, кисть, інструмент для олівців, гумка та інше, щоб ви могли безкоштовно створити справді унікальний фавікон. Ви також можете імпортувати ваш значок та обрізати його прямо за допомогою наявних інструментів та попередньо переглянути його перед завантаженням фавікону.

Відвідайте Xiconeditor

15. Faviconr

faviconrFaviconr

Faviconr може генерувати піктограми за допомогою файлів JPG, GIF та PNG, подібно до інших інструментів у цьому списку. Інше, що можна зробити – це створити фавікон з прозорим фоном, використовуючи прозорий файл зображення GIF або PNG. У Faviconr немає жодних інструментів, що робить створення фавіконів простою справою з цим інструментом.

Відвідайте Faviconr.com

Загортання

Для створення фавікону не потрібно багато зусиль, але наявність однозначно допомагає. Наявність власної унікальної та користувальницької реклами показує, що ви серйозно ставитесь до свого бренду та свого сайту. Плюс ці безкоштовні генератори фавікону прості у використанні, і не завадить спробувати їх!

Якщо ви думаєте, що ми пропускаємо щось велике, ну просто дайте нам знати. Ми додамо до списку.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map