13 найпростіших способів підвищення обізнаності про бренд (і чому це має значення)

Поінформованість про бренд можна визначити як напізнавану марку – як легко споживачі можуть відрізнити її від конкурентів. Для вашого бренду важливо підвищити поінформованість про бренд, оскільки люди не зможуть легко придбати ваш бренд замість конкурента, якщо вони не знають, що вас відрізняє. Але якщо вони визнають те, що робить тебе різним, і цінують тебе за це, то ти маєш ногу над конкуренцією.


Google, мабуть, король обізнаності про бренд. Це настільки відомий бренд, що ми використовуємо його як дієслово: коли ми шукаємо щось в Інтернеті, ми зазвичай кажемо, що ми переходимо до “Google it”.

Але не лякайтеся. Хоча стати назвою домашнього господарства – це святий грааль для поінформованості про бренд, вам не потрібно досягти рівня Google, щоб підвищити рівень обізнаності про ваш бренд..

Насправді людям навіть не потрібно пам’ятати назву вашого бренду, щоб досягти базового рівня поінформованості про бренд. Поки вони пам’ятають якийсь фактор, який розмежовує ваш бренд, наприклад упаковку, кольори, ваш слоган або частину вашої історії, вони володіють обізнаністю про ваш бренд. Вони знають, що змушує вас виділятися, і це дає їм підставу обрати вас.

Читайте – 13 найпростіших способів підвищення обізнаності про бренд (і чому це має значення) Джессіка за допомогою @ReferralRock #brandawareness скажіть другові

Contents

Ключі для підвищення обізнаності про бренд

Існує безліч простих стратегій поінформованості про бренд, які може застосовувати будь-який бренд. За статистикою 91% торгових марок роздрібної торгівлі використовують 2 або більше каналів соціальних медіа. Сьогодні ми розповімо про найпростіші способи підвищення обізнаності про ваш бренд.

1. Культивуйте слово-рот

Ваш бренд може розвивати поінформованість про бренд двома основними способами: шляхом прямих дій, які ви вживаєте для просування свого бренду, і через позитивні слова з вуст.

Маркетинг із уст в уста відбувається в будь-який час, коли люди позитивно діляться на ваш бренд зі своїми друзями, родиною чи однолітками. Цей обмін є життєво важливим для успіху вашого бренду. Люди довіряють думкам та рекомендаціям своїх однолітків набагато більше, ніж вони довіряють рекламі та іншим повідомленням, які виходять безпосередньо від вашого бренду. Отже, якщо хтось чує про вас від друга, з великою ймовірністю вас запам’ятає – і з часом придбає ваші товари чи послуги.

Майже всі інші стратегії поінформованості про бренд, які ми будемо висвітлювати, залежать від енергетичної компанії, що є «устами в уста», або їх легко доповнити. Отже, заохочення інших людей ділитися вашим брендом – це найвпливовіший спосіб підвищення обізнаності про бренд.

2. Використовуйте соціальні медіа для своїх переваг

Люди витрачають все більше часу на соціальні медіа, де вони, природно, діляться вмістом відразу з багатьма однолітками. Таким чином, створення фірмових публікацій, які люди не можуть допомогти, але поділитися, – це надійний спосіб підвищити поінформованість про ваш бренд. Підступність полягає в тому, щоб зробити ваші публікації схожими на те, що вміст, який люди, природно, діють, а не люблять рекламу.

Венді є силою для створення знакових, доступних публікацій – їх твіти кілька разів переходили до вірусного характеру, що спричиняло швидкість поінформованості про їхній бренд. Хоча ви не можете гарантувати, чи буде публікація вірусною (Інтернет дуже непередбачуваний), ви все одно можете легко взяти кілька підказок від Венді, щоб створити фірмові повідомлення, якими варто ділитися.

А. Знайте, чого хоче ваша аудиторія, тоді поставте

Венді знає, що її аудиторія любить жартівливий, дотепний вміст та хлопчика, чи це доставлено. Кожна окрема публікація, яку вони розробляють, орієнтована на розваги. Прекрасний приклад? Їх “смажених”, або смачних і зухвалих відповіді на твіти згадуючи власний бренд та / або своїх конкурентів, а також твіти інших брендів. Перегляньте цей приклад нижче:

Приклад твіту Венді

А тепер розглянемо власну аудиторію. Вони хочуть жартівливого, розважального контенту чи більш серйозної інформації? Вони хочуть бути освіченими, натхненними чи чимось іншим? Що б вони не хотіли – і все, що їм природно ділиться – повинно орієнтуватися на тип публікацій у соціальних мережах, які ви публікуєте.

B. Дотримуйтесь послідовного фірмового тону

Венді вводить дотепність та фірмовий гумор у кожен пост – будь то смажені, меми чи їхні власна рольова гра з численними внутрішніми посиланнями, ви завжди знайдете цей тон підпису у їхньому змісті.

Знайдіть власний голос про бренд, будь то химерний, серйозний чи десь посередині, і дотримуйтесь його кожного публікації, яку ви робите. Ця послідовність є ключовою умовою для поінформованості про бренд, оскільки вона дає людям ще одну частину брендингу, щоб запам’ятати вас.

C. Зосередьтеся на улюблених платформах вашої аудиторії

Венді знає, що слід зосередитись на Twitter (і вдруге), Instagram), бо саме там їхня аудиторія проводить найбільше часу. Намагатися привернути увагу в будь-якій соціальній мережі занадто трудомістко, і зазвичай це призведе до марних зусиль, оскільки вони поставлять ваші пости перед людьми, які не є кандидатами на придбання вашого продукту. Натомість зосередьтеся на платформах, які ваша аудиторія найбільше відвідує.

D. Прогляньте тенденції

Венді постійно твітує, приглядаючись до тенденцій. У цьому недавньому твіті вони відіграють використання акторки Емми Уотсон як “самопартнерство” як альтернативу “синглу”.

Поради щодо поінформованості бренду - просвітіть тенденції

Поки ви не намагаєтеся піггітизувати суперечливу тему, відтворення того, що є в тренді, може допомогти вам підвищити поінформованість про бренд. І навіть якщо ваш тон більш серйозний, ви все одно можете підвищити поінформованість про бренд, висвітлюючи тенденції у вашій галузі.

Дізнайтеся більше про поради щодо маркетингу соціальних медіа для початківців.

3. Популяризуйте та переназначте створений користувачем вміст

Ваша стратегія соціальних медіа не повинна включати в себе створення власного якісного контенту.

Заохочення та використання вмісту, створеного користувачем – публікації в соціальних мережах, які клієнти роблять про ваш бренд, а зображення та відео, на яких клієнти використовують ваші товари в повсякденному житті, так само важливі для створення поінформованості про бренд..

Як і всі маркетингові слова з уст в уста, створений користувачем вміст є потужним, оскільки друзі та послідовники ваших клієнтів довіряють тому, що ваші клієнти вирішили поділитися. Як результат, люди з більшою ймовірністю запам’ятають ваш бренд, коли він відображається в оригінальному вмісті своїх друзів. Заохочуйте створений користувачем контент за допомогою цих стратегій:

 • Створіть фірмовий хештег, який клієнти можуть використовувати, коли вони публікують інформацію про ваш продукт. Наприклад, взуттєва марка Jack Rogers створила хештег #lovemyjacks, який він використовує для мобілізації шанувальників.

Поінформованість про бренд - Створіть фірмовий загрозу для клієнтів@ thecarolinagirl67 в Instagram

 • Часто розміщуйте на своїй сторінці найкращий вміст, створений користувачем (завжди пам’ятайте, що додайте теги та кредити творцям будь-якого вмісту, який ви репостуєте, щоб вони отримали визнання, яке вони заслуговують). Aerie американського орла робить це в рамках своїх зобов’язань показати автентичні тіла, що не змінюються Photoshop. Клієнти помічають свій зовнішній вигляд Aerie за допомогою #aeriereal, і цей вигляд є звичайною частиною власного Instagram-каналу бренда.

@lagrossequifaitdesvideos, через @aerie, в Instagram

 • Розпочніть конкурс, де люди повинні подавати фірмовий вміст, щоб увійти, та запропонувати привабливі призи переможцям.
 • Створіть фірмовий «виклик», коли люди виконують певне завдання, пов’язане з вашим брендом, використовують певний хештег та тегують ваш обліковий запис. (Ви можете також перетворити це на конкурс або навіть зробити благодійну пожертву для кожного учасника.) Навіть якщо люди не братимуть участь у виклику, вони все одно позначать своїх друзів, якщо їм подобається те, що вони бачать, створюючи більше бренду обізнаність для вас.

4. Запустіть програму «Посол бренду»

Серед людей, які створюють створений користувачем вміст, ви повинні знайти декількох клієнтів, які користуються світлими публікаціями та коментарями щодо вашого бренду, не вимагаючи.

Подумайте над тим, як набирати цих клієнтів на службу брендові посли– довгострокові представники вашого бренду, які регулярно рекламують вас на власних платформах та власним справжнім голосом. Вони вмотивовані розповсюджувати слово про ваш бренд, тому що вони пристрасно ставляться до вас і хочуть бачити ваш успіх, і тому що вони думають, що їхня аудиторія виграє від ваших продуктів або послуг.

Можливо, ви чули термін “посол бренду” у зв’язку з представником знаменитості бренду. Однак посли не повинні бути знаменитостями чи людьми з великим переслідуванням, якщо вони тримають авторитет у вашій ніші або серед членів вашої цільової аудиторії. Вся справа у виборі представників, яким довіряє аудиторія, яким комфортно вести розмови один на один про ваш бренд та його продукцію..

Наприклад, багато брендів, націлених на студентів коледжу, виконують програми послів університету, щоб використовувати зв’язки, які студенти вже зробили зі своїми однолітками. Додаток “Бамбл” є одним із прикладів – вони запускають детальну програму студентських послів “Мед”.

Луїза (@louisavons) служить менеджером зі зв’язків з університетом університету Ломла в Чикаго.

5. Допоможіть змістовні причини

Якщо у вас є пристрасть до вашого бренду, зробити пожертву покаже ваше співчуття та збільшить ваше становище в очах громадськості.

Встановити грошові пожертви вигідно, але також врахуйте ці більш пам’ятні способи повернути гроші.

 • Ви можете створити благодійний зв’язок з певними продуктами, як це робить TOMS (на кожну продану взуття пари дарують дитині, яка потребує).
 • Або ви можете створити кампанію соціального обміну, де кожна публікація з фірмовим хештегом запускає пожертву на улюблену благодійну організацію. Це швидко підвищить обізнаність – як про вашу справу, так і про ваш бренд – з кожною акцією!

Disney’s #shareyourears – один із прикладів благодійної кампанії з хештегами. Для кожної публікації, що містить вуха Міккі та хештег, якими поділявся у визначений термін, Дісней передав фонду Make-A-Wish.

 • Ваші співробітники можуть подати добровільний час на громадські заходи чи некомерційні організації, або ваш бренд може розпочати власний день волонтерства у всій компанії..
 • Ще краще, якщо ваші товари безпосередньо принесуть користь громадській організації, чому б не подарувати їх? Наприклад, компанія з розливу води може подарувати воду на футбольний турнір або змагання з групи, або магазин для благоустрою вдома може подарувати поставки Хабітат для людства.

Звичайно, будь-яка філантропія повинна вестись, тому що ви справді хочете допомогти справі. Якщо віддача буде зроблена тільки для публічності, ваша аудиторія зможе розповісти, і це призведе до відмови.

6. Розкажіть історії, що стоять за вашим брендом

Спільне використання автентичних історій про ваш бренд полегшує людям пам’ятати вас і ділитися з іншими. Тож обов’язково займайтеся продуманим розповіддю про бренд.

Ви створили свій бренд, щоб задовольнити потребу, яку ніхто не задовольняє? Чи створені ваші продукти для вирішення конкретної проблеми? Нехай світ знає, тому що такі історії дуже зручні.

Але не хвилюйтесь, якщо ви не вписуєтеся в одну з цих категорій. Ваш бренд все ще може написати “історію підписів” вашим неповторним голосом і тоном. Ця справжня та пам’ятна історія демонструє місію та цінності вашого бренду, як і чому вони виникли та як ви дотримуєтесь цих цінностей у всьому, що робить і говорить ваш бренд, включаючи ваші стосунки з клієнтами..

Північне обличчя ділиться своєю історією підпису.

Історії ваших клієнтів є важливою частиною вашої власної історії про бренд, тому подумайте про те, як поділитися своїм досвідом з вашим блогом, на сторінці «відгуки» або у відео-формі. Це буде ще ефективніше, якщо ви дозволите своїм клієнтам розповідати власні історії!

Перегляньте вищевказаний відгук клієнтів Zendesk Збільшити, де вони діляться, чому вони люблять платформу відеоконференцій.

7. Ретельно підбирайте упаковку, лозунги та інший брендинг

У цю цифрову епоху досвід розпакування стає ще більш помітним. У соціальних мережах (особливо цифрових відео платформах) люди зосереджуються на всіх аспектах виявлення товару, починаючи з упаковки. Це доводить, що якщо ваша упаковка запам’ятовується, люди з більшою ймовірністю пам’ятають ваш бренд. Отож, подумайте про те, як розмістити свій брендинг на коробках для доставки, переробляти упаковку, щоб вона виділялася, або навіть створити досвід відкриття товару.

Вірусна іграшка LOL Surprise оволоділа цим досвідом – відкриття “шарів” іграшки, щоб виявити, які сюрпризи знаходяться всередині, так само важливо, як і сама отримана іграшка, і цей унікальний “розпакування” – це те, що зробило іграшку такою популярною.

Найпростіший

Вам не доведеться йти далеко до кулі LOL, але ретельно переобладнати упаковку – це простий спосіб підвищити поінформованість про бренд. Але що робити, якщо ви продаєте програмне забезпечення, послугу чи інший продукт, який не має реального “пакета”? Незалежно від того, що ви продаєте, є безліч інших елементів брендингу, на яких ви можете зосередитись на створенні пам’ятних, таких як ваш слоган, кольори та місія.

Якщо ви шукаєте логотипи для брендингових цілей, ось безкоштовні логотипи, які ви можете завантажити – не потрібно підписувати.

8. Створюйте інформаційні повідомлення в блогах

Створення інформативних публікацій в блогах – це стратегія, яка буде добре працювати для всіх брендів, незалежно від того, що ви продаєте. Якщо ви пишете про теми у своїй ніші, які відповідають потребам вашої аудиторії, це підвищить ваш авторитет в очах ваших потенційних клієнтів. І як тільки ви допоможете людям, вам буде важко забути вас, особливо якщо вони можуть скористатися вашими продуктами. Вони, ймовірно, повернуться до покупки, оскільки вони довіряють вашому вмісту. Отже, з’ясуйте питання, які люди задають у вашій ніші, і напишіть повідомлення в блогах, які відповідають на ці запитання.

Ось як можна побудувати правильні звички для успіху в блогах.

9. Блог гостей на інших сайтах

Не обмежуйте свій блог на власному веб-сайті. Надсилання високоякісних публікацій гостей на інші веб-сайти, пов’язані з вашою нішею, але вони не конкурують безпосередньо з вашим власним веб-сайтом – це надійний спосіб розмістити свій бренд перед новою відповідною аудиторією. В ідеалі веб-сайт, на якому ви розміщуєте гість, дозволить вам включити біографію автора із посиланням та описом свого бренду в одному реченні. Якщо їх немає, ви можете принаймні вставити кілька посилань на вміст вашого власного сайту, що, сподіваємось, допоможе збільшити ваш трафік.

Крім того, подумайте про блоги на LinkedIn або Середній. На цих сайтах вже створена велика аудиторія, і ви завжди зможете включити короткий модуль для вашої компанії в кінці цих публікацій. Позначте свій вміст, щоб він згрупувався з іншими публікаціями у вашій ніші.

10. Поділіться збірними зображеннями та відеозаписами

Згідно з Мак-Найт Курланд, люди пам’ятають лише від 10-20% того, що вони читають чи чують, але пам’ятають приблизно 65% того, що вони бачать. Зрозуміло, що якщо ви створюєте лише блоги та інший текстовий контент, цього не завжди достатньо для підвищення поінформованості про бренд. Ви збільшите шанси на запам’ятовування, якщо створюєте переконливий візуальний контент – інфографіку, а також інші фірмові зображення та відео.

Інфографіка є приголомшливою для передачі статистики та пов’язаних з цим шматочків інформації; щоб дізнатись, наскільки вони корисні та потужні, перегляньте інфографіку нижче від visual.ly.

Ви також можете перетворити вміст із популярних публікацій блогу в короткі відео, тому вміст легше засвоюється. Як і зображення, відео легко ділитися, вони допоможуть швидко підвищити рівень обізнаності вашого бренду.

11. Скористайтесь перевагами подкастів

Якщо у вашій ніші ще немає подкасту, створення чудової стратегії поінформованості про бренд – це створення відповіді на запитання та уваги інших людей у ​​вашій галузі. Однак, ймовірно, що ваша ніша вже переповнена подкастами, особливо якщо ви продаєте якусь Програмне забезпечення для багатьох постачальників. У такому випадку ви повинні створити свого засновника, генерального директора чи іншу видатну особу у вашій компанії на інших подкастів, пов’язаних із іншими. Як і в гостях, це зручний спосіб вивести свій бренд перед новою, відповідною аудиторією.

12. Підтягніть свій SEO

Коли клієнти отримують тему Google, вони зазвичай не виходять за межі першої сторінки результатів пошуку. Але якщо ваш бренд займає високу позицію на цій першій сторінці, порівняно з вашими конкурентами, ваш бренд буде виглядати авторитетніше – і люди, природно, дізнаються про ваш бренд до початку змагань.

І SEO – це доступний вибір для підвищення рівня поінформованості про бренд. За даними 59% опитаних маркетологів у Росії опитування реферальної скелі, SEO – це один з найвигідніших методів підвищення рівня поінформованості про бренд.

Тож переконайтеся, що оптимізуєте свій веб-сайт за ключовими словами, тісно пов’язаними з вашим брендом, які шукає ваша аудиторія. В ідеалі ви оптимізуєте для трьох типів ключових слів: загальні ключові слова, що описують ваші категорії товарів чи послуг, конкретні ключові слова, більш орієнтовані на тип вашого продукту, і конкретні ключові слова, що задають питання, пов’язані з вашою нішею.

Крім того, вивчіть свою конкуренцію в Google – на сайтах, проти яких ви боретеся, щоб знайти своє місце на першій сторінці – щоб ви дізналися, що вам потрібно зробити, щоб боротися за потрібний рейтинг. Зазвичай ви виявите, що більш довгі, конкретніші ключові слова мають низьку конкуренцію, і залучите людей, які швидше купують у вас, хоча вони зазвичай не так часто шукаються.

13. Віддайте халяви

Хто не любить отримувати щось дарма? Віддаючи безкоштовний балончик з назвою вашого бренду або цінними купонами, можна справити міцне враження. Отже, знайдіть подію у своїй громаді, наприклад, спортивну гру, концерт, виставку, конференцію чи день спільноти, де ви, ймовірно, зустрінете багатьох людей із бажаною аудиторією вашого бренду. Забронюйте простір та роздайте халяви!

Sallie Tomato, компанія швейних моделей, видала ручки, надруковані з їх логотипом.

Якщо ви вирішили роздати балахони, найкращим вибором є предмети, які люди можуть носити або носити з собою (мислить сорочками, шапками, пляшками з водою або сумками). Це перетворить людей, які використовують свог, на прогулянкові білборди, що додасть вашій увазі торгової марки ще один приріст!

Не забудьте про надання безкоштовного досвіду з вашим продуктом чи послугою. Якщо люди, які пробують це, насолоджуються своїм досвідом, вони ще більше шансу згадають про вас і повернуться до покупки, а також можуть сказати своїм друзям. Видання пробних версій вашої продукції або безкоштовних зразків – чудовий вибір, якщо ваш бренд це дозволяє.

Але що робити, якщо ваш продукт не є фізичним? У вас ще є варіанти. Якщо ви продаєте програмне забезпечення або цифрову підписку, демонстрація або безкоштовна пробна версія – це ще одна суцільна «халява», яку ви можете видавати. І якщо ви надаєте послугу, що повторюється, ви можете запропонувати безкоштовну першу послугу або кредити на цю послугу.

13. Запустіть програму направлення

Ми не можемо достатньо підкреслити, наскільки важливим є слово-рот у формуванні поінформованості про бренд. Але від уст в уста може бути важко відстежувати та контролювати. Не хвилюйтеся, однак – запуск програми рефералів дозволяє вам легко просувати та відслідковувати слова з вуст, передаючи владу в руки вашого бізнесу..

Реферальні програми дозволяють запропонувати захоплюючі винагороди існуючим клієнтам, які безпосередньо діляться вашим брендом зі своїми друзями. Ви можете вибрати стимули, які найкраще мотивуватимуть ваших клієнтів до спільного використання, як-от безкоштовні продукти, магазинні кредити, знижки, оновлення послуг або фірмовий замін..

Крім того, реферальні програми полегшують клієнтам ділитися способами, які вони віддають перевагу, лише за кілька кліків. І якщо ви вибрали a реферальне програмне забезпечення, легко відстежувати ці реферали.

Реферальна програма Lime Crime пропонує купон зі знижкою 20% для клієнтів, які посилаються на своїх друзів і дозволяють клієнтам легко ділитися електронною поштою, Facebook, Messenger або копіюючи та вставляючи посилання на посилання..

Коли їхні друзі чи члени родини особисто відносять їх до вашого бізнесу, потенційні клієнти звертають пильну увагу, оскільки вони довіряють тому, що мають сказати їхні однолітки. Як результат, ці згадані клієнти, швидше за все, стануть вашими клієнтами, і, швидше за все, залишайтеся вірними до вашого бренду на довші періоди.

У висновку

Поінформованість про бренд – це те, щоб зробити ваш бренд більш незабутнім та показати аудиторії, наскільки він відрізняється від ваших конкурентів.

Ви можете підвищити рівень поінформованості про бренд двома основними способами – за допомогою прямих дій, які здійснює ваш бренд, та шляхом спільного використання усного слова. Обов’язково поєднуйте обидва ці підходи, адже люди пам’ятають та довіряють думці своїх ровесників.

Яка з перерахованих вище стратегій, на вашу думку, найкраще працює для розвитку вашого бізнесу в Інтернеті? Почніть застосовувати їх та підвищуйте рівень поінформованості про бренд.

Джессіка Хун – автор маркетингового контенту в Referral Rock, де вони вважають, що кожен бізнес має потенціал збільшити маркетинг з вуст в уста. Коли Джессіка не пише, є хороший шанс, що вона співає, упорядковує пісні або ділиться та насолоджується вмістом у соціальних мережах. Зв’яжіться з Джессікою LinkedIn.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map