12 суцільних фактів та статистичних даних про маркетинг електронної пошти, які ви повинні знати

Незважаючи на ваш статус роботи, вік чи стать, є ймовірність, що в будні ви читаєте електронне повідомлення перед тим, як встати з ліжка. Ви, мабуть, зробили це сьогодні вранці.


На даний момент маркетологи, які працюють з контентом, повинні знати, що стратегія маркетингу електронної пошти є важливою для кожного бренду. Отож, якщо ви хочете якось неохоче це робити, ось кілька останніх фактів та цифр, які допоможуть вам з вашою командою працювати над електронними електронними кампаніями та підтримувати їх на правильному шляху.

До цього, ось кілька фактів та статистичних статей, які ми робили раніше:

  • Інтернет-покупки, електронна комерція та внутрішня статистика
  • Скільки Інтернету – це WordPress

Закладка в них, якщо ви зацікавлені. Тепер давайте вирушимо в дорогу!

Статистика та факти електронного маркетингу

1. Електронна пошта має найбільше охоплення

Кількість відправлених та отриманих електронних листів на день у всьому світі з 2017 по 2023 рік (у мільярдах).

Чи знаєте ви, що електронна пошта – це найширший канал збуту? У 2018 році є понад 3,8 мільярда користувачів електронної пошти по всьому світу, і очікується, що їх кількість зросте до 4,4 млрд користувачів у 2023 році.

Якщо це недостатньо вражає вас, ви можете почати планувати звернення до клієнтів електронною поштою, Аналітики HTF підрахуємо, що до 2022 року маркетинг електронної пошти буде постійно зростати, а розмір ринку досягне 694 мільйонів доларів.

Розмір ринку маркетингу електронною поштою до 2022 року досягне 694 мільйонів доларів за допомогою @placeitapp, повідомте другові

2. Маркетинг по електронній пошті має найвищий показник рентабельності інвестицій

Дослідження показали, що маркетингова кампанія електронною поштою має більш високу віддачу від інвестицій (ROI), ніж будь-який інший канал цифрового маркетингу.

Звіт Асоціація даних та маркетингу заявив, що рентабельність інвестицій в електронний маркетинг становить понад 42 фунтів стерлінгів за кожен витрачений фунт – кількість, яка зросла порівняно з попереднім звітом у 2017 році. ROI електронної пошти збільшився з 32 фунтів (2017) до 42 фунтів (2018).

Крім того, ан Перепис електронних консультацій з 2018 року підкреслює, що 74% компаній оцінюють канал маркетингу електронною поштою і визнають, що ця стратегія приносить їх бізнесу хороший або відмінний рентабельність інвестицій.

3. Gen Z сприятиме використанню електронної пошти для бізнесу

Millennials та Generation X мають насичене використання електронної пошти, всі це знають, але існує покоління, яке, як очікується, збільшить цю маркетингову стратегію протягом наступних кількох років, коли вони дорослішають. Бренди зараз роблять ставку на Generation Z.

Це не просто випадковий прихисток. Згідно з дослідженням о SendGrid і яєчна стратегія 85% Gen Z користуються електронною поштою щонайменше щомісяця, ця кількість зростає з віком як тисячоліття, а Gen X користується електронною поштою принаймні один раз на місяць на 89% та 92% відповідно.

Хоча Gen Z рідше використовує електронну пошту для роботи (більшість з них ще не є частиною робочої сили), вони матимуть звички електронної пошти майже як це роблять тисячоліття зараз. Очікували, що це 68% з них буде читати електронні листи від компаній, що надсилають рекламу, купони чи квитанції.

68% Gen Z читатимуть електронні листи від компаній, що надсилають рекламу, купони чи квитанції за допомогою @placeitapp, повідомлять другові

4. Люди покладаються на електронну пошту, щоб безпосередньо спілкуватися

Однією з причин стратегій електронного маркетингу є успішною протягом багатьох років є те, що споживачі все ще хочуть і довіряють прямий зв’язок з брендами, і, в кращому випадку, вони добровільно підписуються на отримання цінного контенту через цей канал.

Тенденції ринку свідчать про те, що банківські, фінансові та страхові послуги, а також роздрібні товари та товари народного споживання, а також подорожі та гостинність – це головна основна галузь, яка приймає рішення електронного маркетингу.

5. Він має найвищі ціни утримання клієнтів

Протягом багатьох років маркетологи оцінювали електронну пошту як найефективніший канал для обізнаності, придбання, перетворення та збереження. Тепер електронна пошта має найвищий рівень збереження клієнтів. Згідно з Emarsys, 81% SMB все ще покладаються на електронну пошту як основний канал придбання клієнтів. І електронна пошта має 80% затримки клієнтів.

Протягом наступних років відповідно до тенденцій Salesforce у довірі до клієнтів, 75% тисячоліть і ген Зерс Очікується, що вони продовжуватимуть займатися брендом на основі попередніх взаємодій.

Подумайте, що ви можете не тільки утримувати своїх клієнтів, але також можете повернути їх, якщо вони чомусь покинуть вашу маркетингову кампанію.

Докладіть зусиль, щоб збільшити та додати цінність вмісту електронної пошти у святкові дні, особливо в Чорну п’ятницю. Було заявлено, що Чорна п’ятниця угод мають найвищі показники відшкодування, які також називаються реактивацією клієнтів; цифри показують, що winback замовлення збільшуються на 106% протягом цієї дати, порівняно з рештою року.

Електронна пошта продовжує залишатися головним рушієм утримання клієнтів (80%) та придбання (81%) для SMB, за Emarsys повідомте другові

6. Електронна пошта збільшує продажі в Інтернеті

Електронні листи OmnisendТакож від Omnisend – абсолютний найкращий день (для відкритих та кліків) для надсилання електронних листів – перший у місяці.

Надсилання 3 автоматизованих електронних листів може привести до на 90% більше онлайн-замовлень порівняно з окремими електронними листами, як стверджує Omnisend, платформа автоматизації електронного комерційного маркетингу.

Підраховано, що 81% американських онлайн-покупців частіше купують -або в Інтернеті, або в магазинах – як результат прочитаного в електронній пошті. Споживачі люблять нагороди електронною поштою, такі як отримання спеціальної пропозиції, купона, який вони можуть викупити або ціни, що ексклюзивні в Інтернеті.

7. Електронна пошта дозволяє негайний контакт з американським ринком

Статистика це свідчить 28% дорослих американців визнайте, що вони постійно в Інтернеті.

Відповідно до цього Прес-реліз Market Watch, Америка має найбільшу частку ринку на світовому ринку маркетингу електронної пошти. Це головне для успішних стратегій маркетингу електронної пошти.

Власне, дані прогнозу eMarketer 2019 говорять про це 37,2% ринку цифрових оголошень Сполучених Штатів належить Google, 22,1% до Facebook та 8% до Amazon до кінця 2019 року.

Як вважається, Північна Америка має найбільшу частку на світовому ринку маркетингу електронної пошти, повідомляє друг MarketWatch

8. Маркетинг електронної пошти універсальний і мобільний

Якщо все зроблено добре та оптимізовано для чуйності, маркетингова кампанія електронною поштою є привабливою та привабливою та має позитивні реакції, які зрештою стають продажами.

Залежно від вмісту, яким ви керуєте, та потреб вашого бренду, 53% електронних листів відкриваються на мобільних пристроях. Ви можете включати фотографії, популярні відео чи відео, створені в маркетингу електронної пошти, використовуючи такі інструменти, як слайд-шоу виробник.

Зверніть особливу увагу на чуйність та те, що відео оптимізовано для правильного відображення на мобільних пристроях, оскільки. Якщо ні, відвідувачі будуть шукати в іншому місці. За даними Scientia Mobile та Google Study, 53% споживачів відмовляються від вмісту, який не відображається досить швидко, і всі ваші попередні зусилля будуть приречені.

Враховуючи це, графічна універсальність повинна відповідати чітко написаним копіям та рядкам теми. Пейдж Арноф-Фен, власниця маркетингової фірми Массачусетса Mavens & Магнати, вказує Теми для електронних листів повинні бути короткими тому що багато людей читають на своїх телефонах чи планшетах.

9. Електронна пошта – це найбільш бажана платформа цифрового маркетингу

Згідно з eTargetMedia, Маркетинг електронної пошти рухається до персоналізації та створення інтерактивного контенту.

Це означає, що інформація не буде йти в один бік, але надійде в потрібний час, і споживачі матимуть можливість щось замовити, взяти участь в опитуваннях, переглянути відео чи слідкувати за брендами в соціальних мережах. Дослідження акценту показує, що 91% споживачів віддають перевагу брендам, які пам’ятають, хто вони, визнають їх інтереси та пропонують рекомендації, що стосуються їх особисто.

З іншого боку, ви повинні бути обізнаними, як це було заявлено останнім часом Опитування вмісту фірми Adobe 2019, що 25% споживачів дратуються занадто персоналізованим вмістом, тому він повинен бути чимось посереднім і справді продуманим для конкретної цілі.

10. Електронна пошта має найнижчу CPA

електронна пошта має найнижчу ціну за придбанняЕлектронні листи мають найнижчу середню CPA; З іншого боку, пряма пошта має найвищий CPA із середнім показником $ 26,40.

Електронні листи мають найнижчу середню вартість придбання (CPA) близько 10 доларів, порівняно із соціальними мережами – 20 доларів, прямою поштою – 31 долар, платним пошуком – 16 доларів, а медійними оголошеннями в Інтернеті – 25 доларів.

Чому це важливо для вашої стратегії? Ну, це просто, більшість брендів хочуть досягти найбільшої кількості, використовуючи якомога менше ресурсів.

Електронні листи мають найнижчу середню вартість придбання (CPA) близько 10 доларів за допомогою @placeitapp, повідомте другові

11. Люди насправді читають свої електронні листи

Згідно з Internetlivestats, близько 936 740 законних електронних листів надсилаються щосекунди по всьому світу.

Щоб досягти успіху, слід зосередитись на добре виконаному дизайні електронного маркетингу. Якщо ви все ще працюєте над цим і вам потрібні безкоштовні логотипи або швидкі дизайн логотипу, разом з іншими візуальними брендингами перегляньте шаблони та інструменти дизайну, які пропонують послуги маркетингу електронної пошти, або використовуйте онлайн-творців, як у Пласіт. Таким чином ви можете заощадити багато часу, який можна використовувати на дослідження.

Кажуть, що люди читають свої електронні листи, але це не означає, що вони все читають або що у них є час, щоб прочитати інформаційний бюлетень розміру роману.

Що стосується самого написаного вмісту, то слід тримати його розмовним та від 300 до 500 слів, щоб люди фактично читали ваше повідомлення, а не просто прокручували вниз, щоб дійти до того, що важливо.

Якщо ви пишете довгі електронні листи, вони, ймовірно, потраплять у кошик для сміття.

12. Бюлетені збільшують залучення клієнтів

Якщо ви навчитеся освоювати інструменти маркетингу електронною поштою, ви збільшите показники продажів та конверсій, а цифри показують, що вам слід зосередитися на створенні чудового інформаційного бюлетеня, особливо якщо ви починаєте новий бренд.

Як стверджує автор Дейв Пелл, хоча вони загинули і повернулися кілька разів за останні десятиліття, бюлетені безсмертні. Чому? Він вказує на кілька причин, і найголовніше – це те, що електронна пошта є особистою, ви вводите чуже обмежене місце: їх особисту папку “Вхідні”.

Дуже важливо, щоб кожен електронний лист відображав домашнє завдання, це означає, що ви витрачаєте час на написання продуманого контенту та коротко поясніть переваги придбання вашої продукції та, якщо можливо, надайте додаткові переваги для підписників електронної пошти..

Маркетинг електронної пошти ще далеко не мертвий! Ось 12 фактів та статистики про маркетинг електронної пошти через @placeitapp, повідомте другові

Висновки

Майте на увазі, що поштова скринька – це те, що користувачі каналу можуть контролювати 100%, і як тільки вони скасують підписку або позначать ваші електронні листи як спам, ви виходите.

Заголовки з електронною поштою мертві, коли користувачі схвильовані новими технологіями або модними платформами соціальних медіа, але пам’ятайте, що електронна пошта також пережила багато з них. Подумайте, коли ви вперше створили свою особисту електронну адресу. Після всіх цих років ви все ще перевіряєте це, підписуєтеся на нові сервіси і продовжуватимете це робити протягом наступних років.

Як спеціалісти з маркетингу, зараз завдання залежить від адаптації маркетингової кампанії електронної пошти до поточних тенденцій та нових користувачів.

Каріна Рамос – представниця компанії Placeit. Платформа, де кожен може зробити власні візуальні активи для свого бренду незалежно від технічних чи художніх навичок. Зв’яжіться з Placeit Facebook і LinkedIn.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map