12 Інтернет-ідей для початківців

Розпочати бізнес в Інтернеті вам ніколи не було простіше, особливо в 2018 році. У той час у підприємстві виникне безліч ризиків, які вам доведеться нести, наприклад, вам потрібно вкладати гроші у фізичну вітрину або знайти офісні приміщення.


За допомогою нашого списку найкращих бізнес-ідей в Інтернеті ви зможете усунути безліч цих ризиків та мати більшу гнучкість у процесі роботи. Крім того, за допомогою базового ноу-хау щодо створення веб-сайтів та глибокого розуміння обслуговування веб-сайту ви можете створити веб-сайт, який охопить більше потенційних клієнтів з дуже невеликими витратами..

Розкриття FTC: BuildThis отримує плату за реферали з інструментів, перелічених на цьому веб-сайті. Але думки базуються на нашому досвіді, а не на тому, скільки вони платять. Ми орієнтуємося на допомогу малому бізнесу та приватним особам у створенні веб-сайтів як бізнесу. Будь ласка, підтримайте нашу роботу та дізнайтеся більше в нашому розкритті інформації про заробітки.

Contents

Найкращі ідеї онлайн-бізнесу та як розпочати роботу

Ви можете запитати себе: “Але які існують ідеї онлайн-бізнесу? і як мені почати? “

Що ж, якщо вам потрібна невелика допомога, ми отримаємо кілька пропозицій, на які можна ризикнути, щоб почати отримувати цей пасивний дохід!

В основному, розпочати бізнес в Інтернеті – це те саме, що почати офлайн-бізнес. Існує одна загальна річ, яку потрібно підготувати – присутність в Інтернеті (веб-сайт a.k.a.).

Веб-сайт – це перше, що слід врахувати, якщо ви хочете розвивати свій веб-сайт як бізнес. Ось кілька інструментів, які можуть вам допомогти:

 • Реєстратор домену – зареєструйте своє доменне ім’я за допомогою надійного реєстратора доменних імен
 • Веб-хостинг для вашого малого бізнесу – виберіть для свого веб-сайту високопродуктивну та надійну хостинг-компанію
 • Найкращі будівельники веб-сайтів – Якщо ви віддаєте перевагу редактору перетягування та перетягування, альтернативу може створити веб-сайт.
 • Купуйте сертифікат SSL – важливо захищати дані своїх клієнтів впроваджуючи SSL
 • Шаблони рахунків-фактур – виставляйте рахунки своїм клієнтам за допомогою простого та безкоштовного шаблону рахунків-фактур

Ідея №1. Почніть блог

Перевірений і справжній метод для започаткування інтернет-бізнесу – це ведення блогів.

Просто для того, щоб дати вам уявлення про те, скільки заробляє блог, Pinch of Yum – це успішний продовольчий блог сайт заробляє $ 802,144.55 протягом 12-місячного періоду.

Якщо ви захоплено пишете або маєте можливість писати надзвичайно добре, веб-сайт для ведення блогів – найкращий інтернет-бізнес, з якого можна розпочати..

Щіпка ням

Приємно те, що вам навіть не потрібно багато технічних чи комп’ютерних навичок. Платформи, такі як WordPress, дозволяють створювати та створювати веб-сайт блогу за найкоротший час.

Ви навіть можете розмістити свій веб-сайт за допомогою SiteGround або iPage або шукати підходящих розробників веб-сайтів, оптимізованих для ведення блогів (що дуже важливо, якщо ви хочете, щоб ваш досвід користування був на рівні).

Використовуючи блог, ви можете створити широкий підпис для свого бренду, який дозволить вам отримувати прибуток, співпрацюючи з рекламодавцями або отримуючи комісію за вміст, спонсорований брендами..

Ось кілька основних кроків, які допоможуть вам розпочати роботу з блогом:

Крок 1: Виберіть нішу

Люди шукають Інтернет лише з однієї причини: вирішити проблему. Будь то, щоб шукати місце, де можна повіситись, виправити витікаючу трубу або нові рецепти вечері, ваш блог повинен запропонувати рішення.

Крок 2. Плануйте структуру свого блогу

Далі вам потрібно мати гарну структуру блогу. Це необхідно для навігації користувачів та цілей SEO. Крім того, він може дати вам ідеї щодо вашої контентної стратегії та майбутнього розширення блогу.

Крок 3: Створіть чудовий контент

Якщо ви знаєте приголомшливий швидкий спосіб виправити трубу, що протікає, пишіть про це! Виробляти чудовий контент легко, якщо ви є експертом у своїй ніші, інакше вам доведеться проаналізувати ключові слова.

Крок 4: Просувайте свій вміст

Коли у вас є чудова стаття, саме час її просувати! Оскільки більшість людей перебувають на платформі соціальних медіа, ви можете поділитися своїм вмістом там, де ваша аудиторія.

Крок 5: Отримайте прибуток від блогу

Як монетизувати блог – важливий фактор, якщо ви хочете серйозно сприймати свій блог. Шукайте спонсорський вміст, створюючи власну електронну книгу або підтримуючи продукцію рекламодавців – кілька популярних способів.

Приклади започаткування онлайн-бізнесу за допомогою покрокового керівництва:

 • Як запустити блог подорожей з WordPress і заробити гроші
 • Як почати продовольчий блог з WordPress
 • Як запустити фотографічний блог за допомогою WordPress (і 4 способи монетизації)

Ідея №2. Приєднуйтесь до Партнерського маркетингу

Партнерський маркетинг існує давно, і це один із найпростіших способів заробити гроші в Інтернеті.

По суті, ви заробляєте гроші, отримуючи комісію за продукти, які ви продали від інших компаній, або через їх власний сайт, або через такі платформи, як Амазонка або eBay.

Партнерська програма Amazon

Також партнерські мережі на кшталт Комісія, або ShareASale пропонуємо різноманітні товари та послуги. Ви можете приєднатися до цих партнерських мереж, щоб розширити свій вибір.

Крім того, велика кількість великих брендів пропонує партнерські програми, і розпочати це досить просто. Все, що вам потрібно зробити, – це просто зареєструватися як афілійована особа та продати товари чи послуги цієї компанії за допомогою спеціального посилання на реферали, після чого ви отримаєте комісію за кожен проданий продукт чи послугу..

Найкраща частина? Це можна зробити, навіть не піднімаючи пальця!

Ось кілька порад для вас, перш ніж починати партнерський маркетинговий інтернет-бізнес:

1. Дослідницькі партнерські програми

Витратьте трохи часу на дослідження правильних партнерських програм. Ви хочете переконатися, що програми надійні та мають добру репутацію у виплаті комісій.

2. Як вам платять

Існують різні способи оплати в партнерському маркетингу, такі як CPS, CPL, CPC та CPA. Перевірте уважно, перш ніж розпочати роботу, щоб переконатися, що програма вигідна та здатна генерувати достатню віддачу від інвестицій.

3. День виплат

Це залежить від кожної партнерської програми, деякі ви можете отримати свій платіж в той же день, а деякі можуть знадобитися 1 – 13 робочих днів, залежно від вашої країни. Також уточнюйте у партнерській програмі, як ви отримуєте платіж? Це через PayPal або чек.

4. Види опори

Дізнайтеся, яку підтримку клієнтів ви можете отримати, якщо приєднаєтесь до партнерської програми. Чи можете ви спілкуватися з ким-небудь по телефону чи в чаті чи вам доведеться чекати відповіді електронною поштою 24 години?

Ринок партнерських програм може бути досить складним, і щоб знайти потрібну програму, вам знадобиться трохи досліджень. Якщо ви хочете дізнатися більше про афілійований маркетинг, ось зручний FAQ, який ви можете переглянути.

Ідея №3. Відкрийте магазин електронної комерції

Ще одна популярна ідея започаткувати інтернет-бізнес – це відкрити магазин електронної комерції.

У 2017 році загальний обсяг роздрібної продажу електронної комерції по всьому світу склав 2,3 трлн дол., А дохід, як передбачається, зросте до 4,88 трлн дол..

Стат продажів електронної комерціїРоздрібна торгівля електронною комерцією по всьому світу з 2014 по 2021 р. (джерело)

З платформами, такими як Shopify, BigCommerce або WooCommerce, вам ніколи не було простіше запустити інтернет-магазин.

Не тільки їх легко налаштувати, але й надзвичайно дешевше відкрити магазин електронної комерції, оскільки вам не доведеться турбуватися про високу експлуатаційну вартість фізичного магазину. Ви просто повинні переконатися, що робота в інтернет-магазині працює безперебійно, ваш магазин буде рости поступово.

Якщо ви турбуєтесь про речі, такі як доставка чи складування, ви можете використовувати такі способи, як дропшипінг (докладніше про це пізніше) для управління вашим інвентарем.

Візьмемо для прикладу інтернет-магазин WooCommerce, є кілька загальних, але важливих порад, які слід знати, щоб запустити магазин електронної комерції. Ці поради стосуються не лише WooCommerce, але й роботи на інших платформах.

Важливі поради щодо відкриття електронного комерційного онлайн-бізнесу:

1. Виберіть правильну платформу електронної комерції

Правильна платформа для вашого інтернет-магазину важлива.

Чому??

Оскільки в порівнянні з веденням блогу, для магазину електронної комерції можна розглянути багато речей, наприклад, шлюз платежів, конфігурація продукту, додатки для плагінів, плата за транзакції тощо.

Це те, що вплине на роботу магазину в довгостроковій перспективі.

2. Отримайте доменне ім’я та платформу хостингу

Якщо ви збираєтеся створити магазин на WooCommerce, вам знадобиться мати власний хостинг електронної комерції (наприклад, хостинг InMotion та SiteGround). Це дозволить вам мати більше контролю над своїм магазином порівняно з іншими платформами.

Інше, що вам потрібно – це доменне ім’я.

Хоча деяка хостинг-компанія пропонує безкоштовну реєстрацію домену, якщо ви розміщуєте їх, ви можете легко зареєструвати бажане доменне ім’я в NameCheap або GoDaddy та підключитися до своїх платформ електронної комерції..

3. Встановіть і налаштуйте платформу

Побудувати магазин електронної комерції за допомогою WooCommerce дуже просто.

Вам потрібно буде завантажити плагін на інформаційній панелі адміністратора WordPress, додавши її як новий плагін. Активуйте плагін, і тоді ви повинні побачити сторінку налаштувань.

І це все! Ви готові розпочати створення магазину електронної комерції.

Хоча WooCommerce вимагає від вас вручну налаштувати її платформу, вони можуть користуватися безкоштовно. Готові, такі як Shopify або BigCommerce, вимагають сплатити плату за його використання.

4. Налаштуйте та додайте продукти

Залежно від способу налаштування вашого інтернет-магазину, може бути крива навчання використання та ознайомлення з кожною платформою.

Продаж простих товарів?

Можливо, вам доведеться знати досить просто, щоб додати деталі, такі як ціна, код товару, кількість, спосіб доставки та наявність запасів.

Продаж складніших матеріалів може вимагати від вас налаштування варіантів товарів або атрибутів та врахування таких речей, як пов’язані продукти для продажу або перехресного продажу або підключення шлюзів платежів до вашого інтернет-магазину.

На щастя, більшість платформ мають безкоштовну пробну версію, тому ви можете мати практичний досвід роботи з ними.

5. Встановіть додатки

Всі платформи електронної комерції оснащені додатками, які допоможуть вам розробити свій інтернет-магазин та покращити продажі.

BigCommerce має програмне забезпечення всенародної програми, яке дозволяє безперешкодно просувати та продавати свою продукцію на таких майданчиках, як Amazon, eBay, Etsy та інших каналах.

Shopify дозволяє вам продавати на таких соціальних мережах, як Pinterest, Facebook, Instagram та Messenger, а WooCommerce має найбільшу кількість плагінів, якими ви можете користуватися, і багато з них безкоштовні.

Запуск магазину електронної комерції – найкраща бізнес-ідея в Інтернеті, якщо у вас є чудові продукти або ви хочете розширити свої продажі. Як вже згадувалося раніше, у міру зростання глобальних продажів електронної комерції ви не повинні пропускати цього!

Ідея №4. Побудувати додаток

Це вік смартфонів, і попит на нові та інноваційні програми більший, ніж будь-коли. Щодня на ринку Android та iOS завантажуються та використовуються незліченні програми. Маючи таку кількість потенційних клієнтів, зробити додаток може бути прибутковим ринком.

Ті з вас, хто є програмістами або розробниками, витрачаючи час розробляти та продавати додаток для смарт-пристроїв буде вартим вашого часу, якщо ви хочете заробити гроші в Інтернеті. Накладні витрати на створення додатка дуже мінімальні, тому що вам не доведеться турбуватися про речі, такі як витрати на доставку чи зберігання.

Більше того, якщо ваш додаток працює добре, ви навіть можете спокусити інші бренди рекламувати у вашому додатку за чудовий джерело пасивного доходу.

Платформи для створення мобільних додатків для початку роботи:

Якщо у вас немає досвіду кодування, ось розробники додатків на ринку допоможуть розробити мобільні додатки:

1. Appery.io

Appery.ioВикористовуйте виробник мобільних додатків Appery.io, щоб розпочати бізнес в Інтернеті

Хмарний конструктор мобільних додатків для Android, IOS та Windows Phone. Appery.io використовує візуальний редактор для перетягування компонентів для створення інтерфейсу користувача. Ви можете миттєво підключитися до будь-якого REST API та використовувати його у своєму додатку.

2. AppMakr

Це платформа “Зроби сам”, яка дозволяє кожному створювати додатки для IOS, Android та HTML5. Ніяких знань з кодування не потрібно. Ви можете створити стільки програм, скільки вам потрібно AppMakr для необмеженого оновлення та кількості функцій.

Крім створення програми, ви також можете створювати веб-сайти для клієнтів. Ви вважаєте, що створюєте додаток, вам не потрібно бути експертом у галузі HTML або PHP, щоб створювати веб-сайти для клієнтів. Ось перелік платформ для створення веб-сайтів, якими ви можете скористатися.

Ідея №5. Будьте консультантом із соціальних медіа

Хоча велика корпорація та великі бренди можуть дозволити собі найняти штатних співробітників для координації своїх облікових записів у соціальних мережах (Twitter, Facebook, Instagram тощо), більшість малих підприємств, як правило, керують цим самим.

Однак більшість власників бізнесу не мають часу та можливостей для управління своїми соціальними медіа, одночасно керуючись більшою відповідальністю за компанію.

Тут ви заходите, пропонуючи бути консультантом із соціальних медіа для менших підприємств.

Середня ставка для позаштатного менеджера соціальних медіа / маркетолога становить близько 25,25 доларів на годину, найвища сума – 150 доларів на годину, а найнижча – 4 долари на місяць. Чим краще ви, тим вища ваша плата може бути на цих позаштатних платформах. (джерело)

Як консультант із соціальних медіа, ви можете допомогти їм спланувати свої маркетингові графіки, стратегізувати вміст, відповідний цільовій аудиторії, та покращити загальне планування соціальних медіа..

Ось кілька речей, з яких можна розпочати роботу як консультант із соціальних медіа:

 1. Будь справжньою людиною та корисною для інших
 2. Проаналізуйте дані, щоб удосконалити ідеальний вміст для кожної платформи
 3. Використовуйте такі інструменти, як IFTTT, Bufferapp, Hootsuite тощо, щоб допомогти вам з автоматизацією та плануванням завдань
 4. Досліджуйте та шукайте різні види можливостей соціальних медіа
 5. Робіть свої навички виділятися серед натовпу – Написання, дизайн та редагування фотографій

Насправді, якщо у вас є власний веб-сайт або блог, ви повинні вивчити цей простий посібник з маркетингу соціальних медіа для початківців, щоб керувати власними обліковими записами в соціальних мережах..

Ідея №6. Позаштатний працівник

Позаштатна робота не є новим для світового Інтернету, і це прекрасний спосіб заробити пасивний дохід, якщо ви фахівець у певній галузі. Менший бізнес, як правило, шукає фрілансерів, щоб допомогти їм у одноразових проектах, оскільки це набагато вигідніше, ніж наймати штатного персоналу.

Чудова річ у позаштатній роботі полягає в тому, що вам не потрібно прив’язуватися ні до якого поля. Платформи, такі як Fiverr, пропонують роботу з фрілансування для всіляких областей, включаючи письмовий вміст, графічний дизайн, програмування, для рівномірного введення даних.

Однак важливо правильно керувати робочим процесом, оскільки виконання декількох проектів одночасно може бути непосильним для деяких.

Ідея №7. Будьте дизайнером тем WordPress

З тим, що все більше людей запускають власні веб-сайти WordPress, попит на якісні теми WordPress також значно збільшився. Для тих, хто має талант до дизайну та кодування HTML, є великий попит на людей, які можуть створити замовлення та привабливі теми веб-сайту WordPress.

Такі сайти, як TemplateMonster – чудовий приклад того, як ви можете отримати хороший пасивний дохід для себе, продаючи спеціальні та унікальні теми для людей. Якщо ви не хочете створювати веб-сайт, ви можете навіть використовувати такий ринок, як ThemeForest, щоб продати свої теми тем WordPress..

Ідея №8. Використання або робота з рекламодавцями

Якщо у вас вже є веб-сайт або блог, то у вас вже є чудова платформа, яку ви можете використовувати для отримання пасивного доходу. Продаючи частину свого простору сторінки рекламодавцям, ви можете пасивно заробляти гроші, коли ваша аудиторія чи відвідувач натискає оголошення на вашому веб-сайті..

Використовуючи рекламодавців, ваш заробіток, як правило, зараховуватиметься за методом ціни за клік (CPC) та рейтингу кліків (CTR) із рівнем вашого заробітку, залежачи від трафіку вашого веб-сайту. В основному, чим більше людей натискає на вашій сторінці, тим більше грошей ви отримаєте.

Один з найбільш популярних способів заробити гроші за допомогою рекламних кліків – це використання Google Adsense або будь-яких інших подібних рекламодавців, таких як RSS-канали та прямі банери.

Ідея №9. Пропонуйте вебінари та Інтернет-курси

Попит на репетиторів, будь то онлайн або офлайн, завжди був великим. Якщо ви фахівець чи досвідчений спеціаліст, пропонування онлайн-уроків чи електронних курсів може стати прекрасним способом отримання додаткового доходу у вільний час.

Tutor.com або TutorVista – це сайти, на яких можна надати послуги з навчання в Інтернеті. Удеми і Викладається, з іншого боку, це чудові платформи для створення відео-курсів та заробітку, навчаючи людей по всьому світу. Цифровий маркетинг, веб-написання, Excel, фінансовий аналіз та навчання домашніх тварин – одні з найпопулярніших тем.

Ідея №10. Пропонуйте послуги SEO

Входи та виходи пошукових систем і платформ, таких як Google Analytics, можуть бентежити для більшості людей. Багато малого та середнього бізнесу часто не помічають переваг оптимізації пошукових систем (SEO) та того, як це покращує ефективність їх веб-сайту..

Якщо ви знаєте, як розібратися з SEO та їх практикою, створення агентства SEO-консультантів може стати прекрасним способом використання вашого набору навичок. Ви можете запропонувати такі послуги, як інтерпретація та читання їх аналітичних даних правильним способом, структурування контенту для отримання кращого трафіку або правильне використання ключових слів для покращення рейтингу пошукових систем..

Ви можете дивитися на таких людей AJ Ghergich для прикладів, як створити власне агентство SEO-консультантів.

Ідея №11. Дропшипінг-бізнес

Ще один чудовий шлях для підприємців до початку свого бізнесу – це створення дропшиппінгу.

Не знайомий з терміном? Ну, це в основному тип бізнесу, в якому ви продаєте продукцію клієнтам, АЛЕ весь товарний запас та доставку здійснює виробник від вашого імені.

Кейт – успішний дропшипер. Вона зробила 32 000 доларів США + щомісячний дохід від свого бізнесу з аніме-шиппінгу. Логіка Кейт говорить, що багато дропшиперів можуть заробляти гроші, об’єднуючи різні предмети з різноманітних дропшиперів на основі загальної теми і тим самим створити спеціалізовану торгову базу. – Кразилістер

Дропшипінг-бізнесІнтернет-магазин магазинів Anime Dropship Kate.

Оскільки бізнес-модель відрізняється від магазину електронної комерції, вартість пов’язана з початком роботи дропшипінгу також відрізняється.

Такі сайти, як Шопіруйте пропонує простий та простий спосіб розпочати роботу з дропшипінгом, але якщо вам потрібна невелика допомога, ось кілька порад:

Поради щодо започаткування онлайн-бізнесу з дропшипінгу:

1. Дослідження для вигідної ніші

Ви не можете вибрати будь-які випадкові товари для продажу. Щоб досягти максимальної продуктивності, вам потрібно визначити вигідну нішу для вашого магазину.

Використовуйте такі інструменти, як Планувальник ключових слів Google або SEMrush, щоб обгрунтувати свій вибір, досліджуючи попит на ринку, складність ключових слів та конкурентів..

2. Виберіть постачальника

Що стосується пошуку постачальників, ви не можете помилитися з AliExpress. Використовувати AliExpress у своєму магазині дропшипінгу легко і зручно.

Для початку Shopify фактично рекомендує AliExpress як основне джерело в їх стаття для всіх ваших потреб дропшипінгу.

3. Підберіть відповідну платформу

Є багато платформ електронної комерції для вашого дропшиппінгу. Але, Shopify – одна з найкращих платформ, з якої можна швидко розпочати роботу.

Shopify інтегрується з такими торговими марками, як AliExpress та Oberlo, щоб імпортувати продукти безпосередньо у ваш магазин і замовляти їх для своїх клієнтів..

4. Встановити та налаштувати

Це відрізняється від WooCommerce, ви можете відразу налаштувати свій магазин дропшипінгу, коли ви підписалися на Shopify.

Просто для початку виберіть красиву тему вітрини. Хоча установка не потрібна, вам все одно доведеться пройти криву навчання, щоб використовувати платформу.

5. Запустіть і просувайте свій магазин

Коли основна установка завершена, настав час запустити і просувати свій дропшипінг-бізнес.

Проаналізуйте свою аудиторію, просувайте свій магазин у соціальних мережах та напишіть оригінальний вміст, пов’язаний з вашими продуктами, – це кілька способів просування вашого магазину.

Тим, хто хоче бізнес-модель з низьким рівнем ризику, неодмінно слід розглянути питання про зайняття бізнесом дропшипінгу, оскільки вартість, з якою вам доведеться мати справу, – це оплата за продукцію (яку ви продаєте своїм клієнтам) та налаштування магазину..

Будь-які інші витрати, такі як доставка, управління запасами та створення продукту, замість цього здійснює виробник.

Ось покроковий посібник для початку роботи з дропшипінгом в Інтернеті:

 • Як запустити інтернет-магазин дропшипінгу Shopify

Ідея №12. Стати Vlogger / YouTuber

За останні кілька років споживання вмісту різко змінилося, і однією з найбільш швидко зростаючих платформ є відеоцентричні сайти, такі як YouTube та Snapchat. Хоча в Інтернеті є місця для багатих текстами статей, частіше за все користувачі більше орієнтуються на мультимедійні матеріали, такі як відео.

Це дозволяє підняти Vloggers та YouTubers, які здатні заробляти мільйони доларів на рік від своєї аудиторії, створюючи вміст на основі відео.

Один з ютуберів – Тобі Тернер – одна з найвищих зірок заробітку на Канали YouTube. Від влогів, анімації до подкастів Тобі заробляє 3,3 мільйона доларів на створений ним вміст. – NewMediaRockstars

Тобі ТернерYouTube-канал Тобі Тернера – понад 6,2 мільйонів підписників

А запустити vlog або канал YouTube може дуже дешево, оскільки все, що вам потрібно, – це камера (або ваш iPhone, або основна дзеркальна камера), і ви готові йти!

Крім того, вам не потрібно просто робити відео на YouTube. Є й інші ефективні платформи відеоконтенту, такі як Instagram, Snapchat Stories та Facebook Live Video, які ви можете використовувати для створення аудиторії та просування свого бренду..

Поширені запитання про Інтернет-бізнес

Який інтернет-бізнес найкращий?

Ті, які я перерахував тут у цій статті – блоги, партнерський маркетинг, інтернет-магазин, маркетинг соціальних медіа, дизайнери програм або веб-сайтів – ці інтернет-компанії мають найвищі показники успіху в моєму дослідженні.

Як запустити Інтернет-бізнес?

Те саме, що починати офлайн-бізнес – ви знаходите і заповнюєте потреби споживача. Єдина відмінність між Інтернет-бізнесом і офлайн-бізнесом – це те, що ви підключаєтесь до своїх клієнтів по-різному (онлайн-онлайн).

Ось наш посібник зі створення веб-сайтів для початку роботи.

Це веб-сайт, необхідний для онлайн-бізнесу?

Ні, веб-сайт не є необхідним для початку продажу в Інтернеті. Але зрештою вам знадобиться його для маркетингових та комунікаційних цілей.

Як розпочати успішний бізнес Shopify?

Ми опублікували кілька поглиблених посібників про бізнес Shopify, читайте: Як створити інтернет-магазин за допомогою Shopify та Як почати успішний дропшипінг-бізнес із Shopify.

З якого бізнесу я можу почати менше $ 20 000?

Усі компанії, про які я згадав тут, можна розпочати з меншими $ 20 000.

Чому більшість інтернет-підприємств провалюються?

Три основні причини, через які більшість інтернет-підприємств не вдається:
1- Вони не в змозі спрямовувати достатній цільовий трафік на свій веб-сайт / онлайн-портал,
2- Вони не пропонують унікальну / якісну продукцію з фірмовим досвідом та
3- Вони не адаптуються до змін досить швидко і програють новим конкурентам.

Що люди купують найбільше в Інтернеті?

У цей час написання бестселери на Amazon це товари наступних категорій: 1- Іграшки & Ігри, 2- Електроніка, 3- Камера & фотографії, 4- відеоігри та 5- книги. Згідно з дослідження Startup Bros, Продукти, які легко перевозяться, що продаються від 21 до 200 доларів, найпростіше продати в Amazon.

Яку платформу я повинен використовувати для початку свого онлайн-бізнесу?

Я рекомендую влаштований WordPress для тих, хто запускає веб-сайт або блог; BigCommerce та Shopify – найкращі, якщо ви хочете продавати власну продукцію.

Де я розміщую свій перший веб-сайт бізнес-бізнесу?

Для новачків ми рекомендуємо хостинг та хостинг InMotion.

Висновок

Ми лише подряпали поверхню для кількох бізнес-ідей в Інтернеті, але ті, про які ми згадували вище, – це кілька перевірених способів, з яких можна розпочати роботу..

Якщо ви шукаєте більше натхнення, перегляньте:

Важливо зазначити, що частіше за все, цей інтернет-бізнес може бути чудовим, щоб отримати додаткові гроші на стороні, але не як стабільне джерело доходу.

Це не означає, що ви не можете перетворити його на свій основний бізнес, як це робили деякі підприємці. Це можна зробити, але пройде певний час, перш ніж ви побачите значні прибутки від свого інтернет-бізнесу, що виправдає здійснення переходу.

Як і в будь-якому бізнесі, якщо ви хочете побачити результати, вам просто потрібно вкласти час і сили на це. Перш ніж це знати, у вас буде успішний інтернет-бізнес!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map