10 прикладів веб-сайтів Wix, які ми абсолютно обожнюємо

Створити власний веб-сайт може бути важким. Особливо, якщо ви не тип творчості. На щастя, розробники веб-сайтів, такі як Wix, надають набір шаблонів, за допомогою яких можна створити досить ефектні веб-дизайни.


Якщо ви абсолютно новачок у розробці веб-сайту, не хвилюйтесь! У Wix є сотні прекрасних шаблонів на вибір і з невеликою роботою. На ньому веб-сайт буде виглядати надзвичайно струнко і професійно.

Що пропонує Wix?

 • Ціна від: 8,50 дол. / Міс
 • Плани: Connect, Combo, Unlimited, електронна комерція, VIP
 • Наш тест на швидкість: тест A / Uptime: 99,96%
 • PRO: Будуйте з нуля, відмінний веб-редактор.

wix-шаблониІснує понад 500 готових шаблонів Wix (дивіться всі шаблони тут).

Огляд Wix Відвідайте Інтернет

Звичайно, якщо ви шукаєте натхнення, ми вас охопили! Це повідомлення випливає з моєї попередньої публікації на веб-сайтах Weebly.

Ми зібрали 10 найдивовижніших прикладів веб-сайтів Wix, розроблені та побудовані за допомогою тих самих інструментів, які у вас є.

Примітка. У нас є популярний посібник щодо використання Wix, дізнайтеся більше, щоб створити ваш перший веб-сайт Wix.

Перегляньте ці дивовижні приклади реальних веб-сайтів, створених за допомогою Wix! скажи другові

Веб-сайти з їжею, побудовані з Wix

1. Кафе з семи грамами

Приклад веб-сайту Wix - Кафе семи грамДжерело: Кафе з семи грамами

Використовуючи широкоформатний односторінковий сайт, кафе Seven Grams вражає відвідувачів своїми домашніми хлібобулочними виробами та саморобною кавою в одній фотографії.

Використовуючи простий та елегантний веб-дизайн, кафе Seven Grams ставить свою їжу на перший план із відгуками, підказками у соціальних мережах, контактами та галереями зображень, розташованими на декількох сувій нижче.

2. Крус

Веб-сайт про їжу, створений за допомогою Wix - CrustzДжерело: Крус

Цей кондитерський магазин в Куала-Лумпурі знає, як вирішити ваш смачний стіл за допомогою дизайну їх веб-сайту. Як тільки ви завантажите сторінку, вас побачать фотографії їхнього магазину та їх лінійки смачних випічок на дисплеї..

З простим та чистим макетом веб-сайту, відвідувачі можуть легко отримати доступ до своєї галереї, контактної інформації, списку випічки тощо тощо, за допомогою спрощеного меню вгорі.

Веб-сайт електронної комерції, створений за допомогою Wix

3. МААПІЛІМ

веб-сайт електронної комерції, створений за допомогою Wix - MAAPILIMДжерело: МААПІЛІМ

MAAPILIM пропонує чоловічі вироби для догляду за руками, які є мінімалістичними та елегантними. Їхній веб-магазин перегукується з тією ж філософією, використовуючи просте зображення, яке відображає їхню продукцію, та одну кнопку “Магазин зараз”, яка спонукає відвідувачів перевірити свій інвентар.

Чистий дизайн та спливаюче меню означає, що відвідувачі можуть легко знайти свій сайт, не маючи клопоту.

Веб-сторінки портфоліо, створені за допомогою Wix

4. Лінда Францосі

Портфоліо, створені за допомогою wix - Linda FranzosiДжерело: Лінда Францосі

Якщо ви хочете створити схожий на резюме сайт або продемонструвати своє портфоліо, сайт Linda Franzosi показує, як ви можете створити прекрасний та професійний сайт за допомогою шаблонів та інструментів Wix.

Використовуючи макет паралакса, відвідувачі можуть переглянути її вміння та навички, клієнтів, з якими вона працювала, і навіть її портфоліо. Сайт також демонструє свій талант в управлінні вмістом та візуальним дизайном з макетом, який візуально привабливий, але при цьому все ще легко орієнтуватися..

5. Французькі студії вузлів

Весільний веб-сайт, створений за допомогою Wix - Французькі студії KnotДжерело: Французькі студії вузлів

Французькі студії Knot знають, як привернути вашу увагу своїм розумним використанням кольору та слайд-шоу, наповненим приголомшливими зображеннями. Планувальник бутікових подій, весільний дизайн та студія стилізації стратегічно розмістили соціальні кнопки вгорі сайту, щоб відвідувачі могли в один клік перевірити їхню сторінку Instagram та Pinterest.

Навіть сторінка їхнього портфоліо побудована таким чином, що дає детальну інформацію про фотографії під ескізом.

6. Музика тварин

Портфоліо, створений за допомогою Wix - Animal MusicДжерело: Музика тварин

Один з найбільш вражаючих портфоліо сайтів, Animal Music, випускає вражаючі дизайни, а вся домашня сторінка використовується як одна велика вітрина для їх великих портфоліо.

Маючи майже будь-який текст навколо, відвідувачів засипають відео, зображення та багато іншого, створюючи веб-сайт, який справді унікальний для їхньої марки. Вони навіть переконалися вклеїти кнопки соціальних медіа з боків, щоб люди могли в будь-який час стежити за їхньою сторінкою.

7. Ліам Рінат

Ліам РінатДжерело: Ліам Рінат

Багато шаблонів дизайнерів використовували шаблон Wix, щоб створити кілька приголомшливих і красивих сторінок. Додайте до списку Ліама Ріната за допомогою унікального персонального веб-сайту, який підходить до «Візуального розповідача».

Маючи лише три кнопки для навігації, люди можуть перевірити його портфоліо, зв’язатися з ним або повернутися на головну сторінку. Мінімальні кнопки означають, що сайт зосереджується виключно на Rinat і нічого іншого.

8. Соня Ван Дуельмен

Соня Ван ДуельменДжерело: Соня Ван Дуельмен

Соня Ван Дуельмен використовує свій сайт, щоб зробити заяву, і це твердження: я – арт-директор. Весь її сайт – це лише одна велика сторінка портфоліо, яка демонструє її геніальну роботу, використовуючи різні стилі шаблону сітки, Ajax, кладки, каруселі та повзунки.

Розумний веб-дизайн та ефективне використання ефекту паралакса дозволяють здатися, що сайт має більшу глибину та простір, ніж здається.

Веб-дизайн веб-сайту, побудований з Wix

9. Коричнева сова креативна

Веб-сайт веб-дизайну, створений за допомогою Wix - Brown Owl CreativeДжерело: Коричневий сова креативний

Коричневий сова Creative показує, що можна зробити з Wix в руках дивовижних дизайнерів. Повноекранний веб-сайт демонструє чуття креативності агенції веб-дизайну за допомогою дизайнів, натхнених ретро-шрифтами та кнопками.

Вони навіть додали додаткову інформацію про зміну піктограми миші на вказівник, схожий на Windows 98, коли ви наводите курсор на розділ, на якому можна натиснути.

Веб-сайти для фотографій, створені за допомогою Wix

10. Хіларі О’Лірі

Створення веб-сайту для фотографій за допомогою Wix - Хіларі О’ЛіріДжерело: Хіларі О’Лірі

Фотограф, що базується в Південній Африці, Хіларі О’Лірі в повній мірі використовує шаблони дизайну Wix, щоб створити приголомшливий веб-сайт, який демонструє не менш приголомшливі фотографії африканської дикої природи.

Використовуючи ефект прокрутки паралакса, їй вдається привернути увагу свого відвідувача простими (але красивими) конструкціями разом із потужними зображеннями африканської дикої природи.

11. Тайська Фам

Тайська ФамДжерело: Тайська Фам

Багато дизайнерів, як правило, переборюють із своїм дизайном веб-сайтів, але Thai Pham іде зовсім навпаки, використовуючи просту галерею Wix Pro для створення свого веб-сайту. Він вміло робить акцент на своїх фотографіях, що демонструє його здатність знімати прекрасні моменти.

Знову ж таки, це свідчить про те, що в руках хороших творців ви можете створювати приголомшливі веб-сайти на Wix з найпростішим дизайном.

Персональні веб-сайти, створені за допомогою Wix

12. Карлі Клосс

Персональний веб-сайт, створений за допомогою Wix - Karlie KlossДжерело: Карлі Клосс

Ви бачили, як Карлі Клосс багато рекламує Wix, і легко зрозуміти, чому. Її веб-сайт – прекрасний приклад того, наскільки потужні шаблони та інструменти, які може запропонувати Wix.

Сайт, повністю розроблений Kloss, висвітлює всі важливі деталі, коли її остання робота розміщена на домашній сторінці, а також її кнопки, проекти та кампанії в соціальних медіа та її ініціатива Kode з Klossy.

13. Серхіо Агуеро

Серхіо АгуероДжерело: Серхіо Агуеро

Офіційний веб-сайт чемпіона Манчестер Сіті Серхіо “Кун” Агуеро настільки ж чудовий, як і його футбольні навички. Використовуючи приголомшливий шаблон Wix, веб-сайт Aguero надає своїм шанувальникам всю необхідну інформацію про футбольну суперзірку, що включає його історію, статистику та наявність у соціальних мережах.

Крім того, його веб-сайт також можна переглядати двома мовами – англійською або його рідною Espanŏl. Таким чином, його вболівальники з Аргентини та з усього світу можуть читати про його підготовку до Чемпіонату світу чи Ліги чемпіонів

Робота з шаблонами Wix

Одне важливе, що слід врахувати, коли ви використовуєте шаблон Wix, це те, що ви не можете змінити новий шаблон для створеного вами веб-сайту Wix. Вибравши шаблон і додавши до нього вміст, ви не можете змінити його на інший.

Якщо ви хочете використовувати інший шаблон, вам слід створити новий сайт з новим шаблоном. Після створення нового сайту вам потрібно перенесіть свій план та домен на новостворений сайт. Якщо ваше доменне ім’я зареєстровано у сторонніх реєстраторів домену, ви повинні переконатися, що запис DNS правильно оновлений на новому сайті.

Найчастіші запитання на веб-сайтах Wix

Які веб-сайти використовують Wix?

Wix використовує всілякі веб-сайти по всьому світу, починаючи від професійних портфоліо, таких як Карлі Клосс, до таких бізнес-сайтів, як Real Graphene USA Wix – другий за популярністю веб-розробник веб-сайтів у світі за часткою ринку, з користувачами, що управляють понад 300 000 доменів.

Скільки коштує Wix?

Ціни на Wix коливаються від $ 4,50 / місяць до $ 24,50 / місяць для стандартних веб-сайтів. Сайти електронної комерції коштують дорожче і коливаються від низьких $ 17 / місяць до $ 35 / місяць. Спеціальні плани також доступні за запитом.

Дізнайтеся більше про плани та ціни Wix.

Які недоліки Wix?

Залежно від ваших потреб, плани Wix з часом можуть стати досить дорогими, і ви здебільшого обмежені підтримкою ресурсів лише з екосистеми Wix. Wix також не дозволяє експортувати веб-сайти, тому перенесення на інший хост буде утруднене, якщо ви вирішите переїхати в майбутньому.

Чи краще Wix, ніж WordPress?

Wix – це розробник веб-сайтів, а WordPress – система управління вмістом. Wix простіший у використанні, але не має довгострокового потенціалу WordPress.

Чи володіє Wix вашим вмістом?

Wix не володіє вашим вмістом, але через власний дизайн він не дозволяє користувачам експортувати свої веб-сайти.

Підведенню

Це лише декілька з тисяч дивовижних та професійно розроблених веб-сайтів Wix у дикій природі. Божевільна кількість дизайнів та шаблонів, доступних у Wix, означає, що жоден два сайти не будуть однаковими.

Якщо ви відчуваєте натхнення дивовижних веб-дизайнів, чому б не почати робити його сьогодні?

* Переклад: EN ID

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map