10 найкращих безпечних веб-шрифтів для вашого блогу (робота з HTML та CSS)

Шрифти. Ми їх бачимо щодня. Від друкованих оголошень до журналів, у світі є всілякі шрифти. Якщо ви не можете прочитати, ви, мабуть, розумієте важливість вибору правильних шрифтів для потрібного носія


Що стосується блогів та веб-сайтів, важливо вибрати шрифти, які найкраще відповідають вашому стилю, але найважливіше – це безпечні веб-шрифти..

Що таке веб-безпечні шрифти?

Усі операційні системи (Windows, mac, android, ios тощо) постачаються з певною кількістю вбудованих шрифтів. Проблема полягає в тому, що різні ОС можуть мати різні типи шрифтів, встановлені на їхніх системах.

Тут надходять шрифти Web Safe.

Шрифти Web Safe – це в основному стилі шрифтів, які спільно використовуються та переглядаються на всіх платформах та різних системах.

Послуги з вставки веб-шрифтів

Веб-шрифти Google або Typekit це системи, які дозволяють використовувати шрифти, розміщені на своїх серверах. Typekit встановлює ціну на основі кількості шрифтів, трафіку сайту та кількості доменів, на відміну від веб-шрифтів Google.

Завдяки Google, веб-шрифти Google є абсолютно безкоштовними та простими у користуванні. Наприклад, ви можете вибрати такі типи шрифтів, як Лато, Відкрити Sans або Тинос. Вставте згенерований код у документ. І ви готові посилатися на це в CSS.

Ось основний HTML для початківця, якщо ви хочете дізнатися більше.

Чому важливі безпечні веб-шрифти?

“Що ви бачите – те, що ви отримуєте”, коли мова йде про друк, але в Інтернеті, те, що ви бачите на екрані, може не точно відповідати чужому екрану.

Ось приклад, скажімо, дизайнер, якого ви найняли, вирішує використовувати дійсно фантазійну та неясну сім’ю шрифтів для дизайну тексту вашого сайту. Якщо відвідувач не встановив певний шрифт на своєму комп’ютері або не витягує з веб-місця, то він побачить різний шрифт за замовчуванням, наприклад Times New Roman.

У вас може бути прекрасно оформлений веб-сайт із приголомшливими шрифтами, він все одно буде виглядати простим та некрасивим, якщо він не може завантажуватись для ваших відвідувачів.

Наявність цих шрифтів Web Safe означає, що вам не доведеться турбуватися про те, що ваші тексти виглядають дивними лише тому, що ви вибрали шрифт, до якого ніхто не має доступу.

Якщо ви хочете дізнатися, як зробити веб-сайт (покроковий посібник), ви можете перейти за посиланням, щоб ознайомитися з однією з останніх опублікованих статей.

10 найкращих безпечних веб-шрифтів, які ми рекомендуємо

Тепер, коли ви знаєте важливість безпечного веб-шрифту, саме час почати використовувати їх для свого веб-сайту.

Незважаючи на те, що можна вибрати безліч шрифтів, ми рекомендуємо ці 10 безпечних веб-шрифтів використовувати з HTML та CSS. Вони широко використовуються і також виглядають досить непогано.

1. Аріал

аріалПриклад сімейства шрифтів Arial

Завантажте будь-який веб-сайт і, можливо, вони будуть використовувати шрифт Arial.

Цей шрифт sans-serif – найбільше широко використовуваний шрифт і вважається стандартом для всіх безпечних веб-шрифтів. Його часто використовують як заміну спеціалізованих шрифтів, недоступних на пристроях Windows.

2. Гельветика

helveticaПриклад сімейства шрифтів Helvetica

Якщо шрифти Arial є основою для чистих та професійних веб-сайтів, тоді дизайнер Helvetica обрав би вибір.

Helvetica пропонує більш стилізований шрифт sans serif, який дозволяє більш сміливі конструкції.

3. Times New Roman

Times New RomanПриклад сімейства шрифтів Times New Roman

Нова варіація старого шрифту Times.

Times New Roman – це, мабуть, знайоме більшість користувачів Windows, оскільки вони є стандартним шрифтом serif у Microsoft Words. Порівняно з Arial, Times New Roman є дещо традиційнішим за своїм дизайном.

4. Часи

разівПриклад сімейства шрифтів Times

Якщо Times виглядав вам знайомим, це тому, що це стандартний шрифт, який використовується для друку старих газет.

Час вважається найтрадичнішим шрифтом, який існує, і він рідко використовується поза друкованими видами та газетами.

5. Требучет МС

требучет-мсПриклад сімейства шрифтів Trebuchet MS

Спочатку розроблений Microsoft в дев’яностих роках, Trebuchet MS був натхненно за старими середньовічними стилями.

Він був помітно використаний як основний шрифт для Windows XP і як шрифти для копіювання тіла в Інтернеті протягом певного часу.

6. Вердана

верданаПриклад сімейства шрифтів Verdana

Один з найбезпечніших виборів веб-шрифту, Verdana використовує для дизайну прості рядкові рядки та надзвичайно великі літери.

Подовжений вигляд шрифтів робить його одним з найпростіших шрифтів для читання в мережі і часто є вибором шрифту для багатьох блогерів.

7. Аріал Блек

аріально-чорнийПриклад сімейства шрифтів Arial Black

Якщо ви любили шрифт Arial, але хотіли чогось сміливішого та більшого, тоді ви не можете помилитися з Arial Black. Шрифт з’явився тоді, коли люди хотіли використовувати шрифт у стилі Helvetica, але не хотіли платити за його ліцензію.

8. Кур’єр

кур'єрПриклад сімейства шрифтів Courier

Кур’єр повинен бути знайомий всім, оскільки старий одношаровий шрифт доступний майже на всіх пристроях та операційних системах як резервна заміна будь-яких «унікальних» шрифтів.

Це не найстильніший шрифт, але він дуже читабельний і чітко розроблений.

9. Кур’єр Новий

кур’єр-новийПриклад сімейства шрифтів Courier New

Як і Times, Courier також здійснив редизайн, який модернізував його класичний стиль.

Courier New вважається одношаровим шрифтом, він також доступний на більшості пристроїв та операційних систем.

10. Грузія

грузіяПриклад сімейства шрифтів Georgia

У той час як Verdana, як правило, є безпечним вибором для більшості веб-сайтів, якщо вам потрібен шрифт, який має трохи більші літери з однаковим розміром шрифту, Грузія підходить до рахунку..

Хоча слід зауважити, шрифт працює в певні випадки і не працює добре з іншими шрифтами серифу (вони виглядають незначно поруч із Times New Roman).

Абсолютно не використовуйте: Comic Sans MS

Звичайно, це виглядає весело і дещо примхливо, однак, абсолютно не використовуйте Comic Sans MS, якщо ви хочете серйозно сприймати ваш веб-сайт.

комічнийПриклад шрифту Comic Sans MS

Шрифт sans-serif – це випадковий характер для написів коміксів і зазвичай використовується для неформальних документів та дитячих матеріалів. Якщо ви не пишете для дитячої книги чи коміксу, не використовуйте Comic Sans MS!

Згорнути

Мета веб-безпечних шрифтів – переконатися, що те, що ви створили на своєму веб-сайті, відображається точно так, як було призначено на інших пристроях та платформах. Хоча деякі шрифти можуть не працювати, існує ряд чудових конструкцій, які дозволять зробити шрифти вашого сайту чудовими.

Просто пообіцяйте мені, що ні за яких обставин ви не будете використовувати Comic Sans MS.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map