10+ найкращих безкоштовних тем WordPress 2020 (включені теми WooCommerce)

Цю статтю написала Лана Міро.


Чи хочете ви виділитися блог WordPress, виділити особисте портфоліо або представити інтернет-магазин, вам потрібно створити веб-сайт найвищої якості. Однак іноді нам дуже не вистачає бюджету і доводиться шукати ті чи інші способи, як заощадити гроші під час запуску сайту.

Веб-розробники платять багато за веб-сайт «під ключ», деякі готові шаблони веб-сайтів мають досить високу ціну… Але чому б не спробувати безкоштовні шаблони веб-сайтів.?

Такі рішення дозволяють вам ознайомитись з тими чи іншими процесами, двигунами, системами та, нарешті, створити класний сайт, який допоможе вам покращити дохід. Щоб сказати більше, безкоштовні шаблони мають майже такий же функціонал і блискучий дизайн, який дає вам потенціал для створення чудового сайту.

Contents

Чи можу я використовувати безкоштовні теми WordPress для своїх сайтів?

Найдовше безкоштовні теми часто асоціювалися з низькою якістю та марністю. Хоча це правда в деяких випадках, ми не можемо заперечувати той факт, що мільйони використовували безкоштовні теми WordPress для роботи своїх сайтів.

Чому??

Оскільки безкоштовні теми дуже прості у використанні, прості та основні, що робить їх ідеальною платформою для тих, хто не знайомий з кодуванням або для початківців.

Але це ще не все, деякі безкоштовні шаблони WordPress насправді можуть забезпечити чудовий досвід користувача, який візуально привабливий і простий у використанні. Для звичайного користувача WordPress шаблон преміум-класу може бути надто складним, оскільки вони, як правило, містять занадто багато функцій, які вам не знадобляться для простого веб-сайту.

Ще кілька пунктів щодо того, чому вам слід звернутися до безкоштовних тем WordPress:

 • Це безкоштовно! Що означає, що вам взагалі нічого не потрібно витрачати. Це чудово, якщо ви обмежуєте бюджет.
 • Не всі безкоштовні теми мають низьку якість. Ви рідко знайдете тему WordPress із поганим і захаращеним кодуванням, оскільки кожна тема тестується за стандартами WP & вказівки.
 • Є ряд надійних постачальників тем. Великі імена-розробники тем, такі як ThemeGrill, ThemeIsle та Theme Monsters, добре відомі своїми темами якості.
 • Купа з них – фремій, що в основному є безкоштовною темою з преміальним оновленням. Це дозволяє вам в будь-який час перейти до преміум теми з кращими функціями та підтримкою.

Примітка. Перш ніж встановити будь-яку тему WordPress, ось список найкращих веб-хостингів для малого бізнесу, який ви повинні врахувати.

Популярні безкоштовні чуйні теми WordPress

Тут ми підготували для вас перелік 10+ безкоштовних тем WordPress (Загальні, WooCommerce та Blog), які допоможуть вам виділитися на професійному сайті незалежно від вашого бізнесу. Ці теми прості у використанні та мають широкий спектр функцій.

Тож не давайте витрачати час і перевіряти кожну з цих тем!

Кращі безкоштовні теми WordPress

Джен + Бен: тема WordPress для планувальника весілля

Джен + Бен - Весільний планувальник WordPress ТемаДеталі | Демо

Джен + Бен – це тематична WordPress тема з чітким та елегантним дизайном. Незважаючи на те, що ця тема безкоштовна, вона має все сучасне і має мати інструменти та функції для створення чудового та високофункціонального веб-сайту, який конвертує. Крім того, він був розроблений провідними лідерами галузі, що дозволяє клієнтам насолоджуватися витонченим дизайном і чудовим функціоналом.

Travelop lite: Безкоштовна тема WordPress для блогу подорожей

Travelop lite - Подорожі фото блог WordPress ТемаДеталі | Демо

Чи хотіли б ви поділитися своїми фотографіями з подорожі з аудиторією? Якщо так, уважно подивіться на цю безкоштовну тему WordPress, яка дозволяє здійснити ваші мрії без будь-якого бюджету. Він має прості та інтуїтивні процеси установки та налаштування, тому абсолютно не потрібно бути програмістом.

PetInn: повністю чуйна тема WordPress для тварин & домашні тварини благодійні

PetInn - благодійна благодійна тема для тварин та домашніх тваринДеталі | Демо

Petlnn – це унікальна тема WordPress, розроблена для благодійних агентств та організацій для домашніх тварин. Він має сумісність із крос-браузером, що дозволяє клієнтам бачити ваш сайт незалежно від системи пошуку, яку вони використовують. Крім того, сміливо діліться своїми думками, захоплюючими історіями чи новинами у вбудованому блозі.

Безкоштовна тема WordPress для студії розвитку ігор

Гра Безкоштовна студія розвитку WordPress ТемаДеталі | Демо

Тема – ідеальний інструмент для поширення слова про вашу студію розвитку ігор! Він має привабливий та повністю чуйний дизайн, попередньо завантажений блог та безліч інших цікавих функцій, які допоможуть вам виділитися із чудовим веб-сайтом. збагатити аудиторію цією студією розробки ігор безкоштовно WordPress темою.

Графік: Тема WordPress для архітектора

Безкоштовна тема WordPress для архітектора LiteДеталі | Демо

Grafique – це тема WordPress, безкоштовно для архітектора, яка дозволяє професійно продемонструвати портфоліо архітектора. Тема має простий процес встановлення, який допоможе вам продовжувати тему в мерехтінні ока і без жодного нерву..

Adveland: Тема WordPress парку атракціонів

Тема WordPress парку атракціонів AdvelandДеталі | Демо

Adveland – яскрава безкоштовна тема WordPress із чудовим дизайном та великою кількістю функцій вищого класу. Сумісність з крос-браузером допоможе вам представляти свій бізнес усім клієнтам, незалежно від того, яким браузером вони користуються. Крім того, клієнти завжди можуть задати вам питання завдяки контактній формі.

Shapely: Безкоштовна тема WordPress на одній сторінці

Shapely - Тема WordPress на одній сторінціДеталі |Демо

Shapely – це дивовижна тема WordPress із зручним для мобільних пристроїв та готовим до сітківки дизайном. Тема також має зручну для користувача документацію та простий процес встановлення. Щоб зробити її коротшою, працювати з цією темою є чистим задоволенням.

Безкоштовні теми WooCommerce

Безкоштовна тема магазину WooCommerce

Вітрина - Тема WordPressДеталі | Демо

Storefront – це гнучка тема WooCommerce, яка представлятиме ваш інтернет-магазин з найкращого боку. Він оснащений цілим рядом сучасних функцій, які допоможуть вам створити чудовий інтернет-магазин, який конвертує.

Безкоштовна тема WooCommerce в магазині наркотиків

Магазин наркотиків Безкоштовна тема WooCommerceДеталі | Демо

Тема має мобільний дизайн та великий потенціал, щоб зробити ваш інтернет-магазин аптеки одним із найкращих у ніші. Якщо сказати більше, завдяки цій темі WooCommerce ви можете зекономити солідну суму грошей лише тому, що вона безкоштовна. Незважаючи на цей факт, він має чудову функціональність та привабливий дизайн.

Безкоштовна тема безкоштовної WooCommerce

eStore - Безкоштовна WooCommerce WordPress темаДеталі | Демо

eStore – це чудова безкоштовна тема WooCommerce, яка дозволяє створити високофункціональний інтернет-магазин. Це оптимізовано для SEO, має сумісність з крос-браузерами, цілу купу користувальницьких віджетів та ряд інших чудових інструментів та функцій. Не соромтеся перевірити його демонстрацію!

Tyche Безкоштовна тема електронної комерції

Tyche - Безкоштовна тема електронної комерціїДеталі | Демо

Вам потрібна стильна тема для просування вашого інтернет-магазину? Перевірте цю безкоштовну тему електронної комерції, яка вразить вас з першого погляду. Тут ви маєте елегантний повзунок веб-сайту, привабливий дизайн та безліч функцій WooCommerce.

Тема магазину домашніх тварин WooCommerce (Преміум)

WooCommerce Тема домашніх тваринДеталі | Демо

Шукаєте тему, яка допоможе вам виділитися з інтернет-магазину товарів домашніх тварин? Погляньте на цю безкоштовну тему WooCommerce з широким спектром інструментів WooCommerce. Вам не доведеться докладати зусиль, щоб налаштувати його під свій смак та цілі.

Безкоштовні теми для WordPress Blog

Безкоштовна тема блогу WordPress від Cento

Деталі | Демо

Якщо ви шукаєте чисту і красиво оформлену тему блогу WordPress, для вас може стати саме Cenote. У ньому є різні варіанти топографії, кольору та компонування для створення унікального захоплюючого блогу. Ця чуйна розроблена тема була зроблена з оптимізацією SEO, що дозволяє легко створювати будь-які типи блогів.

Безкоштовна тема блогу для Amadeus

Деталі | Демо

Amadeus – безкоштовна тема WordPress, розроблена для блогерів та письменників. Він постачається з повноцінним меню для простої навігації та на замовлення таких функцій, як зображення заголовка паралакса, користувацькі віджети, найкращі шрифти для блогів з повнокольоровими та іншими. Ця елегантно розроблена тема блогу WordPress на 100% чуйна, підходить до SEO та перекладу.

Безкоштовна тема блогу для WordPress

Асцендент - багатоцільова тема WordPressДеталі | Демо

Ascendant – це чиста багатоцільова тема WordPress, яку можна найкраще використовувати для ведення веб-сайтів та ведення будь-якого іншого бізнесу. Ви можете легко налаштувати його під свої потреби та підкреслити дизайн за допомогою широкого вибору шрифтів Google. Щоб сказати більше, клієнти можуть насолоджуватися вашим сайтом за допомогою будь-якого цифрового пристрою, оскільки Ascendant відповідає будь-якому розміру екрана.

Підбиваємо підсумки: безкоштовні теми WordPress

Підводячи підсумок, ці безкоштовні теми WordPress дозволяють вам виділитися на чудовому веб-сайті навіть без будь-якого бюджету. Таким чином, у вас є професійне рішення з 0,00 доларів на ціннику. Хіба це не круто? Якщо сказати більше, ці теми мають чудовий функціонал, що дозволяє вразити аудиторію.

До речі, яка тема вам сподобалась найбільше? А може бути, у вас є власний фронтмен серед безкоштовного WordPress & Теми WooCommerce? Не соромтеся поділитися своїми думками у розділі коментарів нижче. І будьте в курсі більше! Удачі!

Лана Міро закохується в красивий веб-дизайн. Їй подобається ділитися своїм досвідом та досліджувати щось цікаве. Вона також співпрацює з TemplateMonster. допомогти кожному знайти найкращі рішення для власних онлайн-проектів.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map