10 кращих постачальників дропшиппінгу, доступних до 2020 року

Dropshipping може бути дуже прибутковим бізнесом, якщо зробити все правильно. Правильно будувати свій магазин дропшипінгу, вибираючи правильні ніші товару та знаходячи кращі постачальники дропшипінгу все це в значній мірі до вашого успіху. Настільки популярний цей спосіб виконання замовлення, який складає майже третина інтернет-магазинів.


Поєднання кращих продуктів дропшипінгу зі своєю нішею відбувається шляхом досліджень та експериментів, але як ви вирішите, який кращий постачальник для вашого дропшиппінгу? На щастя, це рядок, коли вам не обов’язково вибирати – ви можете працювати з більш ніж одним постачальником.

Найпопулярніші дропшиппінг-компанії

1. AliExpress

AliExpress - кращий постачальник дропшипінгуМаючи понад 100 мільйонів продуктів, AliExpress є одним з найбільших постачальників дропшипінгу (спробуйте тут!)

Ціна: Безкоштовно

AliExpress не потребує введення в Азію, оскільки це дітище Alibaba, китайської компанії з електронної комерції. Ключова відмінність полягає в тому, що Alibaba зазвичай робить оптом, тоді як AliExpress обслуговує роздрібних клієнтів. Вважайте її Амазонкою Сходу.

Доступний з 2010 року, він має чітку перевагу, що базується в регіоні, який багато хто вважає світовим заводом. Це означає швидкий доступ майже до всіх видів споживчих товарів за розумними цінами. Якщо ваші відвідувачі перебувають у регіонах США та ЄС, доставка може зайняти деякий час і додати замовлення дещо більше.

Дропшипінг з AliExpress може бути одним у декілька способів. Перший – це традиційний метод, який означає, що після отримання замовлення вам потрібно вручну ввести реквізити покупця та транзакції в систему AliExpress.

Наступний спосіб – за допомогою Оберло, додаток, який можна знайти на ринку додатків для розробників веб-сайтів Shopify. Це дозволяє підключити магазин Shopify безпосередньо до системи AliExpress, щоб все було автоматизовано.

Відвідайте AliExpress

2. DHgate

DHgate - інтернет-ринокШтаб-квартира компанії DHgate знаходиться в Пекіні, Китай, це інтернет-ринок для роздрібної та оптової споживчих товарів.

Ціна: Безкоштовно

DHgate – це ще один інтернет-ринок, що базується на Китаї, але він не настільки великий, як Alibaba. Через це сайт здійснює як оптовий, так і роздрібний продаж на одній платформі. Сьогодні вона не тільки підключає людей до постачальників у Китаї, але й джерела з В’єтнаму, Японії та Туреччини.

Однією з унікальних особливостей DHgate є те, що він має цифрові торгові центри (DTC) у кількох країнах світу. Це фізичні торгові точки, де продавці можуть перевірити продукцію, перш ніж приймати рішення про партнерство. В даний час у ДТК є США, Угорщина, Австралія, Іспанія, Росія, Туреччина, ОАЕ та Перу.

Ви можете працювати безпосередньо з DHgate або користуватися додатком, якщо ви користуєтеся платформою Shopify. У них немає власного додатка, але вони працюють, хоч і телефонували ShopMaster.

3. Оберло

Oberlo - постачальник суденOberlo – це програма Shopify, яка допомагає вам легко інтегруватися з постачальниками дропшипінгу (перевірити!)

Ціна: План старту безкоштовний

Замість того, щоб бути інтернет-майданчиком на зразок AliExpress або DHgate, Oberlo – це інтегратор на ринку, який спеціально розроблений для дропшиперів для використання в Shopify. Цей чудовий додаток дозволяє отримувати джерела продуктів з декількох платформ і виконує функцію центральної панелі приладів.

Це робить весь процес дропшипінгу вітерцем – від пошуку продуктів до переліку їх на вашому сайті Shopify. Хоча AliExpress є основним джерелом в Oberlo, він також працює з інтегрованою групою постачальників, названою як Ринок поставок Oberlo. Це в основному з Європи, Північної Америки та Китаю.

Oberlo також пропонує інші корисні функції, такі як аналіз тенденцій продажів, багатомовна підтримка та навіть розширення Chrome. Основний план безкоштовний, але при збільшенні кількості товарів, які ви продаєте, з часом, можливо, доведеться підписатися на платний план (який починається від 29,90 доларів на місяць).

4. Spocket

Spocket - дропшипінг постачальник СШАSpocket допомагає вам знайти постачальників дропшипінгу, що базуються в регіоні США / ЄС (Дізнайтеся більше)

Ціна: Від 12 дол. / Міс

Хоча Spocket може мати більш обмежену кількість товарів і постачальників, це дозволяє відступити від опори на постачальників, заснованих на Китаї. У технічному плані постачальники спокетів доступні у 28 країнах, але, за власним доступом, фокус залишається на кількох, а саме США, Великобританії, Канаді, Австралії та Німеччині.

Це робить їх хітом і промахом для багатьох дропшипперів, які, можливо, сподіваються на глобальне охоплення. Однак, якщо ваш намір полягає у виборі та обслуговуванні дуже конкретних ринків, то Spocket може бути хорошим вибором для вас.

Spocket має дуже обмежений стартовий план, який ви можете безкоштовно випробувати протягом 14 днів. Після цього ви повинні платити 12 доларів на місяць, щоб залишатися за тим самим планом – або більше за кращий план продажу більшої кількості товарів. Ця платформа призначена для використання з WooCommerce.

Дізнайтеся більше про наше тематичне дослідження Spocket тут.

5. SaleHoo

Saleshoo - оптові продавці та постачальники дропшипінгуSalesHoo – це платформа, де ви можете знайти як оптових, так і постачальників дропшипінгу.

Ціна: Від $ 67 / рік

SaleHoo – одне з найбільш унікальних пропозицій у цьому списку, оскільки він спеціально розроблений для дропшиперів самим колишнім дропшиппером. У нього є власний ринок постачальників, які підтримують як дропшипінг, так і оптових продавців. Кожен з них перевіряється безпосередньо персоналом SaleHoo, тому вони, швидше за все, є надійними, ніж ті, що працюють на платформах, які працюють з величезною кількістю роздрібних продавців.

Платформа SaleHoo працює як пошукова система, що дозволяє швидко розгортати загальні пошукові запити до конкретних категорій, а потім вибирати продукти, які ви можете вибрати. Ви також можете поговорити з постачальниками безпосередньо через їхній сайт – відмінний спосіб отримати більше інформації та побудувати довіру.

На жаль, у SaleHoo немає безкоштовної версії, і доступні лише два плани – річний або пожиттєвий. Для серйозних дропшиперів, план життя дійсно представляє гарну пропозицію співвідношення ціни та якості. Обидва плани підкріплені гарантією повернення грошей.

6. Доба

Ціна: Від 29 дол. / Міс

Doba – це ще одна ринка товарів, і вона претендує на розміщення постачальників із загальною пропозицією понад два мільйони товарів. Система тут дозволяє вам джерело продуктів, а потім експортувати їх разом для переліку у вашому магазині.

Це джерело, очевидно, не настільки обширне, як AliExpress або навіть DHgate, і менш інтегровано, ніж такі програми, як Oberlo. Функції на місці корисні, але в кінцевому підсумку служать більшою зручністю для дропшиперів, яким все-таки потрібно буде вжити значних дій у своїх цілях.

Підписки на Doba не змінюються за обсягом, але більш дорогі плани мають більш досконалі функції. Хоча це може бути нормою, навіть кількість доступних товарів обмежена у планах їх початківців – від 29 доларів на місяць.

7. Опущений

Ціноутворення: Від 47 дол. / Міс

Dropified – це інтеграторська платформа, яка дозволяє отримувати доступ до продуктів дропшипінгу як на AliExpress, так і на eBay. Це гарне поєднання Сходу, що відповідає Заходу, і пропонує дропшиперам хороший асортимент продукції з усього світу.

Тут включені функції, орієнтовані на безпроблемні операції, включають вибір та завантаження продукту, управління замовленнями та автоматизацію, пов’язану з технічним обслуговуванням продукції (наприклад, оновлення цін, інвентар тощо). Окрім сайтів електронної комерції, ви також можете працювати з Dropified на Facebook, щоб насправді не потрібно створювати крамницю дропшипінгу, щоб розпочати продаж.

Dropified поділяє свої плани як за обсягом продукції, так і за особливостями, тому новачки на нижньому плані можуть звикнути до основних функцій, перш ніж переходити до кращих речей. Ціни, однак, не дешеві і коливаються від 47 доларів на місяць до 167 доларів на місяць.

8. Світові бренди

Ціноутворення: $ 299 / рік

Світові бренди заявляють, що пропонують доступ не лише до найбільшого вибору оптових товарів, але і пропонують кращу якість постачальників. Незважаючи на те, що остання може бути можливою, попередня заява є дуже сумнівною. Все-таки, бути на ринку з 1999 року цілком можливо.

Сайт повністю орієнтований на галерею товарів і постачальників, тому тут не так багато дзвіночків. Це просто великий ресурс, який ви можете використовувати, щоб знайти речі, які ви можете додати до свого продуктового асортименту.

Світові бренди заявляють, що це корисно для магазинів eBay та Amazon, але оскільки це каталог, він працюватиме з будь-яким носієм дропшипінгу, наприклад вашим власним сайтом електронної комерції. За доступ до бази постачальників вони стягують разову плату в розмірі 299 доларів.

9. Оптовий2b

Wholesale2b - ринок для з'єднання постачальників з дропшиперами

Ціноутворення: Від 29,99 дол. / Міс

Wholesale2b – це інший звір від більшості перелічених тут марок. Хоча він і працює як ринок для з’єднання постачальників з дропшиперами, він пропонує користувачам набагато більше, якщо вони готові платити ціну.

Основні користувачі, які просто хочуть отримати доступ до бази даних постачальників дропшиппінгу, можуть зробити це тут і просто вручну перенести потрібні продукти на власні канали продажів. Однак Wholesale2b зробила їхню базу даних набагато доступнішою завдяки можливостям інтеграції для широкого кола платформ, таких як Shopify, BigCommerce, ECWID та WooCommerce.

Також у нього є плани для тих, хто хоче продавати лише на eBay, Amazon або своїх власних сайтах. Кожен із цих планів одразу перебуває в оренді, тому якщо ви плануєте використовувати більше одного каналу продажу, вам доведеться підписатися на кілька планів на Wholesale2b – що може значно збільшити вартість.

10. MegaGoods

Ціноутворення: Від 14,99 дол. / Міс

З усіх перерахованих тут джерел, MegaGoods – це єдиний, який має більше орієнтації на продукти, а не перераховує все під сонцем. Ключові сфери, що цікавлять, – побутова електроніка, і ви зможете знайти все, що стосується звуку автомобіля до ігрового обладнання.

Крім того, замість того, щоб виступати посередником, MegaGoods фактично володіє всіма продуктами, які вона перераховує, тому все походить з одного джерела. Дропшипінг з ними – це як робота з єдиною, масовою компанією, яка призначена для доставки тільки для дропшиперів.

Тут ви отримуєте 30-денний пробний доступ до їх бази даних, після чого щомісячна плата за обслуговування складає 14,99 доларів. Це одна з найбільш метушливих, найсміливіших дропшипінг-систем, але, безумовно, не дасть вам багато чого в засобах автоматизації.

Відвідайте MegaGoods

Висновок: Вибір достатньої кількості для Dropshippers

Як ви, напевно, можете сказати з цього списку, для дропшиперів не існує жодного рішення, яке підходить для всіх. У цьому випадку це добре, оскільки ви можете вибрати постачальників дропшиппінгу, яких ви хочете, що найкраще відповідають вашому бізнесу..

Ціни також сильно різняться, і якщо ви ведете пристойно вигідний дропшиппінг, у більшості випадків комісія стає незначною. Деякі з цих постачальників також досить добре налагоджені, тому не варто турбуватися про роботу з будь-яким із них.

Ті, хто працює з Shopify, хоча, схоже, демонструють набагато більшу тенденцію до автоматизації, і за те, що вони можуть запропонувати, стягують дуже скромну плату. І все-таки справа в тому, що у вас буде вибір – багато варіантів.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map