10 кращих генераторів доменних імен для вашого веб-сайту

Незалежно від того, чи думаєте ви створити туристичний блог чи хочете створити інтернет-магазин для свого бізнесу, вам знадобиться веб-сайт. Що ще важливіше, вам потрібно зареєструвати ім’я (або доменне ім’я) для вашого бренду, і воно повинно бути привабливим!


Ви, напевно, думаєте собі: «Чому мені потрібно так важко думати про доменне ім’я? Не можу я просто піти з тим, що маю? “

Ви можете, але тоді, ймовірно, це не було б хорошим доменним іменем. І якщо ви хочете, щоб ваш блог або веб-сайт досягли успіху, вам доведеться придумати гарне доменне ім’я, щоб разом з ним.

Що таке доменне ім’я?

Ім’я домену легко запам’ятати слово (и), які використовуються для спілкування з користувачем DNS-сервер веб-сайт, який ми хочемо відвідати. Сервер доменних імен – це те, що перекладає дружнє ім’я на IP-адресу або навпаки. (джерело)

Якщо вам потрібна невелика допомога у пошуку домену, ми вас охопили! Перегляньте наш список генераторів доменних імен, які ви можете використати, щоб врятувати себе від головного болю від необхідності з’ясувати нове доменне ім’я.

Примітка. Якщо ви не вибрали доменне ім’я, ви можете отримати безкоштовний домен за допомогою цих веб-хостів:

 • Хостинг InMotion 
 • Хостингер
 • GreenGeeks

1. Lean Search Domain

leandomainsearchLean Search Domain

Створено Automattic, Люди, які стоять за платформою WordPress.com, і основна команда, що працює над самим WordPress, Lean Domain Domain – це, можливо, найбільш використовуваний генератор доменних імен на даний момент.

Використовувати його досить просто. Почніть з одного ключового слова, а потім виберіть параметри вашого домену, і вони дадуть сотні ідей доменних імен, які зараз доступні. Що чудово, це те, що вони навіть перевірять, чи є ім’я також у Twitter!

2. НазваМеш

намамешNameMesh

NameMesh дозволяє вам розбити пошукові доменні імена на вісім різних категорій: звичайні, подібні, нові, SEO, короткі, цікаві, додаткові та суміші. Це дозволяє отримати більше експериментальних імен, які ви, мабуть, не враховували.

Ви також можете фільтрувати імена на основі розширення домену, доступності домену, а також максимальної кількості. Якщо ви шукаєте нове ім’я для запуску, NameMesh може також зробіть це для вас.

3. NameStall

namestallNameStall

У NameStall немає жодного єдиного інструменту, натомість вони надають вам набір генераторів домену, якими ви можете користуватися. Три більш корисних, які можна використовувати, – це генератор основного доменного імені, трисерійний генератор доменних імен та генератор доменних імен.

Хоча це може здатися непосильним на перших порах, але як тільки ви повісите його, ви зможете створити доменні імена, які є справді унікальними. Експериментуйте з “групами слів”, такими як “500 популярних перших слів”, “основні англійські слова” або навіть “1500 популярних останніх слів”, щоб надати вам нескінченні можливості з налаштованими назвами для вашого блогу.

4. Бюст Імені

bustaname-1Бюст Імені

За допомогою Bust A Name ви можете використовувати їх численні інструменти фільтру, щоб знайти доменне ім’я, яке відповідає вашим вимогам та конкретним потребам. Ви починаєте з фільтрації ключових слів, а потім вибираєте або «починає», або «закінчує». Потім він надасть вам список, який ви можете фільтрувати, залежно від того, наскільки природним ви хочете, щоб ім’я звучало та його обмеження символів.

Вони також мають можливість переглянути доменні імена, які були взяті, а також можливість фільтрувати за допомогою розширень, таких як .com, .net та .org.

Ви не маєте на увазі конкретного ключового слова? Ви можете скористатися їх опцією “Зробити випадковий домен”, щоб запропонувати вам імена, доступні. Якщо ви знайдете той, який вам сподобався, можете зберегти його або придбати за допомогою посилань на кращого реєстратора домену, наприклад GoDaddy та NameCheap.

5. Іменник

іменникІменник

Nameboy дозволяє знаходити доменні імена, доступні на основі вибраних ключових слів. Ви налаштовуєте на ключові слова, які Nameboy потім складуть список запропонованих доменних імен, які ви можете використовувати.

Результати їх пошуку також показують, які розширення прийняті та які ще доступні. Наприклад, хоча webhostingsecretrevealed.com може бути прийнято, ви все ще можете придбати webhostingsecretrevealed.net.

Ви також можете перевірити наявність доменних імен, які доступні для перепродажу, а також дефісні пропозиції або ключові слова з римуванням.

6. Wordroid

жорстокийWordroid

Якщо ви хочете більше чуття та творчості для свого доменного імені, то вам обов’язково слід спробувати Wordroid, генератор доменних імен, який, в основному, складає слова, які виглядають приємно і чудово підходять для іменування блогів, продуктів, компаній і навіть доменних імен..

Вільний та розумний інструмент іменування є одним із найкреативніших генераторів імен, оскільки вони в основному створюють нові слова на різних мовах. Вони роблять це за допомогою спеціального інструменту генерації імен, який дотримується фонетичних правил, створюючи імена, що котяться з мови.

Ви навіть можете налаштувати певні параметри веб-сайту, такі як шаблон, довжина wordroid, мова, рівень якості і навіть включити розширення домену чи ні.

7. Домен Puzzler

domainpuzzlerДомен Puzzler

Домен Puzzler відрізняється від більшості генераторів доменних імен тим, що ви можете використовувати кілька ключових слів як складових блоків для створення вашого ідеального доменного імені. Виходячи з обраних вами ключових слів, домен Puzzler буде проходити всі різні комбінації, які ви можете створити, і одночасно перевірити, які з них доступні для реєстрації.

Щоб скористатися нею, все, що вам потрібно зробити, це лише надати набір ключових слів, які ви хочете у своєму домені, вибрати розширення, які ви хочете, і тоді інструмент виконає всю роботу.

8. DomainHole

доменний отвірDomainHole

Хоча він не такий розширений, як інші генератори доменних імен, DomainHole все ще пропонує різноманітні інструменти (декілька, щоб бути точними), які можна використовувати для створення та доменного імені.

Крім звичайних інструментів мозкового штурму, ви також можете шукати нещодавно закінчені терміни доменних імен та створювати випадкові домени з їх генераторами імен. Якщо ви хочете, ви навіть можете вказати та перевірити всі розширення домену, щоб шукати ідеальне доменне ім’я.

9. Домени Бот

domeinsbotДомени Бот

Не тільки домени Bot роблять відмінну роботу з генерування цікавих доменних імен, вони також дозволяють вибирати синоніми, які ви хочете використовувати зі своїми оригінальними ключовими словами. Поєднання цих факторів може призвести до досить цікавих імен, про які ви, мабуть, не думали.

Щоб скористатися ним, спочатку потрібно ввести одне або кілька ключових ключових слів. Після цього ви можете за допомогою первинних результатів налаштувати потрібні TLD, додати або змінити синоніми і навіть додати до своїх бажаних префіксів і суфіксів.

На початку, багато результатів домену Bot досить прості, але йдіть далі далі, і ви знайдете кілька цікавих комбінацій.

10. Панабея

панабіPanabee

З простим у використанні генератором доменних імен, генератором імен та доменним іменем, ви не можете помилитися з Panabee. Цікаво, що вони хотіли називатися Pandabee – на жаль, це доменне ім’я вже було взято.

За допомогою Panabee ви можете почати шукати доменне ім’я, ввівши два ключові слова, після чого вони перерахують пропозиції щодо імен на основі цих. Якщо потрібне ім’я домену прийнято, ви можете перейти на сайт реєстратора домену та перевірити наявність інших розширень.

Окрім доменних імен із пропозиціями, Panabee також може перевірити, чи потрібне ім’я домену використовується як ім’я користувача соціальних мереж.

Висновок

Назвати бізнес, який є приємним та незабутнім, непросто. Особливо, якщо вам доведеться тримати його на нашому ринку у своєму бізнесі. Сподіваємось, з кращими генераторами домену, які ми перерахували вище, ви можете знайти доменне ім’я, яке доступне та добре описує ваш бізнес та бренд..

Ви ще створили ім’я для свого блогу? Якщо у вас вже є дивовижне ім’я, вам, мабуть, потрібен дивовижний веб-конструктор для створення вашого веб-сайту. Ми розкрили цей зручний посібник із веб-сайтів!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map