Wixi ülevaade

Wixi hinnangud & Ülevaate kokkuvõte


Nimi: Wix

Kirjeldus: Wix on teenus, mis võimaldab kasutajatel luua veebisaite ka ilma tehniliste teadmisteta. Toetatakse enamikku veebisaiditüüpe, alates lihtsatest staatilistest saitidest kuni e-poe poodideni.

Operatsioonisüsteem: Veebipõhine

Rakenduse kategooria: Veebisaitide ehitaja, veebipoodide ehitaja, e-kaubanduse lahendus

 • Kasutuslihtsus

 • Mallid & Kujundused

 • Funktsioonid & Paindlikkus

 • Raha väärtus

 • Klienditugi

Üldiselt

4.7

Kokkuvõte

Kõige põhilisemal kujul on Wix veebisaitide loomise tööriist, mis pakub kasutajatele võimalust hõlpsasti kasutatava pukseerimisliidese abil luua uimastavaid veebisaite. Sellel on ka lisafunktsioonid, mis võimaldavad saidi funktsionaalsuse laiendamiseks lisada võimsaid lisandmooduleid, muutes selle tänapäeval üheks mitmekülgsemaks saidiehitajaks..

Lisateave

 • Wixi plaanid ja hinnakujundus
 • Wixi mallid ja kujundused
 • Wix ADI vs Wix Editor
 • Otsus: Kes peaks Wixit kasutama?

Plussid

 • Tonnud eelnevalt ehitatud malle
 • Väga intuitiivne visuaalne saidiredaktor
 • Ainulaadne mobiilisaitide redigeerija
 • Saadaval on võimsad lisandmoodulid
 • Saadaval on kõikehõlmav tugi
 • Wix-saitidel on kiire

Miinused

 • Tasuta pole TASUTA
 • Raskesti vahetatavaid malle
 • Te ei saa oma Wix-saiti eksportida
 • Proovige Wixi tasuta
 • Vaadake Wixi malle

{
"@kontekst": "http://schema.org",
"@ tüüp": "Ülevaade",
"itemReviewed": {
"@ tüüp": "Tarkvararakendus",
"nimi": "Wix",
"kirjeldus": "Wix on teenus, mis võimaldab kasutajatel luua veebisaite ka ilma tehniliste teadmisteta. Toetatakse enamikku veebisaiditüüpe, alates lihtsatest staatilistest saitidest kuni e-poe poodideni.",
"pilt": "//buildthis-22a6.kxcdn.com/wp-content/uploads/wix-review-home.jpg",
"operatsioonisüsteem": "Veebipõhine",
"applicationCategory": "Veebisaitide ehitaja, veebipoodide ehitaja, e-kaubanduse lahendus"
},
"arvustushindamine": {
"@ tüüp": "Hinnang",
"hinnangVäärtus": 4.70000000000000017763568394002504646778106689453125,
"bestRating": 5,
"halvim hindamine": 0
},
"autor": {
"@ tüüp": "Isik",
"nimi": "Jason Chow"
},
"ülevaadeKeha": "

Kõige põhilisemal kujul on Wix veebisaitide loomise tööriist, mis pakub kasutajatele võimalust hõlpsasti kasutatava pukseerimisliidese abil luua uimastavaid veebisaite. Sellel on ka lisafunktsioonid, mis võimaldavad saidi funktsionaalsuse laiendamiseks lisada võimsaid lisandmooduleid, muutes selle tänapäeval üheks mitmekülgsemaks saidiehitajaks..

\ r \ n

Lisateave

\ r \ n

  \ r \ n
 • Wixi plaanid ja hinnakujundus
 • \ r \ n

 • Wixi mallid ja kujundused
 • \ r \ n

 • Wix ADI vs Wix Editor
 • \ r \ n

 • Otsus: Kes peaks Wixit kasutama?
 • \ r \ n

"
}

Ülevaade: Mis on Wix

Kuidas Wix töötab??

Veebiteenusena pakutav Wix võimaldab teil veebisaidi loomiseks töötada koos lohistamise visuaalse redigeerijaga ka siis, kui teil pole kodeerimisega seotud teadmisi ja teil pole eelnevat koolitust. Mõelge sellele kui ehitusplokkide kasutamisele oma isikliku kujunduse loomiseks. Süsteem on nii intuitiivne, et sellega tutvumiseks kulub tõenäoliselt vaid hetki.

Kui teie põhisait on valmis ja teile visuaalselt vastuvõetav, lubab Wix Website Builder lisada oma saidile ka lisaelementidena täiendavaid elemente, näiteks vormiehitajaid, foorumeid, veebipoode ja tonni muud.

Näited Wixiga loodud veebisaitide kohta

Siin on Wixi abil ehitatud suurepäraseid saite.

Näide Wixiga loodud veebisaidistNäide nr 1: Loomade muusika – Videoreklaamide agentuur, see dünaamiline sait, mida peate uskuma.

Näide Wixiga loodud veebisaidistNäide 2: Monica Pack Pilates – treeningutest, mis on lihtsad, kuid samas värvikad ja köitvad.

Näide Wixiga loodud veebisaidistNäide 3: Karlie Kloss – Üks kõrgema profiiliga saite, mille Wix on loonud ja mida haldab supermodell!

Lisateabe saamiseks tutvuge meie Wixi veebisaidi näidetega.

Plussid: mis mulle Wixis meeldib

1 – mitu head veebisaidimalli, mille hulgast valida

Valida on üle 500 kauni Wixi veebisaidimalli 70 erinevas kategoorias. See katab peaaegu kõik üldised ja nišivajadused. Oma veebisaidi loomine on sama lihtne kui sirvida nende mallide andmebaasi ja klõpsata lihtsalt kasutataval saidil.

Erinevates stiilides olevad Wix-mallid - võite ka Wix-i ​​veebisaidi ehitada tühjale lõuendile70 erinevas kategoorias ja kujundusstiilis on üle 500 kauni Wixi malli, millest saate valida (vt näidiseid).

2- väga intuitiivne visuaalne saidiredaktor

Veebiteenusena pakutav Wix võimaldab teil veebisaidi loomiseks töötada koos lohistamise visuaalse redigeerijaga ka siis, kui teil pole kodeerimisega seotud teadmisi ja teil pole eelnevat koolitust. Mõelge sellele kui ehitusplokkide kasutamisele oma isikliku kujunduse loomiseks. Süsteem on nii intuitiivne, et sellega tutvumiseks kulub tõenäoliselt vaid hetki.

Lisateave Wixi abil oma esimese veebisaidi loomise kohta

Wixi veebiredaktor - lisage erinevaid saidielemente, kasutades pukseerimistDemo – oma veebisaidi redigeerimine Wixis. 1) Veebisaidi üldine seade – hallake lehti, vaadake oma saiti mobiili- või töölauaekraanil, avaldage oma sait ja looge siin domeeniga ühenduse loomine. 2) Saidimenüü – määrake siin saidi taust ja muutmismenüü. 3) Wix Editor – saidi elementide teisaldamiseks ja teksti muutmiseks lohistage.

3 – ainulaadne mobiilisaitide redigeerija

Wix on mobiilisõbralik kahel erineval viisil. Esimene on see, et see võimaldab teil kasutada reageerivaid malle sünkroonis oma põhikujundusega või saate mobiilisõbralikku saiti iseseisvalt kohandada.

Huvitavam on aga ainulaadne Wix mobiilirakendus mida saate kasutada Wix-saitidega töötamiseks mobiilseadmetest. See on midagi, millest näen, et see on väga kasulik sooloettevõtjatele, kes põhimõtteliselt peavad kõik ise tegema.

Wixi mobiilirakendus annab neile võimaluse luua ja redigeerida oma saite liikvel olles, ilma et peaksite sülearvuti ümber käima – lihtsalt tahvelarvuti või isegi suure ekraaniga nutitelefon teeb seda!

Vaadake Wix Appi demo videot allpool.

?

4- võimsad lisandmoodulid läbi App Marketi

Nagu ma varem mainisin, on Wixil palju lisafunktsioone, mida saate oma põhiveebilehele lisada. Nende kasutamiseks lubage mul tutvustada teile Wix App Marketit. See hoidla töötab sarnaselt WordPressi pistikprogrammidega.

Nii Wixi kui ka muude kolmandate osapoolte arendajate loodud üle 260 rakenduse saate vaadata ja oma veebisaidile integreerida. Kõigist minu nähtud saidiehitajatest on Wixi rakenduste turg seni üks laiahaardelisemaid.

Wixi rakenduste turgWix App Market

5- Saadaval on kõikehõlmav tugi

Kuna Wix on loodud veebisaidi loomise võimalikult lihtsaks tegemiseks, ei looda see selleks vaid suhtlemisel oma klienditoe meeskonnaga. Kogemus algab hetkest, kui te nendega registreerute ja süsteem aitab teid koos näpunäidete ja viipetega.

Wix-redaktoris on igale redigeeritavale elemendi kujundusele lisatud küsimärk, mis annab teile teada, et teil on vajadusel abi sellest.

Kui on midagi, milles te endiselt kindel pole, on abikeskuse ja kasutajakogukonna või foorumi näol saadaval rohkem eneseabi. Abikeskusel on palju teadmisi Wixi asjade kohta, kuid see sisaldab ka palju muud seotud teavet, näiteks SEO või turunduse alused.

Keerukamate küsimuste jaoks võite alustada kogukonna foorumis arutelulõnga ja kasutada palju teadmisi, mis teistel Wixi kasutajatel võivad olla. Kui kõik muu nurjub, on alati võimalus Wixi toega ühendust võtta e-posti teel.

Wixi tugiWixi abikeskus

6- Wixi saidid on kiired

Veebisaidi kiirus on oluline nii Google’i kui ka teie külastajate silmis. Wix Site Builderi abil oma saidi loomisel tähendab see, et teid majutatakse ka nende serverites. Selle Wixi ülevaate jaoks lõin koos nendega näidissaidi ja katsetasin üsna vastuvõetavaid kiirusi.

Wixi veebisaidi kiiruskatseWixi veebisaidi Bitcatcha kiiruskatse. Tulemuskoor = B.

Wixi veebisaidi kiiruskatseWixi veebisaidi Pingdomi kiiruskatse. Tulemusaste = 82.

Miinused: mis mulle Wixi puhul ei meeldi

1- Tasuta pole tasuta

OK, see alapealkiri võib olla pisut eksitav, kuid Wixi tasuta versiooni rikutakse mitmel viisil. Näiteks peavad kõik tasuta Wixi saidid kandma Wixi kaubamärki, mis võib kohati pisut tüütu olla. Eriti kui proovite lihtsalt juhtida väikest isiklikku saiti, millest te ei teeni midagi.

Wixi tasuta kaval põhineva veebisaidi näidisKõik Wixi tasuta saidid kannavad seda Wixi reklaami.

2 – Raskesti vahetatavad mallid

Wixi malli üks puudus on aga see, et kui olete need valinud, on hiljem raske meelt muuta. Teie sisu ei kandu ühest mallist teise lihtsalt üle, nii et kui otsustate, et soovite mõnda muud malli, peate tõenäoliselt tegema palju tööd.

3- Te ei saa oma Wix-saiti eksportida

Veebimajutajate kolimine on lahutamatu osa paljude veebisaidi omanike elust. See on lihtsalt midagi, mida tuleb mõnikord teha ja see võib juhtuda mitmel põhjusel. Esmane on õnnetu olek teie olemasoleva peremehe suhtes.

Wix võtab selle täielikult teie käest, kuna ei luba kasutajatel Wixi veebisaite eksportida. Samuti ei saa te oma Wix-saidi elemente manustada kuskile mujale, nii et tehke see lahendus mõistusest välja.

Nende sõnul;

“Täpsemalt, Wix Editori või ADI abil loodud faile, lehti või saite ei ole võimalik teise välisesse sihtkohta või hostisse eksportida ega manustada.”

Wixi plaanid & Hinnakujundus

VIP
eComm.
Piiramatu
Kombineeritud
Ühendage

Aastane hind24,50 dollarit kuus16,50 dollarit kuus12,50 dollarit kuus8,50 dollarit kuus4,50 dollarit kuus
Disk Storage20 GB20 GB10 GB3 GB500 MB
SSL turvalisusJahJahJahJahJah
Tasuta domeenJahJahJahJahEi
Wix-reklaamide eemaldamineJahJahJahJahEi
Vormide ehitaja rakendusJahJahEiEiEi
Saidi korduvarakendusJahJahEiEiEi
Online poodJahJahEiEiEi
E-posti kampaaniad10 e-kirja / kuuEiEiEiEi

Wixi hinnakujundus & Funktsioonid

Wix on saadaval tasuta, kuid nende tasuta kontodel on palju piiranguid. Näiteks ei pea te kasutama oma domeeninime ja teie sait on mõne Wixi reklaami kaubamärgiga. Kui olete sellega piisavalt pettunud, on aeg vaadata nende tasulisi plaane.

Wixi hinnastrateegia näib kohutavalt sarnane sellega, kuidas hostiettevõtted seda teevad – mida rohkem maksate, seda paremaid funktsioone saate. Iga kava vahel on selged erinevused, nii et tehke need hoolikalt läbi.

Näiteks kui soovite teha veebipoe, siis oleks teie jaoks kõige sobivam plaan ainult kaks – e-kaubandus või VIP.

Wixi mallid & Kujundused

Seal on Wix-malle, mis sobivad peaaegu iga kasutuskategooriaga. Ma pole neist kõigist läbi käinud (jällegi on neid üle 500!), Kuid võin teile öelda, et olen märganud paljusid üldisi kategooriaid. Näiteks on olemas selliseid ettevõtmistele sobivaid malle nagu veebipoed ja kinnisvaraettevõtted kuni huvialade saitideni, näiteks lemmikloomad ja autod.

Kõik Wixi mallid on väga kohandatavad, seetõttu soovitan teil vaadata nende kujundust umbkaudsete juhistena. Valige disainile kõige lähemal olev kujundus ja kohandage see vastavalt teie vajadustele.

Siin on mõned tasuta mallid

Vaadake kõiki Wixi kujundusi & mallid siin.

Vaadake üle Wixi tasulistesse plaanidesse lisatud saidimallid - jätkub veebisaitide jaoksWixi mallid: Jätkub / CV

Vaadake üle Wixi tasuliste plaanide saitide mallid - veebisaitidele FashionWixi mallid: mood & ilu

Vaadake üle Wixi tasuliste plaanide saitide mallid - toidu- ja restoranimenüüdeleWixi mallid: toit & restoran

Vaadake üle Wixi tasuliste plaanide saitide mallid - sihtlehtede jaoksWixi mallid: maandumislehed

Lisateave Wixi veebisaidi ehitaja kohta (KKK)

Wix ADI vs Wix Editor: mis vahet seal on??

Wix Editor on traditsiooniline pukseerimisriist, mis võimaldab kasutajatel saidi luua ilma kodeerimise teadmisteta. Wix ADI ehk tehisliku disaini intelligentsus on AI-l põhinev programm, mis aitab kasutajatel saidi automaatselt luua, vastates mõnele põhiküsimusele.

Isiklikult ei usu, et need kaks võimalust on alati välistavad. Näiteks saavad kasutajad valida ADI kasutamise ja seejärel seda jälgida, tehes Wix-redaktoris saidil väikseid muudatusi. Kokkuvõttes – tugev kombinatsioon, et kindel olla.

Wix ADI Wix Editor Wix ADI ja Wix Editor

Siit leiate ülevaate Wixi veebisaidi loomiseks Wix ADI ja Wix Editori abil.

Kas Wix on tasuta?

Wixil on tasuta plaan, kus kasutajad saavad oma saite hostida tasuta ja nii kaua, kui nad soovivad. Wixi tasuta kavas hostitud veebisaitidel on siiski mitmeid piiranguid, näiteks Wixi kaubamärgi kaasamine.

Kas Wix on veebipoe jaoks õige tööriist?

Wix pakub tööriistu, mis aitavad veebisaitidel muutuda peaaegu kõigeks, mida nende omanikud soovivad. Alates veebipoodidest kuni ajaveebideni on Wixil kõik olemas. Pidage meeles, et oma olemuselt on Wix kiire ehitustööriist ja just seal keskendubki see.

Vaadake Wixiga loodud veebipoodide näidiseid.

Kui palju maksab Wix?

Wixi sisenemisplaan algab 4,50 dollarist kuus, mis võimaldab teil oma domeeni tasuta saidiga ühendada. Combo-kava puhul maksab see teile 8.50 dollarit kuus, mis on reklaamivaba ja sisaldab tasuta domeeninime 1 aastaks. Wix Unlimited maksab 12,50 dollarit kuus ja sobib keskmise või suure saidi jaoks. Kui soovite luua veebipoe, on valikuteks VIP-plaan ja e-poe plaan. Mõlemad maksavad teile vastavalt 24,50 dollarit kuus ja 16,50 dollarit kuus.

Kuidas võrreldakse Wixi teiste platvormidega?

Peame Wixit üheks parimaks veebisaidi ehitajaks turul. Selle tabeli abil saate võrrelda kõiki populaarseid veebisaitide koostajaid kõrvuti.

Kas Wix on hea blogimise eest?

Rusikareeglina on Wix saidiehituse tööriist. See tähendab, et saate sellega luua mis tahes tüüpi saite. Siiski on olemas spetsiaalsed ajaveebi lisandmoodulid, mida saate kasutada oma Wix-saidiga.

Kui palju maksab Wix domeeni registreerimise eest?

Kui tellite igal aastal premium-plaani, saate üheaastase tasuta domeeni. Seejärel peate maksma järgmistel aastatel domeeni pikendamise tasu, mis maksab teile aastas umbes 14,95 dollarit.

Kas Wixil on SSL??

Kõik Wixi saidid on tasuta jagatud SSL-sertifikaatidega. Kasutajad saavad HTTPS-i oma Wix-i ​​veebisaitidele juhtpaneelilt rakendada. Pange aga tähele, et Wix ei toeta praeguses kirjutamispunktis kolmandate osapoolte SSL-sertifikaate.

Kuidas luua Wixi konto??

1. Minge Wix.com registreerumislehele > 2. Sisestage oma e-posti aadress > 3. Sisestage oma eelistatud parool > 4. Klõpsake registreeruda. Alustamiseks klõpsake siin.

Võrdle: Wix vs WordPress.com vs Weebly

Funktsioonid
Wix
Weebly
WordPress.com
Vaba kavaJahJahJah
Madalaim tasuline plaan4,50 dollarit kuus12,00 dollarit kuus5 dollarit kuus
PanipaigadAlates 500 MBAlates 500 MBAlates 3 GB
RibalaiusAlates 1GBPiiramatuMõõtmata
Tasuta domeenCombo kava ja üle selleJah, välja arvatud tasuta plaanidIsiklik plaan ja üle selle
Pistikprogrammi / saidi lisad250+320+50 000+
KlienditugiTasuliste plaanide telefon ja e-postTelefonitugi ainult kõrgeima tasuga plaanide jaoksTasuliste plaanide e-posti ja reaalajas vestluse tugi
Veebipood on valmis?Ainult tipptasemel plaanidesAinult tipptasemel plaanidesPluginist sõltuv
Podcast valmis?JahEiPluginist sõltuv
Foorum on valmis?JahKolmanda osapoole teenusegaPluginist sõltuv
Tasuta SSLJahJahJah
MakseväravStripe, PayPal, Square, 2CO ja palju muudStripe, PayPal, Square, 2CO ja palju muudAinult PayPal
Oskab müüa digitaalseid tooteidAinult äriplaanJahPluginist sõltuv
Mitmekeelne tugiJahRakendusest sõltuvJah
MärkusedWix on võimas ja hõlpsasti kasutatav, kuid hoiab oma kasutajaid lähedal, mis ei luba saidi eksportiWeebly on e-kaubanduse saitide suhtes pisut rohkem viltu ja tal on mallide valik piiratudWordPress on tervikuna tohutult võimas ja populaarne, kuid selle täielikuks kasutamiseks on vaja õppida kõverat.
KülastaWix.comWeebly.comWordPress.com

Wixi ülevaade: meie kohtuotsus

Wix pakub oma kasutajatele võimalust luua kauneid veebisaite kiiresti ja ilma kodeerimiseta. See pakub selle toetamiseks väga põhjalikke funktsioone ja võimalused on tohutud. Kujutage ette veebipoe loomist ja oma ettevõtte alustamist vaid mõne tunniga – ja see on eeldus.

Kas see on täiuslik? Võib-olla mitte, kuna kõiges on puudusi. Isiklikult tunnen siiski, et Wixi vead on oma olemuselt pigem ärilise iseloomuga (see on ju äri). Seal on mõned kummalised piirangud, näiteks keelatakse kasutajatel oma saite eksportida, näiteks rebane.

Siiski on veebisaidi loojana kogemus väga sujuv ja segadust on väga vähe. Enamike potentsiaalsete saidiomanike jaoks maailmas on Wix väga kindel pakkumine, mida ma väga soovitaksin. Selles on nii palju armastatud, et seda on raske ületada.

Kuidas alustada??

Igaüks saab registreeruda ja luua veebisaidi Wixi platvormil (krediitkaarti pole vaja). Alustamiseks klõpsake sellel lingil.

Alustage Wix Website Builderi kasutamist nüüd1. samm – registreeruge Wixi tasuta prooviversiooniga ja logige sisse.

Valige loodavate veebisaitide funktsioonid ja tüübid2. samm – valige soovitud veebisaidi tüüp ja valige eelnevalt ehitatud mall.

* Tõlge: EN ID

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map