Wix apskats

Wix vērtējumi & Pārskata kopsavilkums


Vārds: Wix

Apraksts: Wix ir pakalpojums, kas lietotājiem ļauj izveidot vietnes pat bez tehniskām zināšanām. Tiek atbalstīts vairums vietņu veidu, sākot no vienkāršām statiskām vietnēm līdz e-komercijas veikaliem.

Operētājsistēma: Tīmekļa bāzes

Lietojumprogrammas kategorija: Vietņu veidotājs, tiešsaistes veikalu veidotājs, e-komercijas risinājums

 • Lietošanas ērtums

 • Veidnes & Dizaini

 • Funkcijas & Elastība

 • Cenas / vērtības attiecība

 • Klientu atbalsts

Kopumā

4.7

Kopsavilkums

Wix ir vietņu veidošanas rīks, kas lietotājiem piedāvā iespēju izveidot satriecošas vietnes, izmantojot ērti lietojamu vilkšanas un nomešanas saskarni. Tam ir arī papildu funkcijas, kas ļauj iekļaut jaudīgus papildinājumus, lai paplašinātu vietnes funkcionalitāti, padarot to par vienu no daudzpusīgākajiem vietņu veidotājiem, kas šodien aiziet..

Uzzināt vairāk

 • Wix plāni un cenas
 • Wix veidnes un modeļi
 • Wix ADI vs Wix Editor
 • Verdikts: Kam vajadzētu lietot Wix

Plusi

 • Tonnas iepriekš izveidotu veidņu
 • Ļoti intuitīvs vizuālās vietnes redaktors
 • Unikāls vietņu mobilajām ierīcēm redaktors
 • Ir pieejami jaudīgi papildinājumi
 • Pieejams visaptverošs atbalsts
 • Wix vietnes ir ātras

Mīnusi

 • Bezmaksas nav BEZMAKSAS
 • Grūti pārslēgt veidnes
 • Jūs nevarat eksportēt savu vietni Wix
 • Izmēģiniet Wix bez maksas
 • Skatīt Wix veidnes

{
"@konteksts": "http://schema.org",
"@ tips": "Pārskats",
"itemReviewed": {
"@ tips": "Programmatūras lietojumprogramma",
"vārds": "Wix",
"apraksts": "Wix ir pakalpojums, kas lietotājiem ļauj izveidot vietnes pat bez tehniskām zināšanām. Tiek atbalstīts vairums vietņu veidu, sākot no vienkāršām statiskām vietnēm līdz e-komercijas veikaliem.",
"attēls": "//buildthis-22a6.kxcdn.com/wp-content/uploads/wix-review-home.jpg",
"operētājsistēma": "Tīmekļa bāzes",
"applicationCategory": "Vietņu veidotājs, tiešsaistes veikalu veidotājs, e-komercijas risinājums"
},
"pārskatīšanaNovērtēšana": {
"@ tips": "Vērtējums",
"ratingValue": 4.70000000000000017763568394002504646778106689453125,
"labākais vērtējums": 5,
"sliktākais vērtējums": 0
},
"autore": {
"@ tips": "Persona",
"vārds": "Džeisons Ču"
},
"pārskatsĶermenis": "

Wix ir vietņu veidošanas rīks, kas lietotājiem piedāvā iespēju izveidot satriecošas vietnes, izmantojot ērti lietojamu vilkšanas un nomešanas saskarni. Tam ir arī papildu funkcijas, kas ļauj iekļaut jaudīgus papildinājumus, lai paplašinātu vietnes funkcionalitāti, padarot to par vienu no daudzpusīgākajiem vietņu veidotājiem, kas šodien aiziet..

\ r \ n

Uzzināt vairāk

\ r \ n

  \ r \ n
 • Wix plāni un cenas
 • \ r \ n

 • Wix veidnes un modeļi
 • \ r \ n

 • Wix ADI vs Wix Editor
 • \ r \ n

 • Verdikts: Kam vajadzētu lietot Wix
 • \ r \ n

"
}

Pārskats: kas ir Wix

Kā darbojas Wix??

Piedāvāts kā tiešsaistes pakalpojums, Wix ļauj strādāt ar vilkšanas un nomešanas vizuālo redaktoru, lai izveidotu savu vietni, pat ja jums nav nulles kodēšanas zināšanu un jums nav iepriekšējas apmācības. Domājiet par to, ka izmantojat celtniecības blokus, lai izveidotu savu personīgo dizainu. Sistēma ir tik intuitīva, ka, iespējams, būs nepieciešami tikai brīži, lai jūs iepazītos.

Kad jūsu pamata vietne ir gatava un jums ir vizuāli pieņemama, Wix Website Builder ļauj arī pievienot papildu elementus kā atsevišķus vietnes papildinājumus, piemēram, veidlapu veidotājus, forumus, tiešsaistes veikalus un daudzas citas lietas.

Vietņu piemēri, kas izveidoti, izmantojot Wix

Šeit ir dažas lieliskas vietnes, kas izveidotas, izmantojot Wix.

Vietnes, kas izveidota ar Wix, piemērs1. piemērs: Dzīvnieku mūzika – Video reklāmas aģentūra, šī dinamiskā vietne, kurai jums jāpiedzīvo, lai ticētu.

Vietnes, kas izveidota ar Wix, piemērs2. piemērs: Monica Pack Pilates – Par fitnesu un fiziskām aktivitātēm, kas ir vienkāršas, tomēr krāsainas un vilinošas.

Vietnes, kas izveidota ar Wix, piemērs3. piemērs: Kārlija Klosa – Viena no augstāka profila vietnēm, ko izveidojusi un mitinājusi Wix, ir izveidojusi ne mazāk supermodele!

Lai uzzinātu vairāk, apskatiet mūsu Wix vietņu piemērus.

Plusi: Kas man patīk par Wix

1 – daudz labu vietņu veidņu, no kurām izvēlēties

Jums ir vairāk nekā 500 skaistu Wix vietņu veidņu 70 dažādās kategorijās, no kurām izvēlēties. Tas aptver gandrīz visas vispārējās un nišas vajadzības. Sākot ar savu vietni, ir tikpat vienkārši kā pārlūkot viņu veidņu datu bāzi un vienkārši noklikšķinot uz tās, kuru izmantot.

Dažādu stilu Wix veidnes - jūs varat arī izveidot Wix vietni uz tukša audeklaIr vairāk nekā 500 skaistu Wix veidņu 70 dažādās kategorijās un dizaina stilos, no kuriem jūs varat izvēlēties (skatīt paraugus).

2 – Ļoti intuitīvs vizuālais vietnes redaktors

Piedāvāts kā tiešsaistes pakalpojums, Wix ļauj strādāt ar vilkšanas un nomešanas vizuālo redaktoru, lai izveidotu savu vietni, pat ja jums nav nulles kodēšanas zināšanu un jums nav iepriekšējas apmācības. Domājiet par to, ka izmantojat celtniecības blokus, lai izveidotu savu personīgo dizainu. Sistēma ir tik intuitīva, ka, iespējams, būs nepieciešami tikai brīži, lai jūs iepazītos.

Uzziniet vairāk par pirmās vietnes izveidi, izmantojot Wix

Wix vietnes redaktors - pievienojiet dažādus vietnes elementus, izmantojot vilkšanu un nomešanuDemonstrācija – vietnes Wix rediģēšana. 1) Vietnes vispārīgais iestatījums – pārvaldiet lapas, priekšskatiet savu vietni mobilā vai darbvirsmas ekrānā, publicējiet vietni un izveidojiet savienojumu ar domēnu šeit. 2) Vietnes izvēlne – šeit iestatiet vietnes fonu un rediģēšanas izvēlni. 3) Wix redaktors – velciet un nometiet, lai pārvietotu vietnes elementus un rediģētu tekstu.

3 – unikāls mobilo vietņu redaktors

Wix ir draudzīgs mobilajām ierīcēm divos dažādos veidos. Pirmais ir tas, ka tas ļauj jums vai nu izmantot adaptīvas veidnes sinhronizācijā ar pamata dizainu, vai arī varat patstāvīgi pielāgot mobilajām ierīcēm draudzīgu vietni..

Interesantāks tomēr ir unikālais Wix mobilā lietotne kuru jūs varat izmantot, lai strādātu ar savām Wix vietnēm no mobilajām ierīcēm. Tas ir kaut kas, kas, manuprāt, būs ļoti noderīgs individuālajiem uzņēmējiem, kuriem principā viss ir jādara pašiem.

Mobilā lietotne Wix dod viņiem iespēju izveidot un rediģēt savas vietnes, atrodoties ceļā, netraucējot ap klēpjdatoru – to veiks tikai planšetdators vai pat liela ekrāna viedtālrunis.!

Skatiet Wix App demonstrāciju videoklipā zemāk.

?

4- Jaudīgi papildinājumi, izmantojot App Market

Kā jau minēju iepriekš, Wix ir daudz papildu iespēju, kuras varat pievienot savai pamata vietnei. Lai tos izmantotu, ļaujiet man jūs iepazīstināt ar Wix App Market. Šī krātuve darbojas līdzīgi WordPress spraudņiem.

Ir vairāk nekā 260 lietotņu, kuras izveidojuši gan Wix, gan citi trešo pušu izstrādātāji, kuras varat apskatīt un izvēlēties integrēt savā vietnē. No visiem redzētajiem vietņu veidotājiem Wix lietotņu tirgus ir viens no visaptverošākajiem līdz šim.

Wix lietotņu tirgusWix lietotņu tirgus

5 – Pieejams visaptverošs atbalsts

Tā kā Wix ir izstrādāts, lai vietņu veidošanu padarītu pēc iespējas vienkāršāku, lai to izdarītu, nav jāpaļaujas tikai uz saziņu ar klientu atbalsta komandu. Pieredze sākas ar brīdi, kad piereģistrējaties ar viņiem, un sistēma palīdz jums kopā ar norādēm un uzvednēm.

Wix redaktorā katrs rediģējamais elementa dizains tiek apzīmēts ar jautājuma zīmi, lai jūs informētu, ka palīdzība jums ir pieejama, ja jums tā nepieciešama.

Ja ir kaut kas, par kuru jūs joprojām neesat pārliecināts, ir pieejams vairāk pašpalīdzības palīdzības centra un lietotāju kopienas vai foruma veidā. Palīdzības centram ir daudz zināšanu par visām Wix lietām, taču tajā ir arī daudz citas saistītas informācijas, piemēram, SEO vai mārketinga pamati..

Sarežģītāku jautājumu risināšanai kopienas forumā varat sākt diskusiju pavedienu un izmantot bagātīgo zināšanu daudzumu, kāds varētu būt citiem Wix lietotājiem. Ja viss pārējais neizdodas, vienmēr ir iespēja sazināties ar Wix atbalstu pa e-pastu.

Wix atbalstsWix palīdzības centrs

6- Wix vietnes ir ātras

Vietnes ātrums ir svarīgs gan Google, gan jūsu apmeklētāju acīs. Veidojot savu vietni, izmantojot Wix Site Builder, tas nozīmē, ka jūs mitināt arī viņu serveros. Šī Wix pārskata vajadzībām es kopā ar viņiem izveidoju vietnes paraugu un pārbaudīju diezgan pieņemamus ātrumus.

Wix tīmekļa vietnes ātruma pārbaudeWix tīmekļa vietnes Bitcatcha ātruma pārbaude. Izpildījuma rezultāts = B.

Wix tīmekļa vietnes ātruma pārbaudeWix mājas lapas Pingdom ātruma tests. Izpildes pakāpe = 82.

Mīnusi: Man nepatīk Wix

1- Bezmaksas nav BEZMAKSAS

Labi, ka šī apakšpozīcija var būt nedaudz maldinoša, taču Wix bezmaksas versija tiek kropļota daudzos veidos. Piemēram, visās Wix bezmaksas vietnēs ir jābūt Wix zīmolam, kas dažreiz var būt nedaudz kaitinošs. It īpaši, ja jūs tikai mēģināt palaist nelielu, personīgu vietni, no kuras neko nepelnāt.

Vietnes paraugs, kas izveidots pēc Wix bezmaksas plānaVisās bezmaksas Wix vietnēs ir šī Wix reklāma.

2 – grūti pārslēgt veidnes

Tomēr viens Wix veidnes trūkums ir tāds, ka, izvēloties tos, vēlāk ir grūti mainīt savas domas. Jūsu saturs netiks viegli pārsūtīts no vienas veidnes uz otru, tāpēc, ja jūs nolemjat, ka vēlaties citu veidni, iespējams, jums būs jāveic jauns darbs.

3 – Jūs nevarat eksportēt savu Wix vietni

Tīmekļa mitinātāju pārvietošana ir neatņemama daļa no daudziem vietnes īpašniekiem. Tas ir tikai kaut kas, kas dažreiz jādara, un tas var notikt daudzu iemeslu dēļ. Primārais ir nelaime ar jūsu esošo saimnieku.

Wix to pilnībā izdara no jūsu rokām, neļaujot lietotājiem eksportēt Wix vietnes. Jūs arī nevarat iegult savus Wix vietnes elementus kaut kur citur, tāpēc iegūstiet šo risinājumu no prāta.

Pēc viņu teiktā;

“Konkrēti, nav iespējams eksportēt vai iegult failus, lapas vai vietnes, kas izveidotas, izmantojot Wix Editor vai ADI, uz citu ārēju galamērķi vai resursdatoru.”

Wix plāni & Cenu noteikšana

VIP
eComm.
Neierobežots
Combo
Pievienojieties

Gada cenaUSD 24,50 mēnesīUSD 16,50 mēnesīUSD 12,50 mēnesīUSD 8,50 mēnesīUSD 4,50 mēnesī
Diska glabāšana20 GB20 GB10 GB3 GB500 MB
SSL drošība
Bezmaksas domēns
Noņemt Wix reklāmas
Veidlapu veidotāja lietotne
Vietnes pastiprinātāja lietotne
Interneta veikals
E-pasta kampaņas10 e-pasti / mēn

Wix cenu noteikšana & Iespējas

Wix ir pieejams bez maksas, taču viņu bezmaksas kontiem ir daudz ierobežojumu. Piemēram, jums nav jālieto savs domēna vārds, un jūsu vietne tiek marķēta ar dažām Wix reklāmām. Kad esat pietiekami neapmierināts ar to, ir pienācis laiks meklēt viņu apmaksātos plānus.

Wix cenu noteikšanas stratēģija šķiet šausmīgi līdzīga tam, kā to rīko hostinga uzņēmumi – jo vairāk maksājat, jo labākas funkcijas iegūsit. Katram plānam ir atšķirīgas atšķirības, tāpēc uzmanīgi tos izpētiet.

Piemēram, ja jūs vēlaties izveidot tiešsaistes veikalu, tad jums vispiemērotākie ir tikai divi plāni – e-komercija vai VIP.

Wix veidnes & Dizaini

Ir Wix veidnes, kas ir piemērotas gandrīz katrai lietojuma kategorijai. Es neesmu gājis cauri katram (atkal ir vairāk nekā 500!), Bet varu jums pateikt, ka esmu pamanījis daudzas vispārīgas kategorijas. Piemēram, ir veidnes, kas piemērotas uzņēmējdarbībai, piemēram, tiešsaistes veikaliem un nekustamo īpašumu uzņēmumiem, līdz pat hobiju vietnēm, piemēram, mājdzīvniekiem un automašīnām.

Visas Wix veidnes ir ļoti pielāgojamas, tāpēc iesaku uz to dizainu skatīties kā uz aptuvenām vadlīnijām. Izvēlieties vistuvāko dizainu, kas jums ir prātā, un pēc tam pielāgojiet to savām vajadzībām.

Šeit ir dažas bezmaksas veidnes

Skatīt visus Wix dizainus & veidnes šeit.

Pārskatiet vietņu veidnes, kas iekļautas Wix apmaksātajos plānos - vietnēm ResumesWix veidnes: CV / CV

Pārskatiet vietņu veidnes, kas iekļautas Wix apmaksātajos plānos - vietnēm ModesWix veidnes: mode & skaistums

Pārskatiet vietņu veidnes, kas iekļautas Wix apmaksātajos plānos - ēdiena un restorānu izvēlnēmWix veidnes: Ēdieni & restorāns

Pārskatiet vietņu veidnes, kas iekļautas Wix apmaksātajos plānos - galvenajām lapāmWix veidnes: Izkraušanas lapas

Vairāk par Wix vietņu veidotāju (FAQ)

Wix ADI vs Wix Editor: Kāda ir atšķirība??

Wix redaktors ir tradicionāls vilkšanas un nomešanas rīks, kas lietotājiem ļauj izveidot vietni bez zināšanām par kodēšanu. Wix ADI jeb mākslīgā dizaina intelekts ir uz AI balstīta programma, kas lietotājiem palīdz automātiski izveidot vietni, atbildot uz dažiem pamata jautājumiem.

Personīgi es nejūtu, ka abas iespējas vienmēr ir ekskluzīvas. Piemēram, lietotāji var izvēlēties izmantot ADI un pēc tam sekot tam, veicot Wix redaktorā nelielas izmaiņas vietnē. Kopumā visspēcīga kombinācija, lai pārliecinātos.

Wix ADI Wix redaktors Wix ADI un Wix Editor

Šeit aprakstīts, kā izveidot Wix vietni, izmantojot Wix ADI un Wix Editor.

Vai Wix ir bezmaksas?

Wix ir bezmaksas plāns, kurā lietotāji var mitināt savas vietnes bez maksas un tik ilgi, cik viņi vēlas. Tomēr ir dažādi ierobežojumi, piemēram, Wix zīmola iekļaušana, kas tiek piemēroti vietnēm, kuras mitina Wix bezmaksas plānā.

Vai Wix ir pareizais rīks tiešsaistes veikalam?

Wix piedāvā rīkus, kas vietnēm var palīdzēt pārvērst gandrīz visu, ko to īpašnieki vēlas. Sākot ar tiešsaistes veikaliem un beidzot ar emuāriem, Wix rīcībā ir viss. Paturiet prātā, ka Wix pēc savas būtības ir ātras celtniecības rīks, un tieši šeit tā koncentrējas.

Skatiet ar Wix izveidoto tiešsaistes veikalu paraugus.

Cik maksā Wix?

Wix ieejas plāns sākas ar USD 4,50 mēnesī, kas ļauj jums savienot domēnu ar bezmaksas vietni. Par Combo plānu tas maksā 8,50 USD mēnesī, kas ir bez reklāmām un ietver bezmaksas domēna vārdu uz 1 gadu. Wix Unlimited maksā 12,50 USD mēnesī un ir piemērots vidēja vai liela vietnei. Ja vēlaties izveidot tiešsaistes veikalu, ir VIP plāns un e-komercijas plāns. Abas izmaksas jums būs attiecīgi USD 24,50 mēnesī un USD 16,50 mēnesī.

Kā Wix salīdzina ar citām platformām?

Mēs uzskatām Wix par vienu no labākajiem vietņu veidotājiem tirgū. Izmantojot šo tabulu, varat salīdzināt visus populāros vietņu veidotājus.

Vai Wix ir labs blogošana?

Kā likums, Wix ir vietņu veidotāju rīks. Tas nozīmē, ka ar to jūs varat izveidot jebkura veida vietni. Tomēr ir īpaši blogošanas papildinājumi, kurus varat izmantot savā vietnē Wix.

Cik maksā Wix par domēna reģistrāciju?

Katru gadu abonējot kādu no premium plāniem, jūs iegūsit bezmaksas domēnu uz vienu gadu. Pēc tam jums būs jāmaksā par domēna atjaunošanas maksu nākamajos gados, kas jums gadā maksā apmēram 14,95 USD.

Vai Wix ir SSL??

Visai Wix vietnei ir bezmaksas koplietoti SSL sertifikāti. Lietotāji var ieviest HTTPS savās Wix vietnēs, izmantojot informācijas paneli. Tomēr ņemiet vērā, ka šajā rakstīšanas brīdī Wix neatbalsta trešo personu SSL sertifikātus.

Kā jūs izveidojat Wix kontu?

1. Dodieties uz Wix.com pierakstīšanās lapu > 2. Ievadiet savu e-pasta adresi > 3. Ievadiet vēlamo paroli > 4. Noklikšķiniet uz pierakstīties. Noklikšķiniet šeit, lai sāktu.

Salīdziniet: Wix vs WordPress.com vs Weebly

Iespējas
Wix
Weebly
WordPress.com
Bezmaksas plāns
Zemāk apmaksāts plānsUSD 4,50 mēnesī12,00 USD / mēnUSD 5 mēnesī
Glabāšanas telpaSākot no 500 MBSākot no 500 MBSākot no 3 GB
Joslas platumsNo 1GBNeierobežotsNemērīts
Bezmaksas domēnsCombo plāns un jaunāksJā, izņemot bezmaksas plānusPersonīgais plāns un augstāk
Spraudnis / vietnes papildinājumi250+320+50 000+
Klientu atbalstsTālrunis un e-pasts par apmaksātiem plāniemAtbalsts pa tālruni tikai augstākā līmeņa apmaksātiem plāniemMaksas plānu e-pasts un tiešraides tērzēšana
Tiešsaistes veikals gatavs?Tikai augstākā līmeņa plānosTikai augstākā līmeņa plānosSpraudņa atkarīgs
Podcast gatavs?Spraudņa atkarīgs
Forums gatavs?Izmantojot trešo personu pakalpojumusSpraudņa atkarīgs
Bezmaksas SSL
Maksājumu vārtejaStripe, PayPal, Square, 2CO un citas iespējasStripe, PayPal, Square, 2CO un citas iespējasTikai PayPal
Var pārdot digitālos produktusTikai biznesa plānsSpraudņa atkarīgs
Daudzvalodu atbalstsAtkarīgs no lietotnes
PiezīmesWix ir jaudīgs un ērti lietojams, taču tur savus lietotājus tuvu, nepieļaujot vietņu eksportuWeebly ir nedaudz vairāk orientēts uz e-komercijas vietnēm, un tam ir ierobežotāks veidņu klāstsKopumā WordPress ir ārkārtīgi spēcīgs un populārs, taču, lai to pilnībā izmantotu, ir nepieciešama mācīšanās līkne.
ApmeklējumsWix.comVietne Weebly.comWordPress.com

Wix apskats: mūsu spriedums

Wix saviem lietotājiem piedāvā iespēju ātri izveidot skaistas vietnes, bez kodēšanas zināšanām. Tas piedāvā ļoti visaptverošas funkcijas, lai to atbalstītu, un iespējas ir milzīgas. Iedomājieties izveidot tiešsaistes veikalu un sākt savu biznesu tikai dažās stundās – un tas ir priekšnoteikums.

Vai tas ir ideāls? Varbūt ne tāpēc, ka visā ir trūkumi. Tomēr personīgi es uzskatu, ka Wix trūkumi ir drīzāk komerciāla rakstura (galu galā tas ir bizness), nevis tehniski. Ir daži dīvaini ierobežojumi, piemēram, neļaut lietotājiem eksportēt savas vietnes, lapsas piemērs.

Tomēr, būdams vietņu veidotājs, pieredze ir ļoti racionalizēta, un sajaukšanai ir ļoti maz iemeslu. Lielākajai daļai potenciālo vietņu īpašnieku pasaulē Wix ir ļoti solīds piedāvājums, kuru es ļoti ieteiktu. Par to ir tik daudz, lai mīlētu, ko ir grūti pārspēt.

Kā sākt??

Ikviens var reģistrēties un izveidot vietni Wix platformā (nav nepieciešama kredītkarte). Noklikšķiniet uz šīs saites, lai sāktu.

Sāciet lietot Wix vietņu veidotāju tūlīt1. solis – reģistrējieties, izmantojot Wix bezmaksas izmēģinājumu un piesakieties.

Atlasiet veidojamās vietnes funkcijas un veidus2. solis – atlasiet vajadzīgā vietnes veidu un izvēlieties iepriekš izveidotu veidni.

* Tulkojums: EN ID

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map