بررسی Wix

رتبه بندی های Wix & خلاصه مرور


نام: ویکس

شرح: Wix خدماتی است که به کاربران امکان می دهد وب سایت های خود را حتی با دانش فنی صفر ایجاد کنند. اکثر انواع وب سایت ها از سایت های استاتیک ساده گرفته تا فروشگاه های تجارت الکترونیک پشتیبانی می شوند.

سیستم عامل: مبتنی بر وب

دسته برنامه: سازنده وب سایت ، سازنده فروشگاه آنلاین ، راه حل تجارت الکترونیک

 • راحتی در استفاده

 • قالب ها & طرح ها

 • کارکرد & انعطاف پذیری

 • ارزش پول

 • پشتیبانی مشتری

به طور کلی

4.7

خلاصه

Wix در ابتدایی ترین شکل خود ، ابزاری برای ساخت وب سایت است که به کاربران امکان ایجاد وب سایت های خیره کننده را از طریق رابط کاربری کشیدن و رها کردن آسان می دهد. همچنین دارای ویژگی های اضافی است که باعث می شود افزونه های قدرتمندی برای گسترش کارایی سایت گنجانده شوند ، و آن را به یکی از سازنده ترین سایتهای سازنده سایت که امروزه از آن خارج می شوند ، تبدیل کنند..

بیشتر بدانید

 • برنامه های Wix و قیمت گذاری
 • قالب ها و طرح های Wix
 • Wix ADI vs Wix Editor
 • حکم: چه کسی باید از Wix استفاده کند

طرفداران

 • تن از قالب های از پیش ساخته شده
 • ویرایشگر سایت بصری بسیار بصری
 • ویرایشگر سایت موبایل منحصر به فرد
 • افزودنیهای قدرتمند موجود است
 • پشتیبانی جامع در دسترس است
 • سایت های Wix سریع هستند

منفی

 • رایگان رایگان نیست
 • تغییر قالبها سخت است
 • شما نمی توانید سایت Wix خود را صادر کنید
 • Wix را به صورت رایگان امتحان کنید
 • به الگوهای Wix مراجعه کنید

{
"@متن نوشته": "http://schema.org",
"type": "مرور",
"مورد بررسی شد": {
"type": "نرم افزار کاربردی",
"نام": "ویکس",
"شرح": "Wix خدماتی است که به کاربران امکان می دهد وب سایت های خود را حتی با دانش فنی صفر ایجاد کنند. اکثر انواع وب سایت ها از سایت های استاتیک ساده گرفته تا فروشگاه های تجارت الکترونیک پشتیبانی می شوند.",
"تصویر": "//buildthis-22a6.kxcdn.com/wp-content/uploads/wix-review-home.jpg",
"سیستم عامل": "مبتنی بر وب",
"برنامه کاربردی": "سازنده وب سایت ، سازنده فروشگاه آنلاین ، راه حل تجارت الکترونیک"
},
"نقد و بررسی": {
"type": "رتبه بندی",
"رتبه بندی": 4.70000000000000017763568394002504646778106689453125,
"بهترین نرخ گذاری": 5,
"بدترین نرخ": 0
},
"نویسنده": {
"type": "شخص",
"نام": "جیسون چو"
},
"بررسی بدی": "

Wix در ابتدایی ترین شکل خود ، ابزاری برای ساخت وب سایت است که به کاربران امکان ایجاد وب سایت های خیره کننده را از طریق رابط کاربری کشیدن و رها کردن آسان می دهد. همچنین دارای ویژگی های اضافی است که باعث می شود افزونه های قدرتمندی برای گسترش کارایی سایت گنجانده شوند ، و آن را به یکی از سازنده ترین سایتهای سازنده سایت که امروزه از آن خارج می شوند ، تبدیل کنند..

\ r \ n

بیشتر بدانید

\ r \ n

  \ r \ n
 • برنامه های Wix و قیمت گذاری
 • \ r \ n

 • قالب ها و طرح های Wix
 • \ r \ n

 • Wix ADI vs Wix Editor
 • \ r \ n

 • حکم: چه کسی باید از Wix استفاده کند
 • \ r \ n

"
}

بررسی اجمالی: Wix چیست؟

Wix چگونه کار می کند?

Wix به عنوان یک سرویس آنلاین ، به شما امکان می دهد تا با یک ویرایشگر تصویری کشیدن و رها کردن برای ساخت وب سایت خود کار کنید حتی اگر دانش کدگذاری صفر داشته باشید و آموزش قبلی نداشته باشید. به فکر آن باشید که از بلوک های ساختمانی برای ایجاد طراحی شخصی خود استفاده کنید. این سیستم آنقدر بصری است که احتمالاً فقط شما را برای آشنایی با شما لحظاتی می کند.

هنگامی که سایت اصلی شما آماده و از نظر بصری قابل قبول است ، Wix Website Builder همچنین به شما امکان می دهد عناصر اضافی را به عنوان افزودنی های جداگانه به سایت خود اضافه کنید مانند سازندگان فرم ، انجمن ها ، فروشگاه های آنلاین و موارد دیگر..

نمونه هایی از وب سایت های ساخته شده با Wix

در اینجا چند سایت عالی ساخته شده با Wix وجود دارد.

نمونه ای از وب سایت ساخته شده با Wixمثال شماره 1: موسیقی حیوانات – آژانس تبلیغاتی ویدیویی ، این سایت پویا که باید برای باور کردن آن تجربه کنید.

نمونه ای از وب سایت ساخته شده با Wixمثال شماره 2: مونیکا پک پیلاتس – درباره تناسب اندام و ورزش که ساده و در عین حال رنگین و جذاب باشد.

نمونه ای از وب سایت ساخته شده با Wixمثال شماره 3: کارلی کلوس – یکی از سایت های دارای مشخصات بالاتر که توسط Wix ساخته و میزبانی شده است ، توسط یک ابرخودرو کمتر نیست!

برای اطلاعات بیشتر ، جمع بندی نمونه های وب سایت Wix را بررسی کنید.

جوانب مثبت: چیزی که من درباره Wix دوست دارم

1- تن از قالب های وب سایت خوب برای انتخاب

بیش از 500 قالب وب سایت زیبا Wix در 70 دسته مختلف برای انتخاب شما وجود دارد. این تقریبا همه نیازهای عمومی و طاقچه را پوشش می دهد. راه اندازی وب سایت شما به سادگی مرور از طریق پایگاه داده الگوی آنها است و فقط با کلیک بر روی یکی از آنها برای استفاده.

قالب های Wix در سبک های مختلف - همچنین می توانید یک وب سایت Wix را روی بوم خالی بسازیدبیش از 500 قالب زیبا Wix در 70 دسته مختلف و سبک های طراحی برای انتخاب شما وجود دارد (نمونه ها را ببینید).

2- ویرایشگر سایت بصری بسیار بصری

Wix به عنوان یک سرویس آنلاین ، به شما امکان می دهد تا با یک ویرایشگر تصویری کشیدن و رها کردن برای ساخت وب سایت خود کار کنید حتی اگر دانش کدگذاری صفر داشته باشید و آموزش قبلی نداشته باشید. به فکر آن باشید که از بلوک های ساختمانی برای ایجاد طراحی شخصی خود استفاده کنید. این سیستم آنقدر بصری است که احتمالاً فقط شما را برای آشنایی با شما لحظاتی می کند.

درباره ایجاد اولین وب سایت خود با استفاده از Wix اطلاعات بیشتری کسب کنید

ویرایشگر وب سایت Wix - عناصر مختلف سایت را با استفاده از کشیدن و رها کردن اضافه کنیدنسخه ی نمایشی – ویرایش وب سایت خود در Wix. 1) تنظیم کلی وب سایت – مدیریت صفحات ، پیش نمایش سایت خود در صفحه نمایش تلفن همراه یا دسک تاپ ، سایت خود را منتشر کرده و در اینجا به یک دامنه وصل شوید. 2) منوی سایت – پیش زمینه سایت و تنظیم منو را در اینجا تنظیم کنید. 3) Wix Editor – برای انتقال عناصر سایت و ویرایش متن ، بکشید و رها کنید.

3- ویرایشگر سایت موبایل منحصر به فرد

Wix به دو روش مختلف دوستانه موبایل است. نکته اول این است که به شما امکان می دهد از الگوهای پاسخگو همزمان با طرح اصلی خود استفاده کنید یا می توانید یک سایت دوستانه برای موبایل را به طور مستقل تنظیم کنید.

جالب تر اما Wix بی نظیر است برنامه تلفن همراه که می توانید برای کار با سایت های Wix خود از دستگاه های تلفن همراه استفاده کنید. این چیزی است که من می توانم ببینم برای کارآفرینان انفرادی که اساساً باید همه کارها را انجام دهند بسیار مفید خواهد بود.

برنامه تلفن همراه Wix راهی را برای ایجاد و ویرایش سایت های خود در حال حرکت بدون نیاز به لپ تاپ فراهم می کند – فقط یک تبلت یا حتی تلفن های هوشمند با صفحه بزرگ انجام خواهند داد.!

نسخه نمایشی Wix App را در ویدیوی زیر مشاهده کنید.

?

4- افزودنیهای قدرتمند از طریق App Market

همانطور که قبلاً نیز اشاره کردم ، Wix دارای بسیاری از ویژگی های اضافی است که می توانید به وب سایت اصلی خود اضافه کنید. برای استفاده از آنها ، اجازه دهید من شما را با بازار برنامه Wix آشنا کنم. این مخزن به طور مشابه با افزونه های وردپرس کار می کند.

بیش از 260 برنامه ایجاد شده توسط Wix و سایر برنامه نویسان شخص ثالث وجود دارد که می توانید از طریق وب سایت خود به آنها نگاه کنید و انتخاب کنید. از بین همه سازندگان سایت که من دیده ام ، بازار برنامه Wix یکی از جامع ترین تاکنون است.

بازار برنامه wixبازار برنامه Wix

5- پشتیبانی جامع در دسترس

از آنجا که Wix به منظور ایجاد ساده تر ساختن وب سایت طراحی شده است بلکه فقط به برقراری ارتباط با تیم پشتیبانی مشتری خود متکی نیست. تجربه از زمانی شروع می شود که با آنها وارد سیستم می شوید و سیستم به شما در کنار نشانه ها و سؤالات کمک می کند.

در ویرایشگر Wix ، هر طراحی عنصر قابل ویرایش با یک علامت سؤال حاشیه نویسی می شود تا به شما اطلاع دهد که در صورت نیاز به شما کمک می کند..

اگر چیزی وجود دارد که هنوز درباره آن اطمینان ندارید ، کمکهای بیشتری در قالب مرکز کمک و انجمن کاربر یا انجمن وجود دارد. مرکز راهنما دانش زیادی در مورد همه موارد Wix دارد ، اما همچنین شامل بسیاری از اطلاعات مرتبط دیگر مانند اصول اولیه SEO یا بازاریابی است..

برای موضوعات پیچیده تر ، می توانید یک موضوع بحث و گفتگو را در انجمن انجمن شروع کرده و به ثروتی از دانش که ممکن است سایر کاربران Wix داشته باشند ضربه بزنید. در صورت عدم موفقیت ، همیشه گزینه ارتباط با پشتیبانی Wix از طریق ایمیل وجود دارد.

پشتیبانی Wixمرکز راهنمایی Wix

6- سایت های Wix سریع هستند

سرعت وب سایت از نظر گوگل و همچنین بازدید کنندگان شما بسیار مهم است. هنگام ساخت سایت خود با Wix Site Builder ، این بدان معنی است که شما روی سرورهای آنها نیز میزبانی می شوید. به منظور این بررسی Wix ، من یک سایت نمونه با آنها ایجاد کردم و سرعت هایی را که کاملا قابل قبول بود آزمایش کردم.

تست سرعت وب سایت Wixتست سرعت وب سایت Wix Bitcatcha. امتیاز عملکرد = B.

تست سرعت وب سایت Wixتست سرعت وب سایت Wix Pingdom. درجه عملکرد = 82.

منفی: چیزی که من درباره Wix دوست ندارم

1- رایگان رایگان نیست

خوب ، آن زیرنویس ممکن است کمی گمراه کننده باشد ، اما نسخه رایگان Wix از جهات مختلف فلج شده است. به عنوان مثال ، تمام سایت های Wix رایگان باید دارای مارک Wix باشند که در بعضی مواقع می تواند کمی آزار دهنده باشد. به خصوص اگر فقط سعی می کنید یک سایت شخصی کوچک را که از آن درآمد کسب نمی کنید ، راه اندازی کنید.

نمونه ای از وب سایت ساخته شده با طرح رایگان Wixهمه سایت های رایگان Wix دارای این تبلیغ Wix هستند.

2- تعویض قالب ها سخت است

با این وجود یکی از اشکالاتی که در قالب Wix وجود دارد این است که با انتخاب آنها ، تغییر ذهنیت بعدی دشوار است. محتوای شما به راحتی یک الگوی را به الگوی دیگر منتقل نمی کند ، بنابراین اگر تصمیم بگیرید الگوی دیگری را بخواهید احتمالاً مجبور خواهید بود کارهای زیادی را دوباره انجام دهید.

3- نمی توانید سایت Wix خود را صادر کنید

جابجایی میزبان وب بخشی از زندگی کاملاً صاحبان وب سایت است. این فقط کاری است که گاهی باید انجام شود و به دلایل زیادی اتفاق می افتد. مورد اصلی عدم رضایت از میزبان موجود شماست.

Wix با اجازه ندادن به کاربران امکان صادرات وب سایت های Wix را به طور کامل از دست شما می گیرد. شما همچنین نمی توانید عناصر سایت Wix را در جایی دیگر جاسازی کنید ، بنابراین آن کار را از ذهن خود دور کنید.

با توجه به آنها؛

“به طور خاص ، امکان صادر کردن یا جاسازی پرونده ها ، صفحات یا سایت ها ، ایجاد شده با استفاده از ویرایشگر Wix یا ADI ، به مقصد یا میزبان خارجی دیگری امکان پذیر نیست.”

برنامه های Wix & قیمت گذاری

شخص خیلی مهم
eComm.
نامحدود
دسته کوچک موسیقی جاز
وصل کنید

قیمت سالانه24.50 دلار در ماه16.50 دلار در ماه12.50 دلار در ماه8.50 دلار در ماه4.50 دلار در ماه
ذخیره سازی دیسک20 گیگابایت20 گیگابایت10 گیگابایت3 گیگابایت500 مگابایت
SSL Securityآرهآرهآرهآرهآره
دامنه رایگانآرهآرهآرهآرهنه
حذف تبلیغات Wixآرهآرهآرهآرهنه
برنامه سازنده فرمآرهآرهنهنهنه
برنامه تقویت کننده سایتآرهآرهنهنهنه
فروشگاه آنلاینآرهآرهنهنهنه
کمپین های ایمیل10 ایمیل در ماهنهنهنهنه

قیمت گذاری Wix & امکانات

Wix به صورت رایگان در دسترس است اما حساب های رایگان آنها با محدودیت های بسیاری همراه است. به عنوان مثال ، شما لازم نیست که از نام دامنه خود استفاده کنید و سایت شما با تبلیغات Wix مارک می شود. هنگامی که به اندازه کافی ناامید شده اید ، وقت آن است که به دنبال برنامه های پرداخت شده خود باشید.

به نظر می رسد استراتژی قیمت گذاری Wix بسیار شبیه به نحوه انجام این کار توسط شرکت های میزبان است – هرچه بیشتر هزینه کنید ، ویژگی های بهتری به دست می آورید. تفاوت های مشخصی بین هر یک از برنامه ها وجود دارد ، بنابراین باید آنها را با دقت طی کنید.

به عنوان مثال ، اگر کاری که می خواهید بکنید ایجاد یک فروشگاه آنلاین است ، تنها برنامه هایی مناسب برای شما می تواند دو گرانترین آنها باشد – تجارت الکترونیک یا VIP.

قالب های Wix & طرح ها

قالب های Wix وجود دارد که تقریباً در هر دسته استفاده قابل تصور است. من هرکدام را طی نکرده ام (باز هم ، بیش از 500 نفر وجود دارد!) اما می توانم به شما بگویم که مقولات کلی زیادی را مشاهده کرده ام. به عنوان مثال ، قالب هایی مناسب برای تجارت مانند فروشگاه های آنلاین و شرکت های املاک و مستغلات در تمام راه برای سرگرمی سایت هایی مانند حیوانات خانگی و اتومبیل وجود دارد.

تمام قالب های Wix بسیار قابل تنظیم هستند ، بنابراین توصیه می کنم به طرح های آنها به عنوان دستورالعمل های نادرست نگاه کنید. نزدیکترین طرح را به آنچه در ذهن دارید انتخاب کنید و سپس آن را متناسب با نیازهای دقیق خود انتخاب کنید.

در اینجا چند قالب رایگان ارائه شده است

مشاهده تمام طرح های Wix & الگوهای اینجا.

بررسی الگوهای سایت موجود در برنامه های پرداخت شده Wix - برای وب سایت های رزومهقالب های Wix: رزومه / CV

بررسی الگوهای سایت موجود در برنامه های پرداخت شده Wix - برای وب سایت های مدالگوهای Wix: مد & زیبایی

بررسی الگوهای سایت موجود در برنامه های پرداخت شده Wix - منوهای غذا و رستورانقالب های Wix: مواد غذایی & رستوران

بررسی الگوهای سایت موجود در برنامه های پرداخت شده Wix - برای صفحات فرودالگوهای Wix: صفحات فرود

اطلاعات بیشتر درباره سازنده وب سایت Wix (سؤالات متداول)

Wix ADI vs Wix Editor: چه تفاوتی دارد?

Wix Editor یک ابزار کشیدن و رها کردن سنتی است که به کاربران اجازه می دهد بدون داشتن دانش کدگذاری ، سایتی بسازند. Wix ADI یا Artificial Design Intelligence یک برنامه مبتنی بر هوش مصنوعی است که به کاربران کمک می کند تا با پاسخ دادن به برخی از سؤالات اساسی ، یک سایت را ایجاد کنند..

من شخصاً احساس نمی کنم که این دو گزینه همیشه منحصر به فرد هستند. به عنوان مثال ، کاربران می توانند از ADI استفاده کرده و با ایجاد تغییرات کوچک در سایت در ویرایشگر Wix ، آن را پیگیری کنند. همه در همه ، یک ترکیب قدرتمند برای مطمئن بودن.

ویرایشگر Wix ADI Wix Wix ADI و Wix Editor

در اینجا می توان به ساخت وب سایت Wix با استفاده از Wix ADI و Wix Editor اشاره کرد.

Wix رایگان است?

Wix دارای یک برنامه رایگان است که در آن کاربران می توانند سایت های خود را به صورت رایگان و تا زمانی که می خواهند میزبانی کنند. با این وجود محدودیتهای مختلفی از جمله گنجاندن نام تجاری Wix در وب سایتهای میزبان در برنامه رایگان Wix اعمال شده است.

آیا Wix ابزار مناسبی برای فروشگاه آنلاین است?

Wix ابزاری را ارائه می دهد که می توانند به وب سایتها کمک کنند تا تقریباً در هر چیزی که صاحبان آنها از آنها می خواهند استفاده کنند. از فروشگاه های آنلاین گرفته تا وبلاگ ها ، ویکس همه چیز را دارد. به خاطر داشته باشید که طبیعتاً Wix ابزاری برای ساخت سریع است و در همین جا است که تمرکز آن نهفته است.

نمونه فروشگاه های آنلاین ساخته شده با Wix را مشاهده کنید.

Wix چقدر هزینه دارد?

برنامه ورود Wix با 4.50 دلار در ماه شروع می شود که به شما امکان می دهد دامنه خود را به سایت رایگان وصل کنید. برای طرح دسته کوچک موسیقی جاز ، هزینه ای معادل 8/50 دلار در هر ماه است که بدون آگهی است و شامل یک نام دامنه رایگان به مدت 1 سال است. Wix Unlimited ماهانه 12.50 دلار هزینه دارد و برای یک سایت متوسط ​​تا بزرگ مناسب است. اگر می خواهید یک فروشگاه آنلاین ایجاد کنید ، برنامه VIP و برنامه تجارت الکترونیک گزینه هایی هستند. هردو به ترتیب 24.50 دلار در هر ماه و 16.50 دلار در ماه هزینه می کنید.

Wix چگونه با سایر سیستم عامل ها مقایسه می کند?

ما Wix را یکی از بهترین سازندگان وب سایت در بازار می دانیم. شما می توانید با استفاده از این جدول ، کلیه سازندگان وب سایت محبوب را در کنار هم مقایسه کنید.

Wix برای وبلاگ نویسی خوب است?

به عنوان یک قاعده کلی ، Wix ابزاری برای ایجاد سایت است. این بدان معنی است که می توانید هر نوع سایتی را با آن بسازید. با این وجود ، افزودنیهای اختصاصی وبلاگ نویسی وجود دارد که می توانید با سایت Wix خود از آنها استفاده کنید.

Wix چه مقدار برای ثبت دامنه هزینه دارد?

هنگامی که سالانه در هر یک از برنامه های حق بیمه مشترک می شوید ، یک دامنه رایگان 1 ساله دریافت خواهید کرد. پس از آن ، شما باید هزینه های تجدید دامنه را در سال های بعد پرداخت کنید ، که سالانه حدود 14.95 دلار هزینه دارد.

آیا Wix دارای SSL است?

همه سایت های Wix دارای گواهینامه های مشترک SSL رایگان هستند. کاربران می توانند HTTPPS را از داشبورد به وب سایت های Wix خود پیاده سازی کنند. با این حال ، توجه داشته باشید که Wix در این مرحله از نوشتن گواهی SSL شخص ثالث را پشتیبانی نمی کند.

چگونه یک حساب Wix ایجاد کنید?

1. به صفحه ثبت نام Wix.com بروید > 2. آدرس ایمیل خود را وارد کنید > 3. رمز عبور دلخواه خود را وارد کنید > 4. روی ثبت نام کلیک کنید. برای شروع اینجا را کلیک کنید.

مقایسه کنید: Wix vs WordPress.com vs Weebly

امکانات
ویکس
Weebly
WordPress.com
برنامه رایگانآرهآرهآره
کمترین برنامه پرداخت شده4.50 دلار در ماه12.00 دلار در ماه5 دلار در ماه
فضای ذخیره سازیاز 500MBاز 500MBاز 3 گیگابایت
پهنای بانداز 1 گیگابایتنامحدودغیرمتعارف
دامنه رایگانبرنامه Combo و بالاتربله ، به جز برنامه های رایگانبرنامه شخصی و بالاتر
افزونه / افزونه های سایت250+320+50،000+
پشتیبانی مشتریتلفن و ایمیل برای برنامه های پرداخت شدهپشتیبانی از تلفن فقط برای برنامه های پولی طبقه بالاایمیل و پشتیبانی چت زنده برای برنامه های پرداخت شده
فروشگاه آنلاین آماده است?فقط در برنامه های سطح بالافقط در برنامه های سطح بالاوابسته به پلاگین
پادکست آماده است?آرهنهوابسته به پلاگین
انجمن آماده است?آرهبا خدمات شخص ثالثوابسته به پلاگین
SSL رایگانآرهآرهآره
دروازه پرداختStripe ، PayPal ، Square ، 2CO و موارد دیگرStripe ، PayPal ، Square ، 2CO و موارد دیگرفقط پی پال
می تواند محصولات دیجیتال بفروشدفقط برنامه تجاریآرهوابسته به پلاگین
پشتیبانی چند زبانهآرهوابسته به برنامه استآره
یادداشتWix قدرتمند و آسان برای استفاده است ، اما کاربران خود را نزدیک نگه می دارد ، اجازه صادرات سایت را نمی دهدWeebly کمی بیشتر به سمت سایت های تجارت الکترونیک سوق داده و از انتخاب الگوهای محدودتری برخوردار استبه طور کلی ، وردپرس بسیار قدرتمند و محبوب است اما برای استفاده کامل از آن ، یک منحنی یادگیری وجود دارد.
بازدید کنیدWix.comWeebly.comWordPress.com

بررسی Wix: حکم ما

Wix به کاربران خود فرصتی می دهد تا به سرعت و با دانش صحیح از کد نویسی وب سایتهای زیبا بسازند. این کارکردهای بسیار گسترده ای را برای پشتیبانی از این موضوع ارائه می دهد و امکانات بیشمار است. تصور کنید که فقط یک فروشگاه اینترنتی یک فروشگاه آنلاین ایجاد کنید و کار خود را شروع کنید – و این همان فرضیه است.

عالی است؟ شاید نه زیرا در همه چیز نقص هایی وجود دارد. با این حال شخصاً احساس می کنم که نقص در Wix بیشتر از لحاظ فنی تجاری است (این یک تجارت است) و نه فنی. برخی از محدودیت های عجیب مانند عدم اجازه به کاربران برای صادرات سایت های خود ، به عنوان مثال روباه وجود دارد.

با این وجود ، به عنوان یک سازنده وب سایت ، این تجربه بسیار روان است و علت سردرگمی علت بسیار کمی وجود دارد. برای بیشتر صاحبان سایتهای بالقوه در جهان ، Wix یک پیشنهاد بسیار خوب است که من اکیداً توصیه می کنم. دوست داشتن چیزهای زیادی در مورد آن وجود دارد که قضیه مخالفت با آن دشوار است.

چگونه شروع کنیم?

هر کس می تواند ثبت نام کند و یک وب سایت در بستر Wix ایجاد کند (به کارت اعتباری لازم نیست). برای شروع روی این لینک کلیک کنید.

اکنون از استفاده از Wix Website Builder استفاده کنیدمرحله 1 – با آزمایشی و ورود به سیستم رایگان Wix ثبت نام کنید.

ویژگی ها و انواع وب سایتی را که می خواهید انتخاب کنیدمرحله 2 – نوع وب سایت مورد نظر خود را انتخاب کنید و یک الگوی از پیش ساخته را انتخاب کنید.

* ترجمه: شناسه EN

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map