ביקורת Wix

דירוגי Wix & סיכום ביקורת


שם: וויקס

תיאור: Wix הוא שירות המאפשר למשתמשים לבנות אתרים אפילו עם ידע טכני אפס. רוב סוגי האתר נתמכים, מאתרים סטטיים פשוטים לחנויות מסחר אלקטרוני.

מערכת הפעלה: מבוסס רשת

קטגוריית יישום: בונה אתרים, בונה חנות מקוונת, פיתרון מסחר אלקטרוני

 • קלות שימוש

 • תבניות & עיצובים

 • פונקציות & גמישות

 • תמורה לכסף

 • שירות לקוחות

באופן כללי

4.7

סיכום

בצורתו הבסיסית ביותר, Wix הוא כלי לבניית אתרים המציע למשתמשים אפשרות ליצור אתרים מדהימים באמצעות ממשק גרירה ושחרור קל לשימוש. יש לו גם את התכונות הנוספות המאפשרות לכלול הרחבות רבות עוצמה להרחבת פונקציונליות האתר, מה שהופך אותו לאחד מבוני האתרים המגוונים יותר היוצאים כיום.

למד עוד

 • Wix מתכננת ותמחור
 • תבניות ועיצובים של Wix
 • Wix ADI לעומת עורך Wix
 • פסק דין: מי צריך להשתמש ב- Wix

מקצוענים

 • טונות של תבניות שנבנו מראש
 • עורך אתרים חזותי מאוד אינטואיטיבי
 • עורך אתרים סלולרי ייחודי
 • תוספות רבות עוצמה זמינות
 • תמיכה מקיפה זמינה
 • אתרי Wix הם מהירים

חסרונות

 • חינם אינו בחינם
 • קשה להחליף תבניות
 • אינך יכול לייצא את אתר Wix שלך
 • נסה את Wix בחינם
 • ראה תבניות Wix

{
"@ הקשר": "http://schema.org",
"@ סוג": "סקירה",
"פריט נצפה": {
"@ סוג": "יישום תוכנה",
"שם": "וויקס",
"תיאור": "Wix הוא שירות המאפשר למשתמשים לבנות אתרים אפילו עם ידע טכני אפס. רוב סוגי האתר נתמכים, מאתרים סטטיים פשוטים לחנויות מסחר אלקטרוני.",
"תמונה": "//buildthis-22a6.kxcdn.com/wp-content/uploads/wix-review-home.jpg",
"מערכת הפעלה": "מבוסס רשת",
"יישום קטגוריה": "בונה אתרים, בונה חנות מקוונת, פיתרון מסחר אלקטרוני"
},
"ביקורת דירוג": {
"@ סוג": "דירוג",
"דירוג ערך": 4.70000000000000017763568394002504646778106689453125,
"הטוב ביותר": 5,
"הגרוע ביותר": 0
},
"מחבר": {
"@ סוג": "אדם",
"שם": "ג’ייסון צ’או"
},
"ביקורת": "

בצורתו הבסיסית ביותר, Wix הוא כלי לבניית אתרים המציע למשתמשים אפשרות ליצור אתרים מדהימים באמצעות ממשק גרירה ושחרור קל לשימוש. יש לו גם את התכונות הנוספות המאפשרות לכלול הרחבות רבות עוצמה להרחבת פונקציונליות האתר, מה שהופך אותו לאחד מבוני האתרים המגוונים יותר היוצאים כיום..

\ r \ n

למד עוד

\ r \ n

  \ r \ n
 • Wix מתכננת ותמחור
 • \ r \ n

 • תבניות ועיצובים של Wix
 • \ r \ n

 • Wix ADI לעומת עורך Wix
 • \ r \ n

 • פסק דין: מי צריך להשתמש ב- Wix
 • \ r \ n

"
}

סקירה כללית: מה זה Wix

איך Wix עובד?

Wix, המוצע כשירות מקוון, מאפשר לך לעבוד עם עורך ויזואלי לגרור ושחרר כדי לבנות את האתר שלך גם אם יש לך ידע בקידוד אפס וללא הכשרה מוקדמת. חשוב על זה כשימוש באבני בניין ליצירת העיצוב האישי שלך. המערכת כה אינטואיטיבית, עד שבוודאי ייקח לך רגעים להכיר את עצמך.

ברגע שהאתר הבסיסי שלך מוכן ומקובל מבחינה חזותית עבורך, בניית אתרים של Wix מאפשרת לך להוסיף אלמנטים נוספים כהרחבות נפרדות לאתר שלך כמו בוני טפסים, פורומים, חנויות מקוונות וטונות של דברים אחרים.

דוגמאות לאתרים שנבנו עם Wix

להלן כמה אתרים מעולים שנבנו עם Wix.

דוגמה לאתר שנבנה עם Wixדוגמא מספר 1: מוזיקת ​​בעלי חיים – משרד פרסום וידאו, אתר דינמי זה עליכם לחוות כדי להאמין.

דוגמה לאתר שנבנה עם Wixדוגמא מספר 2: חבילת מוניקה פילאטיס – על כושר ואימון שהוא פשוט ועם זאת צבעוני ומפתה.

דוגמה לאתר שנבנה עם Wixדוגמא 3: קרלי קלוס – אחד מאתרי הפרופיל הגבוהים יותר שנוצרו ומתארחים עם Wix, על ידי דוגמנית-על לא פחות!

כדי לראות יותר, עיין בדוגמאות של אתר Wix לאתר שלנו.

יתרונות: מה שאני אוהב בוויקס

1- טונות של תבניות אתר טובות לבחירה

יש יותר מ- 500 תבניות אתר יפות של Wix ב -70 קטגוריות שונות לבחירתך. זה מכסה כמעט את כל הצרכים הכלליים והנישהיים. התחלת האתר שלך היא פשוטה כמו גלישה במסד הנתונים של התבניות שלהם ופשוט לחיצה על האתר לשימוש.

תבניות Wix בסגנונות שונים - תוכלו גם לבנות אתר Wix על קנבס ריקיש יותר מ- 500 תבניות Wix יפות ב -70 קטגוריות וסגנונות עיצוב שונים לבחירתך (ראה דוגמאות).

2- עורך אתרים ויזואלי מאוד אינטואיטיבי

Wix, המוצע כשירות מקוון, מאפשר לך לעבוד עם עורך ויזואלי לגרור ושחרר כדי לבנות את האתר שלך גם אם יש לך ידע בקידוד אפס וללא הכשרה מוקדמת. חשוב על זה כשימוש באבני בניין ליצירת העיצוב האישי שלך. המערכת כה אינטואיטיבית, עד שבוודאי ייקח לך רגעים להכיר את עצמך.

למידע נוסף על יצירת האתר הראשון שלך באמצעות Wix

עורך אתרים של Wix - הוסף אלמנטים שונים באתר באמצעות גרירה ושחרורהדגמה – עריכת אתר האינטרנט שלך ב- Wix. 1) הגדרה כוללת של אתר – נהל דפים, תצוגה מקדימה של האתר שלך במסך נייד או שולחן עבודה, פרסם את האתר שלך והתחבר לדומיין כאן. 2) תפריט אתר – הגדר רקע אתר וערוך תפריט כאן. 3) עורך Wix – גרור ושחרר להזיז אלמנטים באתר שלך ועריכת טקסט.

3 – עורך אתרים סלולרי ייחודי

Wix ידידותית לנייד בשתי דרכים שונות. הראשונה היא שהיא מאפשרת לך להשתמש בתבניות מגיבות בסנכרון עם העיצוב הבסיסי שלך, או שתוכל להתאים אתר ידידותי לנייד באופן עצמאי..

מעניין יותר הוא Wix הייחודי אפליקציה לנייד בהן תוכלו להשתמש כדי לעבוד עם אתרי Wix שלכם ממכשירים ניידים. זה משהו שאני יכול לראות שיהיה שימושי מאוד עבור יזמי סולו שבעצם חייבים לעשות הכל בעצמם.

אפליקציית Wix לנייד נותנת להם דרך ליצור ולערוך את האתרים שלהם תוך כדי תנועה מבלי שהם צריכים להסתובב סביב מחשב נייד – רק טאבלט או אפילו סמארטפון עם מסך גדול יעשו.!

ראה הדגמת יישום Wix בסרטון למטה.

?

4- הרחבות עוצמתיות דרך App Market

כפי שציינתי קודם, ל- Wix הרבה תכונות נוספות שאתה יכול להוסיף לאתר הבסיסי שלך. כדי להשתמש בהם, הרשו לי להציג בפניכם את שוק האפליקציות של Wix. מאגר זה עובד באופן דומה לתוספי וורדפרס.

ישנם מעל 260 אפליקציות שנוצרו על ידי Wix וגם מפתחי צד שלישי אחרים שתוכלו לבדוק דרכם ולבחור להשתלב באתר שלכם. מבין כל בוני האתרים שראיתי, שוק האפליקציות של Wix הוא אחד המקיפים ביותר עד כה.

שוק אפליקציות wixWix App Market

5 – תמיכה מקיפה

מכיוון ש- Wix נועדה להפוך את בניית אתרים לפשוטה ככל האפשר, היא לא מסתמכת רק על תקשורת עם צוות התמיכה בלקוחות שלה כדי לעשות זאת. החוויה מתחילה מרגע שנרשמת איתם והמערכת עוזרת לכם יחד עם רמזים והנחיות.

בעורך Wix, כל עיצוב של אלמנטים הניתנים לעריכה מסומן בסימן שאלה כדי ליידע אותך שעזרה קיימת עבורך אם אתה זקוק לו.

אם יש משהו שאתה עדיין לא בטוח לגביו, יש יותר עזרה עצמית בצורה של מרכז עזרה וקהילת משתמשים או פורום. במרכז העזרה שפע של ידע על כל הדברים של Wix אך כולל גם המון מידע נלווה אחר כמו היסודות של SEO או שיווק..

לסוגיות מורכבות יותר, אתה יכול להתחיל פתיל דיון בפורום הקהילה ולהקיש על שפע הידע שיש למשתמשים אחרים ב- Wix. אם כל השאר נכשל, תמיד יש את האפשרות ליצור קשר עם התמיכה של Wix באמצעות דואר אלקטרוני.

תמיכה בוויקסמרכז העזרה של Wix

6- אתרי Wix הם מהירים

מהירות האתר חשובה בעיני גוגל כמו גם המבקרים שלך. כשאתה בונה את האתר שלך באמצעות Wix Builder Site, פירוש הדבר שאתה מתארח גם בשרתים שלהם. לצורך סקירת Wix זו, יצרתי איתם אתר לדוגמא ובדקתי את המהירויות שהיו די מקובלות.

מבחן המהירות של אתר Wixמבחן המהירות של Bitcatcha באתר Wix. ציון ביצועים = ב.

מבחן המהירות של אתר Wixמבחן מהירות Pingdom באתר Wix. ציון ביצועים = 82.

חסרונות: מה שאני לא אוהב בוויקס

1- חינם אינו בחינם

אוקיי, כותרת המשנה הזו אולי קצת מטעה, אבל הגרסה החינמית של Wix נכה במובנים רבים. לדוגמא, כל אתרי Wix בחינם חייבים לשאת את מיתוג ה- Wix, שיכול להיות מעט מעצבן לפעמים. במיוחד אם אתה רק מנסה להפעיל אתר קטן ואישי שאתה לא מרוויח ממנו כלום.

דוגמא לאתר הבנוי בתוכנית בחינם של Wixכל אתרי Wix בחינם נושאים את פרסומת Wix זו.

2- תבניות קשה להחלפה

חיסרון אחד בתבנית Wix הוא שברגע שאתה בוחר אותם קשה לשנות את דעתך אחר כך. התוכן שלך לא יעביר בקלות תבנית אחת לתבנית אחרת, כך שאם תחליט שאתה רוצה תבנית אחרת סביר להניח שתצטרך לעשות עבודה רבה מחדש.

3 אינך יכול לייצא את אתר Wix שלך

העברת מארחי אתרים היא חלק מחייהם של לא מעט בעלי אתר. זה פשוט משהו שצריך לעשות לפעמים ויכול לקרות מסיבות רבות. האחד העיקרי הוא חוסר האושר עם המארח הקיים שלך.

Wix מוציא את זה לחלוטין מהידיים שלך בכך שהיא לא מאפשרת למשתמשים לייצא אתרי Wix. אתה גם לא יכול להטמיע אלמנטים באתר Wix שלך במקום אחר, אז הוצא את הדרך לעקיפת הבעיה שלך.

לפיהם;

“באופן ספציפי, לא ניתן לייצא או להטמיע קבצים, דפים או אתרים, שנוצרו באמצעות עורך Wix או ADI, ליעד או מארח חיצוני אחר.”

תוכניות Wix & תמחור

VIP
eComm.
ללא הגבלה
קומבו
התחבר

מחיר שנתי24.50 $ לחודש16.50 $ לחודש12.50 $ לחודש8.50 $ לחודש4.50 $ לחודש
אחסון דיסק20 ג’יגה-בייט20 ג’יגה-בייט10 ג’יגה-בייט3 GB500 מגה בייט
אבטחת SSLכןכןכןכןכן
תחום חופשיכןכןכןכןלא
הסר מודעות Wixכןכןכןכןלא
אפליקציית בונה הטפסיםכןכןלאלאלא
אפליקציית בוסטרים של אתריםכןכןלאלאלא
חנות מקוונתכןכןלאלאלא
קמפיינים בדוא”ל10 מיילים / יוםלאלאלאלא

תמחור של Wix & תכונות

Wix זמין בחינם אך החשבונות החינמיים שלהם מגיעים עם מגבלות רבות. לדוגמה, אינך מקבל להשתמש בשם הדומיין שלך והאתר שלך ממותג עם פרסום מסוים ב- Wix. לאחר שהתסכלת מספיק עם זה, הגיע הזמן להסתכל על התוכניות בתשלום שלהם.

אסטרטגיית התמחור של Wix נראית דומה להפליא לאופן בו חברות אירוח עושות את זה – ככל שתשלמו יותר, כך תוכלו לקבל תכונות טובות יותר. ישנם הבדלים ברורים בין כל אחת מהתוכניות, אז עברו עליהם בזהירות.

לדוגמה, אם מה שאתה רוצה לעשות זה לבנות חנות מקוונת, אז רק תוכניות המתאימות לך יהיו שתי היקרות ביותר שלהן – eCommerce או VIP.

תבניות Wix & עיצובים

יש תבניות Wix שמתאימות כמעט לכל קטגוריית שימוש שניתן להעלות על הדעת. לא עברתי כל אחת מהן (שוב, יש יותר מ -500!) אבל אני יכול להגיד לך שראיתי קטגוריות כלליות רבות. לדוגמא, יש תבניות המתאימות לעסקים כמו חנויות מקוונות וחברות נדל”ן לאורך כל אתרי התחביבים כמו חיות מחמד ומכוניות.

כל תבניות ה- Wix ניתנות להתאמה אישית גבוהה, לכן אני ממליץ לך להתייחס לעיצובים שלהן כהנחיות גסות. בחר את העיצוב הקרוב ביותר למה שעליך בראשך ואז התאם אותו כך שיתאים לצרכים המדויקים שלך.

להלן כמה תבניות בחינם

ראו את כל העיצובים של Wix & תבניות כאן.

סקור תבניות אתרים הכלולות בתוכניות בתשלום של Wix - עבור אתרי קורות חייםתבניות Wix: קורות חיים / קורות חיים

סקור תבניות אתרים הכלולות בתוכניות בתשלום של Wix - לאתרי אופנהתבניות Wix: אופנה & יופי

סקור תבניות אתרים הכלולות בתוכניות בתשלום של Wix - לתפריטי אוכל ומסעדהתבניות Wix: אוכל & מסעדה

עיין בתבניות אתרים הכלולות בתוכניות בתשלום של Wix - לדפי נחיתהתבניות Wix: דפי נחיתה

מידע נוסף על בניית אתרים של Wix (שאלות נפוצות)

Wix ADI לעומת עורך Wix: מה ההבדל?

עורך Wix הוא כלי גרירה ושחרור מסורתי המאפשר למשתמשים לבנות אתר מבלי שיהיה להם ידע בקידוד. Wix ADI, או בינה מלאכותית לעיצוב, היא תוכנית מבוססת AI המסייעת למשתמשים ליצור אתר אוטומטי על ידי מענה על כמה שאלות בסיסיות..

באופן אישי, אני לא מרגיש ששתי האפשרויות תמיד בלעדיות. לדוגמה, משתמשים יכולים לבחור להשתמש ב- ADI ואז לעקוב אחר כך על ידי ביצוע שינויים קטנים באתר בעורך Wix. בסך הכל, שילוב חזק ליתר ביטחון.

עורך Wix ADI Wix Wix ADI ועורך Wix

להלן המפתח לבניית אתר Wix באמצעות Wix ADI ועורך Wix.

האם וויקס חינם?

ל- Wix יש תוכנית בחינם בה המשתמשים יכולים לארח את האתרים שלהם בחינם ולכל זמן שהם רוצים. עם זאת, קיימות מגבלות שונות, כמו הכללת מיתוג Wix, המיושם באתרים המתארחים בתוכנית החינמית של Wix..

האם Wix הוא הכלי המתאים לחנות מקוונת?

Wix מציעה כלים שיכולים לעזור לאתרים להתממש כמעט בכל מה שבעליהם רוצים שיהיו. מחנויות מקוונות לבלוגים, ל- Wix הכל. קחו בחשבון שמטבעו, Wix הוא כלי בנייה מהיר וכאן נמצא המיקוד שלו.

ראו דוגמאות של חנויות מקוונות שנבנו עם Wix.

כמה עולה וויקס?

תוכנית הכניסה של Wix מתחילה מ- $ 4.50 לחודש המאפשרת לך לחבר את הדומיין שלך לאתר החינמי. עבור תוכנית קומבו זה עולה לך 8.50 $ לחודש ללא מודעות וכולל שם דומיין בחינם למשך שנה. Wix Unlimited עולה 12.50 דולר לחודש ומתאים לאתר בינוני עד גדול. אם ברצונך ליצור חנות מקוונת, תוכנית VIP ותוכנית מסחר אלקטרוני הן האפשרויות. שניהם עולים לך 24.50 דולר לחודש ו -16.50 דולר לחודש בהתאמה.

כיצד Wix משווה לפלטפורמות אחרות?

אנו רואים בוויקס אחד מבוני האתר הטובים בשוק. אתה יכול להשוות את כל בוני אתרים הפופולריים זה לצד זה באמצעות טבלה זו.

האם Wix לבלוגים טובים?

ככלל אצבע, Wix הוא כלי לבניית אתרים. משמעות הדבר היא שאתה יכול לבנות איתו כל סוג של אתר. עם זאת, ישנן תוספות לבלוגים ייעודיות בהן תוכל להשתמש באתר Wix שלך.

כמה גובה Wix בגין רישום תחום?

תקבל תחום חינם לשנה כשאתה נרשם לשנה לאחת מתכניות הפרמיה. לאחר מכן, עליך לשלם עבור דמי חידוש הדומיין בשנים שלאחר מכן, אשר עולה לך כ- $ 14.95 לשנה.

האם ל- Wix יש SSL?

כל אתר Wix מגיע עם תעודות SSL משותפות בחינם. משתמשים יכולים ליישם HTTPS באתרי Wix שלהם מלוח המחוונים. עם זאת, שימו לב כי Wix אינה תומכת בתעודות SSL של צד שלישי בשלב זה של כתיבה.

איך יוצרים חשבון Wix?

1. עבור לדף ההרשמה של Wix.com > 2. הזן את כתובת הדוא”ל שלך > 3. הזן את הסיסמה המועדפת עליך > 4. לחץ על הרשמה. לחץ כאן כדי להתחיל.

השווה: Wix לעומת WordPress.com לעומת Weebly

תכונות
וויקס
וויבי
WordPress.com
תוכנית חופשיתכןכןכן
התוכנית הנמוכה ביותר בתשלום4.50 $ לחודש12.00 $ לחודש5 $ לחודש
שטח אחסוןהחל מ- 500MBהחל מ- 500MBהחל מ- 3 ג’יגה-בייט
רוחב הפסהחל מ- 1GBללא הגבלהללא מטר
תחום חופשיתוכנית משולבת ומעלהכן, למעט תוכניות חינמיותתוכנית אישית ומעלה
תוספים / תוספות אתרים250+320+50,000+
שירות לקוחותטלפון ודוא”ל לתכניות בתשלוםתמיכה טלפונית רק עבור תוכניות בתשלום עליוןדוא”ל ותמיכה בצ’אט חי לתכניות בתשלום
חנות מקוונת מוכנה?רק בתוכניות העליונותרק בתוכניות העליונותתלוי תוסף
פודקאסט מוכן?כןלאתלוי תוסף
הפורום מוכן?כןעם שירות של צד שלישיתלוי תוסף
SSL חינםכןכןכן
שער תשלוםפס, פייפאל, ריבוע, 2CO ועודפס, פייפאל, ריבוע, 2CO ועודPayPal בלבד
יכול למכור מוצרים דיגיטלייםתוכנית עסקית בלבדכןתלוי תוסף
תמיכה רב-לשוניתכןתלוי באפליקציהכן
הערותWix היא חזקה ונוחה לשימוש אך מחזיקה את המשתמשים בה קרוב, ואינה מאפשרת ייצוא אתריםWeebly מוטה מעט יותר לעבר אתרי מסחר אלקטרוני ויש לו מבחר מוגבל יותר של תבניותככלל, וורדפרס היא עוצמתית ופופולרית להפליא אך כדי לנצל אותה באופן מלא יש עקומת למידה.
בקרוWix.comWeebly.comWordPress.com

ביקורת Wix: פסק הדין שלנו

Wix מציעה למשתמשים שלה הזדמנות לבנות אתרים יפים במהירות ועם ידע אפס בקידוד. הוא מציע פונקציות מקיפות מאוד לתמיכה בכך והאפשרויות אדירות. תאר לעצמך ליצור חנות מקוונת ולהתחיל את העסק שלך תוך מספר שעות בלבד – וזה מה שהנחת היסוד היא.

האם זה מושלם? אולי לא מכיוון שיש פגמים בכל דבר. ובכל זאת באופן אישי אני מרגיש שהפגמים בוויקס הם מסחריים יותר (זה עסק, אחרי הכל) ולא טכניים. ישנן כמה מגבלות מוזרות כמו לא לאפשר למשתמשים לייצא את האתרים שלהם, דוגמא לשועל.

ובכל זאת, כבונה אתרים החוויה היא מאוד יעילה ויש מעט מאוד סיבה לבלבול. עבור רוב בעלי האתרים הפוטנציאליים בעולם, Wix היא הצעה מוצקה מאוד שהייתי ממליץ עליה בחום. יש כל כך הרבה דברים לאהוב בזה שקשה לנצח את ההצעה.

איך מתחילים?

כל אחד יכול להירשם וליצור אתר בפלטפורמת Wix (אין צורך בכרטיס אשראי). לחץ על קישור זה כדי להתחיל.

התחל להשתמש ב- Wix Builder Website Nowשלב 1 – הירשם לניסיון ולכניסה בחינם של Wix.

בחר את התכונות והסוגים של האתר שאתה בונהשלב 2 – בחר את סוג האתר שאתה רוצה ובחר תבנית שנבנתה מראש.

* תרגום: מזהה EN

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map