Weebly ülevaade

Weebly hinnangud & Ülevaate kokkuvõte


Nimi: Weebly

Kirjeldus: Weebly võimaldab kasutajatel veebisaite teenusena hõlpsalt ja kiiresti üles ehitada ning hõlmab tehingusse ka veebimajutust. Kui soovite lihtsalt lihtsat saiti, on see isegi tasuta saadaval.

Operatsioonisüsteem: Veebipõhine

Rakenduse kategooria: Veebisaitide ehitaja, veebipoodide ehitaja, e-kaubanduse lahendus

 • Kasutuslihtsus

 • Mallid & Kujundused

 • Funktsioonid & Paindlikkus

 • Raha väärtus

 • Klienditugi

Üldiselt

4.6

Kokkuvõte

Weebly on veebisaitide koostaja, see tähendab, et see pakub inimestele vajalikke tööriistu oma veebisaitide kiireks ja väiksema vaevaga arendamiseks kui ühe nullist kodeerimine. See on ka üsna täielik, mis tähendab, et see ei lõpe ainult ehitusetapil, vaid aitab täielikult kaasa SEO, varukoopiate jms täiendavate tööriistade olemasolule.

Lisateave

 • Weebly plaanid ja hinnakujundus
 • Kujundamine Weebly abil (Weebly teemad)
 • Weebly KKK
 • Otsus: kas peaksite oma saidi loomiseks kasutama Weeblyt??

Plussid

 • Hea mallide segu
 • Lihtne kasutada saidiredaktorit
 • Weebly rakenduste keskus
 • Analytics aitab teil oma saiti jälgida
 • Sisseehitatud SEO tööriist
 • Suurepärane e-kaubanduse jaoks

Miinused

 • Blogijad võivad peljata
 • Abi võib olla kallis
 • Pole suurim varusüsteem
 • Probleemid piltide ja fototöötlusega
 • Proovige Weeblyt tasuta
 • Vaadake Weebly malle

{
"@kontekst": "http://schema.org",
"@ tüüp": "Ülevaade",
"itemReviewed": {
"@ tüüp": "Tarkvararakendus",
"nimi": "Weebly",
"kirjeldus": "Weebly võimaldab kasutajatel veebisaite teenusena hõlpsalt ja kiiresti üles ehitada ning hõlmab tehingusse ka veebimajutust. Kui soovite lihtsalt lihtsat saiti, on see isegi tasuta saadaval.",
"pilt": "//buildthis-22a6.kxcdn.com/wp-content/uploads/weebly-review-home.jpg",
"operatsioonisüsteem": "Veebipõhine",
"applicationCategory": "Veebisaitide ehitaja, veebipoodide ehitaja, e-kaubanduse lahendus"
},
"arvustushindamine": {
"@ tüüp": "Hinnang",
"hinnangVäärtus": 4.5999999999999996447286321199499070644378662109375,
"bestRating": 5,
"halvim hindamine": 0
},
"autor": {
"@ tüüp": "Isik",
"nimi": "Jason Chow"
},
"ülevaadeKeha": "

Weebly on veebisaitide koostaja, see tähendab, et see pakub inimestele vajalikke tööriistu oma veebisaitide kiireks ja väiksema vaevaga arendamiseks kui ühe nullist kodeerimine. See on ka üsna täielik, mis tähendab, et see ei lõpe ainult ehitusetapil, vaid aitab täielikult kaasa SEO, varukoopiate jms täiendavate tööriistade olemasolule.

\ r \ n

Lisateave

\ r \ n

  \ r \ n
 • Weebly plaanid ja hinnakujundus
 • \ r \ n

 • Kujundamine Weebly abil (Weebly teemad)
 • \ r \ n

 • Weebly KKK
 • \ r \ n

 • Otsus: kas peaksite oma saidi loomiseks kasutama Weeblyt??
 • \ r \ n

"
}

Ülevaade: Mis on Weebly?

Kuidas Weebly töötab??

Weebly haldab enam kui 40 miljonit veebisaiti. See võrdub 2% -ga kõigist praegu aktiivsetest veebisaitidest. See näeb hea välja, kui võrrelda seda veebisaitide ehitajate tohutu võimalusega. See rajati veendumusel, et “kellelgi peaks olema tööriistad, et viia oma äri ideest käivitamiseni kasvu juurde”.

Weebly töötab, pakkudes kasutajatele väga visuaalset liidest, mida nad saavad kasutada oma veebisaitide loomiseks, ega vaja üldse teadmisi kodeerimise kohta. Kõik, mida vajate, on kraami lohistamine, asjade hiire muutmine ning teksti ja piltide lisamine või muutmine.

Näited Weebly abil loodud veebisaitidest

Mõned suurepärased saidid, mis on üles ehitatud Weebly abil-

Weebly näide 1Näide nr 1: Leo Edwards fotograafia kasutab Weeblyt uimastatavate pildirikaste paigutuste kuvamiseks

Weebly näide 2Näide 2: Box Bros on veebipood, mis pakub kohandatud käsitööd.

Weebly näide 3Näide 3: Tampa lahe köök on väike vanakool, kuid hea näide põhisaidist, kus saab asjad korda tehtud

Weebly näide 4Näide 4: Raquel Orozco on veel üks hea näide veebimoodust

Weebly näide 5Näide 5: Viski pall kasutab muudatuste tegemiseks mittetraditsioonilist menüü paigutust

Lisateabe saamiseks vaadake seda ilusate Weebly veebisaitide ringi.

Plussid: mis mulle Weebly juures meeldib

1- Hea mallide segu

Kunagi jälgis Weebly enamiku veebisaitide ehitajate kulgenud teed ja see pidi pakkuma kasutajatele hulga malle, mille vahel valida. Täna on neil kuidagi õnnestunud seda optimeerida, ehkki nende arv on lõigatud paarikümne mallini.

Mulle tundub, et see on kahe teraga mõõk, sest mõnele inimesele võib lihtsalt meeldida, et ta veedab aega eri kujundusega mallide sirvimisel, aga ka koosseisus. Kuid isiklikumal alusel tunnen, et see on kooskõlas Weebly peamise missiooniga – aidata hõlpsat ja kiiret saidi arendamist.

Sirvides nende mallide andmebaasi (Weebly nimetab neid teemadeks), märkasin, et nad pakuvad levikut, mis spartalikena hõlmab enamikku kategooriaid, mida inimesed vajaksid põhisaitide jaoks. See tähendab, et see on kõik olemas, kuid on sujuvamaks muudetud, et hoida ära kasutajate aja raiskamist ja sadade mallide otsimist, et leida see „täiuslik”.

Weebly teemadWeebly teemad erinevat tüüpi saitidele.

Mitu kuud tagasi on Weeblyl hulgaliselt malle, mille hulgast valida, kuid mingil põhjusel vähendasid nad selle kergemini hallatavaks 50-kordseks. Olen siin aus ja ütlen, et olen kogu “mallide arvu” asja kohta pisut aia peal.

Samuti julgustab see kasutajaid oma disainilahendustes pisut loovamaks muutuma, nii et kokkuvõttes pean seda nende jaoks võiduks.

2 – Lihtne kasutada saidiredaktorit

Pukseerimisfunktsioon on Weebly süsteemi tuum ja see aitab kasutajatel kiiresti veebisaite üles ehitada. Mõne visuaalse elemendiga manipuleerimise abil saavad kasutajad koondada oma veebisaidi liidesesse „mida näete, seda saate”.

Selle tuum on kahetine. Üks – see nõuab nullkodeerimise teadmist. Jah, täiesti null. Isegi kui te ei oska öelda HTML PHP-st saate luua tervikliku ja funktsionaalse veebisaidi, millel on potentsiaal olla sama võimas kui mis tahes muu (peaaegu).

Teine osa on see, et süsteem võimaldab saidi kiiret arendamist. Mõelge sellele nagu kaasaegsele ehitusele, kus töövõtjad kasutavad selle asemel, et ehitada kõik paika, kokkupandavad osad. See vähendab arengu kiirust tonni võrra!

Nende ehitaja ja mallide abil olen isiklikult ehitanud funktsionaalse veebisaidi kohandamistega vähem kui paar tundi! Muidugi kehtib see ainult siis, kui te ei lase end segada kõigest, mis Weeblyl on.

Weebly toimetajaWeebly demo: oma saidile sisu lisamiseks kasutage vasakul asuvat pukseerimisfunktsiooni.

Weebly toimetajaWeebly demo: lehe lisamiseks oma saidile.

Weebly toimetajaWeebly demo: vaadake oma saidi eelvaadet mobiiliversioonis.

3 – Weebly rakenduste keskus

Neile, kes otsivad veebisaidi loomise põhikogemustest kaugemale, tuleb sinna Weebly rakenduste keskus. Pukseerimisliides võimaldab veebisaidi põhielementide kasutamist, kuid rakenduse keskus on koht, kus otsite võimsamaid tööriistu.

Weeblyl on siin kokku üle 270 rakenduse, mis on segu vabalt kasutatavast ja tasulisest. Siin saate hõlpsalt lisada ja lubada selliseid asju nagu e-kaubandus, turundus või sotsiaalmeedia funktsioonid. Jällegi ei vaja nad teadmisi kodeerimise kohta, ehkki mõned võivad nõuda selliste mõistete mõistmist nagu e-posti turundus jms.

Weebly rakenduste keskus

Rakendused teie Weebly veebisaitide võimsamaks muutmiseks (kõiki rakendusi saate vaadata siit).

4- Analytics aitab teil oma saiti jälgida

Kui sait on üles töötatud, saavad saidi omanikud seda teha jälgida, kuidas nende sait toimib jälgida ja mõista külastaja käitumist. Weebly võimaldab teil vaadata mõningaid põhilisi mõõdikuid, näiteks milliseid lehti külastate, mitu tabamust saate, mida inimesed teie saidilt otsivad või isegi millised välised allikad viitavad teie saidi külastajatele.

Täpselt see, millise juurdepääsu taseme analüütikale saate, sõltub teie Weebly kontost. Ainult tasuta kontodel saab vaadata lehevaatamisi ja kordumatuid külastajaid, nii et peate võib-olla maksma, et mängida, nagu mõned võivad öelda. Siiski on suurepärane teada, et see funktsioon on olemas.

Weebly Statisticsi abil saate külastajaid jälgida ja oma ettevõtte tulemuslikkust mõista.

5- Sisseehitatud SEO tööriist

Otsingumootori optimeerimine on äärmiselt suur peatükk veebisaidi arendamise ja haldamise raamatus. Ehkki mõned võivad pilkutada Weebly kõige põhilistele funktsioonidele SEO osas, kutsun teid taas üles kaaluma, milleks Weebly on mõeldud – saidi kiire ja lihtne arendamine.

Sellisena leian selles Weebly ülevaates, et piiratud saitide SEO võimalused on põhisaitidel paremad ja mida Weebly juba katab. Need võimaldavad sisestada lehepealkirju ja kirjeldusi, päise- ja jalakoodi, otsimootori indekseerimise kontrolli ja ümbersuunamisi.

Weebly SEOWeebly katab põhilised SEO funktsioonid. Saate kohandada lehe pealkirja kohandamist, luua ja redigeerida saidikaarti, suunata leht .htaccess-i abil lehte ümber ja muuta tooteskeemi juhtpaneelil > Seadistamine > SEO.

6- sobib suurepäraselt e-kaubandusele

Üks veebisaitide kategooria, mis on populaarne veebikaubanduse populaarsus on e-kaubanduse saidid. Weebly on selle jaoks lihtsalt suurepärane ja omab kõike, mida vajate veebipoe seadistamise alustamiseks.

On isegi süsteem toodete andmebaasi lisamiseks ja haldamiseks koos piltide ja kategooriatega. Nende e-kaubanduse segment on ka mallina, mis mõjutab toodete kuvamist. Erinevat tüüpi kaupadel on isegi erinevuste mallid; näiteks digitaalsete ja füüsiliste kaupade ja teenuste eraldamise haldamiseks.

Veebipoe Weebly funktsioonid ja mallidVeebipoe Weebly seadistamine – st. saate kuponge lisada, tooteid hallata ja maksevärava seadistada armatuurlaual > Kauplus.

Toote lisamine veebipoes Weebly.

See aitab kasutajatel isegi makseid hallata ja võimaldab teil lasta oma klientidel maksta mitmesugustel viisidel, näiteks krediitkaardid ja PayPal. Selles piirkonnas on palju võimalusi ja kõike, mida te Weebly põhimaksete piirkonnas ei leia, leiate rakenduse keskusest.

See võib teid aidata ka muul viisil e-kaubanduse jaoks, näiteks:

 • Kupong: pakkuge kupongikoode, et meelitada hooajaliselt rohkem müüki.
 • Kinkekaart: saatke e-posti teel oma klientidele üllatuskingitusi.
 • Saatmine: määrake eri tüüpi tellimuste saatmisreeglid ja tariifid.
 • Maks: määrake maksud igas riigis ja öelge, kuhu tooteid saadate.

Miinused: mis mulle ei meeldi

1 – Blogijad võivad hirmul olla

Ärge saage minust valesti aru, see pole nii, nagu te ei saaks Weebly saidiga blogi pidada. Minusuguse inimese jaoks, kes on WordPressi sisuhaldussüsteemiga väga tuttav, puudub Weeblyl selles valdkonnas tõsine puudus.

Weebly ajaveebi tööriista kasutamine tundub aga nii palju, et ma kasutan tekstitöötlusprogrammi väga primitiivset versiooni, et see tundub nii… igav. Sisule on pühendatud väga vähe ja see võimaldab seal laiendatud funktsioone.

Kogu selle platvormi ajaveebikogemus tundus kummaline ja tundus tülikas katse pakkuda midagi sellist, mida nad tegelikult ei tahtnud teha. Teie vormingud on enamasti fikseeritud ja teil on lubatud meisterdada pealkiri ja sisu sisu, see on selle kohta.

Arvestades tänapäeval suure hulga ajaveebide arvu, olin pisut üllatunud, et Weebly ei paistnud samuti selle turu koputamise innukam. Võib-olla ei tahtnud see otsest konkurentsi WordPress.com-iga.

2 – Abi võib olla kallis

Klienditugi võib olla kallis ettevõtete jaoks – ma saan sellest aru. Kuid samal ajal võib halb klienditugi ettevõtte muuta või selle purustada. Seetõttu on mul pisut huvitav, kuidas Weebly otsustas väga selge mitmetasandilise klienditoe kava.

Kui palju abi Weeblylt saate, sõltub sellest, millist plaani te nendega plaanite. Muidugi on põhitõed kõigile olemas (nt teadmistebaas, faks ja isegi mõned videoõpetused), kuid kui te ei tegele millegi muu kui tasuta või stardiplaaniga, pole teil juurdepääsu nende telefonitoele ega prioriteetide toele.

Neil on a kogukonna foorum aga kui ma seal sisse piilusin, tundus see pisut… paljas.

3 – mitte suurim varusüsteem

Weebly varundusfunktsioonid

See pani mind hulluks hüppama – Weebly pakutav kehv varusüsteem. Varundamine on midagi, mis on kriitilise tähtsusega peaaegu kõige jaoks, mis on tehnikaga seotud. Kohalikus arvutis, veebisaidil või mujal peate alati varukoopiaid. Kui midagi ei lähe valesti, kui te ei unusta loendamatuid tunde oma tööst.

Weebly varusüsteem võtab sinna jõudmiseks pisut navigeerimist, kuid kõige naeruväärsem on see, et isegi kui te oma veebisaidi varundasite, ei lase Weebly teil varundusfaili oma süsteemi tagasi importida.!

Seda arvestades pole ma kindel, miks nad üldse varundamist lubavad.

4 – Piltide ja fototöötluse probleemid

Kõik-ühes saidi koostaja jaoks on Weebly pakutavad pildi redigeerimise võimalused parimal juhul lihtsustatud. Tegelikult saaksite Microsoft Painti abil paremini hakkama (kui kasutate Windowsi süsteemi). Weebly’is saab kõigest muuta suumi, hägusust, tumendada või rakendada värvifiltrit.

Weebly plaanid & Hinnakujundus

Weebly plaanid
Tasuta
Pro
Äri
Aastane hind0,00 dollarit kuus12,00 dollarit kuus25,00 dollarit kuus
Disk Storage500 MBPiiramatuPiiramatu
SSL turvalisusJahJahJah
Ühenda domeenEiJahJah
Tasuta domeenEiJahJah
Tehingutasud3%0%
Lisage tooteid25 toodetPiiramatu
Sobilik…Flaieri veebisaitVäikeettevõte / veebipoodKõik ja palju muud

Weebly hinnastamisel on 5 erinevat kava – tasuta, stardi-, profi-, äri- ja jõudlus. Weebly tasuta pakett sisaldab 500 MB väärtuses salvestusruumi, Weebly reklaame ja veebisaidi aadressi koos alamdomeeniga Weebly.com. Peamine hoiatus on see, et te ei saa tasuta kava alusel e-kaubandusega seotud tegevusi läbi viia.

Siiski saate Weebly abil rohkem teha, kui otsustate minna üle tasulistele plaanidele.

Weebly mallid & Kujundused

Weebly pakub oma hoidlas 50+ veebisaidimalli. Need näevad välja puhtad, reageerivad ja liigitatakse erinevate siltide alla – näiteks veebipood, isiklik kauplus, ajaveeb, äri jne.

Weebly saidi mallide näidised

Vaadake kõiki Weebly teemasid & siin eelmonteeritud kujundused.

Weebly mallidWeebly mallid: CV / isiklik veebisait

Weebly mallidWeebly mallid: täislehe ettevõtte sait

Weebly mallidWeebly mallid: Äriportfell

Weebly mallidWeebly mallid: lihtne portfell / pildigalerii

Lisateave Weebly kohta (KKK)

Kas Weebly on tasuta kasutamiseks?

Jah, Weebly on tasuta kasutamiseks. Weeblyle saate registreeruda tasuta. Kuid kõigi funktsioonide, näiteks üksikasjalikuma analüüsi ja muu sellise täielikuks kasutamiseks peate registreeruma ühe Weebly tasulise versiooni jaoks. Weebly tasuta versioon on aga piisavalt hea, et ehitada vingeid veebisaite.

Siit saate teada, kuidas Weebly abil oma esimest veebisaiti luua.

Kui palju maksab Weebly kasutamine?

Weebly hind erineb sõltuvalt sellest, mida soovite teha ja kui palju funktsioone vajate. Sisenemisplaan algab 5 dollarist kuus, mis võimaldab teil domeeni oma veebisaidiga ühendada. Pro-kava maksab teile 12 dollarit kuus, kui reklaamid eemaldatakse ja sisaldavad täpset saidistatistikat. Kui soovite oma veebipoe üles seada, võite valida äriplaani, mille hind kuus on 25 dollarit, või äriplaani paketi hind on 38 dollarit kuus. Üldiselt on Weebly üks mõistliku hinnaga omataolisi teenuseid.

Kuidas luua tasuta Weebly kontot??

1. Minge Weebly veebisaidile aadressil www.weebly.com > 2. Registreeruge Weebly konto jaoks > 3. Valige oma saidi teema > 4. Valige oma saidile domeeninimi > 5. Kujundage ja redigeerige oma veebisaiti > 6. Kui olete oma veebisaidiga rahul, klõpsake nuppu „Avalda”. Alustamiseks klõpsake siin.

Kas Weebly domeen on tasuta?

Weebly pakub täiesti tasuta alamdomeene. Tasuta alamdomeen on vormindatud saidil yourwebsite.weebly.com. Kui te ei plaani oma veebisaidi jaoks domeeni osta, võite kasutada Weebly pakutavat tasuta alamdomeeni. Muidu võite tasuta domeeninime hankida üheks aastaks ja pikendada tasuliste plaanide versioonile ülemineku korral 19,95 dollarit aastas.

Kas Weebly pakub tasuta SSL-i??

Kõigi Weebly plaanide juurde kuulub tasuta SSL. Saate SSL-i rakendada kõigil oma Weebly veebisaitidel tasuta, lubades selle seadete vahekaardil. Nagu teised veebisaitide ehitajad, ei toeta Weebly kolmandate osapoolte SSL-sertifikaatide pakkujaid.

Kas ma saan veebipoe seadistada Weebly abil?

Jah, Weebly on üks parimaid e-poe ehitajaid algajatele. Sellel on ulatuslikud e-kaubanduse funktsioonid kaupluste mallidest tooteesitluste paigutuste ja halduseni, sellel on kõik veebipoe alustamiseks vajalik, sealhulgas maksevärav.

Weebly heade võimaluste hulka kuuluvad Shopify ja BigCommerce.

Kas Weebly võtab tehingutasu??

Weebly ei võta teilt tehingutasu, kui olete äriplaanis. Weebly võtab 3% tehingutasu ainult siis, kui müüte Connect ja Pro plaanide alusel. Kuid Weebly võtab kõigilt kasutajatelt maksevärava tehingutasu eest 2,9% + 0,30 dollarit. Weeblyga integreeritud makseteenuse pakkujad on Stripe, PayPal ja Square.

Kas ma saan Weeblyga oma domeeni kasutada??

Jah, saate Weeblyga kasutada oma domeeni. Olemasoleva domeeninime ühendamiseks Weeblyga saate domeeninime Weeblysse üle kanda või oma domeeni DNS-i kirjeid värskendada.

Kas ma saan asju Weebly’is müüa?

Jah, oma Weebly veebisaidil saate müüa igasuguseid asju. Näiteks füüsilised tooted, mis nõudsid saatmist, või isegi allalaaditavad digitaalsed tooted, nagu e-raamatud ja laulud.

Kas Weebly sobib blogimiseks?

Kuigi Weebly võib olla kasulik ja isegi võimas veebisaitide loomise tööriist, puudub see blogimistööriistadest mõnevõrra. Võite blogida, kuid teie siinsed võimalused on piiratud, kui võrrelda spetsiaalse sisuhaldussüsteemiga nagu WordPress.

Kas ma saan Weebly abil luua foorumi või liikmesuse süsteemi?

Jah. Weebly pakub liikmelisuse / foorumite süsteemi ja võimaldab kuni 100 liiget Pro Plani jaoks ja piiramatut liiget äriplaani jaoks.

Võrrelge Weebly Wixi ja WordPress.com-iga

Wix
Weebly
WordPress.com

Vaba kavaJahJahJah
Madalaim tasuline plaan4,50 dollarit kuus12,00 dollarit kuus5 dollarit kuus
PanipaigadAlates 500 MBAlates 500 MBAlates 3 GB
RibalaiusAlates 1GBPiiramatuMõõtmata
Tasuta domeenCombo kava ja üle selleJah, välja arvatud tasuta plaanidIsiklik plaan ja üle selle
Pistikprogrammi / saidi lisad250+320+50 000+
KlienditugiTasuliste plaanide telefon ja e-postTelefonitugi ainult kõrgeima tasuga plaanide jaoksTasuliste plaanide e-posti ja reaalajas vestluse tugi
Veebipood on valmis?Ainult tipptasemel plaanidesAinult tipptasemel plaanidesPluginist sõltuv
Podcast valmis?JahEiPluginist sõltuv
Foorum on valmis?JahKolmanda osapoole teenusegaPluginist sõltuv
Tasuta SSLJahJahJah
MakseväravStripe, PayPal, Square, 2CO ja palju muudStripe, PayPal, Square, 2CO ja palju muudAinult PayPal
Oskab müüa digitaalseid tooteidAinult äriplaanJahPluginist sõltuv
Mitmekeelne tugiJahRakendusest sõltuvJah
MärkusedWix on võimas ja hõlpsasti kasutatav, kuid hoiab oma kasutajaid lähedal, mis ei luba saidi eksportiWeebly on e-kaubanduse saitide suhtes pisut rohkem viltu ja tal on mallide valik piiratudWordPress on tervikuna tohutult võimas ja populaarne, kuid selle täielikuks kasutamiseks on vaja õppida kõverat.
KülastaWix.comWeebly.comWordPress.com

Weebly ülevaade: meie kohtuotsus

Kuigi sellel on oma plussid ja miinused, on mul siiski tunne, et Weebly on edukas ja töötab peaaegu kõigi jaoks. Kõik põhitõed on olemas ja kindlasti on see võimas tööriist e-kaubanduse saitide loojatele.

Põhifunktsioone on peaaegu igaühe jaoks piisavalt lihtne kasutada, isegi kui arvestada tutvumiseks vajaliku ajaga. Samal ajal pakub rakenduste keskus keerukamaid kasutatud tööriistu, mida nad vajavad oma saitide võimsamaks muutmiseks.

Mis kõige parem, võite alustada tasuta paketiga, et näha, kas see sobib teile, ja kui see sobib, siis saate valida tasulise paketi.

Alustada

Alustage Weebly saidi ehitajaga1. samm – registreerumine Facebooki, Google’i või e-posti konto kaudu.

Valige, millist tüüpi veebisaiti soovite Weebly abil luua2. samm – valige, kas vajate veebipoodi (saate seda hiljem seadistuses muuta).

* Tõlge: EN ID

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map