Weebly Recenzie

Weebly Hodnotenia & Zhrnutie prehľadu


Názov: Weebly

Popis: Weebly umožňuje používateľom vytvárať webové stránky ľahko a rýchlo ako službu a zahŕňa web hosting do riešenia. Ak chcete iba jednoduchý web, je k dispozícii dokonca zadarmo.

Operačný systém: Web-based

Kategória aplikácie: Tvorca webových stránok, Tvorca internetového obchodu, Riešenie elektronického obchodu

 • Jednoduchosť použitia

 • šablóny & designs

 • funkcie & flexibilita

 • Hodnota za peniaze

 • Zákaznícka podpora

celkovo

4.6

zhrnutie

Weebly je tvorca webových stránok, čo znamená, že ponúka nástroje potrebné na to, aby ľudia mohli rýchlo a bez námahy vyvíjať svoje vlastné webové stránky, ako kódovať jeden od začiatku. Je tiež celkom kompletný, čo znamená, že sa nekončí iba vo fáze výstavby – ale pomáha až do konca, keď budú mať k dispozícii ďalšie nástroje pre SEO, zálohy a podobne..

Uč sa viac

 • Weebly plány a ceny
 • Dizajn s Weebly (Weebly témy)
 • Weebly FAQ
 • Verdikt: Ak použijete spoločnosť Weebly na vytvorenie svojich stránok?

Pros

 • Dobrá kombinácia šablón
 • Ľahko použiteľný editor webov
 • Centrum aplikácie Weebly
 • Analytics vám pomôže sledovať vaše stránky
 • Vstavaný nástroj SEO
 • Skvelé pre elektronický obchod

Zápory

 • Blogeri sa môžu vyhýbať
 • Pomoc môže byť drahá
 • Nie je to najväčší záložný systém
 • Problémy s úpravami obrázkov a fotografií
 • Vyskúšajte Weebly zadarmo
 • Pozri Weebly šablóny

{
"@kontext": "http://schema.org",
"@type": "Preskúmanie",
"itemreviewed": {
"@type": "SoftwareApplication",
"názov": "Weebly",
"popis": "Weebly umožňuje používateľom vytvárať webové stránky ľahko a rýchlo ako službu a zahŕňa web hosting do riešenia. Ak chcete iba jednoduchý web, je k dispozícii dokonca zadarmo.",
"obraz": "//buildthis-22a6.kxcdn.com/wp-content/uploads/weebly-review-home.jpg",
"operačný systém": "Web-based",
"applicationCategory": "Tvorca webových stránok, Tvorca internetového obchodu, Riešenie elektronického obchodu"
},
"reviewRating": {
"@type": "Rating",
"ratingValue": 4.5999999999999996447286321199499070644378662109375,
"bestRating": 5,
"worstRating": 0
},
"autor": {
"@type": "človek",
"názov": "Jason Chow"
},
"reviewBody": "

Weebly je tvorca webových stránok, čo znamená, že ponúka nástroje potrebné na to, aby ľudia mohli rýchlo a bez námahy vyvíjať svoje vlastné webové stránky, ako kódovať jeden od začiatku. Je tiež celkom kompletný, čo znamená, že sa nekončí iba vo fáze výstavby – ale pomáha až do konca, keď budú mať k dispozícii ďalšie nástroje pre SEO, zálohy a podobne..

\ R \ n

Uč sa viac

\ R \ n

  \ R \ n
 • Weebly plány a ceny
 • \ R \ n

 • Dizajn s Weebly (Weebly témy)
 • \ R \ n

 • Weebly FAQ
 • \ R \ n

 • Verdikt: Ak použijete spoločnosť Weebly na vytvorenie svojich stránok?
 • \ R \ n

"
}

Prehľad: Čo je Weebly?

Ako funguje Weebly?

Weebly má viac ako 40 miliónov webových stránok. Je to ekvivalent 2% všetkých webových stránok, ktoré sú v súčasnosti živé. Vyzerá skvele, keď ho porovnáte s obrovskou dostupnosťou tvorcov webových stránok. Bolo založené na presvedčení, že „niekto by mal mať nástroje, aby mohol podnikať od myšlienky až po rast“.

Weebly funguje tak, že používateľom ponúka veľmi vizuálne rozhranie, ktoré môžu použiť na vytváranie svojich webových stránok, a nevyžaduje žiadne znalosti kódovania. Všetko, čo potrebujete, je pretiahnuť veci, zmeniť veľkosť vecí pomocou myši a pridať alebo upraviť text a obrázky.

Príklady webových stránok vytvorených s weebly

Niektoré skvelé stránky postavené s Weebly-

Príklad 1Príklad č. 1: Leo Edwards Photography využíva aplikáciu Weebly na zobrazenie ohromujúcich rozložení bohatých na obrázky

Príklad 2Príklad č. 2: The Box Bros je internetový obchod, ktorý ponúka vlastné remeslá.

Príklad 3Príklad č. 3: Kuchyňa v Tampa Bay je trochu stará škola, ale je to dobrý príklad základnej stránky, na ktorej sa všetko robí

Príklad 4Príklad č. 4: Raquel Orozco je ďalším dobrým príkladom módneho butiku online

Príklad 5Príklad č. 5: Ples whisky využíva netradičné rozloženie ponuky na zmenu

Ak sa chcete dozvedieť viac, prečítajte si toto zhrnutie nádherných webových stránok Weebly.

Pros: Čo sa mi na Weebly páči

1 – Dobrá kombinácia šablón

Kedysi sme Weebly nasledovali cestu, po ktorej cestovala väčšina tvorcov webových stránok, a to malo používateľom ponúknuť veľa šablón, z ktorých si mohli vybrať. Dnes sa im to nejako podarilo optimalizovať, hoci sa ich počet znížil na niekoľko desiatok šablón.

Mám pocit, že je to dvojsečný meč, pretože niektorí ľudia by radi radi trávili čas prehliadaním šablón rôznych vzorov, ale aj konfigurácií. Osobnejšie sa však cítim, akoby to bolo v súlade s hlavným poslaním Weebly – pomáhať pri ľahkom a rýchlom vývoji stránok..

Keď som prehľadával ich šablónovú databázu (Weebly ich nazýva Témy), všimol som si, že ponúkajú šírenie, ktoré zatiaľ čo spartánske, pokrýva väčšinu kategórií, ktoré by ľudia potrebovali pre základné stránky. To znamená, že je to všetko, ale bolo zefektívnené, aby sa používateľom zabránilo strácať čas a prehľadávať stovky šablón, aby našli tú „perfektnú“.

Weebly témyWeebly témy pre rôzne typy stránok.

Pred mnohými mesiacmi má Weebly na výber veľa šablón, ale z nejakého dôvodu ich skrátili na zvládnuteľnejších 50-nepárnych. Budem úprimný a poviem, že som trochu za plotom o celej záležitosti „počtu šablón“..

Povzbudzuje tiež používateľov, aby si vo svojich vlastných dizajnoch získali trochu viac kreativity, takže celkovo ich považujem za víťazstvo.

2 – Ľahko použiteľný editor webov

Tvorca drag-and-drop je jadrom systému Weebly a pomáha používateľom vytvárať webové stránky rýchlo. Prostredníctvom manipulácie s niektorými vizuálnymi prvkami môžu používatelia spojiť svoje webové stránky do rozhrania „vidíte, čo získate“..

Jadro tohto je dvojaké. Jeden – vyžaduje nulové znalosti kódovania. Áno, úplne nula. Aj keď to nedokážete povedať HTML z PHP môžete vytvoriť kompletný a funkčný web, ktorý má potenciál byť rovnako silný ako akýkoľvek iný (takmer).

Druhou časťou je, že systém umožňuje rýchly rozvoj stránok. Myslite na to ako na modernú stavbu, kde dodávatelia namiesto montovania všetkého miesta používajú prefabrikované diely. Znižuje rýchlosť vývoja o tonu!

Pomocou ich staviteľa a šablón som osobne vytvoril funkčný web s prispôsobeniami za menej ako pár hodín! Toto samozrejme platí iba vtedy, ak sa nenecháte rozptyľovať všetkým, čo má Weebly.

Weebly EditorWeebly demo: Ak chcete na svoju stránku pridať obsah, použite drag and drop builder na ľavej strane.

Weebly EditorWeebly demo: Pridanie stránky na váš web.

Weebly EditorWeebly demo: Ukážka stránky v mobilnej verzii.

3- Weebly App Center

Pre tých, ktorí hľadajú základné skúsenosti so zostavovaním webových stránok, tu prichádza aj Centrum aplikácií Weebly. Rozhranie drag and drop umožňuje použitie základných prvkov webových stránok, ale centrum aplikácií je miesto, kde hľadáte výkonnejšie nástroje..

Weebly má celkovo viac ako 270 aplikácií, ktoré sú zmesou bezplatných a platených aplikácií. Tu môžete ľahko pridávať a aktivovať funkcie, ako sú eCommerce, marketing alebo funkcie sociálnych médií. Opäť nevyžadujú žiadne znalosti kódovania, hoci niektoré môžu vyžadovať pochopenie základných pojmov, ako je e-mailový marketing a podobne.

Centrum aplikácie Weebly

Aplikácie na zvýšenie výkonnosti vašich webových stránok Weebly (zobraziť všetky aplikácie dostupné tu).

4- Analytics vám pomáha sledovať vaše stránky

Akonáhle je web v prevádzke, vlastníci stránok potom môžu sledovať výkonnosť svojich stránok sledovať a porozumieť správaniu návštevníkov. Weebly vám umožňuje zobraziť niektoré základné metriky, ako sú napríklad stránky, ktoré navštevujú vaši návštevníci, koľko prístupov získate, čo ľudia hľadajú na vašom webe alebo dokonca aké externé zdroje odkazujú návštevníkov na vaše stránky..

Aká miera prístupu k analytickým údajom závisí od vášho účtu Weebly. Bezplatný účet môže zobraziť iba zobrazenie stránky a jedinečných návštevníkov, takže možno budete musieť zaplatiť za to, ako niektorí hovoria. Napriek tomu je skvelé vedieť, že táto funkcia existuje.

Pomocou Weebly Statistics môžete sledovať návštevníkov a porozumieť svojej obchodnej činnosti.

5 – Vstavaný nástroj SEO

Search Engine Optimization je veľmi veľká kapitola v knihe vývoja a správy webových stránok. Aj keď niektorí sa môžu posmievať o veľmi základných funkciách, ktoré má Weebly v oblasti SEO, znovu vás žiadam, aby ste zvážili, pre čo je určený Weebly – rýchly a ľahký vývoj stránok..

V tomto hodnotení Weebly preto zistím, že obmedzenejšie možnosti SEO sú pre základné weby lepšie a to, čo už spoločnosť Weebly pokrýva. Umožňujú zadávanie názvov a popisov stránok, záhlavia a kódu päty, ovládania indexovania vyhľadávacích nástrojov a presmerovaní.

Weebly SEOWeebly pokrýva základné SEO funkcie vo svojom jadre. Prispôsobenie názvu stránky môžete upraviť, vytvoriť a upraviť súbor Sitemap, presmerovať stránku pomocou .htaccess a upraviť produktové schémy na informačnom paneli. > nastavenie > SEO.

6 – Skvelé pre elektronický obchod

Jedna kategória webových stránok, ktorá je populárna popularita online nakupovania sú stránky elektronického obchodu. Weebly je na to jednoducho skvelý a má všetko, čo potrebujete na to, aby ste mohli začať online nakupovať sami.

K dispozícii je dokonca aj systém na pridávanie a udržiavanie databázy produktov, doplnený o obrázky a kategórie. Ich segment elektronického obchodu je tiež v tematickej podobe, čo ovplyvňuje spôsob, akým zobrazujete produkty. Existujú dokonca šablóny rozdielov pre rôzne druhy tovaru; napríklad riadiť oddelenie digitálneho a fyzického tovaru a služieb.

Funkcie a šablóny internetového obchodu WeeblyKonfigurácia vášho internetového obchodu Weebly – napr. pridávať kupóny, spravovať produkty a nastavovať platobnú bránu na informačnom paneli > sklad.

Pridanie produktu do vášho internetového obchodu vo Weebly.

Pomáha dokonca používateľom spravovať platby a umožní vám nechať svojich zákazníkov platiť rôznymi spôsobmi, ako sú kreditné karty a PayPal. V tejto oblasti je veľa možností a všetko, čo nenájdete v hlavnej oblasti platieb Weebly, nájdete v centre aplikácií.

Môže vám tiež pomôcť pri elektronickom obchode inými spôsobmi, napríklad:

 • Kupón: Ponúka kódy kupónov na prilákanie väčšieho množstva sezónnych tržieb.
 • Darčeková karta: Pošlite svojim zákazníkom prekvapivé darčekové karty prostredníctvom e-mailu.
 • Preprava: Nastavte prepravné pravidlá a sadzby pre rôzne typy objednávok.
 • Daň: Nastavte dane pre každú krajinu a štát, do ktorého posielate produkty.

Nevýhody: Čo sa mi nepáči

1 – Bloggeri by sa mohli vyhýbať

Nechápte ma zle, nie je to tak, akoby ste nemohli blogovať s webom Weebly. Avšak pre niekoho ako ja, ktorý pozná systém správy obsahu WordPress, Weebly v tejto oblasti vážne chýba..

Napriek tomu sa pomocou nástroja Weebly blog cítim tak veľmi, akoby som používal veľmi primitívnu verziu textového procesora, že sa cíti tak nudne. Je toho veľmi málo, ktoré je venované obsahu a umožňuje tam rozšírené funkcie.

Celý zážitok z blogovania na tejto platforme sa zdal čudný a zdalo sa to ako ťažkopádny pokus ponúknuť niečo, čo naozaj nechceli robiť. Vaše formáty sú väčšinou pevné a vy si môžete vytvoriť titul a výpis obsahu, ktorý je o ňom.

Vzhľadom na obrovský počet blogov, ktoré dnes vystupujú, som bol trochu prekvapený, že sa Weebly nezdálo viac túžiť po klepnutí aj na tento trh. Možno sa nechcel dostať do priamej konkurencie s WordPress.com.

2- Pomoc môže byť drahá

Zákaznícka podpora môže byť drahá pre spoločnosti – rozumiem tomu. Zároveň však zlá zákaznícka podpora môže firmu prinútiť alebo rozbiť. Preto som trochu zvedavý na to, ako sa Weebly rozhodol pre veľmi jasný plán odstupňovanej podpory zákazníkov.

Koľko pomoci dostanete od Weebly, záleží na tom, aký plán s nimi máte. Základy sú samozrejme k dispozícii všetkým (napr. Vedomostná základňa, FAX a dokonca aj niektoré videonávody), ale pokiaľ nemáte nič iné ako bezplatný alebo štartovací plán, nebudete mať prístup k ich telefonickej podpore alebo prioritnej podpore..

Majú a komunitné fórum ale keď som tam nahliadol, vyzeralo to trochu … holé.

3 – Nie je to najväčší zálohovací systém

Weebly funkcie zálohovania

To je niečo, čo ma rozčuľovalo – zlý zálohovací systém, ktorý ponúka Weebly. Zálohy sú niečo, čo je rozhodujúce pre takmer všetko, čo súvisí s technológiami. Na lokálnom počítači, webovej stránke alebo čomkoľvek potrebujete vždy zálohy. Pokiaľ vám nebude vadiť strata nespočetných hodín práce, ak sa niečo pokazí.

Záložný systém Weebly potrebuje trochu navigácie, aby ste sa k nemu dostali, ale najzmiešavejšia vec zo všetkého je, že aj keď ste si zálohovali web, Weebly vám nedovolí importovať záložný súbor späť do jeho vlastného systému.!

Vzhľadom na to si nie som istý, prečo vôbec umožňujú zálohovanie.

4 – Problémy s obrázkami a úpravy fotografií

Pre tvorcov webov typu všetko v jednom sú možnosti úpravy obrázkov, ktoré ponúka spoločnosť Weebly, nanajvýš zjednodušené. V skutočnosti by ste mohli urobiť lepšie pomocou programu Microsoft Paint (ak ste v systéme Windows). V samotnom webe Weebly môžete robiť len Zoom, Blur, Darken alebo použiť farebný filter.

Weebly plány & stanovenie ceny

Weebly plány
zadarmo
pre
obchodné
Ročná cena$ 0.00 / mo$ 12.00 / mo$ 25.00 / mo
Diskové úložisko500 MBneobmedzenýneobmedzený
Zabezpečenie SSLÁnoÁnoÁno
Pripojiť doménužiadnyÁnoÁno
Doména zadarmožiadnyÁnoÁno
Transakčné poplatky3%0%
Pridajte produkty25 produktovneobmedzený
Vhodné pre…Webové stránky letákovSmall Business / Online StoreVšetko a ďalšie

Cenová burza má 5 rôznych programov – zadarmo, štartér, profesionál, obchod a výkon. Weebly bezplatný plán prichádza s úložiskom v hodnote 500 MB, weebnými reklamami a adresou webových stránok so subdoménou Weebly.com. Hlavnou výzvou je, že nemôžete vykonávať činnosti elektronického obchodu na základe bezplatného plánu.

S Weebly však môžete urobiť viac, ak sa rozhodnete upgradovať na platené plány.

Weebly šablóny & designs

Weebly ponúka vo svojom úložisku viac ako 50 šablón webových stránok. Vyzerajú čisto, pohotovo a kategoricky pod rôznymi štítkami – napríklad internetový obchod, osobný, blog, obchod atď.

Vzorky šablón lokality Weebly

Pozrite si všetky témy Weebly & predpripravené návrhy tu.

Weebly šablónyWeebly šablóny: životopis / osobný web

Weebly šablónyWeebly template: Celostránkový web firmy

Weebly šablónyWeebly šablóny: Obchodné portfólio

Weebly šablónyWeebly šablóny: Jednoduché portfólio / fotogaléria

Viac o Weebly (FAQ)

Je Weebly zadarmo používať?

Áno, Weebly je zadarmo používať. Môžete sa zaregistrovať pre Weebly zadarmo. Aby ste však mohli plne využívať všetky funkcie, ako sú podrobnejšie analýzy a tak ďalej, musíte sa zaregistrovať do jednej z platených verzií Weebly. Verzia Weebly je však dosť dobrá na vytváranie úžasných webových stránok.

Tu je návod, ako vytvoriť svoj prvý web s Weebly.

Koľko stojí používanie Weebly?

Weebly ceny sa líšia v závislosti od toho, čo chcete robiť a koľko funkcií potrebujete. Vstupný plán začína na 5 $ mesačne, čo vám umožní pripojiť doménu k vašej webovej stránke. Plán Pro vás stojí 12 dolárov mesačne, ak sú reklamy odstránené a zahŕňajú pokročilé štatistiky stránok. Ak chcete nastaviť internetový obchod, môžete si vybrať podnikateľský plán, náklady 25 dolárov mesačne alebo plán Business Plus a náklady 38 dolárov mesačne. Celkovo je Weebly jednou z najvýhodnejších služieb svojho druhu.

Ako vytvorím bezplatný účet Weebly?

1. Prejdite na webovú stránku Weebly na adrese „www.weebly.com“. > 2. Zaregistrujte sa na účet Weebly > 3. Vyberte tému pre svoj web > 4. Vyberte názov domény pre svoje stránky > 5. Navrhnite a upravte svoje webové stránky > 6. Keď ste so svojím webom spokojní, kliknite na tlačidlo Zverejniť. Kliknite sem a začnite.

Je weebly doména zadarmo?

Weebly ponúka úplne bezplatné subdomény. Bezplatná subdoména je naformátovaná na adresu yourwebsite.weebly.com. Ak nemáte v pláne kúpiť doménu pre svoj web, môžete použiť bezplatnú subdoménu ponúkanú spoločnosťou Weebly. V opačnom prípade môžete získať bezplatný názov domény na jeden rok a obnoviť na 19,95 dolárov ročne, ak prejdete na platené plány.

Ponúka spoločnosť Weebly SSL zadarmo?

Všetky plány Weebly prichádzajú s bezplatným protokolom SSL. SSL môžete implementovať na všetky weby Weebly bez poplatkov tak, že ho povolíte na karte nastavení. Rovnako ako ostatní tvorcovia webových stránok nepodporuje Weebly poskytovateľov certifikátov SSL tretích strán.

Môžem nastaviť svoj internetový obchod pomocou Weebly?

Áno, Weebly je jedným z najlepších tvorcov internetového obchodu pre nováčikov. Má rozsiahle funkcie elektronického obchodu od šablón obchodu po rozloženie a správu prezentácie produktu, má všetko, čo potrebujete, vrátane platobnej brány, na spustenie internetového obchodu..

Medzi dobré možnosti Weebly patria Shopify a BigCommerce.

Účtuje Weebly transakčný poplatok?

Ak ste v obchodnom pláne, spoločnosť Weebly vám neúčtuje transakčný poplatok. Weebly účtuje poplatok za transakciu vo výške 3%, iba ak predávate v programoch Connect a Pro. Weebly však účtuje všetkým používateľom poplatok za transakciu s platobnou bránou 2,9% + 0,30 dolárov. Poskytovatelia platieb, ktorí sa integrovali do spoločnosti Weebly, sú Stripe, PayPal a Square.

Môžem používať svoju vlastnú doménu s Weebly?

Áno, s Weebly môžete použiť svoju vlastnú doménu. Ak chcete prepojiť existujúci názov domény so serverom Weebly, môžete preniesť názov domény na server Weebly alebo aktualizovať záznamy DNS svojej domény..

Môžem veci predávať na Weebly?

Áno, na svojom webe Weebly môžete predávať najrôznejšie veci. Napríklad fyzické produkty, ktoré si vyžadujú dodanie alebo dokonca digitálne produkty, ktoré je možné stiahnuť, ako sú elektronické knihy a skladby.

Je Weebly dobrý pre blogovanie?

Aj keď môže byť Weebly užitočným a dokonca výkonným nástrojom na vytváranie webových stránok, v nástrojoch na blogovanie mu trochu chýba. Môžete blogovať, ale vaše možnosti sú tu obmedzenejšie ako v porovnaní so špecializovaným systémom na správu obsahu, ako je WordPress.

Môžem si s Weebly vytvoriť fórum alebo členský systém?

Áno. Weebly ponúka systém členstva / fóra a umožňuje až 100 členov pre Pro Plan a neobmedzený počet pre Business Plan.

Porovnať Weebly s Wix a WordPress.com

Wix
Weebly
WordPress.com

Plán zadarmoÁnoÁnoÁno
Najnižší platený plán$ 4.50 / mo$ 12.00 / mo$ 5 / mo
Skladový priestorOd 500 MBOd 500 MBOd 3 GB
BandwidthOd 1 GBneobmedzenýunmetered
Doména zadarmoKombinovaný plán a vyššieÁno, okrem bezplatných plánovOsobný plán a vyššie
Doplnky pre doplnky / doplnky250+320+50.000+
Zákaznícka podporaTelefón a e-mail pre platené plányTelefonická podpora iba v prípade platených programov najvyššej úrovnePodpora pre e-mail a live chat pre platené programy
Online obchod je pripravený?Iba pri plánoch najvyššej úrovneIba pri plánoch najvyššej úrovneZávisí od doplnku
Pripravený na podcast?ÁnožiadnyZávisí od doplnku
Fórum pripravené?ÁnoSo službami tretích stránZávisí od doplnku
SSL zadarmoÁnoÁnoÁno
Platobná bránaStripe, PayPal, Square, 2CO a ďalšieStripe, PayPal, Square, 2CO a ďalšieIba PayPal
Môže predávať digitálne produktyIba podnikateľský plánÁnoZávisí od doplnku
Viacjazyčná podporaÁnoZávisí od aplikácieÁno
PoznámkyWix je výkonný a ľahko použiteľný, ale drží svojich používateľov blízko a neumožňuje export stránokWeebly je sklonený o niečo viac k webovým stránkam elektronického obchodu a má obmedzenejší výber šablónAko celok je WordPress nesmierne výkonný a populárny, ale na jeho plné využitie je potrebná krivka učenia.
návštevaWix.comWeebly.comWordPress.com

Weebly Review: Náš verdikt

Aj keď má svoje výhody a nevýhody, cítim, že Weebly je úspech a bude fungovať takmer pre každého. Základy sú tu a je to určite silný nástroj pre začínajúcich tvorcov webu eCommerce.

Primárne funkcie sa dajú ľahko používať takmer pre každého, aj keď treba zvážiť trochu času potrebného na zoznámenie sa. Centrum aplikácií zároveň poskytuje pokročilejšie používané nástroje, ktoré potrebujú na zvýšenie výkonu svojich webových stránok.

Najlepšie zo všetkého je, že môžete začať bezplatným plánom, aby ste zistili, či vám to vyhovuje a či áno, potom si môžete vybrať platený plán..

Začať

Začíname s tvorcom webových stránok WeeblyKrok 1 – Registrácia pomocou Facebooku, Google alebo e-mailového účtu.

Vyberte si, ktorý typ webovej stránky chcete vytvoriť pomocou aplikácie WeeblyKrok 2 – Vyberte, či potrebujete internetový obchod (môžete to zmeniť neskôr v časti Nastavenie).

* Preklad: EN ID

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map