Weebly Recenze

Weebly Hodnocení & přehled


Název: Weebly

Popis: Weebly umožňuje uživatelům snadno a rychle vytvářet webové stránky jako službu a zahrnuje web hosting do obchodu. Pokud chcete pouze jednoduchý web, je k dispozici dokonce zdarma.

Operační systém: Webové

Kategorie aplikace: Tvůrce webových stránek, Tvůrce online obchodu, Řešení eCommerce

 • Snadnost použití

 • Šablony & Vzory

 • Funkce & Flexibilita

 • Hodnota za peníze

 • Zákaznická podpora

Celkově

4.6

souhrn

Weebly je tvůrce webových stránek, což znamená, že nabízí nástroje potřebné k tomu, aby si lidé mohli rychle a bez námahy vyvinout vlastní webové stránky, než kódovat jeden od začátku. Je také zcela kompletní, což znamená, že nekončí jen ve fázi výstavby – ale pomáhá až k získání dalších nástrojů pro SEO, zálohování a podobně.

Další informace

 • Weebly plány a ceny
 • Navrhování s Weebly (Weebly témata)
 • Weebly FAQ
 • Verdikt: Pokud použijete Weebly k vytvoření svých stránek?

Klady

 • Dobrá kombinace šablon
 • Snadno použitelný editor webů
 • Weebly App Center
 • Analytics vám pomůže sledovat váš web
 • Vestavěný nástroj SEO
 • Skvělé pro eCommerce

Nevýhody

 • Bloggers by se mohl vyhýbat
 • Pomoc může být drahá
 • Není to největší záložní systém
 • Problémy s obrázky a úpravy fotografií
 • Vyzkoušejte Weebly zdarma
 • Viz Weebly šablony

{
"@kontext": "http://schema.org",
"@typ": "Posouzení",
"itemReviewed": {
"@typ": "SoftwareApplication",
"název": "Weebly",
"popis": "Weebly umožňuje uživatelům snadno a rychle vytvářet webové stránky jako službu a zahrnuje web hosting do obchodu. Pokud chcete pouze jednoduchý web, je k dispozici dokonce zdarma.",
"obraz": "//buildthis-22a6.kxcdn.com/wp-content/uploads/weebly-review-home.jpg",
"operační systém": "Webové",
"applicationCategory": "Tvůrce webových stránek, Tvůrce online obchodu, Řešení eCommerce"
},
"reviewRating": {
"@typ": "Hodnocení",
"ratingValue": 4.5999999999999996447286321199499070644378662109375,
"bestRating": 5,
"nejhorší hodnocení": 0
},
"autor": {
"@typ": "Osoba",
"název": "Jason Chow"
},
"reviewBody": "

Weebly je tvůrce webových stránek, což znamená, že nabízí nástroje potřebné k tomu, aby si lidé mohli rychle a bez námahy vyvinout vlastní webové stránky, než kódovat jeden od začátku. Je také zcela kompletní, což znamená, že nekončí jen ve fázi výstavby – ale pomáhá až k získání dalších nástrojů pro SEO, zálohování a podobně.

\ r \ n

Další informace

\ r \ n

  \ r \ n
 • Weebly plány a ceny
 • \ r \ n

 • Navrhování s Weebly (Weebly témata)
 • \ r \ n

 • Weebly FAQ
 • \ r \ n

 • Verdikt: Pokud použijete Weebly k vytvoření svých stránek?
 • \ r \ n

"
}

Přehled: Co je Weebly?

Jak funguje Weebly?

Weebly ovládá více než 40 milionů webových stránek. To odpovídá 2% všech aktuálních webových stránek. Vypadá skvěle, když jej porovnáte s obrovskou dostupností tvůrců webových stránek. Bylo založeno na přesvědčení, že „kdokoli by měl mít nástroje, aby mohl podnikat od nápadu k zahájení růstu“..

Weebly funguje tím, že nabízí uživatelům velmi vizuální rozhraní, které mohou použít k vytváření svých webových stránek a nevyžaduje žádnou znalost kódování. Vše, co potřebujete, je přetahovat věci, měnit velikost věcí pomocí myši a přidávat nebo upravovat text a obrázky.

Příklady webových stránek vytvořených s weebly

Některé skvělé weby postavené s Weebly-

Weebly příklad 1Příklad č. 1: Leo Edwards Photography využívá Weebly k zobrazení ohromujících rozložení bohatých na obrázky

Weebly příklad 2Příklad č. 2: The Box Bros je internetový obchod, který nabízí vlastní ruční práce.

Weebly příklad 3Příklad č. 3: Tampa Bay Kitchen je malá stará škola, ale dobrý příklad základního webu, který vše dělá

Weebly příklad 4Příklad č. 4: Raquel Orozco je dalším dobrým příkladem online módního butiku

Weebly příklad 5Příklad č. 5: Whiskey Ball využívá netradičního rozvržení menu, aby se změnil

Chcete-li vidět více, podívejte se na toto shromáždění krásných webů Weebly.

Pros: Co se mi na Weebly líbí

1 – Dobrá kombinace šablon

Kdysi dávno jsme Weebly následovali cestu, kterou cestovalo většina tvůrců webových stránek, a to nabídlo uživatelům spoustu šablon, z nichž si mohli vybrat. Dnes se jim to nějak podařilo optimalizovat, i když počet byl snížen na několik desítek šablon.

Cítím se, jako by šlo o dvousečný meč, protože někteří lidé by rádi trávili čas procházením šablon různých návrhů, ale i konfigurací. Z osobnějšího hlediska však mám pocit, že je v souladu s hlavním posláním Weebly – pomáhat při snadném a rychlém vývoji stránek.

Když jsem procházel jejich databázi šablon (Weebly jim říká Témata), všiml jsem si, že nabízejí šíření, které zatímco spartánské, pokrývá většinu kategorií, které by lidé potřebovali pro základní weby. To znamená, že je to všechno, ale bylo zjednodušeno, aby uživatelé nemohli ztrácet čas a hledali ve stovkách šablon, aby našli ten „dokonalý“..

Weebly témataWeebly témata pro různé typy webů.

Před mnoha měsíci má Weebly na výběr tunu šablon, ale z nějakého důvodu ji snížili na více zvládnutelných 50-lichých. Budu upřímný a řeknu, že jsem trochu na plotě ohledně celé věci „počtu šablon“.

Také to povzbuzuje uživatele, aby si vytvořili trochu více kreativity ve svých vlastních designech, takže celkově to považuji za vítězství pro ně.

2- Snadno použitelný editor webů

Tvůrce drag-and-drop je jádrem systému Weebly a pomáhá uživatelům rychle vytvářet webové stránky. Díky manipulaci s některými vizuálními prvky mohou uživatelé skládat své webové stránky do rozhraní „co vidíte, je to, co získáte“..

Jádro tohoto je dvojí. Jeden – vyžaduje nulové znalosti kódování. Ano, úplně nula. I když to nemůžete říct HTML z PHP můžete vytvořit kompletní a funkční web, který má potenciál být stejně silný jako jakýkoli jiný (téměř).

Druhou částí je, že systém umožňuje rychlý vývoj stránek. Přemýšlejte o tom jako o moderní konstrukci, kde dodavatelé používají prefabrikované díly místo toho, aby museli stavět všechno na svém místě. Snižuje rychlost vývoje o tunu!

Pomocí jejich tvůrce a šablon jsem osobně vytvořil funkční web s přizpůsobením za méně než pár hodin! To samozřejmě platí pouze v případě, že se nenecháte rozptylovat vším, co má Weebly.

Weebly EditorWeebly demo: Chcete-li na svůj web přidat obsah, použijte drag and drop Builder na levé straně.

Weebly EditorWeebly demo: Přidání stránky na váš web.

Weebly EditorWeebly demo: Náhled vašeho webu v mobilní verzi.

3- Weebly App Center

Pro ty, kteří hledají základní zkušenosti s vytvářením webových stránek, přichází do toho Centrum Weebly App Center. Rozhraní drag and drop umožňuje použití základních prvků webových stránek, ale centrum aplikací je místo, kam chodíte po výkonnějších nástrojích..

Weebly má celkem více než 270 aplikací, které jsou směsí bezplatných a placených aplikací. Zde můžete snadno přidávat a aktivovat funkce, jako je eCommerce, marketing nebo funkce sociálních médií. Opět nevyžadují žádné znalosti kódování, i když některé mohou vyžadovat pochopení základních pojmů, jako je e-mailový marketing a podobně.

Weebly App Center

Aplikace pro zvýšení výkonu vašich webových stránek Weebly (zobrazit všechny dostupné aplikace zde).

4- Analytics vám pomůže sledovat váš web

Jakmile je web spuštěn, mohou jej vlastníci sledovat výkon jejich stránek sledovat a porozumět chování návštěvníků. Weebly vám umožňuje zobrazit některé základní metriky, jako jsou stránky, na které návštěvníci chodí, kolik hitů získáte, co lidé na vašem webu hledají nebo dokonce jaké externí zdroje odkazují návštěvníky na váš web..

Přesně jaká úroveň přístupu k analytice získáte, závisí na vašem účtu Weebly. U bezplatných účtů lze zobrazit pouze zobrazení stránek a jedinečných návštěvníků, takže možná budete muset zaplatit za to, jak někteří říkají. Přesto je skvělé vědět, že tato funkce existuje.

Pomocí Weebly Statistics můžete sledovat návštěvníky a porozumět své obchodní činnosti.

5- Vestavěný nástroj SEO

Search Engine Optimization je velmi velká kapitola v knize vývoje a správy webových stránek. I když by se někteří mohli posmívat velmi základním funkcím Weebly, pokud jde o SEO, znovu vás žádám, abyste zvážili, k čemu je Weebly určen – rychlý a snadný vývoj stránek.

V této recenzi Weebly proto zjistím, že omezenější možnosti SEO jsou lepší pro základní weby a to, co Weebly již zahrnuje. Umožňují zadávání názvů a popisů stránek, záhlaví a zápatí kódu, řízení indexování vyhledávacího stroje a přesměrování.

Weebly SEOWeebly pokrývá základní SEO funkce v jejich jádru. Můžete přizpůsobit přizpůsobení názvu stránky, vytvořit a upravit soubor Sitemap, přesměrovat stránku pomocí .htaccess a upravit schéma produktů na Dashboard > Nastavení > SEO.

6 – Skvělé pro eCommerce

Jedna kategorie webových stránek, která je oblíbená vzhledem k internetu popularita online nakupování jsou weby elektronického obchodu. Weebly je pro to prostě skvělý a má vše, co potřebujete k tomu, abyste mohli začít s online obchodem sami.

K dispozici je dokonce systém pro přidání a údržbu databáze produktů, kompletní s obrázky a kategoriemi. Jejich segment eCommerce je také v temné podobě, což ovlivňuje způsob zobrazení produktů. Existují dokonce rozdíly šablony pro různé druhy zboží; například řídit oddělení digitálního a fyzického zboží a služeb.

Weebly online obchod funkce a šablonyKonfigurace internetového obchodu Weebly – tj. přidávat kupóny, spravovat produkty a nastavit platební bránu na Dashboard > Ukládat.

Přidání produktu do vašeho internetového obchodu ve Weebly.

Pomáhá uživatelům spravovat platby a umožní vám nechat zákazníky platit různými způsoby, jako jsou kreditní karty a PayPal. V této oblasti existuje mnoho možností a vše, co nenajdete v hlavní platební oblasti Weebly, najdete v centru aplikací.

Může vám také pomoci při elektronickém obchodu jinými způsoby, například:

 • Kupón: Nabídněte kódy kuponů, abyste sezónně přilákali vyšší prodeje.
 • Dárková karta: Pošlete překvapivé dárkové karty svým zákazníkům prostřednictvím e-mailu.
 • Poštovné: Nastavení přepravních pravidel a sazeb pro různé typy objednávek.
 • Daň: Nastavte daně pro každou zemi a stát, do kterého dodáváte produkty.

Nevýhody: Co se mi nelíbí

1 – Bloggové by se mohli stydět

Nechápejte mě špatně, není to tak, jako byste nemohli blogovat s weebly webem. Avšak pro někoho, jako jsem já, který je velmi dobře obeznámen s redakčním systémem WordPress, Weebly v této oblasti vážně chybí.

Přesto se pomocí nástroje Weebly blog cítím tak, jako bych používal velmi primitivní verzi textového procesoru, že se cítí tak nudně. Obsahu se věnuje jen velmi málo a umožňuje tam rozšířené funkce.

Celý blogovací zážitek na této platformě se zdál divný a vypadal jako těžkopádný pokus nabídnout něco, co opravdu nechtěli dělat. Vaše formáty jsou převážně pevné a vy máte právo vytvořit titul a výpis obsahu, o tom jde.

Vzhledem k velkému počtu blogů, které dnes vystupují, jsem byl trochu překvapen, že se Weebly nezdálo ani o to, že se na tento trh bude více zajímat. Možná se nechtělo dostat do přímé konkurence s WordPress.com.

2- Nápověda může být drahá

Zákaznická podpora může být drahá pro společnosti – to chápu. Zároveň však špatná podpora zákazníků může firmu rozbít nebo rozbít. Proto jsem trochu zvědavý, jak se Weebly rozhodl o velmi jasném plánu odstupňované podpory zákazníků.

Kolik pomoci získáte od Weebly, záleží na tom, jaký plán s nimi máte. Základy jsou samozřejmě k dispozici všem (např. Znalostní báze, FAX a dokonce i některé videonávody), ale pokud nemáte na ničem jiném než bezplatném nebo startovacím plánu, nebudete mít přístup k jejich telefonické podpoře nebo prioritní podpoře.

Mají a komunitní fórum ale když jsem tam nahlédl, vypadalo to trochu … holé.

3 – Není to největší zálohovací systém

Weebly funkce zálohování

To je něco, co mě přimělo k šílenství – špatný záložní systém nabízený Weebly. Zálohy jsou něco, co je rozhodující pro téměř vše, co souvisí s technologiemi. Na místním počítači, webu nebo čemkoli potřebujete vždy zálohy. Pokud vám nebude vadit ztráta nespočet hodin práce, pokud se něco pokazí.

Weebly zálohovací systém vyžaduje trochu navigace se dostat, ale nejzábavnější věc ze všeho je, že i když jste zálohovali svůj web, Weebly neumožňuje importovat záložní soubor zpět do svého vlastního systému!

Vzhledem k tomu si nejsem jistý, proč vůbec umožňují zálohu.

4 – Problémy s obrázky a úpravy fotografií

Pro tvůrce webů typu all-in-one jsou možnosti úpravy obrázků nabízené společností Weebly v nejlepším případě zjednodušující. Ve skutečnosti byste to mohli udělat lépe, kdybyste používali Microsoft Paint (pokud používáte systém Windows). V samotné Weebly stačí udělat Zoom, Blur, Darken nebo použít barevný filtr.

Weebly plány & Ceny

Weebly plány
Volný, uvolnit
Pro
Podnikání
Roční cena0,00 $ / mo12,00 $ / měsíc25,00 $ / měsíc
Diskové úložiště500 MBNeomezenýNeomezený
Zabezpečení SSLAnoAnoAno
Připojte doménuNeAnoAno
Doména zdarmaNeAnoAno
Transakční poplatky3%0%
Přidat produkty25 produktůNeomezený
Vhodné pro…Webové stránky letákůSmall Business / Online StoreVšechno a další

Weebly ceny mají 5 různých plánů – zdarma, Starter, Pro, Business a Performance. Weebly bezplatný plán přichází s úložištěm 500 MB, weebskými reklamami a adresou webových stránek s subdoménou Weebly.com. Hlavní výzvou je, že nemůžete provádět eCommerce aktivity na bezplatném plánu.

S Weebly však můžete udělat více, pokud se rozhodnete upgradovat na placené plány.

Weebly šablony & Vzory

Weebly nabízí ve svém úložišti více než 50 šablon webových stránek. Vypadají čistě, pohotově a kategoricky pod různými štítky – jako je internetový obchod, osobní, blog, obchod atd.

Ukázky šablon webů Weebly

Prohlédněte si všechna Weebly témata & předpřipravené návrhy zde.

Weebly šablonyWeebly šablony: Životopis / osobní web

Weebly šablonyWeebly šablony: Celostránkový obchodní web

Weebly šablonyWeebly šablony: Obchodní portfolio

Weebly šablonyWeebly šablony: Jednoduché portfolio / fotogalerie

Více o Weebly (FAQ)

Je Weebly zdarma k použití?

Ano, Weebly je zdarma používat. Můžete se zdarma zaregistrovat do Weebly. Chcete-li plně využít všechny funkce, jako je podrobnější analýza a tak dále, musíte se zaregistrovat do jedné z platených verzí Weebly. Bezplatná verze Weebly je však dostatečně dobrá k vytváření skvělých webů.

Zde je návod, jak si s Weebly vytvořit svůj první web.

Kolik stojí používání Weebly?

Weebly ceny se liší v závislosti na tom, co chcete dělat a kolik funkcí potřebujete. Vstupní plán začíná na 5 $ měsíčně, což vám umožní připojit doménu k vašemu webu. Plán Pro vás stojí 12 $ měsíčně, pokud jsou reklamy odstraněny, a zahrnuje pokročilé statistiky webu. Pokud si přejete nastavit svůj internetový obchod, můžete si vybrat Podnikatelský plán, náklady 25 $ měsíčně, nebo Business Plus plán, náklady 38 dolarů měsíčně. Celkově je Weebly jednou z cenově nejvýhodnějších služeb svého druhu.

Jak vytvořím bezplatný účet Weebly?

1. Přejděte na web Weebly na adrese „www.weebly.com“. > 2. Zaregistrujte se k účtu Weebly > 3. Vyberte téma pro svůj web > 4. Vyberte název domény pro svůj web > 5. Navrhněte a upravte své webové stránky > 6. Až budete se svým webem spokojeni, klikněte na „Publikovat“. Začněte kliknutím sem.

Je weebly doména zdarma?

Weebly nabízí zcela zdarma subdomény. Bezplatná subdoména je naformátována jako yourwebsite.weebly.com. Pokud si neplánujete koupit doménu pro svůj web, můžete použít bezplatnou subdoménu nabízenou společností Weebly. V opačném případě můžete získat bezplatný název domény na jeden rok a obnovit na 19,95 $ ročně, pokud upgradujete na placené plány.

Nabízí Weebly SSL zdarma?

Všechny plány Weebly přicházejí s bezplatným SSL. SSL můžete implementovat na všechny weby Weebly bez poplatků tím, že jej povolíte na kartě nastavení. Stejně jako ostatní tvůrci webových stránek nepodporuje Weebly poskytovatele certifikátů SSL třetích stran.

Mohu nastavit svůj internetový obchod pomocí Weebly?

Ano, Weebly je jedním z nejlepších tvůrců internetového obchodu pro nováčky. Má rozsáhlé funkce elektronického obchodu od šablon obchodů po rozvržení prezentace produktů a správu, má vše, co potřebujete, včetně platební brány, ke spuštění internetového obchodu..

Mezi dobré možnosti Weebly patří Shopify a BigCommerce.

Účtuje Weebly transakční poplatek?

Pokud jste v obchodním plánu, společnost Weebly vám neúčtuje transakční poplatek. Weebly účtuje pouze 3% transakční poplatek, pokud prodáváte podle plánů Connect a Pro. Weebly však bude účtovat všem uživatelům 2,9% + 0,30 $ za transakční poplatek za platební bránu. Poskytovatelé plateb, kteří se integrovali do Weebly, jsou Stripe, PayPal a Square.

Mohu s Weebly použít svou vlastní doménu?

Ano, s Weebly můžete použít vlastní doménu. Chcete-li připojit existující název domény k Weebly, můžete buď převést název domény na Weebly, nebo aktualizovat záznamy DNS vaší domény..

Mohu prodávat věci na Weebly?

Ano, na webu Weebly můžete prodávat nejrůznější věci. Například fyzické produkty, které vyžadovaly dodání, nebo dokonce digitální produkty ke stažení, jako jsou elektronické knihy a písně.

Je Weebly dobrý pro blogování?

I když Weebly může být užitečným a dokonce i mocným nástrojem pro tvorbu webových stránek, v nástrojích pro blogování dosti chybí. Můžete blogovat, ale vaše možnosti jsou zde omezenější než v porovnání se specializovaným systémem správy obsahu, jako je WordPress.

Mohu s Weeblym nastavit fórum nebo systém členství?

Ano. Weebly nabízí systém členství / fóra a umožňuje až 100 členů pro plán Pro a neomezený počet členů pro obchodní plán.

Porovnejte Weebly s Wix a WordPress.com

Wix
Weebly
WordPress.com

Zdarma plánAnoAnoAno
Nejnižší placený plán4,50 $ / měsíc12,00 $ / měsíc5 $ / měsíc
Úložný prostorOd 500 MBOd 500 MBOd 3 GB
Šířka pásmaOd 1 GBNeomezenýBez měření
Doména zdarmaCombo Plan a výšeAno, kromě bezplatných plánůOsobní plán a vyšší
Doplňky Plugin / Site250+320+50 000+
Zákaznická podporaTelefon a e-mail pro placené plányTelefonická podpora pouze pro nejvyšší placené plányE-mail a podpora živého chatu pro placené plány
Online obchod připraven?Pouze u nejvyšších plánůPouze u nejvyšších plánůZávisí na zásuvném modulu
Podcast připraven?AnoNeZávisí na zásuvném modulu
Fórum připraveno?AnoSe službou třetích stranZávisí na zásuvném modulu
SSL zdarmaAnoAnoAno
Platební bránaStripe, PayPal, Square, 2CO a dalšíStripe, PayPal, Square, 2CO a dalšíPouze PayPal
Může prodávat digitální produktyPouze obchodní plánAnoZávisí na zásuvném modulu
Vícejazyčná podporaAnoZávisí na aplikaciAno
PoznámkyWix je výkonný a snadno použitelný, ale udržuje své uživatele v těsné blízkosti a neumožňuje export webůWeebly je nakloněn o něco více k webovým stránkám elektronického obchodu a má omezenější výběr šablonJako celek je WordPress nesmírně silný a populární, ale pro plné využití je zde křivka učení.
NávštěvaWix.comWeebly.comWordPress.com

Weebly Recenze: Náš verdikt

Přestože má své výhody a nevýhody, cítím, že Weebly je úspěch a bude fungovat téměř pro každého. Základy jsou zde všechny a rozhodně se jedná o mocný nástroj pro začínající tvůrce webových stránek elektronického obchodu.

Primární funkce lze snadno použít téměř pro kohokoli, i když potřebujeme trochu času na seznámení. Centrum aplikací zároveň poskytuje pokročilejší použité nástroje, které potřebují, aby jejich weby byly výkonnější.

Nejlepší ze všeho je, že můžete začít s bezplatným plánem, abyste zjistili, zda vám vyhovuje, a pokud ano, můžete si vybrat placený plán.

Začít

Začínáme s tvorcem webu WeeblyKrok 1 – Registrace pomocí Facebooku, Google nebo e-mailového účtu.

Vyberte si, jaký typ webových stránek chcete pomocí Weebly vytvořitKrok 2 – Vyberte, zda potřebujete internetový obchod (můžete to změnit později v Nastavení).

* Překlad: EN ID

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map