Weebly pārskats

Weebly vērtējumi & Pārskata kopsavilkums


Vārds: Weebly

Apraksts: Weebly ļauj lietotājiem ērti un ātri izveidot vietnes kā pakalpojumus, un darījumā iekļauj tīmekļa mitināšanu. Ja vēlaties tikai vienkāršu vietni, tā ir pieejama pat bez maksas.

Operētājsistēma: Tīmekļa bāzes

Lietojumprogrammas kategorija: Vietņu veidotājs, tiešsaistes veikalu veidotājs, e-komercijas risinājums

 • Lietošanas ērtums

 • Veidnes & Dizaini

 • Funkcijas & Elastība

 • Cenas / vērtības attiecība

 • Klientu atbalsts

Kopumā

4.6

Kopsavilkums

Weebly ir vietņu veidotājs, kas nozīmē, ka tas piedāvā rīkus, kas nepieciešami cilvēkiem, lai ātri un ar mazākām pūlēm izstrādātu savas vietnes, nekā kodējot tos no jauna. Tas ir arī diezgan pilnīgs, kas nozīmē, ka tas nebeidzas tikai veidošanas stadijā, bet gan palīdz līdztekus papildu rīkiem SEO, dublēšanai un tamlīdzīgi.

Uzzināt vairāk

 • Weebly plāni un cenas
 • Projektēšana ar Weebly (Weebly tēmas)
 • Weebly FAQ
 • Verdikts: ja vietnes izveidošanai izmantojat Weebly?

Plusi

 • Labs veidņu sajaukums
 • Viegli lietojams vietnes redaktors
 • Weebly lietotņu centrs
 • Analytics palīdz uzraudzīt jūsu vietni
 • Iebūvēts SEO rīks
 • Lieliski piemērots e-komercijai

Mīnusi

 • Emuāru autori varētu kautrēties
 • Palīdzība var būt dārga
 • Nav lielākā rezerves sistēma
 • Problēmas ar attēliem un fotoattēlu rediģēšanu
 • Izmēģiniet Weebly bez maksas
 • Skatīt Weebly veidnes

{
"@konteksts": "http://schema.org",
"@ tips": "Pārskats",
"itemReviewed": {
"@ tips": "Programmatūras lietojumprogramma",
"vārds": "Weebly",
"apraksts": "Weebly ļauj lietotājiem ērti un ātri izveidot vietnes kā pakalpojumus, un darījumā iekļauj tīmekļa mitināšanu. Ja vēlaties tikai vienkāršu vietni, tā ir pieejama pat bez maksas.",
"attēls": "//buildthis-22a6.kxcdn.com/wp-content/uploads/weebly-review-home.jpg",
"operētājsistēma": "Tīmekļa bāzes",
"applicationCategory": "Vietņu veidotājs, tiešsaistes veikalu veidotājs, e-komercijas risinājums"
},
"pārskatīšanaNovērtēšana": {
"@ tips": "Vērtējums",
"ratingValue": 4.5999999999999996447286321199499070644378662109375,
"labākais vērtējums": 5,
"sliktākais vērtējums": 0
},
"autore": {
"@ tips": "Persona",
"vārds": "Džeisons Ču"
},
"pārskatsĶermenis": "

Weebly ir vietņu veidotājs, kas nozīmē, ka tas piedāvā rīkus, kas nepieciešami cilvēkiem, lai ātri un ar mazākām pūlēm izstrādātu savas vietnes, nekā kodējot tos no jauna. Tas ir arī diezgan pilnīgs, kas nozīmē, ka tas nebeidzas tikai veidošanas stadijā, bet gan palīdz līdztekus papildu rīkiem SEO, dublēšanai un tamlīdzīgi.

\ r \ n

Uzzināt vairāk

\ r \ n

  \ r \ n
 • Weebly plāni un cenas
 • \ r \ n

 • Projektēšana ar Weebly (Weebly tēmas)
 • \ r \ n

 • Weebly FAQ
 • \ r \ n

 • Verdikts: ja vietnes izveidošanai izmantojat Weebly?
 • \ r \ n

"
}

Pārskats: Kas ir Weebly?

Kā Weebly darbojas??

Weebly pārvalda vairāk nekā 40 miljonus vietņu. Tas ir līdzvērtīgs 2% no visām šobrīd aktīvajām vietnēm. Tas izskatās lieliski, ja salīdzina to ar plašo vietņu veidotāju pieejamību. Tā tika pamatota ar pārliecību, ka “ikvienam vajadzētu būt instrumentiem, kas ļauj viņu biznesu virzīt no idejas līdz izaugsmei”..

Weebly darbojas, piedāvājot lietotājiem ļoti vizuālu saskarni, kuru viņi var izmantot savu vietņu izveidošanai, un tai vispār nav vajadzīgas kodēšanas zināšanas. Viss, kas jums nepieciešams, ir vilkt un nomest lietas, mainīt peles lielumu lietām un pievienot vai rediģēt tekstu un attēlus.

Weebly veidotu vietņu piemēri

Dažas lieliskas vietnes, kas veidotas, izmantojot Weebly-

1. piemērs1. piemērs: Leo Edwards fotogrāfija izmanto Weebly, lai parādītu satriecošus ar attēliem bagātu izkārtojumu

Weebly 2. piemērs2. piemērs: The Box Bros ir tiešsaistes veikals, kas piedāvā pēc pasūtījuma izgatavotus amatniecības izstrādājumus.

Weebly 3. piemērs3. piemērs: Tampa līča virtuve ir nedaudz veca skola, bet labs pamata vietnes, kurā tiek veiktas lietas, piemērs

Weebly 4. piemērs4. piemērs: Rakels Orozco ir vēl viens labs tiešsaistes modes veikala piemērs

Weebly 5. piemērs5. piemērs: Viskija bumba izmanto netradicionālu izvēlnes izkārtojumu, lai mainītu izmaiņas

Lai uzzinātu vairāk, apskatiet šo skaisto Weebly vietņu kopu.

Pros: Kas man patīk Weebly

1- Labs veidņu sajaukums

Reiz Weebly sekoja ceļam, kuru veica vairums vietņu veidotāju, un tas bija piedāvāt lietotājiem tonnu veidņu, no kurām izvēlēties. Mūsdienās viņiem kaut kā ir izdevies to optimizēt, kaut arī to skaits ir samazināts līdz pāris desmitiem veidņu.

Es jūtos tā, it kā tas būtu divu šķautņu zobens, jo dažiem cilvēkiem vienkārši patīk pavadīt laiku, pārlūkojot dažādu dizainu veidnes, kā arī konfigurācijas. Tomēr, personīgāk runājot, es jūtos tā, it kā tas atbilstu Weebly galvenajai misijai – palīdzēt viegli un ātri izveidot vietni.

Pārlūkojot viņu veidņu datu bāzi (Weebly tos sauc par tēmām), es pamanīju, ka tie piedāvā izplatību, kas, lai arī spartietis, aptver lielāko daļu kategoriju, kas cilvēkiem būtu vajadzīgas pamata vietnēm. Tas nozīmē, ka tas ir viss, bet ir pilnveidots, lai neļautu lietotājiem tērēt laiku un meklēt simtiem veidņu, lai atrastu šo “perfekto”..

Weebly tēmasWeebly motīvi dažāda veida vietnēm.

Pirms daudziem mēnešiem Weebly ir ļoti daudz veidņu, no kurām izvēlēties, taču kaut kādu iemeslu dēļ viņi to samazināja līdz vieglāk pārvaldāmai 50-odd. Es šeit būšu godīgs un saku, ka esmu mazliet pie žoga par visu “veidņu skaitu”.

Tas arī mudina lietotājus kļūt nedaudz radošākiem savos dizainos, tāpēc kopumā es to uzskatu par uzvaru viņiem.

2 – ērti lietojams vietnes redaktors

Velciet un nometiet veidotāju, kas ir Weebly sistēmas kodols, un tas lietotājiem palīdz ātri izveidot vietnes. Veicot manipulācijas ar dažiem vizuāliem elementiem, lietotāji var salikt savu vietni saskarnē “Ko jūs redzat, tas, ko jūs saņemat”.

Tam ir divējāds raksturs. Viens – tam ir vajadzīgas nulles kodēšanas zināšanas. Jā, pilnīgi nulle. Pat ja jūs nevarat pateikt HTML no PHP jūs varat izveidot pilnīgu un funkcionālu vietni, kurai ir potenciāls būt tikpat jaudīgai kā jebkurai citai (gandrīz).

Otrā daļa ir tāda, ka sistēma ļauj ātri attīstīt vietni. Padomājiet par to kā par modernu būvniecību, kur darbuzņēmēji izmanto saliekamās detaļas, tā vietā, lai būvētu visu savā vietā. Tas samazina tonnu par attīstības ātrumu!

Izmantojot viņu veidotāju un veidnes, es personīgi esmu izveidojis funkcionālu vietni ar pielāgojumiem mazāk nekā pāris stundās! Protams, tas attiecas tikai uz gadījumiem, kad neļaujat apjucis visam, kas Weebly ir pieejams.

Weebly redaktorsWeebly demonstrācija: lai savai vietnei pievienotu saturu, izmantojiet vilkšanas un nomešanas veidotāju pa kreisi.

Weebly redaktorsWeebly demonstrācija: lai savai vietnei pievienotu lapu.

Weebly redaktorsWeebly demonstrācija: priekšskatiet savu vietni mobilajā versijā.

3 – Weebly lietotņu centrs

Tiem, kas meklē vairāk nekā tīmekļa vietņu veidošanas pamatpiedāvājums, tas ir, kur ienāk Weebly App Center. Velciet un nometiet interfeiss ļauj izmantot pamata vietnes elementus, bet lietotņu centrs ir vieta, kur jūs meklējat jaudīgākus rīkus..

Weebly šeit kopumā ir vairāk nekā 270 lietotņu, kas ir brīvi lietojamas un apmaksātas lietotnes. Šeit jūs varat viegli pievienot un iespējot tādas lietas kā e-komercija, mārketings vai sociālo mediju funkcijas. Atkal tiem nav vajadzīgas zināšanas par kodēšanu, lai gan dažiem var būt nepieciešama izpratne par pamatjēdzieniem, piemēram, e-pasta mārketings un tamlīdzīgi.

Weebly lietotņu centrs

Lietotnes, lai jūsu Weebly vietnes padarītu jaudīgākas (visas pieejamās lietotnes skatiet šeit).

4- Analytics palīdz uzraudzīt jūsu vietni

Kad vietne ir izveidota un darbojas, vietņu īpašnieki to var pārraugiet, kā viņu vietne darbojas izsekot un izprast apmeklētāju uzvedību. Weebly ļauj jums apskatīt dažus pamata rādītājus, piemēram, kuras lapas apmeklētāji apmeklē, cik daudz apmeklējumu jūs saņemat, ko cilvēki meklē jūsu vietnē vai pat kādi ārējie avoti norāda jūsu vietnes apmeklētājus..

Tas, kāds piekļuves līmenis analītikai jūs saņemat, ir atkarīgs no jūsu Weebly konta. Tikai bezmaksas kontos var skatīt lapu skatījumus un unikālos apmeklētājus, tāpēc jums, iespējams, būs jāmaksā “lai spēlētu”, kā daži saka. Tomēr ir lieliski zināt, ka šī funkcija pastāv.

Izmantojot Weebly Statistics, varat izsekot apmeklētājus un izprast sava biznesa sniegumu.

5 – iebūvēts SEO rīks

Meklētājprogrammu optimizācija ir ārkārtīgi liela sadaļa vietņu izstrādes un pārvaldības grāmatā. Kaut arī daži varētu izbiedēt Weebly pamatfunkcijas SEO jomā, es vēlreiz aicinu jūs apsvērt, kam Weebly ir domāts – ātra un ērta vietnes izstrāde.

Kā tāds šajā Weebly pārskatā es uzskatu, ka ierobežotākas SEO iespējas ir labākas pamata vietnēm un tas, ko Weebly jau aptver. Tie ļauj ievadīt lapu nosaukumus un aprakstus, galvenes un kājenes kodu, meklētājprogrammu indeksēšanas kontroli un novirzīšanu.

Weebly SEOWeebly sevī ietver SEO pamatfunkcijas. Informācijas panelī varat pielāgot lapas nosaukuma pielāgošanu, izveidot un rediģēt vietnes karti, novirzīt lapu, izmantojot .htaccess, un modificēt produktu shēmu. > Iestatīšana > SEO.

6 – lieliski piemērots e-komercijai

Viena vietņu kategorija, kas ir populāra, ņemot vērā tiešsaistes iepirkšanās popularitāte ir e-komercijas vietnes. Weebly ir vienkārši lielisks priekš tā, un tajā ir viss nepieciešamais, lai pats sāktu izveidot tiešsaistes veikalu.

Ir pat sistēma produktu datu bāzes pievienošanai un uzturēšanai, komplektā ar attēliem un kategorijām. Viņu e-komercijas segments nāk arī veidnē, kas ietekmē to, kā jūs parādāt produktus. Dažādiem preču veidiem ir pat atšķirību veidnes; piemēram, lai pārvaldītu digitālo un fizisko preču un pakalpojumu nodalīšanu.

Weebly tiešsaistes veikala funkcijas un veidnesJūsu Weebly tiešsaistes veikala konfigurēšana, ti. pievienojiet kuponus, pārvaldiet produktus un iestatiet maksājumu vārteju informācijas panelī > Veikals.

Produkta pievienošana savam tiešsaistes veikalam Weebly.

Tas pat palīdz lietotājiem pārvaldīt maksājumus un ļaus jums ļaut klientiem maksāt, izmantojot dažādus līdzekļus, piemēram, kredītkartes un PayPal. Šajā apgabalā ir daudz iespēju, un viss, ko nevarat atrast Weebly galvenajā maksājumu apgabalā, ir atrodams lietotņu centrā.

Tas var jums palīdzēt arī citos e-komercijas veidos, piemēram:

 • Kupons: piedāvājiet kupona kodus, lai sezonāli piesaistītu vairāk pārdošanas.
 • Dāvanu karte: nosūtiet pārsteiguma dāvanu kartes saviem klientiem pa e-pastu.
 • Piegāde: iestatiet nosūtīšanas noteikumus un tarifus dažāda veida pasūtījumiem.
 • Nodoklis: iestatiet nodokļus katrai valstij un norādiet valsti, uz kuru sūtāt produktus.

Mīnusi: Kas man nepatīk

1 – Emuāru autori varētu kautrīgi izstāties

Nekļūdieties man, tas nav tā, it kā jūs nevarat blogot tīmekļa vietnē Weebly. Tomēr kādam no manis, kurš ir ļoti pazīstams ar WordPress satura pārvaldības sistēmu, Weebly šajā jomā nopietni trūkst.

Tomēr, izmantojot Weebly emuāra rīku, jūtas tik ļoti, cik es lietoju ļoti primitīvu tekstapstrādes programmu, ka tas jūtas tik blāvi. Ir ļoti maz, kas veltīts saturam un ļauj tur paplašināt funkcionalitāti.

Visa blogošanas pieredze šajā platformā likās dīvaina, un tas šķita apgrūtinošs mēģinājums piedāvāt kaut ko tādu, ko viņi patiešām negribēja darīt. Jūsu formāti galvenokārt ir fiksēti, un jums ir atļauts noformēt virsrakstu un parādīt saturu, tas ir par to.

Ņemot vērā lielo blogu skaitu, kas šodien iziet, es biju mazliet pārsteigts, ka Weebly nešķita vairāk ieinteresēts pieskarties arī šim tirgum. Varbūt tā negribēja tieši konkurēt ar WordPress.com.

2 – Palīdzība var būt dārga

Klientu atbalsts var būt dārgs uzņēmumiem – es to saprotu. Tomēr tajā pašā laikā slikts klientu atbalsts var sagraut vai sagraut uzņēmumu. Tāpēc man ir mazliet ziņkārīgs par to, kā Weebly izlēma par ļoti skaidru daudzpakāpju klientu atbalsta plānu.

Cik daudz palīdzības jūs saņemat no Weebly, ir atkarīgs no tā, kādu plānu jūs gatavojaties viņiem. Protams, pamati ir pieejami visiem (piemēram, zināšanu bāze, fakss un pat dažas video pamācības), taču, ja vien jūs izmantojat neko citu kā bezmaksas vai sākuma plānu, jums nebūs piekļuves viņu tālruņa atbalstam vai prioritāro atbalstu..

Viņiem ir kopienas forums bet, kad es palūrēju tur, tas izskatījās mazliet… pliks.

3 – nav lielākā dublēšanas sistēma

Weebly rezerves funkcijas

Tas ir kaut kas, kas man lika lēkāt, – sliktā rezerves sistēma, ko piedāvāja Weebly. Dublējumi ir kaut kas kritisks gandrīz visam, kas saistīts ar tehnoloģijām. Vietējā datorā, vietnē vai citur jums vienmēr ir vajadzīgas dublējumkopijas. Ja vien jums nav prātā zaudēt neskaitāmas darba stundas, ja kaut kas noiet greizi.

Ar Weebly dublēšanas sistēmu nokļūst nelielā navigācijā, taču vissmieklīgākais ir tas, ka pat tad, ja jūs dublējāt savu vietni, Weebly neļauj jums importēt dublējuma failu atpakaļ savā sistēmā.!

Ņemot to vērā, es neesmu pārliecināts, kāpēc viņi vispār ļauj dublēt.

4 – Attēlu un fotoattēlu rediģēšanas problēmas

Vietņu veidotājam “viss vienā” attēla rediģēšanas iespējas, ko piedāvā Weebly, labākajā gadījumā ir vienkāršotas. Faktiski jūs varētu darīt labāk, izmantojot Microsoft Paint (ja izmantojat Windows sistēmu). Pašā Weebly viss, ko jūs varat darīt, ir Zoom, Blur, Darken vai lietot krāsu filtru.

Weebly plāni & Cenu noteikšana

Weebly plāni
Bezmaksas
Pro
Bizness
Gada cena0,00 USD / mēn12,00 USD / mēnUSD 25,00 mēnesī
Diska glabāšana500 MBNeierobežotsNeierobežots
SSL drošība
Savienot domēnu
Bezmaksas domēns
Maksas par darījumu3%0%
Pievienojiet produktus25 produktiNeierobežots
Piemērots…Skrejlapas vietneMazais bizness / tiešsaistes veikalsViss un vēl

Weebly cenu noteikšanai ir 5 dažādi plāni – bezmaksas, iesācējs, profesionālis, bizness un veiktspēja. Weebly bezmaksas plānā ir 500 MB vērts krātuve, Weebly reklāmas un vietnes adrese ar apakšdomēnu Weebly.com. Galvenais brīdinājums šeit ir tas, ka jūs nevarat veikt e-komercijas darbības, izmantojot bezmaksas plānu.

Tomēr jūs varat darīt vairāk ar Weebly, ja izvēlaties jaunināt uz apmaksātiem plāniem.

Weebly veidnes & Dizaini

Weebly savā krātuvē piedāvā vairāk nekā 50 vietņu veidnes. Tie izskatās tīri, atsaucīgi un tiek klasificēti dažādās etiķetēs – piemēram, tiešsaistes veikalā, personīgajā, emuārā, biznesā utt.

Weebly vietnes veidņu paraugi

Skatiet visas Weebly tēmas & iepriekš būvēti dizaini šeit.

Weebly veidnesWeebly veidnes: CV / personīgā vietne

Weebly veidnesWeebly veidnes: Pilnas lapas biznesa vietne

Weebly veidnesWeebly veidnes: Biznesa portfelis

Weebly veidnesWeebly veidnes: vienkāršs portfolio / fotogalerija

Vairāk par Weebly (FAQ)

Vai Weebly var brīvi izmantot?

Jā, Weebly var brīvi izmantot. Jūs varat reģistrēties Weebly bez maksas. Bet, lai pilnībā izmantotu visas funkcijas, piemēram, sīkāku analīzi un tā tālāk, jums būs jāpiesakās vienā no Weebly apmaksātajām versijām. Tomēr Weebly bezmaksas versija ir pietiekami laba, lai izveidotu satriecošas vietnes.

Tālāk ir aprakstīts, kā izveidot savu pirmo vietni, izmantojot Weebly.

Cik maksā Weebly lietošana?

Weebly cenas atšķiras atkarībā no tā, ko vēlaties darīt, un no tā, cik daudz funkcionalitātes jums ir nepieciešams. Ieejas plāns sākas ar 5 USD mēnesī, kas ļauj savienot domēnu ar jūsu vietni. Pro plāns maksā 12 USD mēnesī, ja reklāmas tiek noņemtas un iekļauta uzlabota vietņu statistika. Ja vēlaties iestatīt savu tiešsaistes veikalu, varat izvēlēties Biznesa plānu, kura cena ir USD 25 mēnesī, vai Business Plus plāna cena – USD 38 mēnesī. Kopumā Weebly ir viens no visizdevīgākajiem šāda veida pakalpojumiem.

Kā izveidot bezmaksas Weebly kontu?

1. Dodieties uz Weebly vietni “www.weebly.com”. > 2. Reģistrējieties Weebly kontam > 3. Atlasiet savas vietnes motīvu > 4. Izvēlieties savas vietnes domēna vārdu > 5. Izstrādājiet un rediģējiet savu vietni > 6. Kad esat apmierināts ar savu vietni, noklikšķiniet uz “Publicēt”. Noklikšķiniet šeit, lai sāktu.

Vai Weebly domēns ir bezmaksas?

Weebly piedāvā pilnīgi bezmaksas apakšdomēnus. Bezmaksas apakšdomēns ir formatēts kā yourwebsite.weebly.com. Ja jūs neplānojat iegādāties domēnu savai vietnei, varat izmantot Weebly piedāvāto bezmaksas apakšdomēnu. Pretējā gadījumā jūs varat saņemt bezmaksas domēna vārdu uz vienu gadu un atjaunot to par USD 19,95 gadā, ja jaunināt uz maksas plāniem.

Vai Weebly piedāvā bezmaksas SSL?

Visi Weebly plāni nāk ar bezmaksas SSL. Varat ieviest SSL visās savās Weebly vietnēs bez maksas, iespējojot to iestatījumu cilnē. Tāpat kā citi vietņu veidotāji, Weebly neatbalsta trešo personu SSL sertifikātu sniedzējus.

Vai es varu iestatīt savu tiešsaistes veikalu, izmantojot Weebly?

Jā, Weebly ir viens no labākajiem tiešsaistes veikalu veidotājiem iesācējiem. Tam ir plašas e-komercijas iespējas, sākot no veikalu veidnēm un beidzot ar produktu prezentāciju izkārtojumiem un pārvaldību, tajā ir viss nepieciešamais, ieskaitot maksājumu vārteju, tiešsaistes veikala izveidošanai..

Labas Weebly iespējas ir Shopify un BigCommerce.

Vai Weebly iekasē maksu par darījumu??

Weebly nepieprasa no jums maksu par darījumu, ja esat biznesa plāns. Weebly iekasē maksu par transakciju 3% apmērā tikai tad, ja jūs pārdodat Connect un Pro plānos. Tomēr Weebly iekasēs no visiem lietotājiem 2,9% + 0,30 USD par maksu par vārtejas transakcijas maksu. Maksājumu sniedzēji, kas integrēti Weebly, ir Stripe, PayPal un Square.

Vai es kopā ar Weebly varu izmantot savu domēnu??

Jā, kopā ar Weebly varat izmantot savu domēnu. Lai piesaistītu esošu domēna vārdu Weebly, varat domēna vārdu pārsūtīt uz Weebly vai atjaunināt domēna DNS ierakstus..

Vai es varu pārdot lietas Weebly??

Jā, savā Weebly vietnē varat pārdot visu veidu lietas. Piemēram, fiziski izstrādājumi, kuriem nepieciešama nosūtīšana, vai pat lejupielādējami digitāli produkti, piemēram, e-grāmatas un dziesmas.

Vai Weebly ir labs blogošanai?

Lai gan Weebly var būt noderīgs un pat jaudīgs vietņu veidošanas rīks, emuāru veidošanas rīkiem to nedaudz pietrūkst. Jūs varat rakstīt emuāru, taču jūsu iespējas šeit ir ierobežotākas nekā salīdzinājumā ar īpašu satura pārvaldības sistēmu, piemēram, WordPress.

Vai es varu izveidot forumu vai dalības sistēmu ar Weebly??

Jā. Weebly piedāvā dalības / forumu sistēmu un ļauj līdz 100 dalībniekiem Pro Plan un neierobežotiem dalībniekiem Business Plan.

Salīdziniet Weebly ar Wix un WordPress.com

Wix
Weebly
WordPress.com

Bezmaksas plāns
Zemāk apmaksāts plānsUSD 4,50 mēnesī12,00 USD / mēnUSD 5 mēnesī
Glabāšanas telpaSākot no 500 MBSākot no 500 MBSākot no 3 GB
Joslas platumsNo 1GBNeierobežotsNemērīts
Bezmaksas domēnsCombo plāns un jaunāksJā, izņemot bezmaksas plānusPersonīgais plāns un augstāk
Spraudnis / vietnes papildinājumi250+320+50 000+
Klientu atbalstsTālrunis un e-pasts par apmaksātiem plāniemAtbalsts pa tālruni tikai augstākā līmeņa apmaksātiem plāniemMaksas plānu e-pasts un tiešraides tērzēšana
Tiešsaistes veikals gatavs?Tikai augstākā līmeņa plānosTikai augstākā līmeņa plānosSpraudņa atkarīgs
Podcast gatavs?Spraudņa atkarīgs
Forums gatavs?Izmantojot trešo personu pakalpojumusSpraudņa atkarīgs
Bezmaksas SSL
Maksājumu vārtejaStripe, PayPal, Square, 2CO un citas iespējasStripe, PayPal, Square, 2CO un citas iespējasTikai PayPal
Var pārdot digitālos produktusTikai biznesa plānsSpraudņa atkarīgs
Daudzvalodu atbalstsAtkarīgs no lietotnes
PiezīmesWix ir jaudīgs un ērti lietojams, taču tur savus lietotājus tuvu, nepieļaujot vietņu eksportuWeebly ir nedaudz vairāk orientēts uz e-komercijas vietnēm, un tam ir ierobežotāks veidņu klāstsKopumā WordPress ir ārkārtīgi spēcīgs un populārs, taču, lai to pilnībā izmantotu, ir nepieciešama mācīšanās līkne.
ApmeklējumsWix.comVietne Weebly.comWordPress.com

Weebly apskats: mūsu spriedums

Lai gan tam ir savas priekšrocības un trūkumi, es jūtu, ka Weebly ir veiksmīgs un derēs gandrīz ikvienam. Pamati ir visi, un tas noteikti ir spēcīgs rīks jauniem e-komercijas vietņu veidotājiem.

Galvenās funkcijas ir pietiekami viegli izmantot gandrīz ikvienam, pat ņemot vērā nedaudz laika, kas vajadzīgs iepazīšanai. Tajā pašā laikā lietotņu centrs sniedz modernākus lietotus rīkus, kas nepieciešami, lai vietnes padarītu jaudīgākas.

Vislabākais ir tas, ka varat sākt ar bezmaksas plānu, lai redzētu, vai tas jums ir piemērots, un, ja tas tomēr ir, tad jūs varat izvēlēties apmaksātu plānu.

Sākt

Sāciet darbu ar Weebly vietnes veidotāju1. solis – reģistrēšanās, izmantojot Facebook, Google vai e-pasta kontu.

Izvēlieties, kāda veida vietni vēlaties izveidot ar Weebly2. solis – izvēlieties, vai jums ir nepieciešams tiešsaistes veikals (vēlāk to varēsit mainīt sadaļā Iestatīšana).

* Tulkojums: EN ID

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map