Weebly Огляд

Weebly Рейтинги & Підсумок огляду


Ім’я: Weebly

Опис: Weebly дозволяє користувачам легко та швидко створювати веб-сайти як сервіс та включає в себе угоду веб-хостингу. Якщо ви просто хочете простий сайт, він навіть доступний безкоштовно.

Операційна система: Веб-основа

Категорія програми: Builder веб-сайтів, Builder інтернет-магазинів, рішення електронної комерції

 • Простота використання

 • Шаблони & Конструкції

 • Функції & Гнучкість

 • Співвідношення ціни та якості

 • Підтримка клієнтів

Загалом

4.6

Підсумок

Weebly є розробником веб-сайтів, це означає, що він пропонує інструменти, необхідні людям швидко і з меншими зусиллями для створення власних веб-сайтів, ніж кодування з нуля. Він також цілком повний, що означає, що він не закінчується лише на етапі створення, але допомагає до створення додаткових інструментів для SEO, резервного копіювання тощо.

Вивчайте більше

 • Плани та ціни
 • Дизайн за допомогою Weebly (Weebly теми)
 • Weebly FAQ
 • Вердикт: Якщо Ви використовуєте Weebly для створення свого сайту?

Плюси

 • Гарне поєднання шаблонів
 • Простий у користуванні редактор сайту
 • Weebly App Center
 • Analytics допоможе вам відстежувати ваш сайт
 • Вбудований інструмент SEO
 • Відмінно підходить для електронної комерції

Мінуси

 • Блогери можуть ухилятися
 • Допомога може бути дорогою
 • Не найкраща система резервного копіювання
 • Проблеми із зображеннями та редагуванням фотографій
 • Спробуйте Weebly безкоштовно
 • Дивіться шаблони Weebly

{
"@context": "http://schema.org",
"@тип": "Огляд",
"itemReviewed": {
"@тип": "Застосування програмного забезпечення",
"назва": "Weebly",
"опис": "Weebly дозволяє користувачам легко та швидко створювати веб-сайти як сервіс та включає в себе угоду веб-хостингу. Якщо ви просто хочете простий сайт, він навіть доступний безкоштовно.",
"зображення": "//buildthis-22a6.kxcdn.com/wp-content/uploads/weebly-review-home.jpg",
"операційна система": "Веб-основа",
"застосуванняКатегорія": "Builder веб-сайтів, Builder інтернет-магазинів, рішення електронної комерції"
},
"оглядРейтинг": {
"@тип": "Рейтинг",
"рейтингValue": 4.59999999999999947476321199499070644378662109375,
"краща оцінка": 5,
"найгірший рейтинг": 0
},
"автор": {
"@тип": "Персона",
"назва": "Джейсон Чоу"
},
"огляд": "

Weebly є розробником веб-сайтів, це означає, що він пропонує інструменти, необхідні людям швидко і з меншими зусиллями для створення власних веб-сайтів, ніж кодування з нуля. Він також цілком повний, що означає, що він не закінчується лише на етапі створення, але допомагає до створення додаткових інструментів для SEO, резервного копіювання тощо.

\ r \ n

Вивчайте більше

\ r \ n

  \ r \ n
 • Плани та ціни
 • \ r \ n

 • Дизайн за допомогою Weebly (Weebly теми)
 • \ r \ n

 • Weebly FAQ
 • \ r \ n

 • Вердикт: Якщо Ви використовуєте Weebly для створення свого сайту?
 • \ r \ n

"
}

Огляд: Що таке Weebly?

Як працює Weebly?

Weebly має більше 40 мільйонів веб-сайтів. Це еквівалентно 2% від усіх веб-сайтів, які зараз наживо. Це чудово виглядає, якщо порівнювати його з величезною доступністю розробників веб-сайтів. Він був заснований на вірі, що “кожен повинен мати інструменти, щоб перейняти свій бізнес від ідеї до запуску до зростання”.

Weebly працює, пропонуючи користувачам дуже візуальний інтерфейс, який вони можуть використовувати для створення своїх веб-сайтів і зовсім не вимагає знання кодування. Все, що вам потрібно – це перетягувати речі, змінювати розмір речей за допомогою миші та додавати або редагувати текст та зображення.

Приклади веб-сайтів, створених за допомогою Weebly

Деякі чудові сайти, створені за допомогою Weebly-

Приклад 1Приклад №1: Фотографії Лео Едвардса використовує Weebly для відображення приголомшливих макетів, багатих на зображення

Приклад 2Приклад №2: Коробочки це інтернет-магазин, який пропонує власні ремесла ручної роботи.

Приклад 3Приклад №3: Тампа Бей Кухня це трохи старої школи, але хороший приклад базового веб-сайту, який робить речі

Приклад 4Приклад №4: Ракель Ороско – ще один хороший приклад онлайн-бутіка моди

Приклад 5Приклад №5: Куля віскі використовує нетрадиційний макет меню, щоб змінити значення

Щоб побачити більше, ознайомтеся з цією інформацією про прекрасні веб-сайти Weebly.

Плюси: що мені подобається у Weebly

1- Гарне поєднання шаблонів

Колись Weebly йшов дорогою, яку пройшли більшість розробників веб-сайтів, і це було для того, щоб запропонувати користувачам безліч шаблонів на вибір. Сьогодні їм якось вдалося оптимізувати це, хоча кількість було скорочено до пари десятків шаблонів.

Мені здається, що це меч з двома кінцями, тому що деякі люди просто хочуть провести час за переглядом шаблонів різних конструкцій, але також і конфігурацій. Однак, на більш особистій основі, я відчуваю, ніби це відповідає основній місії Weebly – допомагати в легкій, швидкій розробці сайту.

Переглядаючи їх базу даних шаблонів (Weebly називає їх теми), я помітив, що вони пропонують поширення, яке, хоча спартанське, охоплює більшість категорій, які потребують людей для основних сайтів. Це означає, що все там є, але було спрощено, щоб користувачі не витрачали час і шукали сотні шаблонів, щоб знайти “ідеального”.

Проблемні темиТематично для різних типів сайтів.

Багато місяців тому у Weebly є тонна шаблонів на вибір, але чомусь вони скоротили її до більш 50-ти керованих. Я буду чесним тут і скажу, що я трохи на огорожі про всю річ “кількість шаблонів”.

Це також заохочує користувачів проявляти трохи більше творчості у власних розробках, тому в цілому я вважаю це виграшним для них.

2- Простий у користуванні редактор сайту

Конструктор перетягування – це серцевина системи Weebly, і це допомагає користувачам швидко створювати веб-сайти. Завдяки маніпулюванню деякими візуальними елементами користувачі можуть скласти свій веб-сайт у інтерфейсі «те, що ти бачиш – те, що ти отримуєш».

Ядро цього двояке. Один – він вимагає нульових знань кодування. Так, абсолютно нуль. Навіть якщо ви не можете сказати HTML з PHP можна створити повноцінний та функціональний веб-сайт, який може бути таким же потужним, як і будь-який інший (майже).

Друга частина полягає в тому, що система дозволяє швидко розвивати сайт. Подумайте про це як про сучасне будівництво, де підрядники використовують збірні деталі замість того, щоб будувати все на місці. Це зменшує швидкість розвитку на тону!

Використовуючи їх конструктор та шаблони, я особисто створив функціональний веб-сайт із налаштуваннями менше ніж за пару годин! Звичайно, це стосується лише тих випадків, коли ви не дозволите собі відволікатися на все, що є у Weebly.

Weebly редакторWeebly demo: Щоб додати вміст на свій сайт, використовуйте конструктор перетягування зліва.

Weebly редакторWeebly demo: Щоб додати сторінку на свій сайт.

Weebly редакторWeebly demo: Попередній перегляд свого сайту в мобільній версії.

3- Weebly App Center

Для тих, хто переглядає основний досвід створення веб-сайтів, саме тут входить Центр додатків Weebly. Інтерфейс перетягування дозволяє використовувати основні елементи веб-сайту, але в центрі додатків можна знайти більш потужні інструменти.

У Weebly є понад 270 додатків, які є сумішшю безкоштовних у користуванні та платних. Тут ви можете легко додавати та вмикати такі речі, як електронна комерція, маркетинг чи функції соціальних медіа. Знову ж таки, вони не потребують знань щодо кодування, хоча деякі можуть вимагати розуміння основних понять, таких як маркетинг електронної пошти тощо.

Weebly App Center

Програми, щоб зробити ваші веб-сайти Weebly більш потужними (дивіться всі доступні програми тут).

4- Analytics допоможе вам відстежувати ваш сайт

Після запуску сайту власники сайтів можуть це зробити стежте за роботою їх сайту відстежувати та розуміти поведінку відвідувачів. Weebly дозволяє переглядати деякі основні показники, наприклад, на які сторінки переходять ваші відвідувачі, кількість звернень, які ви отримуєте, що люди шукають на вашому сайті або навіть які зовнішні джерела спрямовують відвідувачів вашого сайту..

Саме ваш рівень доступу до аналітики залежить від вашого облікового запису Weebly. Безкоштовні акаунти можуть переглядати лише “Перегляди сторінок” та “Унікальні відвідувачі”, тому вам може знадобитися “заплатити за гру”, як кажуть деякі. Тим не менш, чудово знати, що функція існує.

Ви можете відстежувати відвідувачів та розуміти результативність вашого бізнесу, використовуючи Weebly Statistics.

5- Вбудований інструмент SEO

Оптимізація пошукових систем – надзвичайно велика глава книги розробки та управління веб-сайтами. Хоча деякі можуть знущатися над основними функціональними можливостями Weebly, що стосується SEO, я знову закликаю вас розглянути, для чого призначений Weebly – швидка та зручна розробка сайту.

Як такий, в цьому огляді Weebly я виявляю, що більш обмежені варіанти SEO краще для базових сайтів, і те, що Weebly вже охоплює це. Вони дозволяють вводити заголовки та описи сторінок, код заголовка та колонтитула, контроль індексації пошукової системи та переадресації.

Weebly SEOWeebly охоплює основні функції SEO в своїй основі. Ви можете налаштувати налаштування заголовка сторінки, створити та редагувати мапу сайту, перенаправити сторінку за допомогою .htaccess та змінити схему продуктів на інформаційній панелі > Налаштування > SEO.

6- Чудово підходить для електронної комерції

Одна категорія веб-сайтів, яка користується популярністю популярність інтернет-магазинів це сайти електронної комерції. Weebly просто чудово підходить для цього і має все необхідне для початку створення інтернет-магазину, все самостійно.

Існує навіть система для додавання та підтримки бази даних продуктів, доповненої зображеннями та категоріями. Їх сегмент електронної комерції також поставляється в шаблонній формі, що впливає на спосіб відображення товарів. Існують навіть шаблони різниць для різних видів товарів; наприклад, для управління розділенням цифрових та фізичних товарів і послуг.

Особливості та шаблони інтернет-магазинуНалаштування вашого інтернет-магазину Weebly – тобто. додайте купони, керуйте продуктами та налаштовуйте шлюз платежів на інформаційній панелі > Магазин.

Додавання товару до вашого інтернет-магазину у Weebly.

Це навіть допомагає користувачам керувати платежами і дозволить вам дозволити своїм клієнтам платити різними засобами, такими як кредитні картки та PayPal. У цій області є багато варіантів, і все, що ви не можете знайти в основній зоні платежів Weebly, можна знайти в центрі додатків.

Це також може допомогти вам іншими способами електронної комерції, такими як:

 • Купон: пропонуйте купонні коди для залучення більшої кількості продажів сезонно.
 • Подарункова карта: надсилайте подарункові картки сюрпризів своїм клієнтам електронною поштою.
 • Доставка: Встановіть правила доставки та тарифи на різні типи замовлень.
 • Податок: встановіть податки для кожної країни та штату, до якого ви постачаєте товари.

Мінуси: те, що мені не подобається

1- Блогери можуть соромлячись

Не зрозумійте мене, це не так, як ніби ви не можете вести блог із сайтом Weebly. Однак для когось, як я, який дуже добре знайомий із системою управління контентом WordPress, у цій галузі важко бракує серйозних завдань.

Але за допомогою інструмента блогу Weebly настільки відчувається, що я використовую дуже примітивну версію текстового процесора, що він відчуває себе таким … нудним. Є дуже мало, що присвячено змісту і дозволяє розширити функціонал там.

Весь досвід ведення блогів на цій платформі виглядав дивним, і це здавалося громіздкою спробою запропонувати щось, чого вони насправді не хотіли робити. Ваші формати в основному виправлені, і вам дозволяється складати заголовок і скидати вміст, це стосується цього.

Враховуючи величезну кількість блогів, що виходять сьогодні, я трохи здивувався, що Weebly теж не захотів доторкнутися до цього ринку. Можливо, він не хотів потрапляти в пряму конкуренцію з WordPress.com.

2- Довідка може бути дорогою

Підтримка клієнтів може бути дорогою для компаній – я це розумію. Але в той же час, погана підтримка клієнтів може зробити компанію або зламати її. Тому мені трохи цікаво, як Weebly зважився на дуже чіткий плановий план підтримки клієнтів.

Скільки допомоги ви отримуєте від Weebly, залежить від того, який ви плануєте з ними. Звичайно, основи існують для всіх (наприклад, база знань, факс та навіть деякі відеоуроки), але якщо ви не займаєтесь безкоштовним або початковим планом, ви не матимете доступу до їх телефонної підтримки чи пріоритетної підтримки.

У них є форум громади але коли я зазирнув туди, це виглядало трохи… голою.

3- Не найкраща система резервного копіювання

Weebly резервні функції

Це те, що мене скакало з розуму – погана система резервного копіювання, запропонована Weebly. Резервне копіювання – це те, що є критичним для майже всього, що стосується технологій. На локальному комп’ютері, веб-сайті чи будь-якому іншому завжди потрібні резервні копії. Якщо ви не заперечуєте втратити незліченну кількість своєї роботи, якщо щось піде не так.

Система резервного копіювання Weebly вимагає трохи навігації, щоб дістатися, але найсмішнішим з усіх є те, що навіть якщо ви створили резервну копію свого веб-сайту, Weebly не дозволяє вам імпортувати файл резервної копії назад до власної системи!

Враховуючи це, я не впевнений, чому вони взагалі дозволяють створити резервну копію.

4- Проблеми із зображеннями та редагуванням фотографій

Для всебічного розробника сайту можливості редагування зображень, пропоновані Weebly, в кращому випадку спрощені. Насправді, ви могли б зробити краще, використовуючи Microsoft Paint (якщо ви працюєте в системі Windows). У самій Weebly все, що ви можете зробити, це збільшити, розмити, затемнити або застосувати кольоровий фільтр.

Плани Weebly & Ціноутворення

Плани Weebly
Безкоштовно
Про
Бізнес
Річна ціна0,00 дол. / Міс12,00 дол. / Міс$ 25,00 / міс
Зберігання диска500 МбНеобмеженийНеобмежений
Безпека SSLТакТакТак
Підключіть доменНіТакТак
Безкоштовний доменНіТакТак
Плата за транзакції3%0%
Додати продукти25 товарівНеобмежений
Підходить для…Флаєр веб-сайтуМалий бізнес / Інтернет-магазинВсе і багато іншого

У Weebly ціноутворення має 5 різних планів – Безкоштовний, Starter, Pro, Business та Performance. Безкоштовний план Weebly постачається із 500-мегабайтним сховищем, рекламою Weebly та веб-адресою з піддоменом Weebly.com. Основний застереження тут полягає в тому, що ви не можете здійснювати діяльність з електронної комерції у вільному плані.

Однак ви можете зробити більше з Weebly, якщо вирішите перейти на платні плани.

Шаблони Weebly & Конструкції

Weebly пропонує 50+ шаблонів веб-сайтів у своєму сховищі. Вони виглядають чистими, чуйними та класифікованими під різними етикетками – такими як інтернет-магазин, персональний, блог, бізнес тощо.

Зразки шаблонів сайтів Weebly

Переглянути всі теми Weebly & тут вже створені конструкції.

Шаблони:Шаблони: резюме / персональний веб-сайт

Шаблони:Шаблони Weebly: Повна сторінка бізнес-сайту

Шаблони:Шаблони Weebly: Портфоліо бізнесу

Шаблони:Шаблони: Просте портфоліо / фотогалерея

Детальніше про Weebly (FAQ)

Weebly безкоштовно використовувати?

Так, Weebly є безкоштовним у використанні. Ви можете підписатися на Weebly безкоштовно. Але для повного використання всіх функцій, таких як більш детальна аналітика тощо, вам потрібно буде зареєструватися в одній з платних версій Weebly. Однак безкоштовна версія Weebly досить хороша для створення дивовижних веб-сайтів.

Ось як створити свій перший веб-сайт за допомогою Weebly.

Скільки коштує використовувати Weebly?

Ціни на відмінність коливаються залежно від того, що ви хочете зробити і від того, яка функціональність вам потрібна. План вступу починається з 5 доларів на місяць, що дозволяє вам підключити домен до свого веб-сайту. План Pro коштує вам 12 доларів на місяць, коли рекламу видаляють та включають розширену статистику сайту. Якщо ви хочете налаштувати свій інтернет-магазин, ви можете вибрати Бізнес-план, який коштує 25 доларів США на місяць або план Business Plus, який коштує 38 доларів на місяць. В цілому Weebly – це одна з найбільш доступних за ціною послуг.

Як створити безкоштовний рахунок в Weebly?

1. Перейдіть на веб-сайт Weebly за адресою “www.weebly.com” > 2. Підпишіться на акаунт у Weebly > 3. Виберіть тему для свого сайту > 4. Виберіть доменне ім’я для свого сайту > 5. Дизайн та редагування вашого веб-сайту > 6. Клацніть на “Опублікувати”, коли ви задоволені своїм веб-сайтом. Натисніть тут, щоб почати.

Є домен Weebly безкоштовно?

Weebly пропонує абсолютно безкоштовні субдомени. Безкоштовний субдомен відформатований як yourwebsite.weebly.com. Якщо ви не плануєте купувати домен для свого веб-сайту, ви можете використовувати безкоштовний субдомен, запропонований Weebly. В іншому випадку ви можете отримати безкоштовне доменне ім’я на один рік і поновити на $ 19,95 щорічно, якщо перейти на платні плани.

Weebly пропонує безкоштовні SSL?

Усі плани Weebly постачаються з безкоштовним SSL. Ви можете впроваджувати SSL на всі свої веб-сайти Weebly без плати, включивши його на вкладці налаштувань. Як і інші розробники веб-сайтів, Weebly не підтримує сторонніх постачальників сертифікатів SSL.

Чи можу я налаштувати свій інтернет-магазин за допомогою Weebly?

Так, Weebly – один з кращих будівельників інтернет-магазинів для новачків. У ньому є широкі функції електронної комерції – від шаблонів магазинів до макетів презентації товару та управління, у ньому є все необхідне, включаючи шлюз платежів, щоб запустити інтернет-магазин.

Хорошими варіантами для Weebly є Shopify та BigCommerce.

Чи стягується Weebly плата за транзакцію?

Weebly не стягує плату за трансакцію, якщо ви переглядаєте бізнес-план. Weebly стягує лише 3% комісії за транзакції, якщо ви продаєте в планах Connect і Pro. Однак Weebly стягуватиме з усіх користувачів 2,9% + 0,30 долара за плату за транзакційний шлюз. Постачальниками платежів, які інтегруються з Weebly, є Stripe, PayPal та Square.

Чи можу я використовувати власний домен у Weebly?

Так, ви можете використовувати власний домен у Weebly. Щоб підключити наявне доменне ім’я до Weebly, ви можете або перенести ім’я домену в Weebly або оновити записи DNS вашого домену.

Чи можу я продати речі на Weebly?

Так, ви можете продавати всілякі речі на своєму веб-сайті Weebly. Наприклад, фізичні продукти, для яких потрібна доставка або навіть завантажувані цифрові продукти, такі як електронні книги та пісні.

Добре підходить для ведення блогів?

Хоча Weebly може бути корисним і навіть потужним інструментом створення веб-сайтів, дещо не вистачає, коли мова йде про інструменти для ведення блогів. Ви можете вести блог, але ваші варіанти тут більш обмежені, ніж порівняно із спеціальною системою управління вмістом, як WordPress.

Чи можу я створити форум або систему членства за допомогою Weebly?

Так. Weebly пропонує систему членства / форуму та дозволяє до 100 членів для Pro Plan та необмежених членів для Бізнес-плану.

Порівняйте Weebly з Wix та WordPress.com

Вікс
Weebly
WordPress.com

Безкоштовний планТакТакТак
Найнижчий платний план4,50 дол. / Міс12,00 дол. / Міс$ 5 / міс
Місце для зберіганняВід 500 МбВід 500 МбВід 3 Гб
Пропускна здатністьВід 1 ГбНеобмеженийБез вимірювання
Безкоштовний доменКомбінований план і вищеТак, крім безкоштовних планівОсобистий план і вище
Додавання плагіна / сайту250+320+50 000+
Підтримка клієнтівТелефон і електронна пошта для платних планівПідтримка по телефону лише для платників вищого рівняПідтримка електронної пошти та чату в реальному часі для платних планів
Інтернет-магазин готовий?Тільки на планах верхнього рівняТільки на планах верхнього рівняПлагін залежить
Підкаст готовий?ТакНіПлагін залежить
Форум готовий?ТакЗа допомогою стороннього сервісуПлагін залежить
Безкоштовний SSLТакТакТак
Платіжний шлюзСмуга, PayPal, площа, 2CO тощоСмуга, PayPal, площа, 2CO тощоЛише PayPal
Може продавати цифрові продуктиТільки бізнес-планТакПлагін залежить
Багатомовна підтримкаТакЗалежно від додаткаТак
ПриміткиWix є потужним та простим у використанні, але тримає своїх користувачів близько, не дозволяючи експортувати сайтиWeebly трохи більше нахилений до сайтів електронної комерції та має більш обмежений вибір шаблонівВ цілому, WordPress надзвичайно потужний і популярний, але для повного використання його існує крива навчання.
ВідвідатиWix.comWeebly.comWordPress.com

Weebly перегляд: наш вердикт

Хоча це має свої переваги та недоліки, я вважаю, що Weebly є успіхом і буде працювати майже для кожного. Основи є всі, і це, безумовно, є потужним інструментом для початківців розробників сайтів електронної комерції.

Основні функції досить прості у використанні майже для будь-кого, навіть враховуючи небагато часу, необхідного для ознайомлення. У той же час центр додатків надає більш досконалі використовувані інструменти, необхідні для того, щоб зробити свої сайти більш потужними.

Найкраще, що ви можете почати з безкоштовного плану, щоб побачити, чи підходить він вам, і якщо він є, ви можете вибрати платний план.

Починати

Почніть з розробника сайту WeeblyКрок 1 – Реєстрація за допомогою Facebook, Google або облікового запису електронної пошти.

Виберіть тип веб-сайту, який ви хочете створити за допомогою WeeblyКрок 2 – Виберіть, чи потрібен вам Інтернет-магазин (ви можете змінити це пізніше в Налаштування).

* Переклад: EN ID

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map