Top 10 nejlepších poskytovatelů hostingu Windows Server 2020

0

Takže se chystáte využít Windows Server hosting ale zmatený, když se rozhodne, který z nich je nejlepším poskytovatelem?


Dostupnost desítek hostitelů ztěžuje výběr mezi různými společnostmi, ale provedli jsme průzkum hloubky a přišli jsme s některými z nejlepších možností.

Existuje značný rozdíl mezi Windows a Linux webhostingem kromě skutečnosti, že druhý stojí méně peněz.

Pokud jste vývojář nebo programátor, který se většinou zabývá ASP, MS SQL nebo ASP.net atd. pak pro vás bude hosting založený na systému Windows perfektní.

Hlavní výhody serverů se systémem Windows OS:

 • Pravidelné aktualizace zajišťující optimální výkon
 • Společnost v pozadí přijímá nejnovější bezpečnostní záplaty pro robustní ochranu
 • Není třeba se učit pokročilé dovednosti pro správu vašeho stroje
 • Kompatibilní s Microsoft FrontPage a pokročilými funkcemi
 • Perfektní volba pro vývoj aplikací na bázi Windows
 • ASP, Visual Basics, .Net a ASP.net přátelský
 • Grafické uživatelské rozhraní se ve srovnání s Linuxem snadno používá
 • Můžete snadno nasadit, nainstalovat nebo změnit věci (díky GUI)
 • Povolit vzdálený přístup na plochu

Windows Server Hosting vs Linux OS

Top 10 nejlepších poskytovatelů hostingu Windows Server 2020

1. Kamatera

Pokud jde o webový hosting Windows Server s cloudem, jak můžeme zapomenout na Kamateru, platformu postavenou na nejmodernějších technologiích a maximální škálovatelnosti pro hostování všech různých aplikací, webů a prostředí Windows OS.

Na rozdíl od mnoha společností poskytujících webhosting, které stojí spoustu peněz, jsou jejich plány vysoce cenově dostupné a umožňují konečnou škálovatelnost na cestách. To znamená, že během několika kliknutí můžete zvýšit nebo snížit jakékoli prostředky serveru, jako je úložiště, paměť, výpočetní výkon.

Proces škálování je jednoduchý a také rychlý díky okamžitému zajištění. Nasazení požadovaného počítače se systémem Windows s požadovanými prostředky trvá méně než 1 minutu. Jediné, co musíte udělat, je vybrat operační systém podle vašeho výběru, zónu datového centra, CPU, RAM, úložiště, název serveru a fakturační cyklus. Kromě toho hraje jejich uživatelsky přívětivý ovládací panel také zásadní roli při správě účtu jako kouzlo.

To, co Kamateru vyniká mezi ostatními poskytovateli cloudového hostingu, je možnost okamžité zákaznické podpory 24 × 7, kterou lze využít prostřednictvím živého chatu, telefonního hovoru a vstupenek. Kromě toho také nabízejí rozsáhlou znalostní základnu, kde můžete získat svépomoc. Kamatera má desetileté zkušenosti v oboru, odborný personál a hardwarový hardware pro zajištění maximální dostupnosti a rychlých služeb.

Všechny jejich servery (umístěné ve 13 regionech) využívají nejrychlejší procesory Intel, které jsou o 300% rychlejší než předchozí verze, jsou propojeny s veřejnou a soukromou sítí 40Gbit a poskytují vysoce izolované prostředí. Navíc s pomocí SSDs zažijete nejrychlejší možnou rychlost.

Bez ohledu na to, zda potřebujete předem připravený plán nebo chcete vytvořit svůj vlastní server, nabízejí obě možnosti. Můžete vytvořit operační systém Server pro Windows s až 384 GB RAM, 72 vCPU jádra a 1TB úložiště.

K dispozici jsou také další možnosti OS, včetně CentOS, Debian, CloudLinux, Windows, FreeBSD, OpenSUSE, Gentoo, FreeNAS a Ubuntu atd. Kromě toho můžete také nasadit vlastní obrázek..

Jako celek doporučujeme dát Kamaterě šanci hostit vaše data, protože je k dispozici také 30denní zkušební verze zdarma.

2. Vultr – spolehlivý cloudový hosting Windows s 15 možnostmi datového centra

nejlepší cloud serveru Windows

Vultr je relativně nový poskytovatel hostingu, který byl zahájen v roce 2014, ale je řízen týmem, který má více než 20 let zkušeností s webhostingem. Opravdu jsme ohromeni jejich uptime, rychlostí a škálovatelností.

Společnost rychle rostla a stala se jedním z obří poskytovatelů cloudového hostingu, kteří drží více než 100 tisíc zákazníků celosvětově.

Vultr nabízí nezávislé cloudové servery, které jej využívají podle vašich potřeb, jako jsou Windows nebo Linux.

Jednou z vynikajících věcí je, že Vultr nabízí širokou škálu plánů s vyhrazenými zdroji. Můžete snadno najít nejvhodnější plán, který odpovídá vašim potřebám.

Navíc se objevily cloudové technologie snadná škálovatelnost. Takže namísto migrace celého účtu můžete pomocí nástroje Vultr v případě potřeby okamžitě zvýšit nebo snížit zdroje.

K dispozici je také okamžité poskytování automatizovaných serverů Bare Metal pro řešení masivního provozu. S Vultrem se tedy nikdy nebudete muset starat o škálovatelné možnosti.

Vultr má různá datová centra pro zajištění nízké latence, než mnoho cloudových hostitelů. Oni mají 15 umístění datového centra vybrat si podle geografického umístění vašeho publika.

Na druhé straně to také pomáhá zkrátit dobu načítání vašeho webu a aplikací po celém světě. Celá síť je postavena na jednotkách SSD a hardwaru podnikové třídy pro vysokou rychlost čtení a zápisu. Existuje tedy velmi nízké riziko prostojů, protože systém automaticky přepne na jiné kopie vašich dat v případě selhání hardwaru.

Můžete považovat za nevýhodu nebo ne, že Vultr nenabízí ovládací panel Plesk pro správu hostitelského serveru Windows. Poskytují jednoduchý in-house vyvinutý palubní desku s 1-click installer.

Přestože jsou partnery nabídnout Plesk na 30denní zkušební období. Pokud jde o technickou pomoc, můžete odesílat vstupenky nebo se učit prostřednictvím podrobné dokumentace.

Bohužel neexistuje živý chat. Hostováním na serveru Vultr můžete nejen hrát volně, ale také snadno využívat škálovatelnost a bezpochyby důvěryhodný výkon..

3. InterServer

InterServer

Interserver přichází s cílem poskytovat spolehlivé služby s dostupností. Webhosting je konkurenčním trhem a Interserver s ním od roku 1999 jedná uvážlivě. Společnost často vyhlašuje obrovské slevy, jako je hosting na 1 cent po omezenou dobu..

Kromě různých typů hostingových řešení si také můžete zaregistrovat doménové jméno při velmi nízkých obnovách ve srovnání s konkurencí.

Stejně jako ostatní poskytovatelé vám nabízejí nižší ceny u dlouhodobějších plánů, jako je například 3 roky. Jejich hosting optimalizovaný pro Windows je dodáván s docela neomezenými funkcemi. Získáte neomezené úložiště, přenos dat, e-mail a subdomény. Kromě toho můžete hostit až 20 webů.

Pro rychlý výkon je k dispozici samostatný systém mezipaměti založený na SSD. Navíc existuje také zdarma integrované CDN zajistit rychlé načítání po celém světě.

Další pozoruhodnou věcí je, že zahrnují bezplatné týdenní zálohování dat, zatímco obnova vyžaduje odeslání žádosti. Vaše data navíc ukládají do mechanismu úložiště odolného proti chybám „RAID-10“. InterServer patří mezi společnosti, které nabízejí 99% provozuschopnosti, a ano, efektivně to umožňují nad jejich slíbené uptime.

Pro snadnost zákazníka zahrnují ovládací panel Plesk, který nabízí nejen většina poskytovatelů serverů Windows, ale také snadné použití. K dispozici je také bezplatný certifikát SSL, který je nezbytný nejen pro bezpečnost, ale také pro hodnocení vyhledávačů.

Nenabízejí bezplatnou doménu, místo toho si můžete jednu koupit za zvýhodněnou cenu 1,99 $. Společnost udržuje všechny základní způsoby, jako je živý chat, telefon a e-mail, aby zákazníkům pomohla 24/7. Podle našich zkušeností můžeme říci, že patří mezi společnosti s opravdu rychlým live chatem.

Pokud nejste spokojeni se svým stávajícím poskytovatelem, můžete hladce přejít na InterServer bez zaplacení jediného penny. A kromě mnoha výhod existuje Kredit 100 $ AdWords a 20% Šablona Monster sleva na vás čeká.

4. DreamHost – levný hosting Windows Server v cloudu

dreamhost

Od roku 1997 DreamHost neustále roste a hostováno přes 1,5 milionu domén na jejich podlaze. Poskytují kompletní webová řešení včetně registrace doménového jména a všech druhů webhostingových služeb.

Na rozdíl od výše uvedených dvou poskytovatelů nenabízejí sdílený Windows hosting. Pokud tedy chcete hostovat Windows, můžete tak učinit na cloudové platformě.

Kromě toho je pro Linux jejich sdílený hosting vynikající volbou, která je podložena 100% zárukou dostupnosti, bezplatnými SSL a Pravidla pro vrácení 97 dní.

Cloudhosting DreamHost je nespravovaná služba, ve které máte povoleno nasazení Windows, Linux a BSD operační systémy. Bude vám poskytnut plný přístup root, takže si budete moci nainstalovat OS podle vlastního výběru.

Jako cloudový hosting poháněný více stroji, které fungují jako jeden, jsou tedy nejnižší šance na prostoje. Největší výhodou cloudové infrastruktury je škálovatelnost, která vám umožní v případě potřeby okamžitě rozšířit zdroje.

Nabízejí spoustu úložiště na SSD serverech. Na jejich nejméně plánu, dostanete 80 GB prostoru SSD a Blokové úložiště 100 GB bez jakýchkoli dalších nákladů.

Navíc zajišťují izolované prostředí, aby vaše stránky neovlivnily jiné účty během dopravní špičky ostatních.

Zde si všimněte, že na sdíleném serveru Windows je ovládací panel Plesk poskytován zdarma, což může být způsobeno sdílenými náklady. Zatímco v cloudu DreamHost nabízejí pouze jednoduchý ovládací panel, měli byste mít zkušenosti s webhostingem.

S cloudem DreamHost nemusíte platit jednorázovou částku najednou. Jejich služby můžete kdykoli zrušit, a proto není třeba uplatňovat zásady vrácení peněz. Dále můžete snadno ukládat aplikace třetích stran pro ukládání záložních souborů.

Ačkoli mají live chat a telefonickou podporu, technická podpora DreamHost 24/7 je poskytována hlavně prostřednictvím systému prodeje vstupenek. DreamHost je vynikající volbou zejména pro vývojáře, protože je spolehlivý a přichází s plným přístupem root za velmi dostupnou cenu.

5. TMDHosting

TMDHosting

Zde je výrazný TMDhosting, který přináší mnoho důvodů, které nutí uchazeče, aby je brali v úvahu při hledání hostování Windows serverů. TMD je zvláště stabilní webový hostitel s záruka dostupnosti 99,999% a planoucí rychlé služby.

Ve sdíleném prostředí můžete využívat možnosti serveru založeného na systému Windows. Společnost nahradila disky s pomalou rychlostí spřádání za SSD, které jsou 20x rychlejší, Váš web se proto načítá rychleji.

Kromě výkonu poskytuje TMDHosting neuvěřitelných 60 dnů záruku vrácení peněz, která je nad standardní dobu. To znamená, že máte více času na jejich vyhodnocení. Nejlepší na tom je, že jejich základní plán může hostit až 6 webových stránek, neomezené úložiště, MSSQL databáze a šířku pásma.

A co je nejdůležitější, vždy zajistí rychlou dostupnost nejnovějších .NET frameworků. TMD má silné zabezpečení na straně serveru, ochranu brány firewall a aktualizované opravy zabezpečení. Mají aktivní firewally poháněné oblíbeným BitNinja. Navíc vás automatická kontrola, automatické aktualizace a odborníci na spam chrání.

Společnost je dostatečně velkorysá, aby mohla nabídnout levný web hosting spolu s volným názvem domény s každým plánem. Tam je také SSL jedním kliknutím zdarma což je důležité pro bezpečnost i pro hodnocení SERP.

Pro správu funkcí hostování zahrnují všechny účty panel Plesk, který se poněkud liší od cPanel, ale snadno se ovládá. Nikdo si nepředstavuje provozování webových stránek bez záloh a zálohy samozřejmě stojí další peníze. TMDHosting vám však usnadňuje nabídku bezplatných služeb zálohování a obnovy.

Mít odborníky společnosti na technickou pomoc je vždy lepší, než se spoléhat na podporu třetích stran. TMDhosting zpřístupňuje nepřetržitě zákaznickou podporu prostřednictvím několika kanálů, jako je živý chat a lístky.

Telefonická podpora je k dispozici také od pondělí do pátku. Získáte ty nejlepší služby za peníze a cenově dostupné serverové plány Windows se všemi zvonky a píšťalky pro bezproblémový chod.

6. A2Hosting

a2hosting Windows VPS Server

A2Hosting je jedním z nejflexibilnějších webových hostitelů v oboru a přizpůsobil své služby tak, aby vyhovovaly potřebám zákazníků. Tento podnik začíná v roce 2001, aby sloužil vybraným zákazníkům, ale v roce 2003 se rozhodli sloužit širšímu trhu zavedením různých webhostingových služeb prostřednictvím své platformy.

Dnes představují jak plány serverů Linux, tak Windows. Kromě VPS a oddaného můžete dokonce využívat Windows hosting ve sdíleném prostředí za výhodné ceny.

A2Hosting ví, kolik rychlosti je pro jeho zákazníky zásadní. Takže bez ohledu na typ hostingu (sdílený, VPS atd.) Přicházejí všechny balíčky Servery založené na SSD pro bezproblémový přenos dat. Výběr umístění datového centra (USA, Evropa a Asie) je navíc na vás.

Místo, které je nejblíže vašim zákazníkům, umožňuje datům rychle cestovat z datového centra do klientského prohlížeče, a tak rychle načítat čas. Můžete dokonce nastavit technologie Turbo pro další výhodu rychlosti.

Na A2hostingu je hosting sdílených serverů Windows nejlevnější způsob, jak používat technologie Windows OS. Dostanete neomezený webový prostor SSD pro potřeby celého úložiště, jako jsou OS, databáze.

Každý plán dále zahrnuje neomezený přenos dat, což znamená, že počet návštěv není nijak omezen měsíčně.

Jejich hosting Windows zahrnuje ovládací panel Plesk, který má intuitivní rozhraní pro správu domén, e-mailů a databází atd. Podporují více Verze ASP.NET, .NET, Silverlight a bezplatné certifikáty SSL.

Obvykle je operační systém Windows kritizován za špatná bezpečnostní opatření. A2Hosting poskytuje odpovídající ochranu před škodlivými činnostmi.

Kontrola virů, aktualizace jádra, Firewall a zejména systém proti hrubé síle vás chrání ze všech stran. Nemusíte se tedy starat o bezpečnost na webovém serveru Windows.

Zákaznická podpora je páteří jakékoli webhostingové společnosti; také rozumně spravovali zákaznickou podporu. Živý chat, e-maily a telefonická podpora jsou k dispozici 24/7/365.

A2Hosting je spolehlivý webový hostitel, ať už chcete hosting Windows nebo Linux. Navíc získáte neuvěřitelné záruka vrácení peněz kdykoli (tj. do 30 dnů úplná refundace a poté poměrná část za nevyužité služby).

7. GoDaddy

Godaddy web hosting pro Windows

Pokud máte nízký rozpočet a hledáte levný hosting Windows serveru, pak Godaddy je rozumná volba. GoDaddy je největším registrátorem domén spravuje více než 76 milionů domén. Kromě registrace domény nabízejí webhosting v systémech Linux a Windows.

GoDaddy je známá obrovskou úvodní slevou, ve které můžete ušetřit značné peníze podepsáním dlouhodobých smluv, jako je například tříletá smlouva. Můžete také nakupovat marketingové nástroje, zabezpečení webu, služby SEO, e-mail hosting a kancelářské nástroje.

GoDaddy byl v titulcích kvůli závažnému selhání služeb, když jejich hosting a e-mailové služby klesly, což vážně ovlivnilo jejich reputaci. Nyní se však hodně zlepšili a poté již nedochází k závažným výpadkům služeb.

Poskytují 99,9% dostupnosti a mají bezpečnostní protokoly s aktivní ochranou DDoS. Existuje téměř 50+ aplikací, které lze nasadit jedním kliknutím. Pro správu hostingu je k dispozici bezplatný ovládací panel Plesk vybavený každým plánem, který je pro server Windows VPS docela známý.

Ve svém prvním plánu „Economy“ zahrnují 100 GB úložiště a neomezenou šířku pásma. Navíc umožňuje 10 MySQL a 1 MSSQL databázi. Umožňuje hostování 1 domény, zatímco další dva plány mohou hostit neomezený počet webových stránek.

Můžete slyšet bezplatné doménové jméno, ale GoDaddy dělá jinou práci. Spolu s bezplatným názvem domény poskytují zdarma e-mail Microsoft Office 365 pro první rok předplatného.

V žádném balíčku není zahrnuta žádná bezplatná záloha, i když existuje volitelná služba zálohování, která stojí pouhých 0,99 $ měsíčně. Vytvářejí automatické zálohy a monitorují zabezpečení.

GoDaddy je ze strany zákaznické podpory poměrně omezený, hlavní způsob pomoci zákazníkům je prostřednictvím e-mailů, zatímco živý chat je k dispozici během konkrétních hodin. Ano, GoDaddy v minulosti čelil některým nepříznivým událostem, ale společnost se výrazně zlepšila, aby poskytla stabilní webová řešení.

8. 1and1 IONOS – nejlevnější hosting Windows VPS serveru

1and1 levné Windows VPS s plesk

Zahájena její cesta zpět v roce 2003, můžete o nich slyšet hlavně jako registrátor domén kvůli výrazným propagačním nabídkám jako 0,99 $ domén a výrazné slevy na nákup populárních rozšíření jako .com. Ale 1&1 je více než jen registrátor domény. Nabízejí rozsáhlý katalog produktů webhostingu, zabezpečení webu, online marketing, e-mail hosting a nástroje pro vytváření webových stránek.

Pokud nechcete udělat velkou díru v kapse, pak 1and1 je cenově dostupný způsob, jak spustit hostingový server Windows. Můžete využít ASP.NET a .NET zatímco to jen stojí méně než jeden dolar měsíčně. I jejich první plán nabízí neomezené úložiště a umožňuje hostovat neomezené domény.

Při ročním předplatném získáte zdarma doménové jméno pro první rok. 1&1 je způsobilý poskytovat 99,9% dostupnosti, ale z hlediska rychlosti se možná budete muset starat o optimalizaci a měli byste mít aktivní CDN. Skvělá věc, že ​​i u nejlevnějšího serveru Windows je vaše investice chráněna 30denní politikou vrácení peněz.

1and1 má několik datových center na 10 různých místech, včetně Španělska, Německa, Velké Británie a USA, které jim umožňují nabízet funkce, jako je ge-redundance. Prostřednictvím tohoto systému ukládají vaše data ve dvou samostatných datových centrech, takže nebudete ovlivněni selháním hardwaru.

Stejně jako ostatní weboví hostitelé, 1&1 IONOS nabízí zabezpečený hosting implementací firewally, monitorování serveru, obrana DDoS, atd. Ale pro další péči můžete také povolit volitelné zabezpečení SiteLock, což je účinná služba proti zranitelnostem a hackerům. Můžete to využít s 30denní zkušební verzí jen 0,99 $ / měsíc.

Všechny plány Windows přicházejí také s e-mailovým hostingem. Můžete si vytvořit až 100 e-mailových účtů. Nezapomeňte, že každý účet obsahuje úložiště e-mailů 2 GB.

Spolu s dalšími freebies, 1and1 dárek 100 $ marketingový kredit na propagaci na Bing. E-mail, chat a telefon jsou hlavní způsoby technické pomoci 24/7. Pokud vám docházejí peníze a chcete nejlevnější hosting Windows, 1and1 je bezpochyby možnost přemýšlet.

9. HostWinds

hostwinds

Společnost HostWinds byla spuštěna v roce 2010 a je poskytovatelem hostingu Windows VPS s několika cenami. Jednou se zapsali na seznam 500 Inc..

HostWinds VPS hosting kategorie přichází v obou možnostech; Linux a Windows. Dávají vám do rukou rozhodnutí, zda si vybrat spravovaný nebo nespravovaný plán VPS Windows.

Pokud jste zkušený člověk, můžete výrazně ušetřit náklady výběrem nespravovaného serveru, zatímco pro blogery / vývojáře, kteří jsou ve VPS noví, se pro ně nejlépe hodí spravovaná řešení.

HostWinds vám umožní vybrat si z různých verzí operačního systému Windows. Vědí, jak důležitá je rychlost pro majitele webových stránek a návštěvníky, a proto jsou všechny servery propojeny 1 Gbps porty a SSD.

Dále si můžete vybrat datové centrum z Dallasu nebo Seattlu podle geograficky cíleného publika. Hostwinds je jednou z mála společností, které slibují dodávku udivující 99,999% dostupnost. Váš zákazník bude mít vždy přístup na váš web.

Rovněž podnikli spoustu kroků k zajištění bezpečného provozu svých služeb. Kromě základního monitorování je zde také auto Systém detekce DDoS. Navíc s přítomností nočních záloh můžete pracovat volně za pouhých 1 $ / měsíc.

Díky systému VPS získáte od ostatních zcela soukromý účet hostingu. Znamená to, že nehrozí žádné rušení vašeho účtu jinými těžkými weby na stejném serveru.

Škálovatelnost je jednou ze základních částí, na které se musíte zaměřit, pokud předpovídáte okamžitý růst v blízké budoucnosti. Umožňují bezproblémovou aktualizaci VPS a pro více redundantních možností máte k dispozici vyhrazené balíčky.

Nezapomeňte, že neexistuje žádný ovládací panel Plesk, což znamená, že za licenci musíte zaplatit několik dalších dolarů. Cena licence závisí na verzi, kterou chcete zvolit.

Oblast zákaznické podpory HostWinds je docela působivá, když se osoba podpory objeví během několika sekund na živém chatu. Navíc jsou užitečné také vstupenky na technickou podporu, telefon a znalostní báze.

10. CloudWays – nejlepší cloudový hosting Windows Server Hosting

cloudways

Cloudways je od svého založení nejlepším řešením pro servery Linux a Windows. Spolupracovali s několika předními poskytovateli cloudových služeb, jako jsou Vultr, Amazon a Google atd., A zjednodušují své služby spolu s aktivní zákaznickou podporou. Prostřednictvím Cloudways získáte spravované služby na špičkové cloudové architektuře za rozumnou cenovou značku.

Cloudways je poněkud nejlepší volbou, pokud se nechcete zabývat technickými záležitostmi nebo v začátečnících. To vám umožní snadno používat Amazon, Google, Kyup, Vultr a Linode cloud.

Zde si všimněte, že stejně jako ostatní cloudové společnosti není panel Plesk zahrnut zdarma. Pro správu si můžete buď zakoupit licenci Plesk, nebo spravovat prostřednictvím jejich zjednodušeného ovládacího panelu.

Přestože Cloudways obsahují zdarma Pojďme šifrovat SSL, několik systémů ukládání do mezipaměti pro rychlost a co je nejdůležitější, nepřetržitá podpora zákazníků prostřednictvím živého chatu.

Většina poskytovatelů cloudu nebere bolest hlavy při migraci stránek, zatímco Cloudways ji nabízejí migrace zdarma na účet. Pro uživatele WordPressu mají plugin pro WordPress pro přenos dat. A pro ostatní musíte podat žádost.

Nejpozoruhodnější část Cloudways, která díky jejich partnerství s dalšími poskytovateli zpřístupňuje obrovské množství datových center pro hostování vašeho webu nebo aplikace. Jejich služby navíc můžete využít bezplatně zaregistrováním 3denního zkušebního účtu.

CloudWays obsahuje instalátor na jedno kliknutí na ovládacím panelu, který podporuje 10+ aplikací, jako je WordPress. K dispozici je také dostupnost některých pokročilých možností hostování, které se běžně u sdíleného hostování Windows nemusí vyskytnout, jako je klonování jedním kliknutím a představení.

Neexistují žádné zásady pro vrácení peněz, protože v kterémkoli měsíci můžete zrušit jejich služby, a proto nebudou účtovány žádné příjmy. Je to pohodlný způsob rozmístění počítače se systémem Windows spolu s aktivními kanály podpory.

11. HostGator

hostagor

V neposlední řadě je HostGator prominentním jménem v hostitelském průmyslu. Obrovské slevy jsou jedním z bodů jejich popularity. ASP.NET můžete spustit za extrémně konkurenceschopné ceny. A získáte neměřenou šířku pásma a úložiště. Především výkonný ovládací panel Plesk je součástí hostingových plánů Windows, aniž by byly účtovány žádné další náklady.

HostGator nabízí 99,9% záruku dostupnosti, která se vztahuje na selhání sítě i hardwaru. A pokud doba provozu klesne pod slíbené procento, vydá na váš účet hostovací kredit.

Jejich hostingový server Windows obsahuje spoustu programovacích funkcí, jako jsou více verzí ASP.NET, PHP, Python, AJAX, a mnoho dalších.

HostGator je jedním z hostitelů, kteří nabízejí diferencovanou politiku vrácení peněz. Pokud většina společností poskytuje 30denní nebo žádnou politiku vrácení peněz v plánu Windows, HostGator dává 45 dní zabezpečení vašich prostředků.

Oproti mnoha z nich umožňují neomezený počet databází MSSQL a MySQL. Každý účet vzniká bezplatnými sdílenými certifikáty SSL.

Téměř 40 skriptů opensource lze nainstalovat na jedno kliknutí. Při vytváření webu můžete vyžadovat dobré rozložení.

V současné době hostGator udržuje téměř 4500 šablon zdarma související s různými kategoriemi. A nebojte se o stávající migraci webových stránek, protože nabízejí bezplatnou migraci a přenos domény.

Přestože HostGator je skvělý webhosting, který nabízí škálovatelné možnosti s dostupností. Jejich živý chat jsme ale nenašli tak rychle. Jejich průměrná doba odezvy je většinou mezi 5 minutami, což není rychlé.

Kromě toho lze pro dotazy použít lístky podpory a telefon. Přítomnost různých způsobů pomoci zákazníkům je však skutečně užitečná. Mají také rozsáhlou znalostní základnu, kde lze najít průvodce pro kutily a samoučící se návody.

Závěrečné myšlenky: Který Windows Hosting Server bych si měl vybrat?

Který z nich byste si tedy měli vybrat, abyste si mohli užít rychlých služeb, spolehlivého hostingu a technické podpory guru?

Uváděli jsme některé z nejlepších webhostingových společností pro operační systém Windows, které hostují vaše projekty na důvěryhodné platformě podporované infrastrukturou podnikové třídy. Zde jsou však naše doporučení:

A2Hosting: Nejenže jsou cenově dostupné pro servery Windows, ale také dostatečně velkorysé, aby nabídly neomezený hosting SSD, podporu guru, ovládací panel Plesk Onyx, bezplatné certifikáty SSL a 20x rychlejší turbo servery spolu se zárukou vrácení peněz kdykoli.

DreamHost: Potřebujete více místa a masivní blokové úložiště? V tomto scénáři vyberte DreamHost, jakmile získáte zdarma 100GB blokové úložiště, 80GB solidní hostování a šířku pásma bez omezení. S nimi můžete snadno nasadit operační systémy Windows, BSD a Linux.

1and1: Pokud jste začátečník nebo máte nejnižší rozpočet, neváhejte jít s 1and1. V tomto seznamu nejlepší hosting serveru Windows, jsou nejlevnějšími, které využívají 100 GB úložiště, bezplatný SSL certifikát Wildcard, 2,5 GB RAM a nepřetržitou zákaznickou podporu prostřednictvím více kanálů.

Nyní je řada na vás, abyste se rozhodli, který z nich nejlépe odpovídá vašemu požadavku projektu, a rozhodněte se rozumně. Potřebujete další pomoc? Neváhejte se zeptat v sekci komentářů níže.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map