Top 10 najlepších poskytovateľov hostingu Windows Server 2020

0

Takže to plánujete využiť Windows Server hosting ale byť zmätený, keď sa rozhodne, ktorý z nich je najlepším poskytovateľom?


Dostupnosť desiatok hostiteľov sťažuje výber medzi rôznymi spoločnosťami, urobili sme však hĺbkový prieskum a prišli sme s niektorými z najlepších možností..

Medzi webhostingom Windows a Linux je výrazný rozdiel, okrem toho, že druhý stojí menej peňazí.

Ak ste vývojár alebo programátor, ktorý sa väčšinou zaoberá ASP, MS SQL alebo ASP.net atď. potom bude hosting založený na systéme Windows pre vás ideálny.

Hlavné výhody serverov so systémom Windows OS:

 • Pravidelné aktualizácie na zabezpečenie optimálneho výkonu
 • Spoločnosť, ktorá za tým stojí, prijíma najnovšie bezpečnostné záplaty pre robustnú ochranu
 • Nie je potrebné sa učiť pokročilé zručnosti pre správu vášho stroja
 • Kompatibilné s Microsoft FrontPage a pokročilými funkciami
 • Perfektná voľba pre vývoj aplikácií založených na Windows
 • ASP, Visual Basics, .Net a ASP.net priateľské
 • Grafické používateľské rozhranie sa v porovnaní s Linuxom ľahko používa
 • Môžete ľahko nasadiť, nainštalovať alebo zmeniť veci (vďaka GUI)
 • Povoliť vzdialený prístup na plochu

Windows Server Hosting vs Linux OS

Top 10 najlepších poskytovateľov hostingu Windows Server 2020

1. Kamatera

Ako môžeme zabudnúť na webovú kameru Windows Server Web Hosting, môžeme zabudnúť na Kamateru, platformu postavenú na špičkových technológiách a maximálnu škálovateľnosť, ktorá je hostiteľom všetkých aplikácií, webových stránok a prostredia operačného systému Windows..

Na rozdiel od mnohých spoločností poskytujúcich webhosting, ktoré stoja veľa peňazí, sú ich plány veľmi cenovo dostupné a umožňujú konečnú škálovateľnosť na cestách. To znamená, že pomocou niekoľkých kliknutí môžete zvýšiť alebo znížiť akékoľvek prostriedky servera, ako sú ukladací priestor, pamäť, výkon spracovania.

Proces škálovania je jednoduchý a tiež rýchly vďaka okamžitému zabezpečeniu. Nasadenie požadovaného počítača so systémom Windows s požadovanými zdrojmi trvá menej ako 1 minútu. Musíte len zvoliť operačný systém podľa vášho výberu, zónu dátového centra, CPU, RAM, úložný priestor, názov servera a fakturačný cyklus. Ich ovládateľný ovládací panel navyše zohráva dôležitú úlohu pri správe účtu ako kúzlo.

To, čo robí Kamateru vynikajúcou medzi inými poskytovateľmi cloudhostingu, je možnosť okamžitej zákazníckej podpory 24 × 7, ktorú môžete využiť prostredníctvom živého chatu, telefonického hovoru a lístkov. Okrem toho ponúkajú aj rozsiahlu vedomostnú základňu, kde môžete získať svojpomoc. Spoločnosť Kamatera má desaťročia skúseností v odbore, odborný personál a hardvér špičkovej kvality, aby bola zaistená maximálna dostupnosť a rýchle služby.

Všetky ich servery (umiestnené v 13 regiónoch) využívajú najrýchlejšie procesory Intel, ktoré sú o 300% rýchlejšie ako predchádzajúce verzie, prepojené s verejnou a súkromnou sieťou 40Gbit a poskytujú vysoko izolované prostredie. Okrem toho s pomocou SSD získate najvyššiu možnú rýchlosť.

Bez ohľadu na to, či potrebujete vopred pripravený plán alebo chcete vytvoriť svoj vlastný server, ponúkajú obe možnosti. Môžete vytvoriť operačný systém Server pre Windows s až 384 GB RAM, 72 jadier vCPU a 1 TB úložiska..

K dispozícii sú aj ďalšie možnosti operačného systému vrátane CentOS, Debian, CloudLinux, Windows, FreeBSD, OpenSUSE, Gentoo, FreeNAS a Ubuntu, atď. Okrem toho môžete tiež nasadiť vlastný obrázok..

Ako celok odporúčame, aby ste Kamatere dali šancu hostiť vaše údaje, pretože je k dispozícii aj 30-dňová bezplatná skúšobná možnosť..

2. Vultr – spoľahlivý cloudový hosting Windows s 15 možnosťami dátového centra

najlepší cloud servera Windows

Vultr je relatívne nový poskytovateľ hostingu, ktorý bol uvedený na trh v roku 2014, ale je riadený tímom, ktorý má viac ako 20-ročné skúsenosti s webhostingom. Naozaj sme ohromení ich prevádzkovou pohotovosťou, rýchlosťou a škálovateľnosťou.

Spoločnosť rástla rýchlo a stala sa jedným z obrovských poskytovateľov cloudhostingu, ktorí ich vlastnia viac ako 100 000 zákazníkov celosvetovo.

Spoločnosť Vultr ponúka nezávislé cloudové servery, ktoré ich môžu využívať podľa vašich potrieb, napríklad Windows alebo Linux.

Jednou z vynikajúcich vecí je, že spoločnosť Vultr ponúka širokú škálu plánov s vyhradenými zdrojmi. Môžete ľahko nájsť najvhodnejší plán, ktorý vyhovuje vašim potrebám.

Navyše sa objavili cloudové technológie ľahká škálovateľnosť. Takže namiesto migrácie celého účtu môžete pomocou nástroja Vultr v prípade potreby okamžite zvýšiť alebo znížiť prostriedky.

K dispozícii je tiež okamžité zabezpečenie automatizovaných serverov holých kovov na zvládnutie masívnej premávky. Preto sa s Vultrom nemusíte obávať škálovateľných možností.

Spoločnosť Vultr má rôzne dátové centrá, ktoré zaisťujú nízku latenciu, než mnohí hostitelia cloudu. Oni majú 15 umiestnení dátových centier na výber podľa geografického umiestnenia publika.

Na druhej strane to tiež pomáha skrátiť čas načítania vašich stránok a aplikácií na celom svete. Celá sieť je vybavená jednotkami SSD a hardvérom podnikovej triedy pre vysokú rýchlosť čítania a zápisu. Existuje teda veľmi malé riziko výpadkov, pretože systém automaticky prepne na iné kópie vašich údajov v prípade zlyhania hardvéru.

Môžete považovať za nevýhodu alebo nie, že spoločnosť Vultr neponúka ovládací panel Plesk na správu hostingového servera Windows. Poskytujú jednoduchý interne vyvinutý palubný panel s inštalačným programom na jedno kliknutie.

Hoci sú partnermi, ktorí ponúkajú Plesk na 30-dňovú skúšobnú verziu. Pokiaľ ide o technickú pomoc, môžete zadávať cestovné lístky alebo sa učiť prostredníctvom podrobnej dokumentácie.

Žiaľ, neexistuje žiadny živý rozhovor. Tým, že hosťujete na serveri Vultr, môžete nielen voľne hrať, ale tiež využívať ľahkú škálovateľnosť a nepochybne dôveryhodný výkon..

3. InterServer

InterServer

Interserver prichádza s cieľom poskytovať spoľahlivé služby s dostupnosťou. Webhosting je konkurenčným trhom a Interserver sa ním zaoberá uvážlivo od roku 1999. Spoločnosť často oznamuje obrovské zľavy, ako napríklad hosting na 1 cent na obmedzenú dobu.

Okrem rôznych typov riešení hostingu si môžete zaregistrovať aj doménové meno pri veľmi nízkej obnove v porovnaní s konkurenciou.

Rovnako ako iní poskytovatelia, aj oni vám ponúkajú nižšie ceny pri dlhodobejších plánoch, napríklad 3 roky. Ich hosting optimalizovaný pre Windows je dodávaný s celkom neobmedzenými funkciami. Získate neobmedzený ukladací priestor, prenos údajov, e-mail a subdomény. Okrem toho môžete usporiadať až 20 webových stránok.

Pre rýchly výkon existuje samostatný vyrovnávací systém založený na SSD. Okrem toho existuje aj zadarmo integrovaný CDN zabezpečiť rýchle načítanie po celom svete.

Ďalšou pozoruhodnou vecou, ​​ktorú zahŕňajú bezplatné týždenné zálohovanie údajov, zatiaľ čo obnova vyžaduje odoslanie žiadosti. Vaše údaje sa navyše ukladajú v úložnom mechanizme odolnom voči chybám „RAID-10“. InterServer patrí medzi spoločnosti, ktoré ponúkajú 99% dostupnosti, a áno, efektívne to umožňujú nad ich sľúbenú dostupnosť.

Pre pohodlie zákazníkov zahŕňajú ovládací panel Plesk, ktorý ponúka nielen väčšina poskytovateľov serverov Windows, ale aj jednoduché použitie. K dispozícii je tiež bezplatný certifikát SSL, ktorý je nevyhnutný nielen pre bezpečnosť, ale aj pre hodnotenie vyhľadávacích nástrojov.

Neponúkajú bezplatnú doménu, ale môžete si ju kúpiť za zľavnenú cenu 1,99 dolárov. Spoločnosť udržiava všetky základné spôsoby, ako napríklad živý chat, telefón a e-mail, aby zákazníkom pomohla 24/7. Podľa našich skúseností môžeme povedať, že patria medzi spoločnosti s veľmi rýchlym live chatom.

Ak nie ste spokojní so svojím existujúcim poskytovateľom, môžete bez problémov migrovať na InterServer bez zaplatenia jediného centu. A okrem mnohých výhod existuje Kredit vo výške 100 USD na AdWords a 20% šablóna Monster čaká na vás zľava.

4. DreamHost – Lacný hosting servera Windows v cloude

dreamhost

Od roku 1997 DreamHost neustále rastie a hostil viac ako 1,5 milióna domén na ich podlahe. Poskytujú kompletné webové riešenia vrátane registrácie doménového mena a všetkých druhov webhostingových služieb.

Na rozdiel od vyššie uvedených dvoch poskytovateľov neponúkajú zdieľaný hosting Windows. Ak teda chcete hosťovať Windows, môžete tak urobiť na cloudovej platforme.

Pre Linux je ich zdieľaný hosting vynikajúcou voľbou, ktorá sa opiera o 100% záruku dostupnosti, bezplatné SSL a Zásady vrátenia platby za 97 dní.

Cloudhosting DreamHost je nespravovaná služba, v ktorej máte povolené nasadenie Windows, Linux a BSD operačné systémy. Dostanete prístup k úplnému rootovi, takže si budete môcť nainštalovať OS podľa vlastného výberu.

Ako cloudový hosting poháňaný viacerými strojmi, ktoré fungujú ako jeden, sú teda najmenšie šance na prestoje. Najväčšou výhodou cloudovej infraštruktúry je škálovateľnosť, ktorá vám umožní podľa potreby okamžite rozšíriť zdroje.

Poskytujú dostatok úložného priestoru na serveroch SSD. Na ich najmenší plán dostanete 80 GB priestoru SSD a 100 GB blokové úložisko bez akýchkoľvek ďalších nákladov.

Navyše zaisťujú izolované prostredie, aby vaše stránky neovplyvnili iné účty počas zvyšovania návštevnosti ostatnými.

Upozorňujeme, že na zdieľanom serveri Windows je ovládací panel Plesk poskytovaný zadarmo, čo môže byť spôsobené zdieľanými nákladmi. Na cloudu DreamHost jednoducho ponúkajú jednoduchý ovládací panel, takže by ste mali mať skúsenosti so správou webhostingu.

Pri cloudu DreamHost nemusíte platiť jednorazovú sumu naraz. Ich služby môžete kedykoľvek zrušiť, takže nie je potrebné uplatňovať pravidlá pre vrátenie platby. Ďalej môžete ľahko integrovať aplikácie tretej strany na ukladanie záložných súborov.

Hoci majú DreamHost 24/7 technickú podporu cez live chat a telefonickú podporu, poskytuje sa hlavne prostredníctvom systému predaja lístkov. DreamHost je vynikajúcou voľbou najmä pre vývojárov, pretože je spoľahlivý a prichádza s úplným prístupom root za veľmi prijateľné ceny.

5. TMDHosting

TMDHosting

Tu je charakteristický TMDhosting, ktorý prináša veľa dôvodov, ktoré donútia hľadajúcich, aby ich zvážili pri hľadaní hostenia servera Windows. TMD je obzvlášť stabilný webový hostiteľ so serverom záruka dostupnosti 99,999% a horiace rýchle služby.

V zdieľanom prostredí môžete využívať možnosti servera založeného na systéme Windows. Spoločnosť nahradila disky s pomalou rýchlosťou otáčania SSD disky, ktoré sú 20x rýchlejšie, Váš web sa preto načíta rýchlejšie.

Okrem výkonu poskytuje TMDHosting neuveriteľných 60 dní záruku vrátenia peňazí, ktorá presahuje štandardné obdobie. To znamená, že máte viac času na ich vyhodnotenie. Najlepšie na tom je, že ich základný plán môže obsahovať až 6 webových stránok, neobmedzené úložisko, databázu MSSQL a šírku pásma..

Najdôležitejšie je, že vždy zabezpečujú rýchlu dostupnosť najnovších rozhraní .NET. TMD má silné zabezpečenie na strane servera, ochranu brány firewall a aktualizované bezpečnostné opravy. Majú aktívne firewally poháňané populárnou BitNinja. Navyše vás automatická kontrola, automatické aktualizácie a odborníci na nevyžiadanú poštu udržiavajú v bezpečí.

Spoločnosť je dostatočne veľkorysá na to, aby ponúkla lacný webhosting spolu s bezplatným názvom domény s každým plánom. Je tu tiež SSL jedným kliknutím zadarmo čo je dôležité pre bezpečnosť, ako aj pre hodnotenie SERP.

Pre správu funkcií hostenia všetky účty obsahujú panel Plesk, ktorý sa trochu líši od cPanel, ale ľahko sa ovláda. Nikto si nevie predstaviť, že prevádzkuje web bez záloh a zálohy samozrejme stoja ďalšie peniaze. Ale TMDHosting vám to uľahčí tým, že ponúka bezplatné služby zálohovania a obnovy.

Mať odborníkov spoločnosti na technickú pomoc je vždy lepšie, ako sa spoliehať na podporu tretích strán. TMDhosting sprístupňuje nepretržitú zákaznícku podporu prostredníctvom viacerých kanálov, napríklad prostredníctvom živého chatu a lístkov.

Telefonická podpora je k dispozícii od pondelka do piatka. Získate najlepšie služby s nízkou hodnotou a cenovo dostupné serverové plány systému Windows so všetkými zvonmi a píšťalkami na plynulé fungovanie.

6. A2Hosting

a2hosting Windows VPS Server

A2Hosting je jedným z najflexibilnejších webových hostiteľov v tomto odvetví a prispôsobuje svoje služby potrebám zákazníkov. Tento podnik začína v roku 2001, aby slúžil vybraným zákazníkom, ale v roku 2003 sa rozhodli slúžiť širšiemu trhu zavedením rôznych služieb webhostingu prostredníctvom svojej platformy..

Dnes predstavujú plány serverov Linux aj Windows. Popri VPS a oddaných môžete dokonca využívať Windows hosting v zdieľanom prostredí za výhodné ceny.

A2Hosting vie, koľko rýchlosti je pre svojich zákazníkov rozhodujúca. Takže bez ohľadu na typ hostenia (zdieľané, VPS atď.) Sa dodávajú všetky balíčky Servery založené na SSD pre bezproblémový prenos dát. Výber umiestnenia dátového centra (USA, Európa a Ázia) je navyše len na vás.

Miesto, ktoré je najbližšie k vašim zákazníkom, umožňuje, aby údaje rýchlo prešli z dátového centra do prehliadača klienta, a teda k rýchlemu načítaniu. Môžete dokonca nastaviť technológie Turbo pre ďalšiu výhodu v rýchlosti.

Na serveri A2hosting je hosting zdieľaného servera Windows najlacnejším spôsobom použitia technológií operačného systému Windows. Dostanete neobmedzený webový priestor SSD pre potreby celého úložiska ako OS, databázy.

Každý plán ďalej zahŕňa neobmedzený prenos údajov, čo znamená, že počet návštev nie je mesačne obmedzený.

Ich hosting Windows zahŕňa ovládací panel Plesk, ktorý má intuitívne rozhranie pre správu domén, e-mailov, databáz, atď. Verzie ASP.NET, .NET, Silverlight, ako aj bezplatné certifikáty SSL.

Operačný systém Windows je zvyčajne kritizovaný za zlé bezpečnostné opatrenia. A2Hosting poskytuje primeranú ochranu pred škodlivými činnosťami.

Kontrola vírusov, aktualizácie jadra, Firewall a najmä systém proti hrubej sile vás chráni zo všetkých strán. Nemusíte sa teda obávať o bezpečnosť na webovom serveri Windows.

Zákaznícka podpora je chrbtovou kosťou akejkoľvek webhostingovej spoločnosti; múdro riadili aj zákaznícku podporu. Živý chat, e-maily a telefonická podpora sú k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni a 365 dní v týždni.

A2Hosting je spoľahlivý webhosting bez ohľadu na to, či chcete hostovať Windows alebo Linux. Navyše získate neuveriteľné záruka vrátenia peňazí kedykoľvek (t. j. do 30 dní úplná náhrada a potom rozdelená na nevyužité služby).

7. GoDaddy

Godaddy web hosting pre Windows

Ak máte nízky rozpočet a hľadáte lacný hosting servera Windows, potom Godaddy je rozumná voľba. GoDaddy je najväčší registrátor domén spravuje viac ako 76 miliónov domén. Okrem registrácie domén ponúkajú aj webhosting v systéme Linux a Windows.

GoDaddy je známy obrovskou úvodnou zľavou, v ktorej môžete ušetriť značné peniaze podpísaním dlhodobých zmlúv, napríklad na 3 roky. Môžete tiež nakupovať marketingové nástroje, zabezpečenie webu, služby SEO, e-mail hosting a kancelárske nástroje.

GoDaddy bol v titulkoch kvôli veľkému rozpadu služieb, keď sa ich hosting a e-mailové služby znížili, čo vážne ovplyvňuje ich reputáciu. Teraz sa však veľa zlepšili a potom už nie je žiadny významný výpadok služieb.

Oni poskytujú 99,9% dostupnosti a majú bezpečnostné protokoly s aktívnou ochranou DDoS. Existuje takmer 50+ aplikácií, ktoré je možné nasadiť jedným kliknutím. Pre správu hostingu je k dispozícii bezplatný ovládací panel Plesk vybavený každým plánom, ktorý je pre server Windows VPS pomerne známy.

Vo svojom prvom pláne „Economy“ zahŕňajú 100 GB úložného priestoru a neobmedzenú šírku pásma. Okrem toho povoľuje 10 databáz MySQL a 1 databázu MSSQL. Umožňuje hosťovanie 1 domény, zatiaľ čo ďalšie dva plány môžu hostiť neobmedzený počet webových stránok.

Môžete počuť názov bezplatnej domény, ale GoDaddy robí inú prácu. Spolu s bezplatným názvom domény poskytujú bezplatný e-mail Microsoft Office 365 pre prvý rok predplatného.

V žiadnom balíku nie je zahrnutá žiadna bezplatná záloha, hoci existuje voliteľná služba zálohovania, ktorá stojí iba 0,99 dolárov mesačne. Vytvárajú však automatické zálohy, ako aj monitorovanie bezpečnosti.

GoDaddy je zo strany zákazníckej podpory dosť obmedzený. Hlavným spôsobom pomoci zákazníkom je e-maily, zatiaľ čo live chat je k dispozícii počas konkrétnych hodín. Áno, GoDaddy v minulosti čelil niektorým nepriaznivým udalostiam, ale spoločnosť sa podstatne zlepšila, aby poskytla stabilné webové riešenia.

8. 1and1 IONOS – Najlacnejší hosting Windows VPS servera

1and1 lacný Windows VPS s plesk

Začala svoju cestu späť v roku 2003, môžete o nich počuť hlavne ako registrátor domén z dôvodu výrazných propagačných ponúk $ 0,99 domén a výrazné zľavy na nákup populárnych rozšírení ako .com. Ale 1&1 je viac než len registrátor domény. Ponúkajú rozsiahly katalóg produktov webhostingu, zabezpečenia webu, online marketing, e-mail hosting a nástroje na vytváranie webových stránok.

Ak si neželáte urobiť veľkú dieru vo vrecku, 1and1 predstavuje cenovo dostupný spôsob, ako spustiť hostingový server Windows. Môžete využiť ASP.NET a .NET zatiaľ čo to stojí iba jeden dolár mesačne. Dokonca aj ich prvý plán ponúka neobmedzené úložisko a umožňuje vám hosťovať neobmedzené domény.

Pri ročnom predplatnom získate bezplatný názov domény pre prvý rok. 1&1 je spôsobilý poskytovať 99,9% dostupnosti, ale z hľadiska rýchlosti sa možno budete musieť starať o optimalizáciu a mali by ste mať aktívnu CDN. Skvelá vec, že ​​aj pri najlacnejšom serveri Windows je vaša investícia chránená 30-dňovou politikou vrátenia prostriedkov.

1and1 má viacero dátových centier na 10 rôznych miestach vrátane Španielska, Nemecka, Veľkej Británie a USA, ktoré im umožňujú ponúkať funkcie, ako je napríklad redundancia. Prostredníctvom tohto systému ukladajú vaše údaje v dvoch samostatných dátových centrách, aby vás neovplyvnilo zlyhanie hardvéru.

Rovnako ako iní hostitelia webových stránok, 1&1 IONOS ponúka zabezpečený hosting implementáciou firewally, monitorovanie servera, obrana DDoS, atď. Pre zvýšenú starostlivosť však môžete povoliť aj voliteľné zabezpečenie SiteLock, ktoré je účinnou službou proti zraniteľným miestam a hackerom. Môžete to využiť s 30-dňovou skúšobnou verziou a potom iba 0,99 USD / mesiac.

Všetky plány Windows sa dodávajú aj s e-mailovým hostingom. Môžete si vytvoriť až 100 e-mailových účtov. Nezabúdajte, že každý účet obsahuje úložisko e-mailov s kapacitou 2 GB.

Spolu s ďalšími bezplatnými reklamami, 1 a 1 darček, marketingový kredit vo výške 100 USD na propagáciu na serveri Bing. E-mail, chat a telefón sú hlavné spôsoby technickej pomoci 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Ak vám dôjdu peniaze a chcete najlacnejší hosting Windows, 1and1 je nepochybne možnosť zamyslieť sa.

9. HostWinds

hostwinds

Spoločnosť HostWinds, ktorá bola uvedená na trh v roku 2010, je niekoľkým oceneným poskytovateľom hostingu Windows VPS. Raz sa zaradili do zoznamu 500 spoločností Inc..

HostWinds VPS hosting kategórie prichádza v oboch variantoch; Linux a Windows. Dávajú vám do rúk rozhodnutie, či zvoliť spravovaný alebo nespravovaný plán VPS Windows.

Ak ste skúsený človek, môžete výrazne ušetriť náklady výberom nespravovaného servera, zatiaľ čo pre blogerov / vývojárov, ktorí sú na VPS noví, sa pre nich najlepšie hodia spravované riešenia..

HostWinds vám umožňujú vybrať si z rôznych verzií operačného systému Windows. Vedia, aká dôležitá je rýchlosť pre vlastníkov webových stránok a návštevníkov, preto sú všetky servery spojené 1 Gbps porty a SSD.

Ďalej si môžete vybrať dátové centrum z Dallasu alebo Seattlu podľa geograficky zacieleného publika. Hostwinds je jednou z mála spoločností, ktoré sľubujú dodať udivujúce 99,999% dostupnosť. Váš zákazník bude mať vždy prístup na vaše webové stránky.

Podnikli tiež veľa krokov, aby zabezpečili fungovanie svojich služieb. Okrem základného monitorovania je k dispozícii aj automatické Systém detekcie DDoS. Navyše s prítomnosťou nočných záloh môžete pracovať voľne za 1 $ / mesiac.

Vďaka VPS získate úplne súkromný hostingový účet od ostatných. Znamená to, že nehrozí riziko narušenia vášho účtu inými ťažkými webmi na rovnakom serveri.

Škálovateľnosť je jednou zo základných častí, na ktoré sa treba zamerať, ak predpovedáte okamžitý rast v blízkej budúcnosti. Umožňujú bezproblémovú inováciu vášho VPS a pre viac redundantných možností máte k dispozícii špeciálne balíčky.

Majte na pamäti, že neexistuje žiadny ovládací panel Plesk, čo znamená, že za licenciu musíte zaplatiť niekoľko ďalších dolárov. Licenčné náklady závisia od verzie, ktorú chcete zvoliť.

HostWinds oblasť podpory zákazníkov je celkom pôsobivá, keď sa osoba podpory objaví v priebehu niekoľkých sekúnd na živom rozhovore. Užitočné sú aj vstupenky na podporu, telefón a vedomostná základňa.

10. CloudWays – najlepší hosting Windows Server riadený cloudom

cloudways

Od svojho založenia je Cloudways najlepším riešením pre servery Linux a Windows. Spolupracovali s niekoľkými poprednými poskytovateľmi cloudových služieb, ako sú Vultr, Amazon a Google, atď. A zjednodušili svoje služby spolu s aktívnou podporou zákazníkov. Prostredníctvom služby Cloudways získate spravované služby v oblasti špičkovej architektúry cloudu za primeranú cenu.

Cloudways je o niečo najlepšia voľba, ak sa nechcete zaoberať technickými vecami alebo v začiatočnej fáze. To vám umožní ľahko používať Amazon, Google, Kyup, Vultr a Linode cloud.

Upozorňujeme, že rovnako ako iné cloudové spoločnosti nie je panel Plesk zahrnutý zadarmo. Pre správu si môžete kúpiť licenciu Plesk alebo ich spravovať prostredníctvom zjednodušeného ovládacieho panela.

Aj keď Cloudways zahŕňajú bezplatný šifrovaný protokol SSL, niekoľko systémov ukladania do pamäte cache pre rýchlosť a predovšetkým podporu zákazníka 24 hodín denne, 7 dní v týždni prostredníctvom živého chatu.

Väčšina poskytovateľov cloudu neberie bolesti hlavy pri migrácii stránok, zatiaľ čo služba Cloudways jednu ponúka voľný pohyb na účet. Pre používateľov systému WordPress majú doplnok WordPress na prenos údajov. A pre ostatných musíte podať žiadosť.

Najpozoruhodnejšia časť cloudových služieb, ktoré vďaka partnerstvu s inými poskytovateľmi sprístupňujú obrovské množstvo dátových centier na hosťovanie vašich stránok alebo aplikácií. Svoje služby môžete navyše využívať bezplatne prihlásením sa na trojdňový skúšobný účet.

CloudWays obsahuje inštalačný program na jedno kliknutie vo svojom ovládacom paneli, ktorý podporuje 10+ aplikácií, ako je WordPress. K dispozícii je tiež dostupnosť niektorých pokročilých možností hostenia, ktoré sa pri zdieľanom hostovaní Windows nemusia bežne vyskytovať, ako je klonovanie jedným kliknutím a spustenie..

Neexistujú žiadne pravidlá pre vrátenie platby, pretože v ktoromkoľvek mesiaci môžete zrušiť svoje služby, a preto vám nebudú účtované žiadne príjmy. Je to pohodlný spôsob nasadenia systému Windows spolu s aktívnymi podpornými kanálmi.

11. HostGator

hostagor

V neposlednom rade je HostGator popredným menom v hostiteľskom priemysle. Obrovské zľavy sú jedným z bodov ich popularity. ASP.NET môžete spustiť za mimoriadne konkurenčné ceny. A získate nemeranú šírku pásma a úložisko. Najmä výkonný ovládací panel Plesk je súčasťou hostingových plánov Windows bez ďalších poplatkov.

HostGator ponúka 99,9% záruku dostupnosti, ktorá sa vzťahuje na zlyhanie siete aj hardvéru. A ak doba prevádzkyschopnosti klesne pod sľúbené percento, vydajú na váš účet kredit na hosťovanie.

Ich hostingový server Windows obsahuje veľa programovacích funkcií ako viac verzií ASP.NET, PHP, Python, AJAX, a mnoho ďalších.

HostGator je jedným z hostiteľov, ktorí ponúkajú diferencovanú politiku vrátenia platby. Ak väčšina spoločností poskytuje 30-dňovú alebo žiadnu politiku vrátenia platby v pláne Windows, spoločnosť HostGator poskytuje 45-dni bezpečnosť vašich prostriedkov.

Na rozdiel od mnohých umožňujú neobmedzený počet databáz MSSQL a MySQL. Každý účet vzniká bezplatnými zdieľanými certifikátmi SSL.

takmer 40 skriptov opensource môže byť nainštalovaný na jedno kliknutie. Pri vytváraní stránok môžete vyžadovať dobré rozloženie.

V súčasnej dobe hostgator udržuje takmer 4500 šablón zadarmo týkajúce sa rôznych kategórií. A nebojte sa o svoju existujúcu migráciu webových stránok, pretože ponúkajú bezplatnú migráciu a prenos domény.

Hoci HostGator je skvelý webhosting, ktorý ponúka škálovateľné možnosti s dostupnosťou. Ich live chat sme však nenašli tak rýchlo. Ich priemerná doba odozvy je väčšinou 5 minút, čo nie je rýchle.

Okrem toho sa na dotazy môžu použiť podporné lístky a telefón. Prítomnosť viacerých spôsobov pomoci zákazníkom je však skutočne užitočná. Majú tiež rozsiahlu vedomostnú základňu, kde je možné nájsť sprievodcov pre domácich majstrov a samoštúdiové príručky.

Záverečné myšlienky: Ktorý server Windows Hosting by som si mal zvoliť?

Ktorý z nich by ste si preto mali zvoliť, aby ste mohli využívať rýchle služby, spoľahlivý hosting a technickú podporu guru?

Uviedli sme niektoré z popredných spoločností poskytujúcich webhosting pre operačný systém Windows, aby hostili vaše projekty na dôveryhodnej platforme podporovanej infraštruktúrou podnikovej triedy. Tu sú však naše odporúčania:

A2Hosting: Sú nielen cenovo dostupné pre servery Windows, ale tiež dostatočne veľkorysé, aby ponúkali neobmedzený hosting SSD, podporu guru, ovládací panel Plesk Onyx, bezplatné certifikáty SSL a 20x rýchlejší turbo servery spolu so zárukou vrátenia peňazí kedykoľvek..

Dreamhost: Potrebujete viac miesta a masívne ukladanie blokov? V tomto scenári vyberte DreamHost, keď získate bezplatné 100 GB blokové úložisko, 80 GB solid-state hosting a šírku pásma bez obmedzení. S nimi môžete ľahko nasadiť operačné systémy Windows, BSD a Linux.

1and1: Ak ste začiatočník alebo máte najmenší rozpočet, neváhajte ísť s 1and1. V tomto zozname najlepší hosting servera Windows, sú to najlacnejšie, ktoré využívajú 100 GB úložného priestoru, bezplatný Wildcard SSL certifikát, 2,5 GB RAM a nepretržitú zákaznícku podporu prostredníctvom viacerých kanálov.

Teraz ste na rade, aby ste sa rozhodli, ktorý z nich najlepšie vyhovuje vašim požiadavkám na projekt, a urobte múdre rozhodnutie. Potrebujete ďalšiu pomoc? Neváhajte sa spýtať v sekcii komentárov nižšie.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map