Srovnání BlueHost vs GoDaddy 2020: Recenze bok po boku

0

S mnoha společnostmi v odvětví webhostingu je velmi obtížné vybrat tu nejlepší. BlueHost i GoDaddy jsou známá jména. BlueHost slavný díky svým hostingovým službám, zatímco GoDaddy si udělal jméno hlavně kvůli registraci domény a poté začnou hostovat služby.


Cílem obou je poskytnout hosting za nízké ceny. Oba mají spoustu spokojených zákazníků. Takže pro vyřešení tohoto tajemství, kdo je nejlepší, to děláme Porovnání BlueHost vs Godaddy. Doufáme, že toto srovnání vám velmi pomůže vybrat, který z nich je pro vás lepší.

Rychlé shrnutí GoDaddy vs BlueHost

BlueHost je jedním z nejlepších poskytovatelů hostingu WordPress a nabízí bezplatný název domény na jeden rok, když si zakoupíte hostingový plán. Pokud se chystáte používat redakční systém WordPress, pak by volba BH byla skvělá volba.

GoDaddy je nejlevnější registrátor domény a za první rok si můžete doménu vzít jen 0,99 $. Nedoporučujeme však používat hosting od nich. Jejich plány jsou o něco nákladnější než Bluehost.

BlueHost vs GoDaddy Review 2020 (Porovnání vedle sebe)

Uptime

Provozní doba je období, během kterého je váš web online přes internet a lidé mohou na váš web vstoupit nebo si zakoupit vaše produkty. To znamená, že nadměrné prostoje ovlivní vaše podnikání a pověst. BlueHost nenabízí žádnou záruku dostupnosti, zatímco GoDaddy nabízí 99,9% záruku.

Ale pouhá nabídka Záruka nestačí, podívejte se na níže uvedené statistiky.

Během testovacího období jsme zjistili, že ve většině měsíců byla služba BlueHost serverů v provozu 99,99% a v některých měsících dokonce 100%. Zatímco GoDaddy se nezaměřuje na provozuschopnost svých serverů, a proto čelíme minimálně 99,85% a maximálně 99,99%. Také se jim podaří dodat 100% dva měsíce v řadě.

Podle osobní zkušenosti jsme zjistili, že Bluehost je lepší než GoDaddy, pokud jde o stabilitu serveru.

Vítěz: BlueHost

  • Také byste si mohli přečíst: Alternativy Pingdomu a Podobné nástroje

Rychlost / doba načítání

Doba načítání webu je doba, po kterou se stránka plně načte. Pokud načítání stránek trvá déle než 3 sekundy, uživatelé budou frustrovaní a nakonec opustí váš web. Pomalé weby jsou také příčinou nízkého hodnocení ve vyhledávačích. Ale podle našich testů, s využitím nástrojů Pingdom a GTMetrix, BlueHost funguje lépe než GoDaddy.

Průměrná doba načítání hostovaného webu BlueHost je pod 796 ms, zatímco GoDaddy trvá načtení stránky téměř 3,54 sekundy. Vezměte prosím na vědomí, že na oba nainstalováme WordPress a neinstalujeme žádný z pluginů. Pouze jsme nezažili vysokou dobu načítání stránky s GoDaddy, existují také spoustu stížností zákazníků na jejich provozuschopnost a nízkorýchlostní servery v BBB.

Dalším způsobem, jak zkrátit dobu načítání stránky, je CloudFlare, který vytvořil mezipaměť statického obsahu vašeho webu, aby se mohl příště rychle doručit. BlueHost obsahuje na svém panelu vestavěnou možnost CloudFlare a pro aktivaci stačí stisknout několik kliknutí, ale GoDaddy takovou užitečnou možnost nezahrnuje, to znamená, pokud ji chcete povolit, pak to udělejte ručně.

Vítěz: BlueHost

Zákaznická podpora

Ať už jste odborník, nemůžete říci, že zvládnete všechny problémy. Technologické změny každý den a nové problémy v reálném čase vznikají kdykoli. Budete tedy potřebovat odborný a dobře informovaný tým podpory, který bude řešit vážné problémy. Obě společnosti poskytují služby podpory 24/7 telefonicky a lístky.

BlueHost však také poskytuje okamžitou pomoc prostřednictvím živého chatu, pomocí kterého můžete požádat o pomoc kdykoli 24/7/365. Podle našich zkušeností je jejich podpůrný tým poměrně rychlý, zdvořilý a během několika minut reaguje. Na druhou stranu, Godaddy nenabízí možnost živého chatu 24/7. GoDaddy má také spoustu stížností, pokud jde o technickou podporu

Někdy kvůli některým problémům není společnost schopna poskytnout pomoc na místě, ale řešení právě potřebujete. Znalostní základna je místo, kde společnost shromažďovala data o všech tématech a otázkách.

Oba poskytovatelé udržovali spoustu pokynů. Takže v té době místo čekání navštivte centrum nápovědy společnosti, které je udržováno na jejich oficiálních stránkách. Zde můžete hledat problémy a řešení. Navíc oba nabízejí komunitní fórum, kde můžete zveřejňovat své problémy.

Vítěz: BlueHost (Live Chat 24/7)

Srovnání hostingových funkcí Bluehost a GoDaddy

V tomto porovnání BlueHost vs GoDaddy jsou funkce uptime, ceny a podpory zákazníků jednou z nezbytných funkcí, ale ty nestačí. Musíme porovnat všechny významné funkce, které jsou základními požadavky každého blogu a webu.

Šířka pásma

Zjednodušeně řečeno, šířka pásma je množství provozu, které web zvládne. Oba nabízejí neomezenou šířku pásma na všech svých plánech.

Vítěz: Kravata

Webový prostor

Webový prostor je místo, kde můžete ukládat všechny soubory, obrázky, videa a textový obsah vašich webových stránek. GoDaddy nabízí 100 GB úložiště ve svém ekonomickém plánu (velmi základní plán), zatímco BlueHost nabízí 50 GB (je to více než dost, obvykle webové stránky neberou tolik).

Vítěz: Pojď tati

Web, domény a subdomény

BlueHost i GoDaddy nabízejí hostování jednoho webu a 25 subdomén podle svých základních plánů. Obě společnosti navíc nabízejí jedno bezplatné doménové jméno v době, kdy se chystáte přihlásit k hostování.

Vítěz: Kravata

Záloha

Zálohování je stejně jako životnost vašeho webu. Když jste si s webem pohrávali kvůli některým pluginům nebo jakýmkoli změnám, co děláte? Zde je krátký, snadný a bezpečný způsob obnovení zálohovaných souborů.

BlueHost obsahuje bezplatné zálohovací zařízení, které automaticky provádí týdenní zálohování, zatímco GoDaddy účtuje $ 1,99 / měsíc. pro zálohu & obnovit.

Vítěz: BlueHost

Instalace CMS

Instalace CMS není nikdy tak snadná jako dříve, vývojáři to usnadňují zejména pro nováčky, kteří nemají žádné nebo jen velmi omezené dovednosti. Nyní můžete pomocí instalačního programu na jedno kliknutí nainstalovat spoustu aplikací v žádném okamžiku.

Pokud chcete nainstalovat WordPress, což je nejoblíbenější a nejpřednější CMS, pak je v Cpanel samostatná možnost „WordPress“. Vyžaduje to jen několik kliknutí a hotovo.

Vítěz: Kravata

Marketingové nabídky

Jak se lidé o vaší firmě dozvědí? Odpověď zní „Reklama“. Musíte inzerovat svůj blog a web, tj. Informovat o své existenci. Ale reklama není bezplatná, musíte na ni utratit hezké peníze.

Bluehost nenabízí úvěr na reklamu ve svém „základním“ plánu. Ale pokud se chystáte koupit plán „Plus“ nebo „Prime“, pak je dobré, že spolu s hostingem nabízejí bezplatný kredit 200 $ na reklamy. GoDaddy však tuto nabídku nezahrnuje do žádného ze svých plánů.

Vítěz: BlueHost

Zásady vrácení peněz

Je to časové období, během kterého můžete požádat o vrácení vašich prostředků. Stává se to, když jste se službami společnosti neuspokojili a chtěli byste své peníze vrátit.

BlueHost nabízí 30denní záruku vrácení peněz. Ale po 30 dnech máte stále šanci získat poměrnou náhradu.

Na druhou stranu, GoDaddy nabízí pouze 30 dní na požádání o vrácení peněz. A pokud jste si zakoupili měsíční tarif (méně než rok), dostanete pouze 48 hodin na vyžádání vrácení peněz.

Vítěz: BlueHost

Recenze hostingových plánů GoDaddy a Bluehost

BlueHost hosting plány nejnovější

BlueHost má tři plány; základní, plus a prvotřídní. „Základní“ plán se zdá trochu omezený, protože můžete hostit pouze jednu webovou stránku, ale tento plán je nejlepším hostingem pro malé firmy / rašeliniště. Pokud si zakoupíte plus nebo primární plán, můžete hostit neomezené domény.

nejnovější balíčky hosting hostitele

GoDaddy také nabízí tři plány, a to Economy, Deluxe a Ultimate. GoDaddy nabízí o 50 GB více úložného prostoru ve svém ekonomickém plánu. Pokud jde o ceny, jsou náklady na plány v zásadě stejné. GoDaddy však nabízí vyšší slevy na své vyšší plány (Deluxe & Ultimátni).

Vítěz: Pojď tati

Hodnota peněz

Udělají tyto dvě společnosti vaše výdaje a nabízejí dostatečně?

Pokud vezmeme GoDaddy, jejich plány jsou velmi podobné BlueHostu za běžné ceny, zatímco oba nabízejí často velké slevy.

Plán BlueHost Plus obsahuje neomezené funkce označené. Na druhou stranu, GoDaddy (Deluxe plán) také obsahuje neomezené funkce, ale nenabízí žádnou zálohu zdarma & obnovit.

GoDaddy navíc nenabízí vestavěnou možnost CloudFlare a neukládá omezení na ukládání databází.

A pokud porovnáme ceny plánů, pak je GoDaddy po přidání nákladů na zálohu o něco dražší & možnost obnovení.

Vítěz: BlueHost

Uživatelsky přívětivý ovládací panel

Po dokončení procesu registrace získáte ovládací panel pro správu webu. Prostřednictvím cPanel mohou uživatelé kontrolovat instalaci CMS, vytváření domén, vytváření databází, správu mailů a mnoho dalších funkcí.

V současné době oba poskytují uživatelsky přívětivý cPanel, který je v oboru běžný. BlueHost však provedl několik změn a vyleštil panel jako nová ikona a barevná schémata atd.

Takže pokud si nejste jisti, rozhodnout se v BlueHost vs GoDaddy na základě viditelnosti, použitelnosti a spolehlivosti panelu; nebojte se, že jsou oba téměř stejné.

Vítěz: Kravata

Tvůrce webových stránek

Webmaster může vytvářet vlastní přizpůsobené návrhy s tvůrci webových stránek. Ale čas byl pryč, když potřebujete speciální programovací dovednosti pro stavbu webu. Nyní s pomocí tvůrce Drag and Drop může kdokoli vytvořit svůj vlastní design.

BlueHost ve svých hostingových plánech zahrnuje bezplatného tvůrce webu „Weebly“. Stačí se přihlásit do cPanel zde uvidíte Weebly stačí kliknout na to a začít stavět s tunami bezplatných šablon.

Bezplatná verze také zahrnuje základní SEO podporu, která pomáhá předcházet anti-SEO faktorům. Protože se jedná o bezplatnou verzi, má omezené funkce, jako je omezený počet stránek a absence možnosti „importovat motivy“.

Navigace v panelu stavitelů stránek BlueHost

Nyní, když mluvíme o GoDaddy, nabízejí bezplatnou zkušební verzi za první měsíc a poté musíte zaplatit 5,99 $ / měsíc nebo 71,88 $ / rok. Můžete vytvářet neomezené stránky a přizpůsobovat dostupná témata. Zde jsou některé šablony

Témata GoDaddy

Jde ale o to, že existuje mnoho tvůrců stránek lepších než GoDaddy. Pokud tedy utratíte peníze, proč byste za ně neměli utrácet. Přestože BlueHost nabízí omezený tvůrce stránek, je to docela dobrá přízeň.

Vítěz: BlueHost

Další běžné funkce

Nyní budeme diskutovat o některých společných funkcích, které jsou také důležité spolu se všemi výše uvedenými funkcemi. Tyto funkce jsou vyvinuty pro snadné ovládání.

Před nákupem jakéhokoli hostingu se proto podívejte, zda společnost tyto funkce nabízí. Jako instalátor na jedno kliknutí, verze php, phpMyAdmin, správce souborů, přístup FTP, přesměrování e-mailů, e-mailové účty atd..

Obě společnosti, které hosting balíčky, obsahují všechny tyto funkce, takže uživatelé mohou provádět operace rychle a bez předchozího vědomí.

Specialita společnosti

V této části popisujeme speciální technologii nabízenou společností, která má vliv na kvalitu hostingu. Mnoho společností nabízí své vlastní technologie, aby získalo náskok před konkurencí, jako je SiteGround.

  • Zde se podívejte, jaké stránky Ground Ground byly speciální

Takže v BlueHost vs GoDaddy srovnání hlava-hlava, kdo dostal speciální technologii? GoDaddy nenabízí žádnou speciální vlastní technologii, která pomáhá zvyšovat výkon serveru a nakonec spolehlivé služby. To také ukazuje, že společnost se zaměřuje hlavně na své podnikání v oblasti registrace domén a zanedbávání hostingu.

Na druhé straně servery BlueHost vybavené několika skvělými technologiemi, jako je ochrana zdrojů. Ochrana zdrojů pomáhá chránit práva každého uživatele a izolovat tyto weby na stejném serveru, které mají dopravní špičky. Podporují také škálovatelnost v případě, že chcete přejít na plány VPS nebo Dedicated.

Takže v této éře konkurence, pokud chce GoDaddy soutěžit, by měli zavést nějakou vlastní vytvořenou technologii, aby získali konkurenční výhodu.

Vítěz: BlueHost

Závěrečné myšlenky

Na základě výše uvedeného hlasování BlueHost vs GoDaddy získal BlueHost více hlasů než GoDaddy. Dle našich zkušeností doporučujeme BlueHost, protože nabízejí dobré provozuschopné a podpůrné služby, které jsou základním požadavkem každé obchodní stránky nebo blogu.

Navíc jsou uvedeny na prvním místě na oficiální stránce WordPress.org. Takže v bitvě BlueHost vs GoDaddy doporučujeme BlueHost pro malé až střední webové stránky a zejména pro ty, kteří chtějí začít. Ale pokud hledáte levného hostitele WordPress a máte omezený rozpočet, pak si vezměte plán GoDaddy.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map